Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από Princess Σήμερα στις 2:30 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13#
από irenehr Χθες στις 11:29 pm

» ΧΑΡΙΖΩ κρεμα nipple care
από maro28 Χθες στις 11:06 pm

» egkyoules iounioy-iouliou 2015
από zeta86 Χθες στις 10:41 pm

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11
από thali-alex Χθες στις 8:31 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από Titino Χθες στις 8:25 pm

» Πολυθρόνα Θηλασμού
από tsifaki Χθες στις 6:53 pm

» φωτογραφος Θεσσαλονικη
από tsifaki Χθες στις 6:37 pm

» Μανικιούρ Πεντικιούρ Τεχνητά με τα καλύτερα υλικά, φαντασία και καλό γούστο
από tsifaki Χθες στις 6:33 pm

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2015
από vblue Χθες στις 9:06 am

» Αναμεικτα συναισθηματα
από star30 Χθες στις 8:07 am

» ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΣΤΗ ΝΙΚΑΙΑ
από kx_nevermore Χθες στις 7:15 am

» ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ ΠΑΝΕΣ ΑΦΟΡΕΤΕΣ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΧΕΔΙΑ
από kx_nevermore Χθες στις 7:13 am

» Γιατροί Γενικού πανεπιστημιακού Λάρισας
από Sporaki! Κυρ Dec 21, 2014 8:37 pm

» Παιδιά και σπουδές???
από JELLYFISH Κυρ Dec 21, 2014 9:15 am

» ΜΑΡΣΙΠΟ RING SLING
από JELLYFISH Παρ Dec 19, 2014 9:57 pm

» Καθισμα αυτοκινητου BeSafe IziGo+ και βαση Isofix- Καροτσι Quinny Buzz
από Ντάλια Παρ Dec 19, 2014 3:04 am

» Τελος ΕΟΠΥΥ στις ιδιωτικες κλινικές
από danik Τετ Dec 17, 2014 10:12 pm

» Πωλείται ring sling
από Stavroula_81 Τετ Dec 17, 2014 2:07 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΧΙΟΝΙΑ Νο24 7 ευρω!!
από Ντάλια Τρι Dec 16, 2014 9:26 pm

» ΦΡΕΣΚΟ ΓΑΛΑ
από chriss Τρι Dec 16, 2014 4:39 am

» Πωλειται Γαλα Humana 1
από ogeo Δευ Dec 15, 2014 7:44 am

» Προσφορά για μανικιούρ ημιμόνιμο!
από helonomama Δευ Dec 15, 2014 7:24 am

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από peristeraki Δευ Dec 15, 2014 5:45 am

» σχολικές γιορτές σε νηπιαγωγείο
από Areti2 Κυρ Dec 14, 2014 9:10 am

» Δημητρης ντοκολας γυνοκολογος
από olga m Παρ Dec 12, 2014 8:49 pm

» ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!
από ΛΕΝΑ!!! Παρ Dec 12, 2014 3:23 am

» Ψώνια μέσω ίντερνετ
από Areti2 Πεμ Dec 11, 2014 6:45 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από lgyftog Πεμ Dec 11, 2014 6:18 pm

» ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ???
από mama_maria krhth Πεμ Dec 11, 2014 8:20 am

» Προσκλητήρια Βάπτισης - Βιβλία ευχών {handmadebygeo}
από hmbg Τετ Dec 10, 2014 8:02 pm

» Τα πρωτα μας παπουτσακια.Βοηθεια παρακαλω!
από Areti2 Τετ Dec 10, 2014 9:38 am

» ΟΔΟΝΤΟΦΥΙΑ ΜΩΡΟΥ 20 ΜΗΝΩΝ
από chriss Τρι Dec 09, 2014 8:39 pm

» Σκεφτομαστε να μετακομισουμε Αγγλια...
από Areti2 Δευ Dec 08, 2014 1:05 am

» TUPPERWARE
από Areti2 Δευ Dec 08, 2014 1:03 am

» οικονομικες εξοδοι με τα παιδακια μας τωρα τα χριστουγεννα?
από Areti2 Δευ Dec 08, 2014 12:49 am

» ΠΩΣ ΚΟΒΕΤΑΙ Η ΠΙΠΙΛΑ???
από Areti2 Δευ Dec 08, 2014 12:39 am

» Παιδικός σταθμός ή κοπέλα στο σπίτι;
από Areti2 Δευ Dec 08, 2014 12:32 am

» Εξωσωματική (στη Θεσσαλονίκη)
από vicky_89 Κυρ Dec 07, 2014 11:00 pm

» ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!
από κοκκινοσκουφιτσα Σαβ Dec 06, 2014 4:08 am

Παρόντες χρήστες
499 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 3 μέλη, 1 μη ορατός και 495 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Anastasie, iouliana, tsifaki

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τετ Jan 23, 2013 2:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

marasofi

Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!
Χρειάζομαι τα φωτα σας! Μήπως ξέρετε κανέναν χώρο κοντά σε Ηλιούπολη και γενικά νότια προάστεια που να αναλαμβάνει βαπτίσεις κ.λ.π.???????
Βαπτίζουμε τέλη Μαίου και αγχώθηκαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα................ affraid affraid affraid

markellajohny

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμεις καναμε το τραπεζι στο πετρινο στη γλυφαδα και ηταν πανεμορφα!!!

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπέρα. εγώ έκανα τη βάπτιση της κόρης μου στο coral hotel. απλά τέλεια όλα!ρώτησέ με οτι θες!
(πήγα σε όλα)

http://www.coralhotel.gr/gr/

υπάρχει και αυτό στη λεωφόρο Αμφιθέας απέναντι απο την εκκλησία της Αγίας Κυριακής
http://www.athinaionhall.gr/

επίσης οι αίθουσες Αρίων στο μικρολίμανο. και κλειστή και κήπος με γκαζόν πίσω απο τη Παναγίτσα.

http://www.arionhalls.gr/closed_hall_details.php?%CE%91%CE%A1%CE%99%CE%A9%CE%9D%20%CE%9C%CE%B9%CE%BA%CF%81%CE%BF%CE%BB%CE%AF%CE%BC%CE%B1%CE%BD%CE%BF?7

http://www.arionhalls.gr/open_hall_details.php?%CE%91%CE%A1%CE%99%CE%A9%CE%9D%20%CE%9A%CE%AE%CF%80%CE%BF%CF%82%20%CE%9C%CE%B9%CE%BA%CF%81%CE%BF%CE%BB%CE%AF%CE%BC%CE%B1%CE%BD%CE%BF?2

marasofi

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ!
ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙΜΕΣ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ?

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marasofi έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ!
ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙΜΕΣ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ?

κοράλι 31€

αθηναιον 29€

αριων 29€

αλλά αυτό πάντα με συγκεκριμένο πακέτο. εγώ ήθελα μπουφέ και τα τάδε φαγητά. εσύ μπορεί να θες κάτι λιγότερο ή περισσότερο και σερβιριστό....

το κοραλ έχει 3-4 μενού στο site με τιμές.
αλλά πάντα παίζει και το ...χωρίς απόδειξη μεγάλη...

manoulita-fraoulita

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
το πετρινο και ειναι εκπληκτικο!!!και παρα πολυ ωραιο φαγητο...παντως αν ενδιαφερεσαι εγω κανω μακιγιαζ ,χρησιμοποιω μονο MAC προιοντα και ειναι στα 20 ευρω το δοκιμαστικο και 20 το βαψιμο της ημερας τησ βαπτισης..αν ενδιαφερεσαι θα χαρω πολυ να σε εξυπηρετησω!!! Very Happy

marasofi

up

picachu

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
manoulita-fraoulita θα με ενδιέφερε εμένα να με βαψεις για τη βάφτιση του μικρού απλά θα είναι το καλοκαίρι, θα ήθελες να μου στείλεις το κινητό σου ή το e-mail σου σε ένα pm ή σου στέλνω εγώ το e-mail μου πρώτα άν έχεις προβλημα

HLIANA

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια μηπως εχετε κανει βαφτιση καμια σας προς βορεια προάστια και εχετε ψαξει προς τα εκει να μου δωσετε τα φωτα σας?..ειχα ανοιξει και σχετικο θεμα, αλλα δεν ειχα καμια απαντηση!

athina24

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
HLIANA έγραψε:κοριτσια μηπως εχετε κανει βαφτιση καμια σας προς βορεια προάστια και εχετε ψαξει προς τα εκει να μου δωσετε τα φωτα σας?..ειχα ανοιξει και σχετικο θεμα, αλλα δεν ειχα καμια απαντηση!

πηγαμε σε ενα πολυ ομορφο κτημα στη βαρυμπομπη!!!!ειναι το κτημα Αριαδνη....ειχαμε παει σε γαμο...δεν ξερω εαν κανουν βαφτισεις και ηταν ομορφα!και ο χωρος αλλα και το φαγητο!

nakos

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
manoulita-fraoulita έγραψε:το πετρινο και ειναι εκπληκτικο!!!και παρα πολυ ωραιο φαγητο...παντως αν ενδιαφερεσαι εγω κανω μακιγιαζ ,χρησιμοποιω μονο MAC προιοντα και ειναι στα 20 ευρω το δοκιμαστικο και 20 το βαψιμο της ημερας τησ βαπτισης..αν ενδιαφερεσαι θα χαρω πολυ να σε εξυπηρετησω!!! Very Happy
μανουλιτα φραουλιτα Θες να μου στειλεις τα στοιχεια σου με πμ να τα εχω γιατι με ενδιαφερει το βαψιμο για την βαπτιση που θα γινω κουμπαρα τον μαιο! 27 μαιου για την ακριβεια! θα με ενδιεφεραι να τα εχω ετσι ωστε οταν θα πλησιασει ο καιρος να σε παρω να κανουμε ενα δοκιμαστικο! μενω αθηνα! Ευχαριστω!

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
athina24 έγραψε:
HLIANA έγραψε:κοριτσια μηπως εχετε κανει βαφτιση καμια σας προς βορεια προάστια και εχετε ψαξει προς τα εκει να μου δωσετε τα φωτα σας?..ειχα ανοιξει και σχετικο θεμα, αλλα δεν ειχα καμια απαντηση!

πηγαμε σε ενα πολυ ομορφο κτημα στη βαρυμπομπη!!!!ειναι το κτημα Αριαδνη....ειχαμε παει σε γαμο...δεν ξερω εαν κανουν βαφτισεις και ηταν ομορφα!και ο χωρος αλλα και το φαγητο!

είχα ρωτήσει στο κτήμα Αριάδνη το 2009 για βάπτιση και μου είχε πει 45€ και ήταν και γνωστός μου ο υπεύθυνος!!!!!!!!!!!!!!το έκανα τελικά στο ATHENS ATRIUM HOTEL και μου πήγε 29€. τη 2η βάπτιση 2011 στο CORAL HOTEL και μου πήγε 31€

athina24

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν ηξερα τιμη!!!παντως ρωτησα τους φιλους μας πριν απο λιγο...το εκαναν το Σεπτεμβρη και πληρωσαν 40 ευρω το ατομο!

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
athina24 έγραψε:δεν ηξερα τιμη!!!παντως ρωτησα τους φιλους μας πριν απο λιγο...το εκαναν το Σεπτεμβρη και πληρωσαν 40 ευρω το ατομο!

τώρα που έσφιξαν οι κ....λογικό να κατεβάσουν την τιμή.αλλά για βάπτιση 45€ δεν τα έδινα με τίποτα. ούτε καν 40€...πάντως φανταστικός χώρος και το φαγητό (δοκιμάσαμε σε μια βάπτιση) πάρα πολύ καλό. και κάνεις και το μυστήριο στο εκκλησάκι...αν μπορείς να τα δώσεις θα είναι πολύ ωραία!

athina24

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ έγραψε:
athina24 έγραψε:δεν ηξερα τιμη!!!παντως ρωτησα τους φιλους μας πριν απο λιγο...το εκαναν το Σεπτεμβρη και πληρωσαν 40 ευρω το ατομο!

τώρα που έσφιξαν οι κ....λογικό να κατεβάσουν την τιμή.αλλά για βάπτιση 45€ δεν τα έδινα με τίποτα. ούτε καν 40€...πάντως φανταστικός χώρος και το φαγητό (δοκιμάσαμε σε μια βάπτιση) πάρα πολύ καλό. και κάνεις και το μυστήριο στο εκκλησάκι...αν μπορείς να τα δώσεις θα είναι πολύ ωραία!

κανε ενα κοπο και ρωτα!μπορει να εχουν πεσει κι αλλο!!!ειναι οντως πολυ ομορφα!!!

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
athina24 έγραψε:
ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ έγραψε:

κανε ενα κοπο και ρωτα!μπορει να εχουν πεσει κι αλλο!!!ειναι οντως πολυ ομορφα!!!

οκ!μόλις μάθω θα σου πω!

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
athina24 έγραψε:
ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ έγραψε:

ρώτησα! για κυριακή μεσημέρι με 100 άτομα 34€!!!!! οχι απλά σφίξαν οι κ....είδαν το Χριστό φαντάρο....θες λεπτομέρειες με πμ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your blog on Sosblogs.com