Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» mipos eimai egkuos
από Anna lamda Σήμερα στις 3:35 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από tassoula Σήμερα στις 2:04 am

» Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139
από tzeni27 Σήμερα στις 1:54 am

» Εσείς αισθανθήκατε πόνο κατά την εμφύτευση του ωαρίου;
από tassoula Σήμερα στις 1:49 am

» Χαμηλη χοριακη !!
από μιτατα Σήμερα στις 1:41 am

» Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!!
από Mama40 Σήμερα στις 1:12 am

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από roodie Σήμερα στις 12:36 am

» προσπαθεια σπερματεγχυσης
από tinki Σήμερα στις 12:33 am

» ΕΣΠΑ 2014 - 2015 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
από maryz-iraklio kritis Σήμερα στις 12:08 am

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από ΜΑΡΙΑΜ1 Χθες στις 10:05 pm

» Ινομυωμα και εκγυμοσυνη
από dora74 Χθες στις 9:46 pm

» ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ 2014
από ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ Χθες στις 9:38 pm

» Αναγνώριση Κυοφορούμενου Τέκνου
από dora74 Χθες στις 9:18 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ, ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΑΠΟ ΤΑ LIDL
από maria maroui Χθες στις 7:00 pm

» Παιδικοί σταθμοί περιοχής Δραπετσώνας-Κερατσινίου!
από ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ 1970 Χθες στις 5:39 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!!
από maria maroui Χθες στις 5:17 pm

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από loulou_29 Χθες στις 5:06 pm

» Εγκυουλες Δεκεμβριου 2014!!!
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Χθες στις 4:28 pm

» ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ ΣΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ
από Stevi_tasos Χθες στις 4:12 pm

» παραξενα ονειρα
από xristinio18 Χθες στις 4:07 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!!
από Aurora Χθες στις 3:52 pm

» ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΣΩΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ; ΑΓΟΡΑΣΕ ΦΙΔΙΑ-ΚΟΜΠΡΕΣ!!!!
από Stevi_tasos Χθες στις 3:50 pm

» σας εχει συμβει;
από maro28 Χθες στις 3:36 pm

» Προσπάθεια για μωρό και θάλασσα
από JELLYFISH Χθες στις 3:29 pm

» Β' τριμηνο: Αυπνοια :(
από γεωργια καρ. Χθες στις 2:32 pm

» χοριακη στην εξωσωματικη
από ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ Χθες στις 1:52 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από stellina87 Χθες στις 1:05 pm

» ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ-ΜΑΙΕΥΤΗΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ
από elin1 Χθες στις 12:59 pm

» έχει τύχει σε κάποια??
από Yasmina Χθες στις 11:44 am

» Να 'χαμε να λέγαμε του ντουρνοθύρη λόγια....
από roodie Χθες στις 11:39 am

» ΟΔΟΝΤΟΦΥΙΑ ΜΩΡΟΥ 20 ΜΗΝΩΝ
από Yasmina Χθες στις 11:30 am

» Μικρες μανουλες!!!
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Χθες στις 11:28 am

» ΝΕΑ ΜΟΔΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ.ΑΝΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΑΠΤΙΣΗ ,ΠΑΝΤΡΕΨΟΥ ΕΝΑΝ 9ΧΡΟΝΟ .
από roodie Χθες στις 11:00 am

» Θέλω να γίνω μαμά αλλά.....
από Stevi_tasos Χθες στις 10:53 am

» χειροποίητα προσκλητήρια- μπομπονιέρες
από Stevi_tasos Χθες στις 10:51 am

» ΒΡΕΙΤΕ ΤΙΣ ΠΑΛΑΙΕΣ ΣΑΣ ΣΥΜΜΑΘΗΤΡΙΕΣ-ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ-ΣΥΜΦΟΙΤΗΤΕΣ
από Stevi_tasos Χθες στις 10:47 am

» sos mono zimarika
από kerasoula Δευ Jul 21, 2014 10:25 pm

» συσπασεις...
από mama_maria krhth Δευ Jul 21, 2014 7:38 pm

» ΜΑΜΑΔΕΣ,ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ,ΑΓΟΡΑΚΙΑ....ΚΟΠΙΑΣΤΕ ,ΟΙ ΝΤΟΥΡΝΟΘΥΡΕΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑΝ !
από Stevi_tasos Δευ Jul 21, 2014 7:11 pm

» βαψιμο μαλλιων στο θηλασμο
από Stevi_tasos Δευ Jul 21, 2014 6:58 pm

Παρόντες χρήστες
121 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 5 μέλη, 1 μη ορατός και 115 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

alexia.24, anatoligew, Anna lamda, griniaroula, μιτατα

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

μανουλα26

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
29 γεναρη ο γιος μου κλεινει τα 3!καμμια ιδεα για το παρτυ?δεν θελω να κανω τα ιδια κ τα ιδια μια τουρτα ενα μπουφε κ μπαλονια!!!!κατι αλλο εχετε κανει εσεις κατι που να εντυπωσιασει?

kaatrin

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μανουλα26 έγραψε:29 γεναρη ο γιος μου κλεινει τα 3!καμμια ιδεα για το παρτυ?δεν θελω να κανω τα ιδια κ τα ιδια μια τουρτα ενα μπουφε κ μπαλονια!!!!κατι αλλο εχετε κανει εσεις κατι που να εντυπωσιασει?
βαλε ενα θεμα για το παρτυ πχ πειρατες!διαμορφωσε τον χωρο σχετικα (πχ σαν καραβι) φερε και μια εμψυχωτρια να κανει σχετικα παιχνιδια και γενικα φτιαξε κλιμα αναλογα με το θεμα που θα επιλεξεις

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μανουλα26 έγραψε:29 γεναρη ο γιος μου κλεινει τα 3!καμμια ιδεα για το παρτυ?δεν θελω να κανω τα ιδια κ τα ιδια μια τουρτα ενα μπουφε κ μπαλονια!!!!κατι αλλο εχετε κανει εσεις κατι που να εντυπωσιασει?

καταρχάς να σου ζήσει!
στις 04/12 βάπτισα τη μικρή μου κόρη. πήρα λοιπόν μια κλόουν απο τους φασουλίδες. έγινε χαμός!!!!!ήταν φοβερή. face painting, μπαλονοκατασκευές, ζωγραφική, παιχνίδια, ξύρισμα μεγάλων!!!!πολύ γέλιο.μέχρι και οι γονείς διασκέδασαν τρομερά. και δεν είχα πολλά παιδάκια.γύρω στα 13 σαν παιδικό πάρτυ. στο προτείνω ανεπιφύλακτα.μπορείς να πεις οτι σε σύστησα μπας και κάνουν και καλύτερη τιμή.αν θελήσεις στείλε πμ να σου πω!
(παλι απο το tsibato.gr το είχα βρει και αυτό)

http://www.fasoulides.gr/index.php/paidika-party.html

βρίκα και αυτή τη προσφορά στο tsibato.gr που είναι τα ίδια λεφτά για 2 ώρες αλλά δεν ξέρω αν είναι τόσο καλό.

http://www.tsibato.gr/d/33356/euros--gia-agora-ekptwtikoy-koyponioy-aksias-euros---gia-ena--wro-programma-twn-paidiwn-gia-baptisi-.htm

μανουλα26

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ έγραψε:

καταρχάς να σου ζήσει!
στις 04/12 βάπτισα τη μικρή μου κόρη. πήρα λοιπόν μια κλόουν απο τους φασουλίδες. έγινε χαμός!!!!!ήταν φοβερή. face painting, μπαλονοκατασκευές, ζωγραφική, παιχνίδια, ξύρισμα μεγάλων!!!!πολύ γέλιο.μέχρι και οι γονείς διασκέδασαν τρομερά. και δεν είχα πολλά παιδάκια.γύρω στα 13 σαν παιδικό πάρτυ. στο προτείνω ανεπιφύλακτα.μπορείς να πεις οτι σε σύστησα μπας και κάνουν και καλύτερη τιμή.αν θελήσεις στείλε πμ να σου πω!

βρίκα και αυτή τη προσφορά στο tsibato.gr που είναι τα ίδια λεφτά για 2 ώρες αλλά δεν ξέρω αν είναι τόσο καλό.

http://www.tsibato.gr/d/33356/euros--gia-agora-ekptwtikoy-koyponioy-aksias-euros---gia-ena--wro-programma-twn-paidiwn-gia-baptisi-.htm
σορυ κιολας αλλα επειδη ειμαι λιγο ασχετη τι ειναι το πμ?

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μανουλα26 έγραψε:
ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ έγραψε:

καταρχάς να σου ζήσει!

σορυ κιολας αλλα επειδη ειμαι λιγο ασχετη τι ειναι το πμ?

θα δεις κάτω απο τη φωτο σου δυο γκρι κουτάκια με ανθρωπάκια. το ένα είναι σκέτο και το άλλο γράφει πμ στα αγγλικά. σημαίνει προσωπικό μήνυμα. αν θελήσεις στείλε μου να σου πω οτι χρειαστείς!

gtsetseli

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!!ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΜΟΡΦΑ ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΚΛΟΟΥΝ.ΜΕ ΘΕΜΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΜΙΑ ΜΑΜΑ,ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΕΙΡΑΤΕΣ,ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΡΥΨΕΙΣ ΚΑΠΟΥ ΕΝΑ ΘΗΣΑΥΡΟ,ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΦΗΣΕΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΑΝΑΚΑΛΥΨΟΥΝ,ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΕΥΚΟΛΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΟΥΝ.ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΖΕΣΤΟ-ΚΡΥΟ(ΖΕΣΤΟ ΟΤΑΝ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ,ΚΡΥΟ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΥΑ).ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙΣ ΜΑΓΕΙΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩΣΕΙΣ ΠΛΑΣΤΕΛΙΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΟΥΝ.ΚΡΙΤΕΣ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΝΙΚΗΤΗ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΔΩΡΑΚΙ!!!

μανουλα26

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
gtsetseli έγραψε:
ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!!ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΜΟΡΦΑ ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΚΛΟΟΥΝ.ΜΕ ΘΕΜΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΜΙΑ ΜΑΜΑ,ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΕΙΡΑΤΕΣ,ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΡΥΨΕΙΣ ΚΑΠΟΥ ΕΝΑ ΘΗΣΑΥΡΟ,ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΦΗΣΕΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΑΝΑΚΑΛΥΨΟΥΝ,ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΕΥΚΟΛΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΟΥΝ.ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΖΕΣΤΟ-ΚΡΥΟ(ΖΕΣΤΟ ΟΤΑΝ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ,ΚΡΥΟ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΥΑ).ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙΣ ΜΑΓΕΙΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩΣΕΙΣ ΠΛΑΣΤΕΛΙΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΟΥΝ.ΚΡΙΤΕΣ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΝΙΚΗΤΗ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΔΩΡΑΚΙ!!!
σε ευχαριστω για τις ιδεες σου αλλα αμα τους δωσω πλαστελινη για τον νικητη θα εχει δωρακι κ για μενα 15 ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ!!!!!!!!!!χαχαχα!!!!javascript:emoticonp('')!!!!!!!!

gtsetseli

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
μανουλα26 έγραψε:
gtsetseli έγραψε:
σε ευχαριστω για τις ιδεες σου αλλα αμα τους δωσω πλαστελινη για τον νικητη θα εχει δωρακι κ για μενα 15 ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ!!!!!!!!!!χαχαχα!!!!javascript:emoticonp('')!!!!!!!!
ΑΥΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΠΑΙΖΕΙ...ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your blog