Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από peristeraki Σήμερα στις 11:43 am

» ΕΣΠΑ 2014 - 2015 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
από filenada Σήμερα στις 11:00 am

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από ΜΑΡΙΑΜ1 Σήμερα στις 10:49 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από mariameint Σήμερα στις 10:39 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από Princess Σήμερα στις 8:42 am

» Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!!
από μαρακι27 Σήμερα στις 8:25 am

» τη ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ....ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ...τη συμβουλή σας...ειμαι χαλια....
από love4 Σήμερα στις 12:51 am

» τη ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ....ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ...τη συμβουλή σας...ειμαι χαλια....
από anaisanais Χθες στις 9:57 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από annie m Χθες στις 9:23 pm

» Υποαλλεργικά προϊόντα φροντίδας
από kerasoula Χθες στις 4:04 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από lgyftog Χθες στις 2:38 pm

» Παιδικός σταθμός ή κοπέλα στο σπίτι;
από margdimitra Χθες στις 8:49 am

» ΕΣΠΑ ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
από victoria Κυρ Aug 31, 2014 11:33 pm

» Ανάγκη για Avercap 0.1
από melina_1234 Κυρ Aug 31, 2014 5:05 pm

» εσας ποσο κοστισε ο ερχομος του μωρου σας
από Chris_E Σαβ Aug 30, 2014 6:55 pm

» ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ
από motheroula 30 Σαβ Aug 30, 2014 3:53 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από veny Σαβ Aug 30, 2014 12:27 am

» βιοψια ορχεως
από fountouni Παρ Aug 29, 2014 10:20 pm

» TSH - Έλεγχος Θυρεοειδούς
από Vassiliki_ Παρ Aug 29, 2014 8:04 pm

» πειτε οτι θελετε
από kerasoula Παρ Aug 29, 2014 12:32 pm

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!
από xrisili Παρ Aug 29, 2014 10:40 am

» πεθερα=τα νευρα μου
από Chris_E Παρ Aug 29, 2014 7:28 am

» ΣΟΣ παθαμε στοματιτιδα
από dimitra al Παρ Aug 29, 2014 1:03 am

» ΕΞΑΜΗΝΟ ΟΑΕΔ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ
από ΓΕΝΝΗΜΕΝΗ ΜΑΝΟΥΛΑ Πεμ Aug 28, 2014 10:59 pm

» αδυναμια στη γιαγια
από tonsot123 Πεμ Aug 28, 2014 10:34 pm

» ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ 2014
από nektar Πεμ Aug 28, 2014 10:01 pm

» !!!!MAD ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ Βάπτισης- WEVENT.GR
από Βίκυ Πεμ Aug 28, 2014 5:51 pm

» Kάθισμα φαγητού BLOOM Fresco Loft ΣΕ ΤΙΜΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ!!!
από RousTwins Πεμ Aug 28, 2014 4:22 pm

» ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ
από MARITSA123 Πεμ Aug 28, 2014 3:14 pm

» σπυρακια και εγκυμοσυνη
από souzan Πεμ Aug 28, 2014 9:41 am

» APOKOLISI...
από elena33sam Πεμ Aug 28, 2014 9:32 am

» ΑΓΟΡΑΚΙ 5 ΧΡΟΝΩΝ ΒΑΡΟΣ ΚΑΙ ΥΨΟΣ!
από maryloo Πεμ Aug 28, 2014 9:15 am

» δεν μπορω πια να διαχειριστω τα νευρα μου, βοηθεια..!
από mama*maria Πεμ Aug 28, 2014 9:13 am

» Πότε Βγάλατε Τα Μωράκια Σας Έξω Πρώτη Φορά ???
από maryloo Πεμ Aug 28, 2014 9:12 am

» ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ
από maro28 Πεμ Aug 28, 2014 8:27 am

» ΜΟΛΙΣ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟ 3ο ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΑ ΤΟ ΜΩΡΟ!!
από Chris_E Πεμ Aug 28, 2014 7:03 am

» Μαμάδες με 3 παιδιά!
από ede37 Τετ Aug 27, 2014 10:27 pm

» ΒΙΒΛΙΑ ΕΥΧΩΝ - something special
από mariameint Τετ Aug 27, 2014 9:44 pm

» Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140
από irene-_- Τετ Aug 27, 2014 4:18 pm

» ΥΠΟΚΟΡΙΣΤΙΚΑ ΟΝΟΜΑΤΑ
από Chris_E Τετ Aug 27, 2014 3:20 pm

Παρόντες χρήστες
590 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 10 μέλη, 0 μη ορατοί και 580 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Despoina90, loulou_29, maria_dou, mariameint, nafs, peristeraki, thali-alex, Tinkerbell10, vasoula1, μαρακι27

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

1 ΙΣΙΩΜΑ ΜΑΛΛΙΩΝ στό Τετ Jan 11, 2012 4:29 pm

miki2009

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια για σας. Θ α ήθελα την γνώμη σας για τα ψαλίδια ισιώματος των μαλλιών.(έχετε να προτείνετε κανένα καλό) Είναι καλά γιατί έχω κατσαρά μαλλιά και κουράστηκα να δίνω λεφτά για μπιστολάκι κάθε εβδομάδα. Τα μαλλιά μου είναι λεπτά και αν τα κάνω μόνη μπιστολάκι γίνονται άσε να μην πω .

2 Απ: ΙΣΙΩΜΑ ΜΑΛΛΙΩΝ στό Τετ Jan 11, 2012 4:53 pm

Evaggelitsa 26

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κουκλίτσα μου και εγώ ψαλίδι ισιώματος χρησιμοποιώ γιατι στο πιστολάκι δεν πιάνουν τα χέρια μου!!!

εγώ έχω αυτό της Babyliss και είμαι πολύ ευχαριστημένη..

http://www.babyliss.co.uk/stylers_2123u.html

Η αδερφή μου απο την άλλη έχει την Bellissima και που την δοκίμασα καλή είναι αλλά νομίζω ότι τα καίει περισσότερο απο τη δική μου...

http://www.plus4u.gr/showitem.php?ID=102080006&LastAdd=102080006&t=%C9%D3%C9%D9%D4%C9%CA%CF%20%CC%C1%CB%CB%C9%D9%CD%20STRAIGHTENER%20BELLISSIMA%20B100

3 Απ: ΙΣΙΩΜΑ ΜΑΛΛΙΩΝ στό Τετ Jan 11, 2012 4:56 pm

Kastallia

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κι εγω θα ηθελα να χρησιμοποιησω αλλα φοβαμαι γιατι μου εχουν πει οτι τα κατακαινε τα μαλλια...εσεις το χρησιμοποιειτε συχνα;

4 Απ: ΙΣΙΩΜΑ ΜΑΛΛΙΩΝ στό Τετ Jan 11, 2012 4:56 pm

βανια

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγώ έχω πάρει αυτό http://www.professionalbeautyclub.com/ecommerce/parlux-ceramic-200.py όλες οι πελάτισσες μου είναι ευχαριστημένες να φανταστείς ότι ισιώνω αφρικάνικο μαλλί , επειδή έχει κεραμικές πλάκες δεν καίει το μαλλί αν βάλεις μάλιστα και ένα προιόν πριν κατά της θερμότητας δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα . Τώρα αν θέλεις να κάνεις και μπούκλες μπορείς να πάρεις ένα κεραμικό που να έχει στρογγυλεμένες άκριες τα parloux είναι ιταλικά και είναι πολύ καλά .

5 Απ: ΙΣΙΩΜΑ ΜΑΛΛΙΩΝ στό Τετ Jan 11, 2012 4:57 pm

Evaggelitsa 26

Kastallia έγραψε:Κι εγω θα ηθελα να χρησιμοποιησω αλλα φοβαμαι γιατι μου εχουν πει οτι τα κατακαινε τα μαλλια...εσεις το χρησιμοποιειτε συχνα;

Εγώ το χρησιμοποιώ αρκετά συχνά... Και να σου πω την αλήθεια το ίδιο καψιμο με το πιστολάκι έχω διαπιστώσει...

Βασικά οι παλιές που είχαν πρωτοβγεί έκαιγαν πολύ τα μαλλιά... Τώρα οι καινούργιες είναι μια χαρα!

6 Απ: ΙΣΙΩΜΑ ΜΑΛΛΙΩΝ στό Τετ Jan 11, 2012 5:00 pm

αγαπη

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
miki2009 έγραψε:Κορίτσια για σας. Θ α ήθελα την γνώμη σας για τα ψαλίδια ισιώματος των μαλλιών.(έχετε να προτείνετε κανένα καλό) Είναι καλά γιατί έχω κατσαρά μαλλιά και κουράστηκα να δίνω λεφτά για μπιστολάκι κάθε εβδομάδα. Τα μαλλιά μου είναι λεπτά και αν τα κάνω μόνη μπιστολάκι γίνονται άσε να μην πω .

ΕΔΩ ΕΓΩ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΟΥ ΕΧΩ ΠΛΟΥΣΙΑ ΜΑΛΛΙΑ ΣΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΓΙΝΟΜΑΙ ΑΦΑΝΑ Embarassed Embarassed
ΕΧΩ ΤΙ ΣΙΔΕΡΟ ΜΑΛΛΙΩΝ ΤΗΣ REMINGTON ΜΕ ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΛΑΚΕΣ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟΤΕ 50 ΕΥΡΩ ΑΠΟ ΤΑ HONDOS CENTER ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΡΗΣΤΟ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΑΨΟΓΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΙΣΙΩΜΑ "ΠΡΟΚΑ" ΟΠΩΣ ΣΤΑ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΑ ΤΟ ΕΧΩ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΝΩΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΕΧΩ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ Very Happy

7 Απ: ΙΣΙΩΜΑ ΜΑΛΛΙΩΝ στό Τετ Jan 11, 2012 5:17 pm

marinaki <3 <3

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οτι θα τα καψεις ειναι το μονο συγουρο γτ ερχεται σε επαφη με την τριχα κ αν εχεις ειδη ψαλιδα θα στην κανει περισοτερη....απλα να προσεχεις οταν τα κανεις το μαλλι σου να ειναι τελειος στεγνο κ να παρει κανενα σπρεει για να μν τα καψεις εχει ειδικα σε ειδη κομμωτηριου...κ το σημειο που θες να ισιωσεις να το περνας πρωτα με μια χτενα κ απο πισω την ισοτικη........ειδηκα στην αρχη θελει προσοχει να παρεις οποσδηποτε ενα σπρεει για μεγαλη θερμοκρασια θα στα προστατεψει να μν τα καψεις.....

8 ΙΣΙΩΜΑ ΜΑΛΛΙΩΝ στό Τετ Jan 11, 2012 6:11 pm

katerina780

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ...
ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΒΛΑΚΙΑ Κ ΕΚΑΝΑ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΦΟΡΜΑ.ΕΙΠΑ ΣΤΗΝ ΚΟΜΜΩΤΡΙΑ ΟΤΙ ΗΘΕΛΑ ΕΝΑ ΕΛΑΦΡΥ ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Η ΤΡΙΧΑ,ΕΝΑ ΚΥΜΑΤΙΣΜΟ Κ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΙΣΙΑ.ΔΕΝ Μ΄ΑΡΕΣΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΕΞΩ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΤΟ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΟ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ Κ ΤΑ ΚΑΝΩ ΠΙΣΤΟΛΑΚΙ ΜΙΑΣ Κ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΕΙΧΑ ΚΑΠΟΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΨΑΛΙΔΙ ΙΣΙΩΜΑΤΟΣ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΣΩΣΤΑ.ΕΤΣΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΠΗΓΑΙΝΩ Κ ΜΟΥ ΤΑ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ.ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΙΣΤΟΛΑΚΙ ΙΣΩΜΑΤΟΣ ΤΗΣ ROWENTA LISSIMA,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ?ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ?

9 Απ: ΙΣΙΩΜΑ ΜΑΛΛΙΩΝ στό Τετ Jan 11, 2012 8:11 pm

Lida R

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
miki2009 έγραψε:Κορίτσια για σας. Θ α ήθελα την γνώμη σας για τα ψαλίδια ισιώματος των μαλλιών.(έχετε να προτείνετε κανένα καλό) Είναι καλά γιατί έχω κατσαρά μαλλιά και κουράστηκα να δίνω λεφτά για μπιστολάκι κάθε εβδομάδα. Τα μαλλιά μου είναι λεπτά και αν τα κάνω μόνη μπιστολάκι γίνονται άσε να μην πω .

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΣΕ ΝΙΩΘΩ!!!ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΧΕΔΟΝ ΑΦΡΟ ΜΑΛΛΙ..ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΙΣΤΟΛΑΚΙ ΕΙΜΑΙ ΚΟΥΛΗ ΕΝΤΕΛΩΣ...ΚΑΙ ΦΡΙΖΑΡΟΥΝ ΠΟΛΥ............ΟΠΟΤΕ.......ΠΗΓΑ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΜΕ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥΣ ΚΩΜΜΩΤΗΡΙΩΝ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΜΙΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ....100€..ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΑΠΟΥ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΗΝ ΚΩΜΜΩΤΡΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΥΤΗ...ΟΜΩΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΣΟΥ ΘΑ ΚΑΕΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΕΣΣΑ ΙΣΙΩΜΑΤΟΣ ΠΑΡΑ ΜΕ ΤΟ ΠΙΣΤΟΛΑΚΙ ....ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΗ ΣΙΛΙΚΟΝΗ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΙΣ ΑΚΡΕΣ!!!ΚΑΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ "ΠΡΑΣΟ" ΤΑ ΜΑΑΛΙΚΙΑ!!!!!!ΕΓΓΥΗΜΕΝΑ!!!!

10 Απ: ΙΣΙΩΜΑ ΜΑΛΛΙΩΝ στό Πεμ Jan 12, 2012 12:04 am

kaatrin

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα σου προτεινα να παρεις επαγγελματικο.μια φορα τα σκας αλλα σου μενει κι απο οτι καταλαβα θα το χρησιμοποιεις συχνα αρα θα κανεις κι αποσβεση...εγω εχω αλλα δε το χρησιμοποιω και πολυ γιατι δεν ειμαι κ πολυ του να φτιαχνω τα μαλλια μου...βαριεμαι αλλα βεβαια δεν εχω και πολυ σγουρο μαλλι

11 Απ: ΙΣΙΩΜΑ ΜΑΛΛΙΩΝ στό Πεμ Jan 12, 2012 12:06 am

kaatrin

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και μιας και μιλαμε για μαλλια!
εχει καμια κοπελα γνωμη για την φορμα;θα μου αρεσε να τα κανω μια χοντρη φορμα αφου τελειωσω με τον θηλασμο.δεν τα βαφω αρα δεν επιβαρυνονται με πολλα

12 Απ: ΙΣΙΩΜΑ ΜΑΛΛΙΩΝ στό Πεμ Jan 12, 2012 12:07 am

supermama

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω εχω σγουρα! για μπουκλα μιλαμε! εχω το μπελισιμα και μου τα κανει καρφι. με περνει καμια ωριτσα αλλαα!!!αξιζει!!! τοχα παρει 70-80Ε

13 Απ: ΙΣΙΩΜΑ ΜΑΛΛΙΩΝ στό Πεμ Jan 12, 2012 12:16 am

Nena

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω εχω το SalonStraightPro της Phillips. Εχω πολύ μαλλι, χοντρη τριχα και μπολικη μπούκλα, οποτε μπορει να μου παρει και κανενα διωρο να το ισιωσω όλο με τη μασια. Βασικα απεχθανομαι το ισιο πρασσο μαλλι, οπότε ΟΤΑΝ αποφασιζω να ασχοληθω με τη μαλλουρα μου, απλα κανω πιστολακι με χοντρη στρογγυλή βούρτσα, και γινεται ωραιο. Το ψαλιδι ισιωματος το εχω πλεον μονο για τη φραντζα και καμια τουφα στα πλαινα..
Παντως παιρνει ωρα, και πρεπει να περνας την τουφα πολλες φορες με το ψαλιδι. Πιανεται το χερι σου..

14 Απ: ΙΣΙΩΜΑ ΜΑΛΛΙΩΝ στό Πεμ Jan 12, 2012 12:16 am

kaatrin

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κι εγω σε αυτην την τιμη το ειχα παρει περιπου 80 κι ειναι σουπερ!!!

15 Απ: ΙΣΙΩΜΑ ΜΑΛΛΙΩΝ στό Πεμ Jan 12, 2012 10:06 am

katerina780

kaatrin έγραψε:και μιας και μιλαμε για μαλλια!
εχει καμια κοπελα γνωμη για την φορμα;θα μου αρεσε να τα κανω μια χοντρη φορμα αφου τελειωσω με τον θηλασμο.δεν τα βαφω αρα δεν επιβαρυνονται με πολλα
ΚΑΛΗΜΕΡΑ...
ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΦΟΡΜΑ Κ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΑ ΠΟΛΥΥΥΥΥ.ΟΤΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ ΕΙΠΑ ΣΤΗΝ ΚΟΜΜΩΤΡΙΑ ΟΤΙ ΘΕΛΩ Η ΤΡΙΧΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑΝ ΚΥΜΑΤΙΣΜΟ,ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΕΝΤΟΝΗ ΜΠΟΥΚΛΑ.ΟΤΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΤΑ ΡΟΛΛΑ Κ ΤΑ ΣΤΕΓΝΩΣΕ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΦΡΙΚΗ.ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΙΚΑ ΟΣΟ ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΑΙ.ΤΟ ΚΑΚΟ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΦΟΡΜΑ ΦΕΥΓΕΙ ΣΕ ΕΞΙ ΜΗΝΕΣ ΜΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ.ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗΗ.ΕΣΥ ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΤΥΧΕΙ Κ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΠΙΘΥΜΗΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ,ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΣΧΗΜΗ,ΧΑΖΗ ΦΟΡΜΑ.
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ...

16 Απ: ΙΣΙΩΜΑ ΜΑΛΛΙΩΝ στό Πεμ Jan 12, 2012 12:54 pm

kaatrin

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μμμ!!αυτο ειναι οντως ασχημο!!!δε ξερω εχω ακουσει διαφορα θα το σκεφτω γιατι γενικα εγω δε το εχω κ πολυ με την κοκεταρια και βαριεμαι τα κομμωτηρια.κι αν μου λες κι αυτο....

17 Απ: ΙΣΙΩΜΑ ΜΑΛΛΙΩΝ στό Πεμ Jan 12, 2012 1:54 pm

miki2009

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευχαριστώ κορίτσια για τις απαντήσεις σας . Μάλλον θα πάρω ένα περίπου με 50 ευρώ για να μην πάνε χαμένα τα λεφτά αν δεν το πολύ χρησιμοποιήσω (αν λέτε ότι θέλει μια ώρα για να γίνουν, δεν είμαι τόσο της υπομονής)

18 Απ: ΙΣΙΩΜΑ ΜΑΛΛΙΩΝ στό Πεμ Jan 12, 2012 2:45 pm

Myro

.ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΙΣΤΟΛΑΚΙ ΙΣΩΜΑΤΟΣ ΤΗΣ ROWENTA LISSIMA,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ?ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ?[/quote]

το ειχα εγω πριν απο παρα πολλα χρονια οταν ειχε πρωτοβγει..ηταν πολυ καλο το χρησιμοποιησα πολυ,αρκετα ευχρηστο κ ωραιο αποτελεσμα...δυστυχως καποια στιγμη μου καηκε..αλλα το ειχα αρκετε χρονια δεν εχω παραπονο

https://www.facebook.com/myrodeve

19 Απ: ΙΣΙΩΜΑ ΜΑΛΛΙΩΝ στό Πεμ Jan 12, 2012 3:00 pm

μυρτω

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια εγω εχω δοκιμασει τα παντα στα μαλλια μου..πιστολακι,σιδερο ισιωματος(εχω ενα της belissima κ ειναι πολυ καλο!) αλλα βαριομουν συνεχεια ν ασχολουμαι μ αυτα,ειδικα το καλοκαιρι με τη ζεστη.
ωσπου εκανα μια θεραπεια με κερατινη κ εγιναν τα μαλλια μου ισια κ γυαλιστερα.κραταει κανα 4μηνο κ δε χρειαζεται καθολου πιστολακι.τ αφηνω να στεγνωσουν μονα τους κ ειναι ισια,σαν απο κομμωτηριο.
δεν ειναι ισιωτικη,οποτε δεν ταλαιπωρει το μαλλι,ισα ισα που θεραπευει τα κατεστραμμενα μαλλια.ξερω ομως οτι ειναι καπως ακριβουτσικο στο κομμωτηριο..εμενα μου τα εκανε η μαμα μου που ειναι κομμωτριαSmile

20 Απ: ΙΣΙΩΜΑ ΜΑΛΛΙΩΝ στό Πεμ Jan 12, 2012 3:29 pm

xristinaf

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
μυρτω έγραψε:κοριτσια εγω εχω δοκιμασει τα παντα στα μαλλια μου..πιστολακι,σιδερο ισιωματος(εχω ενα της belissima κ ειναι πολυ καλο!) αλλα βαριομουν συνεχεια ν ασχολουμαι μ αυτα,ειδικα το καλοκαιρι με τη ζεστη.
ωσπου εκανα μια θεραπεια με κερατινη κ εγιναν τα μαλλια μου ισια κ γυαλιστερα.κραταει κανα 4μηνο κ δε χρειαζεται καθολου πιστολακι.τ αφηνω να στεγνωσουν μονα τους κ ειναι ισια,σαν απο κομμωτηριο.
δεν ειναι ισιωτικη,οποτε δεν ταλαιπωρει το μαλλι,ισα ισα που θεραπευει τα κατεστραμμενα μαλλια.ξερω ομως οτι ειναι καπως ακριβουτσικο στο κομμωτηριο..εμενα μου τα εκανε η μαμα μου που ειναι κομμωτριαSmile

και εμενα με ενδιαφερει αυτη η θεραπεια.τι ακριβως ειναι?χρειαζεται πολλες επισκεψεις στο κομμωτηριο η πας μια φορα?οταν λες οτι ειναι ακριβη,ποσο πριπου?σορυ για υις πολλες ερωτησεις αλλα εχω βαρεθει να ισιωνω τα μαλλια μου.οχι οτι εινιπολυ σγουρα αλλα αν δεν τα ισιωσω ειναι απο τα μαλλιαπου πανε τα μισα απο δω τα μισα απο κει και αστα να πανε!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | To have a blog