Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Μαμάδες με 3 παιδιά!
από love4 Σήμερα στις 5:54 pm

» Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!!
από ΖΩΗ13 Σήμερα στις 5:42 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από pennytol Σήμερα στις 5:04 pm

» Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140
από Titino Σήμερα στις 4:38 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από ΜΑΡΙΑΜ1 Σήμερα στις 3:57 pm

» πεθερα=τα νευρα μου
από argyro 2 Σήμερα στις 3:33 pm

» ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ 2014
από georgiaa Σήμερα στις 2:49 pm

» Οταν πινει λιγο γαλα, ποιο στηθος να δινω μετα?
από demaki88 Σήμερα στις 1:31 pm

» Πότε Βγάλατε Τα Μωράκια Σας Έξω Πρώτη Φορά ???
από JELLYFISH Σήμερα στις 12:24 pm

» σας εχει συμβει;
από μιτατα Σήμερα στις 12:08 pm

» καταλληλο φρεσκο γαλα για 1ος ετους
από JELLYFISH Σήμερα στις 12:07 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από stellina87 Σήμερα στις 11:26 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από maria_dou Σήμερα στις 6:57 am

» ti diafora exete!
από μιτατα Χθες στις 11:21 pm

» ΥΠΟΚΟΡΙΣΤΙΚΑ ΟΝΟΜΑΤΑ
από ΑΕΛΙΑ Χθες στις 8:18 pm

» ΤΣΙΣΑ ΣΤΗ ΛΕΚΑΝΗ ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΚΑΚΑ
από newmum Χθες στις 3:45 pm

» φαγουρα στα γεννητικα οργανα στον 8ο μηνα
από kikimam Χθες στις 1:43 pm

» Club Αυπνιας!
από μαρακι27 Χθες στις 2:53 am

» Στρουμφιβάπτιση, help!!!!!!
από mariameint Πεμ Aug 21, 2014 10:42 pm

» βιοψια ορχεως
από efaki27 Πεμ Aug 21, 2014 10:40 pm

» Να 'χαμε να λέγαμε του ντουρνοθύρη λόγια....
από ede37 Πεμ Aug 21, 2014 6:46 pm

» ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ
από Titino Πεμ Aug 21, 2014 3:22 pm

» ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ
από MARITSA123 Πεμ Aug 21, 2014 3:13 pm

» ti na perimeneis ta prwta xronia
από Areti2 Πεμ Aug 21, 2014 1:10 am

» ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑΝΓΙΑ ΜΩΡΟ
από mamy land Τετ Aug 20, 2014 11:49 pm

» Πωλειται νυφικο
από lilitsi Τετ Aug 20, 2014 12:12 pm

» Πωλειται νυφικο
από lilitsi Τετ Aug 20, 2014 12:10 pm

» Πωλειται νυφικο
από lilitsi Τετ Aug 20, 2014 12:10 pm

» ροζ υγρα μετα απο επαφη
από Lillybell Τρι Aug 19, 2014 6:21 pm

» Καθυστέρηση
από maro28 Τρι Aug 19, 2014 5:41 pm

» ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΝΑ ΤΟΥ
από mamamanous Τρι Aug 19, 2014 5:37 pm

» Πότε θα κόψουμε το babylino??
από k@terin@ Τρι Aug 19, 2014 4:08 pm

» χτενισμα για βαφτιση
από JELLYFISH Τρι Aug 19, 2014 1:59 pm

» ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΕΡΕΤΕ???
από demaki88 Τρι Aug 19, 2014 12:44 pm

» Κεραλοιφή της Ελένης
από Helen M. Τρι Aug 19, 2014 12:05 pm

» ** Φίλοι...Εδώ γελάνε! **
από μιτατα Τρι Aug 19, 2014 2:09 am

» ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ -ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ !
από μιτατα Τρι Aug 19, 2014 1:46 am

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από loulou_29 Δευ Aug 18, 2014 7:34 pm

» Ποιο βιβλίο διαβάσατε τελευταία;
από Rina80 Δευ Aug 18, 2014 3:27 pm

» Σχεση ζευγαριου
από Rina80 Δευ Aug 18, 2014 2:56 pm

Παρόντες χρήστες
563 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 16 μέλη, 1 μη ορατός και 546 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

argyro 2, ede37, elin1, evaggelia76, griniaroula, iouliana, Lillybell, love4, mamagoriou29, pennytol, snoopy, stellina87, thali-alex, vivaki, ΖΩΗ13, μαρακι27

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1 ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ στό Πεμ Dec 22, 2011 2:08 pm

αγαπη

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το θεμα που θα ανοιξω ειναι πολυ ασχετο αλλα με αφορμη που ακουσα δυο παλια τραγουδια (θα σας τα βαλω παρακατω) στιγμες απο το παρελθον μου περασαν μπροστα απ'το μυαλο μου στιγμες και εικονες που εχουν χαραχτει βαθεια μεσα μου και εχουν πολυ πικρη γευση πριν 10 χρονια πεθανε ο πατερουλης μου μου λειπει πολυ ειναι ασχημη εμπειρια να ζεις χανοντας ενα πολυ αγαπημενο σου προσωπο ειτε ειναι μπαμπας ειτε ειναι μαμα ειτε αδερφια κ.α η απωλεια θα ειναι παντα απωλεια και κανενας δεν θα μπορεσει να αντικαταστησει τον ανθρωπο που τοσο πολυ αγαπησες τοτε ειμουν μικρο κοριτσι ειμουν 17 ετων αλλα θυμαμε τα παντα ο αδερφουλης μου ηταν μονο 12 χρονων και τα ματακια του αντικρισαν πολυ ασχημες εικονες μακαρι να μπορουσα να του παρω αυτες τις εικονες να μην τις θυματε ποτε αλλα δυστηχως δεν μπορω συγνωμη αν σας μαυρισα την ψυχη τετοιες μερες απλα αισθανθηκα να τα πω επειδη δεν μιλαω ποτε για αυτο το θεμα ισως γιατι βαθια μεσα μου ακομα με ποναει

αυτα τα δυο τραγουδια μου θυμιζουν πολυ την τραγικη φιγουρα τοτε της μανουλας μου που παραλιγο να την χασουμε κ εκεινη και τη θα γινομασταν δυο ορφανα παιδια μονοι μας? τα ακουω και μου φερνουν δακρυα στα ματια ευτυχως ο Θεος ειναι Μεγαλος και Τον Ευχαριστω καθε μερα που την εχουμε διπλα μας πανω απο ολα υγιη

mamavivo

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:το θεμα που θα ανοιξω ειναι πολυ ασχετο αλλα με αφορμη που ακουσα δυο παλια τραγουδια (θα σας τα βαλω παρακατω) στιγμες απο το παρελθον μου περασαν μπροστα απ'το μυαλο μου στιγμες και εικονες που εχουν χαραχτει βαθεια μεσα μου και εχουν πολυ πικρη γευση πριν 10 χρονια πεθανε ο πατερουλης μου μου λειπει πολυ ειναι ασχημη εμπειρια να ζεις χανοντας ενα πολυ αγαπημενο σου προσωπο ειτε ειναι μπαμπας ειτε ειναι μαμα ειτε αδερφια κ.α η απωλεια θα ειναι παντα απωλεια και κανενας δεν θα μπορεσει να αντικαταστησει τον ανθρωπο που τοσο πολυ αγαπησες τοτε ειμουν μικρο κοριτσι ειμουν 17 ετων αλλα θυμαμε τα παντα ο αδερφουλης μου ηταν μονο 12 χρονων και τα ματακια του αντικρισαν πολυ ασχημες εικονες μακαρι να μπορουσα να του παρω αυτες τις εικονες να μην τις θυματε ποτε αλλα δυστηχως δεν μπορω συγνωμη αν σας μαυρισα την ψυχη τετοιες μερες απλα αισθανθηκα να τα πω επειδη δεν μιλαω ποτε για αυτο το θεμα ισως γιατι βαθια μεσα μου ακομα με ποναει

αυτα τα δυο τραγουδια μου θυμιζουν πολυ την τραγικη φιγουρα τοτε της μανουλας μου που παραλιγο να την χασουμε κ εκεινη και τη θα γινομασταν δυο ορφανα παιδια μονοι μας? τα ακουω και μου φερνουν δακρυα στα ματια [You must be registered and logged in to see this image.] ευτυχως ο Θεος ειναι Μεγαλος και Τον Ευχαριστω καθε μερα που την εχουμε διπλα μας πανω απο ολα υγιη

α ρε κοριτσακι ,τι να πω?εγω το βιωνω πολυ προσφατα και καταλαβαινω πολυ...μην σε παιρνει απο κατω..η μανουλα μας ειναι εδω μαζι μας.και θα ειναι...Ζησε μια ομορφη ζωη ,γεματη ,οπως θα ηθελε και αυτος.φιλιά.

αγαπη

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
αγαπη έγραψε:το θεμα που θα ανοιξω ειναι πολυ ασχετο αλλα με αφορμη που ακουσα δυο παλια τραγουδια (θα σας τα βαλω παρακατω) στιγμες απο το παρελθον μου περασαν μπροστα απ'το μυαλο μου στιγμες και εικονες που εχουν χαραχτει βαθεια μεσα μου και εχουν πολυ πικρη γευση πριν 10 χρονια πεθανε ο πατερουλης μου μου λειπει πολυ ειναι ασχημη εμπειρια να ζεις χανοντας ενα πολυ αγαπημενο σου προσωπο ειτε ειναι μπαμπας ειτε ειναι μαμα ειτε αδερφια κ.α η απωλεια θα ειναι παντα απωλεια και κανενας δεν θα μπορεσει να αντικαταστησει τον ανθρωπο που τοσο πολυ αγαπησες τοτε ειμουν μικρο κοριτσι ειμουν 17 ετων αλλα θυμαμε τα παντα ο αδερφουλης μου ηταν μονο 12 χρονων και τα ματακια του αντικρισαν πολυ ασχημες εικονες μακαρι να μπορουσα να του παρω αυτες τις εικονες να μην τις θυματε ποτε αλλα δυστηχως δεν μπορω συγνωμη αν σας μαυρισα την ψυχη τετοιες μερες απλα αισθανθηκα να τα πω επειδη δεν μιλαω ποτε για αυτο το θεμα ισως γιατι βαθια μεσα μου ακομα με ποναει

αυτα τα δυο τραγουδια μου θυμιζουν πολυ την τραγικη φιγουρα τοτε της μανουλας μου που παραλιγο να την χασουμε κ εκεινη και τη θα γινομασταν δυο ορφανα παιδια μονοι μας? τα ακουω και μου φερνουν δακρυα στα ματια [You must be registered and logged in to see this image.] ευτυχως ο Θεος ειναι Μεγαλος και Τον Ευχαριστω καθε μερα που την εχουμε διπλα μας πανω απο ολα υγιη

α ρε κοριτσακι ,τι να πω?εγω το βιωνω πολυ προσφατα και καταλαβαινω πολυ...μην σε παιρνει απο κατω..η μανουλα μας ειναι εδω μαζι μας.και θα ειναι...Ζησε μια ομορφη ζωη ,γεματη ,οπως θα ηθελε και αυτος.φιλιά.

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΑΥΤΟ ΕΚΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΖΩΗ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΟΝΕΙΡΕΥΟΤΑΝ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΘΕΛΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ Κ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΕΝΩΧΛΕΙ Η ΑΠΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΓΙΟΡΤΕΣ ΧΑΡΕΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΑΠΛΑ ΛΕΙΠΕΙ... Sad

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your blog