Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!!
από ΖΩΗ13 Σήμερα στις 11:57 am

» Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140
από Titino Σήμερα στις 11:46 am

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από pennytol Σήμερα στις 11:13 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!!
από valgreg Σήμερα στις 11:12 am

» ΕΣΠΑ 2014 - 2015 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
από Silver away Σήμερα στις 11:09 am

» για να περασει η ωρα:( σας εχουν κανει οι γιαγιαδες την μαγκανια με τον σταυρο???)
από marthafy Σήμερα στις 10:43 am

» Χαμηλη χοριακη !!
από stilvy1982 Σήμερα στις 10:14 am

» b'epipedou!
από stilvy1982 Σήμερα στις 10:03 am

» Καμπυλη ζαχαρου ποτε πρεπει να την κανω
από stilvy1982 Σήμερα στις 10:00 am

» Πολλα υγρα
από stilvy1982 Σήμερα στις 9:52 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από eftixia Σήμερα στις 9:52 am

» τεστ με αχνη γραμμη
από maro28 Σήμερα στις 9:18 am

» Club Αυπνιας!
από zenaki Σήμερα στις 9:09 am

» Εγκυουλες Δεκεμβριου 2014!!!
από zenaki Σήμερα στις 9:00 am

» Μικρες μανουλες!!!
από jelaki Σήμερα στις 1:58 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2014!!!!
από vblue Σήμερα στις 1:41 am

» ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩ ΜΩΡΑΚΙ
από Stevi_tasos Χθες στις 11:19 pm

» ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΝΑ ΤΟΥ
από Stevi_tasos Χθες στις 11:14 pm

» Μαμα στα 40
από Stevi_tasos Χθες στις 11:10 pm

» το τεστ μου... κ εχω μπερδευτει!!
από Stevi_tasos Χθες στις 10:52 pm

» Καλημερα κι απο εμενα!
από zenaki Χθες στις 10:48 pm

» ΠΛΥΣΙΜΟ ΔΟΝΤΙΩΝ
από ANGEL Χθες στις 10:39 pm

» είμαι καινούρια αλλά..
από margdimitra Χθες στις 8:34 pm

» Μ Α Κ Α Ρ Ι !!
από zenaki Χθες στις 7:17 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από tassoula Χθες στις 6:56 pm

» σας εχει συμβει;
από maro28 Χθες στις 6:16 pm

» ευχαριστημενες απο τον παιδικο σταθμος σας και γιατι??
από zenaki Χθες στις 6:01 pm

» ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ
από ANGEL Χθες στις 6:00 pm

» ΕΣΠΑ 2014 -2015
από Stevi_tasos Χθες στις 5:57 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από efaki27 Χθες στις 5:21 pm

» ΜΑΜΑΔΕΣ ΣΕ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
από zenaki Χθες στις 5:21 pm

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από loulou_29 Χθες στις 5:11 pm

» ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ;
από ANGEL Χθες στις 5:08 pm

» ΣΗΦΗΣ ΚΡΟΚΟΔΕΙΛΑΚΗΣ - ΟΛΑ ΤΑ ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ ΣΤΟ ΡΕΘΥΜΝΟ
από Stevi_tasos Χθες στις 4:42 pm

» ΟΙ 8 ΣΥΝΗΘΕΣΤΕΡΕΣ ΑΣΘΕΝΕΙΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ!
από Stevi_tasos Χθες στις 4:17 pm

» ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ ΣΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ
από Stevi_tasos Χθες στις 4:13 pm

» Επιθυμία...
από Stevi_tasos Χθες στις 4:09 pm

» Σπιτική Λεμονάδα
από Βάνα Κ. Χθες στις 3:44 pm

» Για να αρχίσουμε...
από Βάνα Κ. Χθες στις 1:38 pm

» ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗτελος
από stilvy1982 Χθες στις 1:32 pm

Παρόντες χρήστες
606 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 34 μέλη, 2 μη ορατοί και 570 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Anastasie, Catty, Despoinaki123, efaki27, electronio, elife, elila, fanouria, HappyMama, jollie, kate_85, katerinoula, love4, margdimitra, maria maroui, maria1988, merentoula, mhtsaina, myAngels, pennytol, perperouna, Psaraki, rise, roxanne87, Silver away, stellina87, thali-alex, valgreg, vasoula1, ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ, ΖΩΗ13, ευουλα5, καλαμαρακι, μαρακι27

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1 ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ στό Πεμ Dec 22, 2011 2:08 pm

αγαπη

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το θεμα που θα ανοιξω ειναι πολυ ασχετο αλλα με αφορμη που ακουσα δυο παλια τραγουδια (θα σας τα βαλω παρακατω) στιγμες απο το παρελθον μου περασαν μπροστα απ'το μυαλο μου στιγμες και εικονες που εχουν χαραχτει βαθεια μεσα μου και εχουν πολυ πικρη γευση πριν 10 χρονια πεθανε ο πατερουλης μου μου λειπει πολυ ειναι ασχημη εμπειρια να ζεις χανοντας ενα πολυ αγαπημενο σου προσωπο ειτε ειναι μπαμπας ειτε ειναι μαμα ειτε αδερφια κ.α η απωλεια θα ειναι παντα απωλεια και κανενας δεν θα μπορεσει να αντικαταστησει τον ανθρωπο που τοσο πολυ αγαπησες τοτε ειμουν μικρο κοριτσι ειμουν 17 ετων αλλα θυμαμε τα παντα ο αδερφουλης μου ηταν μονο 12 χρονων και τα ματακια του αντικρισαν πολυ ασχημες εικονες μακαρι να μπορουσα να του παρω αυτες τις εικονες να μην τις θυματε ποτε αλλα δυστηχως δεν μπορω συγνωμη αν σας μαυρισα την ψυχη τετοιες μερες απλα αισθανθηκα να τα πω επειδη δεν μιλαω ποτε για αυτο το θεμα ισως γιατι βαθια μεσα μου ακομα με ποναει

αυτα τα δυο τραγουδια μου θυμιζουν πολυ την τραγικη φιγουρα τοτε της μανουλας μου που παραλιγο να την χασουμε κ εκεινη και τη θα γινομασταν δυο ορφανα παιδια μονοι μας? τα ακουω και μου φερνουν δακρυα στα ματια ευτυχως ο Θεος ειναι Μεγαλος και Τον Ευχαριστω καθε μερα που την εχουμε διπλα μας πανω απο ολα υγιη

mamavivo

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:το θεμα που θα ανοιξω ειναι πολυ ασχετο αλλα με αφορμη που ακουσα δυο παλια τραγουδια (θα σας τα βαλω παρακατω) στιγμες απο το παρελθον μου περασαν μπροστα απ'το μυαλο μου στιγμες και εικονες που εχουν χαραχτει βαθεια μεσα μου και εχουν πολυ πικρη γευση πριν 10 χρονια πεθανε ο πατερουλης μου μου λειπει πολυ ειναι ασχημη εμπειρια να ζεις χανοντας ενα πολυ αγαπημενο σου προσωπο ειτε ειναι μπαμπας ειτε ειναι μαμα ειτε αδερφια κ.α η απωλεια θα ειναι παντα απωλεια και κανενας δεν θα μπορεσει να αντικαταστησει τον ανθρωπο που τοσο πολυ αγαπησες τοτε ειμουν μικρο κοριτσι ειμουν 17 ετων αλλα θυμαμε τα παντα ο αδερφουλης μου ηταν μονο 12 χρονων και τα ματακια του αντικρισαν πολυ ασχημες εικονες μακαρι να μπορουσα να του παρω αυτες τις εικονες να μην τις θυματε ποτε αλλα δυστηχως δεν μπορω συγνωμη αν σας μαυρισα την ψυχη τετοιες μερες απλα αισθανθηκα να τα πω επειδη δεν μιλαω ποτε για αυτο το θεμα ισως γιατι βαθια μεσα μου ακομα με ποναει

αυτα τα δυο τραγουδια μου θυμιζουν πολυ την τραγικη φιγουρα τοτε της μανουλας μου που παραλιγο να την χασουμε κ εκεινη και τη θα γινομασταν δυο ορφανα παιδια μονοι μας? τα ακουω και μου φερνουν δακρυα στα ματια [You must be registered and logged in to see this image.] ευτυχως ο Θεος ειναι Μεγαλος και Τον Ευχαριστω καθε μερα που την εχουμε διπλα μας πανω απο ολα υγιη

α ρε κοριτσακι ,τι να πω?εγω το βιωνω πολυ προσφατα και καταλαβαινω πολυ...μην σε παιρνει απο κατω..η μανουλα μας ειναι εδω μαζι μας.και θα ειναι...Ζησε μια ομορφη ζωη ,γεματη ,οπως θα ηθελε και αυτος.φιλιά.

αγαπη

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
αγαπη έγραψε:το θεμα που θα ανοιξω ειναι πολυ ασχετο αλλα με αφορμη που ακουσα δυο παλια τραγουδια (θα σας τα βαλω παρακατω) στιγμες απο το παρελθον μου περασαν μπροστα απ'το μυαλο μου στιγμες και εικονες που εχουν χαραχτει βαθεια μεσα μου και εχουν πολυ πικρη γευση πριν 10 χρονια πεθανε ο πατερουλης μου μου λειπει πολυ ειναι ασχημη εμπειρια να ζεις χανοντας ενα πολυ αγαπημενο σου προσωπο ειτε ειναι μπαμπας ειτε ειναι μαμα ειτε αδερφια κ.α η απωλεια θα ειναι παντα απωλεια και κανενας δεν θα μπορεσει να αντικαταστησει τον ανθρωπο που τοσο πολυ αγαπησες τοτε ειμουν μικρο κοριτσι ειμουν 17 ετων αλλα θυμαμε τα παντα ο αδερφουλης μου ηταν μονο 12 χρονων και τα ματακια του αντικρισαν πολυ ασχημες εικονες μακαρι να μπορουσα να του παρω αυτες τις εικονες να μην τις θυματε ποτε αλλα δυστηχως δεν μπορω συγνωμη αν σας μαυρισα την ψυχη τετοιες μερες απλα αισθανθηκα να τα πω επειδη δεν μιλαω ποτε για αυτο το θεμα ισως γιατι βαθια μεσα μου ακομα με ποναει

αυτα τα δυο τραγουδια μου θυμιζουν πολυ την τραγικη φιγουρα τοτε της μανουλας μου που παραλιγο να την χασουμε κ εκεινη και τη θα γινομασταν δυο ορφανα παιδια μονοι μας? τα ακουω και μου φερνουν δακρυα στα ματια [You must be registered and logged in to see this image.] ευτυχως ο Θεος ειναι Μεγαλος και Τον Ευχαριστω καθε μερα που την εχουμε διπλα μας πανω απο ολα υγιη

α ρε κοριτσακι ,τι να πω?εγω το βιωνω πολυ προσφατα και καταλαβαινω πολυ...μην σε παιρνει απο κατω..η μανουλα μας ειναι εδω μαζι μας.και θα ειναι...Ζησε μια ομορφη ζωη ,γεματη ,οπως θα ηθελε και αυτος.φιλιά.

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΑΥΤΟ ΕΚΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΖΩΗ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΟΝΕΙΡΕΥΟΤΑΝ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΘΕΛΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ Κ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΕΝΩΧΛΕΙ Η ΑΠΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΓΙΟΡΤΕΣ ΧΑΡΕΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΑΠΛΑ ΛΕΙΠΕΙ... Sad

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forums | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your blog