Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!!
από Mama40 Χθες στις 11:37 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Χθες στις 10:16 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από lgyftog Χθες στις 9:32 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από katerina1983 Χθες στις 8:40 pm

» εσας ποσο κοστισε ο ερχομος του μωρου σας
από Chris_E Χθες στις 6:55 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από maria_dou Χθες στις 6:23 pm

» ΕΣΠΑ 2014 - 2015 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
από snoopy Χθες στις 12:20 pm

» ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ
από motheroula 30 Χθες στις 3:53 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από veny Χθες στις 12:27 am

» βιοψια ορχεως
από fountouni Παρ Aug 29, 2014 10:20 pm

» TSH - Έλεγχος Θυρεοειδούς
από Vassiliki_ Παρ Aug 29, 2014 8:04 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από pennytol Παρ Aug 29, 2014 5:33 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από ΜΑΡΙΑΜ1 Παρ Aug 29, 2014 2:43 pm

» πειτε οτι θελετε
από kerasoula Παρ Aug 29, 2014 12:32 pm

» Παιδικός σταθμός ή κοπέλα στο σπίτι;
από ede37 Παρ Aug 29, 2014 11:53 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!
από xrisili Παρ Aug 29, 2014 10:40 am

» πεθερα=τα νευρα μου
από Chris_E Παρ Aug 29, 2014 7:28 am

» ΣΟΣ παθαμε στοματιτιδα
από dimitra al Παρ Aug 29, 2014 1:03 am

» ΕΞΑΜΗΝΟ ΟΑΕΔ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ
από ΓΕΝΝΗΜΕΝΗ ΜΑΝΟΥΛΑ Πεμ Aug 28, 2014 10:59 pm

» αδυναμια στη γιαγια
από tonsot123 Πεμ Aug 28, 2014 10:34 pm

» ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ 2014
από nektar Πεμ Aug 28, 2014 10:01 pm

» !!!!MAD ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ Βάπτισης- WEVENT.GR
από Βίκυ Πεμ Aug 28, 2014 5:51 pm

» Kάθισμα φαγητού BLOOM Fresco Loft ΣΕ ΤΙΜΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ!!!
από RousTwins Πεμ Aug 28, 2014 4:22 pm

» ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ
από MARITSA123 Πεμ Aug 28, 2014 3:14 pm

» σπυρακια και εγκυμοσυνη
από souzan Πεμ Aug 28, 2014 9:41 am

» APOKOLISI...
από elena33sam Πεμ Aug 28, 2014 9:32 am

» ΑΓΟΡΑΚΙ 5 ΧΡΟΝΩΝ ΒΑΡΟΣ ΚΑΙ ΥΨΟΣ!
από maryloo Πεμ Aug 28, 2014 9:15 am

» δεν μπορω πια να διαχειριστω τα νευρα μου, βοηθεια..!
από mama*maria Πεμ Aug 28, 2014 9:13 am

» Πότε Βγάλατε Τα Μωράκια Σας Έξω Πρώτη Φορά ???
από maryloo Πεμ Aug 28, 2014 9:12 am

» ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ
από maro28 Πεμ Aug 28, 2014 8:27 am

» ΜΟΛΙΣ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟ 3ο ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΑ ΤΟ ΜΩΡΟ!!
από Chris_E Πεμ Aug 28, 2014 7:03 am

» Μαμάδες με 3 παιδιά!
από ede37 Τετ Aug 27, 2014 10:27 pm

» ΒΙΒΛΙΑ ΕΥΧΩΝ - something special
από mariameint Τετ Aug 27, 2014 9:44 pm

» Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140
από irene-_- Τετ Aug 27, 2014 4:18 pm

» ΥΠΟΚΟΡΙΣΤΙΚΑ ΟΝΟΜΑΤΑ
από Chris_E Τετ Aug 27, 2014 3:20 pm

» ποτε γινονται η εγραφες στα δημοσια νηπιαγωγια
από love4 Τετ Aug 27, 2014 2:00 pm

» θα κανω ενσταση για τα εσπα τι γραφω πανω στον φακελο;;;για νσ τα παρει ο κουριελ;
από καλιοπη Τετ Aug 27, 2014 11:32 am

» Γκρουπ γονέων!!!
από HappyMama Τετ Aug 27, 2014 10:38 am

» υπνος νεογνου
από pennytol Τρι Aug 26, 2014 10:43 pm

» Εγκυμοσύνη μετά απο αφαίρεση ινομυώματος?
από nafs Τρι Aug 26, 2014 6:19 pm

Παρόντες χρήστες
253 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 6 μέλη, 0 μη ορατοί και 247 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Catty, em_diva, Irene14, marlyt, vasoulagal, ΓΕΝΝΗΜΕΝΗ ΜΑΝΟΥΛΑ

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

1 ΔΙΑΖΥΓΙΟ ΚΑΙ ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ??????????? στό Τρι Dec 20, 2011 8:52 am

efoulitsa

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερα μανουλες!!Μαλλον το παμε για διαζυγιο...Ξερει καμμια σας τι γινεται με την επιμελεια του παιδιου?Ειναι 6,5 μηνων..Οικονομικα ειμαι πολυ καλυτερα απο τον αντρα μου σε μηνιαιες αποδοχες μιας και εχω δικο μου σπιτι και το νοικιαζω και δουλευω κι ολας..Τα οικονομικα δεν παιζουν ρολο στην επιμελεια?Μπορει αν θελει να μου παρει το παιδι??

Kastallia

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μη βιαζεσαι.Δες π.μ. ΤΩΡΑ!!!

mamarena

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δε νομιζω κοριτσακι μου να μπορεσει να σου παρει το παιδακι.. Ειναι μολις 6,5 μηνων.. βρεφος ακομα. Δε γνωριζω τι συμβαινει σε τετοιες περιπτωσεις, απλα με την λογικη μου σου απανταω.
Δε ξερω τι προβληματα εχετε, αλλα επειδη το μωρακι σου ειναι πολυ πολυ μικρο, και ισως να μην εχετε καταφερει ακομα να βρητε τους ρυθμους σας, μηπως να εδινες λιγο χρονο στη σχεση σου?

efoulitsa

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mamarena έγραψε:Δε νομιζω κοριτσακι μου να μπορεσει να σου παρει το παιδακι.. Ειναι μολις 6,5 μηνων.. βρεφος ακομα. Δε γνωριζω τι συμβαινει σε τετοιες περιπτωσεις, απλα με την λογικη μου σου απανταω.
Δε ξερω τι προβληματα εχετε, αλλα επειδη το μωρακι σου ειναι πολυ πολυ μικρο, και ισως να μην εχετε καταφερει ακομα να βρητε τους ρυθμους σας, μηπως να εδινες λιγο χρονο στη σχεση σου?
Ρενακι αυτο κανω συνεχεια..Ειμαστε 10 χρονια μαζι οποτε ξερει ο ενας καλα τον αλλον..Το θεμα ειναι οτι δεν συμφωνουμε πια..Δεν ξερω αν στη πραγματικοτητα πρεπει να χωρισουμε αλλα ειναι κριμα να περνανε τα χρονια και να βλεπεις οτι χανεις πολλα πραγματα..Τελικα ο γαμος θελει πραγματικα μεγαλες θυσιες...

efoulitsa

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Kastallia έγραψε:Μη βιαζεσαι.Δες π.μ. ΤΩΡΑ!!!
Το ειδα ευχαριστω σου απαντησα κι ολας!!!

markella01

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Οι μόνοι λόγοι να μπορέσει ένας άντρας να πάρει το παιδί από μια μάνα είναι να είναι η μάνα τζάνκι ή ψυχοπαθής. Εφόσον δεν είσαι τίποτα απο τα δύο και εισόδημα να μην είχες και την έπιμέλεια θα έπαιρνες και διατροφή για σένα και για το παιδί από αυτόν. Οπότε μη μασάς. Καλή δύναμη σου εύχομαι.

boubou

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
efoulitsa έγραψε:Ρενακι αυτο κανω συνεχεια..Ειμαστε 10 χρονια μαζι οποτε ξερει ο ενας καλα τον αλλον..Το θεμα ειναι οτι δεν συμφωνουμε πια..Δεν ξερω αν στη πραγματικοτητα πρεπει να χωρισουμε αλλα ειναι κριμα να περνανε τα χρονια και να βλεπεις οτι χανεις πολλα πραγματα..Τελικα ο γαμος θελει πραγματικα μεγαλες θυσιες...

Kοπελιτσα μου οντως ειστε πολλα χρονια μαζι και ειπες ξερετε ο ενας τον αλλον, οποτε δν ηξερες οτι ειναι τετοιος χαρακτηρας τοσο καιρο? μηπως τωρα σε πειραζει παραπανω επειδη ειναι πολυ μωρακι το μικρο σας και κουραζεσαι και γι αυτο θυμωνεις ενω σε αντιθετη περιπτωση δν θα ειχες προβλημα? Εγω σου λεω πιασε και πεστα στην πεθερα σου τα προβληματα που εχεις με αυτη!Ειναι κριμα τωρα που εχετε και παιδακι να χωρισετε επειδη ειναι ...αχαρακτήριστη αυτη!!1000φορες να τσακωθεις μαζι της παρα με τον αντρα σου που οπως λες τον αγαπας!!! αν θελει ο αντρας σου μπορει να εχει κανονικα επαφες με τη μητερα του, αλλα αυτο δν υποχρεωνει κι εσενα να εχεις!Αφου δν αναλαμβανει να μιλησει αυτος στη μαμα του, να μιλησεις εσυ!! Εισαι κι εσυ μαμα πλεον και πρεπει να προστατεψεις και το παιδακι σου ψαχνοντας αλλες λυσεις απο το να μεγαλωσει χωρις μπαμπα!
φιλικα στα λεω, για να μην παρεξηγηθω!!

grammatiki

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
για να παρει ενας πατερας απο τη μανα το παιδι πρεπει η μανα να ειναι ψυχοπαθης ή ναρκωμανης ή κατι τετοιο ακραιο τελος παντων.το μονο που ξερω σιγουρα ειναι οτι αν το παιδι ειναι αγορι μετα τα 12 του χρονια ο πατερας δικαιουται να παρει την επιμελεια του αν φυσικα το επιθυμει.

mamarena

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
efoulitsa έγραψε:
mamarena έγραψε:Δε νομιζω κοριτσακι μου να μπορεσει να σου παρει το παιδακι.. Ειναι μολις 6,5 μηνων.. βρεφος ακομα. Δε γνωριζω τι συμβαινει σε τετοιες περιπτωσεις, απλα με την λογικη μου σου απανταω.
Ρενακι αυτο κανω συνεχεια..Ειμαστε 10 χρονια μαζι οποτε ξερει ο ενας καλα τον αλλον..Το θεμα ειναι οτι δεν συμφωνουμε πια..Δεν ξερω αν στη πραγματικοτητα πρεπει να χωρισουμε αλλα ειναι κριμα να περνανε τα χρονια και να βλεπεις οτι χανεις πολλα πραγματα..Τελικα ο γαμος θελει πραγματικα μεγαλες θυσιες...

Εσυ ξερεις καλυτερα κοπελα μου.. Και εχεις δικιο.. Ισως ειναι καλυτερα για ολους σας.Αν βλεπεις οτι δεν υπαρχει περιπτωση να αλλαξουν τα πραγματα τοτε...
Απλα σου λεω να δωσεις λιγο χρονο γιατι κι εγω βρεθηκα μετα τη γεννηση του μωρου σε φαση απογνωσης! Μεχρι να κλεισει το μωρο και τους 6 μηνες, ενιωθα οτι ολα καταστραφηκαν..Οταν καναμε το μωρακι μας ειμασταν μαζι 15 χρονια. Ομορφη σχεση.. με τους τσακωμους της..τις εντασεις της..αλλα και μια σχεση γεματη αγαπη και παθος... Ηρθε το μωρο και ολα αλλαξαν! Αδιαφορια απο τη μερια του..ετσι τουλαχιστον το εβλεπα εγω. Συνεχιζε απλα να κανει μονος του οτι καναμε μαζι πριν ερθει το μωρο..κι εγω στο σπιτι να προσπαθω να συμβιβαστω με τα νεα δεδομενα.. αλλα ηρθε ο καιρος που μαγικα ολα αλλαξαν και παλι! Θελουν και οι αντρες το χρονο τους να καταλαβουν τι σημαινει να εισαι πατερας..Οπως ακριβως κι εμεις!
Τωρα ο γιος μας κοντευει τα 4, και ολα αυτα μου φαινονται σαν ενα μακρινο ονειρο.. καταφεραμε να γινουμε ευτυχισμενοι οσο ποτε..ερωτευμενοι οσο ποτε..
Μερικες φορες οι σχεσεις μας χρειαζονται απλα χρονο και υπομονη.
Αλλα και παλι..αυτη ειναι η δικη μου ιστορια.. Εσυ ξερεις καλυτερα για σενα και το μωρο σου.
Ευχομαι να παρεις τη σωστη αποφαση και να γινεις μια ευτυχισμενη μανουλα. Εξαλλου το χρωστας αυτο στο μωρακι σου...

10 http://forum.eimaimama.gr/t9550-topic στό Τρι Dec 20, 2011 9:44 am

katerina780

ΚΑΛΗΜΕΡΑ...
ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΜΟΝΟ ΕΑΝ Η ΜΗΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΞΙΚΟΜΑΝΗΣ,ΑΛΚΟΟΛΙΚΗ Η ΑΡΡΩΣΤΗ ΨΥΧΙΚΑ.Κ ΑΥΤΑ ΟΛΑ ΜΟΝΟ ΕΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΑΡΤΙ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΟΥΝ.
ΟΤΑΝ Η ΜΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΡΓΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΙ΄ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΔΙΝΕΙ Κ ΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ.
ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΣΤΟ ΠΑΡΕΙ ΕΞΑΛΛΟΥ Κ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ.ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ,ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΩΝ ΜΑΜΑΔΩΝ ΤΟΥΣ,ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΥΣΗ...

βανια

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Την επιμέλεια την παίρνει πάντα η μητέρα εκτός και αν εκείνη αποποιηθεί επίσης αν είναι χρήστης ναρκωτικών η αν ψυχολογικά έχει πρόβλημα . Απλά δεν πρέπει να φύγεις απο το σπίτι αν δεν κάνεις αίτηση και αυτό γιατί εκείνος μπορεί να πει ότι έφυγες και απήγαγες το παιδί . Πάντως όταν κάτι δεν τραβά καλό είναι να σταματά πριν φθαρεί τελείως η μεταξύ τους σχέση σε ανθρώπινο επίπεδο . Τα χρόνια περνούν και πρέπει να προσέχουμε τις κινήσεις μας κάποια πράγματα είναι μη αναστρέψιμα

efoulitsa

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μαρκελλα τα διαβασα και εγω αλλα λεω μπας και υπαρχει περιπτωση να μου τον παρει..Ευχομαι ολα να γινουν για καλο..

βανια

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ,ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΩΝ ΜΑΜΑΔΩΝ ΤΟΥΣ,ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΥΣΗ...
Αγαπητή μου Κατερίνα θα διαφωνήσω με αυτό τα παιδιά δεν ανήκουν πουθενά παρά μόνο στον εαυτό τους. Τώρα όσο αφορά τη σχέση πιστεύω ότι έχουν ακριβώς τις ίδιες υποχρεώσεις και τα ίδια δικαιώματα .

efoulitsa

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
βανια έγραψε:Την επιμέλεια την παίρνει πάντα η μητέρα εκτός και αν εκείνη αποποιηθεί επίσης αν είναι χρήστης ναρκωτικών η αν ψυχολογικά έχει πρόβλημα . Απλά δεν πρέπει να φύγεις απο το σπίτι αν δεν κάνεις αίτηση και αυτό γιατί εκείνος μπορεί να πει ότι έφυγες και απήγαγες το παιδί . Πάντως όταν κάτι δεν τραβά καλό είναι να σταματά πριν φθαρεί τελείως η μεταξύ τους σχέση σε ανθρώπινο επίπεδο . Τα χρόνια περνούν και πρέπει να προσέχουμε τις κινήσεις μας κάποια πράγματα είναι μη αναστρέψιμα
Το ξερω οτι περνουν τα χρονια για αυτο και στεναχωριεμαι..δεν θελω να φτασουμε στο σημειο να σκοτωνομαστε θελω ολα να γινουν ηρεμα η να μεινουμε μαζι και να φτιαξει και να γινει πιο τρυφερος απεναντι μου και να βαλει φρενο στους γονεις του..Με εχουν κουρασει παρα πολυ ολα αυτα..Δεν τα εχω αναγκη ειμαι 30 χρονων και εχω φτασει να νιωθω 70 κατι πρεπει να αλλαξει για καλο ολων μας και προπαντων του παιδιου μου..Απο το σπιτι δεν φευγω το ξερω αυτο..Οποτε δεν κανω ρουπι αν και θα το ηθελα ωσπου να δω τι θα γινει..

zouzou11

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
συμφωνω με τα κοριτσια παραπανω,μονο ανα υπαρχει ακραια κατασταση παιρνει την επιμελεια ο πατερας

Έχει επεξεργασθεί από τον/την zouzou11 στις Τρι Dec 20, 2011 10:00 am, 1 φορά

efoulitsa

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ρενακι το ευχομαι και εγω αυτο τα δικα μας προβληματα ξεπερνιουνται ομως μας δημιουργουν προβληματα τριτα ατομα(μαμα του μπαμπας του) και ο αντρας μου δεν τα παραδεχεται μου λεει να μη δινω σημασια..δεν μπορεις ομως να βλεπεις καποιον καθε μερα και να δινεις καθε μερα τοπο στην οργη!!Με πνιγει το δικιο πια..Κουραστηκα να μη μιλαω επειδη ειναι γονεις του..

katerina780

βανια έγραψε:ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ,ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΩΝ ΜΑΜΑΔΩΝ ΤΟΥΣ,ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΥΣΗ...
Αγαπητή μου Κατερίνα θα διαφωνήσω με αυτό τα παιδιά δεν ανήκουν πουθενά παρά μόνο στον εαυτό τους. Τώρα όσο αφορά τη σχέση πιστεύω ότι έχουν ακριβώς τις ίδιες υποχρεώσεις και τα ίδια δικαιώματα .

ΦΥΣΙΚΑ Κ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΝΗΚΟΥΝ ΜΟΝΟ ΣΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΤΟΥΣ ΦΥΣΙΚΑ Κ ΕΧΟΥΝ Κ ΟΙ ΔΥΟ ΓΟΝΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΥΘΥΝΗ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΤΟΥΣ.ΜΑΛΛΟΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΣ ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ ΑΥΤΟΥ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ.
ΕΓΩ ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΩΝ ΜΑΜΑΔΩΝ ΤΟΥΣ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΙΑΖΥΓΙΟΥ,ΔΗΛ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΟΥΣ ΟΤΑΝ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑΣ...ΑΥΤΟ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ...

black beauty

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σου ευχομαι καλη δυναμη και ολα να πανε καλα απλα μια παρακληση,επειδη ειμαι και λιγο επηρεασμενη απο μια ιστορια που διαβασα εχθες στο facebook,ακομη και αν χωρισετε σαν αντρογυνο μην χωρισετε σαν γονεις!Μην στερησεις την πατρικη φιγουρα στο παιδι σου,οτι εχετε εσεις οι 2 δεν εχει καμια σχεση με το παιδι,επειδη ο αντρας σου δεν ειναι ο συζυγος που θα ηθελες δεν σημαινει οτι πρεπει να του στερησεις την πατρικη αγαπη.Συγγνωμη που στο λεω αλλα ακουω πολλες τετοιες περιπτωσεις και λυπαμαι που την πληρωνουν τα παιδια!Και ισως εχεις δικιο που θελεις να προλαβεις να μην τσακωθειτε ασχημα!Οτι και αν κανεις να σκεφτεσαι με γνωμονα το παιδι σου!περιμενουμε νεα σου!

zouzou11

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
προσπαθησε να του μιλησεις ηρεμα και ωραια και κανε τον με τον τροπο σου να μπει στη θεση σου.να καταλαβει πως νοιωθεις.οι αντρες μερικες φορες θελουν λιγο να τους ταρακουνησεις για να δουν αυτα που συμβαινουν μπροστα τους και δεν τα βλεπουν.

efoulitsa

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
black beauty έγραψε:σου ευχομαι καλη δυναμη και ολα να πανε καλα απλα μια παρακληση,επειδη ειμαι και λιγο επηρεασμενη απο μια ιστορια που διαβασα εχθες στο facebook,ακομη και αν χωρισετε σαν αντρογυνο μην χωρισετε σαν γονεις!Μην στερησεις την πατρικη φυγουρα στο παιδι σου,οτι εχετε εσεις οι 2 δεν εχει καμια σχεση με το παιδι,επειδη ο αντρας σου δεν ειναι ο συζυγος που θα ηθελες δεν σημαινει οτι πρεπει να του στερησεις την πατρικη αγαπη.Συγγνωμη που στο λεω αλλα ακουω πολλες τετοιες περιπτωσεις και λυπαμαι που την πληρωνουν τα παιδια!Και ισως εχεις δικιο που θελεις να προλαβεις να μην τσακωθειτε ασχημα!Οτι και αν κανεις να σκεφτεσαι με γνωμονα το παιδι σου!περιμενουμε νεα σου!
Το διαβασα και εγω..Οχι δεν ειμαι τετοιος ανθρωπος προς θεου.Καταρχας δεν θελω να χωρισω θελω να λυσουμε οσα προβληματα εχουμε αλλα πρεπει να τα βλεπει ομως και ο αλλος ως προβληματα για να λυθουν..Αν τα δει και καταλαβει ολα καλα αν παλι οχι πρεπει να κοιταξω την ψυχικη μου ηρεμια πανω απο ολα για το παιδι μου..Σας ευχαριστω ολες για τις απαντησεις σας και το ενδιαφερον σας μολις εχω κατι νεοτερο θα σας πω..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your own free blog