Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11
από nafs Σήμερα στις 2:49 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από tzeni27 Σήμερα στις 10:28 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13#
από jollie Σήμερα στις 9:04 am

» egkyoules iounioy-iouliou 2015
από zeta86 Σήμερα στις 7:19 am

» Ενδομητριωση
από κουνελάκι Σήμερα στις 4:36 am

» Εργασία και χαρά(;;;)
από Evagelia3 Χθες στις 9:48 pm

» ολονυκτιο ξυπνημα!
από HappyMama Χθες στις 9:18 pm

» Παπαδάκης Μιλτιάδης γυναικολόγος
από Evagelia3 Χθες στις 7:00 pm

» 1 έτους: φρέσκο, εβαπορέ ή σκόνη;
από kikimam Χθες στις 5:01 am

» Εγκυος μάλλον....
από HappyMama Δευ Nov 24, 2014 9:47 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από RITAKI30 Δευ Nov 24, 2014 7:30 pm

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2015
από depy302 Δευ Nov 24, 2014 6:09 pm

» γνωμη για θρησκευτικο γαμο
από vasoulagal Κυρ Nov 23, 2014 7:10 pm

» ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΟ.
από mamy land Σαβ Nov 22, 2014 7:20 pm

» Μαμάδες από Αχαρνές (Μενίδι) και γύρω περιοχές!
από Evagelia3 Σαβ Nov 22, 2014 4:45 pm

» ΚΑΦΕ ΒΛΕΝΗ
από tzeni27 Σαβ Nov 22, 2014 1:33 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2014!!!!
από vblue Παρ Nov 21, 2014 9:45 am

» Συνεχείς ωτίτιδες και διαφορετικές απόψεις γιατρών
από anipomoni Παρ Nov 21, 2014 12:16 am

» ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΗΣΗ ΚΑΤ'ΟΙΚΩΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ??
από xrisili Παρ Nov 21, 2014 12:02 am

» ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΠΑΝΕΣ
από HappyMama Πεμ Nov 20, 2014 11:43 pm

» θηλασμος και περιοδος?
από iouliana Πεμ Nov 20, 2014 11:02 pm

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΜΠΡΕΛΟΚ ΚΟΡΩΝΑ.....
από φραουλα Τετ Nov 19, 2014 8:34 am

» gunaikologos
από tania1422 Τετ Nov 19, 2014 3:06 am

» εξοπλισμός σε άριστη κατάσταση
από vdimak Τρι Nov 18, 2014 8:08 am

» ΠΩΣ ΚΟΒΕΤΑΙ Η ΠΙΠΙΛΑ???
από HappyMama Δευ Nov 17, 2014 9:46 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από pennytol Δευ Nov 17, 2014 6:12 pm

» Συγνώμη για την ερώτηση!
από Evagelia3 Δευ Nov 17, 2014 5:53 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από efaki27 Δευ Nov 17, 2014 9:25 am

» θεματακι με την περιοδο....
από maro28 Σαβ Nov 15, 2014 6:27 pm

» γινεται 2 χρονων και ακομα πινει γαλα τη νυχτα
από elin1 Παρ Nov 14, 2014 11:16 pm

» Πως βάζω φωτογραφία;;
από tassoula Παρ Nov 14, 2014 10:01 am

» ποσο καιρο προσπαθουσατε για μωρακι??
από afroula_27 Παρ Nov 14, 2014 7:02 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από Helen M. Πεμ Nov 13, 2014 9:10 pm

» soldesanil !!
από efffie Πεμ Nov 13, 2014 8:18 pm

» φρουτόκρεμα και κρέμες...
από kikimam Πεμ Nov 13, 2014 4:59 am

» πεθερα εντομοκτονο
από tassoula Τετ Nov 12, 2014 9:17 am

» Θέματα Ιδιωτικής Ασφάλισης
από alexbox Τετ Nov 12, 2014 4:20 am

» Η ΝΥΧΤΑ....ΜΕΡΑ....
από iouliana Τετ Nov 12, 2014 1:31 am

» Παιδικός σταθμός ή κοπέλα στο σπίτι;
από mariatsak Τρι Nov 11, 2014 6:29 pm

» ΠΑΙΔΙΚΟΣ Η ΒΡΕΦΙΚΟΣ?
από mariatsak Τρι Nov 11, 2014 6:01 pm

Παρόντες χρήστες
90 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 1 μέλος, 0 μη ορατοί και 89 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

nafs

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τετ Jan 23, 2013 2:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

MIMIKOS

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ant_Chr88 έγραψε:Μανουλα εισαι οπως λες εκανες δυο παιδακια και ξερεις κατι παραπανω.Να σου ζησουν κιολας!!!!
δυο ταλιμπανακια!!!αγορακια

superboy!!!

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα κοριτσια! Ηθελα να σας ρωτήσω και όποια μπορεί και έχει διάθεση να μου απαντήσει. Εχω ακούσει πολύ καλά λόγια για τον συγκεκριμένο γιατρό και επειδή ενδιαφέρομαι άμεσα θα ήθελα κάποια να μου πει με ποια κλινική συνεργάζεται και κυρίως ποσο είναι η τιμή του στον τοκετό. Στις εποχές που ζούμε δυστυχώς και αυτό είναι μεγάλο θεμα. Θα σας ήμουν ευγνώμων αν μου απαντούσατε γιατί πριν τον επισκεφτώ θέλω να ξέρω τι μου γίνεται(στο οικονομικό θέμα).Ευχαριστώ

MIMIKOS

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
superboy!!! έγραψε:Καλησπέρα κοριτσια! Ηθελα να σας ρωτήσω και όποια μπορεί και έχει διάθεση να μου απαντήσει. Εχω ακούσει πολύ καλά λόγια για τον συγκεκριμένο γιατρό και επειδή ενδιαφέρομαι άμεσα θα ήθελα κάποια να μου πει με ποια κλινική συνεργάζεται και κυρίως ποσο είναι η τιμή του στον τοκετό. Στις εποχές που ζούμε δυστυχώς και αυτό είναι μεγάλο θεμα. Θα σας ήμουν ευγνώμων αν μου απαντούσατε γιατί πριν τον επισκεφτώ θέλω να ξέρω τι μου γίνεται(στο οικονομικό θέμα).Ευχαριστώ
ειναι οικονομικος δε σε αποκλείει απο καμια κλινικη Βιοκλινικη ως Διαβαλκανικο.δεν κανει τον τροχονομο πηγαινε για αυχενικη εκει πηγαινε για β επιπεδου αλλου γι doppler alloy.δεν παιρνει μιζες.δε σε ξεπεταει.ειναι πιστοποιημενος για υπερηχους στην εγκυμοσυνη ο μοναδικος στις σερρες.

MIMIKOS

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
MIMIKOS έγραψε:
superboy!!! έγραψε:Καλησπέρα κοριτσια! Ηθελα να σας ρωτήσω και όποια μπορεί και έχει διάθεση να μου απαντήσει. Εχω ακούσει πολύ καλά λόγια για τον συγκεκριμένο γιατρό και επειδή ενδιαφέρομαι άμεσα θα ήθελα κάποια να μου πει με ποια κλινική συνεργάζεται και κυρίως ποσο είναι η τιμή του στον τοκετό. Στις εποχές που ζούμε δυστυχώς και αυτό είναι μεγάλο θεμα. Θα σας ήμουν ευγνώμων αν μου απαντούσατε γιατί πριν τον επισκεφτώ θέλω να ξέρω τι μου γίνεται(στο οικονομικό θέμα).Ευχαριστώ
ειναι οικονομικος δε σε αποκλείει απο καμια κλινικη Βιοκλινικη ως Διαβαλκανικο.δεν κανει τον τροχονομο πηγαινε για αυχενικη εκει πηγαινε για β επιπεδου αλλου γι doppler alloy.δεν παιρνει μιζες.δε σε ξεπεταει.ειναι πιστοποιημενος για υπερηχους στην εγκυμοσυνη ο μοναδικος στις σερρες.
και μη ξαχναμε ειναι το τι ζητας.αν θελεις σωστη παρακολοθηση.μη ξεχναμε η υγεια του παιδιου μας δεν κοστολογειται.τοτε παπαπγεωργιου χωρις συζητηση

superboy!!!

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εχεις απολυτο δικιο αλλα θα ήθελα να ξέρω απο πριν περιπου την τιμή για τον τοκετο. αν θέλεις στείλε μου προσωπικό μηνυμα για διακριτικότητα. σε ευχασιστώ όυτως ή άλλως!

MIMIKOS

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
superboy!!! έγραψε:Εχεις απολυτο δικιο αλλα θα ήθελα να ξέρω απο πριν περιπου την τιμή για τον τοκετο. αν θέλεις στείλε μου προσωπικό μηνυμα για διακριτικότητα. σε ευχασιστώ όυτως ή άλλως!
οσο παιρνουν ολοι.η διαφορα?δε σε αποκλειει απο κλινικη οπου θελεις.

superboy!!!

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Σε ευχαριστώ!!!

marthapappa

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
πραγματι!ενα μεγάλο ευχαριστό ειναι λίγο σε αυτον τον ΑΝΘΡΩΠΟ ΙΑΤΡΟ.η φιλη μου ειχε κανει β επιπεδου στη θεσσαλονικη μαζί του πέρισυ κ μου ειπε δεν πας κ εκει?και το ενστικτο να πω πήγα κ εμεινα.εχω 6 ημερες καθυστερηση πρωτη φορα κ πριν λιγο πηρα τα αποτελέσματα της β χοριακης κ ειναι 1380 αυριο το πρωι εχω υπέρηχο μετα απο 4 χρονια.πρωτη φορα!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
Μαρθα Παππα

Lillybell

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marthapappa έγραψε:πραγματι!ενα μεγάλο ευχαριστό ειναι λίγο σε αυτον τον ΑΝΘΡΩΠΟ ΙΑΤΡΟ.η φιλη μου ειχε κανει β επιπεδου στη θεσσαλονικη μαζί του πέρισυ κ μου ειπε δεν πας κ εκει?και το ενστικτο να πω πήγα κ εμεινα.εχω 6 ημερες καθυστερηση πρωτη φορα κ πριν λιγο πηρα τα αποτελέσματα της β χοριακης κ ειναι 1380 αυριο το πρωι εχω υπέρηχο μετα απο 4 χρονια.πρωτη φορα!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
Μαρθα Παππα

Καλε εσυ γιατι εγραψες σε 3 διαφορετικα θεματα των Σερρων ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΗΝΥΜΑ για τον γιατρο αυτο; Ουτε.....διαφημιση να του εκανες! Wink

marthapappa

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
πες το κ ετσι!απο τη χαρα μου δε ξέρω τι να κανω

Lillybell

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marthapappa έγραψε:πες το κ ετσι!απο τη χαρα μου δε ξέρω τι να κανω

Απλα να σου πω οτι ισως δεν κανεις καλο ετσι.. Εμενα προσωπικα με κανεις να αναρρωτιεμαι γιατι να χρειαζεται τοοοση διαφημιση ενας γιατρος;;; Rolling Eyes

marthapappa

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Lillybell έγραψε:
marthapappa έγραψε:πες το κ ετσι!απο τη χαρα μου δε ξέρω τι να κανω

Απλα να σου πω οτι ισως δεν κανεις καλο ετσι.. Εμενα προσωπικα με κανεις να αναρρωτιεμαι γιατι να χρειαζεται τοοοση διαφημιση ενας γιατρος;;; Rolling Eyes
αυτη τη στιγμη κλαιω απο χαρα!εδω κ 4 χρόνια απο τοτε που παντρευτηκαμε διαβαζα μεσα στα; διαφορα foroum ομως δεν ειχα μπει ποτε μου γιατι ελεγα μολις εχω καποιο καλο αποτελεσμα.το εκανα.κ ηθελα να ευχαριστησω αυτο τον ανθρωπο.οταν πριν ενα χρονο τον επισκευτηκα απο τα διαφορα φορουμ πηρα πληροφοριες για να παω σε αυτον.οποτε ηθελα να τον ευχαριστησω!

Lillybell

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
με το καλο κοριτσι μου μεσα απο την καρδια μου!

Giotaki_2a

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
γεια σας κοριτσια κ απο μενα...
Θα ήθελα να μου πείτε τη γνώμη σας(αν καποια γνωριζει) για τον γυναικολογο Αρη Γιαννάκη... Εχω ακουσει καλα λογια αλλα κ εγω καινουργια στην πολη και θα ηθελα να μαθω περισσοτερα!
Smile Σας ευχαριστω!

marthapappa

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Lillybell έγραψε:με το καλο κοριτσι μου μεσα απο την καρδια μου!
χρονια πολλα χριστος ανεστη!σε ευχαριστω!μετα απο χρονια προσπαθειβ=ων ειμαι εγκυος κ τη μεγαλη τεταρτη ειδαμε 2 καρδουλες μεγαλο σοκ ομως τωρα περιμενω την τεταρτη να τα ξαναδουμε κ μετα μου ειπε ο γιατρος θα κανονισουμε για αυχενικη διαφανεια οπου θα τα δουμε σαν κανονικα μωρα

marthapappa

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Giotaki_2a έγραψε:γεια σας κοριτσια κ απο μενα...
Θα ήθελα να μου πείτε τη γνώμη σας(αν καποια γνωριζει) για τον γυναικολογο Αρη Γιαννάκη... Εχω ακουσει καλα λογια αλλα κ εγω καινουργια στην πολη και θα ηθελα να μαθω περισσοτερα!
Smile Σας ευχαριστω!
δεν τον ξερω καθολου.εγω θα σου πω για τον δικο μου οτι χαρη σε αυτον εχω τα διδυμακια μου(αν κ ειναι νωρις ακομη να το συζηταμε).με τις ειδικες εξετασεις που καναμε.κ βρεθηκε το προβλημα μου.πιστευα πως δε θα γινω μανα οταν ακουσα ΕΜΒΡΥΟΤΟΞΙΚΟΤΗΤΑ.ας τα αφησουμε αυτα.ο γιατρος μου ειναι νεος μετεκπαιδευμενος με τον καλυτερο υπερηχο κ πιστοποιημενος απο το http://www.fetalmedicine.com/fmf/
Αυχενική διαφάνεια https://courses.fetalmedicine.com/lists?course=1
β επιπέδου https://courses.fetalmedicine.com/lists?course=4
doppler https://courses.fetalmedicine.com/lists?course=6
Για να ειναι μεσα σε αυτες τις λιστες σιγουρα δεν εοναι τυχαια κ ειναι ο μοναδικος απο τις σερρες.οποτε οταν καποιος ειδικος οπως το fmf τον εχει πιστοποιησει στους υπερηχους εγω τι να πω?
https://www.facebook.com/gynaikologos.serres

marthapappa

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Giotaki_2a έγραψε:γεια σας κοριτσια κ απο μενα...
Smile Σας ευχαριστω!
δεν τον ξερω καθολου.εγω θα σου πω για τον δικο μου οτι χαρη σε αυτον εχω τα διδυμακια μου(αν κ ειναι νωρις ακομη να το συζηταμε).με τις ειδικες εξετασεις που καναμε.κ βρεθηκε το προβλημα μου.πιστευα πως δε θα γινω μανα οταν ακουσα ΕΜΒΡΥΟΤΟΞΙΚΟΤΗΤΑ.ας τα αφησουμε αυτα.ο γιατρος μου ειναι νεος μετεκπαιδευμενος με τον καλυτερο υπερηχο κ πιστοποιημενος απο το http://www.fetalmedicine.com/fmf/
Αυχενική διαφάνεια https://courses.fetalmedicine.com/lists?course=1
β επιπέδου https://courses.fetalmedicine.com/lists?course=4
doppler https://courses.fetalmedicine.com/lists?course=6
Για να ειναι μεσα σε αυτες τις λιστες σιγουρα δεν εοναι τυχαια κ ειναι ο μοναδικος απο τις σερρες.οποτε οταν καποιος ειδικος οπως το fmf τον εχει πιστοποιησει στους υπερηχους εγω τι να πω?
https://www.facebook.com/gynaikologos.serres

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create a blog