Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Εγκυουλες Δεκεμβριου 2014!!!
από γεωργια καρ. Σήμερα στις 2:23 pm

» ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩ ΜΩΡΑΚΙ
από nanoulaki Σήμερα στις 2:21 pm

» Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!!
από Anastasie Σήμερα στις 2:20 pm

» Κακόβουλοι χρήστες!!
από mhtsaina Σήμερα στις 2:15 pm

» Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140
από perperouna Σήμερα στις 2:09 pm

» ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΙΛΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ!!
από Βάνα Κ. Σήμερα στις 2:04 pm

» Πολλα υγρα
από zenaki Σήμερα στις 1:54 pm

» Εγκυμοσύνη μετά απο αφαίρεση ινομυώματος?
από Rina80 Σήμερα στις 1:22 pm

» χειροποίητα προσκλητήρια- μπομπονιέρες
από mpempakos Σήμερα στις 1:10 pm

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Σήμερα στις 1:03 pm

» Γιατί να ασφαλίσω το παιδί μου;
από alexbox Σήμερα στις 12:59 pm

» Μικρες μανουλες!!!
από mikrimama Σήμερα στις 12:58 pm

» για να περασει η ωρα:( σας εχουν κανει οι γιαγιαδες την μαγκανια με τον σταυρο???)
από Despoina90 Σήμερα στις 12:55 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από efaki27 Σήμερα στις 12:49 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!!
από merentoula Σήμερα στις 12:48 pm

» είμαι καινούρια αλλά..
από mhtsaina Σήμερα στις 11:12 am

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από Catty Σήμερα στις 10:39 am

» ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ ΣΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ
από Σύλβια Σήμερα στις 10:37 am

» Είμαι ξανά έγκυος!!
από zenaki Σήμερα στις 10:28 am

» σας εχει συμβει;
από stilvy1982 Σήμερα στις 10:13 am

» τεστ με αχνη γραμμη
από stel87 Σήμερα στις 9:22 am

» ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ
από Mamma Tomato Χθες στις 11:43 pm

» καλώς σας βρήκα!
από zenaki Χθες στις 11:32 pm

» Να 'χαμε να λέγαμε του ντουρνοθύρη λόγια....
από Mamma Tomato Χθες στις 8:51 pm

» Μ Α Κ Α Ρ Ι !!
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Χθες στις 7:51 pm

» Αρνηση για βοηθεια
από zenaki Χθες στις 7:22 pm

» ΕΣΠΑ 2014 - 2015 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
από Σύλβια Χθες στις 6:25 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από souzan Χθες στις 5:53 pm

» ΠΛΥΣΙΜΟ ΔΟΝΤΙΩΝ
από Βάνα Κ. Χθες στις 4:50 pm

» Καλως σας βρηκα απο ΠΕΙΡΑΙΑ
από zenaki Χθες στις 4:16 pm

» ΟΙ 8 ΣΥΝΗΘΕΣΤΕΡΕΣ ΑΣΘΕΝΕΙΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ!
από Σύλβια Χθες στις 3:42 pm

» ΣΗΦΗΣ ΚΡΟΚΟΔΕΙΛΑΚΗΣ - ΟΛΑ ΤΑ ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ ΣΤΟ ΡΕΘΥΜΝΟ
από Σύλβια Χθες στις 3:42 pm

» Χαμηλη χοριακη !!
από ANGEL Χθες στις 2:46 pm

» ΔΙΑΒΗΤΗΣ ΚΥΗΣΗΣ
από efil87 Χθες στις 1:58 pm

» ΔΙΑΒΗΤΗΣ ΚΥΗΣΗΣ
από efil87 Χθες στις 1:47 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από jollie Χθες στις 12:17 pm

» b'epipedou!
από stilvy1982 Χθες στις 10:03 am

» Καμπυλη ζαχαρου ποτε πρεπει να την κανω
από stilvy1982 Χθες στις 10:00 am

» Club Αυπνιας!
από zenaki Χθες στις 9:09 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2014!!!!
από vblue Χθες στις 1:41 am

Παρόντες χρήστες
641 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 32 μέλη, 1 μη ορατός και 608 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

af.ch, Anastasie, argiro_13, Catty, den antexo allo, Despoina90, esprit, fanouria, Irene14, Jorji, kate_85, mamana, margdimitra, maria maroui, Marianna50, mhtsaina, mikrimama, myAngels, nafs, nanoulaki, pennytol, perperouna, ria spies, roxanne87, sofia lara, zenaki, Βάνα Κ., Σοφία η μέλλουσα μανούλα, Σύλβια, γεωργια καρ., ευουλα5, μαρακι27

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

21 Απ: salpiggografia στό Τρι Mar 06, 2012 11:39 am

dleni

Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
epestrepsa loipon tin paraskevi tha pao na tin kano epitelous afti tin exetasi. o giatros mou epimenei na min xrisimopoiiso methi mou edose kati xapia k mou eipe pos den einai tipota me to na fovamai mipos poneso exo xehasei teleios pos me tin exetasi afti tha paro kapoia kala i kaka apotelesmata...eleos diladi. efxithite mou kali epitixia perissotero gia ta apotelesmata .....kali sas mera

22 Απ: salpiggografia στό Τρι Mar 06, 2012 11:42 am

αγαπη

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dleni έγραψε:epestrepsa loipon tin paraskevi tha pao na tin kano epitelous afti tin exetasi. o giatros mou epimenei na min xrisimopoiiso methi mou edose kati xapia k mou eipe pos den einai tipota me to na fovamai mipos poneso exo xehasei teleios pos me tin exetasi afti tha paro kapoia kala i kaka apotelesmata...eleos diladi. efxithite mou kali epitixia perissotero gia ta apotelesmata .....kali sas mera

καλημερα καλη επιτυχια και καλα αποτελεσματα να εχεις

23 Απ: salpiggografia στό Τρι Mar 06, 2012 11:49 am

dleni

se efxaristo poli na eisai kala

24 Απ: salpiggografia στό Τρι Mar 06, 2012 1:44 pm

lilou

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
den einai tpt egw thn ekana sto iasw den katalava tpt htan katapliktikos autos o giatros den ponesa katholou parolo pou fovomoun poly etrema k sto telos adika ola k den eixa tpt k mhn fovase den ponaei,toulaxiston h dikh mou empiria htan auti,sou eyxomai k sena thn idia na pane ola kala!!!!!!tha xarw poly na mou peis thn empiria sou se pm!!!!

25 Απ: salpiggografia στό Τρι Mar 06, 2012 1:50 pm

Λεμονάκι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να πω την αλήθεια εγώ πόνεσα λίγο.
η διαδικασία είναι πολύ γρήγορη, μπαίνεις βγαίνεις Razz
πολλές κοπέλες έμειναν έγκυες μετά απο αυτή την εξέταση.
σου εύχομαι καλή επιτυχία !

26 Απ: salpiggografia στό Τρι Mar 06, 2012 6:47 pm

irini24

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
dleni έγραψε:den emeina eggioos me mia salpigga tin exasa giati i egimosini itan exomitria
Exω περασει ακριβως το ιδιο και δυο αποβολες στα καπακια. Η μια 2,5 μηνων και η αλλη 1 περιπου. Την εκανα στο Ιασω και εγω την εξεταση ενιωσα μια δυσφορια αλλα οχι πονο εκεινη την ωρα. Ειναι σαν πονοι περιοδου εγω καπως ετσι ενιωσα και ενα ελαφρυ καψιμο. Την εκανα που λες και βγηκα η κυρια να κανω ενα τσιγαρακι μεχρι να βγουν τα αποτελεσματα και ημουν μες στην καλη χαρα τρομαρα μου που δεν πονεσα ....Τι το ηθελα ?? Μετα δεν μπορουσα να σταθω αφου σταματησαμε αρων αρων σε φαρμακειο για παυσιπονο!!! Σου ευχομαι ομως εσυ να μην πονεσεις ουτε τοσο δα! Πηγαινε γερα καινα σκεφτεσαι τον στοχο σου! Smile Καλη επιτυχια και με ενα μωρακι συντομα και εσυ και τα υπολοιπα κοριτσια που το θελουν τοσο πολυ!!!!!

27 Απ: salpiggografia στό Τρι Mar 06, 2012 11:21 pm

twinlotus

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
dleni έγραψε:ti plirofories exoume gia tin salpigoografia? k afto pou me endiaferei perissotero einai to exis to igro pou rixnoun me sirigga to rixnoun ?ponaei i oli diadikasia?borei kapoia na me enimerosei?

Ασχημες μνημες ξυπνησες τωρα κοριτσακι μου....Βεβαια ο πονος ειναι κατι τελειως υποκειμενικο και η αληθεια ειναι πως εγω δεν εχω και την καλυτερη σχεση μαζι του αλλα αυτο που εζησα στην σαλπιγγογραφια ηταν τραγικο...Οι ανθρωποι βεβαια μου ειχαν πει μιση ωρα πριν παω να παρω ενα buscopan αλλα στις 7 το πρωι που να βρεις φαρμακειο?Λεω και εγω ΄΄ελα μωρε ποσο θα ποναει?΄΄.Τι το θελα, απο το 2 υπογειο ακουστηκα στον 1!!!Οταν τελειωσε η εξεταση μου εκαναν 2 παυσιπονες ενεσεις για να συνελθω να παω σπιτι μου.Γι΄αυτο σου λεω πριν πας να την κανεις με το καλο παρε κανα παυσιπονο να εισαι καλυμενη.Βεβαια επαναλαμβανω ο πονος ειναιεντελως υποκειμενικο αισθημα (π.χ εγω μετα την καισαρικη επι 1 μηνα σηκωνομουν απο το κρεβατι μονο με voltaren και η κουμπαρες μου την επομενη μερα ηταν λες και δεν ειχαν χειρουργηθει).Καλη επιτυχια, ελπιζω να μη σε τρομαξα πολυ...

28 Απ: salpiggografia στό Τετ Mar 07, 2012 9:25 am

mariposa

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλα αποτελεσματα να εχεις ευχομαι και μην αγχωνεσαι ο πονος ειναι υποκειμενικος για την καθε μια!

29 Απ: salpiggografia στό Τετ Mar 07, 2012 10:55 am

cinderella

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια!!! Κι εγώ έκανα στο Ιασώ. Πονάει, αλλά πολύ υποφερτά. Αφού την άντεξα εγώ, που τρέμω τον πόνο μια χαρά θα είσαι!!!! καλά αποτελέσματα!!!! [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

30 Απ: salpiggografia στό Κυρ Mar 11, 2012 8:49 pm

dleni

tin ekana k nai ponesa ligo apo tin meria pou mou afairesan tin salpigga alla apo tin alli meria den katalava kati giati poli apla i salpigga mou ekeini einai anoixti doxa ton theo...an mou zitousan na xanakano afti tin exetasi tha pigaina safos pio iremi sas efxaristo oles gia tin sibarastasi k gia tis plirofories meta ton gamo mou tha afiso tin katastasi sta xeria tou theou k tha sas enimeroso an exo kapoia exelixi

31 Απ: salpiggografia στό Δευ Mar 12, 2012 12:01 am

ksapphire

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλα αποτελεσματα σου ευχομαι

32 Απ: salpiggografia στό Δευ Mar 12, 2012 8:12 am

cinderella

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dleni έγραψε:tin ekana k nai ponesa ligo apo tin meria pou mou afairesan tin salpigga alla apo tin alli meria den katalava kati giati poli apla i salpigga mou ekeini einai anoixti doxa ton theo...an mou zitousan na xanakano afti tin exetasi tha pigaina safos pio iremi sas efxaristo oles gia tin sibarastasi k gia tis plirofories meta ton gamo mou tha afiso tin katastasi sta xeria tou theou k tha sas enimeroso an exo kapoia exelixi

Απ΄'οτι κατάλαβα έχεις κάποιο "θεματάκι", ε;;; Εύχομαι να είναι πολύ πολύ μικρό και να αποκτήσεις ό,τι επιθυμείς..... [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

33 Απ: salpiggografia στό Δευ Mar 12, 2012 11:10 am

dleni

eixa exomitrio k ekana epemvasi me afairesi mias salpiggas afto einai to provlimataki mou

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forums | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create a blog