Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11
από nafs Σήμερα στις 6:57 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από perperouna Σήμερα στις 6:04 pm

» Εξωσωματικη, η δικη σας εμπειρια
από matinaki1990 Σήμερα στις 6:02 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13#
από IoliAtore Σήμερα στις 5:37 pm

» ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΕΛΕΤΗ (Οι 5 πρώτοι θα έχουν το 1ο μάθημα <<ΔΩΡΕΑΝ>>)
από Kentromesini Σήμερα στις 3:58 am

» ''Έμπνευσις'' βάπτιση-γάμος
από supermama Χθες στις 8:06 pm

» ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΗΣΩ ΤΗΝ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΓΑΛΑΤΟΣ ΠΟΥ ΘΥΛΑΖΩ?
από mariatsak Χθες στις 6:02 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Χθες στις 5:33 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από ΜΑΡΙΑΜ1 Χθες στις 4:33 pm

» Face-paintig για παιδικά πάρτυ Θεσσαλονίκη
από fenaki22 Χθες στις 7:22 am

» egkyoules iounioy-iouliou 2015
από paourina Χθες στις 3:06 am

» www.candyland .gr
από candyland Πεμ Oct 30, 2014 7:32 pm

» ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΟ.
από paourina Πεμ Oct 30, 2014 6:48 pm

» Site μανικιούρ-πεντικιούρ-shellac με τιμούλες.
από Superb Mommy Πεμ Oct 30, 2014 6:15 pm

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 10
από griniaroula Πεμ Oct 30, 2014 1:58 am

» ΤΕΣΤ ΔΥΣΑΝΕΞΙΑΣ
από anna4 Πεμ Oct 30, 2014 1:38 am

» μαθαμε στα χερακια!!
από αφροδιτη! Τετ Oct 29, 2014 11:00 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από kaatrin Τρι Oct 28, 2014 5:22 pm

» 22 μηνων ου βγαζει την πιστη με το φαγητο!
από dimitra al Τρι Oct 28, 2014 11:08 am

» ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΜΑΙΤΗΡΙΟ ΕΛΕΝΑ
από Superb Mommy Τρι Oct 28, 2014 8:30 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από maria2013 Τρι Oct 28, 2014 6:07 am

» ΑΦΙΕΡΩΣΕΙΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ.
από Λιτσα34 Τρι Oct 28, 2014 4:31 am

» Πουλάω 2 κούνιες που γίνονται παιδικά κρεβάτια + 1 αλαξιέρα+1 συρταριέρα
από ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ Δευ Oct 27, 2014 8:14 pm

» ΚΑΦΕ ΒΛΕΝΗ
από ζουζουνακι Δευ Oct 27, 2014 8:13 pm

» γεννα στο Ρεα και επιδόματα!
από Vassiliki_ Δευ Oct 27, 2014 8:10 pm

» Κανακάκης Σταύρος στο Έλενα?Κάποια βοήθεια?
από Superb Mommy Δευ Oct 27, 2014 7:11 pm

» Αυχενικη διαφανεια θεσσαλονικη
από jollie Δευ Oct 27, 2014 3:01 am

» 6 ΜΗΝΟ ΟΑΕΔ.
από vagann Κυρ Oct 26, 2014 5:39 am

» prwtes ebdomades eggymoshnhs
από kerasoula Κυρ Oct 26, 2014 4:54 am

» Καλως σας βρηκα ξανα!
από ria Κυρ Oct 26, 2014 3:20 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2014!!!!!
από eyakos Σαβ Oct 25, 2014 8:39 pm

» Χειροποίητα προσκλητήρια & μπομπονιέρες (ΝΕΕΣ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ!)
από mariameint Παρ Oct 24, 2014 9:47 pm

» Συνεχεις ιωσεις, φαρμακευτική αντιμετωπιση συμπτωματων
από HappyMama Παρ Oct 24, 2014 7:53 pm

» 17 εβδομάδες και 6 ημέρες κράτησε το όνειρο μου!!!!
από VANESSA1984 Παρ Oct 24, 2014 10:25 am

» ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΤΑΛΚ
από κοκκινοσκουφιτσα Πεμ Oct 23, 2014 9:53 pm

» ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ INGLESINA TRILOGY
από RITAKI30 Τρι Oct 21, 2014 4:39 pm

» Γιατρός στο Έλενα
από welcome 2 Τρι Oct 21, 2014 7:09 am

» Ποσότητα ρυζαλευρου?
από kerasoula Τρι Oct 21, 2014 6:27 am

» Τιναζεται στον υπνο του
από kerasoula Τρι Oct 21, 2014 6:15 am

» Χοριακη & υπέρηχος δεν είδε τίποτα βοήθεια εαν ξερετε
από maro28 Τρι Oct 21, 2014 5:10 am

Παρόντες χρήστες
362 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 6 μέλη, 0 μη ορατοί και 356 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Anastasie, griniaroula, loulou_29, nafs, ΖΩΗ13, μαρακι27

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τετ Jan 23, 2013 2:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 35 ... 52  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 52]

341 Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! στό Τετ Dec 14, 2011 9:52 pm

αγγελικημαρια

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τσιπη θα γιορτασετε???αμαν βρε κοπελα μου! αυτο σου ελειπε!βαλε τη κουνιαδα να κανει τιποτα!!!!
δωρα ετσι ακριβως, θα ειναι ολοκληρα παιδια, μακαρι!!! να παμε χαλκιδα να δω τα τρελα νερα(ακομα μαρια δυσκολευομαι να κατανοησω το φαινομενο,χαχαχα)
εκανα ρε κοριτσια καλαμαρια γεμιστα, τα εκλεισα με οδοντογλυφιδα αλλα μου διαλυθηκαν! τι εκανα λαθος! ανοιξε το καλαμαρι στη μεση! αυτα!!!

342 Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! στό Τετ Dec 14, 2011 10:09 pm

fofi

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τσιπη μου περαστικα σου κ καλο κουραγιο.
Εγω οπως σας ειπα κ στο facebook πηγαινα λαικη για ψαρια κ κανενα φρουτακι.Ε εγω πηγα αλλα η λαικη δεν ηταν εκει. Νομιζα πως ηταν Πεμπτη σημερα,αλλα ειναι Τεταρτη.Πεμπτη εχουμε λαικη. Κ ετσι πηγα στον ψαρα κ πειρα ωραιοτατο λαβρακι.
Το εχασα το μυαλο μου κοριτσια.
Αλικη μου οσο για τα καλαμαρακια δεν ξερω πολλα μονο τιγανητα τα εχω κανει.

343 Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! στό Τετ Dec 14, 2011 10:12 pm

αγγελικημαρια

fofi έγραψε:Τσιπη μου περαστικα σου κ καλο κουραγιο.
Εγω οπως σας ειπα κ στο facebook πηγαινα λαικη για ψαρια κ κανενα φρουτακι.Ε εγω πηγα αλλα η λαικη δεν ηταν εκει. Νομιζα πως ηταν Πεμπτη σημερα,αλλα ειναι Τεταρτη.Πεμπτη εχουμε λαικη. Κ ετσι πηγα στον ψαρα κ πειρα ωραιοτατο λαβρακι.

χαχαχαχαχα!!!δε πειραζει!εκανες βολτα!δε νομιζω να ρωτησες κανενα που πηγε η λαικη??
αχ μας εχουν παρει τα μυαλα!!

344 Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! στό Τετ Dec 14, 2011 10:12 pm

fofi

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αγγελικημαρια έγραψε:
fofi έγραψε:Τσιπη μου περαστικα σου κ καλο κουραγιο.

χαχαχαχαχα!!!δε πειραζει!εκανες βολτα!δε νομιζω να ρωτησες κανενα που πηγε η λαικη??
αχ μας εχουν παρει τα μυαλα!!

Παλι καλα οχι!!

345 Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! στό Τετ Dec 14, 2011 11:32 pm

Sof

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας κοριτσαρες!!!!!Μαρια τι παιδι ειναι αυτο???φτου φτου φτου!!!!!!γλυκουλακο μουυυυυυυυ!!!!!!δεν ξερω να σας πω αν ειναι σωστο να δωσει πρωτα πορτοκαλι παντως ξερω πως την μπανανα επειδη δημιουργει δυσκοιλιοτητα τη δινουν τελευταια!!!!για την ωρα θα στιβω ενα πορτοκαλακι θα το αραιωνω με ενα δαχτυλο νερο κ θα του δινω σταδιακα μεχρι να πιει ενα ολοκληρο πορτοκαλακι παντα αραιωμενο!!!!σημερα λοιπον η πρωτη αποπειρα!!!!!ξυνιστηκε δεν το θελε με τιποτα κ ηπιε 10 γρ με το ζορι!!!!σιγα σιγα θα το συνηθισουμε!!!!
οσο για το προγραμμα?μου κοιμαται στις 10 ξυπναει στις 2 κ μετα στις 6 κ παει λεγοντας 4ωρο!

346 Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! στό Τετ Dec 14, 2011 11:32 pm

Sof

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τσιπη μου περαστικα σου!!!!!!παρε παναντολ!!!!

347 Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! στό Πεμ Dec 15, 2011 12:05 am

MariaM

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγγελικημαρια έγραψε:τσιπη θα γιορτασετε???αμαν βρε κοπελα μου! αυτο σου ελειπε!βαλε τη κουνιαδα να κανει τιποτα!!!!
δωρα ετσι ακριβως, θα ειναι ολοκληρα παιδια, μακαρι!!! να παμε χαλκιδα να δω τα τρελα νερα(ακομα μαρια δυσκολευομαι να κατανοησω το φαινομενο,χαχαχα)
εκανα ρε κοριτσια καλαμαρια γεμιστα, τα εκλεισα με οδοντογλυφιδα αλλα μου διαλυθηκαν! τι εκανα λαθος! ανοιξε το καλαμαρι στη μεση! αυτα!!!

Και εγω τηγανητα μονο τα κανω αλλα σκεφτομαι μηπως τα εβαλες σε δυνατη φωτια... scratch Δεν εχω ιδεα! Εγω ξερετε τι εκανα; Αντι να μαγειρεψω επαιζα!! Εφτιαξα καραμελα και κολλησα μπισκοτα και εφτιαξα σπιτακια! clown Παω να μαγειρεψω τωρα για να βρει ο αντρας φαει γιατι θα φαει τα σπιτακια και θα παει χαμενος ο κοπος μου! Razz Razz Razz Razz Razz

Φωφη και εμεις πεμπτη εχουμε λαικη! Ασχετο.

348 Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! στό Πεμ Dec 15, 2011 3:09 am

sassaX

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πωπω χαμος σημερα στο φορουμ χριστουγεννιατικα santa ...PEACE I love you

349 Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! στό Πεμ Dec 15, 2011 4:14 am

νατακως

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπερα. καλε μπαινω να διαβασω και βλεπω 3 σελιδες!!!! τωρα κατι θα ξεχασω παλι.... Embarassed Embarassed
φωφη κι εγω πιστευω πως ειναι απο το εμβολιο. ετσι ηταν η δικια μου τον προηγουμενο μηνα. 2 βδομαδες κρατησε.
εμεις παλι δεν φαγαμε. αυριο θα υποκυψω... εχω ενα δειγμα της νουτριτσια, θα δοκιμασω αν τρωει. οσο για την πεθερα μου δεν θα ντρεπομουν αν ηξερα οτι σιγουρα θα φαει. απλα ειναι οι πρωτες μερες που ετσι κι αλλιως δεν τρωει. φανταζεστε να της ελεγα να παει στο σαλονι και να μην ετρωγε παλι η μικρη.....θα νομιζε οτι τη διωχνω.
για το πορτοκαλι κι εγω ξερω οτι το δινουν τελευταιο. για να δω κι εμας τι θα μας πει τον αλλο μηνα.
τσιπη περαστικα.
οσο για τις εργαζομενες μανουλες.... μπορει να μην δουλευω αλλα σας καταλαβαινω. χρειαστικε να την αφησω στη μαμα μου γιατι επρεπε να παμε θεσ/νικη με τον αντρα μου και μονο που δεν εκλαιγα. και μιλαμε την πηγα το βραδυ και την πηρα το αλλο βραδυ. οχι να την αφηνω καθε μερα.... μπορει τοσα χρονια να μου ελειπε η δουλεια αλλα τωρα ειμαι ευτυχισμενη που εχω τη δυνατοτητα να μη δουλευω.
μαρια ο μικρος.... χωρις λογια!!!! τα εκανες τα σπιτακια? εγιναν καλα? ειχε σημερα και στη Μενεγακη μια που εφτιαξε με κεικ γιατι ειναι ειπε πιο ευκολο απο τα μπισκοτα. αλλα δεν ειδα πως τα εκανε... ειχα τη μικρη.

350 Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! στό Πεμ Dec 15, 2011 4:41 am

sassaX

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ξεχασα να σας ενημερωσω :Προσοχη μονο μην παιρνετε μαρκα JUMBO.Μια φιλη μου που δουλευει στα jumbo μου ειπε πως δεν ειναι εγκεκριμενα απο την ΕΕ και το CE ειναι ψευτικο.θα μπορουσε να παρει κ η ιδια που εχει διδυμα αγορακια μωρακια και γεννησε ενα κοριτσακι παλι πριν λιγους μηνες αλλα δεν τα ακουμπαει...

351 Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! στό Πεμ Dec 15, 2011 4:50 am

sassaX

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
και για να μην παρεξηγηθω απλα εκφερω τα λογια της φιλης μου και το γεγονος πως ξερω ενω εχει αναγκη να ψωνιζει φθηνα δεν το κανει.....οποια θελει απλα το εχει στο πισω μερος του εγκεφαλου σας ,αυτα...χχχ

352 Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! στό Πεμ Dec 15, 2011 5:02 am

MariaM

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νατακως έγραψε:καλησπερα. καλε μπαινω να διαβασω και βλεπω 3 σελιδες!!!! τωρα κατι θα ξεχασω παλι.... Embarassed Embarassed
φωφη κι εγω πιστευω πως ειναι απο το εμβολιο. ετσι ηταν η δικια μου τον προηγουμενο μηνα. 2 βδομαδες κρατησε.
εμεις παλι δεν φαγαμε. αυριο θα υποκυψω... εχω ενα δειγμα της νουτριτσια, θα δοκιμασω αν τρωει. οσο για την πεθερα μου δεν θα ντρεπομουν αν ηξερα οτι σιγουρα θα φαει. απλα ειναι οι πρωτες μερες που ετσι κι αλλιως δεν τρωει. φανταζεστε να της ελεγα να παει στο σαλονι και να μην ετρωγε παλι η μικρη.....θα νομιζε οτι τη διωχνω.
για το πορτοκαλι κι εγω ξερω οτι το δινουν τελευταιο. για να δω κι εμας τι θα μας πει τον αλλο μηνα.
τσιπη περαστικα.
οσο για τις εργαζομενες μανουλες.... μπορει να μην δουλευω αλλα σας καταλαβαινω. χρειαστικε να την αφησω στη μαμα μου γιατι επρεπε να παμε θεσ/νικη με τον αντρα μου και μονο που δεν εκλαιγα. και μιλαμε την πηγα το βραδυ και την πηρα το αλλο βραδυ. οχι να την αφηνω καθε μερα.... μπορει τοσα χρονια να μου ελειπε η δουλεια αλλα τωρα ειμαι ευτυχισμενη που εχω τη δυνατοτητα να μη δουλευω.
μαρια ο μικρος.... χωρις λογια!!!! τα εκανες τα σπιτακια? εγιναν καλα? ειχε σημερα και στη Μενεγακη μια που εφτιαξε με κεικ γιατι ειναι ειπε πιο ευκολο απο τα μπισκοτα. αλλα δεν ειδα πως τα εκανε... ειχα τη μικρη.

Ευχαριστω! Ναι τα εφτιαξα! Η διακοσμηση εμεινε!!! Τα εφτιαξα με πτι-μπερ και τα κολλησα με καραμελα! Ευκολη συνταγη! Εδω τη βρηκα: http://www.sintagespareas.gr/sintages/xristougenniatika-spitakia-me-ptimper.html

sassaX έγραψε:Ξεχασα να σας ενημερωσω :Προσοχη μονο μην παιρνετε μαρκα JUMBO.Μια φιλη μου που δουλευει στα jumbo μου ειπε πως δεν ειναι εγκεκριμενα απο την ΕΕ και το CE ειναι ψευτικο.θα μπορουσε να παρει κ η ιδια που εχει διδυμα αγορακια μωρακια και γεννησε ενα κοριτσακι παλι πριν λιγους μηνες αλλα δεν τα ακουμπαει...

sassaX έγραψε:και για να μην παρεξηγηθω απλα εκφερω τα λογια της φιλης μου και το γεγονος πως ξερω ενω εχει αναγκη να ψωνιζει φθηνα δεν το κανει.....οποια θελει απλα το εχει στο πισω μερος του εγκεφαλου σας ,αυτα...χχχ

Εχεις απολυτο δικιο Σασσα! Στον ΕΦΕΤ εχω διαβασει να αποσυρωνται ουκ ολιγες φορες πλαστικα μαρκας τζαμπο!

353 Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! στό Πεμ Dec 15, 2011 7:45 am

αγγελικημαρια

μαρια τελεια ειναι τα σπιτακια!!!
εγω εκανα μια πιτουλα κ τρωμε...το νινι μας σημερα ηταν πολυ ησυχο. κοριτσια τα κοιταω τα ξανακοιταω ....εχουμε τα πιο ομορφα παιδια τελικα [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
καλο βραδυ σε ολες!

354 Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! στό Πεμ Dec 15, 2011 8:08 am

sassaX

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ξερεις γιατι...ο μηνας Ιουλιος βγαζει πριγκιπισσες κ πριγκιπακια...τιποτα λιγοτερο...Καληνυχτα κ απο μενα...χχχ I love you

355 Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! στό Πεμ Dec 15, 2011 9:32 am

tina mast

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη

356 Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! στό Πεμ Dec 15, 2011 12:33 pm

sassaX

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
3.32 το πρωι κ η δικη μου ειναι αγκου αγκου!!! No νυσταζωωωωωω!!!

357 Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! στό Πεμ Dec 15, 2011 5:57 pm

fofi

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια!
Σασα ειχατε αγρυπνια ε;
Τινα καλως ηρθες στην παρεα μας!

358 Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! στό Πεμ Dec 15, 2011 6:20 pm

sassaX

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σασα=ζομπι σημερα....αυτα ειναι...κοιμαμαι ορθια στη δουλεια...

Τινα welcome welcome... cheers

zzzzzzzzzz....

359 Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! στό Πεμ Dec 15, 2011 6:55 pm

tsiph

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μια γρήγορη καλημέρα και γειά σας! χτες ήμουν χάλια και δεν έκανα σχεδόν τιποτα και σήμερα δεν παίρνει αναβολή! Και πρέπει και στις 12 να πάω το μπέμπη για εμβόλιο. Και γκρινιάζει όλη την ωρα, και δεν τρώει. Τα νεύρα μου!

360 Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! στό Πεμ Dec 15, 2011 8:28 pm

irene12

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κορίτσια καλημέρα κι από μένα... είμαι καινούρια στην παρέα... Εμείς κάναμε τη Δευτέρα εμβόλιο... καμία ενόχληση μετά... ούτε πυρετό ούτε γκρίνια... τίποτα.. οπως και σε όλα τα προηγούμενα.. Ξεκινήσαμε και φρουτόκρεμα την Τρίτη.. Μόνο μήλο,σήμερα αχλάδι και το Σάββατο μπανανούλα. Ριζάλευρο θα ξεκινήσουμε την επόμενη Παρασκευή.ποια μάρκα να πάρω; Ο γιατρός είπε όποια θέλω...Γάλατάκι πίνουμε το Frezylac 2 τώρα πια...Δυστυχώς θηλάζω μόνο το πρωί πια... κλάψ...
Το βράδυ κοιμόμαστε σερί μέχρι το πρωί... Γύρα στις 10,30 με 11 συνήθως και το πρωί την ξυπνάω εγώ στις 8 παρά για να πιει το γαλατάκι... Ο γιατρός μας είναι αυστηρός με το πρόγραμμα .. Θέλει μέχρι τις 8 το πρωί να έχει πιεί το γάλα της για να τρώει στις 10.30 τη φρουτόκρεμα... Ήλπιζα ότι μέχρι να γυρίσω στη δουλεία θα ξυπνάω χαλαρά τα πρωινά αλλά κάθε πρωί 7 είμαι στο πόδι για να προλάβω...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 52]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 35 ... 52  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forums | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create a free blog