Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από pennytol Σήμερα στις 8:46 pm

» ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
από vana83 Σήμερα στις 8:46 pm

» Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!!
από demaki88 Σήμερα στις 8:45 pm

» Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139
από ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ Σήμερα στις 8:24 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από irene-_- Σήμερα στις 8:18 pm

» Να 'χαμε να λέγαμε του ντουρνοθύρη λόγια....
από ede37 Σήμερα στις 8:17 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!!
από stilvy1982 Σήμερα στις 7:37 pm

» Είμαι ξανά έγκυος!!
από ANGEL Σήμερα στις 7:34 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από αγγελακι στον ουρανο Σήμερα στις 7:27 pm

» Εγκυουλες Δεκεμβριου 2014!!!
από danae_93 Σήμερα στις 7:23 pm

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από loulou_29 Σήμερα στις 5:46 pm

» συσπασεις...
από ANGEL Σήμερα στις 5:46 pm

» ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΜΕ ΔΑΝΙΚΑ ΩΑΡΙΑ
από efaki27 Σήμερα στις 5:42 pm

» mipos eimai egkuos
από efaki27 Σήμερα στις 5:26 pm

» ΕΣΠΑ 2014 - 2015 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
από Stevi_tasos Σήμερα στις 4:51 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από Mare Σήμερα στις 3:58 pm

» παραξενα ονειρα
από maro28 Σήμερα στις 2:55 pm

» προσπαθεια σπερματεγχυσης
από Stevi_tasos Σήμερα στις 2:36 pm

» Εσείς αισθανθήκατε πόνο κατά την εμφύτευση του ωαρίου;
από depytsilo Σήμερα στις 1:52 pm

» ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ 2014
από ΜΑΡΙΑΜ1 Σήμερα στις 1:16 pm

» sos mono zimarika
από ANGEL Σήμερα στις 1:07 pm

» Χαμηλη χοριακη !!
από fanouria Σήμερα στις 1:04 pm

» ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ ΣΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ
από Stevi_tasos Σήμερα στις 8:13 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ, ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΑΠΟ ΤΑ LIDL
από Stevi_tasos Σήμερα στις 7:59 am

» Β' τριμηνο: Αυπνοια :(
από anaisanais Σήμερα στις 5:37 am

» Ινομυωμα και εκγυμοσυνη
από dora74 Χθες στις 9:46 pm

» Αναγνώριση Κυοφορούμενου Τέκνου
από dora74 Χθες στις 9:18 pm

» Παιδικοί σταθμοί περιοχής Δραπετσώνας-Κερατσινίου!
από ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ 1970 Χθες στις 5:39 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!!
από Aurora Χθες στις 3:52 pm

» ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΣΩΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ; ΑΓΟΡΑΣΕ ΦΙΔΙΑ-ΚΟΜΠΡΕΣ!!!!
από Stevi_tasos Χθες στις 3:50 pm

» σας εχει συμβει;
από maro28 Χθες στις 3:36 pm

» Προσπάθεια για μωρό και θάλασσα
από JELLYFISH Χθες στις 3:29 pm

» χοριακη στην εξωσωματικη
από ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ Χθες στις 1:52 pm

» ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ-ΜΑΙΕΥΤΗΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ
από elin1 Χθες στις 12:59 pm

» έχει τύχει σε κάποια??
από Yasmina Χθες στις 11:44 am

» ΟΔΟΝΤΟΦΥΙΑ ΜΩΡΟΥ 20 ΜΗΝΩΝ
από Yasmina Χθες στις 11:30 am

» Μικρες μανουλες!!!
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Χθες στις 11:28 am

» ΝΕΑ ΜΟΔΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ.ΑΝΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΑΠΤΙΣΗ ,ΠΑΝΤΡΕΨΟΥ ΕΝΑΝ 9ΧΡΟΝΟ .
από roodie Χθες στις 11:00 am

» Θέλω να γίνω μαμά αλλά.....
από Stevi_tasos Χθες στις 10:53 am

» χειροποίητα προσκλητήρια- μπομπονιέρες
από Stevi_tasos Χθες στις 10:51 am

Παρόντες χρήστες
553 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 25 μέλη, 2 μη ορατοί και 526 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

annoyla, Catty, demaki88, ede37, efaki27, eleni_23, irene-_-, Lillybell, Liontarina29, loulou_29, love4, mamalina, margdimitra, maria_dou, MPOYMPOY, nikacat13, NOPITSA, pennytol, perperouna, tzeni27, valgreg, vana83, vasoulagal, zanna, ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1 τη γνωμη σας! στό Σαβ Jun 19, 2010 11:48 pm

Lena

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια θελω προτασεις!

σε λιγες μερες μετακομιζουμε στην καινουρια μας φωλιτσα (ξεμπλεκουμε με αυτο το γαμωσπιτο επιτελους) και θελω τη γνωμη σας!!

θελω να μου πειτε προτασεις για το τι χρωματα συνδιασμους η τεχνοτροπιες μπορουμε να χρησιμοποιησουμε στην κρεβατοκαμαρα μας και στο σαλονι μας

να σας πω οτι ολα μας τα επιπλα ειναι μαυρα!!

2 Απ: τη γνωμη σας! στό Σαβ Jun 19, 2010 11:50 pm

Μιλουπακι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
με το μαυρο εμενα μου αρεσει ο συνδιασμος κοκκινο με ασημι παρα πολυ, επισης και το πρασινο το ωραιο ομως οχι κατι χαλια σαν φυστικι δειχνει πολυ με σκουρα επιπλα, θα σου πουν και τα κοριτσια πολλους χρωματισμους

3 Απ: τη γνωμη σας! στό Σαβ Jun 19, 2010 11:52 pm

Lena

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
το πρασινο προς το λαχανι λες??

κοκκινο με ασημι ομολογω πως δε μου ειχε περασει απο το μυαλο!!

4 Απ: τη γνωμη σας! στό Σαβ Jun 19, 2010 11:56 pm

Konstantina-olinomanoula

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κοριτσάκι μου κ καλό κουράγιο με τα μαύρα έπιπλα...έχεις πολύ ξεσκόνισμα μπροστά σου αλλα είναι τέλεια!!!
Κ εγώ θα λεγα κόκκινο με λευκό κ ασημί..
έχει κάνει σ αυτούς τους χρωματισμούς ο αντρούλης μου το μαγαζί του κ είναι φανταστικό!
Φυσικά να δεις πολυέλαιους-δε χρειάζεται να είναι πανακριβοι,υπάρχουν κ πλέξι γκλας τρομερά εντυπωσιακοί!!
Κ πόνταρε πολύ κ σε ταπετσαρίες κ τεχνοτροπίες στο βάψιμο των τοίχων,δίνουν στυλ κ τύπο με λίγα χρήματα!
Φιλιά κ με το καλό στην καινούρια σας φωλίτσα!!

5 Απ: τη γνωμη σας! στό Κυρ Jun 20, 2010 12:04 am

Konstantina-olinomanoula

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ρίξε εδώ μια ματιά!!!

http://www.ellinikospiti.gr/provoli.asp?themeID=164&magID=45

6 Απ: τη γνωμη σας! στό Κυρ Jun 20, 2010 12:05 am

Lena

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
το κοκκινο με το λευκο και το ασημι να γινουν ας πουμε σε λωριδες?? πολυ ωραιο μου ακουγεται σα συνδιασμος και πολυ εντυπωσιακο αλλα δε μπορω να το φερω σαν εικονα στο μυαλο μου..

ταπετσαρια δε βαζουμε παλι ενοικιο θα ειμαστε

κανενα τσαχπινικο χρωμα για την κρεβατοκαμαρα??

7 Απ: τη γνωμη σας! στό Κυρ Jun 20, 2010 12:07 am

nikoleta

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Για να φωτίσει ο χώρος μία πολύ καλή ιδέα είναι μεταλιζέ χρώματα στους τοίχους. Θα ψάξω περισσότερες πληροφορίες και θα σου πω

8 Απ: τη γνωμη σας! στό Κυρ Jun 20, 2010 12:09 am

Lena

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μεταλιζε????

αχ κοριτσια μου αναβετε φωτιες βραδιατικα!!! σας ευχαριστω παρα πολυ!!!

κωνσταντινα μελετω το σαιτ που μου εστειλες! πολυ ωραιο1

9 Απ: τη γνωμη σας! στό Κυρ Jun 20, 2010 12:10 am

areti1

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="Lena"]το πρασινο προς το λαχανι λες??

κοκκινο με ασημι ομολογω πως δε μου ειχε περασει απο το μυαλο!![/quote

kai ego tha sou po kokkino me asimi....to exo etsi sto saloni pou exo skoura epipla kai egine soupr..to tzaki asimi kai ena toixo kokkino pano ston opoio exo treis kathrepes...einai oraios sunduasmos...
stin krebatokamara mou aresei polu to mob...se pollous den aresei giati kapou tous parapempei.. ston toixo piso apo to krevati kai pano na valeis kenes kornizes ....diafora sxedia kai megethi...skepsou kai ta stickers....opos kai na exe epitixia

10 Απ: τη γνωμη σας! στό Κυρ Jun 20, 2010 12:10 am

Μιλουπακι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοιτα μπορεις να παιξεις, η να κανεις εναν τοιχο κοκκινο αλλον ασημι και στον ασημι να βαλεις κοκκινες κορνιζες η πινακες με κοκκινο μεσα και στον κοκκινο τοιχο να συνδιασεις πραγματα με ασημι, η αλλιως με λωριδες

11 Απ: τη γνωμη σας! στό Κυρ Jun 20, 2010 12:14 am

faye

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:κοιτα μπορεις να παιξεις, η να κανεις εναν τοιχο κοκκινο αλλον ασημι και στον ασημι να βαλεις κοκκινες κορνιζες η πινακες με κοκκινο μεσα και στον κοκκινο τοιχο να συνδιασεις πραγματα με ασημι, η αλλιως με λωριδες
Μαριτσα μου χωρις να θελω να ακουστω καπως , απλα και μονο επειδη δεν το εχω δει πουθενα φαινεται ωραια ενας κοκκινος τοιχος μεσα στο σπιτι; δεν θα δειχνει λιγο σκοτεινος ο χωρος ; και παλι δεν θελω να παρεξηγηθω μια απορια εχω γιατι δεν το εχω συναντηση πουθενα

12 Απ: τη γνωμη σας! στό Κυρ Jun 20, 2010 12:18 am

Lena

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
πω πω κοριτσια εχετε φοβερες ιδεες!!! πολυ μαρεσουν!!!

εμεις ειχαμε σκεφτει να το κανουμε ενα ανοιχρο πορτοκαλι και κεραμιδι λεπτομεριες..

13 Απ: τη γνωμη σας! στό Κυρ Jun 20, 2010 12:27 am

areti1

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
faye έγραψε:
Μιλουπακι έγραψε:κοιτα μπορεις να παιξεις, η να κανεις εναν τοιχο κοκκινο αλλον ασημι και στον ασημι να βαλεις κοκκινες κορνιζες η πινακες με κοκκινο μεσα και στον κοκκινο τοιχο να συνδιασεις πραγματα με ασημι, η αλλιως με λωριδες
Μαριτσα μου χωρις να θελω να ακουστω καπως , απλα και μονο επειδη δεν το εχω δει πουθενα φαινεται ωραια ενας κοκκινος τοιχος μεσα στο σπιτι; δεν θα δειχνει λιγο σκοτεινος ο χωρος ; και παλι δεν θελω να παρεξηγηθω μια απορια εχω γιατι δεν το εχω συναντηση πουθενα

faye otan leme kokkino ennooume oxi to skouro alla tis fotias....ego npou exo tetoio toixo spiti mou sou leo oti me ksekourazei ...den me kourazei kathholou...alla opos kai na exei einai thema goustou...

14 Απ: τη γνωμη σας! στό Κυρ Jun 20, 2010 12:37 am

Μιλουπακι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φαιη μου και εγω το φοβομουν το κοκκινο και το ειδα μετα αλλου και το μετανιωσα που το φοβομουν, ειδικα αν το σπας με τις κορνιζες ή πινακες δεν εχεις να φοβηθεις τιποτα και γενικα το προτεινα γιατι εχει μαυρα επιπλα οποτε ειναι μια πολυ καλη επιλογη να παιξει με κοκκινο ασημι, εγω προσωπικα θα ελεγα εναν τοιχο κοκκινο και τους υπολοιπους ασημι, κοκκινο να ειναι εκει που θελει να δωσει ενταση και καθονται και ασημι οι υπολοιποι και με πολλα αξεσουαρ οπως δυο τρεις πινακες η κορνιζες απλα, αναποδα τα χρωματα δεν φοβασαι κανενα χρωμα, για αλλα επιπλα δεν θα το συνιστουσα, θα γινει πολυ μοντερνο και εκλεπτισμενο ετσι, αν ειχε αλλα επιπλα το κοκκινο θα το απεφευγα

15 Απ: τη γνωμη σας! στό Κυρ Jun 20, 2010 12:40 am

areti1

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μιλουπακι έγραψε:αρετουλα και εγω το φοβομουν το κοκκινο και το ειδα μετα αλλου και το μετανιωσα που το φοβομουν, ειδικα αν το σπας με τις κορνιζες ή πινακες δεν εχεις να φοβηθεις τιποτα και γενικα το προτεινα γιατι εχει μαυρα επιπλα οποτε ειναι μια πολυ καλη επιλογη να παιξει με κοκκινο ασημι, εγω προσωπικα θα ελεγα εναν τοιχο κοκκινο και τους υπολοιπους ασημι, κοκκινο να ειναι εκει που θελει να δωσει ενταση και καθονται και ασημι οι υπολοιποι και με πολλα αξεσουαρ οπως δυο τρεις πινακες η κορνιζες απλα, αναποδα τα χρωματα δεν φοβασαι κανενα χρωμα, για αλλα επιπλα δεν θα το συνιστουσα, θα γινει πολυ μοντερνο και εκλεπτισμενο ετσι, αν ειχε αλλα επιπλα το κοκκινο θα το απεφευγα

maritsaki mallon stin faye prepei na to peis pou fovatai...ego exo kokkino toixo sto spiti....xaxaxa

16 Απ: τη γνωμη σας! στό Κυρ Jun 20, 2010 12:41 am

Μιλουπακι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λενα θα βοηθουσε να ελεγες τι θελεις να κανεις, θελεις να φωτιστει το σαλονι; θες να τονιζονται τα επιπλα και να γινεται αντιθεση; επισης ειναι μοντερνα τα επιπλα σου η οχι; αυτο που λεω εγω ειναι για μοντερνο σπιτι αν θες να φωτισεις δεν στο συνιστω αν θες να κανεις αντιθεση και κατι μοντερνο τοτε ναι

17 Απ: τη γνωμη σας! στό Κυρ Jun 20, 2010 12:41 am

areti1

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
amesos to katalaves.....eisai asteraki......

18 Απ: τη γνωμη σας! στό Κυρ Jun 20, 2010 12:41 am

Μιλουπακι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι αρετη μου το διορθωσα ειχες κανει παραθεση και μπερδευτικα

19 Απ: τη γνωμη σας! στό Κυρ Jun 20, 2010 12:44 am

faye

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια να ρωτησω και εγω κατι; Σκεφτομαι να αλλαξω την κρεββατοκαμαρα μου επιπλα και χρωμα στους τοιχους και η κρεββατοκαμαρα που μου αρεσε βγαινει σε σκουρο θα πηγαινε να κανω τον ενα τοιχο κοκκινο εκει η δεν ταιριαζει σε κρεββατοκαμαρα; Α και ευχαριστω παρα πολυ που μου λυσατε την απορια . Να σται καλα για την εξηγηση .

Έχει επεξεργασθεί από τον/την faye στις Κυρ Jun 20, 2010 12:45 am, 1 φορά

20 Απ: τη γνωμη σας! στό Κυρ Jun 20, 2010 12:44 am

Μιλουπακι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
επισης αν φοβαστε το κοκκινο μπορειτε να κανετε ασημι απο κατω και κοκινο απο πανω και με τεχνοτροπια να ξεπροβαλει το ασημι απο μεσα ετσι δεν θα ειναι εντονο και οι υπολοιπη τοιχοι θα ειναι στο ασημι, ή οποιοδηποτε χρωμμα αναλογος με ποια θα παιξετε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forums | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | To have a blog