Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13#
από kikimam Σήμερα στις 1:34 am

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11
από griniaroula Σήμερα στις 1:04 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από Princess Σήμερα στις 12:23 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από Despoinaki123 Χθες στις 9:12 pm

» egkyoules iounioy-iouliou 2015
από paourina Χθες στις 8:08 pm

» www.candyland .gr
από candyland Χθες στις 7:32 pm

» ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΟ.
από paourina Χθες στις 6:48 pm

» Site μανικιούρ-πεντικιούρ-shellac με τιμούλες.
από Superb Mommy Χθες στις 6:15 pm

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 10
από griniaroula Χθες στις 1:58 am

» ΤΕΣΤ ΔΥΣΑΝΕΞΙΑΣ
από anna4 Χθες στις 1:38 am

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από efaki27 Χθες στις 12:36 am

» μαθαμε στα χερακια!!
από αφροδιτη! Τετ Oct 29, 2014 11:00 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από kaatrin Τρι Oct 28, 2014 5:22 pm

» 22 μηνων ου βγαζει την πιστη με το φαγητο!
από dimitra al Τρι Oct 28, 2014 11:08 am

» ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΜΑΙΤΗΡΙΟ ΕΛΕΝΑ
από Superb Mommy Τρι Oct 28, 2014 8:30 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από maria2013 Τρι Oct 28, 2014 6:07 am

» ΑΦΙΕΡΩΣΕΙΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ.
από Λιτσα34 Τρι Oct 28, 2014 4:31 am

» Πουλάω 2 κούνιες που γίνονται παιδικά κρεβάτια + 1 αλαξιέρα+1 συρταριέρα
από ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ Δευ Oct 27, 2014 8:14 pm

» ΚΑΦΕ ΒΛΕΝΗ
από ζουζουνακι Δευ Oct 27, 2014 8:13 pm

» γεννα στο Ρεα και επιδόματα!
από Vassiliki_ Δευ Oct 27, 2014 8:10 pm

» Κανακάκης Σταύρος στο Έλενα?Κάποια βοήθεια?
από Superb Mommy Δευ Oct 27, 2014 7:11 pm

» Αυχενικη διαφανεια θεσσαλονικη
από jollie Δευ Oct 27, 2014 3:01 am

» 6 ΜΗΝΟ ΟΑΕΔ.
από vagann Κυρ Oct 26, 2014 5:39 am

» prwtes ebdomades eggymoshnhs
από kerasoula Κυρ Oct 26, 2014 4:54 am

» Καλως σας βρηκα ξανα!
από ria Κυρ Oct 26, 2014 3:20 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2014!!!!!
από eyakos Σαβ Oct 25, 2014 8:39 pm

» Χειροποίητα προσκλητήρια & μπομπονιέρες (ΝΕΕΣ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ!)
από mariameint Παρ Oct 24, 2014 9:47 pm

» Συνεχεις ιωσεις, φαρμακευτική αντιμετωπιση συμπτωματων
από HappyMama Παρ Oct 24, 2014 7:53 pm

» 17 εβδομάδες και 6 ημέρες κράτησε το όνειρο μου!!!!
από VANESSA1984 Παρ Oct 24, 2014 10:25 am

» ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΤΑΛΚ
από κοκκινοσκουφιτσα Πεμ Oct 23, 2014 9:53 pm

» ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΗΣΩ ΤΗΝ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΓΑΛΑΤΟΣ ΠΟΥ ΘΥΛΑΖΩ?
από mariatsak Τρι Oct 21, 2014 5:34 pm

» ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ INGLESINA TRILOGY
από RITAKI30 Τρι Oct 21, 2014 4:39 pm

» Γιατρός στο Έλενα
από welcome 2 Τρι Oct 21, 2014 7:09 am

» Ποσότητα ρυζαλευρου?
από kerasoula Τρι Oct 21, 2014 6:27 am

» Τιναζεται στον υπνο του
από kerasoula Τρι Oct 21, 2014 6:15 am

» Χοριακη & υπέρηχος δεν είδε τίποτα βοήθεια εαν ξερετε
από maro28 Τρι Oct 21, 2014 5:10 am

» Διαιτολογος σε ζωγραφου κ γυρω περιοχες
από kikimam Δευ Oct 20, 2014 7:07 pm

» παιδιατρος στην καλλιθεα
από victoria Δευ Oct 20, 2014 6:10 am

» αγχος με βαρος μωρου
από ANGEL Δευ Oct 20, 2014 3:01 am

» Αν η κορη σας έμενε έγκυος στην εφηβεία τι θα κάνετε ?
από supermama Σαβ Oct 18, 2014 12:23 am

Παρόντες χρήστες
647 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 9 μέλη, 1 μη ορατός και 637 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Anastasie, Despoinaki123, elin1, jollie, kikimam, matinaki1990, nafs, trilly, ΖΩΗ13

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τετ Jan 23, 2013 2:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

boulitsa

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
CHRISLA2216 έγραψε:κι εγω στην πρωτη εγκυμοσυνη ειχα περιοδο τους 2 πρωτους μηνες γι'αυτο και δεν το καταλαβα καν.. τον τριτο μηνα που δεν αδιαθετησα το ψιλιαστηκα και πηγα στον γυναικολογο οπου με διαβεβαιωσε οτι ημουν στον τριτο μηνα ηδη Shocked Shocked !!
και να φανταστεις επαιρνα κ αντισυλληπτικα confused confused
τι να πεις....

φανταζομαι την εκπληξη σου οταν στο ειπε ο γιατρος σου ε?κ υποτιθεται οτι με τα αντισυληπτικα δεν πιανεις.. confused τι να πω...τι αλλα συμπτωματα ειχες?ειχε πρηστει το στηθος σου?πονακια ειχες?γιατι θα αρχισουμε να αναρωτιομαστε κ εμεις τωρα που εχουμε περιοδο! confused

CHRISLA2216

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demmy5_k έγραψε:
CHRISLA2216 έγραψε:κι εγω στην πρωτη εγκυμοσυνη ειχα περιοδο τους 2 πρωτους μηνες γι'αυτο και δεν το καταλαβα καν.. τον τριτο μηνα που δεν αδιαθετησα το ψιλιαστηκα και πηγα στον γυναικολογο οπου με διαβεβαιωσε οτι ημουν στον τριτο μηνα ηδη Shocked Shocked !!
τι να πεις....

CHRISLA2216 να ρωτήσω κι εγώ κάτι που πάντα είχα απορία, μια και σου έτυχε εσένα προσωπικά; Συνήθως το στήθος πρήζεται λίγο πριν την περίοδο και ξεπρήζεται αμέσως μετά. Εσένα που ήσουν έγκυος και είδες περίοδο το στήθος σου δεν ήταν πρησμένο συνέχεια;

κουκλα μου, εμενα δυστυχως το στηθος μου ειναι πολυ πολυ μικρο, γι'αυτο κ δεν πρηζεται ποτε- ουτε στην περιοδο, αλλα ουτε κ στις εγκυμοσυνες που ειχα..

boulitsa

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
siren έγραψε:Μπορει να ειναι και σωστη η γιαγια ποιος ξερει κατι ξερουν παραπανω.... θα δειξει ελπιζω λειαν συντομωςI love you

παντως εγω στην εγκυμοσυνη που ειχα πριν λιγους μηνες που δυστυχως απεβαλα πριν μου ερθει η τελευταια περιοδος ειχε 2 μηνες να μου εμφανιστει κ παρολα αυτα ειχα πολυ λιγη ροη κ μου εκανε εντυπωση γιατι νομιζα οτι οταν ειναι πολυ καθυστερημενη εχεις πολυ αιμα..κ ομως δεν ειχα κ με 2 επαφες επιασα..αναλογα την περιπτωση βεβαια..καμια φορα οταν το προσπαθεις ενταντικα δεν ερχεται..κ οταν δεν το προσπαθεις κ τοσο ερχεται απο κει που δεν το περιμενεις..

CHRISLA2216

boulitsa έγραψε:
τι να πεις....

φανταζομαι την εκπληξη σου οταν στο ειπε ο γιατρος σου ε?κ υποτιθεται οτι με τα αντισυληπτικα δεν πιανεις.. confused τι να πω...τι αλλα συμπτωματα ειχες?ειχε πρηστει το στηθος σου?πονακια ειχες?γιατι θα αρχισουμε να αναρωτιομαστε κ εμεις τωρα που εχουμε περιοδο! confused

δυστυχως καμια μεθοδος δεν ειναι 100% αποτελεσματικη.. οπως κ με το σπιραλ που εβαλα, ξερω οτι υπαρχουν καποιες ελαχιστες πιθανοτητες εγκυμοσυνης. δυστυχως σε εκεινη την εγκυμοσυνη δεν ειχα κανενα απολυτως συμπτωμα καθολη την διαρκεια των 9 μηνων- να φανταστεις τον μικρο τον ενιωσα να κλωτσαει μονο τον τελευταιο μηνα ελαχιστες φορες, κι ημουν συνεχεια αγχωμενη αλλα ο γιατρος ελεγε οτι συμβαινει κ αυτο... confused confused confused
ενταξει, αυτες δεν ειναι και πολυ συνηθισμενες περιπτωσεις ομως, επομενως δεν χρειαζεται να ανησυχουμε καθε τρεις κ λιγο.. Wink Wink

boulitsa

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
CHRISLA2216 έγραψε:
demmy5_k έγραψε:
τι να πεις....

CHRISLA2216 να ρωτήσω κι εγώ κάτι που πάντα είχα απορία, μια και σου έτυχε εσένα προσωπικά; Συνήθως το στήθος πρήζεται λίγο πριν την περίοδο και ξεπρήζεται αμέσως μετά. Εσένα που ήσουν έγκυος και είδες περίοδο το στήθος σου δεν ήταν πρησμένο συνέχεια;

κουκλα μου, εμενα δυστυχως το στηθος μου ειναι πολυ πολυ μικρο, γι'αυτο κ δεν πρηζεται ποτε- ουτε στην περιοδο, αλλα ουτε κ στις εγκυμοσυνες που ειχα..

την πρωτη απαντηση την πηρα..για να μην απαντας παλι κ γινομαστε κουραστικες.. Smile κ εγω εχω μικρο στηθος αλλα πρηζεται ..αρα δεν παιζει ρολο αυτο μαλλον..αναλογα πως λειτουργει ο καθε οργανισμος..

boulitsa

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
CHRISLA2216 έγραψε:
boulitsa έγραψε:
τι να πεις....

δυστυχως καμια μεθοδος δεν ειναι 100% αποτελεσματικη.. οπως κ με το σπιραλ που εβαλα, ξερω οτι υπαρχουν καποιες ελαχιστες πιθανοτητες εγκυμοσυνης. δυστυχως σε εκεινη την εγκυμοσυνη δεν ειχα κανενα απολυτως συμπτωμα καθολη την διαρκεια των 9 μηνων- να φανταστεις τον μικρο τον ενιωσα να κλωτσαει μονο τον τελευταιο μηνα ελαχιστες φορες, κι ημουν συνεχεια αγχωμενη αλλα ο γιατρος ελεγε οτι συμβαινει κ αυτο... confused confused confused
ενταξει, αυτες δεν ειναι και πολυ συνηθισμενες περιπτωσεις ομως, επομενως δεν χρειαζεται να ανησυχουμε καθε τρεις κ λιγο.. Wink Wink

σε ευχαριστω για την απαντηση σου.. Smile ελα που ανησυχουμε με το καθε τι...αλλα τι να κανουμε....ειμαστε απο την φυση μας ετσι..

demmy5_k

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
CHRISLA2216 έγραψε:
demmy5_k έγραψε:
τι να πεις....

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση

Stavroula Panos

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλησπεραα κοριτσιαα ..προσπαθω με τον συντροφο μου για παιδι και ολες τις φορες εχει τελειωσει μεσα μου! αρχικαα δεν εχω σταθερο κυκλο ....τελος παντων ειχα ολα τα συμπτωματα και καθυστερηση 8 ημερων ειχα αρχησει να το νιωθω μεσα μου οτι κατι αλλαζει..στις 10/10/12 μου ηρθε η ακατανομαστη συνηθως μου κραταειι 5-6 μερες τωραα στις αρχες ενω ξεκηνησε κανονικη ροη ξαφνικα στην 3 μερα ηταν λες και μου τελειωνε εντομεταξυ τα συμπτωματα παραμενουν ακομα ...τι να κανω?? υπαρχει πιθανοτητα να ειμαι ετκυος και να μου εχει ερθει περιοδος??

XIONATH

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΜΟΥ ΚΟΠΗΚΕ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΜΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Σήμερα στις 1:21 am
XIONATH

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Συνδεδεμένος
Αριθμός μηνυμάτων: 2
Ημερομηνία εγγραφής: 24/12/2012
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙΑ ΒΑΣΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΣ ΕΛΠΙΖΩ ΠΙΑ ΤΩΡΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΝΑ ΗΣΤΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ
ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ...ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΙΩΘΩ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΝΤΟΝΑ..ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ..ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑ ΣΤΗ ΔΕΞΙΑ ΘΥΛΗ ΚΑΙ ΦΑΓΟΥΡΑ..ΤΣΟΥΞΙΜΟ ΣΤΗΝ ΟΥΡΗΘΡΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΠΕΡΙΟΔΟ..ΤΙ ΕΝΝΟΩ.ΠΑΡΟΛΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΣΤΙΣ 18/12 ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ..ΕΙΧΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΙΜΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΟΧΙ ΛΙΓΟ ΟΜΩΣ ΕΝΩ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ ΜΑ ΠΑΝΤΑ ΚΡΑΤΑΕΙ 6 ΜΕ 7 ΗΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΑΠΟ ΤΗΝ 3Η (ΤΡΙΤΗ) ΜΕΡΑ..ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΕΒΓΑΖΑ ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΑΡΑΙΕΣ ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΣΤΟ ΧΑΡΤΙ..ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΑΡΑΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΕΣ (ΣΑΝ ΑΙΜΑ ΜΕ ΝΕΡΟ)ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΛΙΓΟ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΚΑΦΕ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΧΑΡΤΙ..ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΓΙΝΟΜΑΙ ΤΟΣΟ ΠΕΡΙΛΙΠΤΙΚΗ ΑΛΛΑ ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ..ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΚΑΙ ΤΗΝ 4η ΕΚΑΝΑ Β ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΠΑΛΙ ΑΡΝΗΤΙΚΗ..ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕΣ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ !!!!ΛΕΤΕ ΑΝ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΔΗΞΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ..ΟΙ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ..ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ... :

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | Πολιτισμός | Mummys | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | To have a blog