Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από Sporaki! Σήμερα στις 10:25 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από jollie Σήμερα στις 10:24 am

» Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!!
από Anastasie Σήμερα στις 9:46 am

» Παιδικός σταθμός ή κοπέλα στο σπίτι;
από margdimitra Σήμερα στις 8:49 am

» ΕΣΠΑ 2014 - 2015 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
από motheroula 30 Σήμερα στις 1:56 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από lgyftog Σήμερα στις 12:32 am

» ΕΣΠΑ ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
από victoria Χθες στις 11:33 pm

» Ανάγκη για Avercap 0.1
από melina_1234 Χθες στις 5:05 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Χθες στις 10:25 am

» εσας ποσο κοστισε ο ερχομος του μωρου σας
από Chris_E Σαβ Aug 30, 2014 6:55 pm

» ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ
από motheroula 30 Σαβ Aug 30, 2014 3:53 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από veny Σαβ Aug 30, 2014 12:27 am

» βιοψια ορχεως
από fountouni Παρ Aug 29, 2014 10:20 pm

» TSH - Έλεγχος Θυρεοειδούς
από Vassiliki_ Παρ Aug 29, 2014 8:04 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από pennytol Παρ Aug 29, 2014 5:33 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από ΜΑΡΙΑΜ1 Παρ Aug 29, 2014 2:43 pm

» πειτε οτι θελετε
από kerasoula Παρ Aug 29, 2014 12:32 pm

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!
από xrisili Παρ Aug 29, 2014 10:40 am

» πεθερα=τα νευρα μου
από Chris_E Παρ Aug 29, 2014 7:28 am

» ΣΟΣ παθαμε στοματιτιδα
από dimitra al Παρ Aug 29, 2014 1:03 am

» ΕΞΑΜΗΝΟ ΟΑΕΔ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ
από ΓΕΝΝΗΜΕΝΗ ΜΑΝΟΥΛΑ Πεμ Aug 28, 2014 10:59 pm

» αδυναμια στη γιαγια
από tonsot123 Πεμ Aug 28, 2014 10:34 pm

» ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ 2014
από nektar Πεμ Aug 28, 2014 10:01 pm

» !!!!MAD ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ Βάπτισης- WEVENT.GR
από Βίκυ Πεμ Aug 28, 2014 5:51 pm

» Kάθισμα φαγητού BLOOM Fresco Loft ΣΕ ΤΙΜΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ!!!
από RousTwins Πεμ Aug 28, 2014 4:22 pm

» ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ
από MARITSA123 Πεμ Aug 28, 2014 3:14 pm

» σπυρακια και εγκυμοσυνη
από souzan Πεμ Aug 28, 2014 9:41 am

» APOKOLISI...
από elena33sam Πεμ Aug 28, 2014 9:32 am

» ΑΓΟΡΑΚΙ 5 ΧΡΟΝΩΝ ΒΑΡΟΣ ΚΑΙ ΥΨΟΣ!
από maryloo Πεμ Aug 28, 2014 9:15 am

» δεν μπορω πια να διαχειριστω τα νευρα μου, βοηθεια..!
από mama*maria Πεμ Aug 28, 2014 9:13 am

» Πότε Βγάλατε Τα Μωράκια Σας Έξω Πρώτη Φορά ???
από maryloo Πεμ Aug 28, 2014 9:12 am

» ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ
από maro28 Πεμ Aug 28, 2014 8:27 am

» ΜΟΛΙΣ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟ 3ο ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΑ ΤΟ ΜΩΡΟ!!
από Chris_E Πεμ Aug 28, 2014 7:03 am

» Μαμάδες με 3 παιδιά!
από ede37 Τετ Aug 27, 2014 10:27 pm

» ΒΙΒΛΙΑ ΕΥΧΩΝ - something special
από mariameint Τετ Aug 27, 2014 9:44 pm

» Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140
από irene-_- Τετ Aug 27, 2014 4:18 pm

» ΥΠΟΚΟΡΙΣΤΙΚΑ ΟΝΟΜΑΤΑ
από Chris_E Τετ Aug 27, 2014 3:20 pm

» ποτε γινονται η εγραφες στα δημοσια νηπιαγωγια
από love4 Τετ Aug 27, 2014 2:00 pm

» θα κανω ενσταση για τα εσπα τι γραφω πανω στον φακελο;;;για νσ τα παρει ο κουριελ;
από καλιοπη Τετ Aug 27, 2014 11:32 am

» Γκρουπ γονέων!!!
από HappyMama Τετ Aug 27, 2014 10:38 am

Παρόντες χρήστες
587 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 5 μέλη, 1 μη ορατός και 581 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Anastasie, jollie, nafs, snoopy, Sporaki!

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

cassiani

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ε ναι λοιπόν έχω κάνει και εγώ πλαστική επέμβαση Smile .Είχα πεταχτά αυτάκια το ένα ειδικά έπιανε καλύτερα και απο δορυφορικό πιάτο alien .Η αλήθεια είναι ότι ποτέ δεν είχα την γνωστή καζούρα απο τα παιδάκια στο σχολείο ούτε μου είχε δημιουργηθεί κανένα παιδικό τραύμα αλλά ήταν κάτι που ενοχλούσε εμένα τη ίδια και μόνο.Χρόνια ολόκληρα το σκεφτόμουνα αλλά ποτέ δεν το έπαιρνα στα σοβαρά αυτό μέχρι πριν δύο χρόνια.Λίγους μήνες πρίν το γάμο μου με την στήριξη του άντρα μου I love you το πήρα απόφαση και την έκανα .Μία απόφαση που δεν θα μετανιώσω ποτέ που την πήρα. Άλλαξε όλη μου η ζωή όσο και αν αυτό φαίνεται υπερβολικό.
Εσείς? Έχετε κάνει κάποια πλαστική? confused

tattooed_snowhite

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου βρε κασσιανακι με το χουμορακι σου! χεχεχεχ

εγω δεν εχω κανει αλλα σκοπευω σε κανα χρονο και μετα τη γενα για βραχιονοπλαστικη , και πλαστικη στα ποδια
εχω χασει 68 κιλα Cool

που την εκανες εισαι ευχαριστημενη? Very Happy

giwtoulitsats

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αμα ειχα λεφτα θα εκανα αυξητικη στηθους μπορει δλδη γτ εχω μικρο στηθος και οταν αδυνατιζω λιγο συρικνωνεται..δεν ειμαι κατα τον επεμβασεων αλλα βλεπω κοπελες που ειναι πανεμορφες και πανε για πλαστικες για να φτιαξουν κατι το οποιο δεν θελει φτιαξιμο και στο τελος παραμορφωνονται!το χειροτερο μου ειναι που φουσκωνουν τα χειλια φαινεται παρα πολυ..πιστευω οτι οι πλαστικες ειναι για να διορθωσεις κατι ασχημο και οχι για να κανεις το ομορφο ομορφοτερο..

thequeen86

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω εδω και παρα πολλα χρονια θελω να κανω λυποαναροφηση καια κοιλιοπλαστικη λογω ουλων που εχω απο εγκαυματα.αλλα δεν τρελαινομαι κιολας μια και ξερω οτι ποναει απιστευτα μετα

cassiani

Την έκανα στον Άγιο Σάββα. Έμεινα πολύ ευχαριστημένη άσε που ήταν εντελώς δωρεάν μιας και το κάλυπτε το ίκα affraid .Ακόμα και τα παυσίπονα και την αντιβίωση μου δώσανε.Όσο για το στήθος....αχ άλλη τραγική περίπτωση μετά την γεννά και το θηλασμό απο μικρό έγινε πολύ μικρό και πολύ πεσμένο σαν σύκο ένα πράγμα.Αλλά δεν με ενοχλεί τόσο όσο να παώ να το φτιάξω αν και το έχει σκεφτεί πολλές φορές. Embarassed Αλλά ποτέ δεν λέω ποτέ Laughing Και συμφωνώ πως το ωραίο καλό είναι να μείνει ωραίο γιατί το πιο πιθανό είναι να βγεί μοιραίο. rendeer

manoula_24xr

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Xωρις να λεω μεγαλες κουβεντες,δν ειμαι κατα των πλαστικων,αλλα ποτε δν θα εκανα στο προσωπο.Αν μετα τη γεννα χασω τα κιλα που θελω,ισως να εκανα λιποαναρροφηση,κοιλιοπλαστικη κι ανορθοση στηθους,γτ στηθος υπαρχει απλα μ το θηλασμο επεσε.
Επισης κατ που αφορα την αισθητικη που θα εκανα ειναι λειζερ ολο το σωμα αποτριχωση.Ισως το πρωτο που θα κανα.

cassiani

manoula_24xr έγραψε:Xωρις να λεω μεγαλες κουβεντες,δν ειμαι κατα των πλαστικων,αλλα ποτε δν θα εκανα στο προσωπο.Αν μετα τη γεννα χασω τα κιλα που θελω,ισως να εκανα λιποαναρροφηση,κοιλιοπλαστικη κι ανορθοση στηθους,γτ στηθος υπαρχει απλα μ το θηλασμο επεσε.
Επισης κατ που αφορα την αισθητικη που θα εκανα ειναι λειζερ ολο το σωμα αποτριχωση.Ισως το πρωτο που θα κανα.
Με τέτοιο πρόσωπο τι να την κάνεις καλέ?Όσο για την αποτρίχωση θέλω και εγώ!!!!!!!!

manoula_24xr

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
cassiani έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:Xωρις να λεω μεγαλες κουβεντες,δν ειμαι κατα των πλαστικων,αλλα ποτε δν θα εκανα στο προσωπο.Αν μετα τη γεννα χασω τα κιλα που θελω,ισως να εκανα λιποαναρροφηση,κοιλιοπλαστικη κι ανορθοση στηθους,γτ στηθος υπαρχει απλα μ το θηλασμο επεσε.
Με τέτοιο πρόσωπο τι να την κάνεις καλέ?Όσο για την αποτρίχωση θέλω και εγώ!!!!!!!!

Σευχαριστω πολυ!!
Ναι ρε γμτ εχω πολυ στο προσωπο κι το κανω με κερι,κι αν δν προλαβω με βεετ,αλλα το αποφευγω πολυ.
Αλλα περισσευουν τα τιμημενα????

Αnna1975

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="cassiani"]Ε ναι λοιπόν έχω κάνει και εγώ πλαστική επέμβαση Smile .Είχα πεταχτά αυτάκια το ένα ειδικά έπιανε καλύτερα και απο δορυφορικό πιάτο alien .Η αλήθεια είναι ότι ποτέ δεν είχα την γνωστή καζούρα απο τα παιδάκια στο σχολείο ούτε μου είχε δημιουργηθεί κανένα παιδικό τραύμα αλλά ήταν κάτι που ενοχλούσε εμένα τη ίδια και μόνο.Χρόνια ολόκληρα το σκεφτόμουνα αλλά ποτέ δεν το έπαιρνα στα σοβαρά αυτό μέχρι πριν δύο χρόνια.Λίγους μήνες πρίν το γάμο μου με την στήριξη του άντρα μου I love you το πήρα απόφαση και την έκανα .Μία απόφαση που δεν θα μετανιώσω ποτέ που την πήρα. Άλλαξε όλη μου η ζωή όσο και αν αυτό φαίνεται υπερβολικό.
Εσείς? Έχετε κάνει κάποια πλαστική? confused [/qu

ειμαι υπερ της πλαστικης οταν κατι ενοχλεί τον αλλον .τον κανει να νιώθει ασχήμα .και οπως και η κσσι καλα εκανε και το εκανε και εγω αυτο θα το εκανα .δεν θα εμπαινα στην διαδικασια να μεγαλωσο στηθος να κανω λιπαναροφησεις επειδη φοβαμαι. και αυτο πιστευω ειναι να προσεχεις τον ευατο σου και μοντελο δεν μπορεις να γινεις .ειμαι απο της τυχερες που το σωμα μου δεν αλλοιωθηκε απο την γεννα .παντως κασσι εισαι μια κουκλιτσα απο κοντα που τα εχουμε πει.

10 http://forum.eimaimama.gr/t7832-topic στό Δευ Sep 19, 2011 8:03 pm

katerina780

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.
ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΗ,ΘΕΛΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΚΟΙΛΙΟΠΛΑΣΤΙΚΗ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΕΠΩΔΥΝΗ ΑΝΑΡΩΣΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΜΩΣ.ΕΚΤΟΣ Κ ΑΝ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΝΑΡΚΩΜΕΝΗ 10 ΜΕΡΕΣ ΩΣ ΝΑ ΑΝΑΡΩΣΩ ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΩ.

basilikaki

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΥΚΛΕΣ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΟΥΜΕ.(ΠΡΩΤΗ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΓΩ ΦΥΣΙΚΑ) Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΤΟΣΟ ΠΟΝΟ ΣΤΙΣ ΓΕΝΝΕΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟ.
ΤΑ ΜΙΚΡΟΕΛΑΤΩΜΑΤΑ ΕΠΑΝΩ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΜΑΣ ΜΑΤΙΑΖΟΥΝ. ΗΞΕΡΕ ΤΙ ΕΚΑΝΕ Ο ΘΕΟΣ.

ΦΤΟΥΣ ΜΑΣ ΚΟΥΚΛΑΡΕΣ!!!!!!

elena25

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα ήθελα πάρα πολύ να αφαιρέσω το λιπάκι που έχω κάτω από το πιγούνι. Είναι κληρονομικό, από τη μαμά μου, και όσο και αν αδυνατίσω πάλι είναι εκεί. Αν παχύνω, δε το συζητώ, με κάνει και φαίνομαι τέρας! Το θέμα όμως (εκτός από τα χρήματα που δεν υπάρχουν) είναι το ότι φοβάμαι υπερβολικά κάθε είδους επέμβαση. Οπότε, δεν νομίζω να κάνω ποτέ μια επέμβαση που δεν είναι άκρως απαραίτητη. Γενικά, δεν είμαι καθόλου κατά των πλαστικών επεμβάσεων, τι να κάνω όμως που είμαι φοβιτσιάρα;;;

tatijana

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θελω να βαλω βυζακια....Δεν εχω που δεν εχω ειμαι και 5 κιλα ολη κι ολη και τα μεμε μου ειναι ανυπαρκτα,μονο στην εγκυμοσυνη ειχα σουπερ βυζομπαλα.....Οποτε μολις ξεμπερδεψω με νινακια βουρ για αυξηντικη στηθους....

μαμακα μου

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:γεια σου βρε κασσιανακι με το χουμορακι σου! χεχεχεχ

εγω δεν εχω κανει αλλα σκοπευω σε κανα χρονο και μετα τη γενα για βραχιονοπλαστικη , και πλαστικη στα ποδια
εχω χασει 68 κιλα Cool

που την εκανες εισαι ευχαριστημενη? Very Happy
ΕΧΑΣΕΣ ΟΝΤΩΣ 68 ΚΙΛΑ?ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΑΝ ΝΑΙ!

tattooed_snowhite

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι μαμακα με χειρουργειο ! σ'ευχαριστω ! και πολυ προσπαθεια μεσα σε ενα χρονο και κατι! τωρα με την εγκυμοσυνη κανω ενα διαλειματακι εχω παρει 2 κιλα μεχρι τωρα, αλλα μολις γεννησω σκοπευω να χασω αλλα 15 περιπου! χεχεχ

cassiani

tattooed_snowhite έγραψε:ναι μαμακα με χειρουργειο ! σ'ευχαριστω ! και πολυ προσπαθεια μεσα σε ενα χρονο και κατι! τωρα με την εγκυμοσυνη κανω ενα διαλειματακι εχω παρει 2 κιλα μεχρι τωρα, αλλα μολις γεννησω σκοπευω να χασω αλλα 15 περιπου! χεχεχ

Ναι Σωτηρία κοίτα να εξαφανιστείς μετά. Να γίνεις σκιάχτρο σαν εμένα.Άσε τα κιλάκια σου στην θέση τους αρκετά είναι αυτά που έχεις χάσει.

Σούλα

ΑΧ κάτι για τα σπυράκια στο μούτρο μου θα το έκανα ευχαρίστως!!!
μμμμμ,και άλλα θα έκανα αλλά δεν έχω τα λεφτάκια.

cassiani

Αυτό με τα λευτά κορίτσια το είχα και εγώ. Όταν το ψάχναμε με τον άντρα μου μας λέγανε κάτι γιατροί τρελά ποσά και φυσικά δεν ήθελα να τα δώσω όσο και αν ήθελα να την κάνω. Και όταν πήγαμε σε αυτόν με κοιταεί και τον ρωτάω πόσο θα στοιχίσει και μου λέει τίποτα γιατί τα καλύπτει το ΙΚΑ τρελάθηκα απο την χαρά μου.

Σούλα

cassiani έγραψε:Αυτό με τα λευτά κορίτσια το είχα και εγώ. Όταν το ψάχναμε με τον άντρα μου μας λέγανε κάτι γιατροί τρελά ποσά και φυσικά δεν ήθελα να τα δώσω όσο και αν ήθελα να την κάνω. Και όταν πήγαμε σε αυτόν με κοιταεί και τον ρωτάω πόσο θα στοιχίσει και μου λέει τίποτα γιατί τα καλύπτει το ΙΚΑ τρελάθηκα απο την χαρά μου.

ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ?? !!!!!!
που είναι καλέ αυτός ο άγιος άνθρωπος να πάω να μου δει λίγο τα μεμέ,λίγο τους γλοτούς,την γάμπα,τον ποπό,την κοιλίτσα,το προμαγούλι,την μυτούλα,τα χειλάκια......πολλά είναι??
χι χι χι δεν νομίζω Very Happy

tattooed_snowhite

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχα καλε δεν εξαφανιζομαι 70 κιλα θελω να παω , 150 ημουνα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | To have a blog