Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Εγκυμοσύνη μετά απο αφαίρεση ινομυώματος?
από rozaki Σήμερα στις 5:02 am

» diaper cakes
από Despoina13 Σήμερα στις 2:12 am

» Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140
από Titino Σήμερα στις 2:06 am

» σας εχει συμβει;
από maro28 Σήμερα στις 12:37 am

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από pennytol Σήμερα στις 12:36 am

» κορίτσιαααα έχω αγωνία!!
από maro28 Σήμερα στις 12:33 am

» Κακόβουλοι χρήστες!!
από Σύλβια Χθες στις 11:48 pm

» είμαι καινούρια αλλά..
από Σύλβια Χθες στις 11:46 pm

» Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!!
από Anastasie Χθες στις 11:05 pm

» ΕΣΠΑ 2014 - 2015 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
από snoopy Χθες στις 10:55 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από maria_dou Χθες στις 8:56 pm

» απορίες εν μεσω μερικής αποκόλλησης
από ANGEL Χθες στις 7:32 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από ANGEL Χθες στις 7:20 pm

» Μικρες μανουλες!!!
από mikrimama Χθες στις 5:00 pm

» ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΣΤΟΛΙΣΜΟΥ ΒΑΠΤΙΣΗΣ 150 ΕΥΡΩ
από elfoula Χθες στις 4:59 pm

» βιβλία ευχών από 25 ευρω!!
από elfoula Χθες στις 4:58 pm

» μαρτυρικούλια από 10 ευρώ!!
από elfoula Χθες στις 4:56 pm

» ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΜΑΛΛΙΩΝ
από Helen M. Χθες στις 4:55 pm

» Εγκυουλες Δεκεμβριου 2014!!!
από γεωργια καρ. Χθες στις 4:39 pm

» ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
από Σύλβια Χθες στις 4:39 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!!
από maria maroui Χθες στις 3:25 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από efaki27 Χθες στις 1:57 pm

» ενα προσκλητηριο που εφτιαξα μονη μου!!!σας αρεσει??
από mamamia12 Χθες στις 12:57 pm

» ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΙΛΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ!!
από ANGEL Χθες στις 12:15 pm

» MAKE UP ARTIST PEGY-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
από mamamia12 Χθες στις 10:55 am

» Πολλα υγρα
από Σύλβια Χθες στις 8:51 am

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Χθες στις 12:51 am

» για να περασει η ωρα:( σας εχουν κανει οι γιαγιαδες την μαγκανια με τον σταυρο???)
από darsel Χθες στις 12:33 am

» ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ ΣΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ
από Σύλβια Πεμ Jul 31, 2014 11:02 pm

» ΦΘΗΝΕς ΠΑΝΕς ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ!
από anneyim Πεμ Jul 31, 2014 6:44 pm

» Almiron pepti 2
από Nifitsa Πεμ Jul 31, 2014 6:34 pm

» Είμαι ξανά έγκυος!!
από ANGEL Πεμ Jul 31, 2014 6:10 pm

» Να 'χαμε να λέγαμε του ντουρνοθύρη λόγια....
από darsel Πεμ Jul 31, 2014 6:06 pm

» ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩ ΜΩΡΑΚΙ
από mhtsaina Πεμ Jul 31, 2014 5:21 pm

» καισαρικη με επισκληριδιο?
από zenaki Πεμ Jul 31, 2014 4:56 pm

» Απίστευτα κι όμως ελληνικά!
από mhtsaina Πεμ Jul 31, 2014 3:16 pm

» χειροποίητα προσκλητήρια- μπομπονιέρες
από mpempakos Πεμ Jul 31, 2014 1:10 pm

» Γιατί να ασφαλίσω το παιδί μου;
από alexbox Πεμ Jul 31, 2014 12:59 pm

» τεστ με αχνη γραμμη
από stel87 Πεμ Jul 31, 2014 9:22 am

» ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ
από Mamma Tomato Τετ Jul 30, 2014 11:43 pm

Παρόντες χρήστες
102 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 1 μέλος, 0 μη ορατοί και 101 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

rozaki

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 44 ... 53  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 53]

tatianoula

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι ρε γαμωτο τιποτα δεν εχει κ''γω εκατσα να χαζεψω τηλεοραση κ παντου Τουρκικα Ελεος............

afroditi1006 τωρα θα σου στειλω πμ..

Μικρουλα καλως ηρθες στην παρεα μας!!!

kikitso

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
2 ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΑ ΕΦΤΑΙΓΑ ΕΓΩ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕΙ... ΔΕΝ ΞΕΡΩ Η ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΜΗΤΡΑΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΠΩΣ ΣΤΟΝ 1ο ΚΑΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΠΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΙ Ο ΤΡΑΧΥΛΟΣ ΑΝΩΡΙΜΟΣ Ε.. ΑΦΟΥ ΤΡΑΒΗΞΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΕΠΕΣΑΝ ΟΙ ΠΑΛΜΟΙ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΓΙΑ ΚΑΙΣΣΑΡΙΚΗ. ΣΤΗΝ 2η ΚΥΡΙΑ!!!!!

penelope26

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΡΕ ΘΗΡΙΑ ΤΙ ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ ???????? ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΟΛΑΒΑΤΕ ΚΑΙ ΠΟΣΤΑΡΑΤΕ ΤΟΣΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ, ΛΑΧΑΝΙΑΣΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ.....ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑΜΕ ΕΠΕΤΕΙΟ ΓΑΜΟΥ ΚΑΙ ΒΓΗΚΑΜΕ ΕΞΩ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ!!!! ΑΧ .... ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ...ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΕΤΟΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΓΙΟΡΤΑΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ
....Carrie .... πολυ όμορφο το δωματιάκι σας !!!! Τα αυτοκόλλητα είναι φανταστικά!!!!! κι εμένα μ' αρέσουν τα ζώα της ζούγκλας σαν θέμα , αλλα τα δικά σου είναι περισσότερο "μπεμπέ" κι έχουν άλλη χάρη!!!!
...mamita.... μη καθεσαι να σκας για αντιζηλείες κτλ, αν και όπως το περιγράφεις η δική σου περίπτωση είναι καθαρά θέμα ζήλειας , διαφορετικά εφόσον είχατε τόσο καλές σχέσεις γιατί να σου κρύβει κάτι τόσο σημαντικό?
Αυτά υπάρχουν δυστηχώς!
....χαμομηλακι.....υπέροχο το καρότσι κι εγω το βλεφαριάζω συνέχεια-αναγκαστικά διότι όπου και να μπεις, είτε ελληνικό είτε ξένο site στο μοστράρουν ΦΑΤΣΑ ΚΑΡΤΑ συνεχως .... το λιμπίζομαι ομολογουμένως διότι χαίρει άκρας ντιζαινιάς αλλά το κασέ μου αποκλείει καθε σκέψη απόκτησης του!!!! Αλλα εσείς που διαθέτετε κουνιάδο με τέτοια τσέπη ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΒΟΛΤΑΡΕΤΕ!!!!
...tatianoula...... παιδί μου προκομένο.... τώρα καταλαβαίνω γιατί έβαλες 4 πλυντήρια [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] , βλέπω έχεις βολέψει τον μπέμπη με παπουτσορουχαλάκια μέχρι τα 5 του!!!!!! Πολύ ωραια τα έχεις και τακτοποιημένα , να τα χαρει ο μπεμπάκος όλα με το καλό!!! Σε ότι αφορά το κολπάκι με την μαγιονέζα , το είχα δει κι εγω και μάλιστα μου έκανε εντύπωση [You must be registered and logged in to see this image.] πόσο εύκολα έφευγε με το ξυστράκι, εγω πάντως θα το δοκίμαζα σίγουρα!!!!
...mamax....για την δική σου ντουλάπα έμεινα -επίσης- με το στόμα ανοιχτό [You must be registered and logged in to see this image.] , κατάφερες και με άγχωσες .... κ έστειλες την ψυχή μου στα τάρταρα affraid ... πλέον έπαψα να θεωρω ότι ήδη έχω πάρει αρκετα...ΑΥΡΙΟ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ....παιρνω τον αντρούλη μου και πάμε "πακετάκι" Ηράκλειο για να προικίσουμε τον υιο αλλιώς τον βλέπω να καταφθάνει ως ξυπόλυτος πρίγκηψ king !!!! Που πάω ωρέ η φουκαριαρα ξυπόλυτη στ'αγκαθια?????
...euaki.... καλώς μας ήρθες κοπέλα μου, με το καλό να δεχτείς το μωράκι σου , 16 χρονών και μανούλα ... τι μωράκι περιμένεις???
ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΣΕ ΟΛΕΣ, ΑΥΡΙΟ ΠΑΛΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟ ΠΡΩΙ.....φιλακια

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

mariannemam

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα φουσκωμπαλονίτσες!!!!Τι "σχήμα" έχουν οι κοιλίτσες σας σήμερα???Εμένα απροσδιόριστο,ο μπέμπης κλωτσάει σαν τον Καραγκούνη!!!! Smile

Carrie

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρες!!!Μαριάννα εμένα χθες το βράδυ το έκανε αυτό!!!Ο άνδρας μου είχε πάθει πλάκα!!!!

Δεν υπάρχει σωτηρία με τα ΜΜΜ τελικά ε??? Δεν θα μπορέσω ποτε να κατέβω κέντρο με τις παλιοαπεργείες τους???Τι πράγμα είναι αυτό πάλι???

mariannemam

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Carrie έγραψε:Καλημέρες!!!Μαριάννα εμένα χθες το βράδυ το έκανε αυτό!!!Ο άνδρας μου είχε πάθει πλάκα!!!!

Δεν υπάρχει σωτηρία με τα ΜΜΜ τελικά ε??? Δεν θα μπορέσω ποτε να κατέβω κέντρο με τις παλιοαπεργείες τους???Τι πράγμα είναι αυτό πάλι???

Εγω δουλευα Γαλατσι και επαιρνα 3 συγκοινωνιες για να κατεβω φαντασου...Τι καλα που καθομαι απο τον 3ο μηνα......Εσυ δουλευεις ακομη Carrie Μου?

Carrie

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariannemam έγραψε:
Εγω δουλευα Γαλατσι και επαιρνα 3 συγκοινωνιες για να κατεβω φαντασου...Τι καλα που καθομαι απο τον 3ο μηνα......Εσυ δουλευεις ακομη Carrie Μου?

Ευτυχώς όχι!!!Η άδεια κυήσεως ξεκινούσε στις 21/9 αλλά σταμάτησα από τις 15 λόγω συσπάσεων!Σκέψου ότι μένω Αιγάλεω κοντά και πήγαινα καθημερινά Μεταμόρφωση με ΜΜΜ (λεοφ-μετρο-προαστιακό και πόδια 1χλμ!!!)..Αν δούλευα ακόμη θα είχα γεννήσει πριν την ώρα μου μ'αυτά και μ'αυτα!!

alexia-marinos

Καλημερα κ απο εμενα !!!! Τι ομορφα ειναι κοριτσια τα πραγματα σας...!!!!Εγω εχω ακομα να πλυνω σεντονακια-κουβερτακια κ μετα ολα σιδερο Την Κυριακη πονουσα ΟΛΗ ΜΕΡΑ χαμηλα κ χθες πηγα στον γιατρο.Ο μπεμπης μας ειναι μια χαρα,εφτασε τα 2.500kg !!!! Ευτυχως ο τραχηλος ειναι ακομα κλειστος κ θα ειναι οπως μου ειπε ο ντοκτορ για καμια δεκαρια μερες ακομα αλλα θα πηγαινω καθε εβδομαδα να με βλεπει πλεον....Βιαζεται πολυ ο μαγκας να βγει!!!!!! Και εμενα χθες βραδυ παλευε σαν θηριο εκει μεσα κ ο μπαμπας μας τα επαιξε βλεποντας τα σχηματα που επαιρνε η κοιλια!!!!

mamita

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα χοντρουλινια-μπαλονινια, μαλλον κανα παρτυ ειχαν χθες τα μωρα μας γιατι και η δικη μου λες και ηταν σε ριγκ ηταν η χορευε εχοντας παρει κανα εκστασι, τι να πω. Την ταραξε τη μανουλα.
Εγω δουλευω ακομη, ουου!!
χθες βεβαια δεν πηγα χαλαι ημουν και σημερα θα δω γιατι εχω χρονια φαρυγγιτιδα και ολο μιλαω στη δουλεια και να το ...το δεκατο πετιεται καθε φορα!! και τσουπ και ο πυρετος! με ξερω βρε!

Εν τω μεταξυ ο δικος μου ο ντοκτορ ουτε ντεπον πριν απο 39 πυρετο κοριτσια. Του τηλ χθες και με εξεφτελισε που δουλευω ακομη με πιτσιρικια. Με τι να δουλεψω καλε μου? με γατια? αυτη ειναι η δουλεια μου.

tatianoula

Καλημερα κ απο μενα κοιλιτσες μου!!!!!!Σημερα ξυπνησα κεφατη για δουλειες κ μεχρι της 10 ειχα κανει ενα σωρο πραγματα....Χτες στησαμε το κρεβατακι μας αλλα δεν βαλαμε τα συρταρακια κ.τ.λ. ''γιατι ειναι γεματα ακομα με τα πραγματα της ανηψιας'',,μες την εβδομαδα θα τα παρουμε κ αυτα οποτε θα βαλω μετα φωτο!!!

εχω μια συνηθεια με το που ξυπναω βαζω ''ΕΡΩΤΙΚΟ'' κ εκει που καθαριζα ακουω μια αφιερωση την οποια εκανε ο συγυζος στην γυναικα του που εχει 4 παιδια μαζι της κ της αφιερωνει το τραγουδι ''ΠΕΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ''του Μαχαιριτσα....Sad Sad Sad συγκινηθηκα λεω κοιτα να δεις μετα απο 4 παιδια λογικα κ τοσα χρονια μαζι κ τετοια αφιερωση..............

mamita

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ο γλυκουλης..

tatianoula

mamita έγραψε:ο γλυκουλης..

ναι μωρε!!!δεν ξερω αν ακουγε η γυναικα του εγω παντως ελιωσα χαχαχαχ..

μακαρι και εμεις μετα απο πολλα χρονια να ακουμε τετοιες αφιερωσεις!!!!

mamita

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatianoula έγραψε:
mamita έγραψε:ο γλυκουλης..

ναι μωρε!!!δεν ξερω αν ακουγε η γυναικα του εγω παντως ελιωσα χαχαχαχ..

μακαρι και εμεις μετα απο πολλα χρονια να ακουμε τετοιες αφιερωσεις!!!!

καλα εγω απο τωρα δεν ακουω, μετα απο χρονια θα ακουσω.
Ας ειμαι ρεαλιστρια

totula

Καλημερα και απο εμενα!!! Πηγα ενδοκλινολογο το πρωι και μου ειπε οταν γεννησω να σταματησω την θεραπεια και ο αιματοκριτης ανεβηκε. 17 οκτωβριου παμε για ντοπλερ και η γιατρος μου παλι που υπενθυμησε να μην ειμαι καθολου ορθια αλλα δεν μπορω να το τηρησω απολυτα. και επιτελους το σπιιτι θα ειναι ετοιμο τελος της εβδομαδας, οποτε απο την αλλγ βδομαδα φωναζω συνεργειο καθαρισμου και τον διακοσμητη να τελειωνουμε ομως δεν μας βλεπω να μπααινουμε πριν τις 10 οκτωβρη

pumpkin

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα!!
Χαζεύω που και που το γκρουπάκι του Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου, γεννάνε μια μια, άλλες προγραμματίζουν μέρα και ανυπομονώ ΑΚΟΜΑ πιο πολυ!!!!
Ώρες ώρες μου φαίνεται οτι δεν περνάνε με τίποτα οι μέρες! Rolling Eyes

elpisrex

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
από ότι διαβάζω χτες κάτι πρέπει να έγινε με το φεγγάρι και τους πλανήτες. δεν εξηγείται αλλιώς ότι όλα τα μπεμπάκια χτες λυσάξανε στις κοιλίτσες μας. και η δικιά μου πάρτι έκανε και από την ένταση νομίζω ότι είχε καλέσει και φίλους Shocked
anyway, σήμερα το πρωί έφτασε ένα δώρο έκπληξη από ένα φίλο που μου χρώσταγε για τη γιορτή μου. μαξιλάρι εγκυμοσύνης-θηλασμού. του έκανα crash test και πήρα ένα 2ωρο υπνάκο για πλάκα! μιλάμε για τρελή εφεύρεση. εσείς έχετε πάρει τπτ ανάλογο;

stefaniandreas

καλημερα!θα φτασει και μας η μερα μας χωρις να το καταλαβουμε!!!αν θελει καποια να παει εφορια μακρια σημερα και αυριο.απεργουν!ασε που για να περασω με την κοιλια στο στομα μαλωσα με 50 ανθρωπους

http://stefxon@gmail.com

Carrie

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελπίδα εγώ δεν έχω πάρει,προς το παρόν βολεύομαι με απλό μαξιλάρι που βάζω σε διάφορες στάσεις - κυρίως ανάμεσα στα πόδια μου μπας και ανακουφιστώ από τον πόνο στην λεκάνη!Διότι ο πριγκηπάκος μου δεν βολεύεται αν κοιμάμαι σε άλλη στάση πέρα από ανάσκελα Μην με ρωτήσετε πως αναπνέω,αυτό είναι άλλη ιστορία!!!!

Περιμένω να μου ΄φερουν την καλαθούνα σήμερα!!Την πήρα από μία κοπέλα που την πουλούσε, είναι αυτή http://ira-bebe.com/product/1773/kalathouna-snoopy-golf και μου δίνει μαζί και 6-7 σεντονάκια,παπλωματάκι, μαξιλάρι, βάση ,και εξτρά στρωματάκι και δεν ξέρω μήπως ξέχασα και κάτι!!!Smile Όμορφη δεν είναι??Α!Και όλα αυτά με 50Ε!!(Λυπόμουνα να πάω να δώσω 100+ για καλαθούνα που στην τελική θα χρησιμοποιήσω το πολύ 3-4 μήνες!!)

kikitso

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!
ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΠΑΖΑΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΚΟΥΡΤΙΝ ΑΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΡΙΤΗ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΕΤΟΙΜΗ! ΚΑΙ ΜΟΝΟ 30ε ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΗΘΕΛΑ ΡΑΜΜΕΝΗ ΚΑΙ ΔΕΣΤΡΕΣ!! ΕΙΔΑ ΚΑΙ 1 ΧΑΛΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΗ!
ΑΝΤΕ ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ!! ΕΧΩ ΑΝΤΡΑ ΚΑΙΝΠΕΘΕΡΟ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙΟ ΟΥΤΕ ΜΑΓΕΙΡΕΨΑ! ΝΤΕΛΙΒΕΡΥ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ!!

elpisrex

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
πολύ όμορφη η καλαθούνα carrie μου. με το καλό να ξαπλάρει ο μπέμπης σου. και έχεις απόλυτο δίκιο να μη θες να δώσεις ένα σκασμό λεφτά για κάτι που σε λίγο καιρό θα είναι άχρηστο.
καλά έκανες κι εσύ kikitso με τις κουρτίνες από το παζάρι. έτσι κάνει η σύζυγος του πατέρα μου και τις αλλάζει 2 φορές το χρόνο και ανανεώνει το σπίτι τους. ενώ εγώ ο μλκς τις χρυσοπλήρωσα γιατί τις ήθελα και μεταξωτές τρομάρα μου και μου τρώνε τα λεφτά τα καθαριστήρια.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 53]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 44 ... 53  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your blog