Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133
από anabela Χθες στις 11:23 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!!
από AngelMommy Χθες στις 11:11 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!!
από roxanne87 Χθες στις 10:48 pm

» Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!!
από vasoulagal Χθες στις 9:17 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #21
από mamagoriou29 Χθες στις 8:22 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!!
από Mar1987 Χθες στις 8:04 pm

» ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ
από μιτατα Χθες στις 6:21 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2014!!!!
από fatsoulini Χθες στις 5:46 pm

» ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ; #3
από poppaki Χθες στις 11:18 am

» ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗ CLUB!!!
από kateri Τετ Apr 16, 2014 11:05 pm

» ΕΧΕΤΕ ΜΠΕΙ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΣΑΣ;;;;
από spiridoula27 Τετ Apr 16, 2014 3:20 pm

» Μετα απο ποσες σπερματεγχυσεις εγινε το θαυματακι;;
από mary 30 Τετ Apr 16, 2014 3:12 pm

» απορρυπαντικα planet
από ΕλένηΚ Τετ Apr 16, 2014 2:35 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #11#
από irenehr Τετ Apr 16, 2014 1:57 pm

» ΝΚ ΕΞΕΤΑΣΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ
από ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ Τετ Apr 16, 2014 12:30 pm

» Μανικιουρ-πεντικουρ-Τεχνητα νυχια-φρυδια-διατροφη
από Eirinomama Τετ Apr 16, 2014 12:11 pm

» ΕΛΑΦΡΩΣ ΑΥΞΗΜΕΝΗ ΑΥΧΕΝΙΚΗ!!!
από Mariza_30 Τετ Apr 16, 2014 11:01 am

» Colorful Memories - Χειροποιητα Βιβλια ευχων
από momirene Τετ Apr 16, 2014 9:23 am

» ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!
από filenada Τρι Apr 15, 2014 7:41 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από Ntoritsa Τρι Apr 15, 2014 4:29 pm

» Baby diper cake και συμβουλές
από Miaki Τρι Apr 15, 2014 3:12 pm

» Γάλα FREZYLAC-PURE βιολογικό 0-6 μηνών
από eleftherna Τρι Apr 15, 2014 12:59 pm

» Ποιο αντιηλιακό να πάρω??
από bebaki Τρι Apr 15, 2014 9:21 am

» TI NA KANΩ ΜΕ ΤΟ ΝΟΝΟ ΜΑΣ?
από filenada Δευ Apr 14, 2014 8:11 pm

» ΠΝΕΥΜΟΝΟΛΟΓΟΣ ΣΟΣ
από jijel Δευ Apr 14, 2014 12:10 pm

» ΜΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ !!
από mariloy Δευ Apr 14, 2014 8:36 am

» εχει παρει θεση το αντρακι μας!
από μιτατα Σαβ Apr 12, 2014 11:08 pm

» ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ
από Tinkerbell10 Σαβ Apr 12, 2014 10:45 pm

» Χειροποίητα προσκλητήρια & μπομπονιέρες (ΝΕΕΣ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ!)
από mariameint Σαβ Apr 12, 2014 9:19 pm

» μηπως ειμαι εγκυος ???
από κουνελάκι Σαβ Apr 12, 2014 8:49 pm

» Κεραλοιφή της Ελένης
από Helen M. Σαβ Apr 12, 2014 8:11 pm

» Σαλπιγγογραφια....που την κανατε;ποσο κοστισε;
από poppaki Σαβ Apr 12, 2014 7:35 pm

» μακιγιαζ βραδυνο μονο 25 ευρω στον χωρο σας θεσσαλονικη
από mamamia12 Σαβ Apr 12, 2014 12:45 am

» MAKE UP ARTIST PEGY-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
από mamamia12 Σαβ Apr 12, 2014 12:41 am

» KAΛΑΘΑΚΙ ΜΕ ΚΑΛΟΥΔΙΑ ΓΙΑ ΔΩΡΟ....
από elin1 Παρ Apr 11, 2014 10:13 pm

» Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι!
από Tzeni84 Παρ Apr 11, 2014 9:56 pm

» πράσινος άργιλος
από margdimitra Παρ Apr 11, 2014 2:23 pm

» ΥΨΟΣ 13 ΜΗΝΩΝ!!!!
από tinag Παρ Apr 11, 2014 9:20 am

» ευχαριστημενες απο τον παιδικο σταθμος σας και γιατι??
από filenada Πεμ Apr 10, 2014 6:30 pm

» Μαμαδες Μαρτιου - Απριλίου 2013 Νο1
από tinag Πεμ Apr 10, 2014 3:45 pm

Παρόντες χρήστες
556 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 8 μέλη, 0 μη ορατοί και 548 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

anabela, Lollipop83, Miaki, peristeraki, popi_dim, Sadi, ΕλένηΚ, μιτατα

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

21 Απ: thelo boithia!!sos στό Κυρ Sep 11, 2011 9:49 pm

marinaki <3 <3

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
wraia,tha tin parw tilef an kleisw filouskia amygdalou mou glukiaaaa eides pws se kanw k gelas Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

22 Απ: thelo boithia!!sos στό Δευ Sep 12, 2011 2:51 pm

marinaki <3 <3

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dn kserw gt exw mpei se tetoio louki mpika k psaxtika gia kapoia onomata gia to elena,k mia blepw poli kala logia ,mia blepw oti i mia einai psixri k kutaei mono tin tsepi,meta oti pernoun para polla lefta gia dimosio nosokomeio eleos .upotithete pame se dimosio gt dn exoume lefta i opoiondipote logw se idiotiko ,akousa gia 1500e se mia oti toso zitaei ,alou gia 100oe ti einai auta dn kserw ti na kanw ,kalutera na mn to epsaxna,esys pou genisate ekei plirwsate usxei auto i oxi,para polla ta lefta koritsia,egw thelo prwta apo ola na einai anthropos k na koitaksei emena k ok tha dwso kapoia xrimata alla oxi prwta na koitaei tin tsepi re koritsia stenaxwrieme,re gamwto ti einai auta.k fobame twra na dialekso gunaikologo mipws einai opws mou eipan adiafori,ksini k alla tetoia..peite kati an kserete me tin kardeia sas omws Sad

23 Απ: thelo boithia!!sos στό Δευ Sep 12, 2011 3:05 pm

totula

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marinaki <3 <3 έγραψε:dn kserw gt exw mpei se tetoio louki mpika k psaxtika gia kapoia onomata gia to elena,k mia blepw poli kala logia ,mia blepw oti i mia einai psixri k kutaei mono tin tsepi,meta oti pernoun para polla lefta gia dimosio nosokomeio eleos .upotithete pame se dimosio gt dn exoume lefta i opoiondipote logw se idiotiko ,akousa gia 1500e se mia oti toso zitaei ,alou gia 100oe ti einai auta dn kserw ti na kanw ,kalutera na mn to epsaxna,esys pou genisate ekei plirwsate usxei auto i oxi,para polla ta lefta koritsia,egw thelo prwta apo ola na einai anthropos k na koitaksei emena k ok tha dwso kapoia xrimata alla oxi prwta na koitaei tin tsepi re koritsia stenaxwrieme,re gamwto ti einai auta.k fobame twra na dialekso gunaikologo mipws einai opws mou eipan adiafori,ksini k alla tetoia..peite kati an kserete me tin kardeia sas omws Sad

σου εστειλα πμ

24 Απ: thelo boithia!!sos στό Δευ Sep 12, 2011 3:24 pm

kathrinkaterina

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω τον πρωτο μου γιο τον εκανα στον ελενας! με τον δικο μου γιατρο! η κουμπαρα μου ομως βρηκε εναν γιατρο εκει (ονομα αν θες σου λεω με πμ) ο οποιος και λεφτα της ζητησε και στης επισκεψεις τησ επερνε λεφτα! η κουμπαρα μου ελεγε οτι θα την προσεξει ποιο πολυ! η επισκεψη να πω γινοταν στο νοσοκομειο και οχι σε ιδιοτικο ιατρειο! της πηρε 1500 ευρο και ο δευτερος που και αυτος στο ελενε της πηρε 1300!!! δεν τα εδωσε η κουμπαρα μου επειδη το ηθελε της τα ζητησαν!!! το ελενα σαν νοσοκομειο πιστευω ειναι πολυ απ τα καλητερα που υπαρχουν και σιγουρα θα υπαρχουν και ενταξει ατομα γιατροι!θελει ψαξιμο!

25 Απ: thelo boithia!!sos στό Δευ Sep 12, 2011 3:27 pm

marinaki <3 <3

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kathrinkaterina έγραψε:εγω τον πρωτο μου γιο τον εκανα στον ελενας! με τον δικο μου γιατρο! η κουμπαρα μου ομως βρηκε εναν γιατρο εκει (ονομα αν θες σου λεω με πμ) ο οποιος και λεφτα της ζητησε και στης επισκεψεις τησ επερνε λεφτα! η κουμπαρα μου ελεγε οτι θα την προσεξει ποιο πολυ! η επισκεψη να πω γινοταν στο νοσοκομειο και οχι σε ιδιοτικο ιατρειο! της πηρε 1500 ευρο και ο δευτερος που και αυτος στο ελενε της πηρε 1300!!! δεν τα εδωσε η κουμπαρα μου επειδη το ηθελε της τα ζητησαν!!! το ελενα σαν νοσοκομειο πιστευω ειναι πολυ απ τα καλητερα που υπαρχουν και σιγουρα θα υπαρχουν και ενταξει ατομα γιατροι!θελει ψαξιμο!
nai ase exw frikarei.dn me peirazei gia ta lefta oso gia to an me proseksei auto me noiazei na mn koitaei tin tsepi mou k mono.

26 Απ: thelo boithia!!sos στό Δευ Sep 12, 2011 4:56 pm

Maraki_D

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα marinaki <3 <3!!

Εγώ γέννησα το Δημητράκη μου στο Αττικό, επειδή είναι πανεπιστημιακό νοσοκομείο, πολύ καθαρό και ακόμη καινούριες εγκαταστάσεις. Στα Έλενας και Αλεξάνδρα πήγα πριν από χρόνια για επίσκεψη και φοβήθηκα, χάλια ήταν... για το Τζάνειο δεν το συζητάω, μέσα στη βρώμα... Βέβαια αυτές είναι προσωπικές εντυπώσεις, περί ορέξεως ουδείς λόγος. Σε ιδιωτικό δεν ήθελα να πάω για τα λεφτά, το θεωρούσα κοροϊδία. Στο γιατρό μου έχουμε γεννήσει 4 φίλες, δεν είχαμε κανένα πρόβλημα. Ωστόσο, στην πρώτη γέννα, κάναμε όλες τη βλακεία να ρωτήσουμε τί κόστος θα είχε, και φυσικά μας είπαν.. γύρω στα 1200€. Αυτή τη φορά που είμαστε πιο υποψιασμένες, γιατί όλοι πληρώνονται για τη δουλειά τους, δίνουμε ό,τι και όσα μπορεί η καθεμιά. Η μία που ήδη γέννησε του έδωσε αν δεν κάνω λάθος γύρω στα
400 ως δώρο. Έχει μια εξαιρετική μαία, απίστευτη γυναίκα, πάντα χαμογελαστή και πρόθυμη να εξυπηρετήσει. Φυσικά, αν δεν θέλεις να δώσεις καθόλου χρήματα δεν σε υποχρεώνει κανείς, έχεις μόνο τα νοσήλεια, που κι αυτά είναι πολύ λίγο το ποσό, αν θυμάμαι καλά ήταν 130€ για 5 μέρες. Αν σ' ενδιαφέρει πες μου να σου στείλω τα στοιχεία τους.

27 Απ: thelo boithia!!sos στό Δευ Sep 12, 2011 8:10 pm

mariposa

γουμαλατσος στο αλεξανδρα στα απογευματινα ραντεβου καθε δευτερα και πεμπτη καλεις την γραμμη υγειας και κλεινεις ραντεβου

28 Απ: thelo boithia!!sos στό Τρι Sep 13, 2011 9:53 am

mamamatina

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρινάκι, εμένα ο δικός μου που σου είπα που μου φαινόταν στην αρχή ψυχρός, μετά από τις 2 επισκέψεις έφτιαξε. Όταν πήγα να γεννήσω την κόρη μου ήταν πολύ καλός σε όλη τη διάρκεια του τοκετού. Αυτό αρκούσε για εμένα. Εμεινα πολύ ευχαριστημένη. Του έδωσα φακελάκι 1200 στο πρώτο παιδί επειδή είχα ρωτήσει. Στα άλλα 2 όμως του έδωσα από 800. Δεν τον ρώτησα, ούτε ε΄κείνος ζήτησε. Απλά όταν γέννησα, την επόμενη μέρα πήγε ο άντρας μου και τον βρήκε στο γραφείο του.

29 Απ: thelo boithia!!sos στό Τρι Sep 13, 2011 10:52 am

marinaki <3 <3

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalimera!pisteuw pws oli idioi einai stin arxi,makari na einai k auti pou tha paw etsi!!

30 Απ: thelo boithia!!sos στό Τρι Sep 13, 2011 11:22 am

βανια

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρινάκι η επιλογή του γιατρού είναι πολλή σημαντική.Ο κάθε γιατρός είναι 50%-50% τι εννοώ ;
Το 50% το δείχνει κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης και το άλλο 50%μετά τόσο κατά τη διάρκεια του τοκετού όσο και μετά τις ημέρες που είσαι στο μαιευτήριο αλλά και ύστερα κατά τη διάρκεια της λοχείας .
Το να μου ζητήσει ο γιατρός μου ένα ποσό θα το δώσω όταν βλέπω ότι είναι δίπλα μου .
Πιστεύω ότι αν υπάρχει οικονομικό πρόβλημα μπορείς να βρεις ένα γιατρό σε κάποιο απο τα δημόσια νοσοκομεία -δεν χρειάζετε να είναι όνομα κάποιες φορές τα ονόματα είναι μόνο βιτρίνα .Οι παροχές στα δημόσια νοσοκομεία δεν είναι άσχημες και έχεις και την επιλογή . Το Αρεταίειο και το Αττικό είναι πανεπιστιμιακά νοσοκομεία το δεύτερο έχει νέες εγκαταστάσεις και δεν έχει να ζηλέψει σε τίποτα απο τα ιδιωτικά .
Πρόσφατα μια κυρία που γέννησε απέναντι μου στο Αλεξάνδρα έδωσε στο νοσοκομείο για κάθε μέρα νοσηλείας 75 ευρώ και ήταν σε δωμάτιο με 10 κρεβάτια. Ο γιατρός δεν της ζήτησε χρήματα του έδωσε 400 ευρώ και την ευχαρίστησε .Πήγαινε κάθε φορά και την κόιταγε στις εφημερίες . όλα λοιπόν είναι σχετικά και τον γιατρό την βρήκε τυχαία και μιλάμε για εγκυμοσύνη υψηλού κινδύνου η μαμά είναι 50 χρονών και έχει και ζάχαρο

31 Απ: thelo boithia!!sos στό Τρι Sep 13, 2011 3:53 pm

marinaki <3 <3

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
etsi pisteuw k egw bania opou k na pas fifti-fiti einai opote blepeis k pratys,filia mamaka

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create a free blog