Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 10
από Irene14 Σήμερα στις 7:51 am

» Τι ακούν τ'αυτιά μου!!
από Chris_E Σήμερα στις 3:04 am

» Τιμες για αγγλικα α junior
από Areti2 Σήμερα στις 2:00 am

» τι νυφικο οεο?
από dimitra al Σήμερα στις 1:55 am

» Αγγλικά στον παιδικό
από Areti2 Σήμερα στις 1:54 am

» Πώς επιλέγουμε φροντιστήριο αγγλικών για τα παιδιά μας;
από dimitra al Σήμερα στις 1:50 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από Pausaki Σήμερα στις 1:36 am

» Ζήλεια ανάμεσα στα αδέλφια (νήπια)
από Areti2 Σήμερα στις 12:50 am

» Αναλαμβανω σιδερο και καθαρισμα
από pusi Σήμερα στις 12:43 am

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από Catty Χθες στις 9:50 pm

» τεστ ωορρηξιας θετικο..ποτε ερχομαι σε επαφη??τη συμβουλη σας..
από perperouna Χθες στις 8:00 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από tassoula Χθες στις 6:08 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από efaki27 Χθες στις 12:56 pm

» καλημερα μηπως ειμαιιιιι?
από κουνελάκι Χθες στις 11:29 am

» ΤΡΕΜΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ...
από HappyMama Χθες στις 11:22 am

» ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΣΤΟΝ ΒΥΡΩΝΑ
από victoria Κυρ Sep 14, 2014 9:13 pm

» ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ, αγαπήστε τα! (B.Π.Αθηνών)
από edrinia Κυρ Sep 14, 2014 4:01 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από ANGEL Κυρ Sep 14, 2014 12:39 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2014!!!!
από zoithess Σαβ Sep 13, 2014 5:59 pm

» Πως μπορούμε να βοηθήσουμε τα παιδιά με Δυσλεξία - Διάσπαση προσοχής στο διάβασμα;;
από Areti2 Σαβ Sep 13, 2014 3:48 pm

» ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ ΚΑΙ ΠΟΥΛΑΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ!!!!
από mary 30 Σαβ Sep 13, 2014 2:06 pm

» κοριτσια βοηθεια
από μαρακι27 Σαβ Sep 13, 2014 11:08 am

» Αυχενικη διαφανεια και Doppler τριγλωχινας αβέβαιο.εχει τύχει σε καμία;;
από Vassiliki_ Σαβ Sep 13, 2014 8:39 am

» ΠΕΝΤΙΚΟΥΡ- ΜΑΝΙΚΟΥΡ -ΗΜΙΜΟΝΙΜΟ
από pusi Παρ Sep 12, 2014 10:43 pm

» Γυναικολόγος Καραγιαννίδης Λάζαρος ;;;
από nanou Παρ Sep 12, 2014 10:04 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από ifigenia84 Παρ Sep 12, 2014 2:38 pm

» ΦΥΛΑΞΗ,ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ,ΜΕΛΕΤΗ ΠΑΙΔΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
από gnbz Παρ Sep 12, 2014 11:28 am

» εξωσωματικη βοηθεια.....
από eirini.pav Παρ Sep 12, 2014 10:23 am

» ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ
από ΑΓΓΕΙΚΗ Παρ Sep 12, 2014 12:38 am

» ΠΩΛΕΙΤΑΙ κάθισμα φαγητού BLOOM Fresco Loft (white - bermuda blue)!!!
από RousTwins Πεμ Sep 11, 2014 10:41 pm

» Kάθισμα φαγητού BLOOM Fresco Loft ΣΕ ΤΙΜΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ!!!
από RousTwins Πεμ Sep 11, 2014 10:38 pm

» Κεραλοιφή της Ελένης
από κοκκινοσκουφιτσα Πεμ Sep 11, 2014 6:17 pm

» BOΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΕΜΠΕΙΡΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!ΣΟΣ!
από HappyMama Πεμ Sep 11, 2014 2:52 pm

» ΕΕΤΑΑ-Ομαδική Επιστολή Διαμαρτυρίας
από HappyMama Πεμ Sep 11, 2014 2:44 pm

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!
από xrisili Πεμ Sep 11, 2014 12:47 pm

» Μπομπονιερες -κεραλοιφες!!! ΜΟΝΑΔΙΚΕΣ
από pusi Πεμ Sep 11, 2014 12:36 pm

» Προσκλητήρια Βάπτισης - Βιβλία ευχών {handmadebygeo}
από hmbg Πεμ Sep 11, 2014 9:50 am

» AΓια Ειρηνη Χρυσοβαλαντω
από margdimitra Τετ Sep 10, 2014 8:31 pm

» Να 'χαμε να λέγαμε του ντουρνοθύρη λόγια....
από ede37 Τετ Sep 10, 2014 6:22 pm

» ΔΕΝ ΤΡΩΜΕ ΤΟ ΓΙΑΟΥΡΤΙ...
από mariatsak Τετ Sep 10, 2014 1:38 pm

Παρόντες χρήστες
167 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 6 μέλη, 0 μη ορατοί και 161 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Areti2, Irene14, kate_85, margdimitra, mikrh mama, ΜΑΡΙΑΜ1

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 37 ... 50  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 50]

461 Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!! στό Κυρ Dec 18, 2011 10:49 pm

XRYSA M

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marilia_92 έγραψε:Εγκυουλες ποσα κιλακια εχετε βαλει ως τωρα;Σας προβληματιζουν αν ειναι πολλα η οχι;

ΜΑΡΙΛΙΑ ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΧΩ ΠΕΙ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ 6!Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ ΑΝ ΘΑ ΤΑ ΧΑΣΩ ΜΕΤΑ ΑΠΛΑ ΠΑΡΑΤΗΡΩ ΟΤΙ ΟΣΟ ΒΑΡΑΙΝΩ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΙΝΗΤΗ.ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΠΙΑΣΜΕΝΗ Rolling Eyes ΓΕΝΙΚΑ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ ΠΛΕΟΝ.ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΚΟΠΟ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΑΡΑ ΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΜΑΙ!!!!ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΑΠΟ ΕΝΕΡΓΕΙΑ????ΠΑΝΤΩΣ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΙΣ ΔΕΥΤΕΡΟΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΧΟΥΝ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ!ΕΓΩ ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΔΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 8 ΩΡΕΣ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΔΥΣΚΟΛΑ ΔΙΟΤΙ ΠΟΣΟ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ???

462 Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!! στό Δευ Dec 19, 2011 11:23 am

τατιανα

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marilia_92 έγραψε:Εγκυουλες ποσα κιλακια εχετε βαλει ως τωρα;Σας προβληματιζουν αν ειναι πολλα η οχι;

A Μαριλιακι χανεις επεισοδια..χεχε αν δεις τα σχολια τα τελευταια τα κιλακια ειναι ενα πονεμενο θεματακι!!
εγω ειμαι ηδη 11 κιλα παραπανω!(ειμαι 63.5) το 70αρι το βλεπω να το χτυπαω μεχρι το τελος... Laughing
Δεν χαιρομαι και τρελα αλλα ουτε και με πειραζη πολυ γιατι ακομα ειμαι στα ορια..ελπιζω να μην βαλω πολλα προς το τελος!
εσυ?? φανταζομαι θα εχεις πιο λιγα απο την πρωτη σου εγκυμοσυνη που ειχες και 2 μωρακια!

463 Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!! στό Δευ Dec 19, 2011 8:02 pm

marilia_92

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσακια μου ειδα πως δας προβληματιζουν τα κιλακια αλλα δεν θα επρεπε.Μονο αμα ξεπερασετε ενα οριο τοτε να ανησυχητε τωρα δεν υπαρχει προβλημα.Εγω πλεον εχω παρει 8 κιλα ειμαι και ευσωμη...Καλα καλα δεν προλαβα να χασω της πρωτης μπηκαν και τις δευτερης...

464 Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!! στό Τρι Dec 20, 2011 12:32 pm

Ντάλια

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσακια!!!! Τι κανετε;;; Εγω δεν κοιμηθηκα ολο το βραδυ απο τις κλωτσιτσες του μπεμπη, Very Happy Δεν παραπονιεμαι ομως!!Μου αρεσει Very Happy Very Happy Μακαρι να με κλωτσαει να καταλαβαινω πως ειναι καλα!! Very Happy
Να σας πω, διαβαζα τις προαλλες ενα αρθρο για το διαβασμα στο εμβρυο, πως αμα του διαβαζεις ενα συγκεκριμενο κειμενο οταν ειναι ακομα στην κοιλιτσα και του το διαβαζεις συνεχεια αυτο μαθαινει ακουγοντας το οταν γεννηθει και ηρεμει.. Και μαλιστα σε δεκαπεντασυλλαβο στιχο που ειναι και πιο ρυθμικο.. Και ψαχνω να βρω ενα βιβλιαρακι με τετοια παραμυθακια αλλα δεν βρισκω..Μηπως ξερει καμια;;; Θα ανοιξω και καινουργιο θεματακι μηπως με βοηθησει και καμια πιο παλια μανουλα..

465 Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!! στό Τρι Dec 20, 2011 3:06 pm

τατιανα

Ντάλια έγραψε:Καλημερα κοριτσακια!!!! Τι κανετε;;; Εγω δεν κοιμηθηκα ολο το βραδυ απο τις κλωτσιτσες του μπεμπη, Very Happy Δεν παραπονιεμαι ομως!!Μου αρεσει Very Happy Very Happy Μακαρι να με κλωτσαει να καταλαβαινω πως ειναι καλα!! Very Happy
Να σας πω, διαβαζα τις προαλλες ενα αρθρο για το διαβασμα στο εμβρυο, πως αμα του διαβαζεις ενα συγκεκριμενο κειμενο οταν ειναι ακομα στην κοιλιτσα και του το διαβαζεις συνεχεια αυτο μαθαινει ακουγοντας το οταν γεννηθει και ηρεμει.. Και μαλιστα σε δεκαπεντασυλλαβο στιχο που ειναι και πιο ρυθμικο.. Και ψαχνω να βρω ενα βιβλιαρακι με τετοια παραμυθακια αλλα δεν βρισκω..Μηπως ξερει καμια;;; Θα ανοιξω και καινουργιο θεματακι μηπως με βοηθησει και καμια πιο παλια μανουλα..

και εγω το εχω διαβασει αυτο!για ανοιξε το θεματακι μπας και βρουμε κανενα βιβλιο καταλληλο!

Για πειτε κοριτσια κανατε κανενα ψωνιο για το μπεμπακι σας?
εγω αγορασα κουνια-αλλαξιερα (που αργοτερα γινετε εφηβικο κρεβατι κομοδινο κ γραφειο), καροτσι, και καποια ψιλοπραγματα οπως σαλιαριτσες πετσετουλες πανες αγκαλιας κτλ!
αχ τα βλεπω και ονειρευομαι..

466 Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!! στό Τρι Dec 20, 2011 4:23 pm

γκαλαιτζογλου

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας κοριτσια!τι κανετε?εγω σημερα παω για β επιπεδου εχω αγχωθει!ειναι μεχρι να ακουσω οτι ολα ειναι οκ!ψωνια δεν εκανα ακομη εχω πολλα φανελακια φορμακια τα περισσοτερα ειναι ροζ αλλα εχω και ουδετερα μου δωσε και μια φιλη καποια ρουχαλακια που εχει αγορι,καροτσια μπιμπερα βραστηρες εχω τωρα θα περιμενω τις εκπτωσεις τον ιανουαριο να του παρω καποια ρουχαλακια και καμια κουβερτουλα!

467 Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!! στό Τρι Dec 20, 2011 4:29 pm

marilia_92

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γκαλαιτζογλου έγραψε:γεια σας κοριτσια!τι κανετε?εγω σημερα παω για β επιπεδου εχω αγχωθει!ειναι μεχρι να ακουσω οτι ολα ειναι οκ!ψωνια δεν εκανα ακομη εχω πολλα φανελακια φορμακια τα περισσοτερα ειναι ροζ αλλα εχω και ουδετερα μου δωσε και μια φιλη καποια ρουχαλακια που εχει αγορι,καροτσια μπιμπερα βραστηρες εχω τωρα θα περιμενω τις εκπτωσεις τον ιανουαριο να του παρω καποια ρουχαλακια και καμια κουβερτουλα!

Καλα αποτελεσματα να εχεις!Κι εγω εχω μπολικα ρουχαλακια και περιμενω τον ιανουαριο για παραπανω.Καροτσια κουβερτουλες και τα σχετικα τα εχω απο τα διδυμακια μου αλλα πολλα εδωσα στην αδερφη μου που γεννησε πριν λιγες μερες....

468 Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!! στό Τρι Dec 20, 2011 4:33 pm

marilia_92

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσακια μου δεν σας ειπα για την βαφτηση των μικρων μου.Πηραν και επισημα τα ονοματακια τους "Αριστειδης-Αναστασια".Δεν εκλαψαν καθολου τα γλυκα μου και ολα εγιναν οπως τα περιμενα...

469 Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!! στό Τετ Dec 21, 2011 10:08 am

nakos

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
marilia_92 έγραψε:Κοριτσακια μου δεν σας ειπα για την βαφτηση των μικρων μου.Πηραν και επισημα τα ονοματακια τους "Αριστειδης-Αναστασια".Δεν εκλαψαν καθολου τα γλυκα μου και ολα εγιναν οπως τα περιμενα...
μαριλια μου να σου ζησουν!! παντα ευτυχισμενα και καλοτυχα!!
Κοριτσια καλημερα!! εγω οπως σας εχω πει αγορασα το καροτσι του μπεμπη! και απο τα υπολοιπα 8α περιμενω τον ιανουαριο! αλλα εκανα shopping therapy για μενα!! δεν χοραγα σε κανενα απο τα ρουχα μου κ ετσι πηγα και ανανεωθηκα με καινουργια ρουχαλακια!! και πολυ το χαρηκα!!
γκαλαιτζογλου πως πηγε η Β επιπεδου? ολα καλα φανταζομαι!! περιμενουμε νεα σου!! εχτες εφτιαξα για πρωτη φορα μελομακαρονα!! και ο αντρας μου ξετρελαθηκε! βγηκαν τελεια!! αντε καλες γιορτες να εχουμε!!
φιλια πολλα!!

470 Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!! στό Τετ Dec 21, 2011 10:28 am

γκαλαιτζογλου

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα σε ολες!!!!!!!!!!μαριλια να σου ζησουν γερα και καλοτυχα να ειναι!ολα καλα με τα αποτελεσματα του υπερηχου ο μπεμπης ειναι 500γρ και εχει ψηλα ποδια μου ειπε!!!!αλλα μας ταλαιπωρησε δεν μασ εδειχνε καθολου προσωπο εβαζε ολο τα χερια στα μουτρα και κοιμοταν δεν γυριζε με βαλαν να φαω καμια 10 καραμελες για να τον ξυπνησω και να μετρησει αυτα που ηθελε!δεν ηξερα οτι οταν τρως γλυκο ξυπναει....ολες οι μανουλες ειχαν φωτο 3D και εγω τπτ!δεν φανηκε καθολου κρυβοταν το ατιμο!αυτα τα νεα!παντως κοριτσια οσες δεν ψωνησατε ψαξτε λιγο στο www.bambino.bg ειναι βουλγαρια σαντασκι και ειναι κατι σαν τα λητω με παρα πολυ φτηνα πραγματα ψωνησε η κουμπαρα μου τελεια πραγματα και απο τιμες σουπερ....οπωσ επισης εχει και τα παμπερς τα γνησια τα πρωτα τα new born πολυ φτηνα!

471 Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!! στό Τετ Dec 21, 2011 1:16 pm

XRYSA M

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γκαλαιτζογλου έγραψε:καλημερα σε ολες!!!!!!!!!!μαριλια να σου ζησουν γερα και καλοτυχα να ειναι!ολα καλα με τα αποτελεσματα του υπερηχου ο μπεμπης ειναι 500γρ και εχει ψηλα ποδια μου ειπε!!!!αλλα μας ταλαιπωρησε δεν μασ εδειχνε καθολου προσωπο εβαζε ολο τα χερια στα μουτρα και κοιμοταν δεν γυριζε με βαλαν να φαω καμια 10 καραμελες για να τον ξυπνησω και να μετρησει αυτα που ηθελε!δεν ηξερα οτι οταν τρως γλυκο ξυπναει....ολες οι μανουλες ειχαν φωτο 3D και εγω τπτ!δεν φανηκε καθολου κρυβοταν το ατιμο!αυτα τα νεα!παντως κοριτσια οσες δεν ψωνησατε ψαξτε λιγο στο www.bambino.bg ειναι βουλγαρια σαντασκι και ειναι κατι σαν τα λητω με παρα πολυ φτηνα πραγματα ψωνησε η κουμπαρα μου τελεια πραγματα και απο τιμες σουπερ....οπωσ επισης εχει και τα παμπερς τα γνησια τα πρωτα τα new born πολυ φτηνα!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΑΚΟΜΑ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ!ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΩΣΕΙ ΚΟΥΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΡΟΥΧΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΚΑΙ ΣΑΦΩΣ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΑ ΑΚΟΜΑ!ΕΓΩ ΧΘΕΣ ΒΡΗΚΑ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΣΕΛΙΔΑ ΒΟΥΛΓΑΡΙΚΗ ΤΑ CHIPOLINO ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΦΤΗΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΑΝ ΠΑΡΑΔΩΣΗ ΣΕ ΑΛΛΗ ΧΩΡΑ!ΚΑΙ ΠΑΡΟΤΙ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΗ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΤΟ ΠΙΟ ΚΟΝΤΙΝΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΑΠΟ ΔΩ Crying or Very sad

472 Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!! στό Τετ Dec 21, 2011 3:51 pm

τατιανα

κοριτσια απο βουλγαρια πηρα και εγω την κουνια και το καροτσι!
εμας ειναι 100 χλμ απο εδω..το καταστημα ειχε και τα chipolino που λες χρυσα και μαλιστα τα πηρα πιο φτηνα απο την σελιδα www.bambino.bg.
η κουνια ειναι αυτη http://www.bambino.bg/dizain-baby-detsko-leglo-dizain-baby-adelina-70190sm-p-198.html
και την ντουλαπα την παραγγειλα, αυτην
http://www.bambino.bg/baby-hope-garderob-baby-hope-byal-p-2416.html
ειναι τουρκικης κατασκευης.

και το καροτσι μας ειναι αυτο http://www.bambino.bg/bertoni-kombinirana-kolichka-bertoni-atlanta-violet-beige-city-p-4744.html
αν σας ενδιαφερει σας λεω και τιμες γιατι πραγματικα αξιζει!

473 Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!! στό Τετ Dec 21, 2011 4:14 pm

Ντάλια

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα!!! Μαριλια να σου ζησουν τα διδυμακια!! Κοριτσια αυτο το site που λετε απο Βουλγαρια ξερετε αν εχει αγγλικα;;; Γιατι με τα βουλγαρικα δεν... Wink

474 Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!! στό Τετ Dec 21, 2011 4:29 pm

γκαλαιτζογλου

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ντάλια έγραψε:Καλησπερα!!! Μαριλια να σου ζησουν τα διδυμακια!! Κοριτσια αυτο το site που λετε απο Βουλγαρια ξερετε αν εχει αγγλικα;;; Γιατι με τα βουλγαρικα δεν... Wink
πατα πανω εδω και θα βγαλει μεταφρασμεναhttp://translate.google.gr/translate?hl=el&sl=bg&u=http://bambino.bg/&ei=1-zxTsH7Be314QTahIS3AQ&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=1&sqi=2&ved=0CCAQ7gEwAA&prev=/search%3Fq%3Dbambino%2Bbg%26hl%3Del%26biw%3D1600%26bih%3D778%26prmd%3Dimvns

475 Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!! στό Τετ Dec 21, 2011 4:32 pm

γκαλαιτζογλου

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τατιανα το κρεβατακι που πηρες πηρε κ η κουμπαρα μου ειναι και κουνια ε?ειναι πολυ γερο και κατασκευη τελεια!και το καροτσι πολυ καλο!ποσο σου βγηκε το καροτσι?

476 Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!! στό Τετ Dec 21, 2011 4:40 pm

Ντάλια

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γκαλαιτζογλου έγραψε:
Ντάλια έγραψε:Καλησπερα!!! Μαριλια να σου ζησουν τα διδυμακια!! Κοριτσια αυτο το site που λετε απο Βουλγαρια ξερετε αν εχει αγγλικα;;; Γιατι με τα βουλγαρικα δεν... Wink
πατα πανω εδω και θα βγαλει μεταφρασμεναhttp://translate.google.gr/translate?hl=el&sl=bg&u=http://bambino.bg/&ei=1-zxTsH7Be314QTahIS3AQ&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=1&sqi=2&ved=0CCAQ7gEwAA&prev=/search%3Fq%3Dbambino%2Bbg%26hl%3Del%26biw%3D1600%26bih%3D778%26prmd%3Dimvns

Ευχαριστω πολύ!!! Οντως εχει πολυ φθηνα πραγματακια!! Νομιζω πως θα αρχισω τις παραγγελιες!!! Wink

477 Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!! στό Τετ Dec 21, 2011 5:02 pm

Ντάλια

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γκαλαιτζογλου έγραψε:καλημερα σε ολες!!!!!!!!!!μαριλια να σου ζησουν γερα και καλοτυχα να ειναι!ολα καλα με τα αποτελεσματα του υπερηχου ο μπεμπης ειναι 500γρ και εχει ψηλα ποδια μου ειπε!!!!αλλα μας ταλαιπωρησε δεν μασ εδειχνε καθολου προσωπο εβαζε ολο τα χερια στα μουτρα και κοιμοταν δεν γυριζε με βαλαν να φαω καμια 10 καραμελες για να τον ξυπνησω και να μετρησει αυτα που ηθελε!δεν ηξερα οτι οταν τρως γλυκο ξυπναει....ολες οι μανουλες ειχαν φωτο 3D και εγω τπτ!δεν φανηκε καθολου κρυβοταν το ατιμο!αυτα τα νεα!παντως κοριτσια οσες δεν ψωνησατε ψαξτε λιγο στο www.bambino.bg ειναι βουλγαρια σαντασκι και ειναι κατι σαν τα λητω με παρα πολυ φτηνα πραγματα ψωνησε η κουμπαρα μου τελεια πραγματα και απο τιμες σουπερ....οπωσ επισης εχει και τα παμπερς τα γνησια τα πρωτα τα new born πολυ φτηνα!

Tα pampers δεν τα βλεπω καπου που τα εχει;;;

478 Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!! στό Τετ Dec 21, 2011 5:42 pm

XRYSA M

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τατιανα έγραψε:κοριτσια απο βουλγαρια πηρα και εγω την κουνια και το καροτσι!
εμας ειναι 100 χλμ απο εδω..το καταστημα ειχε και τα chipolino που λες χρυσα και μαλιστα τα πηρα πιο φτηνα απο την σελιδα www.bambino.bg.
η κουνια ειναι αυτη http://www.bambino.bg/dizain-baby-detsko-leglo-dizain-baby-adelina-70190sm-p-198.html
και την ντουλαπα την παραγγειλα, αυτην
http://www.bambino.bg/baby-hope-garderob-baby-hope-byal-p-2416.html
ειναι τουρκικης κατασκευης.

και το καροτσι μας ειναι αυτο http://www.bambino.bg/bertoni-kombinirana-kolichka-bertoni-atlanta-violet-beige-city-p-4744.html
αν σας ενδιαφερει σας λεω και τιμες γιατι πραγματικα αξιζει!

ΤΑΤΙΑΝΑ ΜΟΥ ΣΕ ΠΟΙΑ ΠΟΛΗ ΤΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑΣ ΠΗΓΕΣ???ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΠΩΣ ΤΑ ΕΙΔΑ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥΣ.

479 Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!! στό Τετ Dec 21, 2011 6:16 pm

Kastallia

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω κανω στις 28 τον Β'επιπεδου και ακομα δε μου ξεκαθαριζουν το φυλο!!!Μαλλον για κοριτσι το κοβει αλλα δεν το λεει με σιγουρια.Λιγα κιλα εχω βαλει αλλα εχει φουσκωσει το στομαχι μου.Μοιαζω με 7 μηνων.Ρωτησα το γιατρο και λεει οτι ειναι απο το εντερο. Mad

480 Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!! στό Τετ Dec 21, 2011 7:57 pm

γκαλαιτζογλου

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ντάλια έγραψε:

Tα pampers δεν τα βλεπω καπου που τα εχει;;;
μου ειπαν οτι τα εχει και εκει και σε σουπερ μαρκετ στο σαντασκι δεν ξερω γιατι δεν τα εχει στο site!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 50]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 37 ... 50  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Free blog