Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Αυχενικη διαφανεια θεσσαλονικη
από Pausaki Σήμερα στις 2:07 am

» ΚΑΦΕ ΒΛΕΝΗ
από ζουζουνακι Σήμερα στις 1:56 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από lgyftog Χθες στις 11:19 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13#
από RITAKI30 Χθες στις 11:14 pm

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 10
από μαρακι27 Χθες στις 11:03 pm

» 6 ΜΗΝΟ ΟΑΕΔ.
από vagann Χθες στις 9:28 pm

» Χειροποίητα προσκλητήρια & μπομπονιέρες (ΝΕΕΣ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ!)
από mariameint Χθες στις 1:47 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από RITAKI30 Χθες στις 1:29 pm

» Συνεχεις ιωσεις, φαρμακευτική αντιμετωπιση συμπτωματων
από HappyMama Χθες στις 11:53 am

» ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΜΑΙΤΗΡΙΟ ΕΛΕΝΑ
από HappyMama Χθες στις 11:40 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από Titino Χθες στις 9:34 am

» 17 εβδομάδες και 6 ημέρες κράτησε το όνειρο μου!!!!
από VANESSA1984 Χθες στις 2:25 am

» 22 μηνων ου βγαζει την πιστη με το φαγητο!
από VANESSA1984 Χθες στις 2:10 am

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από mamagoriou29 Πεμ Oct 23, 2014 9:23 pm

» ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΤΑΛΚ
από κοκκινοσκουφιτσα Πεμ Oct 23, 2014 1:53 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από efaki27 Πεμ Oct 23, 2014 12:03 pm

» ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΗΣΩ ΤΗΝ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΓΑΛΑΤΟΣ ΠΟΥ ΘΥΛΑΖΩ?
από mariatsak Τρι Oct 21, 2014 9:34 am

» ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ INGLESINA TRILOGY
από RITAKI30 Τρι Oct 21, 2014 8:39 am

» Γιατρός στο Έλενα
από welcome 2 Δευ Oct 20, 2014 11:09 pm

» Ποσότητα ρυζαλευρου?
από kerasoula Δευ Oct 20, 2014 10:27 pm

» Τιναζεται στον υπνο του
από kerasoula Δευ Oct 20, 2014 10:15 pm

» Χοριακη & υπέρηχος δεν είδε τίποτα βοήθεια εαν ξερετε
από maro28 Δευ Oct 20, 2014 9:10 pm

» Διαιτολογος σε ζωγραφου κ γυρω περιοχες
από kikimam Δευ Oct 20, 2014 11:07 am

» παιδιατρος στην καλλιθεα
από victoria Κυρ Oct 19, 2014 10:10 pm

» αγχος με βαρος μωρου
από ANGEL Κυρ Oct 19, 2014 7:01 pm

» Αν η κορη σας έμενε έγκυος στην εφηβεία τι θα κάνετε ?
από supermama Παρ Oct 17, 2014 4:23 pm

» καρότσι καλαθούνα πάρκο κάθισμα ριλάξ προς πώληση
από vdimak Παρ Oct 17, 2014 1:23 am

» παθολογικη ζηλια απο την συνυφαδα μου;
από Chris_E Πεμ Oct 16, 2014 6:56 pm

» ποσο καιρο προσπαθουσατε για μωρακι??
από perperouna Πεμ Oct 16, 2014 5:34 pm

» τι μπορω να κανω???
από Ana Πεμ Oct 16, 2014 2:12 pm

» ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ
από mariatsak Τετ Oct 15, 2014 12:35 pm

» γινεται 2 χρονων και ακομα πινει γαλα τη νυχτα
από HappyMama Τρι Oct 14, 2014 11:22 pm

» Ψαχνω Φορεμα !!
από Ιφιγένεια Δευ Oct 13, 2014 11:29 pm

» Καδρακια για το παιδικο
από μιτατα Δευ Oct 13, 2014 11:09 pm

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από fatsoulini Δευ Oct 13, 2014 10:51 am

» Η Βάπτιση της Σόνιας μου!!!
από kerasoula Κυρ Oct 12, 2014 10:06 pm

» Γυναικολόγος Καραγιαννίδης Λάζαρος ;;;
από stavroula Κυρ Oct 12, 2014 9:30 pm

» THELW NA MEINW EGKUOS
από tsifaki Κυρ Oct 12, 2014 6:48 pm

» ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΟ.
από tsifaki Κυρ Oct 12, 2014 6:46 pm

» σταγονες για τη λαρυγγιτιδα δοσολογια
από φραουλα Κυρ Oct 12, 2014 11:15 am

Παρόντες χρήστες
103 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 1 μέλος, 0 μη ορατοί και 102 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

lgyftog

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1 μικρο εμβρυο στό Πεμ Μαϊος 12, 2011 3:59 pm

adimitrakou

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλησπερα σε όλες
Χθες πηγαμε στον γιατρο και ακουσαμε για πρωτη φορα την καρδια ωστοσο το εμβρυο το βρηκε πιο μικρο απο οτι θα επρεπε 3.5 χιλιοστα 7η εβδομαδα κυησεως. Μου ειπε οτι μπορει να αργησε η εμφυτευση αλλα αν δεν ειναι αυτο μπορει να σημαινει αργη αναπτυξη και καποιο συνδρομο down κλπ. Εχω στεναχωρεθει παρα πολυ. Μου ειπε να ξαναπαω σε μια εβδομαδα. Καμμια αναλογη περιπτωση σας εχει συμβει;

2 Απ: μικρο εμβρυο στό Πεμ Μαϊος 12, 2011 4:26 pm

Ευάκι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να μη στεναχωριεσαι.μπορει η συλληψη να εγινε αργοτερα και να ειναι ολα φυσιολογικα.ηρεμησε και σκεψου οτι δε μπορεις να κανεις κατι παραπανω απο το να του μιλας,να το αγαπας και να περιμενεις!εγω ειχα διδυμα με 9 μερες διαφορα στη συλληψη!γινονται αυτα!!!

3 Απ: μικρο εμβρυο στό Πεμ Μαϊος 12, 2011 4:33 pm

despina1984

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευακι ομολογω οτι πρωτη φορα το ακουω αυτο!!!Συναρπαστικο να ελεγα!!Οσο για το νινακι σου μη στεναχωριεσαι!!Ο υπερηχος εχει παντα αποκληση!!Εμενα τον μεγαλο μου γιο τον εβγαζε ως το τελος πιο μικρο απο οσο γεννηθηκε και τον μικρο αντιθετα πιο μεγαλο!!!!Ευχομαι να πανε ολα καλα!!!να εχεις μια ομορφη εγκυμοσυνη σου ευχομαι!!

4 Απ: μικρο εμβρυο στό Πεμ Μαϊος 12, 2011 5:14 pm

alexia-marinos

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="adimitrakou"]καλησπερα σε όλες
Χθες πηγαμε στον γιατρο και ακουσαμε για πρωτη φορα την καρδια ωστοσο το εμβρυο το βρηκε πιο μικρο απο οτι θα επρεπε 3.5 χιλιοστα 7η εβδομαδα κυησεως. Μου ειπε οτι μπορει να αργησε η εμφυτευση αλλα αν δεν ειναι αυτο μπορει να σημαινει αργη αναπτυξη και καποιο συνδρομο down κλπ. Εχω στεναχωρεθει παρα πολυ. Μου ειπε να ξαναπαω σε μια εβδομαδα. Να μην στενοχωριεσαι καθολου!!Και εμενα μεχρι προσφατα το εβγαζαν 12 εβδομαδων κ στην αυχενικη διαφανεια μας βγηκε 1 εβδομαδας μεγαλυτερο!!!Υπομονη μεχρι την αλλη εβδομαδα κ μην αγχωνεσαι γιατι το μεταδιδεις στο μωρακι σου..!!!!!

5 Απ: μικρο εμβρυο στό Πεμ Μαϊος 12, 2011 5:21 pm

Carrie

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
adimitrakou έγραψε:καλησπερα σε όλες
Χθες πηγαμε στον γιατρο και ακουσαμε για πρωτη φορα την καρδια ωστοσο το εμβρυο το βρηκε πιο μικρο απο οτι θα επρεπε 3.5 χιλιοστα 7η εβδομαδα κυησεως. Μου ειπε οτι μπορει να αργησε η εμφυτευση αλλα αν δεν ειναι αυτο μπορει να σημαινει αργη αναπτυξη και καποιο συνδρομο down κλπ. Εχω στεναχωρεθει παρα πολυ. Μου ειπε να ξαναπαω σε μια εβδομαδα. Καμμια αναλογη περιπτωση σας εχει συμβει;

Μην στεναχωριέσαι καθόλου. Εγώ όταν πήγα στον γιατρό για τον 1ο υπέρηχο το έμβρυο ήτανε περίπου 10 μέρες μικρότερο από το αναμενόμενο με βάση την τελευταία περίοδο!Και οι χωριακές μη φανταστείς ότι ήτανε τεράστιες γενικώς.. Απλά είχε γίνει αργότερα η εμφύτευση γιατί προσωπικά ήξερα πότε έγινε η σύλληψη οπότε ήξερα πως δεν είναι θέμα ανυσηχίας. Απλώς εκείνο το μήνα ο κύκλος μου είχε μεγαλώσει καμία 10αριά μερές ενώ πάντα ήτανε σταθερός στις 30.

6 Απ: μικρο εμβρυο στό Πεμ Μαϊος 12, 2011 11:00 pm

markellajohny

να μην αγχωνεσαι καθολου!!!ετσι με τρελαναν εμενα οταν εμεινα εγκυος στο γιο μου και τελικα ηταν κατα μια εβδομαδα καθυστερημενη η συλληψη!!!!βεβαια μια χαρα παιδαρος βγηκε 3.585!!!!

7 Απ: μικρο εμβρυο στό Παρ Μαϊος 13, 2011 7:20 am

moroulou

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΑΠΟΤΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΣΕ ΠΟΛΛΕΣ.ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ!ΑΠΛΑ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΜΙΚΡΟ ΓΙΑΤΙ Η ΣΥΛΗΨΗ ΕΓΙΝΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΤΑ.ΑΥΤΟ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ Κ ΕΧΩ ΤΗ ΜΟΡΟΥΛΟΥ ΜΟΥ.ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΟΚ?javascript:emoticonp('Wink')

8 Απ: μικρο εμβρυο στό Παρ Μαϊος 13, 2011 9:06 am

vivianna

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
το θεωρώ ανεύθυνο να σου το λέει έτσι όταν υπάρχουν πολλά άλλα ενδεχόμενα. Μπορεί πολλά και τίποτα να μην συμβαίνει, εσύ να μην επιρεάζεσαι, συμβαίνει συχνα η εμφύτευσή να έχει γίνει αργότερα, υπομονή και όλα καλά θα πάνε!!!

9 Απ: μικρο εμβρυο στό Παρ Μαϊος 13, 2011 3:32 pm

thequeen86

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πωωωωωωω καμια φορα ειναι να βαρας τους γιατρους! απλα η συληψη εγινε πιο αργα απο οτι πιστευει ! ελεος ορισμενοι γιατροι ειναι καταστροφολογοι!σκετες κασσανδρες.μην σε βαζει απο κατω κοπελαρα μου ολα μια χαρα θα πανε

10 Απ: μικρο εμβρυο στό Παρ Μαϊος 13, 2011 5:16 pm

mora

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΕΤΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΝΕΑ!!!!!!!!!! ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!

11 Απ: μικρο εμβρυο στό Παρ Μαϊος 13, 2011 7:33 pm

vasoula

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μην στεναχωριέσαι κορίτσι μου, σιγουρα είναι όπως σου λένε τα κορίτσια, έγινε αργότερα η σύλληψη!!
Πότε κάνεις την αυχενική;;;

Ευάκι έγραψε:να μη στεναχωριεσαι.μπορει η συλληψη να εγινε αργοτερα και να ειναι ολα φυσιολογικα.ηρεμησε και σκεψου οτι δε μπορεις να κανεις κατι παραπανω απο το να του μιλας,να το αγαπας και να περιμενεις!εγω ειχα διδυμα με 9 μερες διαφορα στη συλληψη!γινονται αυτα!!!

Ευάκι το έχω ξανακούσει αυτό!!

12 Απ: μικρο εμβρυο στό Παρ Μαϊος 13, 2011 10:13 pm

zouzounaki 24

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
koritsaki min stenaxwriese giati to metadideis kai sto zouzouni sou,sigora tha exei ginei i silipsei argotera kai tha to deis kai esu!mipws na pigenes kai se kanenan allon giatro esti gia mia deuteri gnwmi?

13 Απ: μικρο εμβρυο στό Παρ Μαϊος 13, 2011 11:38 pm

desT

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ θα σου έλεγα κράτα μία πισινή.
Για να στο λέει ο γιατρός κάτι θα ξέρει παραπάνω. Σου είπε να πας την άλλη εβδομάδα για να δει αν το έμβρυο θα έχει την ανάπτυξη που πρέπει να έχει.
Δε θέλω να σου πω τη δικιά μου εμπειρία αλλά πραγματικά σου εύχομαι να είναι καθυστερημένη σύλληψη και να πάνε όλα καλά.

14 Απ: μικρο εμβρυο στό Σαβ Μαϊος 14, 2011 6:55 am

ζουμπι

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σου ευχομαι ολα να πανε καλα! Smile

15 Απ: μικρο εμβρυο στό Πεμ Μαϊος 19, 2011 9:16 am

adimitrakou

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλημερα και ευχαριστω ολες οσες μου απαντησατε και δειξατε την συμπαρασταση σας.

Δυστυχως εχω ασχημα νεα. Χθες πηγαμε παλι στο γιατρο και το εμβρυο μεγαλωσε μονο 1 χιλιοστο (απο 3 σε 4 ενω ειμαι στην 8η εβδομαδα) και εχει πολυ χαμηλους παλμους 50 bpm.(λιγοτερους απο οσους ειχε). Μας ειπε για σιγουρια να παμε τη δευτερα αλλα στην ουσια προκειται για παλινδρομη κυηση και πρεπει να κανω αποξεση. Ημουν προετοιμασμενη καπως αλλα νιωθω τελειως αδεια ψυχικα και ταυτοχρονα το σωμα μου ειναι ακομα "εγκυος". Ειναι πολυ αντιφατικο αυτο. Επισης επειδη ειμαι 42 παρολο που εμεινα με την 1η προσπαθεια τωρα φοβαμαι οτι δεν...

16 Απ: μικρο εμβρυο στό Πεμ Μαϊος 19, 2011 10:04 am

Carrie

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
adimitrakou έγραψε:καλημερα και ευχαριστω ολες οσες μου απαντησατε και δειξατε την συμπαρασταση σας.

Δυστυχως εχω ασχημα νεα. Χθες πηγαμε παλι στο γιατρο και το εμβρυο μεγαλωσε μονο 1 χιλιοστο (απο 3 σε 4 ενω ειμαι στην 8η εβδομαδα) και εχει πολυ χαμηλους παλμους 50 bpm.(λιγοτερους απο οσους ειχε). Μας ειπε για σιγουρια να παμε τη δευτερα αλλα στην ουσια προκειται για παλινδρομη κυηση και πρεπει να κανω αποξεση. Ημουν προετοιμασμενη καπως αλλα νιωθω τελειως αδεια ψυχικα και ταυτοχρονα το σωμα μου ειναι ακομα "εγκυος". Ειναι πολυ αντιφατικο αυτο. Επισης επειδη ειμαι 42 παρολο που εμεινα με την 1η προσπαθεια τωρα φοβαμαι οτι δεν...

Λυπάμαι πάρα πολύ που πρέπει να περάσεις από αυτή την διαδικασίαSad Δυστυχώς τα περάσαμε και εμείς με κοντινό σου συγγενικό πρόσωπο και είχαμε στεναχωρεθεί πάρα πολύ γιατί είναι δύσκολη κατάσταση. Η κοπέλα έμεινε μετά από 6 μήνες έγκυος και στον 2ο υπέρηχο που θα ακούγανε την καρδούλα είδανε ότι το μωρό δεν αναπτύσσεται κανονικά και έκανε απόξεση.

Ο γιατρός της έγραψε να κάνει κάποιες εξετάσεις μετά για να δει μήπως υπήρχε κάποιο πρόβλημα (το είχε ζητήσει και εκείνη δηλαδή) και τελικά όντως υπήρχε, είχε θρομβοφιλία. Το μωράκι δεν αναπτύχθηκε γιατί λόγω αυτού δεν αιματονότανε σωστά. Το αποτέλεσμα είναι τώρα να είναι ξανά έγκυος 3 μήνες μετά την απόξεση και είναι όοολα καλά γιατί κάνει θεραπεία και τώρα δεν υπάρχει λόγος να ανυσηχεί.

Η συμβουλή μου θα ήτανε να ψάξεις για το αν ήτανε όντως τυχαίο ή αν ήτανε κάτι όργανικό. Από την άλλη ..Η φύση ξέρει καλύτερα από εμάς!Θα το ξεπεράσεις γιατί έτσι πρέπει να γίνει και θα μείνεις ξανά σύντομα έγκυος και θα είμαστε όοολες εδώ να σε συγχαρούμε για το μωράκι σου!! Smile

17 Απ: μικρο εμβρυο στό Πεμ Μαϊος 19, 2011 12:40 pm

βιολετα3

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
πριν 6 μηνες ημουν εγκυος ο γιατρος μ μου ειπε πως τ ενβρυο τ εβλεπε μια βδομαδα μικροτερο μου ειπε ν περιμενω γιατι μπορει ν αργησε ν γινει η συλληψη δυστυχως στον 3 μηνω τ εχασα ο γιατρος.στην τριτη κορη μ ομως που παλη τ εβλεπε μικροτερο μεχρι τ 4 μηνα ολα πηγαν καλα κ στον 6 μηνα η διαφορα δεν υπηρχε πλεον κ ολα πηγαν καλα.παλι η κουνιαδα μ που γενναει τ τριτη τ μωρο τ φενεται μια βδομαδα μικροτερο αλλα δεν εχει κανα προβλημα υγειας ειναι μια χαρα.σ ευχομαι ολα ν πανε καλα μην ανχωνεσε τ οτι φαινεται μικροτερο δεν ειναι παντα κακο

18 Απ: μικρο εμβρυο στό Πεμ Μαϊος 19, 2011 12:57 pm

Carrie

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βιολέτα μου αυτό και αν δεν είναι σύνηθες!!Εγώ έχω 12 μέρες διαφορά στην κύηση!Είμαι 12 μέρες πίσω δηλαδή..

19 Απ: μικρο εμβρυο στό Πεμ Μαϊος 19, 2011 12:57 pm

tomaraki

Δεν θελω να σου πω κατι για να μην σε αγχωσω καταλαβαινω και τα κοριτσια ...αλλα οι γιατροι κατι ξερουν ...εγω ειχα μια παρομια περιπτωση ..και κατι παρομοιο συναιβει και στην καλητερη μου φιλη και κουμπαρα....κανε οτι σου πει ο γιατρος αυτος ξερει καλητερα και θα σου λυση και αρκετες αποριες....μην αγχωνεσαι εφοσον τα καταφερες με την πρωτη θα ξαναερθει παλι και θα δεις οτι ολα σου φαινονται σα κακο ονειρο ...το εχω ζησει ...

20 Απ: μικρο εμβρυο στό Πεμ Μαϊος 19, 2011 1:24 pm

kira

adimitrakou έγραψε:καλημερα και ευχαριστω ολες οσες μου απαντησατε και δειξατε την συμπαρασταση σας.

Kαλή μου κοπέλα ξέρω ότι είναι δύσκολο αυτό που περνάς ,αλλά να σκέφτεσαι ότι η φύση ξέρει καλύτερα!
Εχω να σου πω αυτό που σου είπε και μία άλλη κοπέλα,ότι δηλ αφού έμεινες έγκυος μία φορά όλα θα πάνε καλά!!Παίζει μεγάλο ρόλο αυτό!!

Κι εγώ είμαι σε μία αντίστοιχη φάση (δεν ανεβαίνει καλά η χοριακή) και μας έχει φάει το άγχος!!!Θα πάω στο γιατρό το απόγευμα να με δει και να δούμε αν θα ακούσουμε καρδούλα και αν πάμε γενικότερα!!!Αυτή η αναμονή σκοτώνει!!
Συγνώμη αλλά θέλω να σε ρωτήσω κάτι και αν έχεις την διάθεση μου απαντάς,
αυτήν την βδομάδα που περίμενες μέχρι να σε ξαναδεί ο γιατρός σου,είχες συμπτώματα,δηλ ναυτίες,πρήξιμο ή οτιδηποτε άλλο σύμπτωμα εγκυμοσύνης?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your free blog