Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» test pap τι ισχυει;;;
από kateuro Σήμερα στις 2:01 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από irenehr Σήμερα στις 1:43 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από ΜΑΡΙΑΜ1 Χθες στις 11:52 pm

» εγκυουλες Αυγούστου Σεπτεμβρίου
από Titino Χθες στις 11:22 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από Titino Χθες στις 11:20 pm

» egkyoules iounioy-iouliou 2015
από zeta86 Χθες στις 8:47 am

» θερμη θεσσαλονικης θετικα και αρνητικα?για αγορα σπιτιου
από kateuro Τετ Mar 25, 2015 6:07 am

» αγχος και εγκυμοσυνη
από aristina Τετ Mar 25, 2015 1:36 am

» Υφασμάτινες πάνες
από tsifaki Τρι Mar 24, 2015 12:43 pm

» χειροποίητα προσκλητήρια- μπομπονιέρες
από mpempakos Τρι Mar 24, 2015 10:51 am

» Στολισμός ανάλογα με τα οικονομικά & τις ανάγκες μου
από Βίκυ Τρι Mar 24, 2015 2:58 am

» ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ;;ΠΟΙΑ;;;;
από Areti2 Δευ Mar 23, 2015 2:54 pm

» ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΓΙΑ ΝΗΠΙΑΚΙ ΣΤΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ;
από Blue Planet Κυρ Mar 22, 2015 10:22 am

» ΜΑΓΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΜΑΣ
από κοκκινοσκουφιτσα Κυρ Mar 22, 2015 10:17 am

» 20% Έκπτωση στα μέλη του eimaimama από το Crystal Fairytale Events
από Blue Planet Κυρ Mar 22, 2015 10:16 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από Titino Κυρ Mar 22, 2015 8:25 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Κυρ Mar 22, 2015 3:42 am

» σπερματέγχυση προ των πυλών
από fwlitsa Σαβ Mar 21, 2015 11:49 am

» ΚΡΕΜΑ ΓΙΑ ΣΥΓΚΑΜΑΤΟΣ
από em_diva Πεμ Mar 19, 2015 4:59 am

» θετικο τεστ με strip test απο εξωτερικο
από argyro 2 Πεμ Mar 19, 2015 4:14 am

» Χειροποίητα προσκλητήρια & μπομπονιέρες (ΝΕΕΣ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ!)
από mariameint Πεμ Mar 19, 2015 1:14 am

» Μελάνι από στυλό
από em_diva Τετ Mar 18, 2015 3:58 am

» βρεφονηπιακος θεσσαλονικη
από em_diva Τετ Mar 18, 2015 3:49 am

» ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΟ.
από Ηρακι Τρι Mar 17, 2015 4:36 am

» και ναι!περασαν 2 χρονια αγχους!
από markella01 Τρι Mar 17, 2015 2:55 am

» ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ
από anna4 Δευ Mar 16, 2015 9:38 am

» MAKE UP ARTIST PEGY-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
από mamamia12 Δευ Mar 16, 2015 8:29 am

» μανούλες Αυγούστου Σεπτεμβρίου 2015
από tzeni27 Κυρ Mar 15, 2015 12:53 pm

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2015
από popix Σαβ Mar 14, 2015 6:17 am

» ΦΡΕΣΚΟ ΓΑΛΑ
από zeta86 Παρ Mar 13, 2015 9:41 pm

» καρτα του πολιτη.....κ καλα.....
από Areti2 Παρ Mar 13, 2015 3:16 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ ΚΑΙ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ?????????????
από tinag Πεμ Mar 12, 2015 12:20 am

» Ψάχνω επειγόντως για Yutopar
από katkout Τρι Mar 10, 2015 9:10 am

» Εμπειρία με Μακαρειο νοσοκομείο Κυπρος
από ladyinred Δευ Mar 09, 2015 12:59 pm

» Εμπειρία με Μακαρειο νοσοκομείο Κυπρος
από ladyinred Δευ Mar 09, 2015 12:55 pm

» τεστ ωορηξιας clear blue
από ntina82 Κυρ Mar 08, 2015 2:25 pm

» Μπορουμε πραγματικα να κανουμε αυτο που λεει η καρδια μας?
από ΓΕΝΝΗΜΕΝΗ ΜΑΝΟΥΛΑ Κυρ Mar 08, 2015 1:56 pm

» προβλημα με τον υπνο
από maro28 Κυρ Mar 08, 2015 8:30 am

» Λεμονάδα? Βυσσινάδα? ή και τα δύο?
από Melini Κυρ Mar 08, 2015 12:10 am

» εχω καταμπερδευτει!!!
από maro28 Παρ Mar 06, 2015 12:24 am

Παρόντες χρήστες
578 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 4 μέλη, 1 μη ορατός και 573 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

irenehr, kateuro, kikimam, primadona

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1Σημαντικό! ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; στό Δευ Jun 07, 2010 2:17 am

Dimitra_Elena

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Το καλοκαιράκι ήρθε,καιρός να βγάλουμε κορμιά(συμμαζεμένα ή όχι μετά την γέννα Razz ) στην παραλία...!

Θα πάτε διακοπές φέτος;Που;

Εμείς με τους κουμπάρους μας,στο Πευκί,στην Εύβοια.Θα είναι οι πρώτες διακοπούλες της μικρής μου,και θέλω να το διασκεδάσω,και να ξεδώσει και λίγο το μωρό(όχι στα κλαμπ και τα μπαράκια,από άποψη καθαρού αέρα λέω! Razz ).

Kαλες διακοπές σε όλες,κορίτσια!

2Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; στό Δευ Jun 07, 2010 2:22 am

gogo

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΡΗΤΗ...
ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΣ ΣΗΤΕΙΑΣ

3Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; στό Δευ Jun 07, 2010 2:22 am

ΗΡΩ

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΚΙΝΕΤΑ ΤΩΡΑ ΜΕΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΑΛΕΣΜΕΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΥΒΑΛΩ ΚΑΤΣΑΡΟΛΙΚΑ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΑ ΝΗΣΙΑ ΦΙΤΖΗ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΛΕΣΕΙ Η ΛΑΤΣΗ.

4Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; στό Δευ Jun 07, 2010 2:23 am

faye

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΠΕΜΠΑ έγραψε:ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΚΙΝΕΤΑ ΤΩΡΑ ΜΕΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΑΛΕΣΜΕΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΥΒΑΛΩ ΚΑΤΣΑΡΟΛΙΚΑ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΑ ΝΗΣΙΑ ΦΙΤΖΗ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΛΕΣΕΙ Η ΛΑΤΣΗ.
καλε του χρονου να ερθω και εγω μαζι σας και εγω θελω να παω στα Φιτζη λες να την πειραξει την Μαριαννα αν ερθω μαζι σας;;;;

5Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; στό Δευ Jun 07, 2010 2:26 am

ladycat

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμεις οπως καθε χρονο θα παμε στην χιο φετος ομως θα παω να προετοιμασω το δωματιο του μωρου για τα χριστουγεννα

http://www.gatospito.com

6Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; στό Δευ Jun 07, 2010 2:26 am

ΗΡΩ

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΕΛΑ.ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ

7Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; στό Δευ Jun 07, 2010 2:26 am

stavroula

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΜΑΝΟΥΛΕΣ Κ ΕΜΕΙΣ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΜΑΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΑΣΤΡΟΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ...ΩΡΑΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Laughing ΠΡΩΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΕ ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙ Κ ΤΟΝ ΚΑΘΑΡΟ ΤΗΣ ΑΕΡΑ...ΕΧΟΥΜΕ Κ ΠΑΡΕΕΣ ΕΚΕΙ ΟΠΩΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...

8Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; στό Δευ Jun 07, 2010 3:22 am

areti1

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kai emeis exoume ena spitaki stin paralia tis prevezas opote mia xara...fetos omos tha pame ena triimero karpenisi kai skeftomaste na ppame kai kapou alloualla den exoume apofasisei akoma...

9Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; στό Δευ Jun 07, 2010 3:55 am

rena

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
fantazomai tis diakoes mou sto pelio s ena uperoxo xwrio me ta paidakia mou na paizon stis fantastikes paralies,alla fantazomai mono giati me vlepw olo to kalokairi athina Sad

10Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; στό Δευ Jun 07, 2010 4:56 am

mariposa

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimitra elena ωραιο το Πευκι;το σκεπτομαστε και εμεις για Ευβοια γιατι ειναι και κοντα και ωραια.Ηταν να πηγαιναμε Ναξο αλλα πανακριβα τα εισιτηρια κοριτσια Crying or Very sad

11Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; στό Δευ Jun 07, 2010 4:59 am

Μαρία

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πανάκριβα mariposa μου δεν λες τίποτα! φωτιά! εμείς λέμε Ζάκυνθο για φέτος (πρώτα ο Θεός!) βέβαια να πας και να έρθεις με ένα αυτοκίνητο κοστίζει 109 ευρώ το καράβι, αλλά τουλάχιστον είναι πιο φτηνά από τις Κυκλάδες! Rolling Eyes

12Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; στό Δευ Jun 07, 2010 5:00 am

Lena

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εμεις λεγαμα για ναξο αλλα μας βλεπω να παμε παλι πατρα στο σπιτι της γιαγιας μου..

13Σημαντικό! ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; στό Δευ Jun 07, 2010 5:22 am

naysika

ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΒΟΛΟ ΚΑΙ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ.ΔΙΠΛΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ!!

14Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; στό Δευ Jun 07, 2010 11:09 pm

Dimitra_Elena

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
naysika έγραψε:ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΒΟΛΟ ΚΑΙ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ.ΔΙΠΛΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ!!

Μυτικα έχω πάει,σε κάμπινγκ παλαιώθεν!Είναι πάρα πολύ όμορφα,και έχει πεντακάθαρη θάλασσα!

15Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; στό Δευ Jun 07, 2010 11:12 pm

Dimitra_Elena

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mariposa έγραψε:dimitra elena ωραιο το Πευκι;το σκεπτομαστε και εμεις για Ευβοια γιατι ειναι και κοντα και ωραια.Ηταν να πηγαιναμε Ναξο αλλα πανακριβα τα εισιτηρια κοριτσια Crying or Very sad

Είναι πάρα πολύ όμορφο,μες στο πράσινο και από νερά άψογα.Απλά είναι λίγο βαθιά τα νερά.

Έχει ζωή,ταβερνούλες,καφετέριες,από κλαμπ δεν παίζουν πολλά αλλά δεν με νοιάζει,με την οικογένεια θα πάω.Είχα πάει και πέρυσι κι είχαμε βρει ένα κατάλυμα με 15 ευρώ το δίκλινο την μέρα!Κι είχε και κουζίνα μέσα,και στην αυλή παιδική χαρά.

16Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; στό Δευ Jun 07, 2010 11:28 pm

ΗΡΩ

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Glitterfy.com - Glitter Graphics

17Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; στό Δευ Jun 07, 2010 11:54 pm

ANGEL

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΠΕΜΠΑ έγραψε:ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΚΙΝΕΤΑ ΤΩΡΑ ΜΕΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΑΛΕΣΜΕΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΥΒΑΛΩ ΚΑΤΣΑΡΟΛΙΚΑ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΑ ΝΗΣΙΑ ΦΙΤΖΗ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΛΕΣΕΙ Η ΛΑΤΣΗ.

ΣΤΗΝ ΚΙΝΕΤΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΣΤΗΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΩΡΑΙΟ ΚΑΤΑΛΥΜΑ;ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΔΕ ΒΡΗΚΑ ΚΑΤΙ ΑΞΙΟΛΟΓΟ ΑΛΛΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΛΛΙΩΣ ΤΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΙΝΑΙ.ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ-ΝΑ ΜΗ ΘΕΛΕΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΟΎΤΕ ΤΡΕΛΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΦΤΑΣΩ!

18Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; στό Δευ Jun 07, 2010 11:57 pm

Dimitra_Elena

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ANGEL έγραψε:

ΣΤΗΝ ΚΙΝΕΤΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΣΤΗΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΩΡΑΙΟ ΚΑΤΑΛΥΜΑ;ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΔΕ ΒΡΗΚΑ ΚΑΤΙ ΑΞΙΟΛΟΓΟ ΑΛΛΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΛΛΙΩΣ ΤΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΙΝΑΙ.ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ-ΝΑ ΜΗ ΘΕΛΕΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΟΎΤΕ ΤΡΕΛΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΦΤΑΣΩ!

Εγώ ξέρω κάποιο ξενοδοχείο,τον Κοκκίνη(έτσι νομίζω λέγεται).Είναι στην παλιά εθνική,κι είναι απίστευτο,αλλά εκεί κοντά δεν υπάρχει τίποτα.Μόνο το εστιατόριο του ξενοδοχείου,και η θάλασσα στα πόδια σου(Είναι σαν ιδιωτική,κατεβαίνεις μέσα από το ξενοδοχείο.)
Πριν παντρευτώ πήγαινα Σαββατοκύριακα με τον άντρα μου,και με φίλες.

19Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; στό Τρι Jun 08, 2010 12:06 am

ΗΡΩ

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Dimitra_Elena έγραψε:
ANGEL έγραψε:

Εγώ ξέρω κάποιο ξενοδοχείο,τον Κοκκίνη(έτσι νομίζω λέγεται).Είναι στην παλιά εθνική,κι είναι απίστευτο,αλλά εκεί κοντά δεν υπάρχει τίποτα.Μόνο το εστιατόριο του ξενοδοχείου,και η θάλασσα στα πόδια σου(Είναι σαν ιδιωτική,κατεβαίνεις μέσα από το ξενοδοχείο.)
ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΜΠΑΛΟΟΥΖ ΚΙΝΕΤΑ BEACH ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΩΡΑΙΑ ΕΝΟΙΚΙΑΖΟΜΑ Ι ΕΧΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΤΩΡΑ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΦΤΙΑΞΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΛΙΟ ΔΡΟΜΟ

20Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; στό Τρι Jun 08, 2010 12:09 am

ΗΡΩ

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΠΕΜΠΑ έγραψε:
Dimitra_Elena έγραψε:
ANGEL έγραψε:

ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΜΠΑΛΟΟΥΖ ΚΙΝΕΤΑ BEACH ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΩΡΑΙΑ ΕΝΟΙΚΙΑΖΟΜΑ Ι ΕΧΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΤΩΡΑ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΦΤΙΑΞΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΛΙΟ ΔΡΟΜΟ
ΤΑ ΕΝΟΙΚΙΑΖΟΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΜΙΑ ΤΑΒΕΡΝΑ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΑΒΟΣ ΟΠΩΣ ΘΑ ΕΡΧΕΣΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ ΕΘΝΙΚΗ ΣΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΣΟΥ ΧΕΡΙ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | To have a blog