Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Χθες στις 23:15

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από jollie Χθες στις 13:40

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από tinag Σαβ 04 Jul 2015, 06:10

» χατζηκωστα
από x.gorou Παρ 03 Jul 2015, 06:51

» SOS Ενημερωθείτε άμεσα για την Κυστική Ινωση
από ntina82 Τετ 01 Jul 2015, 05:58

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από anmar Τρι 30 Jun 2015, 04:47

» Χρειάζομαι Gonal ή Puregon
από rozalinda Παρ 26 Jun 2015, 03:09

» ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΠΑΙΔΙΚΟΥΣ ΣΤΑΘΜΟΥΣ
από mamana Πεμ 25 Jun 2015, 05:39

» Ηλεκτρική σκούπα Rainbow
από christinelle Πεμ 25 Jun 2015, 02:59

» ΧΑΤΖΗΠΑΠΠΑΣ στο Αλεξανδρσ
από pigkoulinaki Τετ 24 Jun 2015, 05:28

» εγκυουλες Αυγούστου Σεπτεμβρίου
από tassoula Τρι 23 Jun 2015, 07:37

» στοματιτιδα
από pigkoulinaki Τρι 23 Jun 2015, 04:52

» ΚΕΙΜΕΝΟ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟΥ ΒΑΠΤΙΣΗΣ
από ladyinred Πεμ 18 Jun 2015, 04:01

» ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ Η ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΠΕΡΜΑΤΕΝΧΥΣΗ 2015
από perperouna Τετ 17 Jun 2015, 10:48

» παιδοχειρουργός στη θεσ.νικη
από amazona Δευ 15 Jun 2015, 04:11

» ψωριαση...
από sofiabv Σαβ 13 Jun 2015, 00:23

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από souzan Παρ 12 Jun 2015, 23:13

» Βαρος νεογεννητου που θηλαζει
από roulakriti Παρ 12 Jun 2015, 02:42

» Απορία!! Θα ήθελα τη γνώμη σας!
από Marianito Πεμ 11 Jun 2015, 13:10

» Τερηδονα στα νεογιλα δοντακια, σε μωρο 19 μηνων
από A.A Πεμ 11 Jun 2015, 11:29

» προσπάθεια για δεύτερο παιδάκι
από elbar Τετ 10 Jun 2015, 05:40

» Φοβάμαι ότι το μωρό προτιμάει τη γιαγια!
από ntina82 Τετ 10 Jun 2015, 03:26

» εγκυμοσυνη, θυροειδης ή κατι αλλο;;;;
από grousi Τρι 09 Jun 2015, 14:24

» Βαρεμάρα!! Καμία για κουβεντούλα;;;
από Marianito Δευ 08 Jun 2015, 05:39

» ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ - ΠΕΙΤΕ ΓΝΩΜΕΣ/ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ!
από A.A Σαβ 06 Jun 2015, 13:09

» Πρησμένο στήθος!!
από Marianito Σαβ 06 Jun 2015, 11:57

» Κρούσμα διφθερίτιδας στην Ισπανία
από Areti2 Σαβ 06 Jun 2015, 06:00

» egkyoules iounioy-iouliou 2015
από zeta86 Παρ 05 Jun 2015, 11:23

» ΔΗΜΟΣΙΟ Ή ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ;;;
από Areti2 Πεμ 04 Jun 2015, 15:32

» ΥΠΑΡΧΕΙ ΦΕΤΟΣ ΕΣΠΑ??
από Areti2 Πεμ 04 Jun 2015, 15:25

» ΑΝΑΓΚΗ ΓΙΑ PUREGON Η GONAL
από djina76 Κυρ 31 Μαϊος 2015, 23:33

» ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΣΠΙΤΙ
από Pitsa Παρ 29 Μαϊος 2015, 01:18

» Μου την σπανε τα πεθερικα
από ζουζουνακι Τετ 27 Μαϊος 2015, 07:50

» οι απο κατω
από Titino Τρι 26 Μαϊος 2015, 06:16

» σερπαφαρ κ πονοι σαν περιοδου
από elbar Δευ 25 Μαϊος 2015, 04:29

» ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΟ
από elbar Κυρ 24 Μαϊος 2015, 02:07

» απολυμανση sos
από maria1984 Πεμ 21 Μαϊος 2015, 07:00

» Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι!
από Tzeni84 Τρι 19 Μαϊος 2015, 08:33

» Ανακοινωση εγκυμοσυνης στον εργοδοτη
από Titino Κυρ 17 Μαϊος 2015, 22:20

» ελεος κ αλλη αυξηση στο κοστος γεννας.....
από Tzeni84 Κυρ 17 Μαϊος 2015, 10:55

Παρόντες χρήστες
546 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 1 μέλος, 0 μη ορατοί και 545 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

maria_dou

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι 22 Jan 2013, 07:50

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1Σημαντικό! ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; την / το Δευ 07 Jun 2010, 02:17

Dimitra_Elena

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Το καλοκαιράκι ήρθε,καιρός να βγάλουμε κορμιά(συμμαζεμένα ή όχι μετά την γέννα Razz ) στην παραλία...!

Θα πάτε διακοπές φέτος;Που;

Εμείς με τους κουμπάρους μας,στο Πευκί,στην Εύβοια.Θα είναι οι πρώτες διακοπούλες της μικρής μου,και θέλω να το διασκεδάσω,και να ξεδώσει και λίγο το μωρό(όχι στα κλαμπ και τα μπαράκια,από άποψη καθαρού αέρα λέω! Razz ).

Kαλες διακοπές σε όλες,κορίτσια!

2Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; την / το Δευ 07 Jun 2010, 02:22

gogo

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΡΗΤΗ...
ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΣ ΣΗΤΕΙΑΣ

3Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; την / το Δευ 07 Jun 2010, 02:22

ΗΡΩ

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΚΙΝΕΤΑ ΤΩΡΑ ΜΕΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΑΛΕΣΜΕΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΥΒΑΛΩ ΚΑΤΣΑΡΟΛΙΚΑ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΑ ΝΗΣΙΑ ΦΙΤΖΗ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΛΕΣΕΙ Η ΛΑΤΣΗ.

4Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; την / το Δευ 07 Jun 2010, 02:23

faye

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΠΕΜΠΑ έγραψε:ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΚΙΝΕΤΑ ΤΩΡΑ ΜΕΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΑΛΕΣΜΕΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΥΒΑΛΩ ΚΑΤΣΑΡΟΛΙΚΑ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΑ ΝΗΣΙΑ ΦΙΤΖΗ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΛΕΣΕΙ Η ΛΑΤΣΗ.
καλε του χρονου να ερθω και εγω μαζι σας και εγω θελω να παω στα Φιτζη λες να την πειραξει την Μαριαννα αν ερθω μαζι σας;;;;

5Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; την / το Δευ 07 Jun 2010, 02:26

ladycat

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμεις οπως καθε χρονο θα παμε στην χιο φετος ομως θα παω να προετοιμασω το δωματιο του μωρου για τα χριστουγεννα

http://www.gatospito.com

6Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; την / το Δευ 07 Jun 2010, 02:26

ΗΡΩ

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΕΛΑ.ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ

7Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; την / το Δευ 07 Jun 2010, 02:26

stavroula

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΜΑΝΟΥΛΕΣ Κ ΕΜΕΙΣ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΜΑΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΑΣΤΡΟΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ...ΩΡΑΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Laughing ΠΡΩΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΕ ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙ Κ ΤΟΝ ΚΑΘΑΡΟ ΤΗΣ ΑΕΡΑ...ΕΧΟΥΜΕ Κ ΠΑΡΕΕΣ ΕΚΕΙ ΟΠΩΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...

8Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; την / το Δευ 07 Jun 2010, 03:22

areti1

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kai emeis exoume ena spitaki stin paralia tis prevezas opote mia xara...fetos omos tha pame ena triimero karpenisi kai skeftomaste na ppame kai kapou alloualla den exoume apofasisei akoma...

9Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; την / το Δευ 07 Jun 2010, 03:55

rena

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
fantazomai tis diakoes mou sto pelio s ena uperoxo xwrio me ta paidakia mou na paizon stis fantastikes paralies,alla fantazomai mono giati me vlepw olo to kalokairi athina Sad

10Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; την / το Δευ 07 Jun 2010, 04:56

mariposa

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimitra elena ωραιο το Πευκι;το σκεπτομαστε και εμεις για Ευβοια γιατι ειναι και κοντα και ωραια.Ηταν να πηγαιναμε Ναξο αλλα πανακριβα τα εισιτηρια κοριτσια Crying or Very sad

11Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; την / το Δευ 07 Jun 2010, 04:59

Μαρία

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πανάκριβα mariposa μου δεν λες τίποτα! φωτιά! εμείς λέμε Ζάκυνθο για φέτος (πρώτα ο Θεός!) βέβαια να πας και να έρθεις με ένα αυτοκίνητο κοστίζει 109 ευρώ το καράβι, αλλά τουλάχιστον είναι πιο φτηνά από τις Κυκλάδες! Rolling Eyes

12Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; την / το Δευ 07 Jun 2010, 05:00

Lena

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εμεις λεγαμα για ναξο αλλα μας βλεπω να παμε παλι πατρα στο σπιτι της γιαγιας μου..

13Σημαντικό! ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; την / το Δευ 07 Jun 2010, 05:22

naysika

ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΒΟΛΟ ΚΑΙ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ.ΔΙΠΛΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ!!

14Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; την / το Δευ 07 Jun 2010, 23:09

Dimitra_Elena

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
naysika έγραψε:ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΒΟΛΟ ΚΑΙ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ.ΔΙΠΛΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ!!

Μυτικα έχω πάει,σε κάμπινγκ παλαιώθεν!Είναι πάρα πολύ όμορφα,και έχει πεντακάθαρη θάλασσα!

15Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; την / το Δευ 07 Jun 2010, 23:12

Dimitra_Elena

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mariposa έγραψε:dimitra elena ωραιο το Πευκι;το σκεπτομαστε και εμεις για Ευβοια γιατι ειναι και κοντα και ωραια.Ηταν να πηγαιναμε Ναξο αλλα πανακριβα τα εισιτηρια κοριτσια Crying or Very sad

Είναι πάρα πολύ όμορφο,μες στο πράσινο και από νερά άψογα.Απλά είναι λίγο βαθιά τα νερά.

Έχει ζωή,ταβερνούλες,καφετέριες,από κλαμπ δεν παίζουν πολλά αλλά δεν με νοιάζει,με την οικογένεια θα πάω.Είχα πάει και πέρυσι κι είχαμε βρει ένα κατάλυμα με 15 ευρώ το δίκλινο την μέρα!Κι είχε και κουζίνα μέσα,και στην αυλή παιδική χαρά.

16Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; την / το Δευ 07 Jun 2010, 23:28

ΗΡΩ

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Glitterfy.com - Glitter Graphics

17Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; την / το Δευ 07 Jun 2010, 23:54

ANGEL

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΠΕΜΠΑ έγραψε:ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΚΙΝΕΤΑ ΤΩΡΑ ΜΕΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΑΛΕΣΜΕΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΥΒΑΛΩ ΚΑΤΣΑΡΟΛΙΚΑ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΑ ΝΗΣΙΑ ΦΙΤΖΗ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΛΕΣΕΙ Η ΛΑΤΣΗ.

ΣΤΗΝ ΚΙΝΕΤΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΣΤΗΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΩΡΑΙΟ ΚΑΤΑΛΥΜΑ;ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΔΕ ΒΡΗΚΑ ΚΑΤΙ ΑΞΙΟΛΟΓΟ ΑΛΛΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΛΛΙΩΣ ΤΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΙΝΑΙ.ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ-ΝΑ ΜΗ ΘΕΛΕΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΟΎΤΕ ΤΡΕΛΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΦΤΑΣΩ!

18Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; την / το Δευ 07 Jun 2010, 23:57

Dimitra_Elena

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ANGEL έγραψε:

ΣΤΗΝ ΚΙΝΕΤΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΣΤΗΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΩΡΑΙΟ ΚΑΤΑΛΥΜΑ;ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΔΕ ΒΡΗΚΑ ΚΑΤΙ ΑΞΙΟΛΟΓΟ ΑΛΛΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΛΛΙΩΣ ΤΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΙΝΑΙ.ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ-ΝΑ ΜΗ ΘΕΛΕΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΟΎΤΕ ΤΡΕΛΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΦΤΑΣΩ!

Εγώ ξέρω κάποιο ξενοδοχείο,τον Κοκκίνη(έτσι νομίζω λέγεται).Είναι στην παλιά εθνική,κι είναι απίστευτο,αλλά εκεί κοντά δεν υπάρχει τίποτα.Μόνο το εστιατόριο του ξενοδοχείου,και η θάλασσα στα πόδια σου(Είναι σαν ιδιωτική,κατεβαίνεις μέσα από το ξενοδοχείο.)
Πριν παντρευτώ πήγαινα Σαββατοκύριακα με τον άντρα μου,και με φίλες.

19Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; την / το Τρι 08 Jun 2010, 00:06

ΗΡΩ

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Dimitra_Elena έγραψε:
ANGEL έγραψε:

Εγώ ξέρω κάποιο ξενοδοχείο,τον Κοκκίνη(έτσι νομίζω λέγεται).Είναι στην παλιά εθνική,κι είναι απίστευτο,αλλά εκεί κοντά δεν υπάρχει τίποτα.Μόνο το εστιατόριο του ξενοδοχείου,και η θάλασσα στα πόδια σου(Είναι σαν ιδιωτική,κατεβαίνεις μέσα από το ξενοδοχείο.)
ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΜΠΑΛΟΟΥΖ ΚΙΝΕΤΑ BEACH ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΩΡΑΙΑ ΕΝΟΙΚΙΑΖΟΜΑ Ι ΕΧΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΤΩΡΑ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΦΤΙΑΞΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΛΙΟ ΔΡΟΜΟ

20Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; την / το Τρι 08 Jun 2010, 00:09

ΗΡΩ

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΠΕΜΠΑ έγραψε:
Dimitra_Elena έγραψε:
ANGEL έγραψε:

ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΜΠΑΛΟΟΥΖ ΚΙΝΕΤΑ BEACH ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΩΡΑΙΑ ΕΝΟΙΚΙΑΖΟΜΑ Ι ΕΧΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΤΩΡΑ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΦΤΙΑΞΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΛΙΟ ΔΡΟΜΟ
ΤΑ ΕΝΟΙΚΙΑΖΟΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΜΙΑ ΤΑΒΕΡΝΑ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΑΒΟΣ ΟΠΩΣ ΘΑ ΕΡΧΕΣΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ ΕΘΝΙΚΗ ΣΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΣΟΥ ΧΕΡΙ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forums | © PunBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Δημιουργήστε το δικό σας μπλογκ