Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11
από Anastasie Σήμερα στις 8:46 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13#
από tassoula Σήμερα στις 8:01 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από star30 Σήμερα στις 7:10 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από RITAKI30 Σήμερα στις 5:11 am

» egkyoules iounioy-iouliou 2015
από danik Σήμερα στις 3:51 am

» φοβος για εξωμήτριο
από maro28 Τετ Nov 26, 2014 8:41 pm

» ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!
από Evagelia3 Τετ Nov 26, 2014 7:37 pm

» ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!
από Evagelia3 Τετ Nov 26, 2014 7:33 pm

» Ενδομητριωση
από nanou Τετ Nov 26, 2014 6:12 pm

» Εργασία και χαρά(;;;)
από Evagelia3 Τρι Nov 25, 2014 9:48 pm

» ολονυκτιο ξυπνημα!
από HappyMama Τρι Nov 25, 2014 9:18 pm

» Παπαδάκης Μιλτιάδης γυναικολόγος
από Evagelia3 Τρι Nov 25, 2014 7:00 pm

» 1 έτους: φρέσκο, εβαπορέ ή σκόνη;
από kikimam Τρι Nov 25, 2014 5:01 am

» Εγκυος μάλλον....
από HappyMama Δευ Nov 24, 2014 9:47 pm

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2015
από depy302 Δευ Nov 24, 2014 6:09 pm

» γνωμη για θρησκευτικο γαμο
από vasoulagal Κυρ Nov 23, 2014 7:10 pm

» ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΟ.
από mamy land Σαβ Nov 22, 2014 7:20 pm

» Μαμάδες από Αχαρνές (Μενίδι) και γύρω περιοχές!
από Evagelia3 Σαβ Nov 22, 2014 4:45 pm

» ΚΑΦΕ ΒΛΕΝΗ
από tzeni27 Σαβ Nov 22, 2014 1:33 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2014!!!!
από vblue Παρ Nov 21, 2014 9:45 am

» Συνεχείς ωτίτιδες και διαφορετικές απόψεις γιατρών
από anipomoni Παρ Nov 21, 2014 12:16 am

» ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΗΣΗ ΚΑΤ'ΟΙΚΩΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ??
από xrisili Παρ Nov 21, 2014 12:02 am

» ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΠΑΝΕΣ
από HappyMama Πεμ Nov 20, 2014 11:43 pm

» θηλασμος και περιοδος?
από iouliana Πεμ Nov 20, 2014 11:02 pm

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΜΠΡΕΛΟΚ ΚΟΡΩΝΑ.....
από φραουλα Τετ Nov 19, 2014 8:34 am

» gunaikologos
από tania1422 Τετ Nov 19, 2014 3:06 am

» εξοπλισμός σε άριστη κατάσταση
από vdimak Τρι Nov 18, 2014 8:08 am

» ΠΩΣ ΚΟΒΕΤΑΙ Η ΠΙΠΙΛΑ???
από HappyMama Δευ Nov 17, 2014 9:46 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από pennytol Δευ Nov 17, 2014 6:12 pm

» Συγνώμη για την ερώτηση!
από Evagelia3 Δευ Nov 17, 2014 5:53 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από efaki27 Δευ Nov 17, 2014 9:25 am

» θεματακι με την περιοδο....
από maro28 Σαβ Nov 15, 2014 6:27 pm

» γινεται 2 χρονων και ακομα πινει γαλα τη νυχτα
από elin1 Παρ Nov 14, 2014 11:16 pm

» Πως βάζω φωτογραφία;;
από tassoula Παρ Nov 14, 2014 10:01 am

» ποσο καιρο προσπαθουσατε για μωρακι??
από afroula_27 Παρ Nov 14, 2014 7:02 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από Helen M. Πεμ Nov 13, 2014 9:10 pm

» soldesanil !!
από efffie Πεμ Nov 13, 2014 8:18 pm

» φρουτόκρεμα και κρέμες...
από kikimam Πεμ Nov 13, 2014 4:59 am

» πεθερα εντομοκτονο
από tassoula Τετ Nov 12, 2014 9:17 am

» Θέματα Ιδιωτικής Ασφάλισης
από alexbox Τετ Nov 12, 2014 4:20 am

Παρόντες χρήστες
57 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 1 μέλος, 0 μη ορατοί και 56 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

fabulousm

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τετ Jan 23, 2013 2:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1Σημαντικό! ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; στό Δευ Jun 07, 2010 9:17 pm

Dimitra_Elena

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Το καλοκαιράκι ήρθε,καιρός να βγάλουμε κορμιά(συμμαζεμένα ή όχι μετά την γέννα Razz ) στην παραλία...!

Θα πάτε διακοπές φέτος;Που;

Εμείς με τους κουμπάρους μας,στο Πευκί,στην Εύβοια.Θα είναι οι πρώτες διακοπούλες της μικρής μου,και θέλω να το διασκεδάσω,και να ξεδώσει και λίγο το μωρό(όχι στα κλαμπ και τα μπαράκια,από άποψη καθαρού αέρα λέω! Razz ).

Kαλες διακοπές σε όλες,κορίτσια!

2Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; στό Δευ Jun 07, 2010 9:22 pm

gogo

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΡΗΤΗ...
ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΣ ΣΗΤΕΙΑΣ

3Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; στό Δευ Jun 07, 2010 9:22 pm

ΗΡΩ

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΚΙΝΕΤΑ ΤΩΡΑ ΜΕΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΑΛΕΣΜΕΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΥΒΑΛΩ ΚΑΤΣΑΡΟΛΙΚΑ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΑ ΝΗΣΙΑ ΦΙΤΖΗ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΛΕΣΕΙ Η ΛΑΤΣΗ.

4Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; στό Δευ Jun 07, 2010 9:23 pm

faye

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΠΕΜΠΑ έγραψε:ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΚΙΝΕΤΑ ΤΩΡΑ ΜΕΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΑΛΕΣΜΕΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΥΒΑΛΩ ΚΑΤΣΑΡΟΛΙΚΑ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΑ ΝΗΣΙΑ ΦΙΤΖΗ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΛΕΣΕΙ Η ΛΑΤΣΗ.
καλε του χρονου να ερθω και εγω μαζι σας και εγω θελω να παω στα Φιτζη λες να την πειραξει την Μαριαννα αν ερθω μαζι σας;;;;

5Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; στό Δευ Jun 07, 2010 9:26 pm

ladycat

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμεις οπως καθε χρονο θα παμε στην χιο φετος ομως θα παω να προετοιμασω το δωματιο του μωρου για τα χριστουγεννα

http://www.gatospito.com

6Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; στό Δευ Jun 07, 2010 9:26 pm

ΗΡΩ

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΕΛΑ.ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ

7Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; στό Δευ Jun 07, 2010 9:26 pm

stavroula

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΜΑΝΟΥΛΕΣ Κ ΕΜΕΙΣ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΜΑΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΑΣΤΡΟΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ...ΩΡΑΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Laughing ΠΡΩΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΕ ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙ Κ ΤΟΝ ΚΑΘΑΡΟ ΤΗΣ ΑΕΡΑ...ΕΧΟΥΜΕ Κ ΠΑΡΕΕΣ ΕΚΕΙ ΟΠΩΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...

8Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; στό Δευ Jun 07, 2010 10:22 pm

areti1

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kai emeis exoume ena spitaki stin paralia tis prevezas opote mia xara...fetos omos tha pame ena triimero karpenisi kai skeftomaste na ppame kai kapou alloualla den exoume apofasisei akoma...

9Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; στό Δευ Jun 07, 2010 10:55 pm

rena

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
fantazomai tis diakoes mou sto pelio s ena uperoxo xwrio me ta paidakia mou na paizon stis fantastikes paralies,alla fantazomai mono giati me vlepw olo to kalokairi athina Sad

10Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; στό Δευ Jun 07, 2010 11:56 pm

mariposa

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimitra elena ωραιο το Πευκι;το σκεπτομαστε και εμεις για Ευβοια γιατι ειναι και κοντα και ωραια.Ηταν να πηγαιναμε Ναξο αλλα πανακριβα τα εισιτηρια κοριτσια Crying or Very sad

11Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; στό Δευ Jun 07, 2010 11:59 pm

Μαρία

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πανάκριβα mariposa μου δεν λες τίποτα! φωτιά! εμείς λέμε Ζάκυνθο για φέτος (πρώτα ο Θεός!) βέβαια να πας και να έρθεις με ένα αυτοκίνητο κοστίζει 109 ευρώ το καράβι, αλλά τουλάχιστον είναι πιο φτηνά από τις Κυκλάδες! Rolling Eyes

12Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; στό Τρι Jun 08, 2010 12:00 am

Lena

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εμεις λεγαμα για ναξο αλλα μας βλεπω να παμε παλι πατρα στο σπιτι της γιαγιας μου..

13Σημαντικό! ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; στό Τρι Jun 08, 2010 12:22 am

naysika

ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΒΟΛΟ ΚΑΙ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ.ΔΙΠΛΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ!!

14Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; στό Τρι Jun 08, 2010 6:09 pm

Dimitra_Elena

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
naysika έγραψε:ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΒΟΛΟ ΚΑΙ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ.ΔΙΠΛΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ!!

Μυτικα έχω πάει,σε κάμπινγκ παλαιώθεν!Είναι πάρα πολύ όμορφα,και έχει πεντακάθαρη θάλασσα!

15Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; στό Τρι Jun 08, 2010 6:12 pm

Dimitra_Elena

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mariposa έγραψε:dimitra elena ωραιο το Πευκι;το σκεπτομαστε και εμεις για Ευβοια γιατι ειναι και κοντα και ωραια.Ηταν να πηγαιναμε Ναξο αλλα πανακριβα τα εισιτηρια κοριτσια Crying or Very sad

Είναι πάρα πολύ όμορφο,μες στο πράσινο και από νερά άψογα.Απλά είναι λίγο βαθιά τα νερά.

Έχει ζωή,ταβερνούλες,καφετέριες,από κλαμπ δεν παίζουν πολλά αλλά δεν με νοιάζει,με την οικογένεια θα πάω.Είχα πάει και πέρυσι κι είχαμε βρει ένα κατάλυμα με 15 ευρώ το δίκλινο την μέρα!Κι είχε και κουζίνα μέσα,και στην αυλή παιδική χαρά.

16Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; στό Τρι Jun 08, 2010 6:28 pm

ΗΡΩ

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Glitterfy.com - Glitter Graphics

17Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; στό Τρι Jun 08, 2010 6:54 pm

ANGEL

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΠΕΜΠΑ έγραψε:ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΚΙΝΕΤΑ ΤΩΡΑ ΜΕΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΑΛΕΣΜΕΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΥΒΑΛΩ ΚΑΤΣΑΡΟΛΙΚΑ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΑ ΝΗΣΙΑ ΦΙΤΖΗ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΛΕΣΕΙ Η ΛΑΤΣΗ.

ΣΤΗΝ ΚΙΝΕΤΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΣΤΗΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΩΡΑΙΟ ΚΑΤΑΛΥΜΑ;ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΔΕ ΒΡΗΚΑ ΚΑΤΙ ΑΞΙΟΛΟΓΟ ΑΛΛΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΛΛΙΩΣ ΤΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΙΝΑΙ.ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ-ΝΑ ΜΗ ΘΕΛΕΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΟΎΤΕ ΤΡΕΛΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΦΤΑΣΩ!

18Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; στό Τρι Jun 08, 2010 6:57 pm

Dimitra_Elena

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ANGEL έγραψε:

ΣΤΗΝ ΚΙΝΕΤΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΣΤΗΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΩΡΑΙΟ ΚΑΤΑΛΥΜΑ;ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΔΕ ΒΡΗΚΑ ΚΑΤΙ ΑΞΙΟΛΟΓΟ ΑΛΛΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΛΛΙΩΣ ΤΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΙΝΑΙ.ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ-ΝΑ ΜΗ ΘΕΛΕΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΟΎΤΕ ΤΡΕΛΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΦΤΑΣΩ!

Εγώ ξέρω κάποιο ξενοδοχείο,τον Κοκκίνη(έτσι νομίζω λέγεται).Είναι στην παλιά εθνική,κι είναι απίστευτο,αλλά εκεί κοντά δεν υπάρχει τίποτα.Μόνο το εστιατόριο του ξενοδοχείου,και η θάλασσα στα πόδια σου(Είναι σαν ιδιωτική,κατεβαίνεις μέσα από το ξενοδοχείο.)
Πριν παντρευτώ πήγαινα Σαββατοκύριακα με τον άντρα μου,και με φίλες.

19Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; στό Τρι Jun 08, 2010 7:06 pm

ΗΡΩ

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Dimitra_Elena έγραψε:
ANGEL έγραψε:

Εγώ ξέρω κάποιο ξενοδοχείο,τον Κοκκίνη(έτσι νομίζω λέγεται).Είναι στην παλιά εθνική,κι είναι απίστευτο,αλλά εκεί κοντά δεν υπάρχει τίποτα.Μόνο το εστιατόριο του ξενοδοχείου,και η θάλασσα στα πόδια σου(Είναι σαν ιδιωτική,κατεβαίνεις μέσα από το ξενοδοχείο.)
ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΜΠΑΛΟΟΥΖ ΚΙΝΕΤΑ BEACH ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΩΡΑΙΑ ΕΝΟΙΚΙΑΖΟΜΑ Ι ΕΧΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΤΩΡΑ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΦΤΙΑΞΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΛΙΟ ΔΡΟΜΟ

20Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; στό Τρι Jun 08, 2010 7:09 pm

ΗΡΩ

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΠΕΜΠΑ έγραψε:
Dimitra_Elena έγραψε:
ANGEL έγραψε:

ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΜΠΑΛΟΟΥΖ ΚΙΝΕΤΑ BEACH ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΩΡΑΙΑ ΕΝΟΙΚΙΑΖΟΜΑ Ι ΕΧΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΤΩΡΑ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΦΤΙΑΞΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΛΙΟ ΔΡΟΜΟ
ΤΑ ΕΝΟΙΚΙΑΖΟΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΜΙΑ ΤΑΒΕΡΝΑ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΑΒΟΣ ΟΠΩΣ ΘΑ ΕΡΧΕΣΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ ΕΘΝΙΚΗ ΣΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΣΟΥ ΧΕΡΙ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your own blog