Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από souzan Σήμερα στις 12:22 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από tinag Χθες στις 11:19 pm

» Αυχενική, υδρονέφρωση και ηχογενής εστία στην καρδιά
από mamy land Χθες στις 11:14 am

» Φωτογράφος για βαφτιση στη Θεσσαλονίκη
από kkkk Χθες στις 7:37 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από mamy land Τρι Σεπ 01, 2015 9:10 am

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τρι Σεπ 01, 2015 8:48 am

» Μήπως είμαι εγώ παράλογη???
από Titino Δευ Αυγ 31, 2015 10:44 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από vasoulagal Δευ Αυγ 31, 2015 3:54 am

» Θερμοδιάγραμμα!! Απορία!!
από Marianito Σαβ Αυγ 29, 2015 8:12 am

» Έχω ελπίδες;;; Plz απαντήστε!
από Marianito Παρ Αυγ 28, 2015 5:34 am

» υπαρχει περίπτωση να κανει λοθος το τεστ;;
από eva evaki Δευ Αυγ 24, 2015 12:37 pm

» Παιδικος σταθμος-νηπιαγωγειο ιδιωτικο
από mamana Δευ Αυγ 24, 2015 11:55 am

» Σχολικά είδη
από Evagelia3 Σαβ Αυγ 22, 2015 4:47 am

» Αλλαγή email
από Evagelia3 Σαβ Αυγ 22, 2015 4:33 am

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από Ilektra28 Παρ Αυγ 21, 2015 5:46 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ Πεμ Αυγ 20, 2015 12:30 am

» Sos** δευτερη εγκυμοσυνη κ παιδικος σταθμος!!!
από barbie! Τετ Αυγ 19, 2015 3:50 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από mamamatina Τετ Αυγ 19, 2015 3:44 am

» ΜΕ ΠΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΖΕΙ ΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ?
από Titino Δευ Αυγ 17, 2015 10:33 pm

» Εμβολιο αντιγριπικο..!!
από barbie! Κυρ Αυγ 16, 2015 8:42 pm

» Μονάδες Απασχόλησης Βρεφών για λίγες ώρες
από tsifaki Κυρ Αυγ 16, 2015 8:38 am

» Παραλίες στην Ελλάδα
από Areti2 Κυρ Αυγ 16, 2015 1:56 am

» ΔΗΜΟΣΙΟ Ή ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ;;;
από Areti2 Κυρ Αυγ 16, 2015 1:41 am

» Επιλογή όνόματος για τη μικρή μου
από Areti2 Κυρ Αυγ 16, 2015 1:34 am

» ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ
από ΓΕΝΝΗΜΕΝΗ ΜΑΝΟΥΛΑ Τρι Αυγ 11, 2015 11:43 am

» προβλημα στο σεξ
από larisaia Τρι Αυγ 11, 2015 7:10 am

» ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΒΡΕΦΙΚΟ-ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ ΣΤΗ ΓΛΥΦΑΔΑ
από teo_v Τρι Αυγ 11, 2015 3:43 am

» ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΣΑΝ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ!
από teo_v Τρι Αυγ 11, 2015 3:32 am

» πως να ρυθμισω τις ωρες των γευματων;
από larisaia Κυρ Αυγ 09, 2015 6:10 am

» ΕΣΠΑ 2015-2016
από nanou87 Πεμ Αυγ 06, 2015 6:11 am

» ΑΠΟΡΙΑ...Τα ΦΩΤΑ σας!!!
από bell Δευ Αυγ 03, 2015 6:30 am

» πρωτη φορα εξωσωματικη!!
από perperouna Σαβ Αυγ 01, 2015 10:04 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Πεμ Ιουλ 30, 2015 3:39 am

» ΔΙΑΤΑΡΑΧΕΣ ΟΜΙΛΙΑΣ 22 ΜΗΝΩΝ
από mariatsak Πεμ Ιουλ 30, 2015 1:03 am

» Φτιαξε ευκολα βανιλια υποβρυχιο
από howto Τετ Ιουλ 29, 2015 7:56 am

» χειροποίητα προσκλητήρια- μπομπονιέρες
από mpempakos Δευ Ιουλ 27, 2015 10:16 pm

» Χαρίζω ρουχα
από mary 30 Δευ Ιουλ 27, 2015 4:39 am

» Βοηθήστε με..
από larisaia Δευ Ιουλ 27, 2015 3:28 am

» γυναικολογος στο ελενα ΜΠΑΤΣΑΚΟΥΤΣΑΣ
από μπρουσκο Παρ Ιουλ 24, 2015 7:49 am

» Θηλαστρο medela swing
από mary 30 Παρ Ιουλ 24, 2015 2:34 am

Παρόντες χρήστες
557 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 2 μέλη, 0 μη ορατοί και 555 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

eleonora giannopoulou, tinag

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1Σημαντικό! ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; την / το Δευ Ιουν 07, 2010 2:17 am

Dimitra_Elena

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Το καλοκαιράκι ήρθε,καιρός να βγάλουμε κορμιά(συμμαζεμένα ή όχι μετά την γέννα Razz ) στην παραλία...!

Θα πάτε διακοπές φέτος;Που;

Εμείς με τους κουμπάρους μας,στο Πευκί,στην Εύβοια.Θα είναι οι πρώτες διακοπούλες της μικρής μου,και θέλω να το διασκεδάσω,και να ξεδώσει και λίγο το μωρό(όχι στα κλαμπ και τα μπαράκια,από άποψη καθαρού αέρα λέω! Razz ).

Kαλες διακοπές σε όλες,κορίτσια!

2Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; την / το Δευ Ιουν 07, 2010 2:22 am

gogo

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΡΗΤΗ...
ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΣ ΣΗΤΕΙΑΣ

3Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; την / το Δευ Ιουν 07, 2010 2:22 am

ΗΡΩ

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΚΙΝΕΤΑ ΤΩΡΑ ΜΕΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΑΛΕΣΜΕΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΥΒΑΛΩ ΚΑΤΣΑΡΟΛΙΚΑ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΑ ΝΗΣΙΑ ΦΙΤΖΗ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΛΕΣΕΙ Η ΛΑΤΣΗ.

4Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; την / το Δευ Ιουν 07, 2010 2:23 am

faye

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΠΕΜΠΑ έγραψε:ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΚΙΝΕΤΑ ΤΩΡΑ ΜΕΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΑΛΕΣΜΕΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΥΒΑΛΩ ΚΑΤΣΑΡΟΛΙΚΑ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΑ ΝΗΣΙΑ ΦΙΤΖΗ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΛΕΣΕΙ Η ΛΑΤΣΗ.
καλε του χρονου να ερθω και εγω μαζι σας και εγω θελω να παω στα Φιτζη λες να την πειραξει την Μαριαννα αν ερθω μαζι σας;;;;

5Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; την / το Δευ Ιουν 07, 2010 2:26 am

ladycat

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμεις οπως καθε χρονο θα παμε στην χιο φετος ομως θα παω να προετοιμασω το δωματιο του μωρου για τα χριστουγεννα

http://www.gatospito.com

6Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; την / το Δευ Ιουν 07, 2010 2:26 am

ΗΡΩ

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΕΛΑ.ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ

7Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; την / το Δευ Ιουν 07, 2010 2:26 am

stavroula

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΜΑΝΟΥΛΕΣ Κ ΕΜΕΙΣ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΜΑΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΑΣΤΡΟΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ...ΩΡΑΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Laughing ΠΡΩΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΕ ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙ Κ ΤΟΝ ΚΑΘΑΡΟ ΤΗΣ ΑΕΡΑ...ΕΧΟΥΜΕ Κ ΠΑΡΕΕΣ ΕΚΕΙ ΟΠΩΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...

8Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; την / το Δευ Ιουν 07, 2010 3:22 am

areti1

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kai emeis exoume ena spitaki stin paralia tis prevezas opote mia xara...fetos omos tha pame ena triimero karpenisi kai skeftomaste na ppame kai kapou alloualla den exoume apofasisei akoma...

9Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; την / το Δευ Ιουν 07, 2010 3:55 am

rena

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
fantazomai tis diakoes mou sto pelio s ena uperoxo xwrio me ta paidakia mou na paizon stis fantastikes paralies,alla fantazomai mono giati me vlepw olo to kalokairi athina Sad

10Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; την / το Δευ Ιουν 07, 2010 4:56 am

mariposa

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimitra elena ωραιο το Πευκι;το σκεπτομαστε και εμεις για Ευβοια γιατι ειναι και κοντα και ωραια.Ηταν να πηγαιναμε Ναξο αλλα πανακριβα τα εισιτηρια κοριτσια Crying or Very sad

11Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; την / το Δευ Ιουν 07, 2010 4:59 am

Μαρία

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πανάκριβα mariposa μου δεν λες τίποτα! φωτιά! εμείς λέμε Ζάκυνθο για φέτος (πρώτα ο Θεός!) βέβαια να πας και να έρθεις με ένα αυτοκίνητο κοστίζει 109 ευρώ το καράβι, αλλά τουλάχιστον είναι πιο φτηνά από τις Κυκλάδες! Rolling Eyes

12Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; την / το Δευ Ιουν 07, 2010 5:00 am

Lena

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εμεις λεγαμα για ναξο αλλα μας βλεπω να παμε παλι πατρα στο σπιτι της γιαγιας μου..

13Σημαντικό! ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; την / το Δευ Ιουν 07, 2010 5:22 am

naysika

ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΒΟΛΟ ΚΑΙ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ.ΔΙΠΛΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ!!

14Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; την / το Δευ Ιουν 07, 2010 11:09 pm

Dimitra_Elena

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
naysika έγραψε:ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΒΟΛΟ ΚΑΙ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ.ΔΙΠΛΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ!!

Μυτικα έχω πάει,σε κάμπινγκ παλαιώθεν!Είναι πάρα πολύ όμορφα,και έχει πεντακάθαρη θάλασσα!

15Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; την / το Δευ Ιουν 07, 2010 11:12 pm

Dimitra_Elena

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mariposa έγραψε:dimitra elena ωραιο το Πευκι;το σκεπτομαστε και εμεις για Ευβοια γιατι ειναι και κοντα και ωραια.Ηταν να πηγαιναμε Ναξο αλλα πανακριβα τα εισιτηρια κοριτσια Crying or Very sad

Είναι πάρα πολύ όμορφο,μες στο πράσινο και από νερά άψογα.Απλά είναι λίγο βαθιά τα νερά.

Έχει ζωή,ταβερνούλες,καφετέριες,από κλαμπ δεν παίζουν πολλά αλλά δεν με νοιάζει,με την οικογένεια θα πάω.Είχα πάει και πέρυσι κι είχαμε βρει ένα κατάλυμα με 15 ευρώ το δίκλινο την μέρα!Κι είχε και κουζίνα μέσα,και στην αυλή παιδική χαρά.

16Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; την / το Δευ Ιουν 07, 2010 11:28 pm

ΗΡΩ

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Glitterfy.com - Glitter Graphics

17Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; την / το Δευ Ιουν 07, 2010 11:54 pm

ANGEL

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΠΕΜΠΑ έγραψε:ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΚΙΝΕΤΑ ΤΩΡΑ ΜΕΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΑΛΕΣΜΕΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΥΒΑΛΩ ΚΑΤΣΑΡΟΛΙΚΑ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΑ ΝΗΣΙΑ ΦΙΤΖΗ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΛΕΣΕΙ Η ΛΑΤΣΗ.

ΣΤΗΝ ΚΙΝΕΤΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΣΤΗΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΩΡΑΙΟ ΚΑΤΑΛΥΜΑ;ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΔΕ ΒΡΗΚΑ ΚΑΤΙ ΑΞΙΟΛΟΓΟ ΑΛΛΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΛΛΙΩΣ ΤΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΙΝΑΙ.ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ-ΝΑ ΜΗ ΘΕΛΕΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΟΎΤΕ ΤΡΕΛΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΦΤΑΣΩ!

18Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; την / το Δευ Ιουν 07, 2010 11:57 pm

Dimitra_Elena

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ANGEL έγραψε:

ΣΤΗΝ ΚΙΝΕΤΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΣΤΗΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΩΡΑΙΟ ΚΑΤΑΛΥΜΑ;ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΔΕ ΒΡΗΚΑ ΚΑΤΙ ΑΞΙΟΛΟΓΟ ΑΛΛΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΛΛΙΩΣ ΤΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΙΝΑΙ.ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ-ΝΑ ΜΗ ΘΕΛΕΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΟΎΤΕ ΤΡΕΛΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΦΤΑΣΩ!

Εγώ ξέρω κάποιο ξενοδοχείο,τον Κοκκίνη(έτσι νομίζω λέγεται).Είναι στην παλιά εθνική,κι είναι απίστευτο,αλλά εκεί κοντά δεν υπάρχει τίποτα.Μόνο το εστιατόριο του ξενοδοχείου,και η θάλασσα στα πόδια σου(Είναι σαν ιδιωτική,κατεβαίνεις μέσα από το ξενοδοχείο.)
Πριν παντρευτώ πήγαινα Σαββατοκύριακα με τον άντρα μου,και με φίλες.

19Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; την / το Τρι Ιουν 08, 2010 12:06 am

ΗΡΩ

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Dimitra_Elena έγραψε:
ANGEL έγραψε:

Εγώ ξέρω κάποιο ξενοδοχείο,τον Κοκκίνη(έτσι νομίζω λέγεται).Είναι στην παλιά εθνική,κι είναι απίστευτο,αλλά εκεί κοντά δεν υπάρχει τίποτα.Μόνο το εστιατόριο του ξενοδοχείου,και η θάλασσα στα πόδια σου(Είναι σαν ιδιωτική,κατεβαίνεις μέσα από το ξενοδοχείο.)
ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΜΠΑΛΟΟΥΖ ΚΙΝΕΤΑ BEACH ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΩΡΑΙΑ ΕΝΟΙΚΙΑΖΟΜΑ Ι ΕΧΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΤΩΡΑ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΦΤΙΑΞΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΛΙΟ ΔΡΟΜΟ

20Σημαντικό! Απ: ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ; την / το Τρι Ιουν 08, 2010 12:09 am

ΗΡΩ

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΠΕΜΠΑ έγραψε:
Dimitra_Elena έγραψε:
ANGEL έγραψε:

ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΜΠΑΛΟΟΥΖ ΚΙΝΕΤΑ BEACH ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΩΡΑΙΑ ΕΝΟΙΚΙΑΖΟΜΑ Ι ΕΧΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΤΩΡΑ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΦΤΙΑΞΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΛΙΟ ΔΡΟΜΟ
ΤΑ ΕΝΟΙΚΙΑΖΟΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΜΙΑ ΤΑΒΕΡΝΑ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΑΒΟΣ ΟΠΩΣ ΘΑ ΕΡΧΕΣΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ ΕΘΝΙΚΗ ΣΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΣΟΥ ΧΕΡΙ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Δημιουργήστε το μπλογκ σας