Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» σας εχει συμβει;
από maro28 Σήμερα στις 12:11 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από αγγελακι στον ουρανο Σήμερα στις 12:09 pm

» Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139
από tzeni27 Σήμερα στις 12:05 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από mama_maria krhth Σήμερα στις 12:01 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από madmommy Σήμερα στις 11:52 am

» Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!!
από μαρακι27 Σήμερα στις 11:44 am

» έχει τύχει σε κάποια??
από Yasmina Σήμερα στις 11:44 am

» Να 'χαμε να λέγαμε του ντουρνοθύρη λόγια....
από roodie Σήμερα στις 11:39 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από anastasssia Σήμερα στις 11:39 am

» ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ 2014
από ΜΑΡΙΑΜ1 Σήμερα στις 11:39 am

» ΟΔΟΝΤΟΦΥΙΑ ΜΩΡΟΥ 20 ΜΗΝΩΝ
από Yasmina Σήμερα στις 11:30 am

» Μικρες μανουλες!!!
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Σήμερα στις 11:28 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!!
από merentoula Σήμερα στις 11:26 am

» Εγκυουλες Δεκεμβριου 2014!!!
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Σήμερα στις 11:22 am

» ΕΣΠΑ 2014 - 2015 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
από Stevi_tasos Σήμερα στις 11:20 am

» mipos eimai egkuos
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Σήμερα στις 11:14 am

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Σήμερα στις 11:09 am

» ΝΕΑ ΜΟΔΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ.ΑΝΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΑΠΤΙΣΗ ,ΠΑΝΤΡΕΨΟΥ ΕΝΑΝ 9ΧΡΟΝΟ .
από roodie Σήμερα στις 11:00 am

» Θέλω να γίνω μαμά αλλά.....
από Stevi_tasos Σήμερα στις 10:53 am

» χειροποίητα προσκλητήρια- μπομπονιέρες
από Stevi_tasos Σήμερα στις 10:51 am

» ΒΡΕΙΤΕ ΤΙΣ ΠΑΛΑΙΕΣ ΣΑΣ ΣΥΜΜΑΘΗΤΡΙΕΣ-ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ-ΣΥΜΦΟΙΤΗΤΕΣ
από Stevi_tasos Σήμερα στις 10:47 am

» ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ ΣΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ
από Stevi_tasos Σήμερα στις 9:30 am

» sos mono zimarika
από kerasoula Χθες στις 10:25 pm

» ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ-ΜΑΙΕΥΤΗΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ
από miliana Χθες στις 8:54 pm

» συσπασεις...
από mama_maria krhth Χθες στις 7:38 pm

» ΜΑΜΑΔΕΣ,ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ,ΑΓΟΡΑΚΙΑ....ΚΟΠΙΑΣΤΕ ,ΟΙ ΝΤΟΥΡΝΟΘΥΡΕΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑΝ !
από Stevi_tasos Χθες στις 7:11 pm

» βαψιμο μαλλιων στο θηλασμο
από Stevi_tasos Χθες στις 6:58 pm

» Προσπάθεια για μωρό και θάλασσα
από Stevi_tasos Χθες στις 6:33 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ, ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΑΠΟ ΤΑ LIDL
από mhtsaina Χθες στις 6:17 pm

» πειτε την γνωμη σας...
από Stevi_tasos Χθες στις 6:10 pm

» ΚΑΤΣΑΡΙΔΑ ΜΠΗΚΕ ΣΠΙΤΙ
από margdimitra Χθες στις 5:36 pm

» χοριακη στην εξωσωματικη
από snoopy Χθες στις 5:36 pm

» ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΕΙΟΥ - ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟΣ
από MARITSA123 Χθες στις 2:28 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!!
από ioanna85 Χθες στις 12:29 pm

» πωλείται mei tai ελάχιστα χρησιμοποιημένο
από annoulamas Χθες στις 12:25 pm

» καλώς σας βρήκα!
από jelaki Χθες στις 11:44 am

» Νέο μέλος της μαμαδοπαρέας!
από Stevi_tasos Χθες στις 9:24 am

» ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
από frini Χθες στις 9:13 am

» ΦΤΙΑΞΤΕ ΤΖΙΤΖΙΜΠΙΡΑ
από Stevi_tasos Χθες στις 7:54 am

» ΕΧΕΙ ΑΠΝΟΙΑ ΣΗΜΕΡΑ. ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ
από Stevi_tasos Χθες στις 7:43 am

Παρόντες χρήστες
693 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 39 μέλη, 2 μη ορατοί και 652 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Anastasie, anastasssia, angel24:), Despoina90, dimimi82, eftixia, elila, evizogr, fanouria, griniaroula, Irene14, jelaki, jollie, katerinoula, kerasoula, lucky25, madmommy, mama_maria krhth, maro28, merentoula, nikacat13, pennytol, RITAKI30, roodie, roxanne87, royla, snoopy, stilvy1982, theanw, thomais, tzeni27, valgreg, xrysaki!, Yasmina, ΜΑΡΙΑΜ1, Σοφία η μέλλουσα μανούλα, αγγελακι στον ουρανο, κουνελάκι, μαρακι27

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42 ... 47 ... 54  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 41 από 54]

Athin@

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:ρε κοριτσια τι επαθαν ολα τα blogs??????? τα εκλεισαν ολα οι δημοκρατες?????????/???????????????????????????????????????????????????????????
Τι έγινε; Δεν έχω μπει πουθενά σήμερα.

TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:βρε κοριτσια το εβαλα αυτο το ψευδονημο γιατι ετσι με φωναζει η κορη μου οταν παιζουμε "φρααουλιτσα".
Δικαιολογίιιιιιιιες!Very Happy

athina24

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα!τι κανετε???????????

Athin@

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:καλησπερα!τι κανετε???????????

Γειά σου Αθηνούλα!!!!!!! Καλά είσαι κοριτσάρα μου; Να που σε πέτυχα και μία φορά χι χι!!

Νενεν

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευάκι έγραψε:
Athin@ έγραψε:
Ευάκι έγραψε:εγω ξερω παντα τι θελω!!!! ενα κουτι μερεντα!!!!!!!! Razz

Προχτές πήγε η αδερφή μου στη διαιτολόγο της και κάποια στιγμή τη ρωτάη η διαιτολόγος: μα δεν καταλαβαίνω τι σου προσφέρει η σοκολάτα; Shocked

Μετά κάτι της είπε η αδερφή μου (δεν θυμάμαι τι ακριβώς) κάτι σχετικά με τη μερέντα και το κουτάλι και της λέει η διαιτολόγος: τι εννοείς; Shocked
Λέω καλά παλαβή είναι η γυναίκα; Μα δεν έχει φάει ποτέ μερέντα με κουτάλι;;;;;;;;;;;Πως είναι δυνατόν;;;;;;;;;;;;;Πως ζει;;;;;;;;; Ή μάλλον ΓΙΑΤΙ ΖΕΙ;;;;;;;

αυτη η ερωτηση τα λεει ολα!!!!!!!!!!!!!θα μας τρελανουν?και μερεντα με το κουταλι τρρω και κρεπα με τρεις στρωσεις κρεπα και 4 στρωσεις μερεντα τρωω,εννιοτε τρωω και μερεντα με πατατακια!!!!!!!!!!ειμαι μια παμφαγα μερεντοφαγος!!!!!!!!!!! pig pig pig pig pig

ΜΕΡΕΝΤΑ ΜΕ ΣΑΝΤΙΓΥ ΚΑΙ ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΑ... ΠΟΛΛΑΠΛΟΙ ΟΡΓΑΣΜΟΙ!!! pig pig pig pig pig pig

athina24

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα ειμαι!οι μικρες κοιμουνται,ο μητσος στο μαγαζι και εγω μασουλαω παξιμαδια!!!!!!η γωγω καλα???????διαβασα βεβαια για την αναπτυξη της.....

Νενεν

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νενεν έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
Athin@ έγραψε:
Ευάκι έγραψε:εγω ξερω παντα τι θελω!!!! ενα κουτι μερεντα!!!!!!!! Razz

Προχτές πήγε η αδερφή μου στη διαιτολόγο της και κάποια στιγμή τη ρωτάη η διαιτολόγος: μα δεν καταλαβαίνω τι σου προσφέρει η σοκολάτα; Shocked

Μετά κάτι της είπε η αδερφή μου (δεν θυμάμαι τι ακριβώς) κάτι σχετικά με τη μερέντα και το κουτάλι και της λέει η διαιτολόγος: τι εννοείς; Shocked
Λέω καλά παλαβή είναι η γυναίκα; Μα δεν έχει φάει ποτέ μερέντα με κουτάλι;;;;;;;;;;;Πως είναι δυνατόν;;;;;;;;;;;;;Πως ζει;;;;;;;;; Ή μάλλον ΓΙΑΤΙ ΖΕΙ;;;;;;;

αυτη η ερωτηση τα λεει ολα!!!!!!!!!!!!!θα μας τρελανουν?και μερεντα με το κουταλι τρρω και κρεπα με τρεις στρωσεις κρεπα και 4 στρωσεις μερεντα τρωω,εννιοτε τρωω και μερεντα με πατατακια!!!!!!!!!!ειμαι μια παμφαγα μερεντοφαγος!!!!!!!!!!! pig pig pig pig pig

ΜΕΡΕΝΤΑ ΜΕ ΣΑΝΤΙΓΥ ΚΑΙ ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΑ... ΠΟΛΛΑΠΛΟΙ ΟΡΓΑΣΜΟΙ!!! pig pig pig pig pig pig

ΚΑΠΟΤΕ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΕ ΜΙΑ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟ Η ΟΠΟΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΑΝΙΑ ΜΕ ΤΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ!!!!! ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΕΦΥΓΑ!! ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ....

Athin@

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:καλα ειμαι!οι μικρες κοιμουνται,ο μητσος στο μαγαζι και εγω μασουλαω παξιμαδια!!!!!!η γωγω καλα???????διαβασα βεβαια για την αναπτυξη της.....
Κι εγώ έχω μια λιγούρα και μάλλον θα μασουλήσω κάτι.
Η Γωγώ καλά, αγκαλιά μου είναι.Μου κρατάει το χέρι και προσπαθεί να μου ζωγραφίσει μία "βα"= πεταλούδα, όπως καταλαβαίνεις μου έχει κάνει το χέρι...μην πω γιατί τρως.

Νενεν έγραψε:ΚΑΠΟΤΕ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΕ ΜΙΑ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟ Η ΟΠΟΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΑΝΙΑ ΜΕ ΤΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ!!!!! ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΕΦΥΓΑ!! ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ...
Μα είναι άνθρωποι αυτοί;;;
Shocked

Μιλουπακι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι μου κανετε; εγω ειμαι ετσι Shocked εφαγα το μεσημερι τα μακαρονια μου και γυρισε ο αντρας μου και μου ειχε φερει παγωτο Shocked και δεν φτανει αυτο τωρα παρειγγειλε και σουβλακια που φυσικα θα φαω Crying or Very sad και δεν φτανει μονο αυτο πηρα δυο με πιτα, γιατι μου αρεσει το ενα να το αφηνω παντα για αυριο και μου πεταξε και την κορυφαια, ατακα μονο αυτα θελεις; Shocked να γιατι δεν θα αδυνατισω ποτε Twisted Evil

Ευάκι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου τη βοηθεια σας!πηγαμε για δωματια παιδικα.δε βρηκαμε πουθενα ξυλινα.οτι βρηκαμε ηταν MDF η βακελιτης.τι γνωμη εχετε?ξερετε τπτ απο ανθεκτικοτητα ειναι γερα?εχω πελαγωσει!!!

Μιλουπακι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω απο ικεα που εχω παρει του μικρου λογικα mdf ειναι, παντως μια χαρα μας εχει βγει τρια χρονια τωρα, απο εκει και περα τι να σου πω, πια δυσκολα βρισκεις ξυλινα, παλια ολες οι κουζινες ηταν ξυλινες ολες εχουν γινει mdf σπανια βρισκεις

Athin@

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι μου η αλήθεια είναι οτι δεν ξέρω να τα ξεχωρίζω τα είδη τύπου ξύλου. Και δεν έχω ασχοληθεί με τις ποιότητές τους.
Αλήθεια τι χρώμα θα έχει το δωμάτιο;

Ευάκι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Αλήθεια τι χρώμα θα έχει το δωμάτιο;

δε ξερω τι χρωμα...ειναι και διαφορετικο φυλο...ισως σιελ και ροζ-μωβ με ασπρουλιαρικο ξυλο.δε ξερω εχω κολλησει με το υλικο και δε σκεφτηκα το χρωμα...το ικεα νομιζω δεν εχει mdf αλλα βακελιτη δλδ πεπιεσμενα πριονιδια.δε ξερω τα εχω παιξει...το κεφαλι μου ειναι καζανι...απο την αλλη 1000 ευρω μας βγαινει με κουκετα(και συρταρι κατω απο την κουκετα),γραφεια και πενταφυλλη ντουλαπα.να το παρω και οσο παει τωρα που ειναι μικρα????οσο το χτυπησουν,μεγαλωνοντας θα τους παρω εφηβικο...τι να κανω βοηθηστε με...

Μιλουπακι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αν σου αρεσει και το βλεπεις καλο παρτω, εξαλλουν τα μικρα ολο και κατι καταστρεφουνε, εγω κοιταξα για κουκετα ολοι απο 700 ευρω και πανω τα ειχανε χωρις τα στρωματα το 1000 το ειχαμε στανταρ δηλ, ε σορρυ δεν τα εχω, και τελικα θα παρω απο ικεα, η μια τυπου ξυλινη, η μια σιδερενια, δεν εχω και πολλες επιλογες, το δωματιο επειδη ειναι και εμενα διαφορετικο φυλλο το εχω ενα πρασινο αλλα οχι αυτα τα ασχημα πρασινα, ενα ανοικτο που ειναι αναμεσα στο ανοικτο πρασινο με τυρκουαζ, εχω κολησει τωρα δεν θυμαμαι πως λεγεται η αποχρωση, που ταιριαζει πολυ ωραια και με ροζ λεπτομερειες και με αλλες πολλες

Athin@

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:ισως σιελ και ροζ-μωβ με ασπρουλιαρικο ξυλο.
Λιλά και μωβ έχω κάνει το δικό μου δωμάτιο με άσπρο ξύλο(ήταν λίγο προ Βασίλη και έμεινε) και έτσι θα κάνω της Γωγώς μετά.Very Happy

Ευάκι έγραψε:να το παρω και οσο παει τωρα που ειναι μικρα????οσο το χτυπησουν,μεγαλωνοντας θα τους παρω εφηβικο...τι να κανω βοηθηστε με...

Εγώ θα το έπαιρνα στη θέση σου. Ξέρεις οτι τώρα θα γραφτεί, θα γρατσουνιστεί και γενικά θα πάθει πολλές καταστροφές. Οπότε λογικά κάποια στιγμή θα χρειαστεί αλλαγή πιο μετά. Γνώμη μου! Wink

naysika

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπεραααα!τη κανεται?εμειμολις φαγαμε κατι κρεπες αλλο πραγμα!!!

Athin@

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γειά σου Ελενίτσα! Δίαιτα κι εσύ βλέπω ε; Very Happy

naysika

Athin@ έγραψε:Γειά σου Ελενίτσα! Δίαιτα κι εσύ βλέπω ε; Very Happy

γεια σου Αθηνα μου!!!μπα εγω δεν εχω προβλημα με διαιτες!!!χαχχαχαχ αλλα και να ειχα σε οποιους αρεσουμε για τους αλλους δεν θα μπορεσουμε!!!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ευάκι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ουφ ευχαριστω πολυ βρε κοριτσια!κι ο αντρας μου ετσι λεει να το κανουμε,ειναι ευκαιρια ειναι σερβικο εργοστασιο που κανει πρωτο ανοιγμα στην Β.Ελλαδα.λεω να το εμπιστευτω και στην τελικη οπως λετε κι εσεις τους παιρνω καλο μολις μεγαλωσουν λιγο που δε θα το χαλανε κιολας!μετα που θα κανω και το τριτο!!! Wink

naysika

Ευάκι έγραψε:ουφ ευχαριστω πολυ βρε κοριτσια!κι ο αντρας μου ετσι λεει να το κανουμε,ειναι ευκαιρια ειναι σερβικο εργοστασιο που κανει πρωτο ανοιγμα στην Β.Ελλαδα.λεω να το εμπιστευτω και στην τελικη οπως λετε κι εσεις τους παιρνω καλο μολις μεγαλωσουν λιγο που δε θα το χαλανε κιολας!μετα που θα κανω και το τριτο!!! Wink

εγω στα αγορια τα δυο εχω κουκετα σε σκουρο ξυλο και με αποχρωσεις του μπλε και απο κατω εχει δυο πολυ μεγαλα σιρομενα σιρταρια!το ειχα παρει πριν 5 χρονια 700ευρω μαζι με τα στροματα απο βιοτεχνια!!δεν εχουν παθει τιποτα , ακομα!

Athin@

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:μετα που θα κανω και το τριτο!!! Wink
Σωστό κι αυτό!!!!!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 41 από 54]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42 ... 47 ... 54  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create a blog