Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!!
από vasoulagal Σήμερα στις 8:14 pm

» ΕΛΑΦΡΩΣ ΑΥΞΗΜΕΝΗ ΑΥΧΕΝΙΚΗ!!!
από olgitsa 5 Σήμερα στις 8:01 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133
από tinkerbellini Σήμερα στις 7:14 pm

» ευχαριστημενες απο τον παιδικο σταθμος σας και γιατι??
από filenada Σήμερα στις 5:33 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!!
από roxanne87 Σήμερα στις 12:20 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #21
από filenada Σήμερα στις 9:50 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!!
από tinkerbellini Χθες στις 8:26 pm

» Μετα απο ποσες σπερματεγχυσεις εγινε το θαυματακι;;
από tinkerbellini Χθες στις 8:23 pm

» ΤΡΙΔΥΜΑ!!!
από magicmouse Χθες στις 6:14 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!!
από poppaki Χθες στις 6:01 pm

» πράσινος άργιλος
από acer Παρ Apr 18, 2014 8:34 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #11#
από Sadi Παρ Apr 18, 2014 1:05 pm

» ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ
από μιτατα Πεμ Apr 17, 2014 6:21 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2014!!!!
από fatsoulini Πεμ Apr 17, 2014 5:46 pm

» ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ; #3
από poppaki Πεμ Apr 17, 2014 11:18 am

» ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗ CLUB!!!
από kateri Τετ Apr 16, 2014 11:05 pm

» ΕΧΕΤΕ ΜΠΕΙ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΣΑΣ;;;;
από spiridoula27 Τετ Apr 16, 2014 3:20 pm

» απορρυπαντικα planet
από ΕλένηΚ Τετ Apr 16, 2014 2:35 pm

» ΝΚ ΕΞΕΤΑΣΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ
από ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ Τετ Apr 16, 2014 12:30 pm

» Μανικιουρ-πεντικουρ-Τεχνητα νυχια-φρυδια-διατροφη
από Eirinomama Τετ Apr 16, 2014 12:11 pm

» Colorful Memories - Χειροποιητα Βιβλια ευχων
από momirene Τετ Apr 16, 2014 9:23 am

» ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!
από filenada Τρι Apr 15, 2014 7:41 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από Ntoritsa Τρι Apr 15, 2014 4:29 pm

» Baby diper cake και συμβουλές
από Miaki Τρι Apr 15, 2014 3:12 pm

» Γάλα FREZYLAC-PURE βιολογικό 0-6 μηνών
από eleftherna Τρι Apr 15, 2014 12:59 pm

» Ποιο αντιηλιακό να πάρω??
από bebaki Τρι Apr 15, 2014 9:21 am

» TI NA KANΩ ΜΕ ΤΟ ΝΟΝΟ ΜΑΣ?
από filenada Δευ Apr 14, 2014 8:11 pm

» ΠΝΕΥΜΟΝΟΛΟΓΟΣ ΣΟΣ
από jijel Δευ Apr 14, 2014 12:10 pm

» ΜΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ !!
από mariloy Δευ Apr 14, 2014 8:36 am

» εχει παρει θεση το αντρακι μας!
από μιτατα Σαβ Apr 12, 2014 11:08 pm

» ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ
από Tinkerbell10 Σαβ Apr 12, 2014 10:45 pm

» Χειροποίητα προσκλητήρια & μπομπονιέρες (ΝΕΕΣ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ!)
από mariameint Σαβ Apr 12, 2014 9:19 pm

» μηπως ειμαι εγκυος ???
από κουνελάκι Σαβ Apr 12, 2014 8:49 pm

» Κεραλοιφή της Ελένης
από Helen M. Σαβ Apr 12, 2014 8:11 pm

» Σαλπιγγογραφια....που την κανατε;ποσο κοστισε;
από poppaki Σαβ Apr 12, 2014 7:35 pm

» μακιγιαζ βραδυνο μονο 25 ευρω στον χωρο σας θεσσαλονικη
από mamamia12 Σαβ Apr 12, 2014 12:45 am

» MAKE UP ARTIST PEGY-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
από mamamia12 Σαβ Apr 12, 2014 12:41 am

» KAΛΑΘΑΚΙ ΜΕ ΚΑΛΟΥΔΙΑ ΓΙΑ ΔΩΡΟ....
από elin1 Παρ Apr 11, 2014 10:13 pm

» Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι!
από Tzeni84 Παρ Apr 11, 2014 9:56 pm

» ΥΨΟΣ 13 ΜΗΝΩΝ!!!!
από tinag Παρ Apr 11, 2014 9:20 am

Παρόντες χρήστες
419 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 4 μέλη, 0 μη ορατοί και 415 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

alex-paula, demaki88, Tintail, vasoulagal

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 13]

61 Απ: χαμηλη χοριακη sos στό Σαβ Μαϊος 07, 2011 12:22 pm

Ευάκι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οτι ειναι να γινει για καλο να γινει κοπελα μου!να προσεχεις τον εαυτο σου και να επικοινωνεις με τον γιατρο σου ακομη και για κατι που θα σου φανει πολυ μηδαμινο...ευχομαι να πανε ολα καλα και για σενα και για το μωρακι [You must be registered and logged in to see this image.]

62 Απ: χαμηλη χοριακη sos στό Σαβ Μαϊος 07, 2011 12:49 pm

boubouka

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ! ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ! ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΗΡΕΜΗ!

63 Απ: χαμηλη χοριακη sos στό Σαβ Μαϊος 07, 2011 12:57 pm

Athin@

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kira ελπίζω να τύχεις αυτό το 5% και να πάνε όλα καλά. Άλλωστε δεν είναι λίγες οι περιπτώσεις που άλλα λέγαν οι γιατροί και τελικά όλα πήγαιναν καλά. Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία. Αλλά είπαμε, ότι είναι να γίνει θα γίνει. Σου εύχομαι ξανά να πάνε όλα πολύ καλά!

64 Απ: χαμηλη χοριακη sos στό Σαβ Μαϊος 07, 2011 1:01 pm

kikitso

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.

65 χαμηλη χοριακη sos στό Σαβ Μαϊος 07, 2011 1:49 pm

μωρουλι

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ. flower

66 Απ: χαμηλη χοριακη sos στό Σαβ Μαϊος 07, 2011 2:48 pm

kira

Παίζει το forum στα δάχτυλα!

67 Απ: χαμηλη χοριακη sos στό Σαβ Μαϊος 07, 2011 2:51 pm

kira

Ευχαριστώ πολύ!
Να είστε καλά κοριτσια!!

68 Απ: χαμηλη χοριακη sos στό Κυρ Μαϊος 08, 2011 8:39 am

MANOU

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κιρα μου καταρχην να σου ευχηθω χρονια πολλα για σημερα,να χαιρεσαι το παιδακι σου.
Μακαρι ολα να πανε κοπελα μου,αλλα οτι κι αν γινει να ξερεις οτι θα ειναι για καλο.Να περασεις ομορφα σημερα με την οικογενεια σου και να απολαυσεις το ρολο της μανουλας.

69 Απ: χαμηλη χοριακη sos στό Κυρ Μαϊος 08, 2011 1:06 pm

markellajohny

θα σου συνηστουσα να παρεις και μια δευτερη γνωμη...κι εμενα πηγαν να με τρελανουν στο 2ο. 55 πρωτη χοριακη, 2000 κατι η δευτερη, αλλα εμβρυο αφαντο!!!!αφου το ειδαν δεν επιαναν καρδιακους παλμους!!!!ο γιος μου ειναι 11 μηνων!!!!απλα ηταν κατα 1 εβδομαδα καθυστερημενη η συλληψη!!!!κανε υπομονη, δε μπορεις να κανεις κατι αλλο!!!!

70 Απ: χαμηλη χοριακη sos στό Κυρ Μαϊος 08, 2011 4:17 pm

kira

markellajohny έγραψε:θα σου συνηστουσα να παρεις και μια δευτερη γνωμη...κι εμενα πηγαν να με τρελανουν στο 2ο. 55 πρωτη χοριακη, 2000 κατι η δευτερη, αλλα εμβρυο αφαντο!!!!αφου το ειδαν δεν επιαναν καρδιακους παλμους!!!!ο γιος μου ειναι 11 μηνων!!!!απλα ηταν κατα 1 εβδομαδα καθυστερημενη η συλληψη!!!!κανε υπομονη, δε μπορεις να κανεις κατι αλλο!!!!

Πήρα και 2η και σκέφτομαι να πάρω και 3η γνώμη!!
Αχ δεν ξέρεις πόοοοοοοοοοοσσσοοοοοοοοοοο πολύ θέλω να έχω κι εγώ την εξέλιξη της δεύτερης σου εγκυμοσύνης!

71 Απ: χαμηλη χοριακη sos στό Κυρ Μαϊος 08, 2011 6:05 pm

cinderella

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μπράβο στο γιατρό σου, βρε kira μου!!!!!! Εγώ αντιμετώπισα τα ίδια στην 1η μου εγκυμοσύνη, αλλά ο γιατρός δεν άφησε κανένα περιθώριο κ την 7η(ή 9η, θα σε γελάσω τώρα!! Rolling Eyes ), ιασώ κ γεια σας!! Στις δίδυμες η χοριακή ανέβαινε αλματωδώς, αλλά στη Ραφαέλα μου πάλι στην αρχή δεν ήταν όσο έπρεπε κ ευτυχώς άλλαξα γιατρό-λόγω αλλαγής τόπου κ γεννήθηκε το μπισκοτάκι μου!!Α!! Και τα τεστ που έκανα στο σπίτι μου βγήκαν confused ΟΛΑ αρνητικΆ confused εκτός από του μπισκοτακίου, που αχνοφαινόταν κάτι ροζ!!!!!!
Να σου πάνε όλα καλάαααααα!!!!!!

72 Απ: χαμηλη χοριακη sos στό Κυρ Μαϊος 08, 2011 7:17 pm

nopi30

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κιρα ευχομαι να πανε ολα καλα... ειναι ψυχοφθορα η διαδικασια αλλα ελπιζω να ανταμοιφθεις στο τελος...
Θα προσευχομαι για σενα...

73 Απ: χαμηλη χοριακη sos στό Κυρ Μαϊος 08, 2011 7:37 pm

kira

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

74 Απ: χαμηλη χοριακη sos στό Τρι Μαϊος 10, 2011 6:52 am

ζουμπι

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σου Kira,εχω να γραψω στο site σχεδον 1 χρονο.Εισαι η αφορμη που αρχιζω παλι να συμμετεχω δειλα-δειλα κ αυτο γιατι μεσα απο αυτο που σου συμβαινει,αναγνωριζω κ τη δικη μου περιπετεια πριν 1,5 χρονο.Εχω κ εγω μια κορη 8 χρονων πλεον,αλλα πριν 1,5 χρονο εμεινα εγγυος,μετα απο πολλες δυσκολιες,εχουμε καποια προβληματακια κ εγω κ ο συζηγος κ αφου ειμασταν 1 βημα πριν την εξωσωματικη.Σαν απο θαυμα ηρθε εκεινη η εγκυμοσυνη,ενω μας το ειχαν αποκλεισει οι γιατροι πως μπορουμε φυσιολογικα να κανουμε παιδι.
Περασα την ιδια ακριβως αγωνια που περνας,το ιδιο καρδιοχτυπι..τι να σου λεω τωρα,με καταλαβαινεις κ σε καταλαβαινω.Τελικα εγω δυστηχως ημουν ατυχη κ δεν τα καταφερα.Απο τοτε ομως αρχισε ενας γολγοθας για εμενα που με εφτασε στα ορια της καταθλιψης.
Ολα αυτα στα λεω,οχι φυσικα για να σε εππηρεασω αρνητικα,προς Θεου,αλλα για να σε αφυπνισω.Οτι κ να γινει να μην σε παρει απο κατω.Ολα γινονται για καποιο λογο.Να εισαι σιγουρη για αυτο.
Οσα παιδια κ να εχεις αν σου συμβει αυτο,το ιδιο δυσκολο ειναι,οταν επιθυμεις τοσο να φερεις στον κοσμο παιδια κ να τους δωσεις ολη σου την αγαπη κ την αφοσιωση.
Επειδη εχω περασει πολλα,στο θεμα εγκυμοσυνη,τα τελευταια χρονια που προσπαθω να κανω αλλο ενα παιδακι,χωρις να το παιζω ειδημονας,θελω να σου πω πως στο εξωμητριο,συνηθως οι μοναδες της χοριακες ανεβαινουν σαν τρελες.Εσενα ανεβαινει αργα,αλλα ανεβαινει κ διπλασιαζεται.
Θα σου πω κ εγω οτι σου εχουν ηδη πει τα υπολοιπα κοριτσια.Υπομονη κ ηρεμια,οοοοοσο πιο ηρεμη εισαι τοσο το καλυτερο.
Και να θυμασαι οτι ειναι να γινει, θα γινει,η φυση ξερει πολυ καλα το εργο της.Βρες ενα γιατρο που να σου αποπνεει εμπιστοσυνη,κανε το σταυρο σου κ προχωρα.
Ευχομαι μεσα παο την ψυχη μου,με ολη μου τη δυναμη κ τη θετικη ενεργεια να πανε ολα καλα,τελεια!
Θα μπαινω για να μαθαινω νεα σου.
Να χαιρεσε τη ζουζουνα σου κ με το καλο οτι ειναι να ερθει. Smile

75 Απ: χαμηλη χοριακη sos στό Τρι Μαϊος 10, 2011 10:16 am

Carrie

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κίρα είχες κανένα νεότερο??

76 Απ: χαμηλη χοριακη sos στό Τρι Μαϊος 10, 2011 2:02 pm

kira

ζουμπι έγραψε:Γεια σου Kira,εχω να γραψω στο site σχεδον 1 χρονο.Εισαι η αφορμη που αρχιζω παλι να συμμετεχω δειλα-δειλα κ αυτο γιατι μεσα απο αυτο που σου συμβαινει,αναγνωριζω κ τη δικη μου περιπετεια πριν 1,5 χρονο.Εχω κ εγω μια κορη 8 χρονων πλεον,αλλα πριν 1,5 χρονο εμεινα εγγυος,μετα απο πολλες δυσκολιες,εχουμε καποια προβληματακια κ εγω κ ο συζηγος κ αφου ειμασταν 1 βημα πριν την εξωσωματικη.Σαν απο θαυμα ηρθε εκεινη η εγκυμοσυνη,ενω μας το ειχαν αποκλεισει οι γιατροι πως μπορουμε φυσιολογικα να κανουμε παιδι.
Περασα την ιδια ακριβως αγωνια που περνας,το ιδιο καρδιοχτυπι..τι να σου λεω τωρα,με καταλαβαινεις κ σε καταλαβαινω.Τελικα εγω δυστηχως ημουν ατυχη κ δεν τα καταφερα.Απο τοτε ομως αρχισε ενας γολγοθας για εμενα που με εφτασε στα ορια της καταθλιψης.
Ολα αυτα στα λεω,οχι φυσικα για να σε εππηρεασω αρνητικα,προς Θεου,αλλα για να σε αφυπνισω.Οτι κ να γινει να μην σε παρει απο κατω.Ολα γινονται για καποιο λογο.Να εισαι σιγουρη για αυτο.
Οσα παιδια κ να εχεις αν σου συμβει αυτο,το ιδιο δυσκολο ειναι,οταν επιθυμεις τοσο να φερεις στον κοσμο παιδια κ να τους δωσεις ολη σου την αγαπη κ την αφοσιωση.
Επειδη εχω περασει πολλα,στο θεμα εγκυμοσυνη,τα τελευταια χρονια που προσπαθω να κανω αλλο ενα παιδακι,χωρις να το παιζω ειδημονας,θελω να σου πω πως στο εξωμητριο,συνηθως οι μοναδες της χοριακες ανεβαινουν σαν τρελες.Εσενα ανεβαινει αργα,αλλα ανεβαινει κ διπλασιαζεται.
Θα σου πω κ εγω οτι σου εχουν ηδη πει τα υπολοιπα κοριτσια.Υπομονη κ ηρεμια,οοοοοσο πιο ηρεμη εισαι τοσο το καλυτερο.
Και να θυμασαι οτι ειναι να γινει, θα γινει,η φυση ξερει πολυ καλα το εργο της.Βρες ενα γιατρο που να σου αποπνεει εμπιστοσυνη,κανε το σταυρο σου κ προχωρα.
Ευχομαι μεσα παο την ψυχη μου,με ολη μου τη δυναμη κ τη θετικη ενεργεια να πανε ολα καλα,τελεια!
Θα μπαινω για να μαθαινω νεα σου.
Να χαιρεσε τη ζουζουνα σου κ με το καλο οτι ειναι να ερθει. Smile

Καλή μου ζούμπι με συγκίνησε ειλικρινά το μήνυμα σου!!Χίλια ευχαριστώ που μοιράστηκες μαζίμου το βίωμα σου,για να με βοηθήσεις,το εκτιμώ πολύ και με συγκινείς Crying or Very sad
Το ξέρω ότι πρέπει να είμαιδυνατή και σε αυτό με βοηθάει η πίστη μου και η κόρη μου!Φυσικά και ο αντρούλης μου!
Ευχομαι και σε σενα ότι μα ότι καλύτερο!!Σύντομα να κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου και το δεύτερο σου μωράκι,Ο Θεός ξέρει πότε είναι η κατάλληλη στιγμή για κάθετι και πάντα μας δίνει δύναμη!Κι εγώ πιστεύω ότι θα γίνει αυτό που είναι για καλό!!!!

Κάπου είχα διαβάσει ότι ΄΄ΖΩΗ ΧΩΡΙΣ ΛΥΠΕΣ,ΘΑ ΗΤΑΝ ΖΩΗ ΧΩΡΙΣ ΧΑΡΕΣ¨ και το σκέφτομαι έντονα τις μέρες αυτές!!!

Κάθε ευτυχία και χαράστη ζωή σου και να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου

77 Απ: χαμηλη χοριακη sos στό Τρι Μαϊος 10, 2011 2:15 pm

kira

Carrie έγραψε:Κίρα είχες κανένα νεότερο??

Carrie τα νέα είναι σχεδόν τα ίδια!
Η χθεσινη χοριακή ήταν 733,ανεβαίνει μεν, με ποολυυυυ αργούς ρυθμούς δε!!!!
Ετσι θα συνεχιστεί και αυτή η βδομάδα με την ελπίδα να δούμε κάτι στον υπέρηχο κατά την Παρασκευή!

78 Απ: χαμηλη χοριακη sos στό Τρι Μαϊος 10, 2011 2:16 pm

Carrie

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kira έγραψε:
Carrie έγραψε:Κίρα είχες κανένα νεότερο??

Carrie τα νέα είναι σχεδόν τα ίδια!
Η χθεσινη χοριακή ήταν 733,ανεβαίνει μεν, με ποολυυυυ αργούς ρυθμούς δε!!!!
Ετσι θα συνεχιστεί και αυτή η βδομάδα με την ελπίδα να δούμε κάτι στον υπέρηχο κατά την Παρασκευή!

Ομως ανεβαίνει!Δεν είμαι γιατρός και οι γνώσεις μου γενικώς είναι περιορισμένες, ξέρω πως θεωρητικά πρέπει να διπλασιάζεται ανά 1,5-2 μέρες αλλά όμως δεν είναι θετικό που ανεβαίνει? Εύχομαι να πάνε όλα καλά.. Smile

79 Απ: χαμηλη χοριακη sos στό Τρι Μαϊος 10, 2011 4:25 pm

mora

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!!!!!
ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΝΕ ΟΛΕΣ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!

80 Απ: χαμηλη χοριακη sos στό Τρι Μαϊος 10, 2011 4:37 pm

Ευάκι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα πω κι εγω αυτο που ελεγα σε μια φιλη μου χθες.οταν εμεινα εγκυος στον γιο μου πηγα μονο στο γιατρο με ενα τεστ θετικο στο χερι και τπτ αλλο.στην κορη μου δεν ενιωθα καλ,κατι με ετρωγε κανω τεστ αρνητικο,κανω χωριακη 5-25 δλδ μηδεν,πονουσα,δεν ενιωθα φυσιολογικα.παιρνω τηλεφωνο το γιατρο μου μου λεει ελα για υπερηχο,πηγα για υπερηχο και ειχα διδυμα...απο διαφορετικη ωορηξια,το ενα παλλινδρομο,νεκρο.το αλλο σε σακο,η καρδουλα φαινοταν.η χωριακη επρεπε να ειχε εκτοξευθει και ομως ηταν μηδενικη!!!!!!!!!οι πιθανοτητες να αιμορραγησω παααρα πολλες,ειχα εσωτερικη αιμορραγια ως τον 6ο στην ωοθηκη και ως τον 6ο δεν ηξερα αν το αλλο μωρο μου θα γεννηθει,δε μπορουσα να κανω ονειρα γι'αυτο,δε μπορουσα να παιρνω αγκαλια τον μεγαλο μου απο φοβο μη με κλωτσησει κατα λαθος-μωρο ηταν κι αυτος- και εχω ρηξη ωοθηκης και κατα συνεπεια χασω και το υγιες μωρο...ποτε ξανα δεν εκανα και ουτε θα κανω χοριακη.....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 13]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | To have a free blog