Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» ΕΣΠΑ 2014 - 2015 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
από xrysaki! Σήμερα στις 3:53 pm

» Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139
από Marianna50 Σήμερα στις 3:51 pm

» Πρωτόγαλα;;
από ANGEL Σήμερα στις 3:50 pm

» ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ 2014
από dora74 Σήμερα στις 3:44 pm

» συσπασεις...
από mama_maria krhth Σήμερα στις 3:31 pm

» Μικρες μανουλες!!!
από reniapa Σήμερα στις 3:24 pm

» προσπαθεια σπερματεγχυσης
από ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ Σήμερα στις 3:19 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από ANGEL Σήμερα στις 3:10 pm

» ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΜΕ ΔΑΝΙΚΑ ΩΑΡΙΑ
από ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ Σήμερα στις 2:59 pm

» Εγκυουλες Δεκεμβριου 2014!!!
από γεωργια καρ. Σήμερα στις 2:57 pm

» Είμαι ξανά έγκυος!!
από ANGEL Σήμερα στις 2:45 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από efaki27 Σήμερα στις 2:21 pm

» τσιμπημα μελλισας η σφηγγας...
από Areti2 Σήμερα στις 1:32 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από stel87 Σήμερα στις 1:27 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από Catty Σήμερα στις 12:30 pm

» Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!!
από Anastasie Σήμερα στις 12:17 pm

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Σήμερα στις 11:45 am

» καισαρικη με επισκληριδιο?
από helen prl Σήμερα στις 11:45 am

» απορίες εν μεσω μερικής αποκόλλησης
από Yasmina Σήμερα στις 11:38 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!!
από valgreg Σήμερα στις 11:27 am

» τεραστιος λεκιθικος ασκος ??
από ANGEL Σήμερα στις 11:19 am

» ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ!!!!!!!!!
από tinag Σήμερα στις 9:53 am

» Αρνηση για βοηθεια
από ANGEL Σήμερα στις 9:52 am

» ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ?
από Marianna50 Σήμερα στις 8:09 am

» ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ - ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΚΛΗΡΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ
από kerasoula Σήμερα στις 12:34 am

» ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΓΙΑ ΒΑΠΤΙΣΗ/ΠΑΡΤΥ
από Emilynik Σήμερα στις 12:27 am

» δεν λεει ποτε οτι θελει τουαλετα τι να κανω να το βοηθησω???
από maria maroui Σήμερα στις 12:16 am

» Τουρτοπάνες & Cupcakes!!!
από anatoligew Χθες στις 11:18 pm

» ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΔΕΞΙΩΣΗ ΒΑΦΤΙΣΗΣ!!!
από kerasoula Χθες στις 10:32 pm

» ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ μερος 3
από famozina Χθες στις 9:41 pm

» παραξενα ονειρα
από maro28 Χθες στις 5:27 pm

» ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ ΣΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ
από Stevi_tasos Χθες στις 3:30 pm

» Κλαψ κλαψ...... :(
από kerasoula Χθες στις 3:09 pm

» ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ μερος2
από ede37 Χθες στις 1:09 pm

» MAKE UP ARTIST PEGY-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
από mamamia12 Χθες στις 11:32 am

» Ρουχα/παπουτσια για αγορια&κοριτσια απο 0-7 χρ. σε συμβολικες τιμες
από Joana Χθες στις 2:06 am

» χειροποίητα προσκλητήρια- μπομπονιέρες
από Stevi_tasos Τετ Jul 23, 2014 11:27 pm

» mipos eimai egkuos
από Anna lamda Τετ Jul 23, 2014 10:59 pm

» Να 'χαμε να λέγαμε του ντουρνοθύρη λόγια....
από ede37 Τετ Jul 23, 2014 10:56 pm

» ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
από gallida Τετ Jul 23, 2014 9:13 pm

Παρόντες χρήστες
695 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 38 μέλη, 0 μη ορατοί και 657 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

AKa, ANGEL, angel4, annoyla, depytsilo, Despoina90, ede37, efaki27, eleni_23, elila, esprit, fanouria, i_kitty, irenehr, jelaki, katerinoula, mamalina, maria1979, marialena, Marianna50, MARITSA123, maryz-iraklio kritis, perperouna, reniapa, roodie, Silver away, snoopy, sofia lara, Stevi_tasos, thali-alex, tinag, Tinkerbell10, tzeni27, xristinio18, xrysaki!, ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ, Βάνα Κ., ευουλα5

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 6]

61 Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ , ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??? στό Τρι Μαϊος 03, 2011 2:45 pm

tattooed_snowhite

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλλιοπακι αν περασω απο γιαννενα σιγουρα θα ριξω συρμα! χαχαχαχ

Γιαννα μου μπορεις να κανεις cover up στο παλιο σου τατουαζ αλλα σαφεστατα θα πρεπει να ειναι πιο εντονο στα χρωματα του για να καλυφθει το παλιο απο κατω. βεβαια αν δεν εχω μια εικονα του σχεδιου δεν μπορω να πω με σιγουρια. παντως ναι γινεται! Very Happy

62 Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ , ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??? στό Κυρ Μαϊος 08, 2011 11:34 pm

lenaki1982

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και εγώ έχω τατουάζ, στην κοιλιά, ένα νυσταγμένο κουνελάκι.
το έκανα πριν από 6 χρόνια.

63 Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ , ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??? στό Δευ Μαϊος 09, 2011 12:38 am

prozak

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
έχω ένα ταττού σε ένα σημείο που το βλέπει μόνο ο άντρας μου, ο γιατρός μου, η μαία μου και αυτός που μου το χτύπησε...
επίσης θα είναι το πρώτο πράγμα που θα δει ο γιος μου βγαίνοντας..!!!! χαχαχα

είχαμε κλείσει ραντεβού μαζί με τον άντρα μου, να κάνουμε ο ένας το νικ του άλλου, αλλά μας πρόλαβε η εγκυμοσύνη, οπότε είπαμε να το αφήσουμε για αργότερα...

64 Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ , ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??? στό Σαβ Μαϊος 14, 2011 12:06 pm

despina1984

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια 6 Ιουνιου θα αποκτησω το πρωτο μου τατουαζ και ειμαι υπερβολικα χαρουμενη!!!πηγα χθες και εκλεισα ραντεβου και εφτιαξα και το σχεδιακη μου !!!3 γραμματακια ειναι αλλα χαιρομαι τοοοοσο!!!μονο που δεν θα το κανω εκει που ηθελα αρχικα γιατι μου ειπε το παλικαρι οτι ειναι πολυ μικρο και δεν θα φαινεται καθολου!!!tatoo_snowhite εσυ που ξερεις απο αυτα τι σχεδιο θα μπορουσα να κανω στο πισω μερος του λαιμου μου ωστε να μην ειναι τεραστιο αλλα να φαινεται!!!συγνωμη αν σε εχω πριξει αλλα ειμαι σαν παιδακι μεσα στα jumbo!!!ευχαριστωωωωωωω!!!

65 Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ , ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??? στό Σαβ Μαϊος 14, 2011 12:36 pm

refaki

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχ κοριτσια εμενα εκανε χτες ο αντρας μου! τα αρχικα του ονοματος της κορης μας και του δικου μου... ειναι τελειοοοοο ζηλεψα παρα πολυ Razz και θελω και γω συντομα! αλλα επειδη εχω δερματολογικο προβλημα μας ειπε το παιδι που κανει τα ταττοο να ρωτησω πρωτα δερματολογο!
εσυ tattooed_snowhite ξερεις αν υπαρχει προβλημα αμα εχει καποιος εκζεματα να κανει ταττοο?

66 Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ , ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??? στό Σαβ Μαϊος 14, 2011 7:54 pm

tattooed_snowhite

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αντε δεσποινακι καλη αρχη με τα τατουαζ! γιατι κανεις δεν μπορει να κανει μονο 1! σαν τα πατατακια ενα πραγμα Razz χαχαχ
που θα το κανεις? δωσε βαση στις μετεπειτα οδηγιες και θα εισαι τζετ! οτι αλλη απορια εχεις ρωτα ελευθερα!

ρεφακι μου καλο θα ηταν να το συζητησεις με τον δερματολογο σου, γιατι σε ποιο ευαισθητα δερματα, η επουλωση αργει και οσο πιο αργα κλεινει η πληγη τοσο πιο πολυ κινδυνευει για μικρομολυνσεις - οι οποιες δεν ειναι τραγικες- απλα ισως σε ταλαιπωρησουν με φαγουρα , σπυρακια κλπ. η οποια φαγουρα, μεχρι να θρεψει και να δεσει το τατουαζ πρεπει να αποφευγετε οπως ο διαολος το λιβανι! γιατι μπορει ακομα και να χαλασει.

φιλακια! και στη διαθεση σας

67 Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ , ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??? στό Σαβ Μαϊος 14, 2011 8:12 pm

pokopikos

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια και εγώ στο κλάμπ.Πριν απο 11 μέρες έκανα στον καρπό τα αρχικά του γιού μου και ο άντρας μου έκανε ακριβώς το ίδιο κάτω από ένα άγγελο που έχει.

68 Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ , ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??? στό Κυρ Μαϊος 15, 2011 9:02 am

ΧΡΥΣΑΝΝΑ

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ελα ρε γαμωτο, θελω κι εγω!!!μη με πριζώνετε!!!

69 Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ , ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??? στό Κυρ Μαϊος 15, 2011 1:06 pm

markellajohny

εγω εχω τρια και μετα το καλοκαιρι θα παω για το 4ο! και τα τρια τα βλεπει μονο ο αντρας μου!!!χιχιχιιχι!!!!το τεταρτο θα ειναι στον καρπο μου, τα ονοματα των παιδιων μας!!!

70 Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ , ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??? στό Κυρ Μαϊος 15, 2011 1:28 pm

blackrose

...κι εγω ελεγα οταν θα γεννησω το μπεμπη θα παω να κανω ακομη ενα τα αρχικα του αλλα δεν......προς το παρον εχω μια σκεπτικη νεραιδα στην δεξια μερια της πλατης μου, ψηλα στον ωμο.μετριου μεγεθους..ο αντρας μου εχει μια καρδια που μεσα της βγαινει ενα τριανταφυλλο και την τρυπαει, εξισου πανεμορφο....

πιστευω ειναι προσωπικο για τον καθενα ,και τι αποψη εχει ο καθενας για τα τατουαζ..και οι λογοι για τους οποιους καποιος κανει τατουαζ διαφερουν απο ατομο σε ατομο.
εγω προσωπικα θεωρω πως τατουαζ κανω γιατι θελω εγω και γιατι κατι συμβολιζει για μενα(φυσικα και απο θαυμασμο στην τεχνη αυτη) και οχι για να το κανω και απλα να φαινεται.ειναι κατι που μια ζωη θα το εχεις και πρεπει να εισαι σιγουρος-η οτι το θελεις..φιλικα blackrose

71 Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ , ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??? στό Κυρ Μαϊος 15, 2011 3:06 pm

fratzolaki

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλησπέρα κι από εμένα!!!
Εγώ έχω ένα tattoo στον αυχένα, μια νεράιδα.Πέρυσι ενώ είχα κανονίσει να πάω για το 2ο, έμεινα έγκυος!θέλω τώρα που έχω γεννήσει να πάω να κάνω αυτό που χρωστάω( θα είναι η υπογραφή του μπαμπά μου που τον έχω χάσει εδώ και χρόνια) και θα κάνω και το όνομα της κόρης μου.Επειδή όμως ακόμα θηλάζω αποκλειστικά, θα ήθελα να σε ρωτήσω tattooed snowhite εσύ που είσαι επαγγελματίας και ξέρεις, μπορώ να τα κάνω ή μήπως δεν επιτρέπεται επειδή θηλάζω ακόμα?Επηρεάζει το γάλα?

72 Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ , ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??? στό Κυρ Μαϊος 15, 2011 3:21 pm

tattooed_snowhite

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημεραααα!
Η εγχυση της μελανης δεν ξεπερναει το 2ο και 3ο στρωμα του δερματος μας, και τα μορια του μελανιου ειναι πολυ ''μεγαλα'' για να περασουν στο μητρικο γαλα, οποτε και δεν επιρεαζει.
παρολα αυτα πολλοι επαγγελματιες ΔΕΝ κανουν τατουαζ σε εγκυες και γυναικες που θυλαζουν. το πιο σωστο ειναι να γινει η δερματοστιξη στα πρωτα γεννεθλια του παιδιου, δωσε στο σωμα σου την ευκαιρια να ανακαμψει πληρως απο τον τοκετο , η γνωμη μου ειναι να περιμενεις λιγο.. εε... και μεχρι να περιμενεις να ψαχνεις για ενα ομορφο σχεδιακι! Wink

προσοχη μερικοι θα σου πουν οτι δεν υπαρχει προβλημα ουτε στην εγκυμοσυνη ουτε στην γαλουχια.
εγω απ την ερια μου και σαν γυναικα καλλητεχνης σεβομαι πολυ το γυναικειο σωμα και τις αναγκες του.
Η δικη μου γνωμη ηταν αυτη Very Happy

73 Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ , ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??? στό Κυρ Μαϊος 15, 2011 5:39 pm

despina1984

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευχαριστω !!εγω θα κανω τα αρχικα του αντρα μου και των μικρων στον καρπο μου!!αν και ηθελα στον αυχενα μου ειπε το παλικαρι οτι ειναι πολυ μικρο και δεν θα φαινεται σχεδον καθολου!!!δεν εχει και αδικο!!!Βεβαια οπως ειπες και εσυ ειναι σαν τα πατατακια και χθες χαζευα σχεδια στο internet και ηδη διαλεξα και το δευτερο νομιζω!!αν και εψαχνα για καποια νεραιδα μου αρεσαν πολυ 3 μπλε πεταλουδες....αχ!!αρρωστια!!!μου φαινεται αν ξεκινησεις δεν εχεις τελειωμο!!!

74 Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ , ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??? στό Κυρ Μαϊος 15, 2011 5:43 pm

tattooed_snowhite

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχα ετσι ειναι εθιστικο! ειδικα αν το αγαπας , εγω με τα δικα μου τα ματια, αυτην την διαδικασια την βλεπω σαν να δινω μορφη με χρωματα οτι εχω μεσα στην ψυχη μου, σκεψεις αναμνησεις, κατορθοματα, πρωσοπα κλπ.
εχω 12 και ολη την πλατη, απ το σβερκο μεχρι τον ποπο Razz
τη λατρευω τη δουλεια μου, να κανω σε αλλους και να κανω και πανω μου Very Happy

75 Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ , ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??? στό Κυρ Μαϊος 15, 2011 5:49 pm

despina1984

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ειναι τελεια οντως αν και δεν θα σου κρυψω οτι μολις ειδα την αιθουσα καθαρη κ αποστυρωμενη με το κρεβατακι μου θυμισε τρελα νοσοκομειο και τα χρειαστηκα λιγο!!!ασε που με το ζορι βρηκα και ραντεβου!!!!!να σε ρωτησω στον αυχενα τι σχεδια κανουν συνηθως που να ειναι ομορφα και να φαινονται κιολας??πωπω αμα κανω οσα μου αρεσουν θα χρειαστω ενα σωμα ακομα!!!

76 Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ , ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??? στό Κυρ Μαϊος 15, 2011 5:52 pm

tattooed_snowhite

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ετσι πρεπει να ειναι η αιθουσα , θυμιζει νοσοκομειο -τουλαχιστον η μυρωδια- γιατι το απολυμαντικο επιφανειας ειναι ιδιο με αυτο που χρησιμοποιουν στους χειρουργικους παγκους, ειναι πολυ δυνατο και καλο! σκωτονει τα παντα! -ακτος απο ανθρωπο- Razz Razz Razz

σε συνεπερνει λιγο η τεχνη αλλα καλο θα ειναι να μην βιαστεις να παρεις αποφασεις για τα επομενα σου τατουαζ
''think before you ink!'' Wink Very Happy

77 Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ , ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??? στό Κυρ Μαϊος 15, 2011 5:55 pm

tattooed_snowhite

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οσο για το μερος αυτο ειναι καθαρα δικη σου αποφαση, ο καλητεχνης θα σου δωσει mερικες προτασεις, τι παει τι δεν παει με βαση την εμπειρια του, εσυ απλα θα το σκεφτεις, και αν ακομα επιμενεις στο πρωταρχον σημειο .. εσυ αποφασιζεις! Wink

78 Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ , ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??? στό Κυρ Μαϊος 15, 2011 9:11 pm

ΑΓΑΠΗ@

ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ Very Happy
ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΑ ΤΑΤΟΥΑΖ I love you
ΕΧΩ ΕΝΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 6 ΧΡΟΝΙΑ, ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΜΟΥ ΔΕΞΙΑ ΕΝΑΣ ΟΜΟΡΦΟΣ ΙΣΤΟΣ ΑΡΑΧΝΗΣ ΠΑΝΩ ΣΕ ΕΝΑ ΟΜΟΡΦΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ flower
ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΑΚΟΜΗ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ Mad
ΕΙΧΑ ΜΕΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ Κ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΛΛΗΤΕΧΝΗ ΕΠΕΙΔΗ ΑΥΤΟΣ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΤΟ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ Κ ΟΧΙ ΤΗΝ ΑΡΑΧΝΗ ΠΟΥ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΑ ΕΓΩ Rolling Eyes ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΟΤΕ ΤΙ ΜΕ ΕΙΧΕ ΠΙΑΣΕΙ ΑΛΛΑ ΕΙΧΕ ΔΙΚΙΟ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕ ΣΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕΙ!!!
ΑΛΛΑ Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ Κ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕ Very Happy

79 Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ , ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??? στό Κυρ Μαϊος 15, 2011 9:29 pm

grammatiki

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εμενα μου αρεσουν πολυ τα τατου.εχω εναν εδω και 6 χρονια στο ποδι με κινεζικα γραμματα και σκεφτομαι να κανω αλλο ενα τωρα που να εχει να κανει με την μπεμπα μου.θελει σκεψη ομως πριν αποφασισω το τι και το που φυσικα.

80 Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ , ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??? στό Κυρ Μαϊος 15, 2011 10:41 pm

despina1984

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tatooed_snowhite εχεις πολυ δικιο!!!για αυτο το τατουαζ θα συμφωνησω με τον ειδικο αλλα το επομενο...΄χιχιιχιχιχι...εχεις δικιο δεν πρεπει να βιαστω αλλα εχω χαρει πολυυυυυ...μετα το επομενο θα το σκεφτομαι πιο πολυ.... Embarassed Embarassed

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forums | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your own free blog