Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗ CLUB!!!
από kateri Χθες στις 11:05 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #21
από mamagoriou29 Χθες στις 10:43 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!!
από mpiskoto Χθες στις 8:50 pm

» ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ; #3
από ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ Χθες στις 4:47 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133
από vasoula1 Χθες στις 3:55 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!!
από demaki88 Χθες στις 3:50 pm

» ΕΧΕΤΕ ΜΠΕΙ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΣΑΣ;;;;
από spiridoula27 Χθες στις 3:20 pm

» Μετα απο ποσες σπερματεγχυσεις εγινε το θαυματακι;;
από mary 30 Χθες στις 3:12 pm

» απορρυπαντικα planet
από ΕλένηΚ Χθες στις 2:35 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!!
από ΕλένηΚ Χθες στις 2:25 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #11#
από irenehr Χθες στις 1:57 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2014!!!!
από Lollipop83 Χθες στις 1:00 pm

» ΝΚ ΕΞΕΤΑΣΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ
από ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ Χθες στις 12:30 pm

» Μανικιουρ-πεντικουρ-Τεχνητα νυχια-φρυδια-διατροφη
από Eirinomama Χθες στις 12:11 pm

» ΕΛΑΦΡΩΣ ΑΥΞΗΜΕΝΗ ΑΥΧΕΝΙΚΗ!!!
από Mariza_30 Χθες στις 11:01 am

» Colorful Memories - Χειροποιητα Βιβλια ευχων
από momirene Χθες στις 9:23 am

» ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!
από filenada Τρι Apr 15, 2014 7:41 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από Ntoritsa Τρι Apr 15, 2014 4:29 pm

» Baby diper cake και συμβουλές
από Miaki Τρι Apr 15, 2014 3:12 pm

» Γάλα FREZYLAC-PURE βιολογικό 0-6 μηνών
από eleftherna Τρι Apr 15, 2014 12:59 pm

» Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!!
από Tintail Τρι Apr 15, 2014 9:24 am

» Ποιο αντιηλιακό να πάρω??
από bebaki Τρι Apr 15, 2014 9:21 am

» TI NA KANΩ ΜΕ ΤΟ ΝΟΝΟ ΜΑΣ?
από filenada Δευ Apr 14, 2014 8:11 pm

» ΠΝΕΥΜΟΝΟΛΟΓΟΣ ΣΟΣ
από jijel Δευ Apr 14, 2014 12:10 pm

» ΜΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ !!
από mariloy Δευ Apr 14, 2014 8:36 am

» εχει παρει θεση το αντρακι μας!
από μιτατα Σαβ Apr 12, 2014 11:08 pm

» ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ
από Tinkerbell10 Σαβ Apr 12, 2014 10:45 pm

» Χειροποίητα προσκλητήρια & μπομπονιέρες (ΝΕΕΣ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ!)
από mariameint Σαβ Apr 12, 2014 9:19 pm

» μηπως ειμαι εγκυος ???
από κουνελάκι Σαβ Apr 12, 2014 8:49 pm

» Κεραλοιφή της Ελένης
από Helen M. Σαβ Apr 12, 2014 8:11 pm

» Σαλπιγγογραφια....που την κανατε;ποσο κοστισε;
από poppaki Σαβ Apr 12, 2014 7:35 pm

» μακιγιαζ βραδυνο μονο 25 ευρω στον χωρο σας θεσσαλονικη
από mamamia12 Σαβ Apr 12, 2014 12:45 am

» MAKE UP ARTIST PEGY-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
από mamamia12 Σαβ Apr 12, 2014 12:41 am

» KAΛΑΘΑΚΙ ΜΕ ΚΑΛΟΥΔΙΑ ΓΙΑ ΔΩΡΟ....
από elin1 Παρ Apr 11, 2014 10:13 pm

» Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι!
από Tzeni84 Παρ Apr 11, 2014 9:56 pm

» πράσινος άργιλος
από margdimitra Παρ Apr 11, 2014 2:23 pm

» ΥΨΟΣ 13 ΜΗΝΩΝ!!!!
από tinag Παρ Apr 11, 2014 9:20 am

» ευχαριστημενες απο τον παιδικο σταθμος σας και γιατι??
από filenada Πεμ Apr 10, 2014 6:30 pm

» Μαμαδες Μαρτιου - Απριλίου 2013 Νο1
από tinag Πεμ Apr 10, 2014 3:45 pm

» καρότσι stokke
από valentinavale Πεμ Apr 10, 2014 1:09 pm

Παρόντες χρήστες
81 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 81 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1 ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ Chicco S3 trio!!!!! στό Σαβ Apr 16, 2011 3:35 pm

Elena84

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....
ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΕΒΛΕΠΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΣ 19w 3d .ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΒΡΗΚΑΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΣΕ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΑΜΕΣΩΣ,ΔΩΣΑΜΕ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΗ.ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ?ΕΙΣΤΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΕΣ?ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΣΑΣ.
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ LINK ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ
http://www.skroutz.gr/s/267883/Chicco-Trio-S3.html?from=recommendation

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...

2 Απ: ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ Chicco S3 trio!!!!! στό Σαβ Apr 16, 2011 7:08 pm

chrysaaa

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Όχι, ακριβώς... εγώ έχω το chicco trio living και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένη. Σου το γράφω γιατί νομίζω ότι μοιάζουν λίγο!

3 Απ: ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ Chicco S3 trio!!!!! στό Κυρ Apr 17, 2011 1:19 am

EIRHNH75

Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Είναι "τέλειο"! Πες μας ποια ειναι η χαμηλοτερη τιμη που το βρηκες και πού γιατι το θελει κι αλλη μία εγκυος του φορουμ αλλα κολλαει στην τιμή. Εγω είχα ενα αλλο μοντελο της chicco που ειχε την ιδια καλαθούνα -καταπληκτικη!- και το ιδιο καθισματακι αυτοκινητου- αρκετα καλο. Το δικο μου μειωνεκτουσε στις ροδες- μικρες κι "αδυναμες"- και στο καθισμα του καροτσιου- λιγο "ψευτικο". Αυτο που θες εχει τέλειο σκαφος, φοβερες ροδες, και τελειο καθισμα! Το εχω δει σε εκεινο το φανταστικο χρωμα, το andromeda! Μακαρι να υπηρχε αυτο το μοντελο όταν αγορασα κι εγω καροτσι!
Με το καλο!

4 Απ: ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ Chicco S3 trio!!!!! στό Κυρ Apr 17, 2011 1:55 pm

Elena84

ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΣΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ ΑΠΟ ΤΟ Link.ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΗΘΕΛΑ.
ΤΟ ΠΗΡΑΜΕ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΗΝ ΞΑΝΘΗ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΟΤΙ ΤΟ ΕΒΓΑΛΕ Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΤΗΣ Chicco ΣΕ ΠΡΟΣΦΟΡΑ,ΟΜΩΣ ΜΟΝΟ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΥΟ ΧΡΩΜΑΤΑ
http://www.brandora.de/P222557.brandora
http://www.skroutz.gr/s/267883/Chicco-Trio-S3.html?from=recommendation
ΣΤΑ 500 ΕΥΡΩ.ΤΟ ΕΙΧΑ ΒΡΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ 'GELLINO' ΣΤΑ 550 ΕΥΡΩ ΟΜΩΣ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ ΣΤΗΣ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ.

5 Απ: ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ Chicco S3 trio!!!!! στό Κυρ Apr 17, 2011 3:44 pm

elenalamprini

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αυτό το καρότσι το έχει η θεία μου και είναι πολύ ικανοποιημένη.Δεν έχει όλο το σετ έχει μόνο το καροτσάκι.Εγώ έχω της chicco αλλά όχι αυτό της φωτογραφίας..Απο το port-bebe θα μέινεις πολύ ικανοποιημένη

http://changedyourlife.blogspot.com/

6 Απ: ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ Chicco S3 trio!!!!! στό Κυρ Apr 17, 2011 4:32 pm

vasoula

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το είδα κι εγώ αυτό ομως μου φάνηκε πολύ σκληρή η πλάτη του!!!

7 Απ: ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ Chicco S3 trio!!!!! στό Δευ Apr 18, 2011 11:50 pm

EIRHNH75

Να προμυθευτεις, πάντως, και ομπρελιτσα απο την αρχη γιατι το σκέπαστρο της καλαθούνας ειναι λιγο ρηχο,κι ας μην του φαινεται, και θα το χτυπαει το μωρακι σου ο ήλιος στα ματακια... Shocked Το κάθισμα εχει καλη κουκούλα, αλλα στη φαση της καλαθουνας θα χρειαστεις ομπρελα. Επειδή πλέον η chicco δεν βγαζει, παρε τη sunny carrelo (ή carello) που ταιριαζει στο σκελετο και κανει μονο 15ε.

8 Απ: ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ Chicco S3 trio!!!!! στό Τρι Dec 06, 2011 2:36 pm

Elena84

ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΡΑΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ… ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΒΟΛΕΨΕ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥΥΥΥ ΜΙΚΡΟ ΑΣΑΝΣΕΡ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΑΜΦΙΒΑΛΩ ΑΝ ΘΑ ΧΩΡΑΕΙ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΚΑΡΟΤΣΙ. ΤΕΣΠΑ. ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΝΤΑ ΤΟΝ ΣΚΕΛΕΤΟ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ, ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΣΤΗΝ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ, ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΛΙΓΟ ΜΗΝ ΤΟ ΚΛΕΨΟΥΝ. …. ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΣΤΟ ¨ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ¨ ; ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ; ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΔΟΣΑΚΚΟ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙ, ΞΑΠΛΩΝΕΙ Η ΠΛΑΤΗ… ΘΑ ΜΕ ΒΟΛΕΨΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ, ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ ΚΑΙ ΜΩΡΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΜΕ ΤΟ ¨ΤΕΡΑΣΤΙΟ¨ ΑΣΑΝΣΕΡ ΜΑΣ. ΣΠΑΝΙΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΜΟΝΗ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ. ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΕ ΤΟ ΜΑΡΣΙΠΟ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ…
ΕΙΡΗΝΗ ΑΠΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΟΜΠΡΕΛΑ;;;

9 Απ: ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ Chicco S3 trio!!!!! στό Τρι Dec 06, 2011 5:40 pm

Elena84

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

10 Απ: ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ Chicco S3 trio!!!!! στό Τετ Dec 07, 2011 7:27 pm

agapi_

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα κι από εμένα.
Είμαι στον 7ο μήνα και αρχίσαμε να ψάχνουμε για καροτσάκια. Ενδιαφέρομαι για το καρότσι αυτό της Chicco. Για πες μου εσύ που το έχεις κιόλας... είσαι ευχαριστημένη;;; Επειδή το στενό μας είναι χωματόδρομος, νομίζω ότι οι τρεις ρόδες θα βολέψουν. Οι ρόδες του είναι απ'αυτές που φουσκώνουν ή είναι πλαστικές; Από την ποιότητα κατασκευής του γενικά είσαι ευχαριστημένη; Το παιδάκι σου είναι άνετο στο καρότσι;
Ευχαριστώωωωωω.

11 Απ: ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ Chicco S3 trio!!!!! στό Τετ Dec 07, 2011 7:42 pm

Elena84

ΓΕΙΑ ΣΟΥ, ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ…
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ.. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΣΕ ΒΟΛΕΨΕΙ ΠΟΛΥ ΣΤΟ ΧΩΜΑΤΟΔΡΟΜΟ. ΒΟΗΘΑΝΕ ΠΟΛΥ ΤΑ ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΙΣΩ ΣΤΗΣ ΡΟΔΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΡΑΔΑΣΜΟΥΣ. Η ΡΟΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ ΟΧΙ ΦΟΥΣΚΩΤΕΣ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ ΣΤΗΝ ¨ΟΔΗΓΗΣΗ¨
ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΕΧΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ, ΕΚΕΙΝΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΒΟΛΙΚΟ. ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ¨ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ¨ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΠΟΛΥ ΑΝΕΤΟ, ΞΑΠΛΩΝΕΙ ΚΙΟΛΑΣ.
ΤΟΝ ΜΟΝΟ ΜΕΙΟΝΕΚΤΗΜΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ ΣΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΙΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΧΩΡΟ ΣΤΟ ΠΟΡΤ ΜΠΑΓΑΖ.
ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΛΕΙΣ ΡΩΤΗΣΕ ΜΕ…
ΦΙΛΙΑ

12 Απ: ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ Chicco S3 trio!!!!! στό Τετ Dec 07, 2011 8:18 pm

agapi_

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ναι είναι κάπως μεγαλούτσικο για το αυτοκίνητο αλλά εμάς ευτυχώς μας χωράει. Φαίνεται να είναι γερό αλλά ήθελα να ρωτήσω κι εσένα που το έχεις χρησιμοποιήσει αρκετά... γιατί είναι και ακριβό. Το βρήκαμε στα 680 ευρώ...
πέρα από το μέγεθος, δεν θα έλεγες ότι έχει αλλά μειονεκτήματα; Τα υφάσματα σου έχουν βγει καλά;

13 Απ: ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ Chicco S3 trio!!!!! στό Τετ Dec 07, 2011 8:29 pm

Elena84

ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΝΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ… ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΤΙ. ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΥΦΑΣΜΑΤΑ; ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΠΛΕΝΟΝΤΑΙ…
ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΓΕΡΑ… ΣΕ ΠΙΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ; ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΠΗΡΑΜΕ 500 ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΛΕ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ ΣΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ.

14 Απ: ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ Chicco S3 trio!!!!! στό Τετ Dec 07, 2011 10:10 pm

spapastamou

Elena84 έγραψε:ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΡΑΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ… ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΒΟΛΕΨΕ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥΥΥΥ ΜΙΚΡΟ ΑΣΑΝΣΕΡ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΑΜΦΙΒΑΛΩ ΑΝ ΘΑ ΧΩΡΑΕΙ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΚΑΡΟΤΣΙ. ΤΕΣΠΑ. ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΝΤΑ ΤΟΝ ΣΚΕΛΕΤΟ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ, ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΣΤΗΝ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ, ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΛΙΓΟ ΜΗΝ ΤΟ ΚΛΕΨΟΥΝ. …. ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΣΤΟ ¨ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ¨ ; ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ; ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΔΟΣΑΚΚΟ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙ, ΞΑΠΛΩΝΕΙ Η ΠΛΑΤΗ… ΘΑ ΜΕ ΒΟΛΕΨΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ, ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ ΚΑΙ ΜΩΡΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΜΕ ΤΟ ¨ΤΕΡΑΣΤΙΟ¨ ΑΣΑΝΣΕΡ ΜΑΣ. ΣΠΑΝΙΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΜΟΝΗ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ. ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΕ ΤΟ ΜΑΡΣΙΠΟ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ…

κι απο τωρα μπορεις εμεις που ειναι ιδια ηλικια με την δικη σου η μικρη μας στο απλο καθισμα την εχουμε κ με τον ποδοσακο...ειναι για χρηση απο νεογεννητα...εμεις εχουμε τo inglesina zippy free σε μωβ-μπεζ και ειναι τελειο μας εχει βολεψει παρα πολυ

15 Απ: ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ Chicco S3 trio!!!!! στό Τετ Dec 07, 2011 10:41 pm

Elena84

spapastamou έγραψε:
Elena84 έγραψε:ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΡΑΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ… ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΒΟΛΕΨΕ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥΥΥΥ ΜΙΚΡΟ ΑΣΑΝΣΕΡ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΑΜΦΙΒΑΛΩ ΑΝ ΘΑ ΧΩΡΑΕΙ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΚΑΡΟΤΣΙ. ΤΕΣΠΑ. ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΝΤΑ ΤΟΝ ΣΚΕΛΕΤΟ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ, ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΣΤΗΝ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ, ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΛΙΓΟ ΜΗΝ ΤΟ ΚΛΕΨΟΥΝ. …. ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΣΤΟ ¨ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ¨ ; ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ; ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΔΟΣΑΚΚΟ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙ, ΞΑΠΛΩΝΕΙ Η ΠΛΑΤΗ… ΘΑ ΜΕ ΒΟΛΕΨΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ, ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ ΚΑΙ ΜΩΡΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΜΕ ΤΟ ¨ΤΕΡΑΣΤΙΟ¨ ΑΣΑΝΣΕΡ ΜΑΣ. ΣΠΑΝΙΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΜΟΝΗ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ. ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΕ ΤΟ ΜΑΡΣΙΠΟ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ…

κι απο τωρα μπορεις εμεις που ειναι ιδια ηλικια με την δικη σου η μικρη μας στο απλο καθισμα την εχουμε κ με τον ποδοσακο...ειναι για χρηση απο νεογεννητα...εμεις εχουμε τo inglesina zippy free σε μωβ-μπεζ και ειναι τελειο μας εχει βολεψει παρα πολυ

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ... ΩΡΑΙΑ ΘΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΤΟΤΕ. ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΚΑΘΕΤΕ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | To have a free blog