Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13#
από kikimam Σήμερα στις 5:53 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από Sporaki! Σήμερα στις 5:08 am

» ΧΑΡΙΖΩ κρεμα nipple care
από maro28 Χθες στις 11:06 pm

» egkyoules iounioy-iouliou 2015
από zeta86 Χθες στις 10:41 pm

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11
από thali-alex Χθες στις 8:31 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από Titino Χθες στις 8:25 pm

» Πολυθρόνα Θηλασμού
από tsifaki Χθες στις 6:53 pm

» φωτογραφος Θεσσαλονικη
από tsifaki Χθες στις 6:37 pm

» Μανικιούρ Πεντικιούρ Τεχνητά με τα καλύτερα υλικά, φαντασία και καλό γούστο
από tsifaki Χθες στις 6:33 pm

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2015
από vblue Χθες στις 9:06 am

» Αναμεικτα συναισθηματα
από star30 Χθες στις 8:07 am

» ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΣΤΗ ΝΙΚΑΙΑ
από kx_nevermore Χθες στις 7:15 am

» ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ ΠΑΝΕΣ ΑΦΟΡΕΤΕΣ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΧΕΔΙΑ
από kx_nevermore Χθες στις 7:13 am

» Γιατροί Γενικού πανεπιστημιακού Λάρισας
από Sporaki! Κυρ Dec 21, 2014 8:37 pm

» Παιδιά και σπουδές???
από JELLYFISH Κυρ Dec 21, 2014 9:15 am

» ΜΑΡΣΙΠΟ RING SLING
από JELLYFISH Παρ Dec 19, 2014 9:57 pm

» Καθισμα αυτοκινητου BeSafe IziGo+ και βαση Isofix- Καροτσι Quinny Buzz
από Ντάλια Παρ Dec 19, 2014 3:04 am

» Τελος ΕΟΠΥΥ στις ιδιωτικες κλινικές
από danik Τετ Dec 17, 2014 10:12 pm

» Πωλείται ring sling
από Stavroula_81 Τετ Dec 17, 2014 2:07 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΧΙΟΝΙΑ Νο24 7 ευρω!!
από Ντάλια Τρι Dec 16, 2014 9:26 pm

» ΦΡΕΣΚΟ ΓΑΛΑ
από chriss Τρι Dec 16, 2014 4:39 am

» Πωλειται Γαλα Humana 1
από ogeo Δευ Dec 15, 2014 7:44 am

» Προσφορά για μανικιούρ ημιμόνιμο!
από helonomama Δευ Dec 15, 2014 7:24 am

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από peristeraki Δευ Dec 15, 2014 5:45 am

» σχολικές γιορτές σε νηπιαγωγείο
από Areti2 Κυρ Dec 14, 2014 9:10 am

» Δημητρης ντοκολας γυνοκολογος
από olga m Παρ Dec 12, 2014 8:49 pm

» ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!
από ΛΕΝΑ!!! Παρ Dec 12, 2014 3:23 am

» Ψώνια μέσω ίντερνετ
από Areti2 Πεμ Dec 11, 2014 6:45 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από lgyftog Πεμ Dec 11, 2014 6:18 pm

» ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ???
από mama_maria krhth Πεμ Dec 11, 2014 8:20 am

» Προσκλητήρια Βάπτισης - Βιβλία ευχών {handmadebygeo}
από hmbg Τετ Dec 10, 2014 8:02 pm

» Τα πρωτα μας παπουτσακια.Βοηθεια παρακαλω!
από Areti2 Τετ Dec 10, 2014 9:38 am

» ΟΔΟΝΤΟΦΥΙΑ ΜΩΡΟΥ 20 ΜΗΝΩΝ
από chriss Τρι Dec 09, 2014 8:39 pm

» Σκεφτομαστε να μετακομισουμε Αγγλια...
από Areti2 Δευ Dec 08, 2014 1:05 am

» TUPPERWARE
από Areti2 Δευ Dec 08, 2014 1:03 am

» οικονομικες εξοδοι με τα παιδακια μας τωρα τα χριστουγεννα?
από Areti2 Δευ Dec 08, 2014 12:49 am

» ΠΩΣ ΚΟΒΕΤΑΙ Η ΠΙΠΙΛΑ???
από Areti2 Δευ Dec 08, 2014 12:39 am

» Παιδικός σταθμός ή κοπέλα στο σπίτι;
από Areti2 Δευ Dec 08, 2014 12:32 am

» Εξωσωματική (στη Θεσσαλονίκη)
από vicky_89 Κυρ Dec 07, 2014 11:00 pm

» ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!
από κοκκινοσκουφιτσα Σαβ Dec 06, 2014 4:08 am

Παρόντες χρήστες
579 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 9 μέλη, 1 μη ορατός και 569 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

fountouni, jollie, kikimam, maria_dou, ntina82, pepe mike, RITAKI30, roodie, tzeni27

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τετ Jan 23, 2013 2:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 7]

Nena

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χα χα, εσεις δεν κάνετε κια μια περαντζάδα στο μπαλκόνι του διπλανου??? Δεν τους καθαρίζετε τα τζαμια??? Και τι σκ@τ@ κάνετε όλη μέρα??????????

Πάντως, αν σου λένε "αυτό ήταν βρώμικο και το καθάρισα" πάει κι έρχεται... Το να σου λένε "κάνε κι αυτο, πρέπει να κάνεις κι αυτό, αυτό είναι βρώμικο, καθάρισε το" εκεί είναι που τα παίρνω...

florentiab

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:...κ τις τεντες?μηπως να καθαριζουμε και τα διπλανα διαμερισματα?

εσύ ειδικά μην πας στου διπλανού, έλα από Μεταμόρφωση μεριά. σε περιμένω!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

litsakos

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
litsakos έγραψε:...κ τις τεντες?μηπως να καθαριζουμε και τα διπλανα διαμερισματα?

εσύ ειδικά μην πας στου διπλανού, έλα από Μεταμόρφωση μεριά. σε περιμένω!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Laughing Laughing αντε κ επειδη εισαι εσυ θα σου κανω κ τα μαρμαρα!

florentiab

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
florentiab έγραψε:

Laughing Laughing αντε κ επειδη εισαι εσυ θα σου κανω κ τα μαρμαρα!

χαχαχαχα τι προκομένο κορίτσι!!!

vasoula

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω τις πλενω βρε κορίτσια, μα μαζευουν βρωμια και μετα παει στα ρουχα, τις πλενω με πιεστικο μπαμ μπαμ που παιρνει και φαρμακο μεσα!!!!!! ..και αν δεν μου εχει φερει ο αδερφος μου το πιεστκο, λαστιχο, σκουπα και tide υγρο!!!!!!

Βαζω και σουπλιν χαχαχαχαχα οχι πλακα κανω δεν βαζω σουπλιν!!!!!!

noni

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
florentiab έγραψε:
noni έγραψε:
vasoula έγραψε: Εχω 2 λεκάνες ασιδέρωτα λέτε να την πάρω να σιδερώσει;;;
Μετά να έρθει και σε μένα!!!! Δεν ανοίγει η ντουλάπα μας απ' τα ασιδέρωτα Very Happy Very Happy Εγώ που δεν ξέρω τι είναι οι μετώπες έχω το κεφάλι μου ήσυχο!!!

χαχαχαχαχα μακάριοι οι πτωχοί....
μακάριοι δε λες τίποτα!!!!

momirene

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παιδια σαν την δικη μου δεν εχετε!
καλη χρυση γυναικα...μακρια μας μενει χαχχαχα μακρια και αγαπημενοι. Οταν ερχετε λεει"αστα αστα εσυ ξεκουρασου, θα τα σιδερωσω εγω"
ε τα αφηνω κι εγω τι να κανω...μενει πχ 1 εβδομαδα σπιτι μου? ε οταν θα φυγει τα ρουχα ακομα ασιδερωτα θα ειναι...δεν προλαβενει ποτε να κανει τιποτα!
Παιδια ειναι απιστευτο! Δεν θελω να κανει κατι αλλα μην το λες κιολας. Αν δεν την αφησω θα πει ειμαι καταδεχτει. Οποτε κι εγω φροντιζω οταν ερθει να μην εχω τιποτα να κανει

pana

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμενα παλι δεν εχει κρατησει ποτεεεεε μα ποτεεεεεεε παιδια
και οποτε ερχεται απο το χωριο απλα καθεται δεν την ενδιαφερει εαν πνιγομαι η εαν το σπιτι ειναι χαλια η ασιδερωτα η τα πιατα μεχρι επανω τα κοιταει και λεει
αστα
δεν κανει ποτε τιποτα το σπιτι της βρωμαει και ζεχνει
κανει μια φορα την εβομαδα μπανιο και η ιδια και ο πεθερος μου
και δεν μπυ εχει κρατησει παιδι οχι να το ταισει η να το παιξει αλλα ουτε για 5 λεπτα να παω τουαλλετα
οποτε σκεψου υπαρχουν και πολυ χειροτερα

βανια

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμένα τις σπάνιες φορές που έρχεται σπίτι μου να φανταστείτε είμαι παντρεμένη 13 χρόνια να έχει έρθει σπίτι μου 13 φορές ; δηλαδή μια το χρόνο !παίρνει τι σφουγγάρι και κάνει τα πλακάκια , τσαντίλα εγω επειδή δεν το κάνει για να βοηθήσει αλλά για να έχει να λέει μετά ότι και καλά ήρθε και βοήθησε εδω το λέει για τη κόρη της στην οποία πηγαίνει τουλ΄χιστον μια φορά την εβδομάδα και της κάνει το σίδερο και όχι μόνο μέχρι πριν 2 χρόνια πήγαινε κάθε μέρα και έλεγε τη να κάνω κουράζετε !Σε μένα λεει είσαι περήφανη και ικανή αλλά να παιδί μου δνε προλαβαίνεις !εμένα γιατί μου φα΄λινετε ότι εννοει το αντίθετο ; αλλά να σας πω κάτι εμένα μου αρέσει το σπίτι μου όπως είναι και ας έει τη σκόνη του τι με αυτό ; ο Σταύρος μαθαίνει και ζωγραφίζει εκει ! Embarassed τι και αν ακόμα στα τζάμια είχαν μείνει τα απομινάρια απο τα Χριστουγένιατικά για 2 βδομάδες μετά που ξεστόλισα ; τη και αν έχω ασιδέρωτα ; θα κάτσω να πεθάνω ; πριν 2 χρόνια είχα το παιδί στο νοσοκομείο το πόδι της δνε το πάτησε να βοηθήσει εκεί που ήθελα να πάω να κάνω ένα μπάνιο αντίθετα πήγε εκδρομή !και όταν βγήκαμε απο το νοσοκομείο μου ήρθε να κάνει δουλιές !εγω είχα να κοιμηθώ 7 24ωρα και εκείνη στο χαβά της!τελευταία ήρθε μια μέρα και μου λεει να σπου κάνω τα πλακάκια .Οχι της λέω εγω ετσι τα θέλω και σηκώνομαι το πρωι και την βλέπω να έχει ξεσηκώσει το συρτάρι της κουζίνας με τα μαχαιροπίρουνα !τι κάνεις της λέω ; να καθαρίσω μου λεει για να βάλω τα χόρτα ;Κουφό ; ποιός με είδε και δενμ με φοβήθηκε .Στο σπίτι μου κουμάντο κάνω εγω !της λέω και τότε πετάχτηκε ο άντρας μου και λεει να σε βοηθησει θέλει και του απαντω εσυ κουμάντο στο αυτοκινητό σου. εδω είναι το σπίτι μου και αφεντικό είμαι εγω .Μετά μπαίνει στο δωμάτιο του Σταύρου που είναι ρακοσυλλέκτης και μάζευε δεν της είπα τίποτα έρχετε ο Σταύρος απο το σχολείο πετάει μπουφάν τσάντα και αρχίζει και βγάζει ότι μπορείτε να φανταστείτε ήταν η π΄ρωτη φορά που το ευχαριστήθηκα .Γενικά μου την βαράει δεν θέλω κανένα στα πόδια μου ακόμα και τη μάνα μου πόσο αυτή.Η γνώμη μου είναι Ναι στη καθαριότητα και την τάξη αλλά όχι καινα είναι αποστειρωμένα αν 'ηθελα 'ένα σπίτι σε κλιβανο θα μεναμε σε νοσοκομείο.

jojo_mama

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vasoula έγραψε: Απο τις 7 που λείπεις μέχρι τις 5 και πάλι έχεις το σπιτι συγυρισμενο πες της μη μιλαει καθόλου, όμως να σου πώ αν δεί κάτι θα στο κάνει η ίδια;; Εμένα είναι πολύ ψειρού το ίδιο και η μάνα μου, η πεθερά μου οταν της λέω πωπω χάλια το σπίτι μου λέει και πως θες να είναι τώρα;; Να κοιτάς το παιδί σου και άστο το σπίτι η δε μαμά μου λέει καλεεεεεε τι χάλια είναι αυτά αχαχαχαχαχα αλήθεια αντί να τα ακούω απο την πεθερά τα ακούω απο την μαμά μου!!!

Καλέ; μηπως ειμαστε αδερφες και συνυφαδες ταυτοχρονα;;;; η πεθερα μου με κυνηγαει να μην κανω τιποτα και η μανα μου,δεν σχολιαζει αλλα τα ακουω τα γραναζια να γυριζουν αν ερθει να κρατησει το παιδι και δεν εχω μαζεψει τα παιχνιδια απο το βραδυ ή αν δεν εχω μαζεψει τα πλυμενα πιατα απο το νεροχυτη!

hhmaria

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γελάω!!!!!!
εμενα παλι λεει οτι λαμπει το σπιτι μας και ειμαστε αστα να πανε απο ακαταστασιες!!!!!!!
ειδικα το χαλι μας δεν εχει παραπονο...κατουρημενο , γαλατα, σκονες, σοκολατες..ολα τα εχει!

οταν ο ανθρωπος θελει να σου την πει θα σου την πει..
αν ο ανθρωπος θελει να τα ακουσει θα τα ακουσει
εσυ γιατι τα ακους;

http://www.kordelitsa.com

Popz

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Η δικιά μου κορίτσια δεν πατάει το πόδι της στο σπίτι μας. Το απίστευτο γέλιο δε είναι ότι επειδη είναι βρωμιάρα δεν θέλει να πηγαίνουμε και σπίτι της επειδή βαριέται να καθαρίσει. Τις προάλλες ήθελε να μας δει και μας κάλεσε έξω σε καφετέρια. Ουδέτερο έδαφος και έτσι καμιά δεν είναι ανάγκη να καθαρίσει Very Happy

aris17anna14

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΝΕΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ:
ΕΡΧΕΤΑΙ ΧΤΕΣ, ΤΗΣ ΑΝΟΙΓΩ ΤΗΝ ΠΟΡΤΣΑ, ΚΑΙ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΤΑ ΣΚΑΛΙΑ, ΒΛΕΠΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΕΙ.
ΜΠΑ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ?
ΤΙ ΕΚΑΝΕ?
ΕΨΑΧΝΕ ΤΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ ΣΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΝΑ ΜΟΥ ΒΓΑΛΕΙ ΤΑ ΞΕΡΑ ΦΥΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!
ΚΑΙ ΨΑΧΝΕ ΨΑΧΝΕ ΚΑΤΙ ΘΑ ΒΡΕΙΣ, ΕΦΕΡΕ ΔΥΟ ΦΥΛΛΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΡΙΝ ΠΕΙ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΑΥΤΑ ΤΑ ΦΥΛΛΑΡΑΚΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΕΤΣΙ ΣΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ.
ΤΙ ΚΑΛΗ ΠΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΘΗΚΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.
ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΕΚΑΝΑ?
ΤΑ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΤΑΞΑ ΣΤΗ ΣΚΑΛΑ.
ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΛΕ , ΜΟΥ ΛΕΕΙ?
ΤΗΣ ΛΕΩ ΑΣΤΑ ΘΑ ΤΑ ΜΑΖΕΨΩ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΑΔΕΙΑΣΩ.
ΜΠΗΚΕ ΜΕΣΑ ΤΣΑΝΤΙΣΜΕΝΗ (ΑΥΤΗ?!)ΚΑΙ ΗΠΙΕ ΕΝΑΝ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΤΣΑΚΙΣΤΗΚΕ ΕΦΥΓΕ.
ΤΗΣ ΕΡΙΞΑ ΑΛΑΤΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ, ΡΕ ΛΕΤΕ ΝΑ ΠΙΑΝΕΙ?
ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΕΒΛΕΠΕ ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΚΑΤΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΕΣΟΥΡΝΕ!!!
ΑΝΑΜΟΝΗ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ...

lilalo

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Χαχαχαχαχα πολυ γελασα. μηπως την επομενη φορα το αλατι να της το βαλεις στον καφε;; Laughing Laughing και μετα να πεις ολο απορια" μα πως εγινε αυτο το λαθος;;" χαχα οσο για τα ξερα φυλλα επρεπε να της πεις " μη σας απασχολουν τα ξερα φυλλα μητερα, φροντιζω εγω γι αυτα" Παντως αυτο με τος καφε να το σκεφτεις Laughing Laughing να δουμε θα ξαναρθει να πιει καφε;; tongue

aris17anna14

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
lilalo έγραψε:Χαχαχαχαχα πολυ γελασα. μηπως την επομενη φορα το αλατι να της το βαλεις στον καφε;; Laughing Laughing και μετα να πεις ολο απορια" μα πως εγινε αυτο το λαθος;;" χαχα οσο για τα ξερα φυλλα επρεπε να της πεις " μη σας απασχολουν τα ξερα φυλλα μητερα, φροντιζω εγω γι αυτα" Παντως αυτο με τος καφε να το σκεφτεις Laughing Laughing να δουμε θα ξαναρθει να πιει καφε;; tongue

ΟΧΙ ΡΕ, ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΗ ΣΚΟΥΠΑ ΑΝΑΠΟΔΑ.
Η ΜΑΛΛΟΝ ΝΑ ΤΗΝ ΠΛΑΚΩΣΩ ΜΕ ΤΗ ΣΚΟΥΠΑ?
ΑΥΤΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ...
ΠΩ ΠΩ ΤΙ ΚΑΡΓΙΑ ΝΥΦΗ (ΕΤΣΙ ΓΡΑΦΕΤΑΙ?)
ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ, ΑΥΤΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΗΣ ΜΕΘΑΥΡΙΟ?

lilalo

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Οχι οχι μονο στις νυφες τα κανουν καρατσεκαρισμενο Mad

mamamatina

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χα χα χα... κάθομαι στον υπολογιστή και γαλάω σαν ηλίθια με την πεθερά σου. Εμένα η δικιά μου για να έρθει από το χωριό πρέπει να την παρακαλάς. Κι αυτό για να μη λέει. Ήρθε τώρα που γέννησα με το έτσι θέλω και όχι δουλειές δεν έκανε αλλά γύρησε ο γυιος της από το μαιευτήριο που ήταν 2 ημέρες μαζί μου και δεν του είχε μαγειρέψει ούτε φαγητό! Έκατσε και μαγείρεψε μόνος του. Ευτυχώς τα παιδιά μου τα είχε αναλάβει ο πατέρας μου γιατί την πρώτη μέρα ο μικρός είχε 39,8 πυρετό και δεν είχε καταλάβει τίποτα!!!
Όσο για τη δικιά σου θέλει τον μάστορά της. Την κουμπάρα μου. Που πάει η πεθερά της στο σπίτι και την διώχνει αν δεν έχει πάρει τηλέφωνο νωρίτερα!

thequeen86

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aris17anna14 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ,ΠΟΙΕΣ ΣΥΜΠΑΣΧΕΤΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ?
ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΟΛΛΕΣ.
ΟΠΟΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΚΟΙΤΑΕΙ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΝΑ ΒΡΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΕΙ.
ΧΤΕΣ (ΚΡΑΤΑΓΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΓΙΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΜΟΝΟ ΕΥΤΥΧΩΣ),ΜΟΥ ΛΕΕΙ.
ΚΑΛΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ (ΑΗΔΙΑΑΑ)Η ΣΚΟΥΠΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ?
Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ 3 ΕΤΩΝ ΤΡΩΕΙ ΜΠΙΣΚΟΤΑ,ΨΩΜΙ, ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟ ΚΟΛΑΤΣΙΟ ΤΟΥ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ.
Ε, ΤΑ ΜΑΖΕΥΩ ΤΑ ΨΙΧΟΥΛΑ,ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΜΩΣ, ΑΝ ΤΟΥ ΦΩΝΑΖΩ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΔΩ ΤΑ ΣΠΡΩΧΝΕΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ,ΝΑ ΤΟ ΣΚΟΤΩΣΩ?
ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΧΕΣΤΗΚΑ, ΘΑ ΤΑ ΜΑΖΕΨΩ,ΖΩΝΤΑΝΟΙ ΑΝΘΡΩΠΙ ΕΙΜΑΣΤΕ.
Ε,ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ?
ΔΕΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΠΑΙΔΙΑ?
ΨΙΧΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΤΑΜ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΚΑΤΑ!
ΚΑΙ ΕΓΩ Ο ΜΑΛΑΚΑΣ ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΤΗΝ ΠΩ ΕΠΙΤΟΠΟΥ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΘΗΚΑ.
ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΓΕ Η ΩΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΤΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΚΡΑΝΑ.
ΑΝΤΕ Γ.... ΚΥΡΑ ΜΟΥ, ΠΑΡΕ ΜΟΥΜΜΙΑ ΣΚΟΥΠΑ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ.
ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΑ,ΚΑΤΙ ΘΑ ΒΡΕΙ ΝΑ ΠΕΙ.
ΑΛΛΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΜΙΑ ΒΡΩΜΙΑΡΑ, ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΟΣΟΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ,ΛΕΝΕ ΚΑΛΑ ΜΕ 2 ΜΙΚΡΑ ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΤΟΣΟ ΚΑΘΑΡΟ ΣΠΙΤΙ?
ΕΡΙΞΕ ΜΙΑ ΒΡΟΧΗ ΜΕ ΛΑΣΠΗ ΚΑΙ ΛΕΡΩΘΗΚΑΝ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ ΟΙ ΜΕΤΩΠΕΣ.ΕΚΕΙ ΘΕΛΕΙ ΣΚΑΠΟΩΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΟΥΝ ΑΥΤΑ.Ε, ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΠΕ, ΠΩ ΠΩ ΤΙ ΕΧΕΙ ΜΑΖΕΨΕΙ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ.
ΠΑΡΕ ΜΩΡΗ ΣΑΒΟΥΡΑ ΜΙΑ ΣΚΑΛΩΣΙΑ ΚΑΙ ΑΝΕΒΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙΣ.ΑΜΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΡΙΞΩ ΚΑΤΑΛΑΘΟΣ...
ΦΕΥΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ 7 ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΓΥΡΝΑΩ 5.
ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΑ ΕΧΩ ΟΛΑ ΚΑΘΑΡΑ.
(ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ, ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ, ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΤΑΞΗ ΚΑΙ Η ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ).
ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΝΑ ΕΙΧΑ ΠΕΘΕΡΑ ΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ?
ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΣΤΗ ΝΥΦΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΠΕΙ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ,ΚΑΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΚΑΤΑΣΤΑΤΗ.
ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ,ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΥΤΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.
ΚΑΙ ΛΕΩ ΣΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ.ΚΑΛΑ, ΑΥΤΗ Η ΝΥΦΗ ΣΟΥ ΠΩΣ ΤΟ ΕΙΧΕ ΕΤΣΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ?
ΑΠΑΝΤΗΣΗ: ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ,ΟΧΙ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΣΚΟΤΩΝΕΣΑΙ.
ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΙ,.
(ΣΗΜΕΙΩΤΕΟΝ, ΤΗΝ ΝΥΦΗ ΜΑΣ ΤΗ ΛΑΤΡΕΥΟΥΜΕ)
ΤΗΣ ΛΕΩ ΕΓΩ: ΚΑΛΑ, ΤΙ ΠΕΘΕΡΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ?
ΤΙ ΤΥΧΕΡΗ ΝΥΦΗ...
ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ , ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΠΩ?
ΣΑΣ ΦΙΛΩ...

ααααααααααχ τα ιδια τραβαμε ολες τελικα μην το ψαχνεις.εγω τι να πω που μενουμε στη ιδια πολυκατοικια? ευτυχως τον τελευταιο καιρο εχει φαει πορτα κανονικα κ δν παταει επανω

aris17anna14

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mamamatina έγραψε:Χα χα χα... κάθομαι στον υπολογιστή και γαλάω σαν ηλίθια με την πεθερά σου. Εμένα η δικιά μου για να έρθει από το χωριό πρέπει να την παρακαλάς. Κι αυτό για να μη λέει. Ήρθε τώρα που γέννησα με το έτσι θέλω και όχι δουλειές δεν έκανε αλλά γύρησε ο γυιος της από το μαιευτήριο που ήταν 2 ημέρες μαζί μου και δεν του είχε μαγειρέψει ούτε φαγητό! Έκατσε και μαγείρεψε μόνος του. Ευτυχώς τα παιδιά μου τα είχε αναλάβει ο πατέρας μου γιατί την πρώτη μέρα ο μικρός είχε 39,8 πυρετό και δεν είχε καταλάβει τίποτα!!!
Όσο για τη δικιά σου θέλει τον μάστορά της. Την κουμπάρα μου. Που πάει η πεθερά της στο σπίτι και την διώχνει αν δεν έχει πάρει τηλέφωνο νωρίτερα!

Α ΚΑΛΑ ΕΜΕΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΙ ΚΑΝΩ ΣΕ ΑΝΥΠΟΨΙΑΣΤΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ.
ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΛ ΑΝ ΕΙΣΤΕ ΜΕΣΑ ΚΑΛΩΣ, ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΣΑΣ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ.
ΔΕΝ ΜΕ ΕΙΧΕ ΦΕΡΕΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΓΑΜΟ ΑΡΟΝ ΑΡΟΝ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ (Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕ) ΝΑ ΤΗΣ ΑΝΟΙΞΩ ΝΑ ΜΠΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΑΛΛΟ.
ΑΚΟΥΣΟΝ ΑΚΟΥΣΟΝ!!!
ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΤΑΣΩ ΣΠΙΤΙ ΤΟ ΤΙ ΒΡΙΣΙΔΙ ΕΡΙΞΑ ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΑΙ!
ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΑΖΙ, ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΣΑΝ ΠΙΟ ΛΟΓΙΚΟΣ ΠΑΜΕ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΡΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΦΟΙΥ ΛΕΙΠΕΙ, (ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ, ΜΙΛΑΝΕ ΤΑ ΚΟΜΟΔΙΝΑ, ΤΑ ΣΚΑΜΠΩ, ΤΑ ΝΤΟΥΒΑΡΙΑ?) ΕΤΣΙ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ.
ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ 20 ΛΕΠΤΑ ΕΞΩ...
ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ.

mamamatina

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ήθικό δίδαγμα. Ποτέ δεν σηκώνουμε το τηλ. στην πεθερά όταν είμαστε εκτός σπιτιού.Το σίγουρο είναι οτι θα μας συγχύσει!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Free blog