Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» τη ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ....ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ...τη συμβουλή σας...ειμαι χαλια....
από love4 Σήμερα στις 12:51 am

» Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!!
από griniaroula Σήμερα στις 12:20 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από kikimam Χθες στις 11:02 pm

» τη ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ....ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ...τη συμβουλή σας...ειμαι χαλια....
από anaisanais Χθες στις 9:57 pm

» ΕΣΠΑ 2014 - 2015 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
από wondergirl Χθες στις 9:34 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από annie m Χθες στις 9:23 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Χθες στις 9:22 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από efaki27 Χθες στις 6:50 pm

» Υποαλλεργικά προϊόντα φροντίδας
από kerasoula Χθες στις 4:04 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από lgyftog Χθες στις 2:38 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από Catty Χθες στις 11:49 am

» Παιδικός σταθμός ή κοπέλα στο σπίτι;
από margdimitra Χθες στις 8:49 am

» ΕΣΠΑ ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
από victoria Κυρ Aug 31, 2014 11:33 pm

» Ανάγκη για Avercap 0.1
από melina_1234 Κυρ Aug 31, 2014 5:05 pm

» εσας ποσο κοστισε ο ερχομος του μωρου σας
από Chris_E Σαβ Aug 30, 2014 6:55 pm

» ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ
από motheroula 30 Σαβ Aug 30, 2014 3:53 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από veny Σαβ Aug 30, 2014 12:27 am

» βιοψια ορχεως
από fountouni Παρ Aug 29, 2014 10:20 pm

» TSH - Έλεγχος Θυρεοειδούς
από Vassiliki_ Παρ Aug 29, 2014 8:04 pm

» πειτε οτι θελετε
από kerasoula Παρ Aug 29, 2014 12:32 pm

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!
από xrisili Παρ Aug 29, 2014 10:40 am

» πεθερα=τα νευρα μου
από Chris_E Παρ Aug 29, 2014 7:28 am

» ΣΟΣ παθαμε στοματιτιδα
από dimitra al Παρ Aug 29, 2014 1:03 am

» ΕΞΑΜΗΝΟ ΟΑΕΔ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ
από ΓΕΝΝΗΜΕΝΗ ΜΑΝΟΥΛΑ Πεμ Aug 28, 2014 10:59 pm

» αδυναμια στη γιαγια
από tonsot123 Πεμ Aug 28, 2014 10:34 pm

» ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ 2014
από nektar Πεμ Aug 28, 2014 10:01 pm

» !!!!MAD ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ Βάπτισης- WEVENT.GR
από Βίκυ Πεμ Aug 28, 2014 5:51 pm

» Kάθισμα φαγητού BLOOM Fresco Loft ΣΕ ΤΙΜΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ!!!
από RousTwins Πεμ Aug 28, 2014 4:22 pm

» ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ
από MARITSA123 Πεμ Aug 28, 2014 3:14 pm

» σπυρακια και εγκυμοσυνη
από souzan Πεμ Aug 28, 2014 9:41 am

» APOKOLISI...
από elena33sam Πεμ Aug 28, 2014 9:32 am

» ΑΓΟΡΑΚΙ 5 ΧΡΟΝΩΝ ΒΑΡΟΣ ΚΑΙ ΥΨΟΣ!
από maryloo Πεμ Aug 28, 2014 9:15 am

» δεν μπορω πια να διαχειριστω τα νευρα μου, βοηθεια..!
από mama*maria Πεμ Aug 28, 2014 9:13 am

» Πότε Βγάλατε Τα Μωράκια Σας Έξω Πρώτη Φορά ???
από maryloo Πεμ Aug 28, 2014 9:12 am

» ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ
από maro28 Πεμ Aug 28, 2014 8:27 am

» ΜΟΛΙΣ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟ 3ο ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΑ ΤΟ ΜΩΡΟ!!
από Chris_E Πεμ Aug 28, 2014 7:03 am

» Μαμάδες με 3 παιδιά!
από ede37 Τετ Aug 27, 2014 10:27 pm

» ΒΙΒΛΙΑ ΕΥΧΩΝ - something special
από mariameint Τετ Aug 27, 2014 9:44 pm

» Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140
από irene-_- Τετ Aug 27, 2014 4:18 pm

» ΥΠΟΚΟΡΙΣΤΙΚΑ ΟΝΟΜΑΤΑ
από Chris_E Τετ Aug 27, 2014 3:20 pm

Παρόντες χρήστες
97 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 97 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

afroditi1006

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΠΟΤΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ.ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΣΤΙΣ 25/2.ΣΥΝΗΘΩΣ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 26-27 ΜΕΡΕΣ.ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΣΤΙΣ 30 ΜΕΡΕΣ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΑΚΟΜΑ.ΕΔΩ ΚΑΙ 5 ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΧΑΜΗΛΑ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ?

katerina780

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΕΣΤ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΑΜΕΣΑ ΑΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ Η ΣΥΛΛΗΨΗ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΟΣΟ ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΕΙΣΑΙ.ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ CLEAR BLUE.

mama katerina

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
afroditi1006 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΠΟΤΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ.ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΣΤΙΣ 25/2.ΣΥΝΗΘΩΣ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 26-27 ΜΕΡΕΣ.ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΣΤΙΣ 30 ΜΕΡΕΣ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΑΚΟΜΑ.ΕΔΩ ΚΑΙ 5 ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΧΑΜΗΛΑ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ?

καλησπερα!!! αρα μετρας 2 μερες καθυστερησης... αν ειχες ελευθερες επαφες σιγουρα εχεις πιθανοτητες εγκυμοσυνης! θα σου προτεινα να κανεις μια χοριακη η ενα τεστακι αυριο το πρωι!!! ευχομαι να εχεις τα αποτελεσματα που θες!

afroditi1006

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ.ΕΧΩ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.

mama katerina

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
afroditi1006 έγραψε:ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ.ΕΧΩ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.

αφου το θες σου ευχομαι ενα μεγαλοΘετικό τεστ!!
να μας πεις τα νεα σου!..

lenaki1982

πρόσεξε όμως μην πέσεις σε μέρα που ανήκει στον προηγούμενο κύκλο σου.
εγώ το πρώτο τεστ που έκανα αρνητικοποιήθηκε και την επόμενη μέρα που ξαναέκανα βγήκε θετικό.
η γυναικολόγος μου είπε πως στο δεύτερο τεστ ήταν η πρώτη μέρα καθυστέρησης...

Carrie

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lenaki1982 έγραψε:πρόσεξε όμως μην πέσεις σε μέρα που ανήκει στον προηγούμενο κύκλο σου.
εγώ το πρώτο τεστ που έκανα αρνητικοποιήθηκε και την επόμενη μέρα που ξαναέκανα βγήκε θετικό.
η γυναικολόγος μου είπε πως στο δεύτερο τεστ ήταν η πρώτη μέρα καθυστέρησης...

Κάπως έτσι συνέβη και σε μένα.Το πρώτο βγήκε αρνητικό & δύο μέρες μετά ένα δειλό θετικό τεστ!

eleni24

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εχεις πολες πιθανοτητες,κια εγω 27-28 εχω σταθερο κυκλο,και εκανα το τεστ στης 32 μερες της clear blu και βγηκε θετικο,και εγω πονουσα χαμηλα,σαν να περιμενεις περιοδο.
σου ευχωμαι να εχεις θετικα αποτελεσματα,και ενημερωσε μας

afroditi1006

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΤΕΣ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ 3 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ.ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ.ΘΕΛΩ ΑΠΛΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΕΓΚΥΕΣ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΓΧΟΣ.ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΜΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΜΕΝΑ ΕΓΚΥΟΣ.ΗΘΕΛΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ.ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ 2 ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΦΟΥ ΤΑ ΚΑΝΟΝΙΣΑΜΕ ΟΛΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΓΑΜΟ.ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΥΖΗΤΟΥΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΧΑΠΙΑ.ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΣ???ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΝ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ....

mama katerina

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
afroditi1006 έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΤΕΣ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ 3 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ.ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ.ΘΕΛΩ ΑΠΛΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΕΓΚΥΕΣ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΓΧΟΣ.ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΜΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΜΕΝΑ ΕΓΚΥΟΣ.ΗΘΕΛΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ.ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ 2 ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΦΟΥ ΤΑ ΚΑΝΟΝΙΣΑΜΕ ΟΛΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΓΑΜΟ.ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΥΖΗΤΟΥΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΧΑΠΙΑ.ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΣ???ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΝ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ....

συγχαρητηρια να εχεις μια υπεροχη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!

Carrie

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
afroditi1006 έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΤΕΣ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ 3 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ.ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ.ΘΕΛΩ ΑΠΛΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΕΓΚΥΕΣ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΓΧΟΣ.ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΜΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΜΕΝΑ ΕΓΚΥΟΣ.ΗΘΕΛΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ.ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ 2 ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΦΟΥ ΤΑ ΚΑΝΟΝΙΣΑΜΕ ΟΛΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΓΑΜΟ.ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΥΖΗΤΟΥΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΧΑΠΙΑ.ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΣ???ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΝ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ....

Συγχαρητήρια Αφροδίτη!!!! Να έχεις μία τέλεια εγκυμοσύνη σου εύχομαι και όλα να σου πάνε καλά!!!!

lenaki1982

συγχαρητήρια!!!!!

Rinoula

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συγχαρητήρια, με το καλό το μωράκι σου!

Blue_yellow Butterfly

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ...

aylin

Συγχαρητήρια με το καλό!!!Όλα να πάνε καλά!!!

aristina

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΤΡΙΑ!Σου ευχομαι να εχεις μια πολυ καλη εγκυμοσυνη!! Smile Smile
Ετσι ειναι το αγχος ειναι οτι χειροτερο!Κι εμενα καπως ετσι ηταν η ιστορια μου....μολις ηρεμησα και ξεχαστηκα τσουπ ηρθε! Smile

nomikoula

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!!!!!!

φωτεινουλα

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
με το καλο!!!!!!!!!!!!

eleni24

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
συγχαρητηρια με το καλο,να σου πανε ολα καλα.
καπως ετσι εγινε και με μενα οταν ειχαμε κλειση ημερομινια,ορχηστρα και ολα,μας ηρθε το μωρακη και αλαξανε ολα,μην ανχωνεσαι αυτα φτιαχνωντε,το μωρακη ομως ερχεται οποτε θελει αυτο και οχι οταν θελουμε εμεις

elenidek

ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΠΟΤΕ ΕΙΧΑ 3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ. ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΦΥΓΕΙ Η ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΤΖΑΜΠΑ ΤΑ 10 ΕΥΡΩ ΑΦΟΥ ΛΟΓΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ. ΤΕΛΙΚΑ ΒΓΗΚΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥ ΑΧΝΗ ΓΡΑΜΜΗ ΠΟΥ ΑΠΟΤΕΛΕΣΕ ΘΕΜΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ. ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΚΑΝΑ ΧΩΡΙΑΚΗ. ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΓΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ. ΜΕ 5 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΝ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΠΟΛΥ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your own blog