Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13#
από jollie Σήμερα στις 1:11 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από lgyftog Σήμερα στις 12:05 am

» Γιατρός στο Έλενα
από welcome 2 Χθες στις 11:09 pm

» Ποσότητα ρυζαλευρου?
από kerasoula Χθες στις 10:27 pm

» Συνεχεις ιωσεις, φαρμακευτική αντιμετωπιση συμπτωματων
από love4 Χθες στις 10:19 pm

» Τιναζεται στον υπνο του
από kerasoula Χθες στις 10:15 pm

» ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ INGLESINA TRILOGY
από maria2013 Χθες στις 9:42 pm

» Χοριακη & υπέρηχος δεν είδε τίποτα βοήθεια εαν ξερετε
από maro28 Χθες στις 9:10 pm

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 10
από Anastasie Χθες στις 8:49 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από Princess Χθες στις 8:36 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από perperouna Χθες στις 7:53 pm

» ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΗΣΩ ΤΗΝ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΓΑΛΑΤΟΣ ΠΟΥ ΘΥΛΑΖΩ?
από HappyMama Χθες στις 1:46 pm

» Διαιτολογος σε ζωγραφου κ γυρω περιοχες
από kikimam Χθες στις 11:07 am

» παιδιατρος στην καλλιθεα
από victoria Κυρ Oct 19, 2014 10:10 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από anatoligew Κυρ Oct 19, 2014 8:59 pm

» αγχος με βαρος μωρου
από ANGEL Κυρ Oct 19, 2014 7:01 pm

» Αν η κορη σας έμενε έγκυος στην εφηβεία τι θα κάνετε ?
από supermama Παρ Oct 17, 2014 4:23 pm

» καρότσι καλαθούνα πάρκο κάθισμα ριλάξ προς πώληση
από vdimak Παρ Oct 17, 2014 1:23 am

» παθολογικη ζηλια απο την συνυφαδα μου;
από Chris_E Πεμ Oct 16, 2014 6:56 pm

» ποσο καιρο προσπαθουσατε για μωρακι??
από perperouna Πεμ Oct 16, 2014 5:34 pm

» τι μπορω να κανω???
από Ana Πεμ Oct 16, 2014 2:12 pm

» ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ
από mariatsak Τετ Oct 15, 2014 12:35 pm

» γινεται 2 χρονων και ακομα πινει γαλα τη νυχτα
από HappyMama Τρι Oct 14, 2014 11:22 pm

» Αυχενικη διαφανεια θεσσαλονικη
από jollie Τρι Oct 14, 2014 12:20 am

» Ψαχνω Φορεμα !!
από Ιφιγένεια Δευ Oct 13, 2014 11:29 pm

» Καδρακια για το παιδικο
από μιτατα Δευ Oct 13, 2014 11:09 pm

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από fatsoulini Δευ Oct 13, 2014 10:51 am

» Η Βάπτιση της Σόνιας μου!!!
από kerasoula Κυρ Oct 12, 2014 10:06 pm

» Γυναικολόγος Καραγιαννίδης Λάζαρος ;;;
από stavroula Κυρ Oct 12, 2014 9:30 pm

» THELW NA MEINW EGKUOS
από tsifaki Κυρ Oct 12, 2014 6:48 pm

» ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΟ.
από tsifaki Κυρ Oct 12, 2014 6:46 pm

» 17 εβδομάδες και 6 ημέρες κράτησε το όνειρο μου!!!!
από fatsoulini Κυρ Oct 12, 2014 4:55 pm

» σταγονες για τη λαρυγγιτιδα δοσολογια
από φραουλα Κυρ Oct 12, 2014 11:15 am

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από ΜΑΡΙΑΜ1 Σαβ Oct 11, 2014 12:23 pm

» Ζήλεια ανάμεσα στα αδέλφια (νήπια)
από HappyMama Παρ Oct 10, 2014 11:32 pm

» ΠΑΙΔΙΚΟΣ Η ΒΡΕΦΙΚΟΣ?
από HappyMama Παρ Oct 10, 2014 11:01 pm

» Χειροποίητα προσκλητήρια & μπομπονιέρες (ΝΕΕΣ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ!)
από mariameint Παρ Oct 10, 2014 7:18 pm

» Φτιαξτε εκχυλισμα βανιλιας
από howto Παρ Oct 10, 2014 6:47 pm

» Ναι, να τον φοβάστε τον θείο και τον ξάδελφο και τον παππού!
από ede37 Παρ Oct 10, 2014 12:11 am

» ΤΑΜΠΕΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ
από Helen M. Πεμ Oct 09, 2014 6:27 pm

Παρόντες χρήστες
190 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 190 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Next

Δημοσίευση νέας Θ.Ενότητας  Απάντηση στη Θ.Ενότητα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

2 Απ: ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! στό Πεμ Mar 10, 2011 9:18 am

grammatiki

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω παιρνω μια της κλινικ ενυδατικη και ειμαι πολυ ικανοποιημενη.τωρα για νυκτος που λες και μαυρους κυκλους δε ξερω να σου πω γιατι δεν χρησιμοποιω.

3 Απ: ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! στό Πεμ Mar 10, 2011 9:44 am

ΑΓΑΠΗ@

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΗΡΕΜΙΑ. ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΤΑΔΙΟ....
ΚΑΝΕ ΜΑΣΚΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΙΛΙΝΓΚ ΜΕ ΖΑΧΑΡΗ ΚΑΙ ΜΕΛΙ. Ε ΒΑΛΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΠΑΤΑΤΑ ΣΤΟ ΜΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΑΥΡΟΥΣ ΚΥΚΛΟΥΣ!!! ΕΓΩ ΕΒΑΖΑ Razz Razz Razz
ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ ΕΠΑΙΡΝΑ ΑΚΡΙΒΕΣ ΟΤΑΝ ΔΟΥΛΕΥΑ!!!!!!!!!! ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙΝΕΣ ΟΙ ΕΠΟΧΕΣ Crying or Very sad
ΤΩΡΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΜΙΑ ΤΗΣ ΚΟΡΡΕ ΕΝΥΔΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΤΗΝ OLAY. ΠΟΤΕ ΤΗ ΜΙΑ ΠΟΤΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ Very Happy
ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ!!!

4 Απ: ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! στό Πεμ Mar 10, 2011 1:40 pm

μαμαμια

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΧΑΙΡΕΤΑΙ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ..ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ 2-3 ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΩΣΤΕ..!!!ΦΟΒΕΡΗ ΚΡΕΜΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΥΠΟΥΣ ΔΕΡΜΑΤΟΣ Κ ΗΛΙΚΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ LA PRAIRIE ΤΟ ΧΑΒΙΑΡΙ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΡΥΤΙΔΕΣ Μ ΚΥΚΛΟΥΣ ΚΤΛ ΠΑΝΑΚΡΙΒΗ ΑΛΛΑ ΑΞΙΖΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΗΣ..ΕΠΙΣΗΣ ΑΝ ΟΙ ΜΑΥΡΟΙ ΚΥΚΛΟΙ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Κ ΜΕΤΑ ΘΕΛΕΙΣ Κ ΛΙΓΟ ΥΠΝΟ..ΑΛΛΗ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΡΕΜΑ ΜΑΤΙΩΝ ΦΥΤΙΚΗ ΕΧΕΙ Η VAGHEGGI ΑΝ ΘΑ ΤΗΝ ΒΡΕΙΣ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ Η ΣΕ ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ.ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΡΩΤΑ ΜΕ ΟΤΙ ΘΕΣ

5 Απ: ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! στό Πεμ Mar 10, 2011 3:20 pm

ioannam24

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαμαμια έγραψε:ΧΑΙΡΕΤΑΙ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ..ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ 2-3 ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΩΣΤΕ..!!!ΦΟΒΕΡΗ ΚΡΕΜΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΥΠΟΥΣ ΔΕΡΜΑΤΟΣ Κ ΗΛΙΚΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ LA PRAIRIE ΤΟ ΧΑΒΙΑΡΙ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΡΥΤΙΔΕΣ Μ ΚΥΚΛΟΥΣ ΚΤΛ ΠΑΝΑΚΡΙΒΗ ΑΛΛΑ ΑΞΙΖΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΗΣ..ΕΠΙΣΗΣ ΑΝ ΟΙ ΜΑΥΡΟΙ ΚΥΚΛΟΙ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Κ ΜΕΤΑ ΘΕΛΕΙΣ Κ ΛΙΓΟ ΥΠΝΟ..ΑΛΛΗ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΡΕΜΑ ΜΑΤΙΩΝ ΦΥΤΙΚΗ ΕΧΕΙ Η VAGHEGGI ΑΝ ΘΑ ΤΗΝ ΒΡΕΙΣ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ Η ΣΕ ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ.ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΡΩΤΑ ΜΕ ΟΤΙ ΘΕΣ

σ΄ευχαριστω πολυ.

θα ηθελα να μου προτεινεις κατι πιο οικονομικο γιατι ξερω οτι η la prairie ειναι ακριβουτσικη και τωρα δεν παιζει να την αγορασω.

6 Απ: ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! στό Πεμ Mar 10, 2011 6:40 pm

μαμαμια

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Η SEVENTEEN ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΤΩΝ ΜΑΤΙΩΝ ΡΩΤΑ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΜΕ ΚΑΛΥΝΤΙΚΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΤΙΜΗ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΣΟ ΕΧΕΙ..ΕΠΙΣΗΣ Η CLINNIQUE ΕΧΕΙ ΚΑΛΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ..ΠΕΡΙΠΟΥ 40-45 ΕΥΡΩ Η ΣΕΒΕΝΤΙΝ ΠΙΟ ΦΘΗΝΑ ΤΙΣ ΕΧΕΙ..ΕΠΙΣΗΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΒΑΛΕΙΣ 2 ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΓΛΥΚΟΥ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΨΥΞΗ ΓΙΑ ΜΙΣΗ ΩΡΑ Κ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΕΙΣ ΣΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΣΟΥ..ΓΙΑ 10 ΛΕΠΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΘΑΥΜΑΤΑ ΑΥΤΑ

7 Απ: ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! στό Πεμ Mar 10, 2011 6:48 pm

ioannam24

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
thanks !!!
παιζει ρολο το γεγονος οτι εχω χασει κιλα ???

τα 12 της εγκυμοσυνης και αλλα τρια απο τα δικα μου . ειμαι 1,66 και ειμαι 57 κιλα ενω πριν την εγκυμοσυνη ημουν 60.

8 Απ: ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! στό Πεμ Mar 10, 2011 6:55 pm

μαμαμια

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΣΤΟΥΣ Μ ΚΥΚΛΟΥΣ ΤΑ ΚΙΛΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΟΣΟ ΡΟΛΟ ΟΣΟ ΑΣ ΠΟΥΜΕ Η ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΚΟΤΗΤΑ..ΚΑΝΕ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΑΥΜΑΤΟΥΡΓΟ..ΘΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ..ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ..ΑΝ ΘΕΣ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΜΗΝ ΔΙΣΤΑΣΕΙΣ ΡΩΤΑ..ΠΑΝΤΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΑΝ ΠΑΣ ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΩΝ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΔΕΙΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ LA PRAIRIE Η ΑΠΟ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΡΙΝ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΚΑΤΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΣΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΑΝ ΣΟΥ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΚΤΛ.ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΝ.ΔΩΣΤΟΥΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΠΡΙΝ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ. Like a Star @ heaven

9 Απ: ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! στό Πεμ Mar 10, 2011 7:54 pm

manoula_24xr

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χμμ και γω τα ιδια!Ψαχνω εδω και καιρο να παρω μια οικονομικη καλη κρεμα.Δοκιμασα του κορρε δν εμεινα ευχαριστημενη,για λα πρερι κτλ με τπτ,κ τις προαλλες περασα απο το body shop το οποιο επαθα πλακα με το ποσο εχουνε μειωσει τις τιμες.Κ ζητησα δειγματα να δοκιμασω κ εμεινα ευχαριστημενη,εχει ενα αλλο τρομερο που το βαζεις μετα την ενυδατικη κ εγινε το προσωπο κ τα δαχτυλα μου βελουδινα!Τελος του μηνα θα παω να την παρω,αλλα ειδα και στο περιοδικο της biotherm και θελω να δοκιμασω κ αυτην,κ ψαχνω μια καλη για τα ματια.

10 Απ: ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! στό Πεμ Mar 10, 2011 8:02 pm

MYRENIA

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
μην ανησυχεις ολα διορθωνονται.εχω στο ινστιτουτο σουπερ φυτικες κρεμουλες με περιπου 100€ θα παρεις κ ματιων κ ημερας κ νυχτας!!!απο που εισαι???

11 Απ: ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! στό Πεμ Mar 10, 2011 8:13 pm

valerakievelinaki

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μια πολυ καλη κρεμα ματιων ειναι του dior και ενυδατικη της nutry metics η nutrymoist

12 Απ: ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! στό Πεμ Mar 10, 2011 8:15 pm

μαμαμια

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΑΚΟΥΩ ΜΑΣΑΖ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙΣ::: flower

13 Απ: ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! στό Πεμ Mar 10, 2011 8:17 pm

MYRENIA

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
θεσσαλονικη...μασαζ ε?κανω με HOT STONES.Απολαυση

14 Απ: ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! στό Πεμ Mar 10, 2011 8:52 pm

μαμαμια

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΛΑ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Ε:: ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΟΣΟ ΔΟΥΛΕΥΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΚΑΝΑ ΠΟΛΛΑ ΜΑΣΑΖ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΠΕΤΡΕΣ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΤΥΧΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΕ ΜΕΝΑ..ΚΛΑΑΑΑΨΨΨΨΨ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΑΝΕΒΩ ΝΑ ΚΑΝΑΜΕ Η ΜΙΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ flower

15 Απ: ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! στό Πεμ Mar 10, 2011 8:58 pm

vickoyla

Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Αχ μαυρους κυκλους ακουω και τους βλεπω συνεχεια στον καθρεφτη μου.Πως φαινετε ετσι η αυπνια στα ματια μου?Τεσπα εγω παιρνω μια της Santa Aglelica απο φαρμακειο και ειναι πολυ καλη...γυρω στα 30€.για τα ματια νομιζω μια της κορρε ειναι καλη...

16 Απ: ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! στό Πεμ Mar 10, 2011 11:09 pm

cevigioko

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εγω ψηφιζω sant aggelica k lierac (τις lierac δεν τις αλλαζω) στα φαρμακεια υπαρχουν και εχουν καλες τιμες...
επισης μπορεις να αγορασεις απο ενα ινστιτουτο πχ oi julliet armant ειναι επισης πολυ καλες και εχουν καλες τιμες....
ζητα πρωτα δειγματα!!!

17 Απ: ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! στό Σαβ Mar 12, 2011 1:22 pm

μαμαμια

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΖΟΥΛΙΕΤ ΑΡΜΑΝΤ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ...ΤΣΕΚΑΡΙΣΜΕΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΛΕΩ ΟΟΧΧΙΙΙΙΙΙ

18 ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ!!! στό Σαβ Mar 12, 2011 4:55 pm

katerina780

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.
ΓΙΑ ΚΡΕΜΑ ΗΜΕΡΑΣ Κ ΝΥΧΤΟΣ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΤΗΣ PAYOT,ΤΙΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΑΛΛΙΚΕΣ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΗΚΕΣ.ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 65Ε.

19 Απ: ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! στό Δευ Apr 18, 2011 8:15 am

evaant

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλημερα και απο μενα .. εγώ συνηθως χρησιμοποιώ κρέμες απο το φαρμακειο, επειδή και ο άντρας μου ειναι πωλητης σε φαρμακεια και εχουμε ρωτησει πολλους φαρμακοποιους ολοι λενε οτι οι καλυτερες εταιρειες ειναι η roc , lierac, avene εγω κανω θεραπεια στο προσωπο για μελασμα και δερματολογος μου εδωσε avene ημερας και νυχτας .. δεν εχω δοκιμασει για τα ματια αλλα οπως ειπαν και τα υπολοιπα κοριτσια ζητα δειγματα απο ενα φαρμακειο και δες τι θα σου κατσει καλα στο δερμα σου ..

20 Απ: ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! στό Δευ Apr 18, 2011 12:01 pm

maraki85

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω εψω παρει απο το φαρμακειο τη lierac και ειμαι πολυ ευχαριστημενη.Κοστιζει γυρω στα 40 ευρω αλλα πραγματικα ειναι φοβερη,το προσωπο μου την τραβαει αμεσως και νιωθεις το δερμα σου σαν βελουδο

21 Απ: ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! στό Δευ Apr 18, 2011 12:17 pm

thequeen86

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κ απο εμενα. εγω εχω τεραστιο θεμα με το προσωπο μου.απο τοτε που γεννησα εχω γεμισει σπιρακια ενω δεν ειχα ποτε ακομα κ σαν εφηβη ειχα το τελειο δερμα κ δεν χρησημοποιω κ ιδιαιτερα καλυντικα λογω αλλεργιας.αλλα το δερμα μου εχει αγριεψει πραγματικα κ δεν με αναγνωριζω.τωρα τελευταια κανω απολεπιση με λαδι ελαιολαδο κ αλατι μιας κ τα προιοντα τον καταστηματων με πειραζουν κ χρησημοποιω κ 2 κρεμες ενυδατικες την aveeno ultra calming moisturising cream τη οποια χρησημοποιω απο το καλοκαιρι κ ειναι πολυ καλη κρεμα και την πηρα απο φαρμακειο(τωρα για τιμη θα σε γελασω αλλα ειναι καλη)κ την iseree time control 24 moisturising cream,η οποια ειναι παμφφθηνη μεν(την βρισκεις στα lidl)αλλα κανει καταπληκτικη δουλεια ομως αν κ ημουν σκεπτικη γτ με αυτα ποτε δεν ξερεις.

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Next

Δημοσίευση νέας Θ.Ενότητας  Απάντηση στη Θ.Ενότητα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your blog