Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Τι ακούν τ'αυτιά μου!!
από Chris_E Σήμερα στις 1:33 am

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 10
από Mama40 Σήμερα στις 1:31 am

» ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!
από jasmmin Σήμερα στις 1:28 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από mous Σήμερα στις 1:13 am

» Αγγλικά στον παιδικό
από Areti2 Σήμερα στις 1:12 am

» Πώς επιλέγουμε φροντιστήριο αγγλικών για τα παιδιά μας;
από Areti2 Σήμερα στις 12:43 am

» ti diafora exete!
από nanou Σήμερα στις 12:04 am

» Τιμες για αγγλικα α junior
από Areti2 Σήμερα στις 12:03 am

» θεραπεια για μυκητες
από nanou Χθες στις 11:17 pm

» Κορίτσια είμαι στα πρόθυρα κάτάθλιψης...
από ede37 Χθες στις 11:04 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!!
από nanou Χθες στις 10:42 pm

» ονοματακι για μαγαζακι..........
από Chris_E Χθες στις 10:09 pm

» Αρνητικό τεστ και εγκυμοσύνη??
από ntinakimi Χθες στις 7:09 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από maria2013 Χθες στις 6:13 pm

» ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΛΙ
από Jorji Χθες στις 5:46 pm

» Άμεση ανάγκη για arvekap 0.1
από eirini.pav Χθες στις 7:56 am

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από kaatrin Τετ Sep 17, 2014 11:35 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από tassoula Τετ Sep 17, 2014 11:14 pm

» ΚΟΨΙΜΟ ΠΑΝΑΣ
από nanou Τετ Sep 17, 2014 9:01 pm

» τι νυφικο οεο?
από dimitra al Τετ Sep 17, 2014 5:15 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από ΜΑΡΙΑΜ1 Τετ Sep 17, 2014 3:18 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από ΜΑΡΙΑΜ1 Τετ Sep 17, 2014 1:11 pm

» ΠΕΝΤΙΚΟΥΡ- ΜΑΝΙΚΟΥΡ -ΗΜΙΜΟΝΙΜΟ
από pusi Τετ Sep 17, 2014 12:41 pm

» αδυναμια στη γιαγια
από HappyMama Τετ Sep 17, 2014 12:00 pm

» ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ ΚΑΙ ΠΟΥΛΑΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ!!!!
από xrisili Τετ Sep 17, 2014 9:30 am

» ''Έμπνευσις'' βάπτιση-γάμος
από supermama Τρι Sep 16, 2014 10:47 pm

» Χειροποίητα προσκλητήρια & μπομπονιέρες (ΝΕΕΣ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ!)
από mariameint Τρι Sep 16, 2014 6:43 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2014!!!!
από Lollipop83 Τρι Sep 16, 2014 1:42 pm

» Πως μπορούμε να βοηθήσουμε τα παιδιά με Δυσλεξία - Διάσπαση προσοχής στο διάβασμα;;
από HappyMama Τρι Sep 16, 2014 10:19 am

» Ζήλεια ανάμεσα στα αδέλφια (νήπια)
από HappyMama Τρι Sep 16, 2014 10:02 am

» Αναλαμβανω σιδερο και καθαρισμα
από pusi Τρι Sep 16, 2014 12:43 am

» τεστ ωορρηξιας θετικο..ποτε ερχομαι σε επαφη??τη συμβουλη σας..
από perperouna Δευ Sep 15, 2014 8:00 pm

» καλημερα μηπως ειμαιιιιι?
από κουνελάκι Δευ Sep 15, 2014 11:29 am

» ΤΡΕΜΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ...
από HappyMama Δευ Sep 15, 2014 11:22 am

» ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΣΤΟΝ ΒΥΡΩΝΑ
από victoria Κυρ Sep 14, 2014 9:13 pm

» ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ, αγαπήστε τα! (B.Π.Αθηνών)
από edrinia Κυρ Sep 14, 2014 4:01 pm

» κοριτσια βοηθεια
από μαρακι27 Σαβ Sep 13, 2014 11:08 am

» Αυχενικη διαφανεια και Doppler τριγλωχινας αβέβαιο.εχει τύχει σε καμία;;
από Vassiliki_ Σαβ Sep 13, 2014 8:39 am

» Γυναικολόγος Καραγιαννίδης Λάζαρος ;;;
από nanou Παρ Sep 12, 2014 10:04 pm

» ΦΥΛΑΞΗ,ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ,ΜΕΛΕΤΗ ΠΑΙΔΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
από gnbz Παρ Sep 12, 2014 11:28 am

Παρόντες χρήστες
211 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 6 μέλη, 1 μη ορατός και 204 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Anastasie, Areti2, babble, Chris_E, maria86, ΖΩΗ13

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 21]

341 Απ: Με ποιον γιατρο γεννησατε; στό Κυρ Mar 18, 2012 12:11 am

maroulo

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ήρια έγραψε:
tzef έγραψε:Μαργέλης Ζωης στο ΙΑΣΩ.Πολύ καλός.Τωρα εμεαθα οτι ξεγενά και στο ΓΑΙΑ και ΡΕΑ

Τον ιδιο γιατρό έχουμε Tzef ... δεν τον αλλαζω για κανεναν!!!

ειμαι αδερφη της τζεφ. εχω και γω μαργελη όπως και ολο μας το σόι. γεννησα την κορη μου 16 ώρες περίμενε διπλα μου για να γεννήσω φυσιολογικά. τωρα περιμενω το δευτερο παιδακι μου ειναι πολυ καλος

342 Απ: Με ποιον γιατρο γεννησατε; στό Κυρ Mar 18, 2012 10:58 pm

Angelinateacher

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εγώ γέννησα φυσιολογικά στο Παπαγεωργίου Θεσσαλονίκης χωρίς δικό μου γιατρό! Η γυναικολόγος που με ξεγέννησε ήταν πολύ καλή, αλλά δυστυχώς δεν έμαθα ποτέ το όνομά της...Κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης με παρακολουθούσε ο γυναικολόγος μου,ο Ρούσσος. Απόλυτα ικανοποιημένη από το γυναικολόγο μου!

343 Απ: Με ποιον γιατρο γεννησατε; στό Πεμ Apr 05, 2012 12:25 am

Matilda

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
k ti na kanw έγραψε:kalhmera epeidh exw gunaikologo ton diakosavva k einai h prwth mou egkumosunh an thelete grapste mou kati pio sugkekrimeno!!!!

Apla elpizw na exeis allaksei giatro...

344 Απ: Με ποιον γιατρο γεννησατε; στό Τρι Apr 17, 2012 7:36 pm

taxidiotisa

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εχω τον Αλεξατο στο Ελενα. Εξεραιτικος γιατρος και ανθρωπος πανω απ ολα!...[/quote]
Ria mou einai idikevomenos??
pws mporw na kleisw rantevou mazi tou?[/quote] Ειναι εμπειρος γιατρος και διευθυντης μαιευτηριου. Θα σου στειλω πμ...[/quote]

Και εγώ ψάχνω πως να κλεισω ραντεβού μαζί του. Βρήκα κάποιο τηλ σπίτι του, αλλα βγαίνει τηλεφωνητής και λέει ότι δέχεται στο έλενα απογευματινό Τρίτη και Πέμπτη, αλλά έχει 75ευρώ και μου πέφτουν πολλά. Πώς να κλείσω πρωινώ ραντεβού δεν έχω καταλαβει. Αν μπορείς να με βοηθήσεις...

345 Απ: Με ποιον γιατρο γεννησατε; στό Τρι Apr 17, 2012 9:14 pm

Ri@

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπερα και καλωσηρθες στο forum taxidiotisa! Λοιπον... Πραγματι τα 75 ειναι πολλα και τηλεφωνικος θα σου κλεισουν απογευματινο για να πληρωσεις. Θα σου προτεινα να πας Παρασκευη πρωι στο Ελενα χωρις προσωπικο ραντεβου. Ειναι εκει σιγουρα τις Παρασκευες το πρωι. Θα κοψεις ενα εισητηριο των 5 ευρο και θα περασεις να τον δεις. Απλο!... Ο τι χρειαστεις πες μου...

346 Απ: Με ποιον γιατρο γεννησατε; στό Τετ Apr 18, 2012 3:52 am

motheroula 30

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
melitaki έγραψε:με τον κο Κουτσοδημα στο ΡΕΑ! καταπληκτικος γιατρος και υπεροχος ανθρωπος!!!! δεν εχω λογια,τον αγαπαω πολυ!!!!

ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑ....ΝΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΕΞΕΙΣ...Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ "ΘΕΟΣ"....ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΠΕΛΑΤΙΣΣΕΣ ΤΟΥ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΜΑΣ ΑΓΑΠΑΕΙ.....ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΠΟΚΑΛΕΙ ΟΧΙ ΠΕΛΑΤΙΣΣΕΣ ΑΛΛΑ "ΠΑΙΔΙΑ" ΤΟΥ!!!ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΟΥ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙΟΥ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟΟΟΟΟΣΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΜΙΛΑΜΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΑΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΙΑ!!!
ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΟ ΡΕΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΑΨΟΓΑ.....Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΚΑΙ Η ΜΑΙΑ ΤΟΥ Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΣΙΑΔΟΥ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΝΘΡΩΠΟΙ....ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΧΑΡΙΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΑ ΠΑΛΕΨΑΜΕ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΕΝΑΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΚΕΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕΙ ΑΞΕΧΑΣΤΟΣ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΑΣΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΟΝΕΣΑ ΚΑΘΟΛΟΥ.....ΠΟΙΑ ΕΓΩ? ΠΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΑΓΓΙΓΜΑ ΠΟΝΑΩ,ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΣΩΣΤΟΥΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ ΤΑ ΞΕΠΕΡΝΑΣ ΟΛΑ!!!!!!
ΜΟΥ ΔΩΣΑΤΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΟΛΑ!!!!!Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ!!!!!

347 Απ: Με ποιον γιατρο γεννησατε; στό Τρι Apr 24, 2012 5:45 pm

XANTHI 27

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλησπερα και απο μενα εγω ειχα την χαρα να εχω στην θεσσαλονικη τον Ιωαννη Τυμπανιδη και με ξεγέννησε στο ΓΕΝΕΣΙΣ

348 Απ: Με ποιον γιατρο γεννησατε; στό Τρι Apr 24, 2012 5:52 pm

Asabache

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΞΕΓΕΝΗΣΕ Η ΚΥΡΙΑ ΜΑΡΙΑ ΑΡΝΑΟΥΝΤΟΒΑ (ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ)

349 Απ: Με ποιον γιατρο γεννησατε; στό Τρι Apr 24, 2012 6:38 pm

maryz-iraklio kritis

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eγώ γέννησα στο Μητέρα Κρήτης(Ηράκλειο) με τον Γιώργο Μικελάκη και ένα υπέροχο team!! Είναι καταπληκτικός άνθρωπος πρώτα κ μετά γιατρός!!

350 Απ: Με ποιον γιατρο γεννησατε; στό Παρ Apr 27, 2012 5:00 pm

taxidiotisa

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ri@ έγραψε:Καλησπερα και καλωσηρθες στο forum taxidiotisa! Λοιπον... Πραγματι τα 75 ειναι πολλα και τηλεφωνικος θα σου κλεισουν απογευματινο για να πληρωσεις. Θα σου προτεινα να πας Παρασκευη πρωι στο Ελενα χωρις προσωπικο ραντεβου. Ειναι εκει σιγουρα τις Παρασκευες το πρωι. Θα κοψεις ενα εισητηριο των 5 ευρο και θα περασεις να τον δεις. Απλο!... Ο τι χρειαστεις πες μου...
Λοιπόν Ri@ ευχαριστώ και για τις συμβουλές και για όλα. Καθυστέρησα να μπω στο φόρουμ, γιατί ειμουνα πολυ απογοητευμένη και κρυωμένη. Λοιπόν, αρχικά είπα να κάνω ότι μου είπες. Πηγα την Παρασκευή ήμουνα και κρυωμενη, έκοψα παράβολο και περίμενα τον Αλεξάτο να έρθει. Έγρησε, αλλα δεν πηράζει, το ήξερα αυτο. Αλλα δεν με δέχτηκε. Μου είπε να πάω εκείνη την στιγμή στα επείγοντα να με δούνε και να κλείσω απογευματινό να με δει αυτός. Στα επείγοντα με διώξαν γιατί λέει ούτε αιμοραγία είχα ούτε γεννούσα! Έκλεισα τελικά για την Τρίτη το απόγευμα και πήγα. Έμεινα πολύ ευχαριστημένη. Είχα ακούσει καλά λόγια, αλλά ξεπέρασε τις προσδοκίες μου! Μου εξήγησε και για το απογευματινό, ότι θέλει ένα ραντεβού επίσημο κλεισμένο στο νοσοκομείο στο όνομά του, για να μπορεί να δικαιολογήσει και τα έκτακτα και να μου ανοίξει και κάρτα κλπ. Και σε αυτό σωστός ήταν, χαλάλι τα 75! Και πάλι ευχαριστώ!

351 Απ: Με ποιον γιατρο γεννησατε; στό Παρ Apr 27, 2012 5:27 pm

danik

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
taxidiotisa έγραψε:
Ri@ έγραψε:Καλησπερα και καλωσηρθες στο forum taxidiotisa! Λοιπον... Πραγματι τα 75 ειναι πολλα και τηλεφωνικος θα σου κλεισουν απογευματινο για να πληρωσεις. Θα σου προτεινα να πας Παρασκευη πρωι στο Ελενα χωρις προσωπικο ραντεβου. Ειναι εκει σιγουρα τις Παρασκευες το πρωι. Θα κοψεις ενα εισητηριο των 5 ευρο και θα περασεις να τον δεις. Απλο!... Ο τι χρειαστεις πες μου...
Λοιπόν Ri@ ευχαριστώ και για τις συμβουλές και για όλα. Καθυστέρησα να μπω στο φόρουμ, γιατί ειμουνα πολυ απογοητευμένη και κρυωμένη. Λοιπόν, αρχικά είπα να κάνω ότι μου είπες. Πηγα την Παρασκευή ήμουνα και κρυωμενη, έκοψα παράβολο και περίμενα τον Αλεξάτο να έρθει. Έγρησε, αλλα δεν πηράζει, το ήξερα αυτο. Αλλα δεν με δέχτηκε. Μου είπε να πάω εκείνη την στιγμή στα επείγοντα να με δούνε και να κλείσω απογευματινό να με δει αυτός. Στα επείγοντα με διώξαν γιατί λέει ούτε αιμοραγία είχα ούτε γεννούσα! Έκλεισα τελικά για την Τρίτη το απόγευμα και πήγα. Έμεινα πολύ ευχαριστημένη. Είχα ακούσει καλά λόγια, αλλά ξεπέρασε τις προσδοκίες μου! Μου εξήγησε και για το απογευματινό, ότι θέλει ένα ραντεβού επίσημο κλεισμένο στο νοσοκομείο στο όνομά του, για να μπορεί να δικαιολογήσει και τα έκτακτα και να μου ανοίξει και κάρτα κλπ. Και σε αυτό σωστός ήταν, χαλάλι τα 75! Και πάλι ευχαριστώ!

ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΑΛΕΞΑΤΟ ΜΕ ΔΕΧΤΗΚΕ ΠΡΩΙ ΜΕ ΕΙΣΟΔΟ ΤΩΝ 5€ ΕΙΝΑΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ!!!ΕΧΟΥΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΣΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 10 ΓΝΩΣΤΕΣ ΚΑΙ ΦΙΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ...ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ...ΠΕΦΤΩ ΣΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΤΟΥ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ!!

352 Απ: Με ποιον γιατρο γεννησατε; στό Παρ Apr 27, 2012 6:31 pm

kkkk

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Με παρακολουθεί ο κος Δανιηλίδης Άγγελος στη Θεσσαλονίκη, γεννάω τέλη Αυγούστου, πρώτα ο Θεός, και μου είπε ότι συνεργάζεται με Γένεσις και Άγιο Λουκά. Μπορώ να πω ότι έχει κερδίσει την εμπιστοσύνη μου, αλλά επειδή είναι η πρώτη εγκυμοσύνη και πρώτος τοκετός ένα άγχος το'χω! Έχει καμιά από σας εμπειρία ή καμιά γνώμη, είτε για το μαιευτήριο, είτε για το γιατρό;

353 Απ: Με ποιον γιατρο γεννησατε; στό Σαβ Apr 28, 2012 9:56 am

taxidiotisa

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Μήπως danik σε είχε δει και παλιότερα?
Ναι κρίμα. Αλλά δεν πειράζει, εύχομαι όλα να πάνε καλά και αχρείαστος να είναι ο γιατρός!

354 Απ: Με ποιον γιατρο γεννησατε; στό Σαβ Apr 28, 2012 10:27 am

danik

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
taxidiotisa έγραψε:Μήπως danik σε είχε δει και παλιότερα?
Ναι κρίμα. Αλλά δεν πειράζει, εύχομαι όλα να πάνε καλά και αχρείαστος να είναι ο γιατρός!
ΠΡΙΝ 2ΜΗΝΕΣ!!ΚΑΛΑ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΑΚΡΗ ΟΠΩΣ ΤΟΥΣ ΠΕΤΥΧΕΙΣ,ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΛΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΗ Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΓΙΑΤΡΟΥ,ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ,ΜΟΥ ΣΥΣΤΗΣΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ..ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΕΓΩ ΜΟΥ ΦΕΡΘΗΚΕ ΑΠΑΙΣΙΑ..ΤΗΣ ΤΟ ΕΛΕΓΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΣΤΕΥΕ!!

355 Απ: Με ποιον γιατρο γεννησατε; στό Σαβ Apr 28, 2012 10:39 am

taxidiotisa

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ναι, πράγματι, άβυσος η ψυχή των γιατρών...
Και εμένα μου έχει συμβεί αυτό, έτσι όπως το λές. Και τελικά έχω καταλήξει να είμαι πολύ επιφυλακτική με τις συστάσεις. Μάλλον, έχω φτάσει και στο άλλο άκρο και δεν θέλω ούτε να συστήνω κάποιον!

356 Απ: Με ποιον γιατρο γεννησατε; στό Σαβ Apr 28, 2012 1:52 pm

evigiorgos

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπέρα σας.εγώ γέννησα στο νοσοκομείο Ρόδου φυσιολογικά με τον κύριο Καβαλάκη !δεν υπάρχουν λόγια να πω για αυτόν τον άνθρωπο..πραγματικά είμαι πολύ ευχαριστημένη.

357 Απ: Με ποιον γιατρο γεννησατε; στό Σαβ Apr 28, 2012 3:06 pm

tania1988

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Με τον κ.ΣΑΚΑΡΕΛΛΟ ΑΝΔΡΕΑ στο Γαια..Τελειος..και ωραιος αντρας(χιχι)

358 Απ: Με ποιον γιατρο γεννησατε; στό Σαβ Apr 28, 2012 7:28 pm

Ragi

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ Laughing ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟ ΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ... ΑΛΛΩΣΤΕ ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΠΟΣΟ ΚΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ !!!!!

359 Απ: Με ποιον γιατρο γεννησατε; στό Κυρ Apr 29, 2012 12:22 am

kellysimo

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
τσακιρης αλεξανδρος !!!!!!!!!!!!!!!!!!!εγγυηση !!!!!!!!!!! στο μητερα

360 Απ: Με ποιον γιατρο γεννησατε; στό Κυρ Apr 29, 2012 1:59 pm

Lida R

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ (ΕΠΑΡΧΙΑ) ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΘΕΟΣ!!!!!!ΚΟΥΚΛΟΣ!!!!!!(ΚΑΙ ΦΙΛΟΣ ΚΑΛΟΣ)
ΞΕΓΕΝΝΑΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΤΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 21]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forums | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your free blog