Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» ΚΑΦΕ ΒΛΕΝΗ
από paourina Σήμερα στις 7:59 pm

» prwtes ebdomades eggymoshnhs
από paourina Σήμερα στις 7:31 pm

» Καλως σας βρηκα ξανα!
από ria Σήμερα στις 7:20 pm

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 10
από nafs Σήμερα στις 6:09 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2014!!!!!
από eyakos Σήμερα στις 12:39 pm

» 6 ΜΗΝΟ ΟΑΕΔ.
από eyakos Σήμερα στις 12:38 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13#
από kate_85 Σήμερα στις 12:34 pm

» Αυχενικη διαφανεια θεσσαλονικη
από Anastasie Σήμερα στις 10:12 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Σήμερα στις 8:33 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από lgyftog Χθες στις 11:19 pm

» Χειροποίητα προσκλητήρια & μπομπονιέρες (ΝΕΕΣ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ!)
από mariameint Χθες στις 1:47 pm

» Συνεχεις ιωσεις, φαρμακευτική αντιμετωπιση συμπτωματων
από HappyMama Χθες στις 11:53 am

» ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΜΑΙΤΗΡΙΟ ΕΛΕΝΑ
από HappyMama Χθες στις 11:40 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από Titino Χθες στις 9:34 am

» 17 εβδομάδες και 6 ημέρες κράτησε το όνειρο μου!!!!
από VANESSA1984 Χθες στις 2:25 am

» 22 μηνων ου βγαζει την πιστη με το φαγητο!
από VANESSA1984 Χθες στις 2:10 am

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από mamagoriou29 Πεμ Oct 23, 2014 9:23 pm

» ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΤΑΛΚ
από κοκκινοσκουφιτσα Πεμ Oct 23, 2014 1:53 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από efaki27 Πεμ Oct 23, 2014 12:03 pm

» ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΗΣΩ ΤΗΝ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΓΑΛΑΤΟΣ ΠΟΥ ΘΥΛΑΖΩ?
από mariatsak Τρι Oct 21, 2014 9:34 am

» ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ INGLESINA TRILOGY
από RITAKI30 Τρι Oct 21, 2014 8:39 am

» Γιατρός στο Έλενα
από welcome 2 Δευ Oct 20, 2014 11:09 pm

» Ποσότητα ρυζαλευρου?
από kerasoula Δευ Oct 20, 2014 10:27 pm

» Τιναζεται στον υπνο του
από kerasoula Δευ Oct 20, 2014 10:15 pm

» Χοριακη & υπέρηχος δεν είδε τίποτα βοήθεια εαν ξερετε
από maro28 Δευ Oct 20, 2014 9:10 pm

» Διαιτολογος σε ζωγραφου κ γυρω περιοχες
από kikimam Δευ Oct 20, 2014 11:07 am

» παιδιατρος στην καλλιθεα
από victoria Κυρ Oct 19, 2014 10:10 pm

» αγχος με βαρος μωρου
από ANGEL Κυρ Oct 19, 2014 7:01 pm

» Αν η κορη σας έμενε έγκυος στην εφηβεία τι θα κάνετε ?
από supermama Παρ Oct 17, 2014 4:23 pm

» καρότσι καλαθούνα πάρκο κάθισμα ριλάξ προς πώληση
από vdimak Παρ Oct 17, 2014 1:23 am

» παθολογικη ζηλια απο την συνυφαδα μου;
από Chris_E Πεμ Oct 16, 2014 6:56 pm

» ποσο καιρο προσπαθουσατε για μωρακι??
από perperouna Πεμ Oct 16, 2014 5:34 pm

» τι μπορω να κανω???
από Ana Πεμ Oct 16, 2014 2:12 pm

» ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ
από mariatsak Τετ Oct 15, 2014 12:35 pm

» γινεται 2 χρονων και ακομα πινει γαλα τη νυχτα
από HappyMama Τρι Oct 14, 2014 11:22 pm

» Ψαχνω Φορεμα !!
από Ιφιγένεια Δευ Oct 13, 2014 11:29 pm

» Καδρακια για το παιδικο
από μιτατα Δευ Oct 13, 2014 11:09 pm

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από fatsoulini Δευ Oct 13, 2014 10:51 am

» Η Βάπτιση της Σόνιας μου!!!
από kerasoula Κυρ Oct 12, 2014 10:06 pm

» Γυναικολόγος Καραγιαννίδης Λάζαρος ;;;
από stavroula Κυρ Oct 12, 2014 9:30 pm

Παρόντες χρήστες
481 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 7 μέλη, 1 μη ορατός και 473 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Anastasie, efaki27, iouliana, paourina, Psaraki, vasoulagal, ζουζουνακι

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1 θηλασμος και κολικοι! στό Σαβ Feb 19, 2011 2:53 pm

katia27

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλησπερα μανουλες!εσας τα μωρακια σας ειχαν κολικους παρολο τον θηλασμο?γιατι εμενα ακομα και τωρα που ειναι 5 μηνων μερικες φορες την παινουν!

2 Απ: θηλασμος και κολικοι! στό Σαβ Feb 19, 2011 3:24 pm

tsihi

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
λοιπον εγω θηλαζω το μωρο μου παρ ολα αυτα ειχαμε φοβερους κολικους μεχρι 4 μηνων περιπου..νομιζω πως δεν εχει να κανει παρ ολο που λενε πως με το θηλασμο τα μωρα δεν υποφερουν απο κολικους.εμας μαλιστα ποναγε ολη μερα και νυχτα και οχι μονο ενα 2ωρο το απογευμα Sad

3 Απ: θηλασμος και κολικοι! στό Σαβ Feb 19, 2011 4:15 pm

selini-giorgos

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τα μωρα που θηλαζουν μπορει να εχουν κολικους.Απλα προσπαθησε να αποφευγεις για λιγο διαστημα τα γαλακτοκομικα προιοντα και τις τροφες που προκαλουν αερια οπως λαχανο,κρεμμυδι και σκορδο.

4 Απ: θηλασμος και κολικοι! στό Σαβ Feb 19, 2011 4:36 pm

mariza

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπερα κοριτσια.... εμενα η μικρουλα μου ειναι 36 ημερων κι εχουμε κι εμεις κολικους παρολο που θηλαζουμε!!! ευτυχως οχι σε απελπιστικη κατασταση... οχι ακομα τουλαχιστον!!
Παντως ρωτησα τον γιατρο μου και μου ειπε οτι παιζουν ρολο οι τροφες που τρωω και το συμπληρωμα σιδηρου που παιρνω!!
Εχω κι εγω παντως θεμα με το εντερο μου.... δεν ειχα ποτε πριν το τριτο τριμηνο της εγκυμοσυνης!!
Πριν λιγες μερες ειπα να διορθωσω τουλαχιστον το δικο μου θεμα με την ελπιδα οτι μπορει να ειναι καλυτερα και για το μωρο, πηρα το daily active με πρεβιοτικα...... καλα... περιττο να σας πω οτι βρεθηκα μεσα σε καποιες ωρες να υποφερω απο αερια και το μωρακι μου να ουρλιαζει απο τους πονους και αυτο!!!!!!!!!!!!!
Εννοειται οτι το εκοψα αμεσως.... οπως και μια σειρα απο διαφορες τροφες που υποψιαζομαι οτι με ενοχλουν!!
Ομως δυο τρεις μερες τωρα, εχω σκεφτει το 'μαγικο' γαλα μαγνησιας (το επινα στην εγκυμοσυνη για τις καουρες και τη δυσκοιλιοτητα και για τον οργανισμο μου ηταν θαυματουργο!!).... ε, λοιπον το σκηνικο εχει αλλαξει τελειως κοριτσια!! Οι κολικοι εχουν σχεδον εξαφανιστει.... μπορει να ειναι τυχαιο, τι να πω... θα σας ενημερωσω σε λιγο καιρο..... scratch

5 Απ: θηλασμος και κολικοι! στό Σαβ Feb 19, 2011 4:49 pm

bou-boukitsa

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariza έγραψε:Καλησπερα κοριτσια.... εμενα η μικρουλα μου ειναι 36 ημερων κι εχουμε κι εμεις κολικους παρολο που θηλαζουμε!!! ευτυχως οχι σε απελπιστικη κατασταση... οχι ακομα τουλαχιστον!!
Παντως ρωτησα τον γιατρο μου και μου ειπε οτι παιζουν ρολο οι τροφες που τρωω και το συμπληρωμα σιδηρου που παιρνω!!
Εχω κι εγω παντως θεμα με το εντερο μου.... δεν ειχα ποτε πριν το τριτο τριμηνο της εγκυμοσυνης!!
Πριν λιγες μερες ειπα να διορθωσω τουλαχιστον το δικο μου θεμα με την ελπιδα οτι μπορει να ειναι καλυτερα και για το μωρο, πηρα το daily active με πρεβιοτικα...... καλα... περιττο να σας πω οτι βρεθηκα μεσα σε καποιες ωρες να υποφερω απο αερια και το μωρακι μου να ουρλιαζει απο τους πονους και αυτο!!!!!!!!!!!!! [You must be registered and logged in to see this image.]
Εννοειται οτι το εκοψα αμεσως.... οπως και μια σειρα απο διαφορες τροφες που υποψιαζομαι οτι με ενοχλουν!!
Ομως δυο τρεις μερες τωρα, εχω σκεφτει το 'μαγικο' γαλα μαγνησιας (το επινα στην εγκυμοσυνη για τις καουρες και τη δυσκοιλιοτητα και για τον οργανισμο μου ηταν θαυματουργο!!).... ε, λοιπον το σκηνικο εχει αλλαξει τελειως κοριτσια!! Οι κολικοι εχουν σχεδον εξαφανιστει.... [You must be registered and logged in to see this image.] μπορει να ειναι τυχαιο, τι να πω... θα σας ενημερωσω σε λιγο καιρο..... scratch

μαριζα ποιες τροφες κανουν κολικους ..? για πες!! και αν καταλαβα καλα το γαλα ειναι ενα απο αυτα..γιατι εγω πινω παρα πολυ ..να το κοψω?

6 Απ: θηλασμος και κολικοι! στό Σαβ Feb 19, 2011 4:53 pm

ΣοφιαΚ&Σ

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
selini-giorgos έγραψε:Τα μωρα που θηλαζουν μπορει να εχουν κολικους.Απλα προσπαθησε να αποφευγεις για λιγο διαστημα τα γαλακτοκομικα προιοντα και τις τροφες που προκαλουν αερια οπως λαχανο,κρεμμυδι και σκορδο.
Έχεις απόλυτο δίκιο..

7 Απ: θηλασμος και κολικοι! στό Σαβ Feb 19, 2011 6:05 pm

katia27

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
μαριζα τωρα που το λες και εγω πινω πολυ γαλα και εχω αρκετα αερια αλλα ποτε δεν το ειχα συνδυασει ετσι!

8 Απ: θηλασμος και κολικοι! στό Σαβ Feb 19, 2011 8:20 pm

mariposa

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμένα είχε μέχρι 6 μηνών,ω ναι παρόλο που θηλάζαμε και ακόμα θηλάζουμε.Έχει όμως και αλλεργία και κάποιοι μου είπαν ότι παίζει ρόλο και αυτό.Περάσαμε πάντως δύσκολα με τους κολικούς ευτυχώς τώρα με τα δοντάκια δεν μας έχει ανυσηχήσει καθόλου.Υπομονή,κόψε αν μπορείς τα γαλακτοκομικά και τροφές που προκαλούν αέρια.Εγώ τα είχα κόψει αυτά τελείως απο όταν ήταν 3 μηνών

9 Απ: θηλασμος και κολικοι! στό Σαβ Feb 19, 2011 8:53 pm

mariza

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κατι μου λεει, κοριτσια, πως απο οργανισμο σε οργανισμο διαφερει!!
Εμενα παντως οντως τα πολλα γαλακτοκομικα, σπανακι, τα πικαντικα, οσπρια, κουνουπιδι και οπως πολυ σωστα ειπε η 'σεληνη-γιωργος': λαχανο, κρεμμυδι, σκορδο!!
Καθως και ρυζι και μακαρονια ειδα οτι μου επιδεινωνουν τη δυσκοιλιοτητα.........
Αυτα προς το παρον.... ελπιζω στη πορεια να μειωθει αυτη η λιστα και να μη μεγαλωσει..!!!!

10 Απ: θηλασμος και κολικοι! στό Σαβ Feb 19, 2011 8:59 pm

noni

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Παρόλο που θηλάζω αποκλειστικά ο μικρός μέχρι τον 2ο μήνα είχε κολικούς.Όχι συχνά αλλά είχε. Είχα κόψει όλα τα πράσινα, μπρόκολα, φασόλια κτλ μια φορά ξεχάστηκα και έφαγα σπανακόπιτα το μωρό υπέφερε Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Μας βοήθησε πολύ το λαδάκι της weleda

11 Απ: θηλασμος και κολικοι! στό Σαβ Feb 19, 2011 9:08 pm

mariza

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
noni έγραψε:Παρόλο που θηλάζω αποκλειστικά ο μικρός μέχρι τον 2ο μήνα είχε κολικούς.Όχι συχνά αλλά είχε. Είχα κόψει όλα τα πράσινα, μπρόκολα, φασόλια κτλ μια φορά ξεχάστηκα και έφαγα σπανακόπιτα το μωρό υπέφερε Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Μας βοήθησε πολύ το λαδάκι της weleda

Εξακολουθεις να αποφευγεις αυτες τις τροφες?? αν οχι, ποτε εφαγες χωρις να σκεφτεσαι?
Θελω να πω αληθεια θα πρεπει να ξεχασω το αγαπημενο μου σπανακι, γαλα, κλπ για οσο θηλαζω?????

12 Απ: θηλασμος και κολικοι! στό Σαβ Feb 19, 2011 9:20 pm

marilu33

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΜΕΝΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΑΠΟΦΕΥΓΩ ΤΗΝ ΣΟΚΟΛΑΤΑ,ΤΑ ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΑ Κ ΤΑ ΚΟΥΚΙΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΟΛΙΚΟΥΣ.ΤΗΝ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΟΒΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΔΥΣΤΥΧΩς ΑΛΛΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ, ΜΕΤΑ ΑΠΟ 20 ΜΕΡΕς ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΜΟΥ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ;;; Shocked

13 Απ: θηλασμος και κολικοι! στό Σαβ Feb 19, 2011 9:22 pm

noni

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τέσσερις μήνες τώρα τα έχω κόψει από την διατροφή μου όπως και οσπρια εκτός από μαυρομάτικα και τώρα πια και γαλακτοκομικά γιατί ο μικρός είναι αλλεργικός. Πιστεύω στο εξάμηνο να ξαναρχίσω σιγά σιγά να τα τρώω...

14 Απ: θηλασμος και κολικοι! στό Σαβ Feb 19, 2011 9:30 pm

noni

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariza έγραψε:
noni έγραψε:Παρόλο που θηλάζω αποκλειστικά ο μικρός μέχρι τον 2ο μήνα είχε κολικούς.Όχι συχνά αλλά είχε. Είχα κόψει όλα τα πράσινα, μπρόκολα, φασόλια κτλ μια φορά ξεχάστηκα και έφαγα σπανακόπιτα το μωρό υπέφερε Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Μας βοήθησε πολύ το λαδάκι της weleda

Εξακολουθεις να αποφευγεις αυτες τις τροφες?? αν οχι, ποτε εφαγες χωρις να σκεφτεσαι?
Θελω να πω αληθεια θα πρεπει να ξεχασω το αγαπημενο μου σπανακι, γαλα, κλπ για οσο θηλαζω?????

Το κάθε μωράκι είναι διαφορετικό μπορεί να φας π.χ. σπανακι και να μην το πειράξει το μικρούλι σου.

15 Απ: θηλασμος και κολικοι! στό Πεμ Mar 10, 2011 9:39 pm

elenidek

kalispera manoules. otan ena mwraki 13 hmerwn exei kolikous pws to katalabainw? emena simera oli mera aerizotan, den i8ele na koimi8ei kai i8ele sinexeia na einai sto sti8os alla den etrwge. exoume kolikous i apla jypnisame straba?

16 Απ: θηλασμος και κολικοι! στό Πεμ Mar 10, 2011 9:52 pm

μαμαμια

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ ΕΚΛΑΙΓΕ ΓΟΕΡΑ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΕΒΓΑΖΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ.ΗΘΕΛΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΚΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΣ ΜΗΝ ΕΤΡΩΓΕ..ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 72 ΗΜΕΡΩΝ Κ ΑΚΟΜΑ ΑΝ ΤΗΝ ΒΓΑΖΩ ΚΛΑΕΙ ΟΠΟΤΕ ΜΑΘΑΜΕ ΠΙΠΙΛΑ...ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΛΥΚΟΓΑΛΙΑΖΟΥΝ. ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕΙ ΑΠΛΑ ΠΟΛΥ..ΤΩΡΑ ΑΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΤΙ ΛΥΓΙΖΕΙ Κ ΤΕΝΤΩΝΕΙ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΣΥΧΝΑ ΜΑΛΟΝ ΕΧΕΙ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΑΝ Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ..

17 Απ: θηλασμος και κολικοι! στό Πεμ Mar 10, 2011 10:33 pm

princess 05/05/10

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
poli tha ithela na diavasei tiw apantiseis sas i paidiatros mas pou tis elega to paidi exei kolikous kai ekeini elege den uparxei periptwsi apo ti stigmi pou thilazei... a re na mi pw kamia kouventa

18 Απ: θηλασμος και κολικοι! στό Παρ Mar 11, 2011 12:49 am

μαμαμια

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΛΑ ΝΤΕ...ΕΙΠΑΜΕ ΓΙΑΤΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΖΟΥΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΝ ΠΟΝΑΝΕ ΑΝ ΠΕΙΝΑΝΕ ΑΝ ΒΟΛΕΥΟΝΤΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΚΟΛΙΚΟΥΣ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΘΑ ΝΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟΝ 2 ΜΗΝΑ..ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΔΕΙ Κ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ 2 - 3 ΗΜΕΡΩΝ ΝΑ ΥΠΟΦΕΡΟΥΝ ΤΑ ΚΑΗΜΕΝΑ.. ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΠΙΑ::

19 Απ: θηλασμος και κολικοι! στό Παρ Mar 11, 2011 1:49 am

sasanath

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
princess 05/05/10 έγραψε:poli tha ithela na diavasei tiw apantiseis sas i paidiatros mas pou tis elega to paidi exei kolikous kai ekeini elege den uparxei periptwsi apo ti stigmi pou thilazei... a re na mi pw kamia kouventa

princes εχεις απολυτα δικιο!δυστυχως παιδακια που θηλαζουν εχουν κολικους!Στον πρωτο μου γιο αρχισαν απο την 3η βδομαδα σχεδον και σταματησαν καπου στα μεσα του 7ου μηνα!δεν θηλαζε,αλλα ο μικρος μου παρολου που θηλαζει ειχε κολικους μεχρι περιπου στον 4ο μηνα με 5ο!Αυτο το ινφακολικ ηταν το φαρμακο μας το κουβαλουσαμε παντου και παντα μαζι μας!

20 Απ: θηλασμος και κολικοι! στό Παρ Mar 11, 2011 9:45 am

bou-boukitsa

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βρε κοριτσια και εγω νομιζα οτι με το θυλασμο δεν κανουν κολοικους....και δεν ειμαι και σιγουρη..
εχτες ο μικρος ολο το βραδυ σαν να φωναζε...δεν φωναζε ομως...σαν να ''μουγριζε''( συγνωμη για την εκφραση κιολας) ,,με κλειστο το στομα και τα ποδια μονιμα λιγυσμενα....αυτο ειναι κολοικοι??

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your free blog