Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» ΕΣΠΑ 2014 - 2015 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
από Stevi_tasos Σήμερα στις 4:40 pm

» θελω τη βοηθεια σας...
από maro28 Σήμερα στις 4:40 pm

» Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139
από elila Σήμερα στις 4:38 pm

» Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!!
από roxanne87 Σήμερα στις 4:33 pm

» Εγκυουλες Δεκεμβριου 2014!!!
από danae_93 Σήμερα στις 4:29 pm

» θηλασμος και περιοδος?
από Βάνα Κ. Σήμερα στις 4:25 pm

» Είμαι ξανά έγκυος!!
από Stevi_tasos Σήμερα στις 4:18 pm

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από loulou_29 Σήμερα στις 4:16 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από jollie Σήμερα στις 4:13 pm

» Μικρες μανουλες!!!
από γεωργια καρ. Σήμερα στις 4:09 pm

» 13 1/2 μηνων
από Βάνα Κ. Σήμερα στις 4:05 pm

» Πρωτόγαλα;;
από danae_93 Σήμερα στις 4:04 pm

» Για να αρχίσουμε...
από snoopy Σήμερα στις 4:02 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από ΜΑΡΙΑΜ1 Σήμερα στις 4:01 pm

» συσπασεις...
από ANGEL Σήμερα στις 3:59 pm

» ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ 2014
από dora74 Σήμερα στις 3:44 pm

» προσπαθεια σπερματεγχυσης
από ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ Σήμερα στις 3:19 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από ANGEL Σήμερα στις 3:10 pm

» ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΜΕ ΔΑΝΙΚΑ ΩΑΡΙΑ
από ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ Σήμερα στις 2:59 pm

» τσιμπημα μελλισας η σφηγγας...
από Areti2 Σήμερα στις 1:32 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από Catty Σήμερα στις 12:30 pm

» καισαρικη με επισκληριδιο?
από helen prl Σήμερα στις 11:45 am

» απορίες εν μεσω μερικής αποκόλλησης
από Yasmina Σήμερα στις 11:38 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!!
από valgreg Σήμερα στις 11:27 am

» τεραστιος λεκιθικος ασκος ??
από ANGEL Σήμερα στις 11:19 am

» ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ!!!!!!!!!
από tinag Σήμερα στις 9:53 am

» Αρνηση για βοηθεια
από ANGEL Σήμερα στις 9:52 am

» ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ?
από Marianna50 Σήμερα στις 8:09 am

» ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ - ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΚΛΗΡΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ
από kerasoula Σήμερα στις 12:34 am

» ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΓΙΑ ΒΑΠΤΙΣΗ/ΠΑΡΤΥ
από Emilynik Σήμερα στις 12:27 am

» δεν λεει ποτε οτι θελει τουαλετα τι να κανω να το βοηθησω???
από maria maroui Σήμερα στις 12:16 am

» Τουρτοπάνες & Cupcakes!!!
από anatoligew Χθες στις 11:18 pm

» ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΔΕΞΙΩΣΗ ΒΑΦΤΙΣΗΣ!!!
από kerasoula Χθες στις 10:32 pm

» ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ μερος 3
από famozina Χθες στις 9:41 pm

» παραξενα ονειρα
από maro28 Χθες στις 5:27 pm

» ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ ΣΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ
από Stevi_tasos Χθες στις 3:30 pm

» Κλαψ κλαψ...... :(
από kerasoula Χθες στις 3:09 pm

» ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ μερος2
από ede37 Χθες στις 1:09 pm

» MAKE UP ARTIST PEGY-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
από mamamia12 Χθες στις 11:32 am

» Ρουχα/παπουτσια για αγορια&κοριτσια απο 0-7 χρ. σε συμβολικες τιμες
από Joana Χθες στις 2:06 am

Παρόντες χρήστες
704 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 37 μέλη, 2 μη ορατοί και 665 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Anastasie, ANGEL, angel4, antriana, Catty, danae_93, Despoina90, Despoinaki123, DESPOINAMIA, elila, esprit, fanouria, irenehr, jelaki, jollie, Lillybell, loulou_29, marakisam1, maria maroui, Marianna50, MARITSA123, maro28, perperouna, primadona, Psaraki, rise, roodie, roxanne87, Silver away, snoopy, Stevi_tasos, tinag, tzeni27, xrysaki!, zouzounoasteroskoni, Σοφία83, μαρακι27

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

2 Απ: ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΒΡΑΖΕΤΕ ΤΟ ΑΥΓΟ? στό Πεμ Feb 10, 2011 12:51 pm

eleni85

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλημερα...εμασ μας ειπε η παιδιατροσ 7-8 λεπτα αφου χοχλάσει το νερο...να ειναι καλα σφιχτο!!! οχι μελατο η καπωσ μελατο γιατι υπαρχει περιπτωση να εχει σαλμονελα!!!!...

3 Απ: ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΒΡΑΖΕΤΕ ΤΟ ΑΥΓΟ? στό Πεμ Feb 10, 2011 1:02 pm

n@n@

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Όπως και η Ελένη.Το αυγό πρέπει να είναι σφιχτό.Εγώ για να μην είναι τελέιως στόκος βάζω μέσα λίγο ελαιόλαδο ή αν έχω σουπίτσα λίγο ζουμάκι.

4 Απ: ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΒΡΑΖΕΤΕ ΤΟ ΑΥΓΟ? στό Πεμ Feb 10, 2011 1:44 pm

mariloy

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΙ ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ? ΕΓΩ ΞΕΡΩ 3 ΛΕΠΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΝΕΡΟ ΒΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΛΑΤΟ ΟΥΤΕ ΠΕΤΡΑ , ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΧΥΛΟΝΕΙ Ο ΚΡΟΚΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΙ ΕΛΑΙΟΛΑΔΟ ΘΑ ΞΕΡΑΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ !!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

5 Απ: ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΒΡΑΖΕΤΕ ΤΟ ΑΥΓΟ? στό Πεμ Feb 10, 2011 1:53 pm

mama katerina

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariloy έγραψε:ΤΙ ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ? ΕΓΩ ΞΕΡΩ 3 ΛΕΠΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΝΕΡΟ ΒΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΛΑΤΟ ΟΥΤΕ ΠΕΤΡΑ , ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΧΥΛΟΝΕΙ Ο ΚΡΟΚΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΙ ΕΛΑΙΟΛΑΔΟ ΘΑ ΞΕΡΑΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ !!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

συμφωνω... 3-4 λεπτα ειναι μια χαρα!!!

6 Απ: ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΒΡΑΖΕΤΕ ΤΟ ΑΥΓΟ? στό Πεμ Feb 10, 2011 1:57 pm

dinaki88

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
έχοντας περάσει τις πρώτες φάσεις του αυγού που κάνουμε όλες σαν αφηνιασμένες μην πάθει κάτι το παιδί και να το κάνουμε και να του αρέσει το αυγό έχω να πώ
τουλάχιστον 5λεπτο είχε πει η δική μας αν είναι αγοραστό να βράσει σίγουρα καλά για περιπτώσεις σαλμονέλας
εμείς όμως είχαμε από το χωριό του άντρα και μας είπε δν πειράζει και λιγότερο βραστό
δεν της άρεσε ούτε της αρέσει βραστό σφιχτό
δοκίμασε μια μέρα στο τηγανάκι το αντικολλητικό χωρίς καθόλου λάδι-το είχα θρυψαλίσει έτσι όπως τηγανιζόταν-και το έτρωγε με μανία
αργότερα λάτρεψε το μελάτο με ψωμάκι
δεν παλεύω καν το βραστό

http://psuxoblabla.blogspot.gr/

7 Απ: ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΒΡΑΖΕΤΕ ΤΟ ΑΥΓΟ? στό Πεμ Feb 10, 2011 2:01 pm

n@n@

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariloy έγραψε:ΤΙ ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ? ΕΓΩ ΞΕΡΩ 3 ΛΕΠΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΝΕΡΟ ΒΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΛΑΤΟ ΟΥΤΕ ΠΕΤΡΑ , ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΧΥΛΟΝΕΙ Ο ΚΡΟΚΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΙ ΕΛΑΙΟΛΑΔΟ ΘΑ ΞΕΡΑΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ !!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Ο μικος μου δεν έχει ξεράσει ποτέ.Αν είχε συμβεί δε θα το έγραφα να σας πάρω στο λαιμό μου.Και για να γίνω πιο σαφής βάζω μισό κουταλάκι του γλυκού.

8 Απ: ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΒΡΑΖΕΤΕ ΤΟ ΑΥΓΟ? στό Πεμ Feb 10, 2011 4:47 pm

supermom

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμείς το βράζουμε 6 λεπτά (όπως είπε ο γιατρός). Και προσθέτω λαδάκι και λεμονάκι και όταν τελειώνει έχουμε κλάμματα γιατί μας αρέσει!

9 Απ: ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΒΡΑΖΕΤΕ ΤΟ ΑΥΓΟ? στό Πεμ Feb 10, 2011 5:51 pm

alexmina83

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΜΕΙΣ ΒΡΑΖΟΥΜΕ ΑΥΓΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΟΤΟΥΛΕΣ ΤΙΣ ΓΙΑΓΙΑΣ ΓΙΑ 2-3 ΛΕΠΤΑ ΝΑ ΣΦΙΞΕΙ ΤΟ ΑΣΠΡΑΔΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΗΞΕΙ Ο ΚΡΟΚΟΣ.ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΨΩΜΑΚΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΦΗΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!ΠΕΤΡΑ ΔΕΝ ΤΟ ΤΡΩΕΙ!

10 Απ: ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΒΡΑΖΕΤΕ ΤΟ ΑΥΓΟ? στό Πεμ Feb 10, 2011 6:18 pm

VASOG1

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τώρα έφαγε το αυγουλάκι του (μόνο κρόκο)για 2 μέρα. Το έβρασα 5 λεπτά και το έφαγε μια χαρά. Του συμπληρωσα και κρέμα μετά..Οταν θα το τρωει όλο το αυγο θα το δίνω και συμπλήρωμα (κρέμα ή γιαούρτι) ή χορταίνει???

11 Απ: ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΒΡΑΖΕΤΕ ΤΟ ΑΥΓΟ? στό Πεμ Feb 10, 2011 6:27 pm

alexmina83

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
VASOG1 έγραψε:Τώρα έφαγε το αυγουλάκι του (μόνο κρόκο)για 2 μέρα. Το έβρασα 5 λεπτά και το έφαγε μια χαρά. Του συμπληρωσα και κρέμα μετά..Οταν θα το τρωει όλο το αυγο θα το δίνω και συμπλήρωμα (κρέμα ή γιαούρτι) ή χορταίνει???

ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ!Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ Ο ΦΑΤΑΟΥΛΑΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΗ ΩΡΑ ΖΗΤΑΕΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ, ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΟΛΟ ΤΟ ΑΥΓΟ!ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΑΤΤΕΙΣ ΑΝΑΛΟΓΑ1 Very Happy Α! ΕΜΕΙΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΟ ΤΡΩΜΕ ΠΡΩΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΒΑΡΑΙΝΕΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ! pig

12 Απ: ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΒΡΑΖΕΤΕ ΤΟ ΑΥΓΟ? στό Πεμ Feb 10, 2011 6:30 pm

VASOG1

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και εμένα μου έκανε εντύπωση που μου είπε απόγευμα αλλά μου είπε να μην του κόψω την φρουτόκρεμα το πρωι που έχει βιταμίνες..

13 Απ: ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΒΡΑΖΕΤΕ ΤΟ ΑΥΓΟ? στό Πεμ Feb 10, 2011 6:37 pm

alexmina83

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΟΧΙ,ΜΗΝ ΤΟΥ ΚΟΨΕΙΣ ΤΗ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ.ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΦΑΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΑΥΓΟ ΔΕΝ ΘΑ ΤΡΩΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΛΟΓΙΚΑ.ΕΤΣΙ ΜΠΟΡΕΙ ΤΡΩΕΙ ΕΝΑΛΛΑΞ ΑΥΓΟ ΚΑΙ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ.

14 Απ: ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΒΡΑΖΕΤΕ ΤΟ ΑΥΓΟ? στό Πεμ Feb 10, 2011 6:45 pm

ΝΑΣΙΑ

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
alexmina83 έγραψε:ΕΜΕΙΣ ΒΡΑΖΟΥΜΕ ΑΥΓΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΟΤΟΥΛΕΣ ΤΙΣ ΓΙΑΓΙΑΣ ΓΙΑ 2-3 ΛΕΠΤΑ ΝΑ ΣΦΙΞΕΙ ΤΟ ΑΣΠΡΑΔΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΗΞΕΙ Ο ΚΡΟΚΟΣ.ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΨΩΜΑΚΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΦΗΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!ΠΕΤΡΑ ΔΕΝ ΤΟ ΤΡΩΕΙ!

Ετσι ακριβως το τρωμε και 'μεις. Το βραζω 3 λεπτα και ριχνω και ψωμακι μεσα.

15 Απ: ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΒΡΑΖΕΤΕ ΤΟ ΑΥΓΟ? στό Τετ Feb 16, 2011 10:26 pm

jojo_mama

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

και εμεις που εχουμε ενα μηνα τωρα που τρωμε μονο κροκο ετσι το κανουμε 4-5 λεπτα και δε βαζω τιποτα αλλο μεσα..Τρελαινεται!!!!

16 Απ: ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΒΡΑΖΕΤΕ ΤΟ ΑΥΓΟ? στό Τετ Feb 16, 2011 10:34 pm

manoula_24xr

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

γτ να ξερασει καλε το μωρο με το ελαιολαδο?μια χαρα γευση δινει το καλυτερο ειναι,οταν ξεκιναει το μωρο να τρωει γενικα τροφες θελει ολα να ειναι καλα βρασμενα,ισως γιαυτο σ προτεινε να τ βραζεις δεκα λεπτα.παντως τωρα που μεγαλωσε η κορη μ οταν της κανω αυγο της το κανω μελατο,δλδ 3λεπτα αφου ξεκινησει να βραζει,κ της το βαζω μεσα σε ενα μπολακι με φετα κ λιγο ψωμακι.κ ειναι μουρλια.

17 Απ: ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΒΡΑΖΕΤΕ ΤΟ ΑΥΓΟ? στό Τετ Feb 16, 2011 10:37 pm

spapastamou

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
AX,EGW AKOMA KAI TWRA FILI MOU ETSI TO TRWW TO AYGO(EKTOS APO TIN FETA) MELATO ME PSWMAKI K ALATAKI....XAXAXAXA...TO 3ERW OTI EINAI LIGO KOULO...ALLA TI NA KANW....KAI FANTASOU OTI TO XEIROTERO EINAI OTI EPEIDI DEN TRWW WMA FROYTA AKOMA FTIAXNW FROYTOKREMA.....XXAXAAXAAA

18 Απ: ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΒΡΑΖΕΤΕ ΤΟ ΑΥΓΟ? στό Τετ Feb 16, 2011 10:41 pm

manoula_24xr

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
spapastamou έγραψε:AX,EGW AKOMA KAI TWRA FILI MOU ETSI TO TRWW TO AYGO(EKTOS APO TIN FETA) MELATO ME PSWMAKI K ALATAKI....XAXAXAXA...TO 3ERW OTI EINAI LIGO KOULO...ALLA TI NA KANW....KAI FANTASOU OTI TO XEIROTERO EINAI OTI EPEIDI DEN TRWW WMA FROYTA AKOMA FTIAXNW FROYTOKREMA.....XXAXAAXAAA

χαχαχαχα,ε ο καθε ανθρωπος γλυκια μου εχει τις ιδιαιτεροτητες του,εγω πχ οταν τηγανιζω το αυγο θελω να το σπασω στο τηγανι,να ασπρισει κ να τ βγαλω,αμα ψηθει πολυ δν το τρωω.οπως κ το μελατο,αν ψηθει πολυ δν το τρωω,το πασαρω στην κορη μ κ τν αντρα μ κ κανω αλλο για μενα πιο ωμο.Χεχε,τωρα με το μωρο,ειναι η καλυτερη σ δλδ καθε μερα φρουτοκρεμα??χαχαχαχαχ

χαχαχ τωρα ειδα οτι εισαι ακομα εγκυος,χαχαχα θα ανυπομονεις λοιπον να γεννησεις κ να κανεις φρουτοκρεμες εε,χαχα

19 Απ: ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΒΡΑΖΕΤΕ ΤΟ ΑΥΓΟ? στό Τετ Feb 16, 2011 10:51 pm

spapastamou

XXAXAAAAA...NAI AKRIVWS...MOU ELEGE H MAMA MOU POU OTAN 3EKINANE FROYTOKREMA TA MWRA TRWNE LIGES KOYTALIES STIN ARXI KI ELEGA TI WRAIA 8A TRWW KALA....XIXIXIXIXI

20 Απ: ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΒΡΑΖΕΤΕ ΤΟ ΑΥΓΟ? στό Τετ Feb 16, 2011 11:08 pm

manoula_24xr

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχχαχαχα,μια χαρα σε βρισκω,δλδ συγνωμη τ καλοκαιρι το καρπουζι το αλεθεις??κ ολα τα φρουτα?????????εγω παλι το μηλο το θελω με την φλουδα,ειδικα οταν ειχαμε παει βραζιλια,ειχα τρελαθει να τρωω φρουτα!

21 Απ: ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΒΡΑΖΕΤΕ ΤΟ ΑΥΓΟ? στό Τετ Feb 16, 2011 11:17 pm

spapastamou

OXI..TO KARPOUZI TO TRWW ETSI...MONO KARPOUZI,PEPONI,MPANANA KAI FRAOULES TRWW ETSI....TA ALLA DEN TA MPORW RE GAMWTO...DEN KATEVAINOUN...E....ME KAKOMA8E KAI H MANOULA POU MEXRI TA 17-18 MOU EFTIAXNE TIS FROYTOKREMES(GIA NA TRWEI TO PAIDAKI THS TO MIKRO FROYTAKIA)...KAI KATALAVAINEIS....TIS 3EKINHSA PALI TWRA GIA NA PAIRNW TIS APARAITHTES VITAMINES GIA TO MWRO....GIATI GIA EMENA SKASILA MOU....AKRIVWS EPEIDI DEN ETRWGA FROYTA K LAXANIKA OTAN EKANA TIS PRWTES E3ETASEIS EIDA OTI EXW ANAIMIA K PESMENO SIDHRO KI ETSI TWRA KANW THN KARDIA MOY PETRA K TRWW KI AP'TA DYO....!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Free blog