Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από stellina87 Σήμερα στις 10:56 pm

» Να 'χαμε να λέγαμε του ντουρνοθύρη λόγια....
από ede37 Σήμερα στις 10:56 pm

» Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139
από den antexo allo Σήμερα στις 10:51 pm

» προσπαθεια σπερματεγχυσης
από Stevi_tasos Σήμερα στις 10:32 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!!
από valgreg Σήμερα στις 10:24 pm

» mipos eimai egkuos
από Stevi_tasos Σήμερα στις 10:19 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από peristeraki Σήμερα στις 10:14 pm

» ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
από gallida Σήμερα στις 9:13 pm

» Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!!
από demaki88 Σήμερα στις 8:45 pm

» Είμαι ξανά έγκυος!!
από ANGEL Σήμερα στις 7:34 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από αγγελακι στον ουρανο Σήμερα στις 7:27 pm

» Εγκυουλες Δεκεμβριου 2014!!!
από danae_93 Σήμερα στις 7:23 pm

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από loulou_29 Σήμερα στις 5:46 pm

» συσπασεις...
από ANGEL Σήμερα στις 5:46 pm

» ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΜΕ ΔΑΝΙΚΑ ΩΑΡΙΑ
από efaki27 Σήμερα στις 5:42 pm

» ΕΣΠΑ 2014 - 2015 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
από Stevi_tasos Σήμερα στις 4:51 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από Mare Σήμερα στις 3:58 pm

» παραξενα ονειρα
από maro28 Σήμερα στις 2:55 pm

» Εσείς αισθανθήκατε πόνο κατά την εμφύτευση του ωαρίου;
από depytsilo Σήμερα στις 1:52 pm

» ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ 2014
από ΜΑΡΙΑΜ1 Σήμερα στις 1:16 pm

» sos mono zimarika
από ANGEL Σήμερα στις 1:07 pm

» Χαμηλη χοριακη !!
από fanouria Σήμερα στις 1:04 pm

» ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ ΣΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ
από Stevi_tasos Σήμερα στις 8:13 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ, ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΑΠΟ ΤΑ LIDL
από Stevi_tasos Σήμερα στις 7:59 am

» Β' τριμηνο: Αυπνοια :(
από anaisanais Σήμερα στις 5:37 am

» Ινομυωμα και εκγυμοσυνη
από dora74 Χθες στις 9:46 pm

» Αναγνώριση Κυοφορούμενου Τέκνου
από dora74 Χθες στις 9:18 pm

» Παιδικοί σταθμοί περιοχής Δραπετσώνας-Κερατσινίου!
από ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ 1970 Χθες στις 5:39 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!!
από Aurora Χθες στις 3:52 pm

» ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΣΩΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ; ΑΓΟΡΑΣΕ ΦΙΔΙΑ-ΚΟΜΠΡΕΣ!!!!
από Stevi_tasos Χθες στις 3:50 pm

» σας εχει συμβει;
από maro28 Χθες στις 3:36 pm

» Προσπάθεια για μωρό και θάλασσα
από JELLYFISH Χθες στις 3:29 pm

» χοριακη στην εξωσωματικη
από ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ Χθες στις 1:52 pm

» ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ-ΜΑΙΕΥΤΗΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ
από elin1 Χθες στις 12:59 pm

» έχει τύχει σε κάποια??
από Yasmina Χθες στις 11:44 am

» ΟΔΟΝΤΟΦΥΙΑ ΜΩΡΟΥ 20 ΜΗΝΩΝ
από Yasmina Χθες στις 11:30 am

» Μικρες μανουλες!!!
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Χθες στις 11:28 am

» ΝΕΑ ΜΟΔΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ.ΑΝΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΑΠΤΙΣΗ ,ΠΑΝΤΡΕΨΟΥ ΕΝΑΝ 9ΧΡΟΝΟ .
από roodie Χθες στις 11:00 am

» Θέλω να γίνω μαμά αλλά.....
από Stevi_tasos Χθες στις 10:53 am

» χειροποίητα προσκλητήρια- μπομπονιέρες
από Stevi_tasos Χθες στις 10:51 am

Παρόντες χρήστες
654 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 32 μέλη, 2 μη ορατοί και 620 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

angel4, Anna lamda, candyland, Catty, cia, danae_93, den antexo allo, depytsilo, ede37, efaki27, griniaroula, iouliana, irene-_-, lgyftog, lili lille, Lillybell, Lollipop83, mamalou, maraki_g, maria1979, maro28, merentoula, peristeraki, perperouna, primadona, stellina87, stellitsa80, Stevi_tasos, tassoula, valgreg, zanna, μιτατα

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 6]

eirini1

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mmmmm υδροχόος... Very Happy Very Happy μάλλον πολύ καθαρό....να ήταν παρθένος να το συζητούσαμε για το 'υποχόνδριος'..χιχι (without offence για τις/τους παρθένους, απλά έτσι λένε...)

manoula_24xr

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini1 έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:
ntina έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:ξεχασα να πω οτι επειδη η μικρηε χει ατοπικη,καθε δευτερη μερα αλλαζω σεντονια,και καθε μερα βγαζω εξω οολα τα λουτρινα και αεριζω,και τιναζω καλα το στρωμα,.

αχ πόσο σε καταλαβαίνω εγώ γιαυτό το λόγο δεν έχω καθόλου λούτρινα στο σπίτι αλλά το θέμα με το αερισμό μεγάλο βρε παιδί μου κάθε μέρα και ειδικά τώρα με αυτό το κρύο πωπωπωπωπω

αστα και δν ξερω τι να τα κανω,ειδικα το καλοκαιρι ευχαριστιεμαι ταφηνω και καιγονται στον ηλιο και τα βαζω μεσα το βραδυ.σημερα κοριτσια το σπιτι ειναι ενα χαος,η κουζινα γεματη απλυτα γτ ειχα τν συζηγο με 41 πυρετο και ετρεχα τσαγια,θερμομετρα,φαρμακα,χαρτομαντηλα,χχλιαρα μπανια,οποτε ουτε λογος για καθαρισμα,αερισα μονο το σπιτι,κ αυριο οι δουλειες γτ κοιμηθηκα και στις 4 ημασταν στο νοσοκομειο,δν παθαινουνε τπτ να περιμενουνε να πλυθυνε τ βραδυ.

Πω πωωωω Shocked Shocked
περαστικάααα!!! εννοείται όταν υπάρχει θέμα υγείας και τρέχεις πως να τις κάνεις τις δουλειές? όλα δε γίνονται...περαστικά και γρήγορα εύχομαι... flower

αχ σευχαριστω,ναι οταν ειναι καποιος αρρωστος δν το συζητω,σημερα ηταν καλυτερα και ετσι το πρωτο που εκανα σημερα ηταν να σηκωθω και να παω για καφε,μαγειρεψε η μανα μου,κ οταν γυρισα συμμαζεψα,και επλυνα τα πιατα.Απο αυριο το υπολοιπο σπιτι που θα παει για δουλεια ο αντρας μου και ελπιζω να ειναι καλα.

manoula_24xr

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini1 έγραψε:mmmmm υδροχόος... Very Happy Very Happy μάλλον πολύ καθαρό....να ήταν παρθένος να το συζητούσαμε για το 'υποχόνδριος'..χιχι (without offence για τις/τους παρθένους, απλά έτσι λένε...)

γτ τι λενε για τους υδροχοοους???οτι ειναι καθαροι??για πες για πες..
εγω καθαρη η ας πουμε τακτικη εγινα μετα το παιδι...γτ εχει και την αλλεργια.

manoula_24xr

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
Athina1981 έγραψε:Κορίτσια πλάκα κάνετε??? Shocked
Δύο και τρεις φορές την ημέρα??? Shocked
Πώς προλαβαίνετε όσες δουλεύετε κορίτσια μου...γιατί εγώ ξυπνάω, ταϊζω μπέμπα, ντυνόμαστε, την πηγαίνω στη μαμά μου..στις 4 που σχολάω...."ποιος παπάς και ποιος κουμπάρος"...τι να πρωτοπρολάβεις Sad ...σκούπισμα, σφουγγάρισμα, μπάνια, πλύσιμο, σιδέρωμα, φαγητό για την επομένη, φαγητό για τη μπέμπα, ψώνια, σκόνες, μπαλκόνια??? Και να έχεις και μάζεμα κουζίνα μετά το φαγητό και να ταϊζεις-αλλάζεις-κοιμίζεις το μωρό ...εν ολίγοις εγώ μία φορά την εβδομάδα σκουπίζω και σφουγγαρίζω και όλα τα άλλα λίγα λίγα τις καθημερινές

πέστα βρε Αθηνά!!!! ακριβώς τα ίδια κάνουμε. και έχω και πολύ βοήθεια από τον πατέρα της κόρης μου.
και να φανταστείς οτι μέχρι πριν γεννήσω με θεωρούσα υστερική με την καθαριότητα, αλλα από τότε που έκανα τη μικρή δεν υπάρχει χρόνος. άσε που προτιμώ να περνάω το χρόνο μου στο πάτωμα παίζοντας με τη μικρή παρά σφουγγαριζοντάς το.

αθηνα εγω προσωπικα δν δουλευω οποτε με βολευει να τα κανω.Εαν δουλευα δν ξερω αν θα τα καταφερνα ετσι.Εδω τωρα και μου βγαινει η κουραση κυριολεκτικα ολη την ημερα καθαριζω,αλλα νταξ οχι να κανω και 2 φορες την ημερα σκουπισμα και σφουγγαρισμα,εκτος κ αν πχ,σκουπισω το πρωι και μου τηλεφωνησει καποιος οτι ερχεται κ κανω τοπικα αν υπαρχει κατι.

naysika

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω μερα παρα μερα κανω ολο το σπιτι σκουπισμα και σφουγγαρισμα! δεν μενει για περισσοτερες μερες καθαρο με 4 παιδια μεσα στο σπιτι!!

koukida

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω για το διαστημα αυτο που δεν πηγαινω στη δουλεια- κανω τις δουλειες συχνότερα απότι οταν δουλευω- οπότε όποτε νιωθω οτι χρειαζεται καθαριζω αλλοτε πιο σχολαστικά κ αλλοτε λιγότερο (ειναι κ τα κεφια στη μεση!).
Φροντιζω ομως παντα να ειναι καθαρο το σπιτι γιατι δεν αντεχω ουτε σκονη ουτε χνουδι- αν μαλιστα υποπτευθω υποψια ασχημης μυρωδιας οπωσαδηποτε την εξολοθρεύω..
εχω κ σκυλακι στο σπιτι -
τωρα κοριτσια οταν ερθει το νινι κ παω κ στη δουλεια -τα ξαναλέμε Very Happy Very Happy

DeeDee

Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μια φορα την εβδομαδα εχω μια καλη κυρια Ελενη που ερχεται και μας καθαριζει. Κι εγω ισως βαλω 1-2 φορες ενα swiffer ενδιαμεσα. Κι αυτο επειδη εχουμε σκυλι στο σπιτι και μαζευουμε πολυ τριχα!

Ευτυχως δεν ειναι υπερβολικος και ο αντρας μου σ' αυτα. Αλλα και να ητανε θα τους εδειχνα που ειναι τα συνεργα κι ας εκανε ο,τι ηθελε Smile

http://www.katkag.blogspot.com

supermama

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καπου τοχω ξαναπει. εγω βαζω καθε μερα σκουπα και κανω με το σουιφερ.σφουυγαρι καθε 3 μερες πανω κατω γιατι δε μπαινουμε με παππουτσια και το πατωμα ειναι σε ολο το σπιτι ξυλο μελαμινη οποτε δε λερωνετε οπως ενα ανοιχτοχρωμο πλακακιεννοητε μια φορα τη βδομαδα κανω καλη γενικη. τωρα αν πχ τυχει και εχω κοσμο παλι σκουπα μετα..

eirini1

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
manoula_24xr έγραψε:
eirini1 έγραψε:mmmmm υδροχόος... Very Happy Very Happy μάλλον πολύ καθαρό....να ήταν παρθένος να το συζητούσαμε για το 'υποχόνδριος'..χιχι (without offence για τις/τους παρθένους, απλά έτσι λένε...)

κοίτα για τους υδροχόους δε ξέρω αλλά λένε για τους παρθένους ότι είναι οι πιο τακτικοί, έχουν θεματάκι με την καθαριότητα και την τάξη και θέλουν τα πράγματά τους πολύ τακτοποημένα..υδροχόος πάτνως είναι η αδερφή μου και είναι καμία σχέση και με την τάξη και με την καθαριότητα...είναι κάπως πιο ανθρωπιστές και μάλλον προτιμούν άλλα πράγματα από το να καθαρίζουν... Very Happy Very Happy (μην τα πάρετε τοις μετρητοίς....δεν είμαι και ο Λεφάκης..)

manoula_24xr

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="eirini1"]
manoula_24xr έγραψε:

κοίτα για τους υδροχόους δε ξέρω αλλά λένε για τους παρθένους ότι είναι οι πιο τακτικοί, έχουν θεματάκι με την καθαριότητα και την τάξη και θέλουν τα πράγματά τους πολύ τακτοποημένα..υδροχόος πάτνως είναι η αδερφή μου και είναι καμία σχέση και με την τάξη και με την καθαριότητα...είναι κάπως πιο ανθρωπιστές και μάλλον προτιμούν άλλα πράγματα από το να καθαρίζουν... Very Happy Very Happy (μην τα πάρετε τοις μετρητοίς....δεν είμαι και ο Λεφάκης..) [/quote

χαχαχαχα και εγω δν θελω να εχω αλλα τελευταια δν θελω κ να ειναι χαλια οποτε αναγκαστικα αρχιζει να μαρεσει η καθαριοτητα.

Ευάκι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω παντως που ειμαι υδροχοος κανω γενικη καθαριοτητα καθε τεταρτη και τα απλα και το σαββατο.κουρτινες 1 φορα το μηνα,κουζινα μεσα εξω μια στις 15 και φωτιστικα καθε φορα που ξεσκονιζω ητοι 2 φορες την εβδομαδα.το καλοκαιρι εννοειται πιο συχνα γιατι στο πλακακι φαινεται και το παραμικρο σταξιμο και με ανοιχτα πορτοπαραθυρα μπαινει και πιο πολλη σκονη!

Nena

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμένα πάλι το πλακάκι μου είναι από τα "βολικά", να φανταστείτε μια φορά προσπαθούσα με το σφουγγαρόπανο να βγάλω ένα λεκέ και μετα από λίγο κατάλαβα ότι ήταν τα "νερά" που κάνει το πλακάκι... οπότε μπορώ να σφουγγαρίζω μια φορά το μήνα... Razz Razz
περαν της πλάκας, σκούπισμα μια φορα την εβδομάδα, αλλά έχω αρκετά μικροχαλάκια τα οποία τινάζω κάθε μέρα σχεδόν, και τα περισσότερα ψίχουλα/σκουπιδάκια πέφτουν εκει πάνω. Σφουγγάρισμα μια φορά την εβδομάδα επίσης, αλλα με έσωσε το swiffer, το πάτωμα γυαλίζει με ένα πέρασμα, οι σκόνες μαζεύονται, και οι τρίχες επίσης (ω! οι τρίχες!!!!!!! μαδάω πολύ ρε κορίτσια).
afro afro afro afro

eirini1

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
polu trixa pragmati..egw briskw trixes mou sto plhnturio rouxwn, sthn pana tou paidiou mazi me ta kakakia, sto plhnturio piatwn (!!!), sto parkokrebbato...!!! ti na pw? mono sto psugeio den exw brei akoma...ma einai dunaton???

eyropi

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
KAUE DEYTERH MERA ME TA PAIDIA STO SPITI.PALAIOTERA POU EIMASTAN MONOI K OLH MERA LEIPAME STHN DOULEIA EIXA GUNAIKA MIA FORA THN ENDOMADA K EFTANE.TO KALIKAIRI ME TIN SKONI MAS BLEPO KAUE MERA ME TO POU GYRNAME APO THN DOYLEIA NA PIANOYME THN SKOYPA!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

mamymou

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
πωπω θέμα...έχω θέμα με αυτό. Το τι χνούδι βγάζουν τα χαλιά μου, δε λέγεται κορίτσια...κάθε μέρα χρειάζεται να σκουπίζω, αλλά δεν προλαβαίνω όλες τις δουλειές έτσι, οπότε μέρα παρά μέρα προσπαθώ να το εφαρμόσω. Δίνω προτεραιότητα στα μπάνια λόγω υγιεινής, και μετά αφήνω το πάτωμα. Και εγώ Swifer χρησιμοποιώ, γιατί με την παρκετέζα δυσκολεύομαι να την καθαρίσω από τα χνούδια και τις τρίχες, σίγουρα είναι πιο οικονομική, αλλά με εκνευρίζει να μένουν τρίχες και χνούδια, άσε που όταν την τινάζω γεμίζει παντού...
Να δω τι θα κάνω από του χρόνου που ο μικρός θα μπουσουλοπερπατάει και θα δουλεύω...πώς θα τα προλαβαίνω???

eirini1

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εντωμεταξύ δε φτάνει όλο το σπίτι πλένω και όλα τα παιχνίδια του (σε λεκάνη κανονικά με σαπούνι) και τα απλώνω στσ καλοριφερ η έξω...το κάνω μια φορά την εβδομάδα κι ελπίζω να είναι καλά γιατί τώρα τα βάζουμε συνεχώς στο στόμα...πρέπει πιο συχνά???? Crying or Very sad Rolling Eyes Rolling Eyes

Athina1981

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
eirini1 έγραψε:εντωμεταξύ δε φτάνει όλο το σπίτι πλένω και όλα τα παιχνίδια του (σε λεκάνη κανονικά με σαπούνι) και τα απλώνω στσ καλοριφερ η έξω...το κάνω μια φορά την εβδομάδα κι ελπίζω να είναι καλά γιατί τώρα τα βάζουμε συνεχώς στο στόμα...πρέπει πιο συχνά???? Crying or Very sad Rolling Eyes Rolling Eyes

Ειρήνη μια χαρά είναι μία φορά την εβδομάδα Wink ...και εγώ τα πλένω με σφουγγαράκι, αλλά έχω μία ερώτηση...αυτά που έχουν ήχους, δηλαδή μπαταρίες πώς τα καθαρίζεις? Εγώ με ένα νωπό πανάκι...

Tziz

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maraki_D έγραψε:...Κορίτσια, ο φόβος μου ήταν ότι θα κάνω ένα μαμόθρεφτο που θα ταλαιπωρήσει κάποια γυναίκα σε 20 χρόνια και θα με βρίζουν. Απ' ότι φαίνεται δεν είναι τέτοια στόφα ο μικρός μου, όμορφος είναι, με μακρυά μαλλιά και μελιά μάτια, καλή προίκα θα του δώσουμε, όσες έχετε νύφες βάλτε μας στα υπόψην!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy [/color]

Εγώ εγώ!!!
χιχιχιχι!!!

mamymou

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
eirini1 έγραψε:εντωμεταξύ δε φτάνει όλο το σπίτι πλένω και όλα τα παιχνίδια του (σε λεκάνη κανονικά με σαπούνι) και τα απλώνω στσ καλοριφερ η έξω...το κάνω μια φορά την εβδομάδα κι ελπίζω να είναι καλά γιατί τώρα τα βάζουμε συνεχώς στο στόμα...πρέπει πιο συχνά???? Crying or Very sad Rolling Eyes Rolling Eyes
να προσέχεις όμως τα απορρυπαντικά με τα οποία τα πλένεις, γιατί απαγορεύονται τα κοινά απορρυπαντικά, υπάρχουν ειδικά για παιδικά σκεύη, που δεν είναι καυστικά, και δε δημιουργούν αλλεργίες...

Maraki_D

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Tziz έγραψε:
Maraki_D έγραψε:...Κορίτσια, ο φόβος μου ήταν ότι θα κάνω ένα μαμόθρεφτο που θα ταλαιπωρήσει κάποια γυναίκα σε 20 χρόνια και θα με βρίζουν. Απ' ότι φαίνεται δεν είναι τέτοια στόφα ο μικρός μου, όμορφος είναι, με μακρυά μαλλιά και μελιά μάτια, καλή προίκα θα του δώσουμε, όσες έχετε νύφες βάλτε μας στα υπόψην!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy [/color]

Εγώ εγώ!!!
χιχιχιχι!!!

Αν είναι για τέτοια τσαχπίνα χαλάλι... με τέτοιο μάτι καράβι θα σέρνει, όχι μόνο το γιο μου...!!! Very Happy Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | To have a free blog