Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11
από μαρακι27 Σήμερα στις 7:21 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από perperouna Σήμερα στις 6:04 pm

» Εξωσωματικη, η δικη σας εμπειρια
από matinaki1990 Σήμερα στις 6:02 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13#
από IoliAtore Σήμερα στις 5:37 pm

» ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΕΛΕΤΗ (Οι 5 πρώτοι θα έχουν το 1ο μάθημα <<ΔΩΡΕΑΝ>>)
από Kentromesini Σήμερα στις 3:58 am

» ''Έμπνευσις'' βάπτιση-γάμος
από supermama Χθες στις 8:06 pm

» ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΗΣΩ ΤΗΝ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΓΑΛΑΤΟΣ ΠΟΥ ΘΥΛΑΖΩ?
από mariatsak Χθες στις 6:02 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Χθες στις 5:33 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από ΜΑΡΙΑΜ1 Χθες στις 4:33 pm

» Face-paintig για παιδικά πάρτυ Θεσσαλονίκη
από fenaki22 Χθες στις 7:22 am

» egkyoules iounioy-iouliou 2015
από paourina Χθες στις 3:06 am

» www.candyland .gr
από candyland Πεμ Oct 30, 2014 7:32 pm

» ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΟ.
από paourina Πεμ Oct 30, 2014 6:48 pm

» Site μανικιούρ-πεντικιούρ-shellac με τιμούλες.
από Superb Mommy Πεμ Oct 30, 2014 6:15 pm

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 10
από griniaroula Πεμ Oct 30, 2014 1:58 am

» ΤΕΣΤ ΔΥΣΑΝΕΞΙΑΣ
από anna4 Πεμ Oct 30, 2014 1:38 am

» μαθαμε στα χερακια!!
από αφροδιτη! Τετ Oct 29, 2014 11:00 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από kaatrin Τρι Oct 28, 2014 5:22 pm

» 22 μηνων ου βγαζει την πιστη με το φαγητο!
από dimitra al Τρι Oct 28, 2014 11:08 am

» ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΜΑΙΤΗΡΙΟ ΕΛΕΝΑ
από Superb Mommy Τρι Oct 28, 2014 8:30 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από maria2013 Τρι Oct 28, 2014 6:07 am

» ΑΦΙΕΡΩΣΕΙΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ.
από Λιτσα34 Τρι Oct 28, 2014 4:31 am

» Πουλάω 2 κούνιες που γίνονται παιδικά κρεβάτια + 1 αλαξιέρα+1 συρταριέρα
από ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ Δευ Oct 27, 2014 8:14 pm

» ΚΑΦΕ ΒΛΕΝΗ
από ζουζουνακι Δευ Oct 27, 2014 8:13 pm

» γεννα στο Ρεα και επιδόματα!
από Vassiliki_ Δευ Oct 27, 2014 8:10 pm

» Κανακάκης Σταύρος στο Έλενα?Κάποια βοήθεια?
από Superb Mommy Δευ Oct 27, 2014 7:11 pm

» Αυχενικη διαφανεια θεσσαλονικη
από jollie Δευ Oct 27, 2014 3:01 am

» 6 ΜΗΝΟ ΟΑΕΔ.
από vagann Κυρ Oct 26, 2014 5:39 am

» prwtes ebdomades eggymoshnhs
από kerasoula Κυρ Oct 26, 2014 4:54 am

» Καλως σας βρηκα ξανα!
από ria Κυρ Oct 26, 2014 3:20 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2014!!!!!
από eyakos Σαβ Oct 25, 2014 8:39 pm

» Χειροποίητα προσκλητήρια & μπομπονιέρες (ΝΕΕΣ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ!)
από mariameint Παρ Oct 24, 2014 9:47 pm

» Συνεχεις ιωσεις, φαρμακευτική αντιμετωπιση συμπτωματων
από HappyMama Παρ Oct 24, 2014 7:53 pm

» 17 εβδομάδες και 6 ημέρες κράτησε το όνειρο μου!!!!
από VANESSA1984 Παρ Oct 24, 2014 10:25 am

» ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΤΑΛΚ
από κοκκινοσκουφιτσα Πεμ Oct 23, 2014 9:53 pm

» ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ INGLESINA TRILOGY
από RITAKI30 Τρι Oct 21, 2014 4:39 pm

» Γιατρός στο Έλενα
από welcome 2 Τρι Oct 21, 2014 7:09 am

» Ποσότητα ρυζαλευρου?
από kerasoula Τρι Oct 21, 2014 6:27 am

» Τιναζεται στον υπνο του
από kerasoula Τρι Oct 21, 2014 6:15 am

» Χοριακη & υπέρηχος δεν είδε τίποτα βοήθεια εαν ξερετε
από maro28 Τρι Oct 21, 2014 5:10 am

Παρόντες χρήστες
460 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 2 μέλη, 0 μη ορατοί και 458 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

mamana, μαρακι27

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τετ Jan 23, 2013 2:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1 ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ!!! στό Δευ Jan 31, 2011 6:58 pm

VASOG1

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ....ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ 2 ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΣΤΗΝ 30 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ....ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ....ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ???ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΕΜΑ???ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ???ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ Η ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.....

2 Απ: ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ!!! στό Δευ Jan 31, 2011 7:09 pm

ΑΓΑΠΗ@

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Κ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!
ΛΟΙΠΟΝ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ ΕΙΧΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Κ ΔΕ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ!!!!
ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΦΕΨΗΜΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΟΥΣΤΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΑΛΑΜΠΟΚΙΟΥ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΒΛΑΚΕΙΑ ΓΙΑΤΙ Κ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΩΝ ΕΙΧΕ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ Κ ΤΗΝ ΠΙΑΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Κ ΒΡΙΣΚΕΙ ΓΙΑΤΡΕΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟ!!!
ΑΠΟΞΗΡΑΜΕΝΑ ΜΟΥΣΤΑΚΙΑ ΚΑΛΑΜΠΟΚΙΟΥ ΜΕΣΑ ΣΕ ΒΡΑΣΜΕΝΟ ΝΕΡΟ ΓΙΑ ΛΙΓΑ ΛΕΠΤΑ... ΤΑ ΣΤΡΑΓΓΙΖΕΙΣ Κ ΠΙΝΕΙΣ!!!
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ!!!!!

3 Απ: ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ!!! στό Δευ Jan 31, 2011 9:58 pm

cassiani

afto gia ta moustakia den to ksero kali fasi.telos padon ego eixa ourolimoiksi tin proti defteri vdomada kai pira adiviosi.o giatros mou eipe pos tin periodo pou to eixa pathei ego etsi kai allios den tha epireaze to moro giati itan noris alla kai pio meta na itan i adiviosi pou xreiazotan na paro epitrepotan stin eggimosini.opote min anisixeis den iparxei provlima.perstika

4 Απ: ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ!!! στό Δευ Jan 31, 2011 11:51 pm

giwtoulitsats

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
να πινεις παρα πολυ νερο να καθαριζει η ουριθρα δεν ειναι γιατροσοφι αυτο το φωναζουν και οι γιατροι να πινουμε πολυ νερο στην ουρολοιμωξη..εχω παθει 2 φορες και εβγαζα κοκκινα ουρα μαζι με αιμα δλδη..κανε υπομονη και πινε πολυ νερο 1,5-2 λιτρα αμα μπορεις και θα ανακουφιστεις οσο για την αντιβιωση απο οτι γραφουν πολλες κοπελες εδω δεν επυρεαζει την εγκυμοσυνη εγω την αντιβιωση την απεφευγα γτ ειχα μυκητες και ετσι μου περναγε με το νερο..

5 Απ: ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ!!! στό Δευ Jan 31, 2011 11:56 pm

cassiani

[quote="giwtoulitsats"]να πινεις παρα πολυ νερο να καθαριζει η ουριθρα δεν ειναι γιατροσοφι αυτο το φωναζουν και οι γιατροι να πινουμε πολυ νερο στην ουρολοιμωξη..
simfono to poli nero einai to vasiko!!!!oxi mono tora pou exeis alla genika me to nero apofevgoume tin ourolimoksi.apla den ksero se ti simeio exei ftasei i dikia sou kai an mporei na perasei mono me to nero makari.

6 Απ: ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ!!! στό Τρι Feb 01, 2011 12:06 am

giwtoulitsats

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω εκανα πολυ ασχημη ουρολοιμωξη με αιμα και φρικτους πονους κυριως καλοκαιρι με επιανε οποτε επινα πολυ νερο και μετα απο μια μερα ουτε ποναγα ουτε τιποτα αντιβιωση επαιρνα για τρεις μερες οχι παρα πανω τη μια φορα δεν πηρα καθολου γτ ειμαι πολυ ευαισθητη και ολα μου γυρνανε σε μυκητιαση!τωρα παλι μυκητες εχω γτ επαιρνα augmentin για την αμυγδαλιτιδα που με θυμηθικε μετα απο 8 ολοκρηρα χρονια πικρα!!!!! Sad α και κατι αλλο το μικροβιο που ειχα sthn ουρολοιμωξη λεγοταν ecoli..

7 Απ: ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ!!! στό Τρι Feb 01, 2011 12:53 am

cassiani

giwtoulitsats έγραψε:εγω εκανα πολυ ασχημη ουρολοιμωξη με αιμα και φρικτους πονους κυριως καλοκαιρι με επιανε οποτε επινα πολυ νερο και μετα απο μια μερα ουτε ποναγα ουτε τιποτα αντιβιωση επαιρνα για τρεις μερες οχι παρα πανω τη μια φορα δεν πηρα καθολου γτ ειμαι πολυ ευαισθητη και ολα μου γυρνανε σε μυκητιαση!τωρα παλι μυκητες εχω γτ επαιρνα augmentin για την αμυγδαλιτιδα που με θυμηθικε μετα απο 8 ολοκρηρα χρονια πικρα!!!!! Sad α και κατι αλλο το μικροβιο που ειχα sthn ουρολοιμωξη λεγοταν ecoli..
afto to mikrovio to eixa ego to kalokairi prin meino egios.kai ego eixa aima sta oura kai fovithika poli.pira adiviosi kai ola kal gia ligo kairo meta mou ksanaemfanistike kai telefeta fora otan eimoun akoma egios to poli nero sozei kai gia manea itan i aitia pou epatha tin ourolimoksi.epeidi gia mia vdomada den epina katholou nero.pados gia tin adiviosi to ematha pos vgazeis mikites otan kai ego prin xronia me episkeftike mia amigdalitida.prepei na perneis ulta levure kai na tros polla galaktokomika.ego opote xreiastike na paro adiviosei ta pira kai den ksanaevgala mikites

8 Απ: ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ!!! στό Τρι Feb 01, 2011 1:12 am

giwtoulitsats

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
και γω επαιρνα τα ultra levure και γιαουρτι ετρωγα οχι πολυ γτ μου προκαλει αηδια!το καλο με αυτα τα χαπακια ειναι οτι με βοηθησαν απλα για να μη γινω χειροτερα δλδη σε σχεση με την πρωτη φορα που δεν τα πηρα εχω δει βελτιωση τωρα κανω θεραπεια για τους παλιομυκητες και δεν λενε να φυγουν μολις τελιωσω αυτην θα ξανακανω παλι ταλαιπορουμε ενα χρονο με αυτο το πραγμα συνεχεια, και παλια παθαινα μυκητες αλλα δεν κρατουσαν συνεχεια. Παθαινα μου περναγανε και με ξαναεπιαναν αργοτερα..τωρα με την αμυγδαλιτιδα δεν μπορω να ηρεμησω με πιανει μια φορα παιρνω αντιβιωση μου περναει και με πιανουν μυκητες μετα απο 2 μηνες παλι τα ιδια!αυριο θα κανω εξεταση αιματος να δω αν εχω στρεπτοκοκο στο αιμα αν βγει αρνητικο θα κανω χειρουργειο και θα βγαλω της αμυγδαλες να ηρεμησω πια!αλλιως αμα εχω στρεπτοκοκο θα πρεπει να παρω αντιβιωση για να φυγει γιατι σε αυτη την περιπτωση και να βγαλω της αμυγδαλες το μυκροβιο θα μου προκαλει φαρυγγιτιδες!!ελπιζω να μην το εχω και να κανω χειρουργειο γτ δεν αντεχω αυτο το χαλι πια!οσο για σενα περαστικα σου ελπιζω πανω απο ολα να μην ταλαιπωρεισε με τους πονους!

9 Απ: ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ!!! στό Τρι Feb 01, 2011 4:59 am

mama katerina

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
VASOG1 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ....ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ 2 ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΣΤΗΝ 30 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ....ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ....ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ???ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΕΜΑ???ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ???ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ Η ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.....

καλησπερα πριν 3 μερες και εγω εκανα καλλιεργεια και βρεθηκε το μικροβιο e coli για το οποιο δεν βγαινει αντιβιογραμμα ειναι κατι σαν κυστιτιδα ...ο γιατρος μου εδωσε ceclor 750 για 8 μερες και το μωρο δεν παθαινει τιποτα απο το μικροβιο εγω φοβομουνα για την αντιβιωση αλλα οκ ολα καλα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create a free blog