Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13#
από kikimam Σήμερα στις 6:08 am

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11
από ΖΩΗ13 Σήμερα στις 5:30 am

» egkyoules iounioy-iouliou 2015
από pumpkin Σήμερα στις 5:29 am

» 1 έτους: φρέσκο, εβαπορέ ή σκόνη;
από kikimam Σήμερα στις 5:01 am

» Εργασία και χαρά(;;;)
από Evagelia3 Χθες στις 11:29 pm

» Εγκυος μάλλον....
από HappyMama Χθες στις 9:47 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από RITAKI30 Χθες στις 7:30 pm

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2015
από depy302 Χθες στις 6:09 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από mamy land Χθες στις 1:50 am

» γνωμη για θρησκευτικο γαμο
από vasoulagal Κυρ Nov 23, 2014 7:10 pm

» ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΟ.
από mamy land Σαβ Nov 22, 2014 7:20 pm

» Μαμάδες από Αχαρνές (Μενίδι) και γύρω περιοχές!
από Evagelia3 Σαβ Nov 22, 2014 4:45 pm

» ΚΑΦΕ ΒΛΕΝΗ
από tzeni27 Σαβ Nov 22, 2014 1:33 pm

» Ενδομητριωση
από κουνελάκι Σαβ Nov 22, 2014 5:17 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2014!!!!
από vblue Παρ Nov 21, 2014 9:45 am

» Συνεχείς ωτίτιδες και διαφορετικές απόψεις γιατρών
από anipomoni Παρ Nov 21, 2014 12:16 am

» ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΗΣΗ ΚΑΤ'ΟΙΚΩΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ??
από xrisili Παρ Nov 21, 2014 12:02 am

» ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΠΑΝΕΣ
από HappyMama Πεμ Nov 20, 2014 11:43 pm

» θηλασμος και περιοδος?
από iouliana Πεμ Nov 20, 2014 11:02 pm

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΜΠΡΕΛΟΚ ΚΟΡΩΝΑ.....
από φραουλα Τετ Nov 19, 2014 8:34 am

» gunaikologos
από tania1422 Τετ Nov 19, 2014 3:06 am

» εξοπλισμός σε άριστη κατάσταση
από vdimak Τρι Nov 18, 2014 8:08 am

» ΠΩΣ ΚΟΒΕΤΑΙ Η ΠΙΠΙΛΑ???
από HappyMama Δευ Nov 17, 2014 9:46 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από pennytol Δευ Nov 17, 2014 6:12 pm

» Συγνώμη για την ερώτηση!
από Evagelia3 Δευ Nov 17, 2014 5:53 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από efaki27 Δευ Nov 17, 2014 9:25 am

» θεματακι με την περιοδο....
από maro28 Σαβ Nov 15, 2014 6:27 pm

» γινεται 2 χρονων και ακομα πινει γαλα τη νυχτα
από elin1 Παρ Nov 14, 2014 11:16 pm

» Πως βάζω φωτογραφία;;
από tassoula Παρ Nov 14, 2014 10:01 am

» ποσο καιρο προσπαθουσατε για μωρακι??
από afroula_27 Παρ Nov 14, 2014 7:02 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από Helen M. Πεμ Nov 13, 2014 9:10 pm

» soldesanil !!
από efffie Πεμ Nov 13, 2014 8:18 pm

» ολονυκτιο ξυπνημα!
από maryloo Πεμ Nov 13, 2014 5:43 pm

» φρουτόκρεμα και κρέμες...
από kikimam Πεμ Nov 13, 2014 4:59 am

» πεθερα εντομοκτονο
από tassoula Τετ Nov 12, 2014 9:17 am

» Θέματα Ιδιωτικής Ασφάλισης
από alexbox Τετ Nov 12, 2014 4:20 am

» Η ΝΥΧΤΑ....ΜΕΡΑ....
από iouliana Τετ Nov 12, 2014 1:31 am

» Παιδικός σταθμός ή κοπέλα στο σπίτι;
από mariatsak Τρι Nov 11, 2014 6:29 pm

» ΠΑΙΔΙΚΟΣ Η ΒΡΕΦΙΚΟΣ?
από mariatsak Τρι Nov 11, 2014 6:01 pm

» Ξεκινημα στερεων τρωφων με δυσκολια!
από mariatsak Τρι Nov 11, 2014 5:50 pm

Παρόντες χρήστες
720 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 10 μέλη, 1 μη ορατός και 709 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Anastasie, chrys, dellaki, Despoina90, kikimam, maria_dou, maro28, paourina, vasoulagal, μαρακι27

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τετ Jan 23, 2013 2:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1 ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ!!! στό Δευ Jan 31, 2011 6:58 pm

VASOG1

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ....ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ 2 ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΣΤΗΝ 30 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ....ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ....ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ???ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΕΜΑ???ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ???ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ Η ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.....

2 Απ: ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ!!! στό Δευ Jan 31, 2011 7:09 pm

ΑΓΑΠΗ@

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Κ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!
ΛΟΙΠΟΝ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ ΕΙΧΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Κ ΔΕ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ!!!!
ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΦΕΨΗΜΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΟΥΣΤΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΑΛΑΜΠΟΚΙΟΥ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΒΛΑΚΕΙΑ ΓΙΑΤΙ Κ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΩΝ ΕΙΧΕ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ Κ ΤΗΝ ΠΙΑΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Κ ΒΡΙΣΚΕΙ ΓΙΑΤΡΕΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟ!!!
ΑΠΟΞΗΡΑΜΕΝΑ ΜΟΥΣΤΑΚΙΑ ΚΑΛΑΜΠΟΚΙΟΥ ΜΕΣΑ ΣΕ ΒΡΑΣΜΕΝΟ ΝΕΡΟ ΓΙΑ ΛΙΓΑ ΛΕΠΤΑ... ΤΑ ΣΤΡΑΓΓΙΖΕΙΣ Κ ΠΙΝΕΙΣ!!!
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ!!!!!

3 Απ: ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ!!! στό Δευ Jan 31, 2011 9:58 pm

cassiani

afto gia ta moustakia den to ksero kali fasi.telos padon ego eixa ourolimoiksi tin proti defteri vdomada kai pira adiviosi.o giatros mou eipe pos tin periodo pou to eixa pathei ego etsi kai allios den tha epireaze to moro giati itan noris alla kai pio meta na itan i adiviosi pou xreiazotan na paro epitrepotan stin eggimosini.opote min anisixeis den iparxei provlima.perstika

4 Απ: ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ!!! στό Δευ Jan 31, 2011 11:51 pm

giwtoulitsats

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
να πινεις παρα πολυ νερο να καθαριζει η ουριθρα δεν ειναι γιατροσοφι αυτο το φωναζουν και οι γιατροι να πινουμε πολυ νερο στην ουρολοιμωξη..εχω παθει 2 φορες και εβγαζα κοκκινα ουρα μαζι με αιμα δλδη..κανε υπομονη και πινε πολυ νερο 1,5-2 λιτρα αμα μπορεις και θα ανακουφιστεις οσο για την αντιβιωση απο οτι γραφουν πολλες κοπελες εδω δεν επυρεαζει την εγκυμοσυνη εγω την αντιβιωση την απεφευγα γτ ειχα μυκητες και ετσι μου περναγε με το νερο..

5 Απ: ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ!!! στό Δευ Jan 31, 2011 11:56 pm

cassiani

[quote="giwtoulitsats"]να πινεις παρα πολυ νερο να καθαριζει η ουριθρα δεν ειναι γιατροσοφι αυτο το φωναζουν και οι γιατροι να πινουμε πολυ νερο στην ουρολοιμωξη..
simfono to poli nero einai to vasiko!!!!oxi mono tora pou exeis alla genika me to nero apofevgoume tin ourolimoksi.apla den ksero se ti simeio exei ftasei i dikia sou kai an mporei na perasei mono me to nero makari.

6 Απ: ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ!!! στό Τρι Feb 01, 2011 12:06 am

giwtoulitsats

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω εκανα πολυ ασχημη ουρολοιμωξη με αιμα και φρικτους πονους κυριως καλοκαιρι με επιανε οποτε επινα πολυ νερο και μετα απο μια μερα ουτε ποναγα ουτε τιποτα αντιβιωση επαιρνα για τρεις μερες οχι παρα πανω τη μια φορα δεν πηρα καθολου γτ ειμαι πολυ ευαισθητη και ολα μου γυρνανε σε μυκητιαση!τωρα παλι μυκητες εχω γτ επαιρνα augmentin για την αμυγδαλιτιδα που με θυμηθικε μετα απο 8 ολοκρηρα χρονια πικρα!!!!! Sad α και κατι αλλο το μικροβιο που ειχα sthn ουρολοιμωξη λεγοταν ecoli..

7 Απ: ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ!!! στό Τρι Feb 01, 2011 12:53 am

cassiani

giwtoulitsats έγραψε:εγω εκανα πολυ ασχημη ουρολοιμωξη με αιμα και φρικτους πονους κυριως καλοκαιρι με επιανε οποτε επινα πολυ νερο και μετα απο μια μερα ουτε ποναγα ουτε τιποτα αντιβιωση επαιρνα για τρεις μερες οχι παρα πανω τη μια φορα δεν πηρα καθολου γτ ειμαι πολυ ευαισθητη και ολα μου γυρνανε σε μυκητιαση!τωρα παλι μυκητες εχω γτ επαιρνα augmentin για την αμυγδαλιτιδα που με θυμηθικε μετα απο 8 ολοκρηρα χρονια πικρα!!!!! Sad α και κατι αλλο το μικροβιο που ειχα sthn ουρολοιμωξη λεγοταν ecoli..
afto to mikrovio to eixa ego to kalokairi prin meino egios.kai ego eixa aima sta oura kai fovithika poli.pira adiviosi kai ola kal gia ligo kairo meta mou ksanaemfanistike kai telefeta fora otan eimoun akoma egios to poli nero sozei kai gia manea itan i aitia pou epatha tin ourolimoksi.epeidi gia mia vdomada den epina katholou nero.pados gia tin adiviosi to ematha pos vgazeis mikites otan kai ego prin xronia me episkeftike mia amigdalitida.prepei na perneis ulta levure kai na tros polla galaktokomika.ego opote xreiastike na paro adiviosei ta pira kai den ksanaevgala mikites

8 Απ: ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ!!! στό Τρι Feb 01, 2011 1:12 am

giwtoulitsats

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
και γω επαιρνα τα ultra levure και γιαουρτι ετρωγα οχι πολυ γτ μου προκαλει αηδια!το καλο με αυτα τα χαπακια ειναι οτι με βοηθησαν απλα για να μη γινω χειροτερα δλδη σε σχεση με την πρωτη φορα που δεν τα πηρα εχω δει βελτιωση τωρα κανω θεραπεια για τους παλιομυκητες και δεν λενε να φυγουν μολις τελιωσω αυτην θα ξανακανω παλι ταλαιπορουμε ενα χρονο με αυτο το πραγμα συνεχεια, και παλια παθαινα μυκητες αλλα δεν κρατουσαν συνεχεια. Παθαινα μου περναγανε και με ξαναεπιαναν αργοτερα..τωρα με την αμυγδαλιτιδα δεν μπορω να ηρεμησω με πιανει μια φορα παιρνω αντιβιωση μου περναει και με πιανουν μυκητες μετα απο 2 μηνες παλι τα ιδια!αυριο θα κανω εξεταση αιματος να δω αν εχω στρεπτοκοκο στο αιμα αν βγει αρνητικο θα κανω χειρουργειο και θα βγαλω της αμυγδαλες να ηρεμησω πια!αλλιως αμα εχω στρεπτοκοκο θα πρεπει να παρω αντιβιωση για να φυγει γιατι σε αυτη την περιπτωση και να βγαλω της αμυγδαλες το μυκροβιο θα μου προκαλει φαρυγγιτιδες!!ελπιζω να μην το εχω και να κανω χειρουργειο γτ δεν αντεχω αυτο το χαλι πια!οσο για σενα περαστικα σου ελπιζω πανω απο ολα να μην ταλαιπωρεισε με τους πονους!

9 Απ: ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ!!! στό Τρι Feb 01, 2011 4:59 am

mama katerina

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
VASOG1 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ....ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ 2 ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΣΤΗΝ 30 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ....ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ....ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ???ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΕΜΑ???ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ???ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ Η ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.....

καλησπερα πριν 3 μερες και εγω εκανα καλλιεργεια και βρεθηκε το μικροβιο e coli για το οποιο δεν βγαινει αντιβιογραμμα ειναι κατι σαν κυστιτιδα ...ο γιατρος μου εδωσε ceclor 750 για 8 μερες και το μωρο δεν παθαινει τιποτα απο το μικροβιο εγω φοβομουνα για την αντιβιωση αλλα οκ ολα καλα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Free blog