Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13#
από kikimam Σήμερα στις 10:35 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από Despoinaki123 Σήμερα στις 9:12 pm

» egkyoules iounioy-iouliou 2015
από paourina Σήμερα στις 8:08 pm

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11
από Anastasie Σήμερα στις 8:00 pm

» www.candyland .gr
από candyland Σήμερα στις 7:32 pm

» ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΟ.
από paourina Σήμερα στις 6:48 pm

» Site μανικιούρ-πεντικιούρ-shellac με τιμούλες.
από Superb Mommy Σήμερα στις 6:15 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από Princess Σήμερα στις 3:16 am

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 10
από griniaroula Σήμερα στις 1:58 am

» ΤΕΣΤ ΔΥΣΑΝΕΞΙΑΣ
από anna4 Σήμερα στις 1:38 am

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από efaki27 Σήμερα στις 12:36 am

» μαθαμε στα χερακια!!
από αφροδιτη! Χθες στις 11:00 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από kaatrin Τρι Oct 28, 2014 5:22 pm

» 22 μηνων ου βγαζει την πιστη με το φαγητο!
από dimitra al Τρι Oct 28, 2014 11:08 am

» ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΜΑΙΤΗΡΙΟ ΕΛΕΝΑ
από Superb Mommy Τρι Oct 28, 2014 8:30 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από maria2013 Τρι Oct 28, 2014 6:07 am

» ΑΦΙΕΡΩΣΕΙΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ.
από Λιτσα34 Τρι Oct 28, 2014 4:31 am

» Πουλάω 2 κούνιες που γίνονται παιδικά κρεβάτια + 1 αλαξιέρα+1 συρταριέρα
από ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ Δευ Oct 27, 2014 8:14 pm

» ΚΑΦΕ ΒΛΕΝΗ
από ζουζουνακι Δευ Oct 27, 2014 8:13 pm

» γεννα στο Ρεα και επιδόματα!
από Vassiliki_ Δευ Oct 27, 2014 8:10 pm

» Κανακάκης Σταύρος στο Έλενα?Κάποια βοήθεια?
από Superb Mommy Δευ Oct 27, 2014 7:11 pm

» Αυχενικη διαφανεια θεσσαλονικη
από jollie Δευ Oct 27, 2014 3:01 am

» 6 ΜΗΝΟ ΟΑΕΔ.
από vagann Κυρ Oct 26, 2014 5:39 am

» prwtes ebdomades eggymoshnhs
από kerasoula Κυρ Oct 26, 2014 4:54 am

» Καλως σας βρηκα ξανα!
από ria Κυρ Oct 26, 2014 3:20 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2014!!!!!
από eyakos Σαβ Oct 25, 2014 8:39 pm

» Χειροποίητα προσκλητήρια & μπομπονιέρες (ΝΕΕΣ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ!)
από mariameint Παρ Oct 24, 2014 9:47 pm

» Συνεχεις ιωσεις, φαρμακευτική αντιμετωπιση συμπτωματων
από HappyMama Παρ Oct 24, 2014 7:53 pm

» 17 εβδομάδες και 6 ημέρες κράτησε το όνειρο μου!!!!
από VANESSA1984 Παρ Oct 24, 2014 10:25 am

» ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΤΑΛΚ
από κοκκινοσκουφιτσα Πεμ Oct 23, 2014 9:53 pm

» ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΗΣΩ ΤΗΝ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΓΑΛΑΤΟΣ ΠΟΥ ΘΥΛΑΖΩ?
από mariatsak Τρι Oct 21, 2014 5:34 pm

» ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ INGLESINA TRILOGY
από RITAKI30 Τρι Oct 21, 2014 4:39 pm

» Γιατρός στο Έλενα
από welcome 2 Τρι Oct 21, 2014 7:09 am

» Ποσότητα ρυζαλευρου?
από kerasoula Τρι Oct 21, 2014 6:27 am

» Τιναζεται στον υπνο του
από kerasoula Τρι Oct 21, 2014 6:15 am

» Χοριακη & υπέρηχος δεν είδε τίποτα βοήθεια εαν ξερετε
από maro28 Τρι Oct 21, 2014 5:10 am

» Διαιτολογος σε ζωγραφου κ γυρω περιοχες
από kikimam Δευ Oct 20, 2014 7:07 pm

» παιδιατρος στην καλλιθεα
από victoria Δευ Oct 20, 2014 6:10 am

» αγχος με βαρος μωρου
από ANGEL Δευ Oct 20, 2014 3:01 am

» Αν η κορη σας έμενε έγκυος στην εφηβεία τι θα κάνετε ?
από supermama Σαβ Oct 18, 2014 12:23 am

Παρόντες χρήστες
601 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 10 μέλη, 0 μη ορατοί και 591 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Anastasie, elin1, iouliana, irenehr, jollie, kikimam, loulou_29, nely, roodie, roulakriti

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τετ Jan 23, 2013 2:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

ABGD

Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ,ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!!!!ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ.ΚΑΤ'ΑΡΧΗΝ ΕΧΩ ΔΥΟ ΠΑΙΔΑΚΙΑ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ 3ΧΡΩΝΩΝ ΚΑΙ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 9ΜΗΝΩΝ.ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΣΤΙΣ 21/12 ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΑ(ΔΗΛΑΔΗ ΟΠΩΣ ΕΝΙΩΘΑ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΣΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΜΟΥ).ΕΧΩ ΚΑΟΥΡΕΣ,ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ,ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΠΡΗΣΜΕΝΗ (ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ), ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΑ ΔΕΚΑΤΑ<ΟΧΙ ΠΑΝΤΑ>.ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ??ΕΝΩ ΠΡΟΣΕΧΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ (ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΞΗ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΕΧΑΜΕ).

tatijana

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ABGD έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ,ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!!!!ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ.ΚΑΤ'ΑΡΧΗΝ ΕΧΩ ΔΥΟ ΠΑΙΔΑΚΙΑ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ 3ΧΡΩΝΩΝ ΚΑΙ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 9ΜΗΝΩΝ.ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΣΤΙΣ 21/12 ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΑ(ΔΗΛΑΔΗ ΟΠΩΣ ΕΝΙΩΘΑ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΣΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΜΟΥ).ΕΧΩ ΚΑΟΥΡΕΣ,ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ,ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΠΡΗΣΜΕΝΗ (ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ), ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΑ ΔΕΚΑΤΑ<ΟΧΙ ΠΑΝΤΑ>.ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ??ΕΝΩ ΠΡΟΣΕΧΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ (ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΞΗ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΕΧΑΜΕ).

Διακεκωμενη δηλαδη???
Ειναι πιθανον με το προσπερματικα να μεινεις εγκυος αμα εχει και δυνατο σπερμα ο αντρας..Εγω ειχα ελευθερα με τον δικο μου 6 μηνες και διακεκωμενα και μια μερα δε μου ξαναρθε...Ημουν εγκυος..

ABGD

tatijana έγραψε:
ABGD έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ,ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!!!!ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ.ΚΑΤ'ΑΡΧΗΝ ΕΧΩ ΔΥΟ ΠΑΙΔΑΚΙΑ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ 3ΧΡΩΝΩΝ ΚΑΙ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 9ΜΗΝΩΝ.ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΣΤΙΣ 21/12 ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΑ(ΔΗΛΑΔΗ ΟΠΩΣ ΕΝΙΩΘΑ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΣΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΜΟΥ).ΕΧΩ ΚΑΟΥΡΕΣ,ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ,ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΠΡΗΣΜΕΝΗ (ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ), ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΑ ΔΕΚΑΤΑ<ΟΧΙ ΠΑΝΤΑ>.ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ??ΕΝΩ ΠΡΟΣΕΧΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ (ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΞΗ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΕΧΑΜΕ).

Διακεκωμενη δηλαδη???
Ειναι πιθανον με το προσπερματικα να μεινεις εγκυος αμα εχει και δυνατο σπερμα ο αντρας..Εγω ειχα ελευθερα με τον δικο μου 6 μηνες και διακεκωμενα και μια μερα δε μου ξαναρθε...Ημουν εγκυος..

ΟΤΝ ΛΕΣ ΔΙΑΚΕΚΩΜΕΝΗ,ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΕΝΝΩΕΙΣ??? ΑΝ ΕΝΝΩΕΙΣ ΠΩΣ ΕΑΝ ΕΙΧΑΜΕ ΔΙΑΚΕΚΩΜΕΝΗ ΠΡΟΦΥΛΑΞΗ....ΕΝΤΑΞΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΛΕΓΑ..

tatijana

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εννοω οτι οταν ηταν να τελειωσει εβγαινε εξω και δεν τελειωνε μεσα μου...Αλλα εμεινα εγκυος...

erwtoulis

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Apo tin imera pou ksanarthe i periodos exo sinexeia simptomata tis egkimosinis. Ponous , anagoules ktl. Mexri k simera, apla anti dekaata exo ipothermia. Pigena sinexeia ston giatro giati fobomoun min exo ksanaminei alla tipota. Ekana test pap katharo , kaliergia kathari. Ola auta omos sunexizontai xoris na exo tipota. Den ksero k ego pou ofilete.

zouzounaki 24

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatijana έγραψε:Εννοω οτι οταν ηταν να τελειωσει εβγαινε εξω και δεν τελειωνε μεσα μου...Αλλα εμεινα εγκυος...
xmmmmmmmmmmm...............
dinatos o nikola sou tati mou
............
tonouse meta esti min pas kateuthian gia 2!!!!!!!!!!!!!!!!

ABGD

tatijana έγραψε:Εννοω οτι οταν ηταν να τελειωσει εβγαινε εξω και δεν τελειωνε μεσα μου...Αλλα εμεινα εγκυος...

ΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ,ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

tatijana

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τοτε να περιμενεις την περιοδο.....Αν θες νινι μια χαρα θα σου κατσει κοριτσακι....Γιωτακι μου ναι ειναι αν και δεν κρατησθηκε την πρωτη φορα...αλλα την δευτερη φορα που το καναμε συνηδητα εμεινα με την μιση που λενε...Και μονο που με κοιταξε....Μετα την γεννα κι οταν ειναι να αρχισουμε παλι το σεξ μονο προφυλακτικο δεν θελω νωρις 2ο νινακι...

zouzounaki 24

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink

kallia28

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λιγο νωρις δεν ειναι για να εχεις συμπτωματα εγκυμοσυνης μονο 15 μερες εχουν περασει απο την τελευταια περιοδο σου, μηπως περνας καποια ιωση ή ειχες κρυωσει??? Σιγουρα θα μαθεις σε μερικες ημερες παντως αν προκειται για εγκυμοσυνη... βεβαια και μια β-χοριακη μπορει να σου λυσει αμεσα την απορια, μπορει να δειξει εγκυμοσυνη ακομα και 3 ημερες μετα την συλληψη

http://www.savetheplanet.gr

ABGD

kallia28 έγραψε:Λιγο νωρις δεν ειναι για να εχεις συμπτωματα εγκυμοσυνης μονο 15 μερες εχουν περασει απο την τελευταια περιοδο σου, μηπως περνας καποια ιωση ή ειχες κρυωσει??? Σιγουρα θα μαθεις σε μερικες ημερες παντως αν προκειται για εγκυμοσυνη... βεβαια και μια β-χοριακη μπορει να σου λυσει αμεσα την απορια, μπορει να δειξει εγκυμοσυνη ακομα και 3 ημερες μετα την συλληψη
kallia 28 ΜΟΥ ΝΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΩΣΟΥΛΑ.ΑΝΗΣΥΧΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΤΣΙ ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ!! ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!!

ABGD

zouzounaki 24 έγραψε: Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink
ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ zouzounaki24 ΛΕΣ???

ABGD

kallia28 έγραψε:Λιγο νωρις δεν ειναι για να εχεις συμπτωματα εγκυμοσυνης μονο 15 μερες εχουν περασει απο την τελευταια περιοδο σου, μηπως περνας καποια ιωση ή ειχες κρυωσει??? Σιγουρα θα μαθεις σε μερικες ημερες παντως αν προκειται για εγκυμοσυνη... βεβαια και μια β-χοριακη μπορει να σου λυσει αμεσα την απορια, μπορει να δειξει εγκυμοσυνη ακομα και 3 ημερες μετα την συλληψη
ΑΥΡΙΟ ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΩ!!!!

kallia28

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ABGD έγραψε: ΑΥΡΙΟ ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΩ!!!!

Τι να σου ευχηθω??? Καλα αποτελέσματα??? Θελεις τριτο παιδακι???

http://www.savetheplanet.gr

purple

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω παντως το δευτερο το επιασα με τον κρινο που λενε χα χα χα!!!!και εμεις χωρις προφυλαξη,διακεκομενα που λεμε και τσουπ τεστ θετικο!!!!!!!και να φανταστεις οτι 7 χρονια δεν παιρναμε προφυλαξη.....μετα την πρωτη εγκυμοσυνη ομως μαλλον πιανω στον αερα!!!καλα αποτελεσματα οτι και να θελεις να σου συμβει!

ABGD

kallia28 έγραψε:
ABGD έγραψε: ΑΥΡΙΟ ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΩ!!!!

Τι να σου ευχηθω??? Καλα αποτελέσματα??? Θελεις τριτο παιδακι???
ΚΟΙΤΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΣΤΑ ΣΧΕΔΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΡΘΕΙ..ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ!!ΑΛΩΣΤΕ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΤΕΡΗΣΩ ΤΗ ΖΩΗ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΘΩΑ ΨΥΧΟΥΛΑ!!!

markellajohny

πολυ πιθανο να εισαι!ευχομαι το επιθυμητο αποτελεσμα!!!

ABGD

markellajohny έγραψε:πολυ πιθανο να εισαι!ευχομαι το επιθυμητο αποτελεσμα!!!
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΜΟΥ,ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!!!

naysika

αχ ετσι εμενα και εγω στα δυο τελευταια μου παιδια!ποτε εγινε ουτε που το καταλαβαμε!!!και ενω προσεχαμε!!οποτε και εσυ μπορει και να εισαι!!!

φωτεινουλα

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
σου ευχομαι αν το θελεις ο Θεουλης να σου στειλει ενα μωρακι κ που ξερει μπορει να μαθουμε μαζι αν ειμαστε εγκυες γιατι κ εγω με την ιδια απορια ειμαι!!!!!!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your free blog