Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!!
από valgreg Σήμερα στις 8:16 pm

» Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140
από elila Σήμερα στις 7:34 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από efaki27 Σήμερα στις 7:20 pm

» Μικρες μανουλες!!!
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Σήμερα στις 7:09 pm

» Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!!
από Anastasie Σήμερα στις 6:52 pm

» ΦΘΗΝΕς ΠΑΝΕς ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ!
από anneyim Σήμερα στις 6:44 pm

» ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΙΛΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ!!
από Βάνα Κ. Σήμερα στις 6:35 pm

» Almiron pepti 2
από Nifitsa Σήμερα στις 6:34 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από Catty Σήμερα στις 6:30 pm

» Εγκυουλες Δεκεμβριου 2014!!!
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Σήμερα στις 6:13 pm

» ΕΣΠΑ 2014 - 2015 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
από xrysaki! Σήμερα στις 6:13 pm

» Είμαι ξανά έγκυος!!
από ANGEL Σήμερα στις 6:10 pm

» Να 'χαμε να λέγαμε του ντουρνοθύρη λόγια....
από darsel Σήμερα στις 6:06 pm

» για να περασει η ωρα:( σας εχουν κανει οι γιαγιαδες την μαγκανια με τον σταυρο???)
από darsel Σήμερα στις 5:58 pm

» ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩ ΜΩΡΑΚΙ
από mhtsaina Σήμερα στις 5:21 pm

» καισαρικη με επισκληριδιο?
από zenaki Σήμερα στις 4:56 pm

» Απίστευτα κι όμως ελληνικά!
από mhtsaina Σήμερα στις 3:16 pm

» Κακόβουλοι χρήστες!!
από mhtsaina Σήμερα στις 2:15 pm

» Πολλα υγρα
από zenaki Σήμερα στις 1:54 pm

» Εγκυμοσύνη μετά απο αφαίρεση ινομυώματος?
από Rina80 Σήμερα στις 1:22 pm

» χειροποίητα προσκλητήρια- μπομπονιέρες
από mpempakos Σήμερα στις 1:10 pm

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Σήμερα στις 1:03 pm

» Γιατί να ασφαλίσω το παιδί μου;
από alexbox Σήμερα στις 12:59 pm

» είμαι καινούρια αλλά..
από mhtsaina Σήμερα στις 11:12 am

» ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ ΣΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ
από Σύλβια Σήμερα στις 10:37 am

» σας εχει συμβει;
από stilvy1982 Σήμερα στις 10:13 am

» τεστ με αχνη γραμμη
από stel87 Σήμερα στις 9:22 am

» ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ
από Mamma Tomato Χθες στις 11:43 pm

» καλώς σας βρήκα!
από zenaki Χθες στις 11:32 pm

» Μ Α Κ Α Ρ Ι !!
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Χθες στις 7:51 pm

» Αρνηση για βοηθεια
από zenaki Χθες στις 7:22 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από souzan Χθες στις 5:53 pm

» ΠΛΥΣΙΜΟ ΔΟΝΤΙΩΝ
από Βάνα Κ. Χθες στις 4:50 pm

» Καλως σας βρηκα απο ΠΕΙΡΑΙΑ
από zenaki Χθες στις 4:16 pm

» ΟΙ 8 ΣΥΝΗΘΕΣΤΕΡΕΣ ΑΣΘΕΝΕΙΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ!
από Σύλβια Χθες στις 3:42 pm

» ΣΗΦΗΣ ΚΡΟΚΟΔΕΙΛΑΚΗΣ - ΟΛΑ ΤΑ ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ ΣΤΟ ΡΕΘΥΜΝΟ
από Σύλβια Χθες στις 3:42 pm

» Χαμηλη χοριακη !!
από ANGEL Χθες στις 2:46 pm

» ΔΙΑΒΗΤΗΣ ΚΥΗΣΗΣ
από efil87 Χθες στις 1:58 pm

» ΔΙΑΒΗΤΗΣ ΚΥΗΣΗΣ
από efil87 Χθες στις 1:47 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από jollie Χθες στις 12:17 pm

Παρόντες χρήστες
500 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 16 μέλη, 1 μη ορατός και 483 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Catty, darsel, elila, joujoukaki, kerasoula, love4, maria maroui, mariameint, Marianna50, maro28, mhtsaina, perperouna, Rina80, triteknifull, valgreg, Βάνα Κ.

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1 αρωστησαμε!!!!!! στό Πεμ Dec 23, 2010 12:27 am

φωτεινουλα

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια καλησπερα απο προχθες που πηγαμε μια βολτα μεχρι την ναουσα γυρισαμε κ ειμασταν με βηχα !Εχθες αρχισαμε να εχουμε κ μυξουλες αλλα το θεμα μου ειναι πως τωει το γαλα της κ μου το κανει ολο εμετο!!!!!!!! Μου εχει πει ο παιδιατρος οταν ειναι ετσι να αραιωνω το γαλα αλλα ακομα κ με αραιωμενο γαλα αφου φαει βηχει κ μετα απο λιγο τα βγαζει ολα!!!!!!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Τι να κανω πεστε μου κατι δεν μπορω να την βλεπω ετσι να κλαιει απο τον βηχα αλλα κ να μην τρωει??????????

2 Απ: αρωστησαμε!!!!!! στό Πεμ Dec 23, 2010 12:34 am

mariloy

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑ ΠΑΤΕ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΦΛΕΜΑΤΑΚΙΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΣΥΝΑΧΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΕΜΕΤΟ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ . ΑΛΛΑ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΕΜΕΤΟΥΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΘΕΙ ΑΦΙΔΑΤΩΣΗ. ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ! Sad Sad Sad

3 Απ: αρωστησαμε!!!!!! στό Πεμ Dec 23, 2010 12:36 am

μιμή

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΟΛΙΣ ΠΡΟ 10 ΛΕΠΤΩΝ ΕΚΑΝΕ ΕΜΕΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΒΗΧΑ ΚΑΙ Η ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ.ΕΤΣΙ ΓΙΝΕΤΑΙ.ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ ΑΝΑΓΟΥΛΙΑΖΟΥΝ ΑΠΟ ΒΛΕΝΝΕΣ ΚΑΙ ΦΛΕΜΑΤΑΚΙΑ.ΕΓΩ ΠΕΡΥΣΙ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΠΙΕΖΩ ΝΑ ΦΑΕΙ ΕΝΩ ΗΤΑΝ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΝΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΜΕΤΟ.ΦΕΤΟΣ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΑΝΕΤΗ.ΕΠΙΛΕΓΩ ΤΣΑΙ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΓΑΛΑ[ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ Ο ΒΗΧΑΣ ΕΝΤΕΙΝΕΤΑΙ].ΜΙΚΡΑ ΓΕΥΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΧΩΡΙΣ ΠΙΕΣΗ.ΥΠΟΜΟΝΗ.ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΘΛΙΑ

4 Απ: αρωστησαμε!!!!!! στό Πεμ Dec 23, 2010 12:46 am

φωτεινουλα

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σας ευχαριστω πολυ ελπιζω να γινει καλυτερα η ποντικουλα μου δεν θελω να την βλεπω ετσι ποναει η ψυχη μου! pale

5 Απ: αρωστησαμε!!!!!! στό Πεμ Dec 23, 2010 4:47 pm

φωτεινουλα

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσακια μου τελικα δεν το γλυτωσαμε το σιροπακι μας εδωσε σπιροπεν !το εχει παρει καμια ειναι καλο?

6 Απ: αρωστησαμε!!!!!! στό Πεμ Dec 23, 2010 5:01 pm

cassiani

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
den ksero gia to siropi alla sigoura tha tis glikanei ton laimo.fisiologiko oro na tis vazeis sti mitoula sixna oxi meta to fagito giati ektos oti anoigei tin mitoula katharizei kai tis vlenes kai tha figoun piooefkola.perastika stin koukla sou kai min anixixeis tha kanei ton kiklo tou kai tha ginei kala.einai angxotiko to ksero alla ipomoni

7 Απ: αρωστησαμε!!!!!! στό Πεμ Dec 23, 2010 6:37 pm

φωτεινουλα

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
cassiani έγραψε:den ksero gia to siropi alla sigoura tha tis glikanei ton laimo.fisiologiko oro na tis vazeis sti mitoula sixna oxi meta to fagito giati ektos oti anoigei tin mitoula katharizei kai tis vlenes kai tha figoun piooefkola.perastika stin koukla sou kai min anixixeis tha kanei ton kiklo tou kai tha ginei kala.einai angxotiko to ksero alla ipomoni

Σ"ευχαριστω πολυ κασιανη μου κ σ"εσενα οτι επιθυμεις!!!!!!

8 Απ: αρωστησαμε!!!!!! στό Παρ Dec 24, 2010 12:30 am

aniakouk79

Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΤΟ ΣΙΡΟΠΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΔΩΣΕ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΟΗΘΑΕΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΠΝΟΗ ΤΗΣ! ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΑΣΗ ΜΗ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΟΣΟ ΤΟ ΠΟΣΟ ΘΑ ΦΑΕΙ, ΟΣΟ ΤΟ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΥΓΡΑ! ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΟ, ΑΛΛΑ ΙΣΑ ΙΣΑ ΧΛΙΑΡΟ. ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΜΕΤΟΥΣ ΚΑΘΑΡΙΖΟΥΝ ΟΙ ΒΛΕΝΝΕΣ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ! ΝΑ ΠΑΡΑΤΗΡΕΙΣ ΤΗ ΓΛΩΣΣΑ ΤΗΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΑΣΠΡΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΑΤΟΝΙΑ Κ ΥΠΝΗΛΙΑ, ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΦΥΔΑΤΩΣΗΣ... ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΟΛΙΣ ΓΙΝΟΥΝ ΚΑΛΑ ΑΝΑΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΠΟΥ "ΕΧΑΣΑΝ"! ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ...

9 Απ: αρωστησαμε!!!!!! στό Παρ Dec 24, 2010 12:38 am

φωτεινουλα

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
aniakouk79 έγραψε:ΤΟ ΣΙΡΟΠΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΔΩΣΕ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΟΗΘΑΕΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΠΝΟΗ ΤΗΣ! ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΑΣΗ ΜΗ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΟΣΟ ΤΟ ΠΟΣΟ ΘΑ ΦΑΕΙ, ΟΣΟ ΤΟ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΥΓΡΑ! ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΟ, ΑΛΛΑ ΙΣΑ ΙΣΑ ΧΛΙΑΡΟ. ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΜΕΤΟΥΣ ΚΑΘΑΡΙΖΟΥΝ ΟΙ ΒΛΕΝΝΕΣ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ! ΝΑ ΠΑΡΑΤΗΡΕΙΣ ΤΗ ΓΛΩΣΣΑ ΤΗΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΑΣΠΡΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΑΤΟΝΙΑ Κ ΥΠΝΗΛΙΑ, ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΦΥΔΑΤΩΣΗΣ... ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΟΛΙΣ ΓΙΝΟΥΝ ΚΑΛΑ ΑΝΑΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΠΟΥ "ΕΧΑΣΑΝ"! ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ...

αχ σ"ευχαριστω πολυ ομως ειμαι καταστεναχωρημενη πριν λιγι που την καναμε μπανιο ολα ηταν μια χαρα τις δωσαμε κ το σιροπι τις κ μετα στο μπανιο ηταν σαν να μην ειχε τιποτα την ταισα μετα το γαλατακι τις αραιωμενο παντα (180γρ. με 3 μεζουρες γαλα) κ αφου το εφαγε μεσα σε 5 λεπτα το εβγαλε ολο!Πρωτη φορα την βλεπω να κανει τετοιο εμετο κοριτσια εχω φρικαρει δεν ξερω τι να κανω!!!!!!!!!!!!!!!

10 Απ: αρωστησαμε!!!!!! στό Παρ Dec 24, 2010 12:49 am

aniakouk79

φωτεινουλα έγραψε:

αχ σ"ευχαριστω πολυ ομως ειμαι καταστεναχωρημενη πριν λιγι που την καναμε μπανιο ολα ηταν μια χαρα τις δωσαμε κ το σιροπι τις κ μετα στο μπανιο ηταν σαν να μην ειχε τιποτα την ταισα μετα το γαλατακι τις αραιωμενο παντα (180γρ. με 3 μεζουρες γαλα) κ αφου το εφαγε μεσα σε 5 λεπτα το εβγαλε ολο!Πρωτη φορα την βλεπω να κανει τετοιο εμετο κοριτσια εχω φρικαρει δεν ξερω τι να κανω!!!!!!!!!!!!!!! [/quote] ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΣ ΕΔΙΝΕΣ ΤΟ ΣΙΡΟΠΑΚΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΤΑΙΣΜΑ? ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ? ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΔΙΝΕΙΣ ΜΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ? ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΧΡΕΜΠΤΙΚΟ ΒΛΕΝΝΟΛΥΤΙΚΟ (ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΤΟΥ ΥΠΝΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΦΑΓΗΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΒΗΧΑ)...

11 Απ: αρωστησαμε!!!!!! στό Παρ Dec 24, 2010 1:00 am

φωτεινουλα

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
aniakouk79 έγραψε:
φωτεινουλα έγραψε:

αχ σ"ευχαριστω πολυ ομως ειμαι καταστεναχωρημενη πριν λιγι που την καναμε μπανιο ολα ηταν μια χαρα τις δωσαμε κ το σιροπι τις κ μετα στο μπανιο ηταν σαν να μην ειχε τιποτα την ταισα μετα το γαλατακι τις αραιωμενο παντα (180γρ. με 3 μεζουρες γαλα) κ αφου το εφαγε μεσα σε 5 λεπτα το εβγαλε ολο!Πρωτη φορα την βλεπω να κανει τετοιο εμετο κοριτσια εχω φρικαρει δεν ξερω τι να κανω!!!!!!!!!!!!!!!
ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΣ ΕΔΙΝΕΣ ΤΟ ΣΙΡΟΠΑΚΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΤΑΙΣΜΑ? ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ? ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΔΙΝΕΙΣ ΜΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ? ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΧΡΕΜΠΤΙΚΟ ΒΛΕΝΝΟΛΥΤΙΚΟ (ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΤΟΥ ΥΠΝΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΦΑΓΗΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΒΗΧΑ)... [/quote]

να σου πω την αληθεια δεν μου ειπε τιποτα ωσ προ τι ωρα να τις το δινω απλα μου ειπε 2 φορες την ημερα ανα 12ωρο!Λες να την ενοχλησε το σιροπι?Δεν νομιζω γιατι απο προχθες που βηχει μου κανει συνεχεια εμετους!!!!!!!!!!Αυτο που με ανυσηχει ειναι 1)αφου ειναι αραιωμενο το γαλα γιατι συνεχιζει κ κανει εμετο κ 2) οτι η καημενουλα εχει να φαει κανονικα απο την δευτερα σχεδον!!!!!!!!

12 Απ: αρωστησαμε!!!!!! στό Παρ Dec 24, 2010 1:46 am

erwtoulis

O dikos mou pou itan arrostos auton ton mina mou ekane ta idia, oti etroge to ebgaze. Eblepa oti mazi me to gala ebgenan k flematakia. To eipa sto giatro k mas edose kati fakelakia ta almora , gia na min afidatothei. 2 meres mou ekane emetous k meta stamatise. Ego tou edina areomeno gala alla oxi oso esi, 240 nero me 7 koutalies ( 1 ligoteri), den to etroge olo fusika. Den to ekana mpanio kathimerinis baseis ekeines tis imeres. A ! mas eixe dosei episeis to mpoukosolban gia ta flemata. Oro stin mitoula tou ebaza ,k anamesa sta geumata tou, tou edina k ligo xamomilaki.
Iosoula einai , tha perasei grigora min anisixeis, perastikoulia sas!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your own blog