Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» είμαι καινούρια αλλά..
από demaki88 Σήμερα στις 6:46 pm

» Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140
από perperouna Σήμερα στις 6:43 pm

» Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!!
από demaki88 Σήμερα στις 6:39 pm

» ΕΣΠΑ 2014 - 2015 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
από Σύλβια Σήμερα στις 6:38 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από souzan Σήμερα στις 6:34 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από matinaki1990 Σήμερα στις 5:23 pm

» Μικρες μανουλες!!!
από mikrimama Σήμερα στις 5:00 pm

» ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΣΤΟΛΙΣΜΟΥ ΒΑΠΤΙΣΗΣ 150 ΕΥΡΩ
από elfoula Σήμερα στις 4:59 pm

» βιβλία ευχών από 25 ευρω!!
από elfoula Σήμερα στις 4:58 pm

» μαρτυρικούλια από 10 ευρώ!!
από elfoula Σήμερα στις 4:56 pm

» ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΜΑΛΛΙΩΝ
από Helen M. Σήμερα στις 4:55 pm

» απορίες εν μεσω μερικής αποκόλλησης
από anaisanais Σήμερα στις 4:51 pm

» Εγκυουλες Δεκεμβριου 2014!!!
από γεωργια καρ. Σήμερα στις 4:39 pm

» ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
από Σύλβια Σήμερα στις 4:39 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από pennytol Σήμερα στις 3:42 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!!
από maria maroui Σήμερα στις 3:25 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από efaki27 Σήμερα στις 1:57 pm

» ενα προσκλητηριο που εφτιαξα μονη μου!!!σας αρεσει??
από mamamia12 Σήμερα στις 12:57 pm

» Κακόβουλοι χρήστες!!
από mhtsaina Σήμερα στις 12:32 pm

» ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΙΛΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ!!
από ANGEL Σήμερα στις 12:15 pm

» MAKE UP ARTIST PEGY-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
από mamamia12 Σήμερα στις 10:55 am

» Πολλα υγρα
από Σύλβια Σήμερα στις 8:51 am

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Σήμερα στις 12:51 am

» για να περασει η ωρα:( σας εχουν κανει οι γιαγιαδες την μαγκανια με τον σταυρο???)
από darsel Σήμερα στις 12:33 am

» σας εχει συμβει;
από kerasoula Χθες στις 11:19 pm

» ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ ΣΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ
από Σύλβια Χθες στις 11:02 pm

» ΦΘΗΝΕς ΠΑΝΕς ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ!
από anneyim Χθες στις 6:44 pm

» Almiron pepti 2
από Nifitsa Χθες στις 6:34 pm

» Είμαι ξανά έγκυος!!
από ANGEL Χθες στις 6:10 pm

» Να 'χαμε να λέγαμε του ντουρνοθύρη λόγια....
από darsel Χθες στις 6:06 pm

» ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩ ΜΩΡΑΚΙ
από mhtsaina Χθες στις 5:21 pm

» καισαρικη με επισκληριδιο?
από zenaki Χθες στις 4:56 pm

» Απίστευτα κι όμως ελληνικά!
από mhtsaina Χθες στις 3:16 pm

» Εγκυμοσύνη μετά απο αφαίρεση ινομυώματος?
από Rina80 Χθες στις 1:22 pm

» χειροποίητα προσκλητήρια- μπομπονιέρες
από mpempakos Χθες στις 1:10 pm

» Γιατί να ασφαλίσω το παιδί μου;
από alexbox Χθες στις 12:59 pm

» τεστ με αχνη γραμμη
από stel87 Χθες στις 9:22 am

» ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ
από Mamma Tomato Τετ Jul 30, 2014 11:43 pm

» καλώς σας βρήκα!
από zenaki Τετ Jul 30, 2014 11:32 pm

» Μ Α Κ Α Ρ Ι !!
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Τετ Jul 30, 2014 7:51 pm

Παρόντες χρήστες
566 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 14 μέλη, 1 μη ορατός και 551 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Anastasie, Catty, demaki88, Despoina90, fanouria, gallida, iouliana, love4, margdimitra, mhtsaina, perperouna, Psaraki, Rina80, xrysaki!

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

21 ΜΟΥΧΛΑ Κ ΥΓΡΑΣΙΑ στό Τετ Dec 01, 2010 4:54 pm

katerina780

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
ΣΥΛΛΕΚΤΗ ΜΟΥΧΛΑΣ ΔΕΝ ΔΟΚΙΜΑΣΑ,ΘΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΨΕΚΑΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΧΛΩΡΙΝΗ Κ ΘΑ ΔΩ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

22 ΜΟΥΧΛΑ Κ ΥΓΡΑΣΙΑ στό Δευ Dec 06, 2010 5:02 pm

katerina780

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΘΕΣ ΠΟΥ ΕΨΑΧΝΑ ΣΤΟ GOOGLE ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΙΟ ΔΡΑΣΤΙΚΟ ΚΑΘΑΡΙΣΤΗΚΟ ΜΟΥΧΛΑΣ ΒΡΗΚΑ ΤΟ ΕΞΗΣ...ΛΕΓΕΤΑΙ DIP TRAITEMENT ANTI-MOUSSE RENFORCE ΔΕΙΤΕ ΤΟ Κ ΕΣΕΙΣ.
ΕΠΙΣΗΣ ΒΡΗΚΑ ΑΝΤΙΜΟΥΧΛΙΚΕΣ ΒΑΦΕΣ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΕΣ ΜΕ ΑΡΩΜΑ ΛΕΜΟΝΙ ANTICONDENSATION.Κ ΤΕΛΟΣ ΒΑΦΕΣ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ Κ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΥΓΡΑΣΙΑΣ Κ ΜΟΥΧΛΑΣ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΕΣ JUPOL CITRO.
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΤΟ ΤΟΛΜΗΣΟΥΝ.

23 Απ: ΜΟΥΧΛΑ Κ ΥΓΡΑΣΙΑ στό Τρι Dec 14, 2010 12:04 pm

Ευάκι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σημερα λεμε να παμε να δουμε ενα μηχανημα που να ειναι υγραντηρας-αφυγραντηρας-ιονιστης ετσι ωστε να υγραινεται και να καθαριζεται ο αερας στο σπιτι αφου χρησιμοποιουμε πολυ το τζακι και να εχει τη λειτουργια της αφυγρανσης αν ποτε τη χρειαστουμε αφου λογω μεταθεσεων σιγουρα θα παμε σε κανενα νησακι!ξερει καμια απο τετοια μηχανηματα?τι να ρωτησουμε?ειναι τοσο καλο οσο διαφημιζεται?

24 Απ: ΜΟΥΧΛΑ Κ ΥΓΡΑΣΙΑ στό Τρι Dec 14, 2010 12:20 pm

ΑΓΑΠΗ@

ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΩ!!! ΑΛΛΑ ΑΝ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΕΡΕΥΝΑ ΣΟΥ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΡΑΦΕΤΙ!!!
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ ΕΥΑΚΙ!!!

25 Απ: ΜΟΥΧΛΑ Κ ΥΓΡΑΣΙΑ στό Τρι Dec 14, 2010 1:01 pm

Ήρια

καλημερα και απο εμενα!! ΟΤΑΝ ΜΕΝΑΜΕ ΣΤΗΝ ΣΥΡΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΓΕΜΑΤΟ ΥΓΡΑΣΙΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΜΟΥΧΛΑ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΣΗΜΕΙΑ , ΟΛΑ ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ ΣΧΕΔΟΝ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ!!!! ΒΑΛΑΜΕ ΥΓΡΑΝΤΗΡΑ , ΒΑΛΑΜΕ ΣΥΛΛΕΚΤΗ , ΤΟ ΒΑΨΑΜΕ 2 ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΕΚΕΙΝΗ ΠΑΡΕΜΕΝΕ!!! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΗ ΛΥΣΗ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΤΗΝ ΞΕΦΟΡΤΩΝΕΣΑΙ ΤΗΝ ΜΟΥΧΛΑ!!!

26 Απ: ΜΟΥΧΛΑ Κ ΥΓΡΑΣΙΑ στό Τρι Dec 14, 2010 1:03 pm

Ευάκι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω δεν εχω μουχλα,θελουμε το μηχανημα για να υγραινει τον αερα οταν καιω το τζακι.αλλα σκεφτηκαμε να εχει και τη λειτουργια της αφυγρανσης και αχρειαστη να ειναι!θα σας πω το βραδακι τι μας ειπαν στην ερευνα αγορας!

27 Απ: ΜΟΥΧΛΑ Κ ΥΓΡΑΣΙΑ στό Τρι Dec 14, 2010 1:06 pm

Ήρια

Ευάκι έγραψε:εγω δεν εχω μουχλα,θελουμε το μηχανημα για να υγραινει τον αερα οταν καιω το τζακι.αλλα σκεφτηκαμε να εχει και τη λειτουργια της αφυγρανσης και αχρειαστη να ειναι!θα σας πω το βραδακι τι μας ειπαν στην ερευνα αγορας!

Τι προσφερει οταν καιει το τζακι?!! δεν εχω ιδεα για αυτο ρωταω , για μην ξηραινει τον αερα?!!! Razz

28 Απ: ΜΟΥΧΛΑ Κ ΥΓΡΑΣΙΑ στό Τρι Dec 14, 2010 1:16 pm

Ευάκι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ήρια έγραψε:
Ευάκι έγραψε:εγω δεν εχω μουχλα,θελουμε το μηχανημα για να υγραινει τον αερα οταν καιω το τζακι.αλλα σκεφτηκαμε να εχει και τη λειτουργια της αφυγρανσης και αχρειαστη να ειναι!θα σας πω το βραδακι τι μας ειπαν στην ερευνα αγορας!

Τι προσφερει οταν καιει το τζακι?!! δεν εχω ιδεα για αυτο ρωταω , για μην ξηραινει τον αερα?!!! Razz

ναι μωρε να μην ειναι τοσο ξηρος και μου παθουν και καμια λαρυγγιτιδα!ενα που σταμπαραμε εχει δυνατοτητα να υγροποιει 10 λιτρα το 24ωρο σε χωρο εως 55τ.μ.!και ομοιως να τραβαει 10 λιτρα το 24ωρο αν ειναι υγρος ο αερας.σου δειχνει ποση υγρασια εχει το σπιτι και ρυθμιζεις εσυ ποσο θες να εχει.αν τα κανει ολα αυτα νομιζω θα ειναι καλο για την υγεια μας πρωτα πρωτα!

29 Απ: ΜΟΥΧΛΑ Κ ΥΓΡΑΣΙΑ στό Τρι Dec 14, 2010 3:11 pm

τιγρακι

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια γεια σας ειχα και εγω μουχλα και υγρασια την οποια διορθωσα ειταν απο το μπανιο αλλα το συμαντικο ειναι οτι η κορη μου επαθε ασθμα απο την υγρασια το καταλαβα οταν καναμε το αλεργικο τεστ.τοσα χρονια παλευα με υσπνεομενα και τελικα ειταν απο την υγρασια μαλλον στους μυκυτες τις υγρασιας προσοχη λοιπον στα μικρα σας.

30 ΜΟΥΧΛΑ Κ ΥΓΡΑΣΙΑ στό Τρι Dec 14, 2010 5:18 pm

katerina780

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ!
ΑΝ ΦΤΑΣΕΙ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΠΑΘΕΙ ΑΣΘΜΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΩ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΜΑΣ!
ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΟ ΒΑΨΕΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΗ ΑΝΤΙΜΟΥΧΛΙΚΗ ΒΑΦΗ,ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.

31 Απ: ΜΟΥΧΛΑ Κ ΥΓΡΑΣΙΑ στό Τρι Dec 14, 2010 6:23 pm

τιγρακι

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αν ειναι απο υγρασια μεσα απο το σπιτι πχ σολυνες καλυτερα να δεις πως θα το διορθωσεις βρες πρωτα απο που ειναι η υγρασια γιατι δεν κανει να το αναπνεουν

32 Απ: ΜΟΥΧΛΑ Κ ΥΓΡΑΣΙΑ στό Τρι Dec 14, 2010 8:58 pm

lianikos

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευάκι έγραψε:σημερα λεμε να παμε να δουμε ενα μηχανημα που να ειναι υγραντηρας-αφυγραντηρας-ιονιστης ετσι ωστε να υγραινεται και να καθαριζεται ο αερας στο σπιτι αφου χρησιμοποιουμε πολυ το τζακι και να εχει τη λειτουργια της αφυγρανσης αν ποτε τη χρειαστουμε αφου λογω μεταθεσεων σιγουρα θα παμε σε κανενα νησακι!ξερει καμια απο τετοια μηχανηματα?τι να ρωτησουμε?ειναι τοσο καλο οσο διαφημιζεται?

Ευάκι, εμείς έχουμε αφυγραντήρα. Τον πήραμε πέρσι, όταν διαπιστώσαμε ότι ο βήχας του παιδιού είναι αλλεργικός και οφείλεται στην υγρασία... Κάνει πολλή δουλειά. Και στο μικρό είδα μεγάλη βελτίωση!! Εμείς έχουμε τόση υγρασία στο σπίτι που, εκτός από τη μούχλα εκεί που αναπνέουν τα έπιπλα, είχαμε λιμνούλες στους αρμούς και στα πλακάκια μπροστά στις μπαλκονόπορτες... Κάνει καλή δουλειά. Μην περιμένεις να σου καθαρίζει την ατμόσφαιρα, παρά μόνο ελαφριά πράγματα. Αλλά μέσα από το δικό μας σπίτι μαζεύει λίτρα νερό!! Το μεταφέρω απο δωμάτιο σε δωμάτιο κι έτσι με ένα μηχάνημα έχω αποτέλεσμα σε όλο το σπίτι. Δεν ξέρω αν βοήθησα καθόλου...

33 Απ: ΜΟΥΧΛΑ Κ ΥΓΡΑΣΙΑ στό Τρι Dec 14, 2010 10:08 pm

Ευάκι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λοιπον η ερευνα μας ειχε τα εξης αποτελεσματα!!!το μηχανημα που ειδαμε εχει 3 λειτουργιες:υγρανση-αφυγρανση και ιονιστης!ελεγχει τον αερα,σου γραφει οτι εχεις πχ 50% υγρασια στο χωρο κι εσυ αναλογα ποση υγρασια του ζητας αυτο κανει υγρανση ή αφυγρανση!στην παρουσα φαση με ενδιαφερει η υγρανση γιατι το τζακι ξηραινει τον αερα του σπιτιου και μας πιανει ο λαιμος μας!και εννοειται να φιλτραρει τον αερα σαν ιονιστης!αν οντως κανει τοσο καλη δουλεια και στην αφυγρανση θα ειμαι κατενθουσιασμενη γιατι καθως ειπα και πριν στο σπιτι που ειμαι τωρα δεν εχω προβλημα υγρασιας αλλα στον εβρο οταν ημασταν ειχαμε φοβερο προβλημα και δεν υπαρχει πιθανοτητα να τον γλιτωσω τον εβρο,παλι κατα εκει το κοβω σε κανα χρονο να ειμαστε! Razz

34 υγροποιηση.. στό Παρ Feb 25, 2011 1:05 pm

promy

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια το πρόβλημα δημιουργείται από την υγροποίηση του παγιδευμένου αέρα μέσα στον χώρο.

Με σωστό αερισμό δεν θα έχετε κανένα πρόβλημα και αναβαθμίζετε την ποιότητα ζωής στο χώρο γενικότερα. Μπορεί να κάνει κρύο για μερικά λεπτά (κλείνουμε την πόρτα του δωματίου..), αποφεύγουμε όμως τον εμποτισμό των εσωτερικών επιχρισμάτων (σοβάδες κλπ) με υγρασία.

Ο λόγος που παρουσιάζεται αυτό το φαινόμενο είναι ό εξής,

ο αέρας που κυκλοφορεί μέσα στο σπίτι, αφού ζεσταθεί από τα σώματα, ανεβαίνει προς το ταβάνι και έρχεται σε επαφή με κρύα επιφάνεια η οποία τον υγροποιεί.

Η πιό μόνιμη λύση που υπάρχει για την περίπτωση αυτή είναι να κατασκευάσετε μια ψευδοροφή από κανονική ή ανθυγρή γυψοσανίδα, σε μικρό ύψος κάτω από την υπάρχουσα, περίπου 8 εκατοστά, την οποία και θα βάψετε με αντιμυκητιακή βαφή.

Η γυψοσανίδα έχει την ιδιότητα να μην διατηρεί το ψύχος που διατηρεί η αντίστοιχη κτιστή τοιχοποιία, με αποτέλεσμα να μην υγροποιεί τον αέρα. Βέβαια εάν το δωμάτιο δεν αερίζεται καθόλου, τότε η υγρασία θα αρχίσει να μαζεύεται στις γωνίες και στους τοίχους...

Η γυψοσανίδα έχει επίσης την ιδιότητα να αναπνέει σε κάποιο βαθμό. Αυτό της επιτρέπει να αποθηκεύει μικρές ποσότητες υγρασίας στους πόρους της χωρις να αλλοιώνονται τα τεχνικά χαρακτηριστικά της, και να την δίνει πίσω στο χώρο όταν αυτός είναι ξηρός.

35 ΜΟΥΧΛΑ Κ ΥΓΡΑΣΙΑ στό Παρ Feb 25, 2011 5:01 pm

katerina780

PROMY ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΓΥΨΟΣΑΝΙΔΑ ΔΙΟΤΙ ΟΠΩΣ ΑΝΕΦΕΡΑ Κ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΤΟ ΝΟΙΚΙΑΖΟΥΜΕ....

36 Απ: ΜΟΥΧΛΑ Κ ΥΓΡΑΣΙΑ στό Παρ Feb 25, 2011 6:13 pm

athina235

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ματακομιστε!Η Αλεξ εχει καλα σπιτια θα βρειτε κατι...Δεν ειναι καλο και για το παιδι να κοιμαται στη υγρασια κ τη μουχλα.Και εγω το ιδιο προβλμα εχω(στη Ροδο) και αλλαξαμε δωματιο μεχρι να σταματησουν οι βροχες και να ξαναμεταφερθουμε στην κρεβατοκαμαρα.Ειμαστε σε ενα μικρο που μολις ανοιγει η πορτα πηδαμε στο κρεβατιLaughingχωραει με ζορι το λικνο μονο.Εχω ψεκασει με ANTI MUFA! ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ εφυγε αμεσως η μουχλα απο τους τοιχους αλλα δεν θελει ο αντρας μου να επιστρεψουμε ακομη γιατι οταν βρεχει μπαινουν νερα απο το παρααθυρο που δεν εχει καν πανυζουρι! affraid
και εμας ο σπιτονοικοκυρης εχει χρηματα και δεν τον νοιαζει αν εχουμε προβλημα μας λεει αν θελουμε να μετακομισουμε και θα το κανουμε το καλοκιαιρι. cheers

37 Απ: ΜΟΥΧΛΑ Κ ΥΓΡΑΣΙΑ στό Δευ Feb 28, 2011 12:28 am

katsaridoula

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια και εμεις το ιδιο προβλημα εχουμε.πολυ μουχλα και καθε τρεις και λιγο καθαριζω με χλωρινη και σκεφτητε οτι καθε μερα το ανοιγω το σπιτι.Μεχρι και στους αρμους απο τα πλακακια βγαινει μουχλα.

http://neamageirisa.blogspot.com

38 Απ: ΜΟΥΧΛΑ Κ ΥΓΡΑΣΙΑ στό Δευ Feb 28, 2011 12:38 am

athina235

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
katsaridoula έγραψε:Κοριτσια και εμεις το ιδιο προβλημα εχουμε.πολυ μουχλα και καθε τρεις και λιγο καθαριζω με χλωρινη και σκεφτητε οτι καθε μερα το ανοιγω το σπιτι.Μεχρι και στους αρμους απο τα πλακακια βγαινει μουχλα.

emena ta parathira exoun prasino perigramma apo ti mouxla!!!!!!pare to anti mufa einai kalo.

39 Απ: ΜΟΥΧΛΑ Κ ΥΓΡΑΣΙΑ στό Δευ Feb 28, 2011 12:02 pm

n@n@

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τα πεθερικά μου είχαν μεγάλο πρόβλημα με την υγρασία.Είχαν δοκιμάσει τα πάντα αλλά το πρόβλημα δεν λυνόταν.Τελικά μετά από πολύ ψάξιμο μας είπαν πως αν η υγρασία έχει περάσει στα τούβλα η μόνη λύση είναι να φυγει ο σοφας,να στεγνώσουν τα τούβλα όλο το καλοκαίρι,και μετά πάλι σοφάντισμα.Τρέχα γύρευε δηλαδή.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your blog