Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!!
από maria maroui Σήμερα στις 10:47 am

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από αγγελακι στον ουρανο Σήμερα στις 10:27 am

» Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!!
από Anastasie Σήμερα στις 10:06 am

» ΕΣΠΑ 2014 - 2015 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
από Σύλβια Σήμερα στις 9:47 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από jollie Σήμερα στις 9:35 am

» είμαι καινούρια αλλά..
από margdimitra Σήμερα στις 8:59 am

» Κακόβουλοι χρήστες!!
από Σύλβια Σήμερα στις 8:57 am

» Πολλα υγρα
από Σύλβια Σήμερα στις 8:51 am

» Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140
από Titino Σήμερα στις 12:59 am

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Σήμερα στις 12:51 am

» για να περασει η ωρα:( σας εχουν κανει οι γιαγιαδες την μαγκανια με τον σταυρο???)
από darsel Σήμερα στις 12:33 am

» ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΙΛΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ!!
από ede37 Σήμερα στις 12:33 am

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από pennytol Σήμερα στις 12:29 am

» σας εχει συμβει;
από kerasoula Χθες στις 11:19 pm

» ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ ΣΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ
από Σύλβια Χθες στις 11:02 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από ANGEL Χθες στις 10:11 pm

» Μικρες μανουλες!!!
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Χθες στις 7:09 pm

» ΦΘΗΝΕς ΠΑΝΕς ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ!
από anneyim Χθες στις 6:44 pm

» Almiron pepti 2
από Nifitsa Χθες στις 6:34 pm

» Εγκυουλες Δεκεμβριου 2014!!!
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Χθες στις 6:13 pm

» Είμαι ξανά έγκυος!!
από ANGEL Χθες στις 6:10 pm

» Να 'χαμε να λέγαμε του ντουρνοθύρη λόγια....
από darsel Χθες στις 6:06 pm

» ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩ ΜΩΡΑΚΙ
από mhtsaina Χθες στις 5:21 pm

» καισαρικη με επισκληριδιο?
από zenaki Χθες στις 4:56 pm

» Απίστευτα κι όμως ελληνικά!
από mhtsaina Χθες στις 3:16 pm

» Εγκυμοσύνη μετά απο αφαίρεση ινομυώματος?
από Rina80 Χθες στις 1:22 pm

» χειροποίητα προσκλητήρια- μπομπονιέρες
από mpempakos Χθες στις 1:10 pm

» Γιατί να ασφαλίσω το παιδί μου;
από alexbox Χθες στις 12:59 pm

» τεστ με αχνη γραμμη
από stel87 Χθες στις 9:22 am

» ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ
από Mamma Tomato Τετ Jul 30, 2014 11:43 pm

» καλώς σας βρήκα!
από zenaki Τετ Jul 30, 2014 11:32 pm

» Μ Α Κ Α Ρ Ι !!
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Τετ Jul 30, 2014 7:51 pm

» Αρνηση για βοηθεια
από zenaki Τετ Jul 30, 2014 7:22 pm

» ΠΛΥΣΙΜΟ ΔΟΝΤΙΩΝ
από Βάνα Κ. Τετ Jul 30, 2014 4:50 pm

» Καλως σας βρηκα απο ΠΕΙΡΑΙΑ
από zenaki Τετ Jul 30, 2014 4:16 pm

» ΟΙ 8 ΣΥΝΗΘΕΣΤΕΡΕΣ ΑΣΘΕΝΕΙΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ!
από Σύλβια Τετ Jul 30, 2014 3:42 pm

» ΣΗΦΗΣ ΚΡΟΚΟΔΕΙΛΑΚΗΣ - ΟΛΑ ΤΑ ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ ΣΤΟ ΡΕΘΥΜΝΟ
από Σύλβια Τετ Jul 30, 2014 3:42 pm

» Χαμηλη χοριακη !!
από ANGEL Τετ Jul 30, 2014 2:46 pm

» ΔΙΑΒΗΤΗΣ ΚΥΗΣΗΣ
από efil87 Τετ Jul 30, 2014 1:58 pm

» ΔΙΑΒΗΤΗΣ ΚΥΗΣΗΣ
από efil87 Τετ Jul 30, 2014 1:47 pm

Παρόντες χρήστες
555 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 16 μέλη, 0 μη ορατοί και 539 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Anastasie, danah74, demaki88, eua9, fanouria, fountouni, iouliana, margdimitra, maria maroui, merentoula, ria spies, roxanne87, stilvy1982, tinag, αγγελακι στον ουρανο, καλιοπη

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1 ΖΑΧΑΡΟΠΑΣΤΑ????? στό Κυρ Nov 28, 2010 10:25 am

xrysa7

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΧΕΙ ΦΤΙΑΞΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΖΑΧΑΡΟΠΑΣΤΑ!!! ΒΡΗΚΑ ΜΙΑ ΣΥΝΤΑΓΕΙ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΜΟΥ ΖΗΤΑΕΙ ΓΛΥΚΕΡΙΝΗ!!!ΠΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΒΡΩ?ΑΝ ΔΕΝ ΒΑΛΩ ΛΕΤΕ ΝΑ ΒΓΕΙ ΧΑΛΙΑ?ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΣΥΝΤΑΓΗ ΓΙΑ ΖΑΧΑΡΟΠΑΣΤΑ??

2 Απ: ΖΑΧΑΡΟΠΑΣΤΑ????? στό Κυρ Nov 28, 2010 11:41 am

valerakievelinaki

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βασικα στα φαρμακεια εχει γλυκερινη  !! δεν εχω φτιαξει αλλα ηθελα να φτιαξω μεχρι που ρωτησα την κοπελια στο ζαχαροπλαστειο και εσκασε στα γελια καθως επισης μου ειπε πως οι ιδιοι δεν χρησημοποιουν γλυκερινη σε κανενα γλυκο τους γιατι μπορει να παθεις δηλητηριαση !! τωρα τι να σου πω ;;; εγω ειμαι φοβιτσιαρα και δεν το εφτιαξα !! 

3 Απ: ΖΑΧΑΡΟΠΑΣΤΑ????? στό Κυρ Nov 28, 2010 1:53 pm

litsakos

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στα φαρμακεια οπως ειπε η Βαρβαρα απο πανω θα μπορουσες να βρεις,εγω οσο κι αν εψαξα δεν ειχαν παντως,αλλα απο εκει την προμηθευεσε (βρωσιμη γλυκερινη) ,υπαρχει μια παραλλαγη με marshmallow, πολυ ευκολη!
κατσε να βρω το βιντεο και θα το βαλω,μου την ειπε μια φιλη,ειναι κ πιο νοστιμη απ την ζαχαροπαστα.

4 Απ: ΖΑΧΑΡΟΠΑΣΤΑ????? στό Κυρ Nov 28, 2010 2:02 pm

litsakos

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

5 Απ: ΖΑΧΑΡΟΠΑΣΤΑ????? στό Κυρ Nov 28, 2010 7:12 pm

Nena

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πωωωωωω, κι εγώ θέλω να κάνω ζαχαρόπαστα με τα μαρς-μαλοους!!!
θα το επιχειρήσω τα χριστούγεννα, με τα μπισκότα...

6 Απ: ΖΑΧΑΡΟΠΑΣΤΑ????? στό Τρι Nov 30, 2010 1:59 am

xrysa7

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
KORITSIA THN EFTIAKSAAAAA !!!!!!!!!!!
XORIS GLYKERINI MIA XARA EGINE!!!BEBAIA OLI MAGIA EINAI STO ZYMOMA!!to leo giati ekana malakia gia na mhn leroso ta xeria !!!AAA KAI DEN EBELA XROMA ZAXAROPLASTIKI GIA NA PAREI XROMA EBALA KARAMELES MALAKIES ME GEYSI KERASI!! TELIA I ZAXAROPASTA KAI PIRE KI AYTH GEYSI KERASI!! NA I DIEYTHINSI Apo ekei poy to eida!!
http://www.sintagespareas.gr/sintages/zaxaropasta.html
kai kssana leo xoris glykerini kai opos deixnei to zymoma oses epixirisete!!filakia

7 Απ: ΖΑΧΑΡΟΠΑΣΤΑ????? στό Τετ Dec 15, 2010 11:00 pm

mama

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Σχετικά με την βρώσιμη γλυκερίνη, είναι της Ecofarm και είναι ακίνδυνη διότι ειναι υποκατάστατο της ζάχαρης για τους διαβητικούς. Εάν αγοράσετε ετοιμη το γράφει στα συστατικά οπότε μην φοβάστε. Υπάρχει και η ακατέργαστη που σε καμια περίπτωση δεν ειναι βρωσιμη και χρησιμοποιείτε για καλλυντικά και σαπούνια. Εχει μαλακτικές ιδιότητες και στην ζαχαρόπαστα δίνει ελαστικότητα.
Ομως δεν ειναι απαραίτητη.

...στην διάθεση σας... Very Happy

8 Απ: ΖΑΧΑΡΟΠΑΣΤΑ????? στό Πεμ Dec 30, 2010 8:39 pm

supermama

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχω αποριες παλι!
1)Λοιπον σε ποια φαση βαζουμε χρωμα στη ζαχαροπαστα?
2)αυριο με το καλο λεω να τη βαλω σε βασιλοπιτα τυπου κεικ. τη Βαζω απο πανω κανονικα? δε θελω να κανω βουτηροκρεμες και τετοια? θα σταθει ομως?
3)Το ακομα πιο επειγον! στις 3 τωρα τη Δευτερα εχει γενεθλια ο γιος μου. θα κανω τουρτα με απλο παντεσπανι.τι κανω πανω? κανω σφιχτη κρεμα σαντιγη και Βαζω ζαχαροπαστα? η μονο Παντεσπανι σχεδον στεγνο? αχχ πειτε μου οσες ξερετε! τα αφησα τελευταια στιγμη ολα τα πειραματα και εχω τρελαθει. οπου βρω αφηνω το ιδιο μηνυμα!

9 Απ: ΖΑΧΑΡΟΠΑΣΤΑ????? στό Πεμ Dec 30, 2010 9:10 pm

supermama

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ερωτησεις 1 και 3 απαντηθηκαν διαβασα οτι μπορω να βαλω σαντιγη και πανω ζαχαροπαστα.. το πολυ πολυ να φευγει λιγο μαζι και η κρεμα αν θελει καποιος να τη βγαλει. τοχω δει ετσι σε τουρτες... για αυριο στη βασιλοπιτα ομως? να βαλω βουτηροκρεμα? τι λετε? αυτη τη κανεις σχετικα κρεμωδης για επικαλυψη και μετα παγωνει? τι παιζει?

10 Απ: ΖΑΧΑΡΟΠΑΣΤΑ????? στό Κυρ Jan 02, 2011 3:33 am

xrysa7

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ego ekana basilopita me zaxaropasta!!ekana to kanoniko keik se ena strogilo tapsaki kai apo pano anoiksa thn zaxaropasta san filo kai meta ekana sxediakia!!! gia thn toyrta toy gioy soy mporeis na kaneis pantespani apo pano i santigi ksana pantespani kai meta thn zaxaropasta kai na kaneis sxediakia!!enoeite pos vgainei ama den thelei kapoios na thn faei!!(etsi kanei o antras moy thn vgazei kai troei to keik)

11 Απ: ΖΑΧΑΡΟΠΑΣΤΑ????? στό Κυρ Jan 02, 2011 12:25 pm

supermama

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια σοσ!!!! βασικα να πω πως η πρωτη εμπειρια μου με τη βασιλοπιτα ηταν καλη εβαλα σκετη τη ζαχαροπαστα απο πανω καθαρα για ομοφια και βγηκε οκ. τωρα! περι τουρτας... αυριο ειναι τα γενεθλια οποτε το μυαλο μου δουλευει με χιλια για την περιφημη τουρτα.η βασικα τουρτα θαναι ''παντεσπανι πανω κρεμα σοκολατα παντεσπανι παλι με κρεμα βανιλια απο πανω και......? εχω και 3ο παντεσπανι να βαλω λιγο σαντιγη για γευση πανω στην κρεμα βανιλια και τελος να βαλω το παντεσπανι ωστε να στρωσω πανω τη ζαχαροπαστα? επισης καπου διαβασα πως πανω στο ο παντεσπανι μπορω να βαλω μερεντα.ωστε να ειναι το υλικο για να κανει την ενωση παντεσπανι-ζαχαροπαστας...αν αληθεια βαλω σαντιγη μονο θα κατσει η θα σπινιαρει? το φανταζομαι καπως..οτι θα πατηθει ολη η σαντιγη επειδη ειναι μαλακια.
υπαρχει και στο πισω μερος του μυαλου μου βεβαια να μη κανω ζαχαροπαστα πανω στην τουρτα και να κανω κανονικα μονο σαντιγη. ετσι και αλλιως θαχει αλλα πραγματακια φτιαγμενα με ζαχαροπαστα... δε ξερω ρε γμτ..απλα νομιζω πως και τα παιχνιδια θα κατσουν καλητερα στη σαντιγη πανω παρα στη ζαχαροπαστα...ετσι δεν ειναι?

12 Απ: ΖΑΧΑΡΟΠΑΣΤΑ????? στό Κυρ Jan 02, 2011 2:13 pm

xrysa7

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
supermama έγραψε:κοριτσια σοσ!!!! βασικα να πω πως η πρωτη εμπειρια μου με τη βασιλοπιτα ηταν καλη εβαλα σκετη τη ζαχαροπαστα απο πανω καθαρα για ομοφια και βγηκε οκ. τωρα! περι τουρτας... αυριο ειναι τα γενεθλια οποτε το μυαλο μου δουλευει με χιλια για την περιφημη τουρτα.η βασικα τουρτα θαναι ''παντεσπανι πανω κρεμα σοκολατα παντεσπανι παλι με κρεμα βανιλια απο πανω και......? εχω και 3ο παντεσπανι να βαλω λιγο σαντιγη για γευση πανω στην κρεμα βανιλια και τελος να βαλω το παντεσπανι ωστε να στρωσω πανω τη ζαχαροπαστα? επισης καπου διαβασα πως πανω στο ο παντεσπανι μπορω να βαλω μερεντα.ωστε να ειναι το υλικο για να κανει την ενωση παντεσπανι-ζαχαροπαστας...αν αληθεια βαλω σαντιγη μονο θα κατσει η θα σπινιαρει? το φανταζομαι καπως..οτι θα πατηθει ολη η σαντιγη επειδη ειναι μαλακια.
υπαρχει και στο πισω μερος του μυαλου μου βεβαια να μη κανω ζαχαροπαστα πανω στην τουρτα και να κανω κανονικα μονο σαντιγη. ετσι και αλλιως θαχει αλλα πραγματακια φτιαγμενα με ζαχαροπαστα... δε ξερω ρε γμτ..απλα νομιζω πως και τα παιχνιδια θα κατσουν καλητερα στη σαντιγη πανω παρα στη ζαχαροπαστα...ετσι δεν ειναι?
exo thn aisthisi oti me thn santigi den tha kolisei!!!vale kalitera merenta an kaneis krema sokolata tha teriazei!!!an ta painxidia einai apo zaxaropasta tairizei i zaxaropasta k ta kolas m nero metaksytoys!!!!!aaa!!! enoeite pos to pano meros tha teleioseis me pantespani giati i zaxaropasta pos tha katsi sthn krema an den valeis zaxaropasta tha thn teleioseis me krema !!tora ti apo ta dyo den mporo na se voithiso giati einai analogos ta goysta ego exo faei kolima me thn zaxaropasta k tha se parotrino alla kalytera na empisteytis to enstikto soy ti tha vgei kalytero!!!

13 Απ: ΖΑΧΑΡΟΠΑΣΤΑ????? στό Κυρ Jan 02, 2011 2:18 pm

xrysa7

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[You must be registered and logged in to see this image.]
By xrysa7 at 2011-01-02

14 Απ: ΖΑΧΑΡΟΠΑΣΤΑ????? στό Κυρ Jan 02, 2011 2:19 pm

xrysa7

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
xrysa7 έγραψε:[You must be registered and logged in to see this image.]
By xrysa7 at 2011-01-02
ayth einai vasilopita moy

15 Απ: ΖΑΧΑΡΟΠΑΣΤΑ????? στό Κυρ Jan 02, 2011 3:50 pm

supermama

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xrysa7 έγραψε:
supermama έγραψε:κοριτσια σοσ!!!! βασικα να πω πως η πρωτη εμπειρια μου με τη βασιλοπιτα ηταν καλη εβαλα σκετη τη ζαχαροπαστα απο πανω καθαρα για ομοφια και βγηκε οκ. τωρα! περι τουρτας... αυριο ειναι τα γενεθλια οποτε το μυαλο μου δουλευει με χιλια για την περιφημη τουρτα.η βασικα τουρτα θαναι ''παντεσπανι πανω κρεμα σοκολατα παντεσπανι παλι με κρεμα βανιλια απο πανω και......? εχω και 3ο παντεσπανι να βαλω λιγο σαντιγη για γευση πανω στην κρεμα βανιλια και τελος να βαλω το παντεσπανι ωστε να στρωσω πανω τη ζαχαροπαστα? επισης καπου διαβασα πως πανω στο ο παντεσπανι μπορω να βαλω μερεντα.ωστε να ειναι το υλικο για να κανει την ενωση παντεσπανι-ζαχαροπαστας...αν αληθεια βαλω σαντιγη μονο θα κατσει η θα σπινιαρει? το φανταζομαι καπως..οτι θα πατηθει ολη η σαντιγη επειδη ειναι μαλακια.
exo thn aisthisi oti me thn santigi den tha kolisei!!!vale kalitera merenta an kaneis krema sokolata tha teriazei!!!an ta painxidia einai apo zaxaropasta tairizei i zaxaropasta k ta kolas m nero metaksytoys!!!!!aaa!!! enoeite pos to pano meros tha teleioseis me pantespani giati i zaxaropasta pos tha katsi sthn krema an den valeis zaxaropasta tha thn teleioseis me krema !!tora ti apo ta dyo den mporo na se voithiso giati einai analogos ta goysta ego exo faei kolima me thn zaxaropasta k tha se parotrino alla kalytera na empisteytis to enstikto soy ti tha vgei kalytero!!!

λοιπον...κοιτα εκανα τωρα τα δεντρακια ναναι ετοιμα. εκανα και κατι σαν μισο τοιχο γιατι το θεμα μασ θαναι μαστορες που γκρεμιζουν η κανουν κατι λεος παντων σε ενα σπιτι. δε θυμαμαι αν το ξανα ειπα.. θα βαλω λιγα στις ακρες να δειχνει φραχτης αυτα τα πουρακια καπρις. το θεμα ειναι πως 2 πολυ μικρα ανθρωπακια (μαστορες) και η φαγανα ειναι κανονικα παιχνιδακια δεν ειναι ζαχαρωτα η κατι τετοιο.. .γιαυτο λεω πως θα κατσουν και θα φαινοντε? επισης διαβασα καπου πως ζαχαροπαστα με ζαχαροπαστα κολαει με ενα μειγμα που το κανεις χτυπωντας πολυ καλα ασπραδι να το κανεις μαρεγκα σχεδον με αχνη ωστε γινετε λεει ενα κολλωδες μειγμα για να βαλεις το πραγματακι που θες και να κολησει στη ζαχαροπαστα. ελπιζω να γινει και στα κανονικα παιχνιδια...

16 Απ: ΖΑΧΑΡΟΠΑΣΤΑ????? στό Σαβ Jan 08, 2011 1:10 am

xrysa7

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
supermama έγραψε:
xrysa7 έγραψε:

λοιπον...κοιτα εκανα τωρα τα δεντρακια ναναι ετοιμα. εκανα και κατι σαν μισο τοιχο γιατι το θεμα μασ θαναι μαστορες που γκρεμιζουν η κανουν κατι λεος παντων σε ενα σπιτι. δε θυμαμαι αν το ξανα ειπα.. θα βαλω λιγα στις ακρες να δειχνει φραχτης αυτα τα πουρακια καπρις. το θεμα ειναι πως 2 πολυ μικρα ανθρωπακια (μαστορες) και η φαγανα ειναι κανονικα παιχνιδακια δεν ειναι ζαχαρωτα η κατι τετοιο.. .γιαυτο λεω πως θα κατσουν και θα φαινοντε? επισης διαβασα καπου πως ζαχαροπαστα με ζαχαροπαστα κολαει με ενα μειγμα που το κανεις χτυπωντας πολυ καλα ασπραδι να το κανεις μαρεγκα σχεδον με αχνη ωστε γινετε λεει ενα κολλωδες μειγμα για να βαλεις το πραγματακι που θες και να κολησει στη ζαχαροπαστα. ελπιζω να γινει και στα κανονικα παιχνιδια...

FANTAZOMAI TIN EKANES THN TOYRTA!!NA SOY ZISEI KAI POLYXRONO TO PAIDAKI SOY!!VALE KAMIA FOTO NA DO POS THN EKANES!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forums | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | To have a blog