Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» ΕΣΠΑ 2014 - 2015 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
από Silver away Σήμερα στις 9:13 am

» Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139
από Sporaki! Σήμερα στις 9:10 am

» Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!!
από μαρακι27 Σήμερα στις 8:59 am

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από loulou_29 Σήμερα στις 8:56 am

» ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ ΣΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ
από Stevi_tasos Σήμερα στις 8:50 am

» προσπαθεια σπερματεγχυσης
από Stevi_tasos Σήμερα στις 8:42 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!!
από merentoula Σήμερα στις 8:09 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από mikrh mama Σήμερα στις 8:06 am

» απορίες εν μεσω μερικής αποκόλλησης
από anaisanais Σήμερα στις 2:46 am

» Ρουχα/παπουτσια για αγορια&κοριτσια απο 0-7 χρ. σε συμβολικες τιμες
από Joana Σήμερα στις 2:06 am

» Είμαι ξανά έγκυος!!
από mikrimama Σήμερα στις 12:38 am

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από Catty Σήμερα στις 12:10 am

» χειροποίητα προσκλητήρια- μπομπονιέρες
από Stevi_tasos Χθες στις 11:27 pm

» mipos eimai egkuos
από Anna lamda Χθες στις 10:59 pm

» Να 'χαμε να λέγαμε του ντουρνοθύρη λόγια....
από ede37 Χθες στις 10:56 pm

» ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
από gallida Χθες στις 9:13 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από αγγελακι στον ουρανο Χθες στις 7:27 pm

» Εγκυουλες Δεκεμβριου 2014!!!
από danae_93 Χθες στις 7:23 pm

» συσπασεις...
από ANGEL Χθες στις 5:46 pm

» ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΜΕ ΔΑΝΙΚΑ ΩΑΡΙΑ
από efaki27 Χθες στις 5:42 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από Mare Χθες στις 3:58 pm

» παραξενα ονειρα
από maro28 Χθες στις 2:55 pm

» Εσείς αισθανθήκατε πόνο κατά την εμφύτευση του ωαρίου;
από depytsilo Χθες στις 1:52 pm

» ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ 2014
από ΜΑΡΙΑΜ1 Χθες στις 1:16 pm

» sos mono zimarika
από ANGEL Χθες στις 1:07 pm

» Χαμηλη χοριακη !!
από fanouria Χθες στις 1:04 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ, ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΑΠΟ ΤΑ LIDL
από Stevi_tasos Χθες στις 7:59 am

» Β' τριμηνο: Αυπνοια :(
από anaisanais Χθες στις 5:37 am

» Ινομυωμα και εκγυμοσυνη
από dora74 Τρι Jul 22, 2014 9:46 pm

» Αναγνώριση Κυοφορούμενου Τέκνου
από dora74 Τρι Jul 22, 2014 9:18 pm

» Παιδικοί σταθμοί περιοχής Δραπετσώνας-Κερατσινίου!
από ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ 1970 Τρι Jul 22, 2014 5:39 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!!
από Aurora Τρι Jul 22, 2014 3:52 pm

» ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΣΩΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ; ΑΓΟΡΑΣΕ ΦΙΔΙΑ-ΚΟΜΠΡΕΣ!!!!
από Stevi_tasos Τρι Jul 22, 2014 3:50 pm

» σας εχει συμβει;
από maro28 Τρι Jul 22, 2014 3:36 pm

» Προσπάθεια για μωρό και θάλασσα
από JELLYFISH Τρι Jul 22, 2014 3:29 pm

» χοριακη στην εξωσωματικη
από ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ Τρι Jul 22, 2014 1:52 pm

» ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ-ΜΑΙΕΥΤΗΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ
από elin1 Τρι Jul 22, 2014 12:59 pm

» έχει τύχει σε κάποια??
από Yasmina Τρι Jul 22, 2014 11:44 am

» ΟΔΟΝΤΟΦΥΙΑ ΜΩΡΟΥ 20 ΜΗΝΩΝ
από Yasmina Τρι Jul 22, 2014 11:30 am

» Μικρες μανουλες!!!
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Τρι Jul 22, 2014 11:28 am

Παρόντες χρήστες
387 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 20 μέλη, 1 μη ορατός και 366 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Anastasie, ath, Catty, eftixia, evanka, iouliana, Liontarina29, loulou_29, Mare, maria maroui, maro28, merentoula, Silver away, Sporaki!, Stevi_tasos, stilvy1982, Xorxe, xrysaki!, κουνελάκι, μαρακι27

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4 ... 27 ... 51  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 51]

41 Απ: Μαμαδες απο Πατρα! στό Δευ Feb 21, 2011 5:36 pm

papaki mou!

Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κοριτσια ακουσα και για καποιον Ηλια Βερρα οτι ειναι πολυ καλος και ευγενικος και επιπλεον νεος ανθρωπος.Οποια εχει καμια πληροφορια σα γιατρο και με ποιο νοσοκομειο ή κλινικη συνεργαζεται ας γραψει.

42 Απ: Μαμαδες απο Πατρα! στό Τρι Feb 22, 2011 1:41 am

Εβινιόλι

καλημερα κοριτσια

Με λενε Μαρια κ δεν ειμαι απο Πατρα αλλα ζω εδω περιπου 5 χρονια..
θα χαρω πολυ να σας γνωρισω κ να μας γνωρισετε εμενα κ το Εβινακι μου(σχεδον 23,5 μηνων)

για τον Αντωνακη εγω παντως δεν εχω να πω κ τα καλυτερα...
σαν γιατρο δεν προλαβα να τον μαθω αλλα σαν ανθρωποςειναι απαραδεκτος...στην πρωτη επισκεψη μ φερθηκε λες κ ημουν κρεας...+οτι δεν ειναι δεδομενο οτι θα σε αναλαβει ο ιδιος κατα την γεννα...αλλα η ομαδα του.

Τα καλυτερα εχω να πω για την Οικονομου,πολυ σωστη γιατρος αλλα κ ανθρωπος!

http://www.facebook.com/pages/Baby-Cakes/184038224967357

43 Απ: Μαμαδες απο Πατρα! στό Τρι Mar 01, 2011 12:39 pm

papaki mou!

Eβινιολι καλημερα και καλωςηρθες.Πραγματικα με αγχωσες λιγο για τον αντωνακη γιατι αυριο εχω το πρωτο ραντεβου μαζι του.Πηγαινω συστημενη σε αυτον απο εναν ενδοκρινολογο του ριου που με παρακολουθουσε παλια στις πολυκυστικες.Βασικα εχω ακουσει και απο αλλου ασχημα λογια για το χαρακτηρα του αλλα και απο αλλους καλα.π.χ. μια ξαδερφη μου που γεννησε σε αυτον(και αυτη συστημενη) μου ειπε καλα λογια και οτι ο ιδιος τη ξεγεννησε.Τελος παντων θα τον δω αυριο και θα σου πω γιατι και εγω αγχωμενη ειμαι.Το κοστος του Ολυμπιον ειναι τεραστιο και μολις πριν 11 μηνες γεννησα παλι σε ιδιωτικη κλινικη και καταλαβαινεις 2 γεννες μας γονατισαν.

44 Απ: Μαμαδες απο Πατρα! στό Τρι Mar 01, 2011 9:28 pm

xazomammy

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
papaki mou! έγραψε:Eβινιολι καλημερα και καλωςηρθες.Πραγματικα με αγχωσες λιγο για τον αντωνακη γιατι αυριο εχω το πρωτο ραντεβου μαζι του.Πηγαινω συστημενη σε αυτον απο εναν ενδοκρινολογο του ριου που με παρακολουθουσε παλια στις πολυκυστικες.Βασικα εχω ακουσει και απο αλλου ασχημα λογια για το χαρακτηρα του αλλα και απο αλλους καλα.π.χ. μια ξαδερφη μου που γεννησε σε αυτον(και αυτη συστημενη) μου ειπε καλα λογια και οτι ο ιδιος τη ξεγεννησε.Τελος παντων θα τον δω αυριο και θα σου πω γιατι και εγω αγχωμενη ειμαι.Το κοστος του Ολυμπιον ειναι τεραστιο και μολις πριν 11 μηνες γεννησα παλι σε ιδιωτικη κλινικη και καταλαβαινεις 2 γεννες μας γονατισαν.

Papaki με το καλό βρε κορίτσι!!! Τώρα που διάβασα πιο προσεχτικά είδα ότι είσαι πάλι έγκυος!!!
Τέλεια νέα, μακάρι να έμενα κ εγώ τώρα, αλλά επειδή ακόμα θηλάζω η περίοδος, μου έχει έρθει μόνο μια φορά από όταν γέννησα πριν 2 περίπου μήνες. Μέχρι να αποθηλάσει η μικρή θα είναι λίγο δύσκολο, αλλά μακάρι...
Σου εύχομαι μια υπέροχη, τελειόμηνη εγκυμοσύνη κ με το καλό να αγκαλιάσεις κ το δεύτερο σου παιδάκι!!!

45 Απ: Μαμαδες απο Πατρα! στό Τρι Mar 01, 2011 10:11 pm

vasoula

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εβινιόλι έγραψε:καλημερα κοριτσια

Με λενε Μαρια κ δεν ειμαι απο Πατρα αλλα ζω εδω περιπου 5 χρονια..
θα χαρω πολυ να σας γνωρισω κ να μας γνωρισετε εμενα κ το Εβινακι μου(σχεδον 23,5 μηνων)

για τον Αντωνακη εγω παντως δεν εχω να πω κ τα καλυτερα...
σαν γιατρο δεν προλαβα να τον μαθω αλλα σαν ανθρωποςειναι απαραδεκτος...στην πρωτη επισκεψη μ φερθηκε λες κ ημουν κρεας...+οτι δεν ειναι δεδομενο οτι θα σε αναλαβει ο ιδιος κατα την γεννα...αλλα η ομαδα του.

Τα καλυτερα εχω να πω για την Οικονομου,πολυ σωστη γιατρος αλλα κ ανθρωπος!

Oυτε εγω ειμαι απο Πατρα ημουν εκει 3 χρονια αλλα φυγαμε τον Οκτωβριο!!!!!!
Ποια Οικονομου εννοεις τη Χαρα;;;;;
Εγω εχω πολυ ασχημη εμπειρια, μα παρα πολυ που ουτε καν θελω να θυμαμαι!!!!

46 Απ: Μαμαδες απο Πατρα! στό Τετ Mar 02, 2011 12:15 pm

papaki mou!

xazomammy έγραψε:
papaki mou! έγραψε:Eβινιολι καλημερα και καλωςηρθες.Πραγματικα με αγχωσες λιγο για τον αντωνακη γιατι αυριο εχω το πρωτο ραντεβου μαζι του.Πηγαινω συστημενη σε αυτον απο εναν ενδοκρινολογο του ριου που με παρακολουθουσε παλια στις πολυκυστικες.Βασικα εχω ακουσει και απο αλλου ασχημα λογια για το χαρακτηρα του αλλα και απο αλλους καλα.π.χ. μια ξαδερφη μου που γεννησε σε αυτον(και αυτη συστημενη) μου ειπε καλα λογια και οτι ο ιδιος τη ξεγεννησε.Τελος παντων θα τον δω αυριο και θα σου πω γιατι και εγω αγχωμενη ειμαι.Το κοστος του Ολυμπιον ειναι τεραστιο και μολις πριν 11 μηνες γεννησα παλι σε ιδιωτικη κλινικη και καταλαβαινεις 2 γεννες μας γονατισαν.

Papaki με το καλό βρε κορίτσι!!! Τώρα που διάβασα πιο προσεχτικά είδα ότι είσαι πάλι έγκυος!!!
Τέλεια νέα, μακάρι να έμενα κ εγώ τώρα, αλλά επειδή ακόμα θηλάζω η περίοδος, μου έχει έρθει μόνο μια φορά από όταν γέννησα πριν 2 περίπου μήνες. Μέχρι να αποθηλάσει η μικρή θα είναι λίγο δύσκολο, αλλά μακάρι...
Σου εύχομαι μια υπέροχη, τελειόμηνη εγκυμοσύνη κ με το καλό να αγκαλιάσεις κ το δεύτερο σου παιδάκι!!!
xazomammy ευχαριστω πολυ!Αστα κεραμιδα..αλλα τουλαχιστον ειχε αισια καταληξη το επαγγελματικο μου.Βρε συ αφου μενεις χρονια πατρα ξερεις κανα καλο γιατρο?Εχω ραντεβου σημερα στον αντωνακη(συστημενη) αλλα εχω ακουσει οτι ειναι αποτομος.Εχω μπερδευτει εδω με τη πατρα αλλα μου ειναι δυσκολο οικονομικα να παω ολυμπιον.Γεννησα το γιο μου σε ιδιωτικο στη θεσσαλονικη και τωρα 2 γεννες και βαφτισια καπακι μου πεσανε πολυ.

47 Απ: Μαμαδες απο Πατρα! στό Τετ Mar 02, 2011 12:16 pm

papaki mou!

ΑΑΑΑ!Μη ξεχασω να κανονισουμε καμια συναντηση τωρα οι Πατρινες!

48 Απ: Μαμαδες απο Πατρα! στό Πεμ Mar 03, 2011 9:45 am

ζουζουνομαμα

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια καλημερα. μηπως εχετε να μου προτεινετε κανενα μαγαζι για τραπεζι στην βαφτιση της μικρης μου?

49 Απ: Μαμαδες απο Πατρα! στό Πεμ Mar 03, 2011 9:53 am

vasoula

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
papaki πολυ καλη ειναι και η Μαυροματη σε ιδωτικο και δημοσιο ο Σπηλιωπουλος!!

50 Απ: Μαμαδες απο Πατρα! στό Πεμ Mar 03, 2011 10:02 am

ζουζουνομαμα

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μαυροματη ψηφιζω κι εγω. και τις 2 εγκυμοσυνες ειχα αυτη και ειναι απλα ΜΟΝΑΔΙΚΗ!

51 Απ: Μαμαδες απο Πατρα! στό Τετ Dec 21, 2011 2:35 pm

ioanna85

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα!!!
Δεν βλέπω κάποια προσφατη δημοσίευση σε αυτό το θέμα αλλά πιστεύω πως υπάρχουν κι άλλες εγκυούλες από Πάτρα και θα θελα πολύ να μοιραστώ πληροφορίες με άλλες που θα κάνουν την καθημερινότητα μας πιο εύκολη στην πόλη που μας φιλοξενεί!!!! Μακάρι να δω κάποια απάντηση σύντομα...
Wink Wink

52 Απ: Μαμαδες απο Πατρα! στό Σαβ Oct 13, 2012 12:57 pm

jennia

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Που είναι οι μανούλες από Πάτρα???? Χάθηκαν??? Εγώ έχω από το 2005 στην Πάτρα, δεν είμαι από εδώ βρέθηκα λόγω διορισμού μέσω ΑΣΕΠ αλλα παντρεύτηκα εδώ οπότε εγκατέλειψα την Αθήνα και έμεινα μόνιμα! Έχει καμία μανούλα εμπειρία από το γιατρό ΛΙΟΥΤΑ και κλινική ΗΩ?..Πάντως με τους γιατρούς υπάχει θέμα..ακούς από όλους και καλά και άσχημα, δε βγάζεις άκρη...εγώ πιστεύω ότι όταν όλα πάνε καλά είναι όλοι καλοί...το θέμα είναι αν στραβώσει κάτι (χτύπα ξύλο) πόσο "ετοιμοπέλεμος" είναι ο γιατρός!

53 Απ: Μαμαδες απο Πατρα! στό Σαβ Oct 13, 2012 1:07 pm

Constantin@

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
jennia έγραψε:Που είναι οι μανούλες από Πάτρα???? Χάθηκαν??? Εγώ έχω από το 2005 στην Πάτρα, δεν είμαι από εδώ βρέθηκα λόγω διορισμού μέσω ΑΣΕΠ αλλα παντρεύτηκα εδώ οπότε εγκατέλειψα την Αθήνα και έμεινα μόνιμα! Έχει καμία μανούλα εμπειρία από το γιατρό ΛΙΟΥΤΑ και κλινική ΗΩ?..Πάντως με τους γιατρούς υπάχει θέμα..ακούς από όλους και καλά και άσχημα, δε βγάζεις άκρη...εγώ πιστεύω ότι όταν όλα πάνε καλά είναι όλοι καλοί...το θέμα είναι αν στραβώσει κάτι (χτύπα ξύλο) πόσο "ετοιμοπέλεμος" είναι ο γιατρός!

Πάτρα κι εγώ! Δυστυχώς όμως δεν ξέρω τίποτα για το γιατρό που ρωτάς. Στην Ηω γέννησε μια φίλη μου πριν 1,5 χρόνο, ευχαριστημένη έμεινε. Πάντως έχεις δίκιο, στη δυσκολία φαίνεται ο καλός γιατρός.
Εσύ έγκυος είσαι?

54 Απ: Μαμαδες απο Πατρα! στό Σαβ Oct 13, 2012 1:09 pm

jennia

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πάτρα κι εγώ! Δυστυχώς όμως δεν ξέρω τίποτα για το γιατρό που ρωτάς. Στην Ηω γέννησε μια φίλη μου πριν 1,5 χρόνο, ευχαριστημένη έμεινε. Πάντως έχεις δίκιο, στη δυσκολία φαίνεται ο καλός γιατρός.
Εσύ έγκυος είσαι?[/quote]

Ναι έγκυος, μόλις μπήκα στον 5ο μήνα!

55 Απ: Μαμαδες απο Πατρα! στό Σαβ Oct 13, 2012 1:15 pm

Constantin@

Με το καλό το μωράκι σου! Το δεύτερο τρίμηνο είναι το πιο εύκολο. Άρχισες τις ετοιμασίες...ξέρεις το φύλο?

56 Απ: Μαμαδες απο Πατρα! στό Σαβ Oct 13, 2012 1:28 pm

jennia

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Constantin@ έγραψε:Με το καλό το μωράκι σου! Το δεύτερο τρίμηνο είναι το πιο εύκολο. Άρχισες τις ετοιμασίες...ξέρεις το φύλο?

Να 'σαι καλά!! Μέχρι τώρα ευτυχώς εχούν πάει όλα καλά εκτός από μια μικρή αποκόλληση που είχα περίπου πριν από ένα μήνα και από το ότι από χθες είμαι με πονόλαιμο,καταρροή και λίγα δέκατα...όπως καταλαβαίνεις φοβάμαι πολύ μην αρχίσει και ανεβαίνει κανένας πυρετός!!!

"Μάλλον" αγοράκι αλλά επειδή δε κάθεται και τόσο καλά να το δούμε...κρατάω μικρό καλάθι! Έχω αρχίσει τις αναζητήσεις σχετικά με κούνια,καρότσι κλπ. αλλά έχω πελαγώσει λίγάκι...είναι τόσα πολλά που χάνεσαι!!!
Εσύ μανούλα ήδη ή έγκυος??

57 Απ: Μαμαδες απο Πατρα! στό Σαβ Oct 13, 2012 1:40 pm

Constantin@

Η μπέμπα μου είναι 4,5 μηνών. Και για μένα όλα καινούρια είναι, προσπαθώ να ανταπεξέλθω όσο καλύτερα μπορώ. Μην αγχώνεσαι με τις αγορές. Κοίτα να απολαύσεις τις βόλτες κ τα ψώνια κ πάρε τα απαραίτητα. Κούνια, καρότσι, αποστειρωτή και οπωσδήποτε καθισματάκι για το αυτοκίνητο. Ρουχαλάκια κλπ θα τρελαθείς με την ποικιλία. Αν πας κ Αθήνα θα τα βρεις κ πιο φτηνά φαντάζομαι.
Προσοχή τώρα που αλλάζει ο καιρός και για ότι θες πες μου, ελπίζω να τα λέμε...

58 Απ: Μαμαδες απο Πατρα! στό Σαβ Oct 13, 2012 1:45 pm

jennia

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σ' ευχαριστώ για όλα και να χαίρεσαι τη μπεμπούλα σου!!!
Χάρηκα πολύ ... σίγουρα θα τα λέμε!!! Smile

Εσύ ψώνισες από Πάτρα και αν ναι από που?

59 Απ: Μαμαδες απο Πατρα! στό Σαβ Oct 13, 2012 2:05 pm

demmy29

Γεια σας κορίτσια! Κι εγώ Πάτρα μένω. Μπαίνω στον 8ο!!! Κι εγώ είχα κάτι θεματάκια με την εγκυμοσύνη (είναι μικρούλα η κορούλα), αλλά προς το παρόν όλα καλά! Ωραία θα είναι να τα λέμε! Εγώ αυτή την κλινική δεν την ξέρω καν! Στη Ρ. Φεραίου θα γεννήσω... Με το καλό και σε σένα! Κωνσταντίνα (αν δεν κάνω λάθος) να το χαίρεσαι το παιδάκι σου! Εμένα με λένε Δήμητρα!

60 Απ: Μαμαδες απο Πατρα! στό Σαβ Oct 13, 2012 2:24 pm

Constantin@

jennia έγραψε:Σ' ευχαριστώ για όλα και να χαίρεσαι τη μπεμπούλα σου!!!
Χάρηκα πολύ ... σίγουρα θα τα λέμε!!! Smile

Εσύ ψώνισες από Πάτρα και αν ναι από που?

Σε ευχαριστώ! Εμείς πήραμε κούνια και στρώμα από το ΗΡΑ και ρουχάκια από mothercare γιατί μου άρεσε πολύ η ποιότητα. Καρότσι χρησιμοποιούμε του ξαδελφούλη της που μεγάλωσε.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 51]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4 ... 27 ... 51  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forums | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your own free blog