Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» τη ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ....ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ...τη συμβουλή σας...ειμαι χαλια....
από love4 Σήμερα στις 12:51 am

» Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!!
από griniaroula Σήμερα στις 12:20 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από kikimam Χθες στις 11:02 pm

» τη ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ....ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ...τη συμβουλή σας...ειμαι χαλια....
από anaisanais Χθες στις 9:57 pm

» ΕΣΠΑ 2014 - 2015 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
από wondergirl Χθες στις 9:34 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από annie m Χθες στις 9:23 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Χθες στις 9:22 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από efaki27 Χθες στις 6:50 pm

» Υποαλλεργικά προϊόντα φροντίδας
από kerasoula Χθες στις 4:04 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από lgyftog Χθες στις 2:38 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από Catty Χθες στις 11:49 am

» Παιδικός σταθμός ή κοπέλα στο σπίτι;
από margdimitra Χθες στις 8:49 am

» ΕΣΠΑ ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
από victoria Κυρ Aug 31, 2014 11:33 pm

» Ανάγκη για Avercap 0.1
από melina_1234 Κυρ Aug 31, 2014 5:05 pm

» εσας ποσο κοστισε ο ερχομος του μωρου σας
από Chris_E Σαβ Aug 30, 2014 6:55 pm

» ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ
από motheroula 30 Σαβ Aug 30, 2014 3:53 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από veny Σαβ Aug 30, 2014 12:27 am

» βιοψια ορχεως
από fountouni Παρ Aug 29, 2014 10:20 pm

» TSH - Έλεγχος Θυρεοειδούς
από Vassiliki_ Παρ Aug 29, 2014 8:04 pm

» πειτε οτι θελετε
από kerasoula Παρ Aug 29, 2014 12:32 pm

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!
από xrisili Παρ Aug 29, 2014 10:40 am

» πεθερα=τα νευρα μου
από Chris_E Παρ Aug 29, 2014 7:28 am

» ΣΟΣ παθαμε στοματιτιδα
από dimitra al Παρ Aug 29, 2014 1:03 am

» ΕΞΑΜΗΝΟ ΟΑΕΔ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ
από ΓΕΝΝΗΜΕΝΗ ΜΑΝΟΥΛΑ Πεμ Aug 28, 2014 10:59 pm

» αδυναμια στη γιαγια
από tonsot123 Πεμ Aug 28, 2014 10:34 pm

» ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ 2014
από nektar Πεμ Aug 28, 2014 10:01 pm

» !!!!MAD ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ Βάπτισης- WEVENT.GR
από Βίκυ Πεμ Aug 28, 2014 5:51 pm

» Kάθισμα φαγητού BLOOM Fresco Loft ΣΕ ΤΙΜΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ!!!
από RousTwins Πεμ Aug 28, 2014 4:22 pm

» ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ
από MARITSA123 Πεμ Aug 28, 2014 3:14 pm

» σπυρακια και εγκυμοσυνη
από souzan Πεμ Aug 28, 2014 9:41 am

» APOKOLISI...
από elena33sam Πεμ Aug 28, 2014 9:32 am

» ΑΓΟΡΑΚΙ 5 ΧΡΟΝΩΝ ΒΑΡΟΣ ΚΑΙ ΥΨΟΣ!
από maryloo Πεμ Aug 28, 2014 9:15 am

» δεν μπορω πια να διαχειριστω τα νευρα μου, βοηθεια..!
από mama*maria Πεμ Aug 28, 2014 9:13 am

» Πότε Βγάλατε Τα Μωράκια Σας Έξω Πρώτη Φορά ???
από maryloo Πεμ Aug 28, 2014 9:12 am

» ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ
από maro28 Πεμ Aug 28, 2014 8:27 am

» ΜΟΛΙΣ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟ 3ο ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΑ ΤΟ ΜΩΡΟ!!
από Chris_E Πεμ Aug 28, 2014 7:03 am

» Μαμάδες με 3 παιδιά!
από ede37 Τετ Aug 27, 2014 10:27 pm

» ΒΙΒΛΙΑ ΕΥΧΩΝ - something special
από mariameint Τετ Aug 27, 2014 9:44 pm

» Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140
από irene-_- Τετ Aug 27, 2014 4:18 pm

» ΥΠΟΚΟΡΙΣΤΙΚΑ ΟΝΟΜΑΤΑ
από Chris_E Τετ Aug 27, 2014 3:20 pm

Παρόντες χρήστες
107 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 2 μέλη, 0 μη ορατοί και 105 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

anaisanais, griniaroula

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1 ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ! στό Κυρ Nov 07, 2010 2:21 am

ROSE 1980

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΟΜΟΡΦΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΟΣΕΣ ΓΕΝΝΗΣΑΝ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΜΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑΤΑ ΑΠΟ ΚΑΛΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ!ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΚΡΙΣΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

2 Απ: ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ! στό Κυρ Nov 07, 2010 6:35 pm

litsakos

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα,
εχω γεννησει και τα 2 μου παιδια στο Ελενα Β., το ονομα του γιατρου μου ειναι Αυγουστιδης Θεοδωρος, ειναι διευθυντης στην Α' Μαιευτικη Κλινικη. Δεν εχω προχειρο το τηλ του αλλιως θα στο εστελνα με πμ. Αλλα αν ενιαφερεσαι μπορεις να καλεσεις στο Ελενα.
Αν θελεις καποια αλλη πληροφορια ή να ρωτησεις κατι στειλε μου πμ Smile

3 Απ: ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ! στό Κυρ Nov 07, 2010 9:28 pm

WINNIE

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλησπερα και εγω γεννησα στο ελενα πριν 8 μηνες και ο γιατρος που ειχα λεγεται λινοπουλος γιωργος παρα πολυ καλος και ειναι διευθυντης του ε.σ.υ Very Happy

4 Απ: ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ! στό Τρι Nov 09, 2010 7:50 pm

ROSE 1980

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ROSE 1980 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΟΜΟΡΦΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΟΣΕΣ ΓΕΝΝΗΣΑΝ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΜΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑΤΑ ΑΠΟ ΚΑΛΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ!ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΚΡΙΣΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

5 Απ: ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ! στό Τετ Nov 10, 2010 12:35 am

so

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
k egw ekei gennhsa.o giatros mou legetai gazhs k eimai polu euxaristhmenh.

6 για το ελενα στό Τετ Nov 10, 2010 8:01 am

Yπομονή ΜΒ

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
έχω γενήσει 2 παιδια στο ελενα για th rose1980 και ο ανδρας μου ειναι ιατρος ειμαι απόλυτα ικανοποιημένη ήταν επιλογή το ΕΛΕΝΑ οχι ανάγκη . ο γυναικολόγος μου είναι ο κος ΔΙΑΚΑΚΗΣ ειναι διευθυντής και άν ημουν σε ιδιωτικό ειδικά στο πρώτο παιδί θα με πήγαιναν στο ΕΛΕΝΑ ΚΑΘΌΤΙ ΕΠΑΘΑ ΕΚΛΑΜΨΙΑ ΟΧΙ ΠΡΟΕΚΛΑΜΨΙΑ !!!!!! ΑΠΛΑ ΖΗΤΗΣΕ ΜΟΝΟΚΛΙΝΟ το οικονομικό είνια τιποτα μπροστά στα χρήματα του ιδιωτικού.

7 Απ: ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ! στό Τετ Nov 10, 2010 8:05 am

Yπομονή ΜΒ

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΝΟΔΙΝΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΣΕ ΑΦΟΡΑ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΑΣ ΣΟΥ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΠΩΣ ΝΑ ΑΚΟΥΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΔΙΚΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΞΥΠΝΑΣ ΑΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΑΝΑΠΝΟΗ ΚΤΛ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΟΛΥ Smile Very Happy

8 Απ: ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ! στό Τετ Nov 10, 2010 6:48 pm

ROSE 1980

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΜΕ Π.Μ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ,ΤΗΛ,Κ.Τ.Λ!

9 Απ: ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ! στό Τετ Nov 10, 2010 10:16 pm

ria

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπέρα κορίτσια και εγώ γέννησα στο Ελενα πρίν απο 3ης μήνες και ήταν όλα πάρα πολύ καλά.
ο γιατρός μου ήταν ο Δεσίπρης.
απλά πάρε μονόκλινο είναι και πολύ οικονομικό και πολύ άνετο

10 Απ: ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ! στό Παρ Jan 21, 2011 5:29 pm

ROSE 1980

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ROSE 1980 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΟΜΟΡΦΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΟΣΕΣ ΓΕΝΝΗΣΑΝ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΜΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑΤΑ ΑΠΟ ΚΑΛΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ!ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΚΡΙΣΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!

11 Απ: ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ! στό Κυρ Jan 08, 2012 8:36 am

mommy12585

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γνωρίζει καμία τον γυναικολόγο Φιλιππάτο που είναι στο Έλενα?? Θα ήθελα εντυπώσεις.. Είναι έγκυος η συνυφάδα μου, πιθανόν με δίδυμα και θα ήθελε να ξέρει λίγα πράγματα για αυτόν, εάν τον γνωρίζει κάποια!! Πληζ!

Ξαναστέλνω γιατί δεν πήρα καμία απάντηση!! Αν τυχόν τον είχε κάποια πείτε μου τι φρούτο είναι!

ευχαριστώ!!

12 Απ: ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ! στό Τρι Jan 10, 2012 2:56 pm

mommy12585

Γνωρίζει καμία τον γυναικολόγο Φιλιππάτο που είναι στο Έλενα?? Θα ήθελα εντυπώσεις.. Είναι έγκυος η συνυφάδα μου, πιθανόν με δίδυμα και θα ήθελε να ξέρει λίγα πράγματα για αυτόν, εάν τον γνωρίζει κάποια!! Πληζ!

Ξαναστέλνω γιατί δεν πήρα καμία απάντηση!! Αν τυχόν τον είχε κάποια πείτε μου τι φρούτο είναι!

ευχαριστώ!!

13 Απ: ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ! στό Τετ Sep 05, 2012 4:04 pm

vasval

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Μετά από τόσο καιρό βέβαια, νομίζω ότι δεν τον χρειάζεστε τον Φιλιππάτο όμως τώρα είδα τυχαία το μήνυμα...Είναι γιατρός μου, γέννησα το 2010 στο Έλενα μαζί του και είμαι κατευχαριστημένη!! Τον συνιστώ ανεπιφύλακτα!! Τελικά τον προτιμήσατε;; Θα ήθελα να μάθω εντυπώσεις...

14 Απ: ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ! στό Παρ Sep 07, 2012 2:41 pm

vasval

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
mommy12585 έγραψε:Γνωρίζει καμία τον γυναικολόγο Φιλιππάτο που είναι στο Έλενα?? Θα ήθελα εντυπώσεις.. Είναι έγκυος η συνυφάδα μου, πιθανόν με δίδυμα και θα ήθελε να ξέρει λίγα πράγματα για αυτόν, εάν τον γνωρίζει κάποια!! Πληζ!

ευχαριστώ!!

Μετά από τόσο καιρό βέβαια, νομίζω ότι δεν τον χρειάζεστε τον Φιλιππάτο όμως τώρα είδα τυχαία το μήνυμα...Είναι γιατρός μου, γέννησα το 2010 στο Έλενα μαζί του και είμαι κατευχαριστημένη!! Τον συνιστώ ανεπιφύλακτα!! Τελικά τον προτιμήσατε;; Θα ήθελα να μάθω εντυπώσεις...

15 Απ: ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ! στό Παρ Oct 26, 2012 7:59 pm

Βίκυ

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εγώ και άλλες δύο φίλες μου γεννήσαμε στο Έλενα. Ομολογώ ότι έμεινα καταευχαριστημένη. Πάνε πέντε χρόνια βέβαια από τότε. Είχαμε όλες τον ίδιο γιατρό που τον σύστησε η μια στην άλλη. Είναι ο κ. Κανακάκης. Διευθυτής της κλινικής. Όταν μάλιστα η αδερφή μου αντιμετώπισε ένα πρόβλημα με μια λάθος διάγνωση ευτυχώς τελικά από τη γυναικολόγο μιας φίλης πάλι που μας τη σύστησε η οποία ήταν στο Μητέρα, όταν την έστειλα στον δικό μου γυναικολόγο ήρθε η καρδιά της στη θέση της. Μια απλή εξέταση της έκανε και τελικά της είπε ότι καμία σχέση δεν είχε με αυτό που της είχε πει η άλλη γιατρός. Σου τον συστήνω ανεπιφύλακτα. Άσε που είναι τόσο σοβαρός που ούτε φακελάκια ούτε τίποτα δεν ζήτησε, που να τον παρακαλάς. Ακόμα και τότε που δεν υπήρχε τέτοιο πρόβλημα. Κϋριος!

http://www.Wevent.gr

16 γεια σας και απο εμενα στό Τρι Nov 06, 2012 10:19 pm

xrusab

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
αν ειναι ευκολο θα ηθελα και εγω να μου στειλετε καποιες πληροφοριες για γυναικολογους στο ελενα και οποια κοπελα εχει και το τηλεφωτο του

17 Απ: ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ! στό Τρι Nov 06, 2012 10:29 pm

sissympempis

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
xrusab έγραψε:αν ειναι ευκολο θα ηθελα και εγω να μου στειλετε καποιες πληροφοριες για γυναικολογους στο ελενα και οποια κοπελα εχει και το τηλεφωτο του
xrusab sygnwmh gia thn erwthsh alla exoume ksanamilhsi??

18 Απ: ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ! στό Τρι Nov 06, 2012 10:31 pm

sissympempis

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kai egw gennhsa sto elena prin 7 mhnes me ton kyrio λιαργκόβα..εμεινα πολυ ευχαριστημενη...ειναι διευθυντης σε καποιο τμημα μαιευτικης αλλα δεν 8υμαμαι σε ποιο..χαχαχα Very Happy

19 Απ: ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ! στό Τετ Nov 07, 2012 12:33 am

xrusab

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
sissympempis έγραψε:
xrusab έγραψε:αν ειναι ευκολο θα ηθελα και εγω να μου στειλετε καποιες πληροφοριες για γυναικολογους στο ελενα και οποια κοπελα εχει και το τηλεφωτο του
xrusab sygnwmh gia thn erwthsh alla exoume ksanamilhsi??
ναι εχουμε μιλησει και pm

20 Kολιόπουλος Γεώργιος στό Πεμ Μαϊος 16, 2013 12:02 pm

marielurie

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Είμαι κι εγώ μέλλουσα μητέρα με διαβήτη τύπου 1, υποθυροειδισμό κτλπ. Ψάχναμε έναν γυναικολόγο στον οποίο να μπορούμε να έχουμε εμπιστοσύνη. Αρχικά πήγαμε στο Αλεξάνδρα στην κ. Παπά Καλλιόπη, αλλά δεν μας φάνηκε σχετική με το θέμα του διαβήτη, οπότε συνεχίσαμε το ψάξιμο. Είχαμε διαβάσει καλά λόγια για τον Παπαδη στο Ελενα, οπότε αρχικά κατευθυνθήκαμε εκεί. Δυστυχώς η εικόνα που έδωσε σε μένα τουλάχιστον δεν ήταν καλή. Αρχικά μού είπε οτι δεν μπορούσε να με αναλάβει γιατί έχει πολύ κόσμο κ δεν προλαβαίνει. Εγω εκείνη την περίοδο είχα φρικάρει και ήθελα να γίνει οπωσδήποτε ένας υπέρηχος γιατί ένιωθα πόνους χαμηλά. Μου έκανε υπέρηχο, αλλά όχι κολπικό, όπως είδα να κάνει σε κάποια άλλη ασθενή του. Γενικά δεν ενδιαφέρθηκε ιδιαίτερα κ ενώ του ανέφερα πόνους κατά την ούρηση χρειάστηκε να του το πω δύο φορές για να μου γράψει καλλιέργεια ούρων. Ισως επειδή δεν θα με έβλεπε τακτικά αυτός...Τέλος, μού είπε ότι θα κάνω οπωσδήποτε καισαρική, γιατί οι πιθανότητες ενδομητρίου θανάτου στην περίπτωση μου είναι ιδαίτερα αυξημένες. Προφανώς, όταν έχει όσες πολλές ασθενείς δεν είναι δυνατόν να τις ξεγεννήσει όλες φυσιολογικά...Εφυγα από τον Παπαδή αγχωμένη κ απογοητευμένη.
Ευτυχώς, η ενδοκρινολόγος μου στο Ελενα μου σύστησε τον Γεώργιο Κολιόπουλο. Εξαίρετος γιατρός και άνθρωπος, με θητεία στην Οξφόρδη και ειδικός σε θέματα διαβήτη, πάντα με ηρεμεί, αποφεύγει την κινδυνολογία και με προσέχει πολύ. Μού κάνει κάθε φορα και κολπικό υπέρηχο, ενώ είναι πάντα ενημερωμένς για όλες τις εξετάσεις μου, πριν καν του τις δείξουμε. Με αυτόν τον γιατρό χαλάρωσα πραγματικά και άρχισα να πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά. Επίσης, παρόλο που θα γεννήσω το καλοκαίρι, μού είπε ότι θα συζητήσουμε μαζί ανάλογα με το πώς εξελίσσεται η εγκυμοσύνη για να δούμε, αν μπορώ να έχω και φυσιολογικό τοκετό. Τον συνιστώ ανεπιφύλακτα, πάντα μας παίρνει τα πρωινά χωρίς να έχουμε κλείσει ραντεβού, απαντά στα τηλέφωνά μας οποιαδήποτε ώρα της ημέρας, είναι ήρεμος, φαίνεται ότι γνωρίζει καλά τι κάνει και νιώθω μεγάλη σιγουριά και ασφάλεια παρά την δύσκολη περίπτωσή μου!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your blog