Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Συνεχεις ιωσεις, φαρμακευτική αντιμετωπιση συμπτωματων
από theanw Σήμερα στις 10:03 am

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 10
από μαρακι27 Σήμερα στις 9:58 am

» ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΗΣΩ ΤΗΝ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΓΑΛΑΤΟΣ ΠΟΥ ΘΥΛΑΖΩ?
από mariatsak Σήμερα στις 9:34 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13#
από kikimam Σήμερα στις 9:22 am

» ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ INGLESINA TRILOGY
από RITAKI30 Σήμερα στις 8:39 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από RITAKI30 Σήμερα στις 8:38 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από lgyftog Σήμερα στις 12:05 am

» Γιατρός στο Έλενα
από welcome 2 Χθες στις 11:09 pm

» Ποσότητα ρυζαλευρου?
από kerasoula Χθες στις 10:27 pm

» Τιναζεται στον υπνο του
από kerasoula Χθες στις 10:15 pm

» Χοριακη & υπέρηχος δεν είδε τίποτα βοήθεια εαν ξερετε
από maro28 Χθες στις 9:10 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από perperouna Χθες στις 7:53 pm

» Διαιτολογος σε ζωγραφου κ γυρω περιοχες
από kikimam Χθες στις 11:07 am

» παιδιατρος στην καλλιθεα
από victoria Κυρ Oct 19, 2014 10:10 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από anatoligew Κυρ Oct 19, 2014 8:59 pm

» αγχος με βαρος μωρου
από ANGEL Κυρ Oct 19, 2014 7:01 pm

» Αν η κορη σας έμενε έγκυος στην εφηβεία τι θα κάνετε ?
από supermama Παρ Oct 17, 2014 4:23 pm

» καρότσι καλαθούνα πάρκο κάθισμα ριλάξ προς πώληση
από vdimak Παρ Oct 17, 2014 1:23 am

» παθολογικη ζηλια απο την συνυφαδα μου;
από Chris_E Πεμ Oct 16, 2014 6:56 pm

» ποσο καιρο προσπαθουσατε για μωρακι??
από perperouna Πεμ Oct 16, 2014 5:34 pm

» τι μπορω να κανω???
από Ana Πεμ Oct 16, 2014 2:12 pm

» ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ
από mariatsak Τετ Oct 15, 2014 12:35 pm

» γινεται 2 χρονων και ακομα πινει γαλα τη νυχτα
από HappyMama Τρι Oct 14, 2014 11:22 pm

» Αυχενικη διαφανεια θεσσαλονικη
από jollie Τρι Oct 14, 2014 12:20 am

» Ψαχνω Φορεμα !!
από Ιφιγένεια Δευ Oct 13, 2014 11:29 pm

» Καδρακια για το παιδικο
από μιτατα Δευ Oct 13, 2014 11:09 pm

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από fatsoulini Δευ Oct 13, 2014 10:51 am

» Η Βάπτιση της Σόνιας μου!!!
από kerasoula Κυρ Oct 12, 2014 10:06 pm

» Γυναικολόγος Καραγιαννίδης Λάζαρος ;;;
από stavroula Κυρ Oct 12, 2014 9:30 pm

» THELW NA MEINW EGKUOS
από tsifaki Κυρ Oct 12, 2014 6:48 pm

» ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΟ.
από tsifaki Κυρ Oct 12, 2014 6:46 pm

» 17 εβδομάδες και 6 ημέρες κράτησε το όνειρο μου!!!!
από fatsoulini Κυρ Oct 12, 2014 4:55 pm

» σταγονες για τη λαρυγγιτιδα δοσολογια
από φραουλα Κυρ Oct 12, 2014 11:15 am

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από ΜΑΡΙΑΜ1 Σαβ Oct 11, 2014 12:23 pm

» Ζήλεια ανάμεσα στα αδέλφια (νήπια)
από HappyMama Παρ Oct 10, 2014 11:32 pm

» ΠΑΙΔΙΚΟΣ Η ΒΡΕΦΙΚΟΣ?
από HappyMama Παρ Oct 10, 2014 11:01 pm

» Χειροποίητα προσκλητήρια & μπομπονιέρες (ΝΕΕΣ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ!)
από mariameint Παρ Oct 10, 2014 7:18 pm

» Φτιαξτε εκχυλισμα βανιλιας
από howto Παρ Oct 10, 2014 6:47 pm

» Ναι, να τον φοβάστε τον θείο και τον ξάδελφο και τον παππού!
από ede37 Παρ Oct 10, 2014 12:11 am

» ΤΑΜΠΕΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ
από Helen M. Πεμ Oct 09, 2014 6:27 pm

Παρόντες χρήστες
468 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 12 μέλη, 2 μη ορατοί και 454 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Anastasie, kikimam, mariatsak, nafs, Psaraki, Ricola, tassoula, thali-alex, theanw, vasoulagal, ΖΩΗ13, μαρακι27

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Δημοσίευση νέας Θ.Ενότητας  Απάντηση στη Θ.Ενότητα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1 ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΤΟΙΧΟΥ στό Παρ Oct 29, 2010 3:41 pm

katerina780

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ.
ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ Ο ΤΟΙΧΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΕΙΟΣ,ΕΧΕΙ ΣΑΝ ΓΡΩΜΠΟΛΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΛΥΦΟΣ (ΠΙΤΣΙΛΟΤΟΣ).
ΡΩΤΗΣΑ ΣΤΟ COSY CORNER Κ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΗΚΑ ΛΕΙΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΛΛΗΣΟΥΝ.ΕΠΙΣΗΣ ΠΗΓΑ Κ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΜΟΥ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ.ΡΩΤΗΣΑ Κ ΣΤΟ STICKY Κ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΗΡΑ.ΠΟΥ ΜΠΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ?ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΩ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΨΑΧΝΩ.ΤΙ ΑΛΛΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ?
[b]

2 Απ: ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΤΟΙΧΟΥ στό Παρ Oct 29, 2010 4:07 pm

eleanna86

Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
skeftikes na ftiaxeis ton toixo;;naton kaneis spatoularisto;;;einai paneukolo gia kapoion pou gnwrizei..kai meta mporeis na kaneis oti theleis opws egw pou ekana aerografia kai bgike teleia...

3 Απ: ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΤΟΙΧΟΥ στό Παρ Oct 29, 2010 11:30 pm

nena1988

katerina το ιδιο προβλημα εχω και εγω καλα που το αναφερεις μηπως γνωριζει καποια...eleanna εγω δυσκολο να αλλαξω τον τοιχο γιατι νοικιαζω... Embarassed

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

4 Απ: ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΤΟΙΧΟΥ στό Παρ Oct 29, 2010 11:41 pm

n@n@

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kορίτσια το πρώτο που μπορώ να σκεφτώ είναι να βάλετε αυτά τα πλαστικά αυτοκόλητα που δε θα υπάρχει πρόβλημα με τον τοίχο.Έχω πάρει μερικά από τα jumbo αλλά φαντάζομαι ότι θα υπάρχουν και αλλού σε μεγαλήτερη ποικιλία.

5 Απ: ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΤΟΙΧΟΥ στό Παρ Oct 29, 2010 11:45 pm

mariza

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εγω στη θεση σου θα εφτιαχνα ενα πανελ (γυψοσανιδας ή ξυλου) και θα το εκανα τοιχο!!!!!
Εκει μπορεις να βαψεις, να κολλησεις και γενικα να κανεις ο,τι θελεις και οταν χρειαστει να φυγεις απο αυτο το σπιτι απλα θα καλυψεις τις τρυπες απο τα ουπα σα να ειχες βαλει καδρα!!!!
Η ιδεα ειναι οικονομικη, δεν ειναι τραγικο το κοστος και σου λυνει μια για παντα το προβλημα!!

6 Απ: ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΤΟΙΧΟΥ στό Σαβ Oct 30, 2010 12:12 am

nena1988

n@n@ έγραψε:Kορίτσια το πρώτο που μπορώ να σκεφτώ είναι να βάλετε αυτά τα πλαστικά αυτοκόλητα που δε θα υπάρχει πρόβλημα με τον τοίχο.Έχω πάρει μερικά από τα jumbo αλλά φαντάζομαι ότι θα υπάρχουν και αλλού σε μεγαλήτερη ποικιλία.

οταν εννοεις πλαστικα αυτοκολλητα?

επισης αυτο που εχω σκεφτει εγω ειναι το εξης,να κανω stencils διαφορα σχεδια και να τα βαψω με σπρευ ή να παρω καδρα ζωγραφικης διαφορα μεγεθη και να κολλησω εκει αυτοκολλητα ή να τα ντυσω με διαφορα υφασματα τα καδρο ας πουμε να κανω τον τοιχο θαλασσι και να παρω καδρα στην μια πλευρα του τοιχου να παρω υφασμα με ριγες ας πουμε με βαση το μπλε και με καρφακια να ντυσω τα καδρα,τον αλλο τοιχο να τον κανω κιτρινακι και να κανω παλι την ιδια διαδικασια με το υφασμα αλλα σε αποχρωσεις του κιτρινου-πορτοκαλι..

7 Απ: ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΤΟΙΧΟΥ στό Σαβ Oct 30, 2010 12:31 am

mariza

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!

επισης αυτο που εχω σκεφτει εγω ειναι το εξης,να κανω stencils διαφορα σχεδια και να τα βαψω με σπρευ ή να παρω καδρα ζωγραφικης διαφορα μεγεθη και να κολλησω εκει αυτοκολλητα ή να τα ντυσω με διαφορα υφασματα τα καδρο ας πουμε να κανω τον τοιχο θαλασσι και να παρω καδρα στην μια πλευρα του τοιχου να παρω υφασμα με ριγες ας πουμε με βαση το μπλε και με καρφακια να ντυσω τα καδρα,τον αλλο τοιχο να τον κανω κιτρινακι και να κανω παλι την ιδια διαδικασια με το υφασμα αλλα σε αποχρωσεις του κιτρινου-πορτοκαλι..[/quote]

nice idea......!!!

8 Απ: ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΤΟΙΧΟΥ στό Σαβ Oct 30, 2010 12:38 am

n@n@

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Eίναι κάτι αυτικόλητα από χοντρό πλαστικό.Δε ξέρω πως αλλοιώς να στα περιγράψω.Αν πας στα jumbo θα τα δεις.Ελπίζω να βοήθησα.

9 Απ: ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΤΟΙΧΟΥ στό Σαβ Oct 30, 2010 1:11 am

xrysa7

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ego pira ta aytokolita toixoy poy leei i n@n@ apo ta jampo kai eixe mesa thn parea toy miki ta kolisa apo thn mia pleyra toy toixoy kai apo thn alli pleyra agorasa telara zografikis ta evapsaa se roz xroma kai ekana ta patoysakia tis mikris me temperes kai to evale sto kentro kai alla dyo me tin mini kai miki deksia kai aristera!!!par olo poy o toixos exei kai emena tetoio provlima evala kai tainia me to miki kai mini !!!aaa ta aytokolita den skero giati an itan logo toixoy i ygrasias den koloysan kai evala xartotainia apo piso!!!aaa episeis an eisai kali sth zografiki mporeis na pareis temperes ka na zografiseis ston toixo esy!!

10 Απ: ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΤΟΙΧΟΥ στό Σαβ Oct 30, 2010 1:24 am

nena1988

χρυσα τι φανταστικη ιδεαα αυτη με τα πατουσακια...Σας ποσταρω την παρακατω σελιδα εχει παρα πολλες ιδεες http://aneraida.blogspot.com/search/label/%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CE%BA%CF%8C%CF%83%CE%BC%CE%B7%CF%83%CE%B7

11 Απ: ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΤΟΙΧΟΥ στό Σαβ Oct 30, 2010 1:43 am

xrysa7

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
nena1988 έγραψε:χρυσα τι φανταστικη ιδεαα αυτη με τα πατουσακια...Σας ποσταρω την παρακατω σελιδα εχει παρα πολλες ιδεες http://aneraida.blogspot.com/search/label/%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CE%BA%CF%8C%CF%83%CE%BC%CE%B7%CF%83%CE%B7
gamato to site!!poy to anakalipses re thyrio ??? moy aresoyn poly i kataskeyes kai moy edose idees na kano pragmata!! aa!!gia ta patoysakia epeidi rotisa paidiatro moy eipe oti den yparxei kyndinos gia mora afoy to ksebgaleis amesos!!!einai dyomisi minon kai den epetha tpt!!!tom leo giati an theleisi kamia na to kanei kai fovatai!!!

12 Απ: ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΤΟΙΧΟΥ στό Σαβ Oct 30, 2010 9:32 am

eleanna86

nena1988 έγραψε:katerina το ιδιο προβλημα εχω και εγω καλα που το αναφερεις μηπως γνωριζει καποια...eleanna εγω δυσκολο να αλλαξω τον τοιχο γιατι νοικιαζω... Embarassed
tpt sen einai kopela mou,mia fili mou pou noikiazei to ekane,mono ekeino ton toixo kai plirse 50 euro...an den exei provlima o idioktitis den einai tpt

13 Απ: ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΤΟΙΧΟΥ στό Σαβ Oct 30, 2010 12:06 pm

ΔώραΝι25

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariza έγραψε:Εγω στη θεση σου θα εφτιαχνα ενα πανελ (γυψοσανιδας ή ξυλου) και θα το εκανα τοιχο!!!!!
Εκει μπορεις να βαψεις, να κολλησεις και γενικα να κανεις ο,τι θελεις και οταν χρειαστει να φυγεις απο αυτο το σπιτι απλα θα καλυψεις τις τρυπες απο τα ουπα σα να ειχες βαλει καδρα!!!!
Η ιδεα ειναι οικονομικη, δεν ειναι τραγικο το κοστος και σου λυνει μια για παντα το προβλημα!!

Θα συμφωνήσω με σένα κοπέλα μου.Ρώτησα τον άντρα μου που είναι η δουλειά του τέτοια κ γίνεται μόνο αυτό....Οπότε δεν χρειάζεται ούτε να σπατουλάρεις ούτε τίποτα..Άσε που θα γεμίσει σκόνη όλο σου το σπίτι...Τα έχω περάσει....Αχ!!

14 Απ: ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΤΟΙΧΟΥ στό Σαβ Oct 30, 2010 4:42 pm

nena1988

xrysa7 έγραψε:
nena1988 έγραψε:χρυσα τι φανταστικη ιδεαα αυτη με τα πατουσακια...Σας ποσταρω την παρακατω σελιδα εχει παρα πολλες ιδεες http://aneraida.blogspot.com/search/label/%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CE%BA%CF%8C%CF%83%CE%BC%CE%B7%CF%83%CE%B7
gamato to site!!poy to anakalipses re thyrio ??? moy aresoyn poly i kataskeyes kai moy edose idees na kano pragmata!! aa!!gia ta patoysakia epeidi rotisa paidiatro moy eipe oti den yparxei kyndinos gia mora afoy to ksebgaleis amesos!!!einai dyomisi minon kai den epetha tpt!!!tom leo giati an theleisi kamia na to kanei kai fovatai!!!

το ειχα βρε τυχαια στο ιντερνετ ψαχνοντας να κανω μια κατασκευη και μαρεσε και μενα πολυ,μεσα σε αυτο το site στα αριστερα εχει και αλλα παρομοια που κανουν εξισου πολυ καλη δουλεια!!Εχω βρε απειρες ιδεες απο αυτο το site!!!

15 Αυτοκόλλητα Τοιχου στό Πεμ Nov 25, 2010 11:17 am

Hillary

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα,
κοιτάξτε και στο e-wallsticker.gr, τα αυτοκολλητά τους κολλάνε και σε τοίχους που δεν είναι λείοι.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δημοσίευση νέας Θ.Ενότητας  Απάντηση στη Θ.Ενότητα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your blog