Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» εγκυουλες Αυγούστου Σεπτεμβρίου
από tinag Σήμερα στις 10:30 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από mamy land Σήμερα στις 8:07 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από maria_dou Σήμερα στις 2:03 pm

» Σπερματεγχυση
από antonial Σήμερα στις 11:48 am

» egkyoules iounioy-iouliou 2015
από maro28 Σήμερα στις 10:02 am

» αδεια μετα την εμβρυομεταφορα
από sevi29 Σήμερα στις 8:35 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Apr 17, 2015 9:25 pm

» ΚΑΦΕ ΚΥΛΙΔΕΣ ΒΟΗΘΕΙΑ
από εριφυλακι Παρ Apr 17, 2015 1:59 pm

» αρχη εγκυμοσυνης κ χαμηλη χοριακη
από efi24 Παρ Apr 17, 2015 8:05 am

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11
από nafs Πεμ Apr 16, 2015 10:34 pm

» αποθηλασμος
από Panaila Πεμ Apr 16, 2015 1:18 pm

» ΠΩΛΕΙΤΑΙ κάθισμα φαγητού BLOOM Fresco Loft (white - bermuda blue)!!!
από RousTwins Τετ Apr 15, 2015 9:36 pm

» αγχος και εγκυμοσυνη
από royla Τετ Apr 15, 2015 12:52 pm

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από voulh Τρι Apr 14, 2015 11:07 am

» υπαρχει πιθανοτητα εκυμοσυνης?
από elbar Τρι Apr 14, 2015 6:02 am

» ΑΠΟ INFOKIDS ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ
από κοκκινοσκουφιτσα Τρι Apr 14, 2015 3:41 am

» Κρισεις θυμου!
από Panaila Δευ Apr 13, 2015 11:53 pm

» ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ
από Panaila Δευ Apr 13, 2015 9:51 pm

» προβλημα με τον υπνο
από Panaila Δευ Apr 13, 2015 9:51 pm

» papp-a απορία???
από pigkoulinaki Δευ Apr 13, 2015 6:32 am

» σπερματέγχυση προ των πυλών
από fwlitsa Σαβ Apr 11, 2015 4:41 am

» Ειδική προσφορά περιορισμένου χρόνου
από seagull11 Δευ Apr 06, 2015 4:43 am

» 18 μηνων και δεν σηκωνετε -- ΒΟΗΘΕΙΑ
από mamamanous Κυρ Apr 05, 2015 10:18 am

» Αρνηση για τουαλετα
από mamamanous Κυρ Apr 05, 2015 10:03 am

» προβλημα στο σεξ
από Eleni_6612 Κυρ Apr 05, 2015 6:43 am

» τι μπορεί να είναι?
από argyro 2 Κυρ Apr 05, 2015 3:27 am

» σαλπιγγογραφια,τις εμπειριες σας..
από efaki27 Παρ Apr 03, 2015 12:49 am

» καρτα του πολιτη.....κ καλα.....
από maro28 Πεμ Apr 02, 2015 11:39 pm

» ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΟ.
από mamy land Πεμ Apr 02, 2015 12:04 pm

» Υψηλή AMH
από bebe@ Πεμ Apr 02, 2015 8:30 am

» ΑΝΑΓΚΗ ΓΙΑ PUREGON Η GONAL
από djina76 Πεμ Apr 02, 2015 7:09 am

» Δημοτικος βρεφονηπιακος σταθμος κ ανεργια
από kikimam Τετ Apr 01, 2015 11:57 pm

» θετικο τεστ με strip test απο εξωτερικο
από pigkoulinaki Τετ Apr 01, 2015 4:07 am

» Frezyderm - Baby cream 175ml
από mariatsak Δευ Mar 30, 2015 9:59 pm

» βρεφονηπιακος θεσσαλονικη
από vicky81 Δευ Mar 30, 2015 6:33 am

» ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΒΑΠΤΙΣΗΣ ΜΕ 95 ΕΥΡΩ
από Melini Δευ Mar 30, 2015 5:35 am

» η υποκριτρια πεθερα
από souzan Δευ Mar 30, 2015 4:36 am

» τεστ ωορηξιας clear blue
από aristina Σαβ Mar 28, 2015 10:03 am

» Ψάχνω επειγόντως για Yutopar
από djina76 Σαβ Mar 28, 2015 4:28 am

» Πωλειται Γαλα Humana 1
από ogeo Παρ Mar 27, 2015 1:15 pm

Παρόντες χρήστες
394 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 6 μέλη, 0 μη ορατοί και 388 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

ladyinred, mamana, maria1984, maro28, thali-alex, tinag

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1 ΠΡΑΣΙΝΑ ΚΑΚΑΚΙΑ ΣΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ στό Πεμ Oct 14, 2010 9:10 am

fraoulenia

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ
ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΟΥΛΑ
ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΜΠΕΜΠΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΡΑΣΙΝΑ ΚΑΚΑΚΙΑ ΧΩΡΙΣ ΒΛΕΝΕΣ ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΙΜΑ
Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΛΟΓΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΧς ΦΑΕΙ
ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΦΑΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΛΙΓΟ ΑΓΓΟΥΡΑΚΙ
ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ,ΕΝΝΟΩ ΔΕΝ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΑΡΑ ΑΠΟΚΛΕΙΩ ΤΗΝ ΙΩΣΟΥΛΑ
ΣΑΣ ΕΤΥΧΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ????ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ Η ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΥΡΑΚΙ ΠΟΥ ΕΦΑΓΑ ΣΗΜΕΡΑ
ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩΩΩ

valerakievelinaki

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ολα τα μωρα που θηλαζουν βγαζουν πρασινα λαχανι κακακια καποια στιγμη !! ειναι απο τους ζυμομυκητες που υπαρχουν στο γαλα και αναπτυσονται στο εντερο του μωρου !! δεν χρειαζεται να ανυσηχεις καθολου ! και τα δυο μου παιδια ειχαν παρουσιασει αυτο το πραγμα και φυσικα ειχα τρομαξει ειδικα στην πρωτη κορη μου !

fraoulenia

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
valerakievelinaki έγραψε:ολα τα μωρα που θηλαζουν βγαζουν πρασινα λαχανι κακακια καποια στιγμη !! ειναι απο τους ζυμομυκητες που υπαρχουν στο γαλα και αναπτυσονται στο εντερο του μωρου !! δεν χρειαζεται να ανυσηχεις καθολου ! και τα δυο μου παιδια ειχαν παρουσιασει αυτο το πραγμα και φυσικα ειχα τρομαξει ειδικα στην πρωτη κορη μου !

se eyxaristw poli
egw dn tromaksa parolo pou einai to proto mou gt kapoia stigmi to eixa akousei kai apo allou!!
na sou zhsoun ta zouzounia sou

chicken

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα!!!
θηλάζω αποκλειστικά το μικρό μου & το εχω ψάξει πολύ το θέμα γιαυτο θα σου πω τι ξέρω σχετικά με τα πρασινα κακάκια. Ο μόνος λόγος που μπορει να τα έχει ένα μωρό που θηλάζει αποκλειστικά είναι επειδή δεν μένει αρκετά απο το κάθε στήθος, τόσο ώστε να πιεί και το πιο λιπαρό γάλα. δοκίμασε να το αφήνεις 10 λεπτά τουλάχιστον σε ένα απο τα δύο στήθη ή 15 λεπτά στο ένα στήθος και 5 στο άλλο.
Κατά τα άλλα το τι τρώμε δεν επηρεάζει καθόλου το χρώμα στα κακά των μικρών μας.

nomikoula

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ...ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΦΑΕΙ Η ΚΑΛΗ ΣΟΥ 1 ΚΙΛΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ..ΧΑΧΑΧΑ...ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΦΑΕΙ ΚΑΤΙ..ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ..ΑΝ ΑΝ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ

litsakos

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chicken έγραψε:Καλησπέρα!!!
θηλάζω αποκλειστικά το μικρό μου & το εχω ψάξει πολύ το θέμα γιαυτο θα σου πω τι ξέρω σχετικά με τα πρασινα κακάκια. Ο μόνος λόγος που μπορει να τα έχει ένα μωρό που θηλάζει αποκλειστικά είναι επειδή δεν μένει αρκετά απο το κάθε στήθος, τόσο ώστε να πιεί και το πιο λιπαρό γάλα. δοκίμασε να το αφήνεις 10 λεπτά τουλάχιστον σε ένα απο τα δύο στήθη ή 15 λεπτά στο ένα στήθος και 5 στο άλλο.
Κατά τα άλλα το τι τρώμε δεν επηρεάζει καθόλου το χρώμα στα κακά των μικρών μας.

συμφωνω σε ολα εκτος απο τον χρονο που αφηνεις το παιδι στο στηθος,αφηνεις το μωρο οσο θελει στο ενα και μετα αν θελει το βαζεις κ στο αλλο. Μπορει να συμβει αν εχεις υπερπαραγωγη και αφηνεις λιγο το μωρο στο καθε στηθος.
Μπορει να ειναι κ τυχαιο,αν συνεχισει το κοιτας.
Οι κενωσεις ειναι κιτρινες με σπορακια στα μωρα που θηλαζουν αποκλειστικα.
οταν λες πρασινα εννοεις σκουρο χρωμα?

chicken

litsakos έγραψε:

συμφωνω σε ολα εκτος απο τον χρονο που αφηνεις το παιδι στο στηθος,αφηνεις το μωρο οσο θελει στο ενα και μετα αν θελει το βαζεις κ στο αλλο. Μπορει να συμβει αν εχεις υπερπαραγωγη και αφηνεις λιγο το μωρο στο καθε στηθος.

έχεις απόλυτο δίκιο, δεν το είπα σωστά...
εννοούσα το λιγότερο που θα το αφήνει να είναι δεκάλεπτο έτσι ώστε να παίρνει το μικράκι και το πιο λιπαρό γαλα. Wink Very Happy Very Happy

fraoulenia

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
litsakos έγραψε:

oxi poli skouro
san kitrinoprasino

sktv

ΧΑΧΑ γελαω γιατι την πρωτη φορα που το ειδα ειχα τρομαξει τοσο πολυ που πηρα παιδιατρο τηλ τη μαμα κ ρωτουσα μαμαδες αριστερα δεξια!δεν ειναι τπτ ναι ειναι απο το θηλασμο!μην ανυσηχεις καθολου!

θυμαμαι κπ στιγμη ειχα φαει φασολαδα κ ο καημενος ολο το βραδυ ειχε αερια κ μαζευοταν απο την κοιλια του!

litsakos

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fraoulenia έγραψε:
litsakos έγραψε:

oxi poli skouro
san kitrinoprasino

fraulenia νορμαλ ειναι. θηλαζε χωρις χρονο εσυ κ ολα θα κυλουν νορμαλ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Φτιάξτε ένα φόρουμ | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your own free blog