Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!!
από ΖΩΗ13 Σήμερα στις 1:18 am

» Πότε Βγάλατε Τα Μωράκια Σας Έξω Πρώτη Φορά ???
από Areti2 Σήμερα στις 1:13 am

» ΤΣΙΣΑ ΣΤΗ ΛΕΚΑΝΗ ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΚΑΚΑ
από Tatina Σήμερα στις 1:12 am

» ti na perimeneis ta prwta xronia
από Areti2 Σήμερα στις 1:10 am

» Να 'χαμε να λέγαμε του ντουρνοθύρη λόγια....
από ede37 Σήμερα στις 12:44 am

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από peristeraki Χθες στις 11:53 pm

» ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑΝΓΙΑ ΜΩΡΟ
από mamy land Χθες στις 11:49 pm

» Στρουμφιβάπτιση, help!!!!!!
από kerasoula Χθες στις 11:17 pm

» Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140
από Lillybell Χθες στις 10:16 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από αγγελακι στον ουρανο Χθες στις 9:51 pm

» πεθερα=τα νευρα μου
από kerasoula Χθες στις 7:08 pm

» Πωλειται νυφικο
από lilitsi Χθες στις 12:12 pm

» Πωλειται νυφικο
από lilitsi Χθες στις 12:10 pm

» Πωλειται νυφικο
από lilitsi Χθες στις 12:10 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από jollie Χθες στις 11:50 am

» ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ
από eleni_18072012 Χθες στις 1:44 am

» ροζ υγρα μετα απο επαφη
από Lillybell Τρι Aug 19, 2014 6:21 pm

» Καθυστέρηση
από maro28 Τρι Aug 19, 2014 5:41 pm

» ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΝΑ ΤΟΥ
από mamamanous Τρι Aug 19, 2014 5:37 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από ANGEL Τρι Aug 19, 2014 5:09 pm

» Πότε θα κόψουμε το babylino??
από k@terin@ Τρι Aug 19, 2014 4:08 pm

» χτενισμα για βαφτιση
από JELLYFISH Τρι Aug 19, 2014 1:59 pm

» ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΕΡΕΤΕ???
από demaki88 Τρι Aug 19, 2014 12:44 pm

» Κεραλοιφή της Ελένης
από Helen M. Τρι Aug 19, 2014 12:05 pm

» ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ
από HappyMama Τρι Aug 19, 2014 9:52 am

» ** Φίλοι...Εδώ γελάνε! **
από μιτατα Τρι Aug 19, 2014 2:09 am

» ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ -ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ !
από μιτατα Τρι Aug 19, 2014 1:46 am

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από loulou_29 Δευ Aug 18, 2014 7:34 pm

» Ποιο βιβλίο διαβάσατε τελευταία;
από Rina80 Δευ Aug 18, 2014 3:27 pm

» Σχεση ζευγαριου
από Rina80 Δευ Aug 18, 2014 2:56 pm

» ΜΑΙΑ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΜΗ
από HappyMama Δευ Aug 18, 2014 10:51 am

» camping με μωρό?εχετε πάει?
από HappyMama Δευ Aug 18, 2014 10:34 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από lgyftog Δευ Aug 18, 2014 9:03 am

» Εγκυμοσύνη μετά απο αφαίρεση ινομυώματος?
από Rina80 Κυρ Aug 17, 2014 11:00 pm

» ΠΑΙΔΙΚΑ ΔΑΝΤΕΛΕΝΙΑ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ!!!!!!!
από babycity Κυρ Aug 17, 2014 9:54 pm

» ..............
από christinelle Κυρ Aug 17, 2014 8:52 am

» Οταν πινει λιγο γαλα, ποιο στηθος να δινω μετα?
από christinelle Σαβ Aug 16, 2014 10:19 pm

» Μπιλάλης, Ευτοκία, Λητώ
από christinelle Σαβ Aug 16, 2014 10:10 pm

» καταλληλο φρεσκο γαλα για 1ος ετους
από maro28 Σαβ Aug 16, 2014 9:48 am

» ΧΑΠΙ ΕΠΟΜΕΝΗΣ ΜΕΡΑΣ
από σμαραγδορουμπινια Παρ Aug 15, 2014 7:50 pm

Παρόντες χρήστες
496 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 6 μέλη, 1 μη ορατός και 489 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Areti2, dellaki, ede37, kerasoula, Tatina, ΖΩΗ13

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1 ΑΝΤΙΒΗΧΙΚΟ??? στό Κυρ Oct 10, 2010 2:38 pm

katerina780

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!
Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΙΩΣΗ ΜΕ ΚΑΤΑΡΡΟΗ Κ ΜΠΟΥΚΩΜΑ.ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕ Κ ΒΗΧΑ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΤΙΒΗΧΙΚΟ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ 17 ΜΗΝΩΝ?ΤΟ ΣΥΣΤΗΝΟΥΝ ΟΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΙ?ΕΓΩ ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΛ ΑΠ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ Κ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΔΕΝ ΤΟ ΑΠΑΝΤΑ.ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΝΤΙΒΗΧΙΚΟ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟ ΤΗΣ?ΑΝ ΝΑΙ ΠΟΙΟ?ΠΟΣΑ ML?
[i][b]

2 Απ: ΑΝΤΙΒΗΧΙΚΟ??? στό Κυρ Oct 10, 2010 4:27 pm

BIKH

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΠΟΤΕ,Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΔΩΣΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΤΟ ΠΕΙ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ.ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ!!!

3 Απ: ΑΝΤΙΒΗΧΙΚΟ??? στό Κυρ Oct 10, 2010 4:34 pm

kloklo

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ta idia exei k o megalos mou.o giatros mou eipe, fenistil, h aerolin.epeidi exei arketo vixa tou edwsa xthes aerolin k simera pou vrika efimerevon pira aerolin pou einai pio apotelesmatiko k anakoufizei.stin muti, oro kai ligo otrivin.xuneis to miso otrivin kai vazeis mesa oro,na min einai polu dunato gia toso mikro mwro.
episis stin mpaniera kafto nero, k to paidi apo panw na anapneei ton atmo.tin dosi tou aerolin tin grafei epanw

4 Απ: ΑΝΤΙΒΗΧΙΚΟ??? στό Κυρ Oct 10, 2010 8:19 pm

Μιλουπακι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αντιβηχικο δεν δινουν σε παιδια κατω απο 7 ετων μου το ειπε η φαρμακοποιος, αερολιν δινουμε και εμεις οταν αρρωσταινουν δεν ειναι αντιβηχικο απλα το αερολιν βοηθα τις μυξες και τα φλεματακια να γινονται νερο, να διαλυονται και να μην μενουν μεσα και κανει ακροαστικα το παιδι η βηχει απο το μπουκωμα κτλ, και ναι το δινουν απο πολυ μωρα, οπως και θελει πολυ φυσιολογικο ορο και τραβηγμα τις μυξες με το ρουφηκτιρη για αποφυγη ωτιτιδας, και οταν το βραδυ ειναι να κοιμηθει το παιδι αυτο που ειπε και η κλοκλο στο οτριβιν χυνεις το μισο και βαζεις ορο και ειναι πιο ελαφρυ και μπορεις να βαλεις στο μωρο

5 ΑΝΤΙΒΗΧΙΚΟ??? στό Κυρ Oct 10, 2010 9:49 pm

katerina780

ΤΟ ΑΕΡΟΛΙΝ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΦΕΡΝΕΙ ΤΑΧΥΚΑΡΔΙΑ?ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΧΑΣΩ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΑΕΡΟΛΙΝ Κ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΧΤΥΠΟΥΣΕ ΣΑΝ ΠΑΛΑΒΗ,ΤΑ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΟΛΑ.ΠΩΣ ΝΑ ΔΩΣΩ ΣΤΟ ΜΩΡΟ?[b]

6 Απ: ΑΝΤΙΒΗΧΙΚΟ??? στό Κυρ Oct 10, 2010 9:52 pm

Μιλουπακι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα ρωτησεις τον παιδιατρο πρωτα αγαπουλα μου αλλα οχι δεν ισχυει, τα πιο γνωστα σιροπια που δινουν στα παιδακια και μωρακια για το κρυωμα αν εχουν μπουκωμα και μυξες ειναι αερολιν και αεριους και το ντεπον φυσικα

7 ΑΝΤΙΒΗΧΙΚΟ??? στό Κυρ Oct 10, 2010 9:57 pm

katerina780

ΜΙΛΟΥΠΑΚΙ ΕΝΝΟΗΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΜΑΣ,ΑΠΛΑ ΡΩΤΑΩ ΕΣΑΣ ΑΝ ΕΤΥΧΕ ΑΥΤΟ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ,ΑΝ ΕΦΕΡΕ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΤΟ ΑΕΡΟΛΙΝ?[b]

8 Απ: ΑΝΤΙΒΗΧΙΚΟ??? στό Κυρ Oct 10, 2010 10:41 pm

valerakievelinaki

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina780 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!
Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΙΩΣΗ ΜΕ ΚΑΤΑΡΡΟΗ Κ ΜΠΟΥΚΩΜΑ.ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕ Κ ΒΗΧΑ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΤΙΒΗΧΙΚΟ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ 17 ΜΗΝΩΝ?ΤΟ ΣΥΣΤΗΝΟΥΝ ΟΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΙ?ΕΓΩ ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΛ ΑΠ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ Κ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΔΕΝ ΤΟ ΑΠΑΝΤΑ.ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΝΤΙΒΗΧΙΚΟ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟ ΤΗΣ?ΑΝ ΝΑΙ ΠΟΙΟ?ΠΟΣΑ ML?
[i][b]

τι σημαινει δεν το σηκωνει ;;;εμενα η δικια μου παιδιατρος εχει το τηλ της ανοιχτο ακομα και τη νυχτα !! την εχω παρει τηλ 4 η ωρα τα ξημερωματα τι πραγματα ειναι αυτα ;;;;; εγω θα τον αλαζα !! αντε τωρα τα πηρα ............ δηλ οταν τους πληρωνουμε ειναι καλα ;;;;;; εγω στα παιδια δινω αερολιν εισπνεομενο γιατι ειναι πιο αμεσο και επειδη εχω χρονια βρογχητηδα ξερω απ τον εαυτο μου οτι ειναι πολυ αποτελεσματικο αλλα που φτασαμε τωρα να μην μπορουμε να συμβουλευτουμε τον γιατρο μας και να ψαχνουμε στο ιντερνετ για συνταγη !!!! ελεος δεν γραφω αλλο γιατι θα μου την πεσουν οι μοντεριστριες ( μιλου )

9 Απ: ΑΝΤΙΒΗΧΙΚΟ??? στό Κυρ Oct 10, 2010 10:44 pm

Μιλουπακι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Razz [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] valeriakievelinaki

10 Απ: ΑΝΤΙΒΗΧΙΚΟ??? στό Κυρ Oct 10, 2010 10:47 pm

valerakievelinaki

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε μα τωρα μιλαμε τρελαθηκα !!! δηλ να εχεις το παιδακι σου να βηχει και να μην μπορεις να παρεις τηλ τον αντε να μην βρισω να κρατηθω !!!!! Twisted Evil

11 Απ: ΑΝΤΙΒΗΧΙΚΟ??? στό Κυρ Oct 10, 2010 10:51 pm

Μιλουπακι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κρατησου γερααααα

12 Απ: ΑΝΤΙΒΗΧΙΚΟ??? στό Κυρ Oct 10, 2010 10:56 pm

gelly

Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
[quote="katerina780"]ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!
[i][b][/quot

Μην αγχωνεσαι ειναι μια ιωση με αυτα τα συμπτωματα τα ιδια ειχε και η μικρη μου πριν 10 ημερες,και μενα 17 μηνων ειναι..ολα τα παιδια μου ελεγε ο παιδιατρος εχουν αρρωστησει μ αυτη την ιωση..Δε τις εδωσα σιροπι..πολυ ορο,συσκευη ρινικης αποφραξης γιατις μυξουλες και το βραδυ πριν τον υπνο δυο σταγονες otrivin στο καθε ρουθουνι για να κοιμαται πιο ευκολα..το κακο με αυτη την ιωση ειναι οτι αργει λιγο να περασει...Περαστικα σας!!!

13 Απ: ΑΝΤΙΒΗΧΙΚΟ??? στό Κυρ Oct 10, 2010 11:01 pm

Μιλουπακι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
συμφωνω και εμας την προηγουμενη φορα μας ειπε να μην δωσουμε τιποτα αν δουν πολυ μπουκωμα βρε παιδι μου και ειναι πηκτο που το μωρο δεν μπορει να το αποβαλει εκει μονο θα σου δωσει για να μην κανει ακροαστικα το παιδακι και βρασιμο αλλιως λενε οσο μπορουν να το περναμε χωρις φαρμακα περα του ντεπον μην ανχωνεσαι, αλλα ο γιατρος θα επρεπε να το σηκωνει οταν τον βρεις να παραπονεθεις

14 Απ: ΑΝΤΙΒΗΧΙΚΟ??? στό Δευ Oct 11, 2010 8:27 am

nomikoula

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
katerina780 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!
[i][b]

ΕΓΩ ΑΝ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΦΛΕΜΜΑΤΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ MUCOSOLVAN GIA PAIDIA,5 ΜΛ..ΠΡΩΙ-ΒΡΑΔΥ..ΑΛΛΑ ΓΙΑ 17 ΜΗΝΩΝ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ? ΝΑ ΔΙΑΒΣΕΙΣ ΠΡΩΤΑ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΙΝΕΙΣ.ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΤΟ AERIUS..

15 ΑΝΤΙΒΗΧΙΚΟ??? στό Δευ Oct 11, 2010 3:22 pm

katerina780

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!
ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΟΝ ΠΗΡΑ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΝ Ο ΒΗΧΑΣ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΠΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΑΚΡΟΑΣΤΕΙ.ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΒΗΞΕ ΛΙΓΟ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΩΣ ΤΩΡΑ ΚΑΘΟΛΟΥ.
ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΑΝΤΕ ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΣΚΑΣΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΜΩΡΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΕΣΕΙΣ ΤΑ ΒΓΑΖΑΤΕ ΕΞΩ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΣΑΣ?
[i]

16 Απ: ΑΝΤΙΒΗΧΙΚΟ??? στό Δευ Oct 11, 2010 3:28 pm

dinalala

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
katerina780 έγραψε:ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!
ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΟΝ ΠΗΡΑ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΝ Ο ΒΗΧΑΣ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΠΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΑΚΡΟΑΣΤΕΙ.ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΒΗΞΕ ΛΙΓΟ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΩΣ ΤΩΡΑ ΚΑΘΟΛΟΥ.
ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΑΝΤΕ ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΣΚΑΣΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΜΩΡΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΕΣΕΙΣ ΤΑ ΒΓΑΖΑΤΕ ΕΞΩ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΣΑΣ?
[i]
gia to aerolin pantws min anisixeis katholou...to pairnw apo 8 xronwn mexri twra....einai to mono farmako pou m exei swsei stin kirioleksia omws.....exw kai mia fili edw pou prosfata epeudu eixe kriwma i mikri tis 12 minwn parakalw tis edwse aerolin katopi sintagi giatrou vevaia kai twra einai perdiki...kai i mikri mou autes tis meres vixei olo to vradi kai tha paw kai gw sto giatro na doume ti tha mou pei,,,

17 Απ: ΑΝΤΙΒΗΧΙΚΟ??? στό Τρι Oct 12, 2010 8:11 am

nomikoula

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
katerina780 έγραψε:ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!
[i]

ΝΑΙ ΑΜΕ...ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ Η ΜΙΚΡΗ ΕΒΗΧΕ(ΞΕΡΟΒΗΧΑ)..ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΗΓΑ ΒΟΛΤΑ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΑ ΕΞΩ ΣΤΟ ΚΡΥΟ ΜΕ ΜΙΑ ΖΕΣΤΗ ΚΟΥΒΕΡΤΑ ΚΑΙ ΚΑΤΣΑΜΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ Ο ΒΗΧΑΣ ΠΕΡΑΣΕ...ΓΕΝΙΚΑ ΤΑ ΒΓΑΖΩ ΕΞΩ ΚΑΙ ΒΡΑΔΑΚΙ..ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΠΟΥ..ΠΑΜΕ ΟΛΟΙ...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create a blog