Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13#
από kikimam Σήμερα στις 9:45 am

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11
από Anastasie Σήμερα στις 8:21 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από κουνελάκι Σήμερα στις 5:34 am

» Ενδομητριωση
από κουνελάκι Σήμερα στις 5:17 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από Ana Σήμερα στις 5:11 am

» 1 έτους: φρέσκο, εβαπορέ ή σκόνη;
από kikimam Σήμερα στις 4:56 am

» ΚΑΦΕ ΒΛΕΝΗ
από Evagelia3 Σήμερα στις 4:06 am

» egkyoules iounioy-iouliou 2015
από maro28 Χθες στις 8:45 pm

» Εργασία και χαρά(;;;)
από Evagelia3 Χθες στις 8:01 pm

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2015
από alepouditsa1 Χθες στις 7:22 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2014!!!!
από vblue Χθες στις 9:45 am

» Συνεχείς ωτίτιδες και διαφορετικές απόψεις γιατρών
από anipomoni Χθες στις 12:16 am

» ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΗΣΗ ΚΑΤ'ΟΙΚΩΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ??
από xrisili Χθες στις 12:02 am

» ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΠΑΝΕΣ
από HappyMama Πεμ Nov 20, 2014 11:43 pm

» θηλασμος και περιοδος?
από iouliana Πεμ Nov 20, 2014 11:02 pm

» γνωμη για θρησκευτικο γαμο
από fatsoulini Τετ Nov 19, 2014 8:13 pm

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΜΠΡΕΛΟΚ ΚΟΡΩΝΑ.....
από φραουλα Τετ Nov 19, 2014 8:34 am

» gunaikologos
από tania1422 Τετ Nov 19, 2014 3:06 am

» εξοπλισμός σε άριστη κατάσταση
από vdimak Τρι Nov 18, 2014 8:08 am

» ΠΩΣ ΚΟΒΕΤΑΙ Η ΠΙΠΙΛΑ???
από HappyMama Δευ Nov 17, 2014 9:46 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από pennytol Δευ Nov 17, 2014 6:12 pm

» Συγνώμη για την ερώτηση!
από Evagelia3 Δευ Nov 17, 2014 5:53 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από efaki27 Δευ Nov 17, 2014 9:25 am

» ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΟ.
από mamy land Κυρ Nov 16, 2014 8:16 am

» θεματακι με την περιοδο....
από maro28 Σαβ Nov 15, 2014 6:27 pm

» γινεται 2 χρονων και ακομα πινει γαλα τη νυχτα
από elin1 Παρ Nov 14, 2014 11:16 pm

» Πως βάζω φωτογραφία;;
από tassoula Παρ Nov 14, 2014 10:01 am

» ποσο καιρο προσπαθουσατε για μωρακι??
από afroula_27 Παρ Nov 14, 2014 7:02 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από Helen M. Πεμ Nov 13, 2014 9:10 pm

» soldesanil !!
από efffie Πεμ Nov 13, 2014 8:18 pm

» ολονυκτιο ξυπνημα!
από maryloo Πεμ Nov 13, 2014 5:43 pm

» φρουτόκρεμα και κρέμες...
από kikimam Πεμ Nov 13, 2014 4:59 am

» πεθερα εντομοκτονο
από tassoula Τετ Nov 12, 2014 9:17 am

» Θέματα Ιδιωτικής Ασφάλισης
από alexbox Τετ Nov 12, 2014 4:20 am

» Η ΝΥΧΤΑ....ΜΕΡΑ....
από iouliana Τετ Nov 12, 2014 1:31 am

» Παιδικός σταθμός ή κοπέλα στο σπίτι;
από mariatsak Τρι Nov 11, 2014 6:29 pm

» ΠΑΙΔΙΚΟΣ Η ΒΡΕΦΙΚΟΣ?
από mariatsak Τρι Nov 11, 2014 6:01 pm

» Ξεκινημα στερεων τρωφων με δυσκολια!
από mariatsak Τρι Nov 11, 2014 5:50 pm

» αγχος με βαρος μωρου
από maro28 Τρι Nov 11, 2014 4:58 pm

» Πώς ξυπνάτε το πρωί;;;
από Evagelia3 Δευ Nov 10, 2014 11:50 pm

Παρόντες χρήστες
319 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 1 μέλος, 1 μη ορατός και 317 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

griniaroula

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τετ Jan 23, 2013 2:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1 Μήπως είμαι??? στό Παρ Μαϊος 28, 2010 11:34 pm

lalana

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κατ'αρχας καλημπερα και καλη αρχη, καιρος ηταν να γινει κατι τετοιο και στην Ελλαδιτσα μας. Ο ερχομος αυτου του forum ηρθε πανω στην περιδοδο που ζω ενα μεγαλο αγχος. Εχω τελειως ατακτο κυκλο και γι αυτο το λογο επαιρνα αντισυληπτικα για 6 μηνες. εδς και 3 μηνεσ τα εχω σταματισει και ο κυκλος ερχετε κανονικα με αποκληση 1-2 μερες. αυτο το μηνα ομως εδω και μια εβδομαδα εχω καθυστεριση. αυτες τις μερες εχω πονους περιοδου αλλα δεν ερχετε κατι. χθες, 6η μερα καθυστερισησ πηρα και εκανα ενα τεστ και βγηκε αρνητικο. αλλα συνεχιζω να φοβαμαι. με το συντροφο μου βρισκομαστε χωρις προφυλαξεις αλλα παντα μα παντα υπαρχει τραβιγμα και ποτε δεν εχει ολοκληρωθει κατι μεσα. επισησ εκανα και το πρωτο μπανιο στη θαλασσα οποτε σκευτομαι οτι μπορει να ειναι και απο εκει. σε ενα ξενο forum ειδα καποιεσ αλλες κοπελεσ και γραφανε οτι οταν ειχαν πονους και καθυστεριση μετα τελικα ηταν εγκυες. αυτο φοβαμαι και εγώ. θα ηθελα τη γνώμη σας.
σας ευχαριστω και ελπιζω να τα λεμε συχνα ολες μαζι απο εδω

2 Απ: Μήπως είμαι??? στό Παρ Μαϊος 28, 2010 11:39 pm

ΗΡΩ

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΙ ΓΝΩΡΙΖΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΞΥΠΝΙΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΑΒΙΧΤΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΑΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΣΤΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΤΑΓΟΝΙΤΣΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΓΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ . ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΓΙΑ ΠΙΟ ΣΙΓΟΥΡΑ?

3 Απ: Μήπως είμαι??? στό Σαβ Μαϊος 29, 2010 2:25 am

nikoleta

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΠΕΜΠΑ έγραψε:ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΙ ΓΝΩΡΙΖΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΞΥΠΝΙΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΑΒΙΧΤΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΑΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΣΤΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΤΑΓΟΝΙΤΣΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΓΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ . ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΓΙΑ ΠΙΟ ΣΙΓΟΥΡΑ?

Συμφωνώ απόλυτα. Η κάθε εγκυμοσύνη έχει διαφορετικά συμπτώματα ακόμα και στην ίδια γυναίκα. Το άγχος μπορεί να σου φέρει μεγαλύτερη καθυστέρηση. Το αποτέλεσμα του τέστ είναι σχετικό. Η εξέταση αίματος είναι ότι καλύτερο μπορείς να κάνεις αυτή τη στιγμή

4 Απ: Μήπως είμαι??? στό Σαβ Μαϊος 29, 2010 3:20 am

faye

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η αιματολογικη ειναι οτι πιο σιγουρο μπορεις να κανεις. μπορεις να μεινεις εγκυος και απο προσπερματικα υγρα που μπορει να εχει ο συντροφος σου. και οι πονοι περιοδου μπορει να ειναι συμπτωμα εγκυμοσυνης αλλα κατα πασα πιθανοτητα εχεις καθυστερηση επειδη αγχωνεσαι με αυτο το θεμα.

5 Απ: Μήπως είμαι??? στό Κυρ Μαϊος 30, 2010 1:18 am

areti1

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tha simfoniso me ta koritsia oti mia aimatologikh eksetasi tha deiksei..min agxonesai...einai op xeiroteros simvoulos....mporei mia ginaika na meinei apo ta prota igra alla einai polu spanio pragma auto....oi ponoi periodou einai ena simptoma egkimosinis....filakia

6 Απ: Μήπως είμαι??? στό Τρι Jun 01, 2010 5:46 am

neneka

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοπελα μου καλησπερα κ απο μενα... κ εγω θα συμφωνησω με τις προηγούμενες κοπέλες... κ οσον αφορα τα συμπτώματα κάθε κοπέλα κ κάθε εγκυμοσύνη έχει διαφορετικά... μην θεωρείς τίποτα δεδομένο... οσο εύκολο είναι τόσο δύσκολο μπορεί να γίνει. ελπίζω να είναι αυτο που θέλεις εσύ τελικά.. φιλια

7 Απ: Μήπως είμαι??? στό Τετ Jun 09, 2010 9:23 am

popi.

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κι από μένα. Εγώ όταν έμεινα έγκυος είχα κάνει 2 τεστ και βγήκαν και τα 2 αρνητικά! Δευτέρα πρωί είχα κάνει το 2ο και δεν έδειξε τιποτα, ενώ την ίδια μέρα το μεσημέρι που πήγα στον γιατρό και μου έκανε κι εκείνος του έδειξε αμέσως θετικό. Είναι πιο ευαίσθητα αυτά που έχουν. Καλύτερα κάνε μια χοριακή ή μια επίσκεψη στον γιατρό σου. Απλά όπως είπαν και τα κορίτσια, το άγχος μπορεί να προκαλέσει καθυστέρηση. Ή ίσως κρύωσες κάπου...

8 Απ: Μήπως είμαι??? στό Κυρ Jun 13, 2010 9:38 pm

GATAKI

Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΕΓΩ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ΦΟΡΑ . ΑΛΛ Μ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΙΜΟΥΝ ΕΙΔΗ ΕΓΚΥΟΣ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΠΕΡΙΟΔΟ .
15 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΔΥΠΛΟ ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Π ΕΦΗΜΕΡΕΥΕ Ν ΜΑΘΩ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ Μ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑΝ. ΠΗΡΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΤΡΙΤΟ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕ Ν ΠΕΡΑΣΕΙ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΜΦΑΝΗΣΤΗΚΕ,ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΓΟΥΡΕΥΤΩ . ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ 2 ΜΗΝΩΝ ΕΙΜΟΥΝ ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ . Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ Μ ΠΟΝΟΥΣΕ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΩΡΑ ΤΙ Ν ΠΩ ΒΟΔΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΠΤ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your free blog