Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140
από Lillybell Σήμερα στις 7:25 pm

» ΕΣΠΑ 2014 -2015
από PINAKIII Σήμερα στις 7:23 pm

» Για να αρχίσουμε...
από Βάνα Κ. Σήμερα στις 6:47 pm

» είμαι καινούρια αλλά..
από tinag Σήμερα στις 6:42 pm

» για να περασει η ωρα:( σας εχουν κανει οι γιαγιαδες την μαγκανια με τον σταυρο???)
από maria maroui Σήμερα στις 6:35 pm

» Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!!
από Anastasie Σήμερα στις 6:25 pm

» Γιατί να ασφαλίσω το παιδί μου;
από alexbox Σήμερα στις 6:17 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από mikrh mama Σήμερα στις 6:13 pm

» Επιθυμία...
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Σήμερα στις 5:52 pm

» Μανούλες από Ελευσίνα και γύρω περιοχές!!!!
από christinelle Σήμερα στις 5:43 pm

» Χαμηλη χοριακη !!
από geo82 Σήμερα στις 5:37 pm

» ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ!!!!!!!!!
από Stevi_tasos Σήμερα στις 5:34 pm

» το τεστ μου... κ εχω μπερδευτει!!
από Stevi_tasos Σήμερα στις 5:33 pm

» ΟΙ 8 ΣΥΝΗΘΕΣΤΕΡΕΣ ΑΣΘΕΝΕΙΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ!
από Stevi_tasos Σήμερα στις 5:16 pm

» ΣΗΦΗΣ ΚΡΟΚΟΔΕΙΛΑΚΗΣ - ΟΛΑ ΤΑ ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ ΣΤΟ ΡΕΘΥΜΝΟ
από Stevi_tasos Σήμερα στις 5:01 pm

» ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ ΣΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ
από Stevi_tasos Σήμερα στις 5:00 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!!
από maria maroui Σήμερα στις 4:56 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από Catty Σήμερα στις 4:39 pm

» Εγκυουλες Δεκεμβριου 2014!!!
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Σήμερα στις 4:22 pm

» ΕΣΠΑ 2014 - 2015 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
από Stevi_tasos Σήμερα στις 4:04 pm

» Αρνηση για βοηθεια
από kerasoula Σήμερα στις 4:02 pm

» "ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ"ΓΑΛΑΖΙΑ ΑΚΤΗ
από ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΜΑΜΑ Σήμερα στις 3:44 pm

» θηλασμος και περιοδος?
από irenehr Σήμερα στις 3:43 pm

» ΕΔΩ ΜΑΓΙΑ ΚΑΙ ΒΟΥΝΤΟΥ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΑΛΕΚΑ
από Stevi_tasos Σήμερα στις 3:39 pm

» ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ 2014
από dora74 Σήμερα στις 3:39 pm

» Μ Α Κ Α Ρ Ι !!
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Σήμερα στις 3:29 pm

» καλησπερα σε ολες τις μαμαδες
από γεωργια καρ. Σήμερα στις 3:26 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από jollie Σήμερα στις 3:20 pm

» Αναζήτηση gonal
από santal Σήμερα στις 3:17 pm

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Σήμερα στις 3:16 pm

» Καλημερα κι απο εμενα!
από louloupaki Σήμερα στις 3:11 pm

» ΧΑΡΙΖΩ GONAL
από santal Σήμερα στις 2:58 pm

» ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗτελος
από famozina Σήμερα στις 2:15 pm

» τεραστιος λεκιθικος ασκος ??
από pucca Σήμερα στις 12:26 pm

» Είμαι ξανά έγκυος!!
από Stevi_tasos Σήμερα στις 10:03 am

» ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΣ ΤΗ ΠΕΡΝΑΜΕ ΜΑΖΙ -ΣΤΕΙΛΕ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΣΟΥ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ
από Stevi_tasos Σήμερα στις 9:55 am

» συσπασεις...
από Stevi_tasos Σήμερα στις 9:53 am

» ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΓΙΑ ΒΑΠΤΙΣΗ/ΠΑΡΤΥ
από Stevi_tasos Σήμερα στις 9:50 am

» ΔΙΑΚΟΠΕΣ .....ΣΕ ΘΑΛΑΣΣΑ Ή ΠΙΣΙΝΑ ,ΣΕ ΕΞΟΧΙΚΟ Ή ΣΕ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ.
από Stevi_tasos Σήμερα στις 9:48 am

» Καθυστέρηση
από Stevi_tasos Σήμερα στις 9:46 am

Παρόντες χρήστες
681 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 31 μέλη, 3 μη ορατοί και 647 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

alexbox, Anastasie, Despoina90, Despoinaki123, ede37, efaki27, elenbata, elila, esprit, joujoukaki, kat_laz, kate_85, Lillybell, love4, margdimitra, maria maroui, marlyt, marthafy, PINAKIII, primadona, rise, RITAKI30, roxanne87, stellina87, thali-alex, tinag, zanna, ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ, Ανδριαννα1, Βάνα Κ., αγγελακι στον ουρανο

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

21 Απ: ΠΡΩΤΕΑΣ!!!!! στό Κυρ Sep 26, 2010 2:26 pm

despoinag

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μωρέ όλες το λέμε αλλά το γαμώτο είναι ότι ποτέ δε γίνετε Sad Sad Sad

22 Απ: ΠΡΩΤΕΑΣ!!!!! στό Κυρ Sep 26, 2010 2:30 pm

manoula29

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΓΩ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΟΤΙ ΚΙ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΟΥΛΙΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΝΤΑΙ ΚΙ ΑΥΤΑ ΚΙ ΕΜΕΙΣ,ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΩΣΤΗ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΕΓΚΑΙΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΗ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ!!!

23 Απ: ΠΡΩΤΕΑΣ!!!!! στό Κυρ Sep 26, 2010 3:08 pm

kurenai

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κριμα το μωρουλι μωρε!!!Ευχομαι να ειναι ολα περαστικα και να μην ταλαιπωρηθειτε κι εσυ και το παιδακι σου...

24 Απ: ΠΡΩΤΕΑΣ!!!!! στό Κυρ Sep 26, 2010 4:55 pm

manoula_24xr

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Απο τα λιγα που κοιταξα στο ιντερνετ ο πρωτεας ειναι ενα μικροβιο που συνηθως αναπτυσεται στην περιοχη του πρωκτου και μεταφερετε με το σκουπισμα εμπρος και ετσι δημιουργειται ουρολοιμωξη βαριας μορφης,οταν ζητανε επανεξεταση ουρων ειναι γτ μπορει να ειναι η πρωτη καλιεργεια επιμολυνση,δλδ να εχει μολυνει ο ιος τα ουρα την ωρα την ωρα που βγαζουνε τα ουρα με σακουλακι και γιαυτο την δευτερη φορα στην επανεξεταση προτιμουνε να τα παιρνουνε με ειδικο καθετηρακι ωστε να μπει κατεθειαν στο ποτηρακι κ να μην ερθει σε επαφη με το δερμα,κ εκει φαινετε ακριβως αν οντως το μικροβιο ειναι στα ουρα η εχει γινει επιμολυνση δλδ να προηρθε απο τον πρωκτο.ονομαζεται πρωτεας απο την μυθολογια,γτ ο Πρωτεας στην μυθολογια ειχε την δυνατοτητα να αλλαζει μορφες και να ξεγελαει.τον ονομαζουνε κ υπουλο.ψαξε το καλα να γινει η σωστη καλιεργεια με καθετηρακι ωστε να εισαι σιγουρη για το αποτελεσμα.αλλα απο αλλου που διαβασα κοπελα το επαθε στα 14 της και την ταλαιπωρει ωσς σημερα.βεβαια δν σημαινει οτι κ το μωρακι σου θα παθει το ιδιο.κουκλα υπομονη κ πιστη.ολα καλα θα πανε.

25 Απ: ΠΡΩΤΕΑΣ!!!!! στό Κυρ Sep 26, 2010 8:40 pm

eleni_23

Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ax stenaxorethika gia ton mikrouli sou..euxomai ola na pane kala

26 Απ: ΠΡΩΤΕΑΣ!!!!! στό Δευ Sep 27, 2010 8:52 am

manoula29

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
manoula_24xr έγραψε:Απο τα λιγα που κοιταξα στο ιντερνετ ο πρωτεας ειναι ενα μικροβιο που συνηθως αναπτυσεται στην περιοχη του πρωκτου και μεταφερετε με το σκουπισμα εμπρος και ετσι δημιουργειται ουρολοιμωξη βαριας μορφης,οταν ζητανε επανεξεταση ουρων ειναι γτ μπορει να ειναι η πρωτη καλιεργεια επιμολυνση,δλδ να εχει μολυνει ο ιος τα ουρα την ωρα την ωρα που βγαζουνε τα ουρα με σακουλακι και γιαυτο την δευτερη φορα στην επανεξεταση προτιμουνε να τα παιρνουνε με ειδικο καθετηρακι ωστε να μπει κατεθειαν στο ποτηρακι κ να μην ερθει σε επαφη με το δερμα,κ εκει φαινετε ακριβως αν οντως το μικροβιο ειναι στα ουρα η εχει γινει επιμολυνση δλδ να προηρθε απο τον πρωκτο.ονομαζεται πρωτεας απο την μυθολογια,γτ ο Πρωτεας στην μυθολογια ειχε την δυνατοτητα να αλλαζει μορφες και να ξεγελαει.τον ονομαζουνε κ υπουλο.ψαξε το καλα να γινει η σωστη καλιεργεια με καθετηρακι ωστε να εισαι σιγουρη για το αποτελεσμα.αλλα απο αλλου που διαβασα κοπελα το επαθε στα 14 της και την ταλαιπωρει ωσς σημερα.βεβαια δν σημαινει οτι κ το μωρακι σου θα παθει το ιδιο.κουκλα υπομονη κ πιστη.ολα καλα θα πανε.
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΜΑΝΟΥΛΑ 24χρ ΚΑΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ.ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΙ ΕΓΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΕΜΑΘΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΟΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΚΑΙ ΜΕ ΑΝΑΚΟΥΦΙΖΕ ΛΙΓΟ Η ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΕΠΙΜΟΛΥΝΣΗΣ.ΕΓΙΝΕ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΧΩΡΙΣ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΛΗΨΗ ΜΕ ΚΑΘΕΤΗΡΑΚΙ.ΣΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΒΡΗΚΑΝ ΞΑΝΑ ΚΙ ΕΝΩ Η ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΣ ΣΥΣΤΗΝΕΙ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ!!ΦΥΣΙΚΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΠΑΝΑΠΑΥΤΕΙ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΣΤΑ ΝΕΦΡΑ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΟΜΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΜΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΗΣΥΧΑΣΕΙ ΑΚΟΜΑ!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your own blog