Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από lgyftog Σήμερα στις 7:56 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από perperouna Σήμερα στις 7:14 am

» αδυναμια στη γιαγια
από mimialexandrou Σήμερα στις 2:10 am

» Τι ακούν τ'αυτιά μου!!
από Petrini Σήμερα στις 1:59 am

» ΚΟΨΙΜΟ ΠΑΝΑΣ
από Petrini Σήμερα στις 1:27 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από tassoula Σήμερα στις 1:16 am

» ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!
από maro28 Σήμερα στις 12:45 am

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 10
από Anastasie Σήμερα στις 12:19 am

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από peristeraki Χθες στις 11:27 pm

» τι νυφικο οεο?
από iouliana Χθες στις 10:48 pm

» ''Έμπνευσις'' βάπτιση-γάμος
από supermama Χθες στις 10:47 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από efaki27 Χθες στις 7:48 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Χθες στις 7:07 pm

» Χειροποίητα προσκλητήρια & μπομπονιέρες (ΝΕΕΣ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ!)
από mariameint Χθες στις 6:43 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2014!!!!
από Lollipop83 Χθες στις 1:42 pm

» ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ ΚΑΙ ΠΟΥΛΑΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ!!!!
από xrisili Χθες στις 12:39 pm

» Πως μπορούμε να βοηθήσουμε τα παιδιά με Δυσλεξία - Διάσπαση προσοχής στο διάβασμα;;
από HappyMama Χθες στις 10:19 am

» Ζήλεια ανάμεσα στα αδέλφια (νήπια)
από HappyMama Χθες στις 10:02 am

» Τιμες για αγγλικα α junior
από Areti2 Χθες στις 2:00 am

» Αγγλικά στον παιδικό
από Areti2 Χθες στις 1:54 am

» Πώς επιλέγουμε φροντιστήριο αγγλικών για τα παιδιά μας;
από dimitra al Χθες στις 1:50 am

» Αναλαμβανω σιδερο και καθαρισμα
από pusi Χθες στις 12:43 am

» τεστ ωορρηξιας θετικο..ποτε ερχομαι σε επαφη??τη συμβουλη σας..
από perperouna Δευ Sep 15, 2014 8:00 pm

» καλημερα μηπως ειμαιιιιι?
από κουνελάκι Δευ Sep 15, 2014 11:29 am

» ΤΡΕΜΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ...
από HappyMama Δευ Sep 15, 2014 11:22 am

» ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΣΤΟΝ ΒΥΡΩΝΑ
από victoria Κυρ Sep 14, 2014 9:13 pm

» ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ, αγαπήστε τα! (B.Π.Αθηνών)
από edrinia Κυρ Sep 14, 2014 4:01 pm

» κοριτσια βοηθεια
από μαρακι27 Σαβ Sep 13, 2014 11:08 am

» Αυχενικη διαφανεια και Doppler τριγλωχινας αβέβαιο.εχει τύχει σε καμία;;
από Vassiliki_ Σαβ Sep 13, 2014 8:39 am

» ΠΕΝΤΙΚΟΥΡ- ΜΑΝΙΚΟΥΡ -ΗΜΙΜΟΝΙΜΟ
από pusi Παρ Sep 12, 2014 10:43 pm

» Γυναικολόγος Καραγιαννίδης Λάζαρος ;;;
από nanou Παρ Sep 12, 2014 10:04 pm

» ΦΥΛΑΞΗ,ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ,ΜΕΛΕΤΗ ΠΑΙΔΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
από gnbz Παρ Sep 12, 2014 11:28 am

» εξωσωματικη βοηθεια.....
από eirini.pav Παρ Sep 12, 2014 10:23 am

» ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ
από ΑΓΓΕΙΚΗ Παρ Sep 12, 2014 12:38 am

» ΠΩΛΕΙΤΑΙ κάθισμα φαγητού BLOOM Fresco Loft (white - bermuda blue)!!!
από RousTwins Πεμ Sep 11, 2014 10:41 pm

» Kάθισμα φαγητού BLOOM Fresco Loft ΣΕ ΤΙΜΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ!!!
από RousTwins Πεμ Sep 11, 2014 10:38 pm

» Κεραλοιφή της Ελένης
από κοκκινοσκουφιτσα Πεμ Sep 11, 2014 6:17 pm

» BOΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΕΜΠΕΙΡΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!ΣΟΣ!
από HappyMama Πεμ Sep 11, 2014 2:52 pm

» ΕΕΤΑΑ-Ομαδική Επιστολή Διαμαρτυρίας
από HappyMama Πεμ Sep 11, 2014 2:44 pm

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!
από xrisili Πεμ Sep 11, 2014 12:47 pm

Παρόντες χρήστες
251 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 8 μέλη, 0 μη ορατοί και 243 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Irene14, lgyftog, maro28, perperouna, stellina87, tassoula, ΖΩΗ13, μαρακι27

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

purple

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αρρωστησα η κακομοιρα!!!!!!πως το καταφερα δεν ξερω???ευτυχως οχι υψηλος πυρετος αλλα ΤΡΟΜΕΡΟΣ πονοκεφαλος και πονος στον αυχενα! Sad Sad
Μιλαμε ουτε τη μικρη δεν μπορουσα να κρατησω αγκαλια,αυτο με ισοπεδωσε Crying or Very sad
Αφηστε που λογο εγκυμοσυνης μονο ντεπονακι ειπε ο γιατρος!
Εχω να παω στη δουλεια απο το Σαββατο αλλα θα μου πειτε αυτο ειναι το θεμα εδω μεχρι και πριν λιγες ωρες(εχω ισιωσει λιγακι)ηθελα να βαρεσω το κεφαλι μου στον τοιχο Twisted Evil

Θα κανει τον κυκλο του και θα ησυχασω πιστευω....μα ταμα το εχω σχεδον την ιδια εβδομαδα κυησης ειχα αρρωστησει οντας εγκυος στην Χριστινουλα!!ημαρτον μουτζα εφαγα!!!

dinalala

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kopelia simpasxoume...lao gw exw iwsi edw kai polles meres...ponolaimos sinaxi ponokefalos...kai mono aspirinoula...afou skeftomai an spasoun ta nera mou twra tha xw kai tin kaisariki kai tin gripi perastika mas....

purple

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΑΑΑ!!!πολυ ωραια και εσυ λιγο πριν το μαιευτηριο!!!τι να πω,περαστικα μας και συ με το καλο να φερεις στον κοσμο το παιδακι σου!

maria.tst

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!!!

dinalala

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sa euxaristw kortsoudia,,,, aaaa purple na stiveis freskia lemonada kai na tin pineis..tha se voithisei

μανουλα

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Περαστικουλια σας κοριτσια

purple

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
λεμοναδα!!!????εισαι σιγουρη???εγω το μεσημερι εκανα εμετο να πιω τετοια ξυνιλα???μηπως εννοεις πορτοκαλαδα?γιατι πορτοκαλαδιτσα φρεσκοστυμμενη πινω Wink

ευχαριστουμε για τα περαστικουλια

dinalala

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
purple έγραψε:λεμοναδα!!!????εισαι σιγουρη???εγω το μεσημερι εκανα εμετο να πιω τετοια ξυνιλα???μηπως εννοεις πορτοκαλαδα?γιατι πορτοκαλαδιτσα φρεσκοστυμμενη πινω Wink

ευχαριστουμε για τα περαστικουλια
nai lemonada...exei apisteuti vitamini c...a!!!exeis kai emetoulides akoma esu kaimenouli....kai i portokaladitsa kali einai mwre!!!ax ti pername gia ta skatiarika mas

thanks manoula Wink

purple

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοιτα αν αυριο ειναι το στομαχι σε καλυτερη κατασταση θα επιδιωξω να πιω λεμοναδιτσα,αλλιως θα το εχω στα υποψιν!
Ασε που την Παρασκευη εχω την αυχενικη και θελω να ειμαι περδικι να δω το μπεμπακι μου που ελπιζω να ειναι μια χαρα Παναγια μου!

dinalala

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
purple έγραψε:κοιτα αν αυριο ειναι το στομαχι σε καλυτερη κατασταση θα επιδιωξω να πιω λεμοναδιτσα,αλλιως θα το εχω στα υποψιν!
Ασε που την Παρασκευη εχω την αυχενικη και θελω να ειμαι περδικι να δω το μπεμπακι μου που ελπιζω να ειναι μια χαρα Παναγια μου!
ola kala tha pane min anisixeis!!!aaa egw stin iwsi epairna depon kai den ekane tipota...ospou i giatros mou mou edwse aspirini c anavrazon kai eida diafora!!!gia dokimase

μανουλα

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dinalala έγραψε:
purple έγραψε:κοιτα αν αυριο ειναι το στομαχι σε καλυτερη κατασταση θα επιδιωξω να πιω λεμοναδιτσα,αλλιως θα το εχω στα υποψιν!
ola kala tha pane min anisixeis!!!aaa egw stin iwsi epairna depon kai den ekane tipota...ospou i giatros mou mou edwse aspirini c anavrazon kai eida diafora!!!gia dokimase
Επιτρεπεται στην εγκυμοσυνη να παιρνεις ασπιρινη; οτι παιρνεις δεν περναει κ στο εμβρυο; Rolling Eyes Rolling Eyes

dinalala

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μανουλα έγραψε:
dinalala έγραψε:
Επιτρεπεται στην εγκυμοσυνη να παιρνεις ασπιρινη; οτι παιρνεις δεν περναει κ στο εμβρυο; Rolling Eyes Rolling Eyes
nai manoula auti i aspirini i anavrazon epitrepete!!!!mia tin imera!!den exei provlima gia to mwro

Athin@

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσάκια περαστικά!
purple δε θελεις ξινά;Εγώ στην αρχή που είχα εμετούς έτρωγα συνέχεια λεμόνια,τα είχα ξεσκίσει.

μανουλα

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dinalala έγραψε:
μανουλα έγραψε:
dinalala έγραψε:
nai manoula auti i aspirini i anavrazon epitrepete!!!!mia tin imera!!den exei provlima gia to mwro
ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΟΣ Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ Κ ΚΡΥΩΣΕ ΤΗΣ ΕΠΕΤΡΕΠΕ ΜΟΝΟ ΑΣΠΙΡΙΝΟΥΛΑ ΠΑΙΔΙΚΗ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ.ΕΚΕΙΝΕΣ ΤΙΣ ΜΙΚΡΕΣ

dinalala

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Athin@ έγραψε:Κοριτσάκια περαστικά!
purple δε θελεις ξινά;Εγώ στην αρχή που είχα εμετούς έτρωγα συνέχεια λεμόνια,τα είχα ξεσκίσει.
kai gw to idio filenada Wink

purple

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν εχω προβλημα με τα ξινα γενικοτερα στην εγκυμοσυνη τρωω οτι υπαρχει!!!απλα με την ιωση το στομαχι ειναι σε κατασταση αμοκ και μετα απο μια μερ εμετο το λεμονι με φρικαρει μονο στη ιδεα Razz

Οσο για ασπιρινη δεν κανει να παρω λογο ελλειψης ενζημου απο τοτε που γεννηθηκα!

dinalala

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
purple έγραψε:Δεν εχω προβλημα με τα ξινα γενικοτερα στην εγκυμοσυνη τρωω οτι υπαρχει!!!απλα με την ιωση το στομαχι ειναι σε κατασταση αμοκ και μετα απο μια μερ εμετο το λεμονι με φρικαρει μονο στη ιδεα Razz

Οσο για ασπιρινη δεν κανει να παρω λογο ελλειψης ενζημου απο τοτε που γεννηθηκα!
e purple mou tote ipomoni kai otan ertei o sporos vgale tou ola ta apothimena sou

GEODATOU

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΠΟΣΟ ΣΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ!!!!ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΡΟΜΕΡΟΥΣ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΡΙ ΜΕ ΠΟΝΟΛΑΙΜΟ ΚΑΙ ΠΟΝΟ ΣΤΟ ΑΥΤΙ!!!ΜΑΛΛΟΝ ΜΕ ΓΥΡΟΦΕΡΝΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΚΑΤΙΤΙΣ ΜΟΥ!!!!!ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΑΣ!!!

naysika

περαστηκα στις αρρωστουλες!!!και γρηγορα καλα!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create a blog