Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» egkyoules iounioy-iouliou 2015
από paourina Σήμερα στις 9:23 am

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11
από Anastasie Σήμερα στις 9:06 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από star30 Σήμερα στις 7:52 am

» Γιατροί Γενικού πανεπιστημιακού Λάρισας
από Sporaki! Σήμερα στις 7:21 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13#
από jollie Σήμερα στις 6:52 am

» ΧΑΡΙΖΩ κρεμα nipple care
από maro28 Χθες στις 11:35 pm

» Τελος ΕΟΠΥΥ στις ιδιωτικες κλινικές
από danik Χθες στις 10:12 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από Ana Χθες στις 9:37 pm

» Πωλείται ring sling
από Stavroula_81 Χθες στις 2:07 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΧΙΟΝΙΑ Νο24 7 ευρω!!
από Ντάλια Τρι Dec 16, 2014 9:26 pm

» ΦΡΕΣΚΟ ΓΑΛΑ
από chriss Τρι Dec 16, 2014 4:39 am

» Πωλειται Γαλα Humana 1
από ogeo Δευ Dec 15, 2014 7:44 am

» Μανικιούρ Πεντικιούρ Τεχνητά με τα καλύτερα υλικά, φαντασία και καλό γούστο
από helonomama Δευ Dec 15, 2014 7:41 am

» Προσφορά για μανικιούρ ημιμόνιμο!
από helonomama Δευ Dec 15, 2014 7:24 am

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από peristeraki Δευ Dec 15, 2014 5:45 am

» φωτογραφος Θεσσαλονικη
από vicky81 Δευ Dec 15, 2014 3:02 am

» Αναμεικτα συναισθηματα
από nafs Κυρ Dec 14, 2014 8:53 pm

» σχολικές γιορτές σε νηπιαγωγείο
από Areti2 Κυρ Dec 14, 2014 9:10 am

» ΜΑΡΣΙΠΟ RING SLING
από mar.pan Σαβ Dec 13, 2014 7:09 pm

» Δημητρης ντοκολας γυνοκολογος
από olga m Παρ Dec 12, 2014 8:49 pm

» ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!
από ΛΕΝΑ!!! Παρ Dec 12, 2014 3:23 am

» Παιδιά και σπουδές???
από Evagelia3 Παρ Dec 12, 2014 1:30 am

» Ψώνια μέσω ίντερνετ
από Areti2 Πεμ Dec 11, 2014 6:45 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από lgyftog Πεμ Dec 11, 2014 6:18 pm

» ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ???
από mama_maria krhth Πεμ Dec 11, 2014 8:20 am

» Προσκλητήρια Βάπτισης - Βιβλία ευχών {handmadebygeo}
από hmbg Τετ Dec 10, 2014 8:02 pm

» Τα πρωτα μας παπουτσακια.Βοηθεια παρακαλω!
από Areti2 Τετ Dec 10, 2014 9:38 am

» ΟΔΟΝΤΟΦΥΙΑ ΜΩΡΟΥ 20 ΜΗΝΩΝ
από chriss Τρι Dec 09, 2014 8:39 pm

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2015
από apol1979 Δευ Dec 08, 2014 10:20 pm

» Σκεφτομαστε να μετακομισουμε Αγγλια...
από Areti2 Δευ Dec 08, 2014 1:05 am

» TUPPERWARE
από Areti2 Δευ Dec 08, 2014 1:03 am

» οικονομικες εξοδοι με τα παιδακια μας τωρα τα χριστουγεννα?
από Areti2 Δευ Dec 08, 2014 12:49 am

» ΠΩΣ ΚΟΒΕΤΑΙ Η ΠΙΠΙΛΑ???
από Areti2 Δευ Dec 08, 2014 12:39 am

» Παιδικός σταθμός ή κοπέλα στο σπίτι;
από Areti2 Δευ Dec 08, 2014 12:32 am

» Εξωσωματική (στη Θεσσαλονίκη)
από vicky_89 Κυρ Dec 07, 2014 11:00 pm

» ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!
από κοκκινοσκουφιτσα Σαβ Dec 06, 2014 4:08 am

» Μεγάλη καθυστέρηση και αρνητικό τεστ κύησης
από star30 Παρ Dec 05, 2014 7:09 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ #11
από mamavivo Πεμ Dec 04, 2014 10:46 pm

» ΕΛΑ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΖΩΗ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ
από mamavivo Πεμ Dec 04, 2014 10:40 pm

» κοιμησου παιδι μου!τι γνωμη σας....
από Dori Πεμ Dec 04, 2014 8:04 am

Παρόντες χρήστες
147 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 147 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τετ Jan 23, 2013 2:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 6]

ολγα μ

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
γεια σας εγω εχω 2 κουνιαδες , πριν μεινω εγγυος οι σχεσεις μου με τις κουνιαδες μου ηταν καλες πηγεναμε τακτικα επισκεψειςδωρα στα παιδια τους τηλεφωνα κ.τ.λ. με την πεθερα μου τυπικα αλλα καλα ,απο καποια στιγμη και μετα απο οταν γεννησα περιπου σαν να μη με ξερουν εχουν γινει παρα πολυ "κρυες" δεν με παιρνουν τηλ. ουτε ερχονται στο σπιτι μου ,(παντα εμεις πηγεναμε συχνοτερα αλλα τουλαχιστον ερχοντουσαν και αυτες)κανανε να φανταστητε να ερθουν 1,5 χρονο απο τοτε που πηραμε με δανειο φυσικα δικο μας σπιτι δεν ξερω που οφειλετε η αλλαγη τους στην αρχη με στεναχορουσε τωρα τους εχω ΓΡΑΜΜΕΝΟΥΣ

Ranou

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αννα έγραψε:Σημερινό σκηνικό:΄
Πήγε η πεθερά μου να πάρει το παιδί από το σχολείο και το είχε πιάσει η λύσσα του. Έπαιζε με τα νερά. Λέει στην πεθερά μου μια φίλη μου (μαμά συμμαθητή). Πολύ ζωηρός είναι, στο σπίτι θα την κουράζει πολύ τη μαμά του.
Απάντηση πεθεράς ΜΟΥ: Η νύφη μου δεν ασχολείται....εγώ το μεγαλώνω.
Σε δική μου ελεύθερη μετάφραση: Η νύφη μου είναι εργαζόμενη και δεν έχει ωράριο. Πολύ θα ήθελε να μπορούσε να καθίσει σπίτι της και να μην έχει την ανάγκη μου.. αλλά δεν θέλει να βάλει τον γιο μου να δουλεύει 3 δουλειές για ζήσουν.
Δεν θα της δώσω καμία σημασία. Ας νομίζει ότι θέλει....την έχω χεσμένη....

Ε Λ Ε Ο Σ !!!! και πολύ καλά θα κάνεις!!!

Ranou

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ολγα μ έγραψε:γεια σας εγω εχω 2 κουνιαδες , πριν μεινω εγγυος οι σχεσεις μου με τις κουνιαδες μου ηταν καλες πηγεναμε τακτικα επισκεψειςδωρα στα παιδια τους τηλεφωνα κ.τ.λ. με την πεθερα μου τυπικα αλλα καλα ,απο καποια στιγμη και μετα απο οταν γεννησα περιπου σαν να μη με ξερουν εχουν γινει παρα πολυ "κρυες" δεν με παιρνουν τηλ. ουτε ερχονται στο σπιτι μου ,(παντα εμεις πηγεναμε συχνοτερα αλλα τουλαχιστον ερχοντουσαν και αυτες)κανανε να φανταστητε να ερθουν 1,5 χρονο απο τοτε που πηραμε με δανειο φυσικα δικο μας σπιτι δεν ξερω που οφειλετε η αλλαγη τους στην αρχη με στεναχορουσε τωρα τους εχω ΓΡΑΜΜΕΝΟΥΣ

η λέξη ζήλεια σου λέει τίποτα???γιατι για εμένα αυτο μου κάνει..δεν έχεις ανάγκη κανένα κούκλα μου η οικογενειά σου να είναι καλά και αυτους ασε τους να βράζουνε στο ζουμί τους..καλύτερα κιόλας να μην σε ζαλίζουνε κιόλας γιατί όλο και κάποια γνώμη θα έχουνε.. Rolling Eyes

ολγα μ

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ααααα συγουρα απο οτι καταλαβα καλυτερα απο μακρια και "αγαπημενοι"τροπος του λεγειν

Σούλα

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ολγα μ έγραψε:γεια σας εγω εχω 2 κουνιαδες , πριν μεινω εγγυος οι σχεσεις μου με τις κουνιαδες μου ηταν καλες πηγεναμε τακτικα επισκεψειςδωρα στα παιδια τους τηλεφωνα κ.τ.λ. με την πεθερα μου τυπικα αλλα καλα ,απο καποια στιγμη και μετα απο οταν γεννησα περιπου σαν να μη με ξερουν εχουν γινει παρα πολυ "κρυες" δεν με παιρνουν τηλ. ουτε ερχονται στο σπιτι μου ,(παντα εμεις πηγεναμε συχνοτερα αλλα τουλαχιστον ερχοντουσαν και αυτες)κανανε να φανταστητε να ερθουν 1,5 χρονο απο τοτε που πηραμε με δανειο φυσικα δικο μας σπιτι δεν ξερω που οφειλετε η αλλαγη τους στην αρχη με στεναχορουσε τωρα τους εχω ΓΡΑΜΜΕΝΟΥΣ
εγω εχω μια κουνιαδα(δοξα τον θεο)..
ειχαμε κι εμεις καλες σχεσεις,πηγαιναμε,ερχοντουσαν, μιλουσαμε στο τηλ,κρατουσα τον μικρο της γιο(8 χρονων τωρα)..ολα καλα!!ποτε δεν μου ειχε δημιουργησει θεμα και ποτε δεν μου μιλουσε για πεθερες,για νυφες κλπ...ολα αυτα μεχρι να μεινω εγκυος..
απο την μερα που εμεινα και κυριως τους μεγαλους μηνες της εγκυμοσυνης με ΖΑΛΗΣΕ τον ερωτα με την λεξη πεθεραααααα...
αυτο εκανε αυτη η πεθερα στην μια!!
αυτο εκανε η αλλη πεθερα κοκ..
εγω επαθα πλακα,λεω κατι δεν παει καλα!!
τα πηρα μια,τα πηρα δυο και στο τελος αρχισα να μην σηκωνω τα τηλεφωνα!!φυσικα και θυμωσε και εκανε παραπονα στον αδελφο της(εχουν γινει και καποια σκηνικα με την τρελη την μανα της(την πεθερα μου φτου)αλλα δεν αντεχω αλλο να καταστρεφω την ψυχολογια μου ρε κοριτσια και να καθομαι να μαλωνω με τον αντρα μου(οχι οτι ειναι σωστο να μαλωνω μαζι του )αλλα οταν με νευριαζει η μανα μου και η αδελφη του καποιος πρεπει να τα ακουσει τα παραπονα..

ολγα μ

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εγω εχω μια κουνιαδα(δοξα τον θεο)..
ειχαμε κι εμεις καλες σχεσεις,πηγαιναμε,ερχοντουσαν, μιλουσαμε στο τηλ,κρατουσα τον μικρο της γιο(8 χρονων τωρα)..ολα καλα!!ποτε δεν μου ειχε δημιουργησει θεμα και ποτε δεν μου μιλουσε για πεθερες,για νυφες κλπ...ολα αυτα μεχρι να μεινω εγκυος..
απο την μερα που εμεινα και κυριως τους μεγαλους μηνες της εγκυμοσυνης με ΖΑΛΗΣΕ τον ερωτα με την λεξη πεθεραααααα...
τα πηρα μια,τα πηρα δυο και στο τελος αρχισα να μην σηκωνω τα τηλεφωνα!!φυσικα και θυμωσε και εκανε παραπονα στον αδελφο της(εχουν γινει και καποια σκηνικα με την τρελη την μανα της(την πεθερα μου φτου)αλλα δεν αντεχω αλλο να καταστρεφω την ψυχολογια μου ρε κοριτσια και να καθομαι να μαλωνω με τον αντρα μου(οχι οτι ειναι σωστο να μαλωνω μαζι του )αλλα οταν με νευριαζει η μανα μου και η αδελφη του καποιος πρεπει να τα ακουσει τα παραπονα..
[/quote] ξερεις κατι απο οτι εχω καταλαβει οταν δεν ειχαμε παιδακια ειμαστε μια χαρα "ντανταδες" γι αυτο δεν υπειρχε προβλημα απο τη στηγμη που αλλαξε αυτο .............αλλαξανε και εκεινες αλλα αρκετα οπως λες και εσυ δεν χρειζετε να χαλας την ψυχολογια σου απλα αστες να βραζουν στο ζουμη τους Twisted Evil

Σούλα

ολγα μ έγραψε:εγω εχω μια κουνιαδα(δοξα τον θεο)..
ξερεις κατι απο οτι εχω καταλαβει οταν δεν ειχαμε παιδακια ειμαστε μια χαρα "ντανταδες" γι αυτο δεν υπειρχε προβλημα απο τη στηγμη που αλλαξε αυτο .............αλλαξανε και εκεινες αλλα αρκετα οπως λες και εσυ δεν χρειζετε να χαλας την ψυχολογια σου απλα αστες να βραζουν στο ζουμη τους Twisted Evil [/quote]

δεν ξερω πραγματικα,παθαινουν μεγαλη κριση παντος!!!!!!
ισως σκεφτονται αυτα που κανανε αυτες στις πεθερες τους και δεν θελουν να τα κανουμε κι εμεις στις δικες μας γιατι ειναι μανες τους..
η δικια μου παντος ετσι οπως το χειριστηκε το θεμα τα εκανε ποιο χαλια!!

ANNAMARIA25

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!
ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΟΥΠΕΡ ΠΑΚΕΤΑΚΙ ΠΕΘΕΡΑ Κ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΤΕΛΕΙΕΣ! Η ΜΙΑ ΠΕΝΕΥΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ Η ΖΗΛΙΑ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ...
ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΤΗ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΩΣ ΚΑΝΩ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΩΡΑΙΟ ΦΟΥΣΤΑΝΙ ΦΟΡΑΩ Κ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ! ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΣΚΗΝΙΚΑ ... ΟΤΑΝ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΚΑΤΙ ΑΣΗΜΑΝΤΟ ΕΚΑΝΕ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΚΛΑΜΑΤ Κ ΤΕΤΟΙΑ ΟΤΙ ΤΑΧΑ ΤΗΣ ΜΙΛΗΣΑ ΑΣΧΗΜΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΜΟΥ...ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕ! ΜΕ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΕ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΘΕΣΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΗΣ- Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΘΑΝΕΙ Κ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΧΡΟΝΙΑ Ο ΠΡΟΣΤΑΤΗΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ-. ΕΔΩΣΑ ΤΟΠΟ ΣΤΗΝ ΟΡΓΗ Κ ΤΟ ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΜΕ ΟΜΩΣ Η ΠΕΘΕΡΑ ΕΧΕΙ ΚΟΛΛΗΣΕΙ! ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΑΛΛΑΞΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ Ο ΓΙΟΣ ΤΗΣ.. ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΛ Κ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΑΝ ΜΙΛΗΣΑΝ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΚΤΛ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ! ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΤΙΜΟΣ Κ ΤΟΝ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ ΜΕ ΤΑ ΔΗΘΕΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΠΧ ΑΝ ΠΟΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ Η ΟΧΙ! ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣ! ΕΜΕΙΣ ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ? ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΥΣΗ?

ANNAMARIA25

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[quote="ANNAMARIA25"]ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!
ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΟΥΠΕΡ ΠΑΚΕΤΑΚΙ ΠΕΘΕΡΑ Κ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΤΕΛΕΙΕΣ! Η ΜΙΑ ΠΕΝΕΥΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ Η ΖΗΛΙΑ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ...
ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΤΗ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΩΣ ΚΑΝΩ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΩΡΑΙΟ ΦΟΥΣΤΑΝΙ ΦΟΡΑΩ Κ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΙΣΩ ΘΑΨΙΜΟ ΚΑΝΟΝΙΚΑ! ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΣΚΗΝΙΚΑ ... ΟΤΑΝ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΚΑΤΙ ΑΣΗΜΑΝΤΟ ΕΚΑΝΕ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΚΛΑΜΑΤΑ ΜΟΝΗ ΤΗΣ Κ ΜΕ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΕ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΘΕΣΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΗΣ- Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΘΑΝΕΙ Κ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΧΡΟΝΙΑ Ο ΠΡΟΣΤΑΤΗΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ-. ΕΔΩΣΑ ΤΟΠΟ ΣΤΗΝ ΟΡΓΗ Κ ΤΟ ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΜΕ ΟΜΩΣ Η ΠΕΘΕΡΑ ΕΧΕΙ ΚΟΛΛΗΣΕΙ! ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΑΛΛΑΞΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ Ο ΓΙΟΣ ΤΗΣ.. ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΛ Κ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑΔΑ-30 ΕΤΩΝ Κ ΑΡΑΒΒΩΝΙΣΜΕΝΗ ΑΝ ΜΙΛΗΣΑΝ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΑΚΟΜΑ Κ ΑΝ ΠΟΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ Η ΟΧΙ! ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣ! ΚΤΛ ΛΕΣ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ! ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΤΙΜΟΣ Κ ΤΟΝ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΑ! ΕΧΩ ΦΡΙΚΑΡΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣ

Σούλα

ANNAMARIA25 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!
ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΤΗ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΩΣ ΚΑΝΩ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΩΡΑΙΟ ΦΟΥΣΤΑΝΙ ΦΟΡΑΩ Κ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ! ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΣΚΗΝΙΚΑ ... ΟΤΑΝ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΚΑΤΙ ΑΣΗΜΑΝΤΟ ΕΚΑΝΕ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΚΛΑΜΑΤ Κ ΤΕΤΟΙΑ ΟΤΙ ΤΑΧΑ ΤΗΣ ΜΙΛΗΣΑ ΑΣΧΗΜΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΜΟΥ...ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕ! ΜΕ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΕ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΘΕΣΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΗΣ- Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΘΑΝΕΙ Κ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΧΡΟΝΙΑ Ο ΠΡΟΣΤΑΤΗΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ-. ΕΔΩΣΑ ΤΟΠΟ ΣΤΗΝ ΟΡΓΗ Κ ΤΟ ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΜΕ ΟΜΩΣ Η ΠΕΘΕΡΑ ΕΧΕΙ ΚΟΛΛΗΣΕΙ! ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΑΛΛΑΞΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ Ο ΓΙΟΣ ΤΗΣ.. ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΛ Κ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΑΝ ΜΙΛΗΣΑΝ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΚΤΛ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ! ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΤΙΜΟΣ Κ ΤΟΝ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ ΜΕ ΤΑ ΔΗΘΕΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΠΧ ΑΝ ΠΟΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ Η ΟΧΙ! ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣ! ΕΜΕΙΣ ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ? ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΥΣΗ?

Εκτελεστικό απόσπασμα είναι η λύση....
όλες οι γκόσες εκεί πρέπει να πάνε...
Twisted Evil

MariaM

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

Έμπλεξες...

ANNAMARIA25

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Σούλα έγραψε:

Εκτελεστικό απόσπασμα είναι η λύση....
όλες οι γκόσες εκεί πρέπει να πάνε...
Twisted Evil

ΑΥΤΕΣ ΑΣ ΨΟΦΗΣΟΥΝ ΚΑΡΦΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΙΓΕΤΑΙ! ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΠΩΣ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΩ? Twisted Evil

ANNAMARIA25

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
mary85 έγραψε:και το χειρότερο είναι ο άντρας να μην παίρνει το μέρος σου...εμένα είναι 500 χιλιόμετρα μακρυά και πάλι καταφέρνει να επεμβαίνει σε όλα...7 μηνών πήγα να χάσω το παιδί απο τα νεύρα μου με τις μ@λ@κίες της...και πάλι ο άντρας μου παίρνει πάντα μα πάντα μα πάντα το μέρος της και την δικαιολογεί σε όοοοοολα και αυτό είναι που με βιδώνει όσο τίποτα άλλο,είναι χωρισμένη και είναι μοναχούλα η καιμένη...και επειδή του έχω πει οτι νευριάζω να μιλάνε μπροστά μου κάθε λίγο και λιγάκι μιλάνε όταν είναι στη δουλειά,και λένε τα πάαααντα,απο τα φασόλια που χάλασαν γιατι δε τα είχα βάλει σε βάζο μέχρι το πιο προσωπικό...και ψέματα του έχει πει για να μας βάλει να τσακωθούμε...άλλα δε μασάω την πέρνω και της τα λέω μπροστά στον άντρα μου και πάλι πορότι την ξεμπροστιάζω την δικαιολογεί και κάπου εκεί έρχεται η έκρηξη...

ΑΥΤΗ Η ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ! ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΑΛΘΑΚΟΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΠΙΑ? Mad

tatijana

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμενα που ζει ο πεθερος μου τι καταλαβα?τον εχουν σηκω κατσε κατσε σηκω κι ας εκανε μωρο....ας εκανε δικη του οικογενεια,η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΜΑ ΤΟΥ Η ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΚΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΟΥ,τελος!!!!

Βρε δε πανε να γ@@@@ λεω εγω?

95 http://forum.eimaimama.gr/t2243-topic στό Πεμ Jun 23, 2011 1:50 am

katerina780

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ...
ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΕΚΑΤΟ ΦΙΔΙΑ.Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΩΝ ΤΟΝΩΝ Κ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΧΑΛΑΕΙ ΤΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΤΟΥ ΤΟΝ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ.Κ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ,Κ Η ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ Κ ΟΙ ΑΝΕΨΙΕΣ ΤΟΥ.ΕΚΕΙΝΗ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΣΤΟΜΑ ΠΟΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΑΠ ΤΟ ΜΠΟΙ ΤΗΣ.ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΚΟΥΝΙΑΔΑ...

stardust

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[youtube][/youtube]
αυτη ειναι η λυση κοπελα μου Laughing

bou-boukitsa

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ κοριτσια ολες σας καταλαβαινω!!! η κουνιαδα μου ειναι πολυ δυσκολος ανθρωπος...λεει συνεχεια ψεματα για το καθε τι ακομη και ειναι ανευ σημασιας..,και παντα προσπαθει να με πληγωσει και να με στεναχωρησει....'

φυσικα λεει συνεχεια πως αυτοι (δηλ αυτη και τα αδερφια της ειναι οικογενεια....και αλλα πολλα....
οικογενεια για αυτην και την πεθερα μου σημαινει εμεις να τους λεμε τα παντα ...και μετα να τα κανουν βουκινο...απο την αλλη αυτη δεν μας λεει τιποτα απολυτως...ακομη και για το που θα πηγαινε σχολειο το παιδι ειπε ψεματα..λες και μας ενοιαζε....

ειλικρινα δεν τους καταλαβαινω..

και το χειροτερο απο ολα ..που δεν το ξεχνω και δεν το συγχωρω ειναι πως επειδη εβαλα το ονομα της πεθερας μου στο πρωτο ...ενω τι ειχε ξανακουσει...αντι να πει και ευχαριστω..βγηκε αποπανω και ελεγε και λεει πως δεν ηθελα να βαλω τη μαμα μου για αυτο...
θα μπορουσα να βρισω πολυ τωρα αλλα θα σεβαστω το φορουμ...
ηλιθιες ..ανεγκεφαλες...
και φυσικα η μια συμπληρωνει την αλλη σαν να ειναι ενας ανθρωπος...

aris17anna14

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ, ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΟΥΝΙΑΔΑ 12 ΕΤΩΝ ( ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 33)ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΚΟΥΝΙΑΔΟ 31 ΕΤΩΝ.
ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΛΕΕΙ Η ΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΜΟΥ?
(ΤΟ ΥΠΟΝΟΕΙ ΔΗΛΑΔΗ).
ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΩ ΕΓΩ ΣΤΑ ΓΕΡΑΜΑΤΑ ΤΗΣ!!!
ΕΜ, ΑΦΟΥ Η ΚΟΡΗ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ, ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ.
ΤΙ ΛΕΣ ΜΩΡΗ????
ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 12 ΚΑΙ ΕΣΥ 50.ΟΤΑΝ ΓΕΡΑΣΕΙΣ, ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΝΑ ΣΕ ΦΡΟΝΤΙΣΕΙ.
ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΤΟ ΣΚΑΤΟ Η ΚΟΡΗ?
ΑΣ ΤΟ ΦΑΕΙ Η ΝΥΦΗ.ΕΜ, ΔΕΝ ΣΦΑΞΑΝΕ!!!ΚΑΙ ΠΕΤΑΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛ "ΤΑ ΧΡΥΣΑΦΙΚΑ ΜΟΥ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΜΕ ΚΟΙΤΑΞΕΙ" ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΙΤΑΕΙ ΚΑΙ ΓΕΛΑΕΙ.
ΧΕΣΤΗΚΑ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΥΣΑ, ΕΓΩ ΔΕΝ ΦΟΡΑΩ ΤΙΠΟΤΑ ΠΟΤΕ!!!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΕΩ ΤΙ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΙΑ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΗ ΚΟΥΝΙΑΔΟΥΛΑ.

roulitsa25

Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Twisted Evil

Έχει επεξεργασθεί από τον/την roulitsa25 στις Πεμ Jul 21, 2011 7:09 am, 1 φορά

aylin

bou-boukitsa έγραψε:αχ κοριτσια ολες σας καταλαβαινω!!! η κουνιαδα μου ειναι πολυ δυσκολος ανθρωπος...λεει συνεχεια ψεματα για το καθε τι ακομη και ειναι ανευ σημασιας..,και παντα προσπαθει να με πληγωσει και να με στεναχωρησει....'

φυσικα λεει συνεχεια πως αυτοι (δηλ αυτη και τα αδερφια της ειναι οικογενεια....και αλλα πολλα....
οικογενεια για αυτην και την πεθερα μου σημαινει εμεις να τους λεμε τα παντα ...και μετα να τα κανουν βουκινο...απο την αλλη αυτη δεν μας λεει τιποτα απολυτως...ακομη και για το που θα πηγαινε σχολειο το παιδι ειπε ψεματα..λες και μας ενοιαζε....

ειλικρινα δεν τους καταλαβαινω..

και το χειροτερο απο ολα ..που δεν το ξεχνω και δεν το συγχωρω ειναι πως επειδη εβαλα το ονομα της πεθερας μου στο πρωτο ...ενω τι ειχε ξανακουσει...αντι να πει και ευχαριστω..βγηκε αποπανω και ελεγε και λεει πως δεν ηθελα να βαλω τη μαμα μου για αυτο...
θα μπορουσα να βρισω πολυ τωρα αλλα θα σεβαστω το φορουμ...
ηλιθιες ..ανεγκεφαλες...
και φυσικα η μια συμπληρωνει την αλλη σαν να ειναι ενας ανθρωπος...

Bou boukitsa...είναι δύδιμες με τις δικές μου!!!Ακριβώς αυτά που σου κάνουν...ακριβώς όμως...αχ...υπομονή και κουράγιο!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Have a free blog with Sosblogs