Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» τι νυφικο οεο?
από dimitra al Σήμερα στις 2:25 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από stel87 Σήμερα στις 2:24 pm

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 10
από ΖΩΗ13 Σήμερα στις 2:20 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από efaki27 Σήμερα στις 2:04 pm

» Άμεση ανάγκη για arvekap 0.1
από melina_1234 Σήμερα στις 1:20 pm

» Αρνητικό τεστ και εγκυμοσύνη??
από kikimam Σήμερα στις 1:20 pm

» ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΛΙ
από kolazouaki Σήμερα στις 1:17 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από ΜΑΡΙΑΜ1 Σήμερα στις 1:11 pm

» ΠΕΝΤΙΚΟΥΡ- ΜΑΝΙΚΟΥΡ -ΗΜΙΜΟΝΙΜΟ
από pusi Σήμερα στις 12:41 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από Liontarina29 Σήμερα στις 12:27 pm

» αδυναμια στη γιαγια
από HappyMama Σήμερα στις 12:00 pm

» ΚΟΨΙΜΟ ΠΑΝΑΣ
από HappyMama Σήμερα στις 10:21 am

» ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ ΚΑΙ ΠΟΥΛΑΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ!!!!
από xrisili Σήμερα στις 9:30 am

» Τι ακούν τ'αυτιά μου!!
από margdimitra Σήμερα στις 9:15 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από lgyftog Σήμερα στις 7:56 am

» ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!
από maro28 Σήμερα στις 12:45 am

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από peristeraki Χθες στις 11:27 pm

» ''Έμπνευσις'' βάπτιση-γάμος
από supermama Χθες στις 10:47 pm

» Χειροποίητα προσκλητήρια & μπομπονιέρες (ΝΕΕΣ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ!)
από mariameint Χθες στις 6:43 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2014!!!!
από Lollipop83 Χθες στις 1:42 pm

» Πως μπορούμε να βοηθήσουμε τα παιδιά με Δυσλεξία - Διάσπαση προσοχής στο διάβασμα;;
από HappyMama Χθες στις 10:19 am

» Ζήλεια ανάμεσα στα αδέλφια (νήπια)
από HappyMama Χθες στις 10:02 am

» Τιμες για αγγλικα α junior
από Areti2 Χθες στις 2:00 am

» Αγγλικά στον παιδικό
από Areti2 Χθες στις 1:54 am

» Πώς επιλέγουμε φροντιστήριο αγγλικών για τα παιδιά μας;
από dimitra al Χθες στις 1:50 am

» Αναλαμβανω σιδερο και καθαρισμα
από pusi Χθες στις 12:43 am

» τεστ ωορρηξιας θετικο..ποτε ερχομαι σε επαφη??τη συμβουλη σας..
από perperouna Δευ Sep 15, 2014 8:00 pm

» καλημερα μηπως ειμαιιιιι?
από κουνελάκι Δευ Sep 15, 2014 11:29 am

» ΤΡΕΜΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ...
από HappyMama Δευ Sep 15, 2014 11:22 am

» ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΣΤΟΝ ΒΥΡΩΝΑ
από victoria Κυρ Sep 14, 2014 9:13 pm

» ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ, αγαπήστε τα! (B.Π.Αθηνών)
από edrinia Κυρ Sep 14, 2014 4:01 pm

» κοριτσια βοηθεια
από μαρακι27 Σαβ Sep 13, 2014 11:08 am

» Αυχενικη διαφανεια και Doppler τριγλωχινας αβέβαιο.εχει τύχει σε καμία;;
από Vassiliki_ Σαβ Sep 13, 2014 8:39 am

» Γυναικολόγος Καραγιαννίδης Λάζαρος ;;;
από nanou Παρ Sep 12, 2014 10:04 pm

» ΦΥΛΑΞΗ,ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ,ΜΕΛΕΤΗ ΠΑΙΔΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
από gnbz Παρ Sep 12, 2014 11:28 am

» εξωσωματικη βοηθεια.....
από eirini.pav Παρ Sep 12, 2014 10:23 am

» ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ
από ΑΓΓΕΙΚΗ Παρ Sep 12, 2014 12:38 am

» ΠΩΛΕΙΤΑΙ κάθισμα φαγητού BLOOM Fresco Loft (white - bermuda blue)!!!
από RousTwins Πεμ Sep 11, 2014 10:41 pm

» Kάθισμα φαγητού BLOOM Fresco Loft ΣΕ ΤΙΜΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ!!!
από RousTwins Πεμ Sep 11, 2014 10:38 pm

» Κεραλοιφή της Ελένης
από κοκκινοσκουφιτσα Πεμ Sep 11, 2014 6:17 pm

Παρόντες χρήστες
655 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 21 μέλη, 1 μη ορατός και 633 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Anastasie, annoyla, dimitra al, Dori, ede37, efaki27, kate_85, kikimam, Liontarina29, Mama40, maro28, melina_1234, NOPITSA, Ricola, roodie, roulakriti, stellina87, tassoula, thali-alex, ΖΩΗ13, αγγελακι στον ουρανο

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1 green coffe καψουλες.. στό Τετ Nov 06, 2013 8:29 pm

nanakaboubou

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια μου εχετε ακουσει τιποτα γιαυτο το σκευασμα? μου το ειπε μια πελατισσα οτι το περνει και εχασε αρκετα κιλα... αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι το παραγγελνεις απο το ιντερνετ.. δεν ειναι καπως αυτο? αν ηταν τοσο αφοβο δεν θα υπηρχε και στα φαρμακειο ας πουμε??? αν εχει καποια καμια εμπειρια.. ??

http://kentroproothisis.com/ygeia/green-coffee/

2 Απ: green coffe καψουλες.. στό Τετ Nov 06, 2013 8:57 pm

demaki88

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νανα μου εγω θα σου ελεγα να μην τα εμπιστευεσαι αυτα τα σκευασματα!τι μπορει να σου κανει ενας καφες???εγω ειχα παρει ενα απο φαρμακειο και δεν μου εκανε τιποτα απολυτως!!νανακα μονο το ραψιμο στο στομα μειωνει τα κιλα εγω οταν το εραψα μονο τοτε εχασα!!

3 Απ: green coffe καψουλες.. στό Τετ Nov 06, 2013 9:01 pm

nanakaboubou

ρε συ εχουν σπασει τα νευρα μου ενα μηνα τωρα που δουλευω οταν ειμαι πρωι τρωω ενα κουλουρι το πρωι και για μεσημεριανο τρωω εφτα που ερχομαι σπιτι οτι εχει κανει ο ανδρας μου και τιποτα αλλο και οταν ειμαι βραδινη το πρωι πινω ενα καφε μεσημεριανο κατα τις 1 και οταν γυρναω σπιτι κατα τις δωδεκα επειδη πειναω το παλευω και τρωω η γιαουρτι με μελι η κορν φλεικς και δεν εχω κατεβει ουτε γραμμαριο.. δεν ξερω αν φτενε τα αντισυληπτικα τωρα που αρχισα αλλα κοντευω να σκασω

4 Απ: green coffe καψουλες.. στό Τετ Nov 06, 2013 9:20 pm

demaki88

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nanakaboubou έγραψε:ρε συ εχουν σπασει τα νευρα μου ενα μηνα τωρα που δουλευω οταν ειμαι πρωι τρωω ενα κουλουρι το πρωι και για μεσημεριανο τρωω εφτα που ερχομαι σπιτι οτι εχει κανει ο ανδρας μου και τιποτα αλλο και οταν ειμαι βραδινη το πρωι πινω ενα καφε μεσημεριανο κατα τις 1 και οταν γυρναω σπιτι κατα τις δωδεκα επειδη πειναω το παλευω και τρωω η γιαουρτι με μελι η κορν φλεικς και δεν εχω κατεβει ουτε γραμμαριο.. δεν ξερω αν φτενε τα αντισυληπτικα τωρα που αρχισα αλλα κοντευω να σκασω
αχ νανακα νομιζω κανουν κατακρατηση υγρων.ρωτα τον γυναικολογο να δεις.αλλα μα μη ισοροποιμενη διατροφη δεν ξερω κατα ποσο και αν μπορει να σου ριξει τα κιλα.μηπως εχει κολλησει και ο μεταβολισμος!
για τα αντισυλιπτικα ακου να σου πω,η αδερφη μου παααντα ηταν παααρα πολυ αδυνατη.για ενα διαστημα επαιρνε αντισσυλιπτικα για πολυκυστικες και πριστικε αρκετα!

5 Απ: green coffe καψουλες.. στό Τετ Nov 06, 2013 9:52 pm

nanakaboubou

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad 

6 Απ: green coffe καψουλες.. στό Πεμ Nov 07, 2013 11:00 am

wondergirl

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μπηκα κι εγω στον πειρασμο να τις αγορασω αλλα τελικα και μετα απο σκεψη δεν το εκανα. Δεν ξερω τι περιεχουν και ναι, το οτι τα αγοραζεις απο το ιντερνετ με προβληματιζει κι εμενα. Εγω εχασα 15 κιλα μονη μου. Απλα τρωω λιγοτερο και αυτο ειναι ολο. Ειναι η καλυτερη διαιτα. Τρως τα παντα, δε στερειται ο οργανισμος σου θρεπτικα συστατικα και μειωνεις την ποσοτητα. Εννοειται οτι γαριδακια, σοκολατες κτλ τα εκοψα... Απο φαγητα ομως δε στερουμαι κατι. Ας μη γελιομαστε, αν δεν το ραψεις δεν χανεις...

7 Απ: green coffe καψουλες.. στό Πεμ Nov 07, 2013 11:12 am

ntina_kostas

nanakaboubou έγραψε:ρε συ εχουν σπασει τα νευρα μου ενα μηνα τωρα που δουλευω οταν ειμαι πρωι τρωω ενα κουλουρι το πρωι και για μεσημεριανο τρωω εφτα που ερχομαι σπιτι οτι εχει κανει ο ανδρας μου και τιποτα αλλο και οταν ειμαι βραδινη το πρωι πινω ενα καφε μεσημεριανο κατα τις 1 και οταν γυρναω σπιτι κατα τις δωδεκα επειδη πειναω το παλευω και τρωω η γιαουρτι με μελι η κορν φλεικς και δεν εχω κατεβει ουτε γραμμαριο.. δεν ξερω αν φτενε τα αντισυληπτικα τωρα που αρχισα αλλα κοντευω να σκασω
Καλημέρα!!!Τί κάνεις;
Να σου πω και εγώ τη γνώμη μου.Δεν ξέρω να σου πω για διαιτιτικά χάπια,ή σκευάσματα αλλά σίγουρα θα σου πω για διατροφή.Έστω και αν τρώς τόσο λίγο δεν το χάνεις.Γιατί δεν παίρνεις τις απαραίτητες θερμίδες και ο οργανισμός σου τις κρατάει όλες όσες παίρνεις.Για να ξυπνήσεις το μεταβολισμό σου θέλει σωστή διατροφή.Πολλά μικρά γεύματα.Και τουλάχιστον 7-8 ποτήρια νερό την ημέρα.Ένας διατροφολόγος θα σε βοηθήσει σίγουρα. Και θα "κόψει και θα ράψει" τη διατροφή σου σύμφωνα με το πρόγραμμά σου.Καλύτερα να δώσεις εκεί χρήματα νομίζω.Ούτε για τα αντισυλληπτικά ξέρω να σου πω ..

8 Απ: green coffe καψουλες.. στό Πεμ Nov 07, 2013 2:56 pm

roxanne87

Κ εγώ μπαίνω σε πειρασμο, όμως αν ηταν τοσο ευκολα ολες θα ηταν με κορμια μοντελου! Οπως λεει κ η Ντινα παραπανω, η στερηση τροφης παγωνει τον μεταβολισμο, ειναι η αμυνα του. Ξεκίνα με εναν διατροφολόγο, ειναι αρκετα οικονομικό πλεον. Κ αν θες να βοηθησεις τον οργανισμο με το καψιμο θερμιδων κ λιπους υπάρχουν φυσικοι τρόποι, όπως πχ το πράσινο τσάι, το λεμόνι, το γκρειπφρουτ κλπ. Θέλει χρόνο κ προσπάθεια, όμως το αποτέλεσμα θα σε αποζημιώνει μέρα με τη μέρα!

9 Απ: green coffe καψουλες.. στό Πεμ Nov 07, 2013 8:26 pm

nanakaboubou

ουφφφ μακαρι ρε κοριτσια να δω καποιο αποτελεσμα ευχαριστω για τις απαντησεις σας παντως!!

10 Απ: green coffe καψουλες.. στό Παρ Nov 08, 2013 10:48 am

georgia78

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
νανα μου εγω δεν ασχολουμε με διαιτες και τετοια αλλα θα σου βα λω ενα λινκγ που τυχαια το ειδα στο φβ μου για το πρασινο καφε
http://www.diatrofi.gr/index.php/diaita/diatrofikoi-mythoi/item/2801-%CE%9C%CE%AF%CE%B1-%CE%B1%CE%BA%CF%8C%CE%BC%CE%B1-%CE%B1%CF%80%CE%AC%CF%84%CE%B7-%CF%84%CE%BF%CF%85-%CF%80%CF%81%CE%AC%CF%83%CE%B9%CE%BD%CE%BF%CF%85-%CE%BA%CE%B1%CF%86%CE%AD#.UnqgstO5kuo.facebook

11 Απ: green coffe καψουλες.. στό Κυρ Nov 10, 2013 8:04 pm

nanakaboubou

xmmm σε ευχαρστω πολυ γεωργια μου.. και μενα μου βρομουσε καπως... αν ειναι τοσο αποτελεσματικα γιατι δεν ειναι σε φαρμακειο>? αυτη ηταν η απορεια μου... σημερα μαλιστα μια συναδελφος απο αλλο μαγαζι με ειπε οτι κατα πασα πιθανοτητα θα το αγορασει... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes  θα της το πω... και απο κει και περα αν το παρει θα σας πω αποτελεσματα...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forums | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your blog