Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από kat_laz Σήμερα στις 8:06 pm

» Μ Α Κ Α Ρ Ι !!
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Σήμερα στις 7:51 pm

» Εγκυουλες Δεκεμβριου 2014!!!
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Σήμερα στις 7:50 pm

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Σήμερα στις 7:47 pm

» Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!!
από Anastasie Σήμερα στις 7:30 pm

» Αρνηση για βοηθεια
από zenaki Σήμερα στις 7:22 pm

» Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140
από Lillybell Σήμερα στις 7:17 pm

» για να περασει η ωρα:( σας εχουν κανει οι γιαγιαδες την μαγκανια με τον σταυρο???)
από Lillybell Σήμερα στις 7:15 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από zenaki Σήμερα στις 7:12 pm

» Κακόβουλοι χρήστες!!
από mhtsaina Σήμερα στις 7:02 pm

» ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΙΛΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ!!
από Βάνα Κ. Σήμερα στις 6:36 pm

» ΕΣΠΑ 2014 - 2015 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
από Σύλβια Σήμερα στις 6:25 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από souzan Σήμερα στις 5:53 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!!
από maria maroui Σήμερα στις 5:36 pm

» ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ
από Βάνα Κ. Σήμερα στις 5:00 pm

» ΠΛΥΣΙΜΟ ΔΟΝΤΙΩΝ
από Βάνα Κ. Σήμερα στις 4:50 pm

» Καλως σας βρηκα απο ΠΕΙΡΑΙΑ
από zenaki Σήμερα στις 4:16 pm

» ΟΙ 8 ΣΥΝΗΘΕΣΤΕΡΕΣ ΑΣΘΕΝΕΙΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ!
από Σύλβια Σήμερα στις 3:42 pm

» ΣΗΦΗΣ ΚΡΟΚΟΔΕΙΛΑΚΗΣ - ΟΛΑ ΤΑ ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ ΣΤΟ ΡΕΘΥΜΝΟ
από Σύλβια Σήμερα στις 3:42 pm

» ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ ΣΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ
από Σύλβια Σήμερα στις 3:39 pm

» Χαμηλη χοριακη !!
από ANGEL Σήμερα στις 2:46 pm

» ΔΙΑΒΗΤΗΣ ΚΥΗΣΗΣ
από efil87 Σήμερα στις 1:58 pm

» Μικρες μανουλες!!!
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Σήμερα στις 1:56 pm

» ΔΙΑΒΗΤΗΣ ΚΥΗΣΗΣ
από efil87 Σήμερα στις 1:47 pm

» ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩ ΜΩΡΑΚΙ
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Σήμερα στις 1:18 pm

» τεστ με αχνη γραμμη
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Σήμερα στις 1:15 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από jollie Σήμερα στις 12:17 pm

» b'epipedou!
από stilvy1982 Σήμερα στις 10:03 am

» Καμπυλη ζαχαρου ποτε πρεπει να την κανω
από stilvy1982 Σήμερα στις 10:00 am

» Πολλα υγρα
από stilvy1982 Σήμερα στις 9:52 am

» Club Αυπνιας!
από zenaki Σήμερα στις 9:09 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2014!!!!
από vblue Σήμερα στις 1:41 am

» ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΝΑ ΤΟΥ
από Stevi_tasos Χθες στις 11:14 pm

» Μαμα στα 40
από Stevi_tasos Χθες στις 11:10 pm

» το τεστ μου... κ εχω μπερδευτει!!
από Stevi_tasos Χθες στις 10:52 pm

» Καλημερα κι απο εμενα!
από zenaki Χθες στις 10:48 pm

» είμαι καινούρια αλλά..
από margdimitra Χθες στις 8:34 pm

» σας εχει συμβει;
από maro28 Χθες στις 6:16 pm

» ευχαριστημενες απο τον παιδικο σταθμος σας και γιατι??
από zenaki Χθες στις 6:01 pm

» ΕΣΠΑ 2014 -2015
από Stevi_tasos Χθες στις 5:57 pm

Παρόντες χρήστες
521 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 25 μέλη, 1 μη ορατός και 495 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Anastasie, Areti2, Catty, daskala23, Despoina90, efaki27, electra24, elila, esprit, kat_laz, Lillybell, loulou_29, margdimitra, mariameint, Marianna50, maro28, merentoula, mhtsaina, nafs, vasoulagal, zanna, zenaki, zouzounoasteroskoni, Μάγια-μέλισσα, Σοφία η μέλλουσα μανούλα

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

rozalinda

Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Παίρνω το θάρρος να ανοίξω αυτό το θέμα γιατί δεν αντέχω άλλο.
Είναι πολλά όλα αυτά που μου συνέβησαν μετά την γέννα. Πράγματα που δεν πίστευα ότι μπορεί να αισθανθεί άνθρωπος.
Έμεινα έγκυος μετά από 3 εξωσωματικές, στο ενδιάμεσο έριξα πολύ κλάμα και υπήρχε πολύυυυ στεναχώρια μιας και γνωρίζαμε πόσο δύσκολο ήταν το πρόβλημά μας και οι 2 πρώτες αποτυχίες μας τσάκισαν. Κάπου στην 1η αποτυχία ξεκίνησε και η 1η κρίση πανικού. Κάτι που σταμάτησε με αγωγή με zoloft τα οποία σταμάτησα 4 μήνες μετά που έμεινα έγκυος. Η εγκυμοσύνη η πιο ευτυχισμένη περίοδος της ζωής μου. Μια μαγεία, απλά.
Αλλά το τέλος... Δεν πρόλαβα καλά καλά να μπω στον μήνα μου όταν στο καθιερωμένο ραντεβού με τον γιατρό διαπιστώθηκε πρόβλημα στο μωρό και μου το πήραν την ίδια βραδιά με καισαρική. Με κοίμισαν μιας και η επισκληρίδιος δεν έπιασε. Κάτι που μου στοίχισε απίστευτα, μιας και έχασα την στιγμή της γέννας του μωρού μου και την πρώτη αγκαλιά. Το είδα την επόμενη το απόγευμα στην θερμοικοιτίδα του. Επεί 2 βδομάδες πηγαίναμε και το βλέπαμε, μέχρι που το πήραμε σπίτι 2.300 κιλά όλο κι όλο.
Από την αρχή ξεκίνησαν κάποιες φοβίες με κρίσεις πανικού, αλλά σιγά σιγά έγιναν χειρότερες.
Άρχισαν και κακές σκέψεις για τι μωρό και για εμένα. Φρικτά πράματα που μου έκοβαν την ανάσα. Ένιωθα τα χέρια μου άτονα και τα πόδια μου και φοβόμουν ότι έχω κάτι σοβαρό. Με έπιανε δυσφορία και άγχος από το τίποτα, ενώ ήξερα πως όλα ήταν καλά.
Πήγα σε ψυχίατρο, αλλά δεν πήρα φάρμακα γιατί μου είπε πως έπρεπε να κόψω τον θηλασμό.
Γενικά νομίζω πως έχω κάτι πολύ σοβαρό. ΦΟβάμαι ότι θα πάθω καρδιά, έχω ταχυκαδρίες, νευρόπόνους στο στήθος και με τροιμάζουν. Η ψυχίατρος λέει όλα είναι του μυαλού και αποτελέσματα της κακής μου διάθεσης, αλλά εγώ όταν με πιάνει δεν μπορώ να ηρεμήσω. Δεν ξέρω πως να το παλέψω πια. Πήγα και σε ομοιοπαθητικό, αλλά δεν βλέπω εδώ και 2,5 βδομάδες κανένα αποτέλεσμα.
'Ωρες ώρες νιώθω να μην αντέχω την ύπαρξη στο ίδιο μου το κορμί. Σπάνια νιώθω καλά και χαρούμενη.
Δεν είμαι εγώ αυτό το μίζερο άτομο. Δεν ήμουν έτσι. Χαιρόμουν την ζωή.

Θα περάσει ποτέ? Δεν το αντέχω.
Θα περάσει ή θα μείνω έτσι για πάντα με αυτές τις μαύρες σκέψεις και τις απίστευτες φοβίες που έχουν ξυπνήσει μέσα μου???????

LitsaM

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γλυκιά μου, είναι δύσκολο αυτό που περνάς, αλλά να θυμάσαι ότι είναι μια πολύ συχνή παθολογική κατάσταση της λοχείας. Δεν πέρασες και λίγα, οπότε είναι λογικό τώρα που τελείωσαν όλα καλά, να μην 'επιτρέπεις' στον εαυτό σου να χαλαρώσει και να χαρεί την καινούρια σου ζωή, από φόβο ότι 'είναι πολύ καλό για να είναι αληθινό'. Πρέπει οπωσδήποτε να συνεχίσεις με την επαγγελματική βοήθεια κάποιου ειδικού, για να ξεπεραστεί πιο εύκολα και γρήγορα. Μπράβο σου που θηλάζεις, καταβάθος έχεις μέσα σου πολύ όρεξη για ζωή, γι' αυτό και αντέχεις και το κάνεις! Μην ψάχνεις τη λύση σε εμάς, μόνο σε ειδικό.

Lillybell

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χα! Εισαι ο ανθρωπος μου...Μια απο τα ιδια κι εγω..Βεβαια εγω το εχασα το παιδι μου στον 8ο μηνα...Σκληρα και απανθρωπα ολα, θα τα ξεπερασεις ομως κι εσυ κι εγω...Οι φοβιες;; Ατελειωτες...Ο πονος;; Αστο..

Εμενα αυτο που με "βοηθησε" να σηκωθω εκεινες τις πρωτες αχαρες μερες και αυτο που με βοηθαει καθε μερα ειναι η μικρη μου κορη..Τα ματια της.. η χαρα της.. το γελιο της.. το να μην αδικηθει και μεινει "χωρις μαμα"... το οτι πρεπει να περασει ανεμελα παιδικα χρονια...Ολα αυτα..Εκει επικεντρωθηκα..Τι φταιει αυτο το μικρο παιδι για ο,τι εγινε;;;
Μιλωντας για την κορη μου, ειναι σαν να σου μιλαω για τη δικη σου...Εκει θα επικεντρωθεις και θα δωσεις δυναμη στον εαυτο σου..Στο να μην αδικησεις το παιδι σου που ηρθε στον κοσμο και του αξιζει η καλυτερη ζωη!
Σε ψυχιατρο δεν θα παω ποτε..ισως σε ψυχολογο (καποια στιγμη)..Αν κι εγω ειμαι περισσοτερο του θρησκευτικου και μιλω με τον πνευματικο μου..Επιλογες ειναι αυτες..
Χαπια;;; Ποτε!
Βολτες πολλες, καφεδακια, φιλες, οπου γαμος και χαρα η Βασιλω πρωτη..τετοια πραγματα..

rozalinda

Litsa δεν ψάχνω ακριβώς λύσεις, θέλω να μιλήσω, να το βγάλω (αν βγαίνει). Κ δύο τρεις κουβέντες βοηθούν καμία φορά.
Λιλιμπελ, λυπάμαι πολύ για το μωρακι σου. Αυτό κινδύνεψα να πάθω κι εγώ κ το προλάβαμε. Ήταν τόσο σοκαριστικη η γέννα.
Θέλει πολυ δυναμη. Κ να σκεφτειτε όταν άκουγα για επιλοχείο το έβρισκα αστειο να υποφερεις έτσι όταν έχεις μωρό δικό σου.
Πλέον βλέπω πως χειροτερευω κ Δεν ξέρω τι άλλο να κάνω. Να βρω μάλλον κάποιον άλλο ψυχολόγο, δε ξέρω...

LitsaM

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κορίτσια, δεν είναι αστεία αυτά τα θέματα. Οπωσδήποτε στον ειδικό, σε ψυχίατρο φυσικά, αφού αυτός είναι ο υπεύθυνος επιστήμονας. Με βόλτες και καφεδάκια αυτά δεν περνάνε.

Lillybell

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
LitsaM έγραψε:κορίτσια, δεν είναι αστεία αυτά τα θέματα. Οπωσδήποτε στον ειδικό, σε ψυχίατρο φυσικά, αφού αυτός είναι ο υπεύθυνος επιστήμονας. Με βόλτες και καφεδάκια αυτά δεν περνάνε.
Αποψη σου Λιτσα..Επειδη ομως εγω το ζω, οι βολτες και τα καφεδακι με βοηθησαν πολυ...Προτιμω να ζω στον πραγματικο κοσμο με οσο πονο και θλιψη εχει παρα να ζω χαπακωμενη ψευτικες ζωες.....

margdimitra

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το μοιράστηκες και με άλλους το πρόβλημα σου?
Οι φίλοι γύρω σου... ο άντρας σου ... σε στηρίζουν?
Και όπως είπε η Lilly το παιδάκι σου να βλέπεις και να είσαι δυνατή.
Μη του στερήσεις τη μάνα του με δυσάρεστες σκέψεις και μαυρίλα.
Έχεις ένα πλασματάκι δίπλα σου. Στηρίζεται σε σένα. Προσπάθησε να τα καταφέρεις για αυτό το κούτσικο!
Όλα θα πάνε καλά.

rozalinda

Η μαμά μου είναι η μόνη που με ηρεμεί κάπως. Πολυ μαμακιας εχω γίνει. Ο άντρας μου δεν έχει τον τρόπο που χρειάζεται για να με βοηθήσει.

Lillybell

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
rozalinda έγραψε:Η μαμά μου είναι η μόνη που με ηρεμεί κάπως.  Πολυ μαμακιας εχω γίνει. Ο άντρας μου δεν έχει τον τρόπο που χρειάζεται για να με βοηθήσει.
Στηριξου στην μανουλα σου κοπελα μου...Καλο ειναι κι αυτο..
Ολα θα πανε καλα, θα ηρεμεις καθε μερα και περισσοτερο..Δωσε χρονο στον εαυτο σου.

rozalinda

Χε, κ κάποτε σιχτιριζα την τύχη μου που μένουμε δίπλα με την μαμα μου. Τώρα Ευχαριστω το Θεό. Χωρίς αυτην δε ξέρω τι θα έκανα.
Δυστυχώς εχω αισθανθεί αρκετές φορές καλά κ εχω πει πάει πέρασε, δε θα ξανάνιώσω έτσι. Αλλά κάτι θα τύχει, ένας πονος, ένα μούδιασμα, κάτι που θα με τρομάξει κ θα πέσω.
Σας Ευχαριστω για τις απαντήσεις.

μιτατα

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΓΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΤΟ ΠΑΛΕΥΩ ΤΕΣΣΕΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΕΛΕΓΑ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΑΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΗΜΟΥΝΑ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΡΕΛΟ ΟΛΟ ΖΩΗ ΠΗΓΑ  ΣΕ ΨΥΧΙΑΤΡΟ ΜΕ ΒΟΛΤΕΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕΔΑΚΙΑ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΠΕΡΝΩ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.......Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

Lillybell

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μιτατα έγραψε:ΓΙΑ ΣΑΣ  ΚΟΡΙΤΣΙΑ  ΕΓΩ ΤΟ ΠΑΛΕΥΩ ΤΕΣΣΕΡΑ  ΧΡΟΝΙΑ  ΠΗΓΑ  ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ  ΕΛΕΓΑ ΘΑ ΦΥΓΕΙ  ΑΛΑ  ΤΙΠΟΤΑ ΗΜΟΥΝΑ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΡΕΛΟ ΟΛΟ  ΖΩΗ ΠΗΓΑ  ΣΕ ΨΥΧΙΑΤΡΟ ΜΕ  ΒΟΛΤΕΣ ΚΑΙ  ΚΑΦΕΔΑΚΙΑ  ΔΕΝ  ΠΕΡΝΑΝΕ ΠΕΡΝΩ  ΤΑ ΧΑΠΙΑ  ΜΟΥ  ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ  ΚΑΘΕ  ΜΕΡΑ  ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΟΛΑ  ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.......Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
Χμ.... Ετσι ειναι το.."καλυτερα";;;;;;;;Και μετα απο 4 χρονια;;;;;Shocked Shocked Shocked 

Καηκα.....Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

Και φαγωθηκατε με τις βολτες και τα καφεδακια!! Να βγαινετε εξω λεω, αν δεν καταλαβατε! Το κλεισιμο στο σπιτι να αποφευγετε!

rozalinda

Τεσσερα χρόνια? Πλάκα κανεις!

μιτατα

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΟΛΤΕΣ ΝΑΙ ΝΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΗΡΕΜΙ ΔΕΝ ΦΑΓΩΘΗΚΑ .ΑΛΑ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΕ .Crying or Very sad  ΔΗΜΗΤΡΑ 

ede

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μιτατα έγραψε:ΤΟ  ΚΑΦΕΔΑΚΙ  ΜΟΥ ΚΑΙ  ΤΗΣ ΒΟΛΤΕΣ  ΝΑΙ ΝΑΙ  ΚΑΙ ΜΕ ΗΡΕΜΙ ΔΕΝ ΦΑΓΩΘΗΚΑ .ΑΛΑ  ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΕ .Crying or Very sad  ΔΗΜΗΤΡΑ 
αχαχαχαχα εισαι φοβερη. Ελα πες την αληθεια δεν τα περνεις γιατι εχεις προβλημα πλεον. Σου αρέσουν έτσι? Τρελο κορίτσιjocolor 

μιτατα

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
rozalinda έγραψε: Τεσσερα χρόνια? Πλάκα κανεις!
ΟΧΙ ΟΧΙ.

μιτατα

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ede έγραψε:
μιτατα έγραψε:ΤΟ  ΚΑΦΕΔΑΚΙ  ΜΟΥ ΚΑΙ  ΤΗΣ ΒΟΛΤΕΣ  ΝΑΙ ΝΑΙ  ΚΑΙ ΜΕ ΗΡΕΜΙ ΔΕΝ ΦΑΓΩΘΗΚΑ .ΑΛΑ  ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΕ .Crying or Very sad  ΔΗΜΗΤΡΑ 
αχαχαχαχα εισαι φοβερη. Ελα πες την αληθεια δεν τα περνεις γιατι εχεις προβλημα πλεον. Σου αρέσουν έτσι? Τρελο κορίτσιjocolor 
ΟΧΙ ΟΧΙ ΤΟ ΠΑΛΕΥΟ ΤΡΕΛΟ ΚΟΡΙΣΤΙ  

roxanne87

Δυστυχώς αν ξεκινήσεις τα χάπια δεν ξέρω αν τα σταματας! Η κολλητή μου που πήγε σε ψυχίατρο ξεκίνησε με κάποια συνταγή κ μετά απο εναμισι χρόνο πήγε σε άλλο ψυχίατρο που της έδωσε άλλη συνταγη και επρεπε να παιρνει κ τις 2 ταυτοχρονα για πολυ καιρο γιατι αν σταματουσε αποτομα την πρωτη θα ειχε επιπλοκες....Κοινώς 3 χρόνια μετα είναι σε χειρότερη κατάσταση από οτι ξεκίνησε!

Πείτε με αφελή αλλα πιστεύω η δύναμη να ξεπεράσουμε την κατάθλιψη είναι μέσα μας, με την βοήθεια ειδικου ίσως, αλλά μέσα μας!

Να σου ζήσει το μωράκι σου! Κ εύχομαι όλα να σου πάνε καλά κ να βρεις τον χαμένο σου εαυτό...

rozalinda

3 χρόνια η μια, 4 η άλλη....
Τι αποκαρδιωτικα πράματα είναι αυτα!

mamameli

Kαλημερα!

Κοριτσακι μου πολυ καλα κανεις..
Γνωμη μου μου ειναι να αρχισεις να μιλας..με οσους νιωθεις καλα..
αν πας σε ειδικο υπαρχουν και ψυχολογοι κατα των φαρμακων.
Προσπαθησε να συμβουλευεις τον εαυτο σου σαν να ειναι τριτος.
Τι θα του ελεγες;

Τις δυσκολες ωρες...προσπαθησε να σκεφτεσαι ομορφα πραγματα.
Να λες θα περασει ..
σε λιγο ολα θα ειναι καλα.
Εσυ θα κερδισεις τη μαχη..Δινεις ζωη στο παιδι σου με το γαλα σου δωσε και λιγη ελπιδα και χαρα στον εαυτο σου.Ολα θα πανε καλα!

Οι αντρες δεν μπορουν να το διαχειριστουν..μην περιμενεις!
Απαξιωσε το και θα περασει..πανε μια βολτα στη θαλασσα
κοιτα τον οριζοντα και πες:μου αξιζει να ζω ετσι;
Νομιζω την απαντηση την ξερεις ηδη..πιστεψε την και μην χανεις αλλο χρονο!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | To have a free blog