Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» πεθερα=τα νευρα μου
από Chris_E Σήμερα στις 7:28 am

» ΣΟΣ παθαμε στοματιτιδα
από dimitra al Σήμερα στις 1:03 am

» Παιδικός σταθμός ή κοπέλα στο σπίτι;
από dimitra al Σήμερα στις 12:57 am

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από pennytol Χθες στις 11:24 pm

» ΕΞΑΜΗΝΟ ΟΑΕΔ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ
από ΓΕΝΝΗΜΕΝΗ ΜΑΝΟΥΛΑ Χθες στις 10:59 pm

» αδυναμια στη γιαγια
από tonsot123 Χθες στις 10:34 pm

» Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!!
από μαρακι27 Χθες στις 10:29 pm

» ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ 2014
από nektar Χθες στις 10:01 pm

» Κεραλοιφή της Ελένης
από pusi Χθες στις 5:56 pm

» !!!!MAD ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ Βάπτισης- WEVENT.GR
από Βίκυ Χθες στις 5:51 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από εριφυλακι Χθες στις 5:47 pm

» Kάθισμα φαγητού BLOOM Fresco Loft ΣΕ ΤΙΜΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ!!!
από RousTwins Χθες στις 4:22 pm

» ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ
από MARITSA123 Χθες στις 3:14 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Χθες στις 11:44 am

» σπυρακια και εγκυμοσυνη
από souzan Χθες στις 9:41 am

» APOKOLISI...
από elena33sam Χθες στις 9:32 am

» ΑΓΟΡΑΚΙ 5 ΧΡΟΝΩΝ ΒΑΡΟΣ ΚΑΙ ΥΨΟΣ!
από maryloo Χθες στις 9:15 am

» δεν μπορω πια να διαχειριστω τα νευρα μου, βοηθεια..!
από mama*maria Χθες στις 9:13 am

» Πότε Βγάλατε Τα Μωράκια Σας Έξω Πρώτη Φορά ???
από maryloo Χθες στις 9:12 am

» ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ
από maro28 Χθες στις 8:27 am

» ΜΟΛΙΣ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟ 3ο ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΑ ΤΟ ΜΩΡΟ!!
από Chris_E Χθες στις 7:03 am

» Μαμάδες με 3 παιδιά!
από ede37 Τετ Aug 27, 2014 10:27 pm

» ΒΙΒΛΙΑ ΕΥΧΩΝ - something special
από mariameint Τετ Aug 27, 2014 9:44 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από efaki27 Τετ Aug 27, 2014 9:12 pm

» ΕΣΠΑ 2014 - 2015 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
από καλιοπη Τετ Aug 27, 2014 9:02 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από kikimam Τετ Aug 27, 2014 5:36 pm

» Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140
από irene-_- Τετ Aug 27, 2014 4:18 pm

» ΥΠΟΚΟΡΙΣΤΙΚΑ ΟΝΟΜΑΤΑ
από Chris_E Τετ Aug 27, 2014 3:20 pm

» ποτε γινονται η εγραφες στα δημοσια νηπιαγωγια
από love4 Τετ Aug 27, 2014 2:00 pm

» θα κανω ενσταση για τα εσπα τι γραφω πανω στον φακελο;;;για νσ τα παρει ο κουριελ;
από καλιοπη Τετ Aug 27, 2014 11:32 am

» Γκρουπ γονέων!!!
από HappyMama Τετ Aug 27, 2014 10:38 am

» υπνος νεογνου
από pennytol Τρι Aug 26, 2014 10:43 pm

» Εγκυμοσύνη μετά απο αφαίρεση ινομυώματος?
από nafs Τρι Aug 26, 2014 6:19 pm

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από loulou_29 Τρι Aug 26, 2014 6:10 pm

» σας εχει συμβει;
από maro28 Τρι Aug 26, 2014 6:08 pm

» ΕΣΠΑ 2014 -2015
από καλιοπη Τρι Aug 26, 2014 3:58 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από lgyftog Τρι Aug 26, 2014 3:13 am

» καταλληλο φρεσκο γαλα για 1ος ετους
από Ricola Δευ Aug 25, 2014 7:29 pm

» ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ, αγαπήστε τα! (B.Π.Αθηνών)
από edrinia Δευ Aug 25, 2014 4:08 pm

» ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ
από mamamanous Δευ Aug 25, 2014 3:46 pm

Παρόντες χρήστες
169 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 4 μέλη, 0 μη ορατοί και 165 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Chris_E, evanka, Justelene, μαρακι27

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

41 Απ: OI ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ στό Παρ Aug 09, 2013 11:17 pm

ede

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toxotina έγραψε:
ede έγραψε:
margdimitra έγραψε:Μην πάρεις.. Τα νεύρα κρόσια μου γίνονται κάθε φορα.
Για αυτο το λογο? <ναι ε? Βαζω πολλα πλυντηρια ρε συ την ημερα. 2 μπορει και τρια.
μα 2 πλυντήρια τη μερα??? Τι βαζεις μεσα ειλικρινά? Εγω βαζω 2 πλυντήρια την εβδομαδα.ενα με άσπρορούχα κ ενα με τα χρωματιστα.το τιγκαρω βεβαια το πλυντήριο αρκετα καλα για λογους οικονομιας
Τρια παιδια εχω μανα μου. Μονο τα ριχταρια που τα κανουν σαν την μουρη τους την εβδομαδα θελω ενα πλυντηριο. Βαλε σεντονια τοσα ατομα 2 ακομα. Βαλε και πετσετες, ρουχα που τα λερωνουν απο το πρωι μεχρι το μεσημερι.......τι λες τωρα. εμεις σπαμε τα κοντερ.

42 Απ: OI ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ στό Παρ Aug 09, 2013 11:26 pm

toxotina

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ede έγραψε:
toxotina έγραψε:
ede έγραψε:
Για αυτο το λογο? <ναι ε? Βαζω πολλα πλυντηρια ρε συ την ημερα. 2 μπορει και τρια.
μα 2 πλυντήρια τη μερα??? Τι βαζεις μεσα ειλικρινά? Εγω βαζω 2 πλυντήρια την εβδομαδα.ενα με άσπρορούχα κ ενα με τα χρωματιστα.το τιγκαρω βεβαια το πλυντήριο αρκετα καλα για λογους οικονομιας
Τρια παιδια εχω μανα μου. Μονο τα ριχταρια που τα κανουν σαν την μουρη τους την εβδομαδα θελω ενα πλυντηριο. Βαλε σεντονια τοσα ατομα 2 ακομα. Βαλε και πετσετες, ρουχα που τα λερωνουν απο το πρωι μεχρι το μεσημερι.......τι λες τωρα. εμεις σπαμε τα κοντερ.
μμμ ετσι εξηγειται.ειστε μεγαλη οικογένειαVery Happy . Να σ ζησουν τα παιδακια σ.εμεις μπακουρια ακόμα μονο τα 2 μαςLaughing 

43 Απ: OI ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ στό Παρ Aug 09, 2013 11:34 pm

ede

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toxotina έγραψε:
ede έγραψε:
toxotina έγραψε:
ede έγραψε:
μμμ ετσι εξηγειται.ειστε μεγαλη οικογένειαVery Happy . Να σ ζησουν τα παιδακια σ.εμεις μπακουρια ακόμα μονο τα 2 μαςLaughing 
ε τι νομιζες μανα μου οτι εχουμε ακρατεια?Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

44 Απ: OI ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ στό Σαβ Aug 10, 2013 12:29 am

love4

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μμμ...με τις δουλειες του σπιτιου νιωθω οτι χανω πολυτιμο χρονο...αυτη που δεν κανω ομως -και τελικα τις πιο πολλες φορες καταληγει να το κανει ο αντρας μου- ειναι το σιδερο..τωρα που το σκεφτομαι πως εξηγειται αυτο...λεω οκ αυτα καθαρα ειναι προηγειται το καθαρισμα του σπιτιου κλπ..οταν τελειωνωτο καθαρισμα εχει τελειωσει προ πολλου και η μερα...οποτε την επομενη μερα η ιστορια επαναλαμβανεται...κοκEmbarassed Embarassed 

45 Απ: OI ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ στό Σαβ Aug 10, 2013 5:24 am

kaatrin

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Love Εγώ το.σίδερο το έχω σχεδόν καταργήσει.ντρέπομαι που το λέω αλλα είναι η αλήθεια.μόνο τα απαραίτητα....κ πολλές φορές ούτε αυτά.

46 Απ: OI ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ στό Σαβ Aug 10, 2013 9:11 am

theanw

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα και απο μενα.Ωραιο θεμα ανοιξατε και πονεμενο.Ποιες δουλειες καθε μερα να τις κανεις τελειωμο δεν εχουν.Σημερα εχω ενα σωρο και δεν ξερω απο που να ξεκινησω.Αυτο που βαριεμαι ομως ειναι το ξεσκονισμα.Δωσε μου οτι αλλο αλλα οχι αυτο.Ακομα και το σιδερο το αντεχω.Προσπαθω να βρω μια σειρα αλλα ολο χανεται ελεος

47 Απ: OI ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ στό Σαβ Aug 10, 2013 10:07 am

Λιτσα34

Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Eγώ θα το ξαναπώ.Πολύ τυχεροί όσοι μπορούν να πληρώνουν έναν άνθρωπο στο σπίτι για τιs δουλειέs.Eστω για τα πολύ χοντρά κι αυτά που απαιτούν πολύ χρόνο.Κι αυτό σαs το λέει κάποια που πριν κάνει παιδι έλεγε ότι και τα χρήματα να είχε να διαθέσει,δύσκολα θα άφηνε άλλον να ασχοληθεί με το νοικοκυριό τηs.Bλακείεs δηλαδή.Ευτηχώs που βοηθάει και ο σύζηγοs αλλιώs δεν παλεύεται.

48 Απ: OI ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ στό Σαβ Aug 10, 2013 11:15 am

demaki88

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kaatrin έγραψε:Love Εγώ το.σίδερο το έχω σχεδόν καταργήσει.ντρέπομαι που το λέω αλλα είναι η αλήθεια.μόνο τα απαραίτητα....κ πολλές φορές ούτε αυτά.
καλε τι ντρεπεσαι???και να σουν και η μονη!!!!!εγω απ οτι καταλαβα το κανουν πολλες νοικοκυρες!!!εγω χθες μετα απο συμβουλη εδω μεσα εμασα τα παιδικα απο την απλωστρα βρακια πετσετες και σεντονια και τα δικα μου ρουχα και τα βολεψα ετσι στις στουλαπες.μονο του συζηγου θα σηδερωσω και τι εμειναν??3-4 ρουχαλακια δηλαδη!!!ασε πηρα μια χαρα οταν το ειδα τι γλυτωσα!!!μην ντρεπεσαι καθολου!!τι νομιζεις??οτι θα σε πουν ανοικοκυρευτη οι θειαδες και γιαγιαδες??εκεινες στα χρονια τους κραταγαν τα ρουχα μες στην βρωμια μια βδομαδα και τα πλεναν στο τελος της βδομαδας και ειχαν ενα πλυντηριο να σηδερωσουν ολο κ ολο!!αν ειχαν πληντιριο και δεν το πλεναν στη σκαφη!!

49 Απ: OI ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ στό Σαβ Aug 10, 2013 11:31 am

georgia78

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
δουλειες του σπιτιου μεγαλο θεμα.......μου αρεσει το σιδερο βαριεμε να τα βαλω στις ντουλαπες Twisted Evil πλενω τα πιατα βαριεμε να τα βαλω στα ντουλαπια Twisted Evil μου αρεσει το ξεσκονισμα και οτι εχει να κανει με λεπτομερια......το καλο ειναι οτι ξεμπερδεψα λιγο με τις δουλειες μιας και μπαινουμε αργα στο σπιτι και ετσι μενει καθαρο.μια λυση που βρηκα για να γινοντε γρηγορα ειναι οτι τις μοιρασα σε ολους μικρους μεγαλουςVery Happy ολοι στο φαι ολοι στις δουλειες.....ο καθενας με αυτα που μπορει να κανει..... ακομα και το τριχρονο εμαθε να μαζευει τα ρουχα απο τα δωματια και να τα βαζει στα λερωμεναVery Happy 

50 Απ: OI ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ στό Σαβ Aug 10, 2013 11:46 am

Λιτσα34

georgia78 έχειs απόλυτο δίκιο.Βοηθάει πολύ να μαθαίνειs και τα παιδιά απο πολύ μικρά να συμετέχουν και να προσέχουν[π.χ. να μαζεόυν τα απλυτά τουs και να τα βάζουν στο καλάθι,να μαζευουν τα παιγνίδια μόλιs τελιώσουν το παιγνίδι,να τρώνε στο τραπέζι κ.α.]Προσωπικα εμενα αυτό με έχει σώσει μέσα στην καθημερινότητα.Και το σημαντικότερο χαίρομαι να βλέπω το παιδί καθώs μεγαλώνει να σέβεται και να προσέχει το χώρο που ζει.

51 Απ: OI ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ στό Σαβ Aug 10, 2013 12:11 pm

georgia78

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ετσι ειναι λιτσα μου αν και πολλοι μου λενε βαζεις τα αγορια να κανουν δουλειες ???ε ναι τα βαζω αυριο θα πανε στρατο θα σπουδασουν θα με θελουν απο πανω τους????δεν ειναι παντα ευκολο να τα κανουν αλλα τα αφηνω εκει μεχρι να τα μαζεψουν.....ο μεγαλος τωρα μαθαινει και να μαγειρευει και τα καταφερνει μια χαρα .Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

52 Απ: OI ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ στό Σαβ Aug 10, 2013 12:13 pm

louloudaki mou

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλημερα κι απο μενα!τωρα με αφησε η μικρη λιγο.πολυ γκρινια σημερα!
δουλειες; εγω βαριεμαι αφανταστα το απλωμα και το πλυσιμο των πιατων.σιδερο κανενα προβλημα.μπορω με τις ωρες να σιδερωνω!

53 Απ: OI ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ στό Σαβ Aug 10, 2013 12:37 pm

ede

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
georgia78 έγραψε:ετσι ειναι λιτσα μου αν και πολλοι μου λενε βαζεις τα αγορια να κανουν δουλειες ???ε ναι τα βαζω αυριο θα πανε στρατο θα σπουδασουν θα με θελουν απο πανω τους????δεν ειναι παντα ευκολο να τα κανουν αλλα τα αφηνω εκει μεχρι να τα μαζεψουν.....ο μεγαλος τωρα μαθαινει και να μαγειρευει και τα καταφερνει μια χαρα .Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
καλα κανεις. Ασε μην μας βριζουν οινυφες. και εγω τους βαζω. Τουλαχιστον να μαζευουν τα πιατοπτηρα τους και εχουν δικο τους καλαθακι με τα απλυτα ρουχα τους. Τουλαχιστον τα δικα τους ειναι απαραιτητο. Α και ο μεγαλος στρωνει το κραβατι του και μαλιστα πολυ καλα.

54 Απ: OI ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ στό Σαβ Aug 10, 2013 1:06 pm

Λιτσα34

georgia και ede συγχαρητήρια για τον τρόπο που μαθαίνετε τα αγόρια σαs oσο αφορά τηs δουλειέs στο σπίτι.Και δεν το λέω επειδή έχω κορίτσι.Κι αγόρι αν είχα τα ίδια θα εφάρμοζα.
Κοριτσια για πείτε μου,έχετε όλέs πλυντήριο πιάτων;Yποψιάζομαι πωs είμαι η τελευταία που εχω μείνει χωρίs πλυντήριο πιάτων.
Επισηs να ρωτήσω κάτι για το σιδέρωμα;Εχω ακούσει απο πολλέs γυναίκεs ότι δεν σιδερώνουν.Δεν υποτίθεται όμωs ότι με το σιδέρωμα και τον ατμό γίνεται ενα είδοs αποστείρωσηs[απο μικρόβια] στα ρούχα;Αν είναι να μην παιδευόμαστε άδικα.

55 Απ: OI ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ στό Σαβ Aug 10, 2013 1:15 pm

toxotina

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λιτσα34 έγραψε:georgia και ede συγχαρητήρια για τον τρόπο που μαθαίνετε τα αγόρια σαs oσο αφορά τηs δουλειέs στο σπίτι.Και δεν το λέω επειδή έχω κορίτσι.Κι αγόρι αν είχα τα ίδια θα εφάρμοζα.
Κοριτσια για πείτε μου,έχετε όλέs πλυντήριο πιάτων;Yποψιάζομαι πωs είμαι η τελευταία που εχω μείνει χωρίs πλυντήριο πιάτων.
Επισηs να ρωτήσω κάτι για το σιδέρωμα;Εχω ακούσει απο πολλέs γυναίκεs ότι δεν σιδερώνουν.Δεν υποτίθεται όμωs ότι με το σιδέρωμα και τον ατμό γίνεται ενα είδοs αποστείρωσηs[απο μικρόβια] στα ρούχα;Αν είναι να μην παιδευόμαστε άδικα.
υποτιθεται πως ναι αλλα συγνωμη τρωμε σε αποστειρωμενα πιατα η γενικότερα ζούμε σε αποστειρενο περιβαλλον??? Δε ξερω τι να σου πω αλλα μεχρι στιγμης δεν έχουμε πάθει τίποτα

56 Απ: OI ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ στό Σαβ Aug 10, 2013 2:27 pm

Nena

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toxotina έγραψε:
Λιτσα34 έγραψε:georgia και ede συγχαρητήρια για τον τρόπο που μαθαίνετε τα αγόρια σαs oσο αφορά τηs δουλειέs στο σπίτι.Και δεν το λέω επειδή έχω κορίτσι.Κι αγόρι αν είχα τα ίδια θα εφάρμοζα.
υποτιθεται πως ναι αλλα συγνωμη τρωμε σε αποστειρωμενα πιατα η γενικότερα ζούμε σε αποστειρενο περιβαλλον??? Δε ξερω τι να σου πω αλλα μεχρι στιγμης δεν έχουμε πάθει τίποτα
Το εχω ακουσει πολλές φορές αυτο, ισχυει μεν, αλλά με προϋποθέσεις.
Για να αποστειρωθει το ρουχο με το σιδερο δεν πρεπει απλα να το περασεις μια φορα - θα πρεπει να μεινει κάθε σημειο του ρουχου υπο την υψηλη θερμοκρασία του σίδερου τουλαχιστον 15-20 δευτερόλεπτα, για να βεβαιωθεις οτι σκοτωνεις οσο το δυνατον περισσοτερα μικροβια. Με τον ατμο δεν χρειαζεται τοση ωρα, αλλα πρεπει να πιεσεις το κουμπι του ατμου 3-4 φορες πάνω από κάθε σημειο.
Το σιδερωμα των ρουχων το προτεινουν οι γιατροι για τα νεογνα που ακομα δεν εχουν ανεπτυγμενο ανοσοποιητικό και σε περιπτωσεις δερματίτιδας, για να αποφευχθει όσο το δυνατον η επαφη του δεμρατος με μικροβια και αλλεργιογόνους παραγοντες. Και πάλι αυτο δεν τα αποκλειει 100%.
Γνωριζω ατομα που τη βρισκουν με το σιδερωμα, το βρισκουν ψυχοθεραπευτικο. Για εμενα προσωπικα ειναι ψυχαναγκαστικο και σχεδον περιττο. Περι ορεξεως δηλαδη!

57 Απ: OI ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ στό Σαβ Aug 10, 2013 2:32 pm

mhtsaina

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Για μένα πολύ χαλαρωτικό είναι το καθάρισμα και το πλύσιμο των χόρτων πριν το βράσιμο. Κύριος οίδε γιατί ...

58 Απ: OI ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ στό Σαβ Aug 10, 2013 2:46 pm

Nena

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mhtsaina έγραψε:Για μένα πολύ χαλαρωτικό είναι το καθάρισμα και το πλύσιμο των χόρτων πριν το βράσιμο. Κύριος οίδε γιατί ...
Shocked Shocked 
Εμενα με εκνευριζει γιατι ποτε δεν ξερω αν τα επλυνα αρκετα.
Γουσταρω πολυ το καθαρισμα των εντερων για τη μαγειριτσα. Μονο αυτο όμως, όχι όλο το υπόλοιπο.

59 Απ: OI ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ στό Σαβ Aug 10, 2013 3:00 pm

mhtsaina

Nena έγραψε:
mhtsaina έγραψε:Για μένα πολύ χαλαρωτικό είναι το καθάρισμα και το πλύσιμο των χόρτων πριν το βράσιμο. Κύριος οίδε γιατί ...
Shocked Shocked 
Εμενα με εκνευριζει γιατι ποτε δεν ξερω αν τα επλυνα αρκετα.
Γουσταρω πολυ το καθαρισμα των εντερων για τη μαγειριτσα. Μονο αυτο όμως, όχι όλο το υπόλοιπο.
Φταίω εγώ τώρα να σου ρίξω Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ;;;

60 Απ: OI ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ στό Σαβ Aug 10, 2013 3:02 pm

georgia78

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
πωπω μητσαινα σου αρεσει το χειροτερο μου......για να μπει χορτο στο σπιτι πρεπει να ειναι πλυμενο εχω μεγαλη φοβια με τα σκουλικιαMad Mad  και δεν βαζω το χερι μου σε χορτα αν πρωτα δεν τα πλεινει καποιος αλλος ετσι μου τα αγοραζει η μαμα η ο αντρας μου τα πλενουν και μου τα φερνουνVery Happy ψυχολογο η ψυχιατρο θελω το ξερω αλλα δεν αντεχω ουτε στην ιδεα να δω σκουλικιEmbarassed Embarassed Embarassed 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your blog