Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από RITAKI30 Σήμερα στις 5:32 am

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11
από μαρακι27 Σήμερα στις 4:56 am

» egkyoules iounioy-iouliou 2015
από maro28 Σήμερα στις 2:50 am

» χαμηλο βαρος εμβρυου.τι φταιει?
από thali-alex Χθες στις 11:29 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από jollie Χθες στις 1:55 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από anmar Χθες στις 6:13 am

» Είμαι μαμά και αισθάνομαι μόνη!
από stilvy1982 Χθες στις 5:36 am

» Δωρεα μαλλιων
από mpoumpou16 Χθες στις 5:26 am

» για Μανουλες απο επαρχια που γεννησαν Αθηνα???
από star30 Χθες στις 4:09 am

» ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΜΕ ΘΕΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ?
από κουνελάκι Δευ Jan 26, 2015 3:33 am

» Πωλούνται καθισματακια αυτοκινητου primo viaggio
από stellitsa80 Δευ Jan 26, 2015 2:31 am

» ΚΡΕΜΕΣ ΚΑΙ ΘΗΛΑΣΜΟΣ
από mariatsak Κυρ Jan 25, 2015 11:53 pm

» ΑΝΤΑΛΑΖΩ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΑ
από mariatsak Κυρ Jan 25, 2015 11:38 pm

» Τεστ πριν την καθυστερηση..
από Marianito Κυρ Jan 25, 2015 8:08 am

» μανούλες Αυγούστου Σεπτεμβρίου 2015
από star30 Σαβ Jan 24, 2015 12:50 pm

» ΒΑΠΤΙΣΗ - Συνδυάστε τα πάντα ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ: Πακέτο Νονού με Φίνο Γούστο, Δημιουργικές Μπομπονιέρες, Επώνυμα Προσκλητήρια, Απίθανη διακόσμηση, Καταπληκτικά Cupcakes & Cookies όλα συνδυασμένα αρμονικά!
από Βίκυ Τετ Jan 21, 2015 12:41 am

» Tι μου συμαβαινει?
από NantiaN Τρι Jan 20, 2015 1:30 pm

» Mam Jam!!!!
από tsifaki Κυρ Jan 18, 2015 9:25 am

» www.candyland .gr
από candyland Κυρ Jan 18, 2015 1:06 am

» διαγωνισμος στο blog Μου
από PAMICHA Σαβ Jan 17, 2015 3:12 pm

» ΦΙΛΕς ΑΠΟ ΤΟ ΒΟΛΟ
από PAMICHA Σαβ Jan 17, 2015 3:10 pm

» 17 εβδομάδες και 6 ημέρες κράτησε το όνειρο μου!!!!
από PAMICHA Σαβ Jan 17, 2015 3:09 pm

» Βόρεια Προάστια catering!!!
από Areti2 Σαβ Jan 17, 2015 12:30 pm

» ΠΡΟΣΦΟΡΑ 70 ΕΥΡΩ!!! ΣΥΝΤΡΙΒΑΝΙ ΣΟΚΟΛΑΤΑΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΠΑΡΤΥ
από Melini Σαβ Jan 17, 2015 8:32 am

» ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΣ ΠΑΓΩΤΑΤΖΗΣ ΓΙΑ ΒΑΠΤΙΣΗ
από Melini Σαβ Jan 17, 2015 7:38 am

» Προσφορά Πακέτου Βάπτισης!!!!
από Nat82 Σαβ Jan 17, 2015 1:21 am

» γυναικολογοι απο θεσ/νικη?
από maria-gts Παρ Jan 16, 2015 10:34 am

» Μαγικοί Γάμοι & Βαπτίσεις γεμάτες φαντασία.
από Βίκυ Πεμ Jan 15, 2015 1:18 am

» ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
από maria-gts Τετ Jan 14, 2015 4:16 am

» χειροποίητα προσκλητήρια- μπομπονιέρες
από mpempakos Τετ Jan 14, 2015 1:46 am

» Χειροποίητες Βυζαντινές Εικόνες
από maniatx Τρι Jan 13, 2015 1:49 am

» ζητούνται άδεια κουτιά γάλακτος FREZYLAC
από viki1988 Τρι Jan 13, 2015 12:44 am

» ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΓΙΑ ΝΗΠΙΑΚΙ ΣΤΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ;
από edrinia Δευ Jan 12, 2015 2:02 pm

» η εξεταση papp a γραφεται απο τον εοππυ;
από maria1984 Δευ Jan 12, 2015 2:03 am

» Μετα απο διακοπη κυησης για ιατρικους λόγους , μετα απο πόσους μήνες μείνατε ξανά εγκυος
από tsifaki Δευ Jan 12, 2015 1:38 am

» Επιληπτικες κρισεις στην εγκυμοσυνη
από Gia Κυρ Jan 11, 2015 10:49 am

» Πωλειται Γαλα Humana 1
από ogeo Κυρ Jan 11, 2015 9:43 am

» Χαριζεται πλειμομπιλ
από αποστολοσ Κυρ Jan 11, 2015 9:20 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2015
από lili lille Παρ Jan 09, 2015 10:22 pm

» θηλασμος και περιοδος?
από tsifaki Παρ Jan 09, 2015 7:30 am

Παρόντες χρήστες
675 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 5 μέλη, 2 μη ορατοί και 668 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

maria_dou, maro28, RITAKI30, roulakriti, ΖΩΗ13

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Tziz

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:ΟΤΑΝ ΛΕΜΕ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΦΟΒΑΤΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ,ΕΝΝΟΟΥΜΕ ΝΑ ΣΕΒΕΤΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΤΟΝ ΣΚΙΑΖΕΤΑΙ!!!ΕΛΕΟΣ!!!!ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΚΟΜΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΑΝΤΙΛΗΨΕΙΣ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΓΕΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΠΙΟ ΜΠΡΟΣΤΑ!!!!!ΕΓΩ,ΜΙΛΩΝΤΑΣ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΠΟΤΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΗΘΕΛΕ ΟΛΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ.ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΜΩΣ!!!!ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ,ΠΟΥ ΤΑ ΗΘΕΛΕ ΟΛΑ ΣΤΟ ΧΕΡΟ ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΕΤΕ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕ ΑΡΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!ΔΕΝ ΕΒΡΙΣΚΕ ΕΤΟΙΜΟ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ,ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΠΛΥΜΕΝΑ ΚΑΘΑΡΑ , ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΔΙΑΒΑΣΜΕΝΑ ,ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ???ΠΟΙΟΣ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ??Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ!!!!!!

Καλημέρα Γεωργία!
Έτσι είναι ο παππούς μου. Ακριβώς όμως. Ο μπαμπάς μου είναι πολύ rock τύπος και δεν έχει τέτοιες αντιλήψεις. Όχι ότι κούνησε ποτέ το δαχτυλάκι του αλλά διαταγές δεν έδωσε ποτέ ούτε παραπονέθηκε ποτέ. Δεν έχει φαΐ? Δεν πειράζει. Πατάτες κι αυγά! Έτσι είναι και ο άντρας μου.

Ο πρώην μου πάλι ήταν κάααααπως έτσι. Μισό και μισό. Μία κρύο και μια ζέστη. ΜΙΑ ΦΟΡΑ γύρισα από τη δουλειά και μου είχε φτιάξει φαγάκι και έβαλα τα κλάματα από τη συγκίνηση και την ευχαρίστηση... Ήρθε επίσκεψη ο αδερφός του και η νύφη του και τους ρωτάω "παιδιά να φτιάξω καφεδάκια?" και πετάγεται πρώτος ο δικός μου και λέει: "Ένα φραπέ γλυκό με γάλα. Α και βάλε κι αυτό στα άπλυτα" και βγάζει την μπλούζα του και μου την πετάει κουβάρι να την πιάσω. Ούτε καν στα πλαίσια της φιλοξενίας, δεν είχε την ευγένεια, όχι να σηκωθεί να με βοηθήσει, αλλά να περιμένει πρώτα να μου πουν οι άλλοι τι θέλανε να πιουν... Αυτοί οι άντρες δε θα στεριώσουν ποτέ σε μια σχέση -πιστεύω- εκτός να βρουν μια σαν αυτές που περιγράφει η mama katerina.
Ούτε χρόνο δεν άντεξα. Μετά από 8 μήνες συγκατοίκησης (και 9χρόνια συνολικά) την έκανα με ελαφρά πηδηματάκια...

βανια

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν ειναι οτι η θεια εχει μεγαλωσει ετσι μια και ειναι αδεφη της μανας μου αλλα εχει την νοοτροπια μην τυχον και χαθει ο γαμπρος ,τα εκανε εκεινη μπαχαλο στη δικη της ζωη και τωρα συνεχισε καιμε την κορη της αλλα παει καιμε την εγγονη της . Η θεια εμεινε 19 χρονια αρραβωνιασμενη μην τυχον και χασει τον αντρα και βιαστηκε να παντρεψει την κορη της ευτυχως που η ξαδεφη μου προσπαθει να μην αφησει να κατστρεψουν και τη ζωη της μικρης .
με ενοχλει φοβερα ο τροπος που μιλαει ο αντρας και στη γυναικα του αλλα ακι στη κορη του θα μου πειτε αυτα ειναι δικα τους αλλα οταν την αποκαλει ζωον η της λεει δεν φτανει που σε παω βολτα βγαζεις και γλωσσα τρελλαινομαι εν τωμεταξυ βλεπουν εμενα που με τον νατρα μου η σχεση μας ειναι ακρως δημοκρατικη και λευθερη και η θεια εχει παθει κριση πανικου μου ελεγε οτι δνε τον σεβομαι και οτι δνε ειναι σωστο ετσι λιπον και εγω της τα εχωσα και της ειπα οτι να κοιταει τη παρτη της εν τω μεταξυ της τα ειπε και ο αντρας μου

koukida

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aυτά που διαβασα (δεν ειχα χρονο να διαβασω και τις απαντησεις των κοριτσιων)μου ξενίζουν- ειλικρινά- δεν εχω και ουτε ποτε θα ειχα καμια σχεση με τετοιους ανθρωπους και τοσο κολλημενα μυαλά. ερχονται απο την προπολεμικη εποχη, και εγω θα προτεινα να γελας απλά κοπέλα μου οταν ακους- συγνωμη- ηλιθιότητες- και να μην απαντας καν...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Have a free blog with Sosblogs