Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» μηπως ειμαι εγκυος ???
από ina28 Σήμερα στις 12:09 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #21
από mamagoriou29 Χθες στις 11:07 pm

» απορρυπαντικα planet
από Tinkerbell10 Χθες στις 10:53 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από maria2013 Χθες στις 8:30 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!!
από demaki88 Χθες στις 8:00 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!!
από AngelMommy Χθες στις 7:17 pm

» Πίεση από τους γύρω για παιδί
από Catty Χθες στις 6:15 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133
από anabela Χθες στις 6:09 pm

» Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #5
από Alexandra23 Χθες στις 5:06 pm

» Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!!
από Tintail Χθες στις 4:40 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2014!!!!
από Lollipop83 Χθες στις 4:14 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #11#
από stel87 Χθες στις 3:56 pm

» Καλος Παιδιατρος στον Πειραια!
από fatsoulini Χθες στις 12:34 pm

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΜΠΡΕΛΟΚ ΚΟΡΩΝΑ.....
από φραουλα Χθες στις 9:10 am

» Κερί στα αυτάκια
από dimitra al Τρι Apr 22, 2014 10:42 pm

» Εγγραφη σε Δημοσιο Παιδικο Σταθμο
από sofia lara Τρι Apr 22, 2014 10:15 pm

» !!!!MAD ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ Βάπτισης- WEVENT.GR
από Βίκυ Τρι Apr 22, 2014 9:49 am

» ΕΛΑΦΡΩΣ ΑΥΞΗΜΕΝΗ ΑΥΧΕΝΙΚΗ!!!
από Mariza_30 Τρι Apr 22, 2014 9:32 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!!
από maria maroui Δευ Apr 21, 2014 10:24 pm

» Διαβήτης (κύησης)
από NIKH990990 Δευ Apr 21, 2014 7:11 pm

» Μετα απο ποσες σπερματεγχυσεις εγινε το θαυματακι;;
από ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ Δευ Apr 21, 2014 1:59 pm

» Σεξ στην εγκυμοσυνη?
από κοκκινοσκουφιτσα Δευ Apr 21, 2014 9:50 am

» παραπανίσια κιλα...
από kiki_28 Δευ Apr 21, 2014 12:48 am

» ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ
από κουνελάκι Κυρ Apr 20, 2014 10:45 pm

» ευχαριστημενες απο τον παιδικο σταθμος σας και γιατι??
από filenada Κυρ Apr 20, 2014 5:33 pm

» ΤΡΙΔΥΜΑ!!!
από magicmouse Σαβ Apr 19, 2014 6:14 pm

» πράσινος άργιλος
από acer Παρ Apr 18, 2014 8:34 pm

» ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ
από μιτατα Πεμ Apr 17, 2014 6:21 pm

» ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ; #3
από poppaki Πεμ Apr 17, 2014 11:18 am

» ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗ CLUB!!!
από kateri Τετ Apr 16, 2014 11:05 pm

» ΕΧΕΤΕ ΜΠΕΙ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΣΑΣ;;;;
από spiridoula27 Τετ Apr 16, 2014 3:20 pm

» ΝΚ ΕΞΕΤΑΣΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ
από ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ Τετ Apr 16, 2014 12:30 pm

» Μανικιουρ-πεντικουρ-Τεχνητα νυχια-φρυδια-διατροφη
από Eirinomama Τετ Apr 16, 2014 12:11 pm

» Colorful Memories - Χειροποιητα Βιβλια ευχων
από momirene Τετ Apr 16, 2014 9:23 am

» ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!
από filenada Τρι Apr 15, 2014 7:41 pm

» Baby diper cake και συμβουλές
από Miaki Τρι Apr 15, 2014 3:12 pm

» Γάλα FREZYLAC-PURE βιολογικό 0-6 μηνών
από eleftherna Τρι Apr 15, 2014 12:59 pm

» Ποιο αντιηλιακό να πάρω??
από bebaki Τρι Apr 15, 2014 9:21 am

» TI NA KANΩ ΜΕ ΤΟ ΝΟΝΟ ΜΑΣ?
από filenada Δευ Apr 14, 2014 8:11 pm

» ΠΝΕΥΜΟΝΟΛΟΓΟΣ ΣΟΣ
από jijel Δευ Apr 14, 2014 12:10 pm

Παρόντες χρήστες
334 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 5 μέλη, 0 μη ορατοί και 329 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

anabela, Anastazia2801, mariameint, marlyt, μιτατα

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Tziz

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:ΟΤΑΝ ΛΕΜΕ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΦΟΒΑΤΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ,ΕΝΝΟΟΥΜΕ ΝΑ ΣΕΒΕΤΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΤΟΝ ΣΚΙΑΖΕΤΑΙ!!!ΕΛΕΟΣ!!!!ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΚΟΜΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΑΝΤΙΛΗΨΕΙΣ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΓΕΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΠΙΟ ΜΠΡΟΣΤΑ!!!!!ΕΓΩ,ΜΙΛΩΝΤΑΣ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΠΟΤΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΗΘΕΛΕ ΟΛΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ.ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΜΩΣ!!!!ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ,ΠΟΥ ΤΑ ΗΘΕΛΕ ΟΛΑ ΣΤΟ ΧΕΡΟ ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΕΤΕ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕ ΑΡΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!ΔΕΝ ΕΒΡΙΣΚΕ ΕΤΟΙΜΟ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ,ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΠΛΥΜΕΝΑ ΚΑΘΑΡΑ , ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΔΙΑΒΑΣΜΕΝΑ ,ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ???ΠΟΙΟΣ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ??Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ!!!!!!

Καλημέρα Γεωργία!
Έτσι είναι ο παππούς μου. Ακριβώς όμως. Ο μπαμπάς μου είναι πολύ rock τύπος και δεν έχει τέτοιες αντιλήψεις. Όχι ότι κούνησε ποτέ το δαχτυλάκι του αλλά διαταγές δεν έδωσε ποτέ ούτε παραπονέθηκε ποτέ. Δεν έχει φαΐ? Δεν πειράζει. Πατάτες κι αυγά! Έτσι είναι και ο άντρας μου.

Ο πρώην μου πάλι ήταν κάααααπως έτσι. Μισό και μισό. Μία κρύο και μια ζέστη. ΜΙΑ ΦΟΡΑ γύρισα από τη δουλειά και μου είχε φτιάξει φαγάκι και έβαλα τα κλάματα από τη συγκίνηση και την ευχαρίστηση... Ήρθε επίσκεψη ο αδερφός του και η νύφη του και τους ρωτάω "παιδιά να φτιάξω καφεδάκια?" και πετάγεται πρώτος ο δικός μου και λέει: "Ένα φραπέ γλυκό με γάλα. Α και βάλε κι αυτό στα άπλυτα" και βγάζει την μπλούζα του και μου την πετάει κουβάρι να την πιάσω. Ούτε καν στα πλαίσια της φιλοξενίας, δεν είχε την ευγένεια, όχι να σηκωθεί να με βοηθήσει, αλλά να περιμένει πρώτα να μου πουν οι άλλοι τι θέλανε να πιουν... Αυτοί οι άντρες δε θα στεριώσουν ποτέ σε μια σχέση -πιστεύω- εκτός να βρουν μια σαν αυτές που περιγράφει η mama katerina.
Ούτε χρόνο δεν άντεξα. Μετά από 8 μήνες συγκατοίκησης (και 9χρόνια συνολικά) την έκανα με ελαφρά πηδηματάκια...

βανια

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν ειναι οτι η θεια εχει μεγαλωσει ετσι μια και ειναι αδεφη της μανας μου αλλα εχει την νοοτροπια μην τυχον και χαθει ο γαμπρος ,τα εκανε εκεινη μπαχαλο στη δικη της ζωη και τωρα συνεχισε καιμε την κορη της αλλα παει καιμε την εγγονη της . Η θεια εμεινε 19 χρονια αρραβωνιασμενη μην τυχον και χασει τον αντρα και βιαστηκε να παντρεψει την κορη της ευτυχως που η ξαδεφη μου προσπαθει να μην αφησει να κατστρεψουν και τη ζωη της μικρης .
με ενοχλει φοβερα ο τροπος που μιλαει ο αντρας και στη γυναικα του αλλα ακι στη κορη του θα μου πειτε αυτα ειναι δικα τους αλλα οταν την αποκαλει ζωον η της λεει δεν φτανει που σε παω βολτα βγαζεις και γλωσσα τρελλαινομαι εν τωμεταξυ βλεπουν εμενα που με τον νατρα μου η σχεση μας ειναι ακρως δημοκρατικη και λευθερη και η θεια εχει παθει κριση πανικου μου ελεγε οτι δνε τον σεβομαι και οτι δνε ειναι σωστο ετσι λιπον και εγω της τα εχωσα και της ειπα οτι να κοιταει τη παρτη της εν τω μεταξυ της τα ειπε και ο αντρας μου

koukida

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aυτά που διαβασα (δεν ειχα χρονο να διαβασω και τις απαντησεις των κοριτσιων)μου ξενίζουν- ειλικρινά- δεν εχω και ουτε ποτε θα ειχα καμια σχεση με τετοιους ανθρωπους και τοσο κολλημενα μυαλά. ερχονται απο την προπολεμικη εποχη, και εγω θα προτεινα να γελας απλά κοπέλα μου οταν ακους- συγνωμη- ηλιθιότητες- και να μην απαντας καν...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forums | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your free blog