Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 10
από Anastasie Χθες στις 11:45 pm

» Συνεχεις ιωσεις, φαρμακευτική αντιμετωπιση συμπτωματων
από Areti2 Χθες στις 10:56 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από lgyftog Χθες στις 10:32 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από Princess Χθες στις 8:44 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από αγγελακι στον ουρανο Χθες στις 7:28 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από anatoligew Χθες στις 6:37 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13#
από maria_dou Χθες στις 5:11 pm

» ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΗΣΩ ΤΗΝ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΓΑΛΑΤΟΣ ΠΟΥ ΘΥΛΑΖΩ?
από mariatsak Τρι Oct 21, 2014 9:34 am

» ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ INGLESINA TRILOGY
από RITAKI30 Τρι Oct 21, 2014 8:39 am

» Γιατρός στο Έλενα
από welcome 2 Δευ Oct 20, 2014 11:09 pm

» Ποσότητα ρυζαλευρου?
από kerasoula Δευ Oct 20, 2014 10:27 pm

» Τιναζεται στον υπνο του
από kerasoula Δευ Oct 20, 2014 10:15 pm

» Χοριακη & υπέρηχος δεν είδε τίποτα βοήθεια εαν ξερετε
από maro28 Δευ Oct 20, 2014 9:10 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από perperouna Δευ Oct 20, 2014 7:53 pm

» Διαιτολογος σε ζωγραφου κ γυρω περιοχες
από kikimam Δευ Oct 20, 2014 11:07 am

» παιδιατρος στην καλλιθεα
από victoria Κυρ Oct 19, 2014 10:10 pm

» αγχος με βαρος μωρου
από ANGEL Κυρ Oct 19, 2014 7:01 pm

» Αν η κορη σας έμενε έγκυος στην εφηβεία τι θα κάνετε ?
από supermama Παρ Oct 17, 2014 4:23 pm

» καρότσι καλαθούνα πάρκο κάθισμα ριλάξ προς πώληση
από vdimak Παρ Oct 17, 2014 1:23 am

» παθολογικη ζηλια απο την συνυφαδα μου;
από Chris_E Πεμ Oct 16, 2014 6:56 pm

» ποσο καιρο προσπαθουσατε για μωρακι??
από perperouna Πεμ Oct 16, 2014 5:34 pm

» τι μπορω να κανω???
από Ana Πεμ Oct 16, 2014 2:12 pm

» ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ
από mariatsak Τετ Oct 15, 2014 12:35 pm

» γινεται 2 χρονων και ακομα πινει γαλα τη νυχτα
από HappyMama Τρι Oct 14, 2014 11:22 pm

» Αυχενικη διαφανεια θεσσαλονικη
από jollie Τρι Oct 14, 2014 12:20 am

» Ψαχνω Φορεμα !!
από Ιφιγένεια Δευ Oct 13, 2014 11:29 pm

» Καδρακια για το παιδικο
από μιτατα Δευ Oct 13, 2014 11:09 pm

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από fatsoulini Δευ Oct 13, 2014 10:51 am

» Η Βάπτιση της Σόνιας μου!!!
από kerasoula Κυρ Oct 12, 2014 10:06 pm

» Γυναικολόγος Καραγιαννίδης Λάζαρος ;;;
από stavroula Κυρ Oct 12, 2014 9:30 pm

» THELW NA MEINW EGKUOS
από tsifaki Κυρ Oct 12, 2014 6:48 pm

» ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΟ.
από tsifaki Κυρ Oct 12, 2014 6:46 pm

» 17 εβδομάδες και 6 ημέρες κράτησε το όνειρο μου!!!!
από fatsoulini Κυρ Oct 12, 2014 4:55 pm

» σταγονες για τη λαρυγγιτιδα δοσολογια
από φραουλα Κυρ Oct 12, 2014 11:15 am

» Ζήλεια ανάμεσα στα αδέλφια (νήπια)
από HappyMama Παρ Oct 10, 2014 11:32 pm

» ΠΑΙΔΙΚΟΣ Η ΒΡΕΦΙΚΟΣ?
από HappyMama Παρ Oct 10, 2014 11:01 pm

» Χειροποίητα προσκλητήρια & μπομπονιέρες (ΝΕΕΣ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ!)
από mariameint Παρ Oct 10, 2014 7:18 pm

» Φτιαξτε εκχυλισμα βανιλιας
από howto Παρ Oct 10, 2014 6:47 pm

» Ναι, να τον φοβάστε τον θείο και τον ξάδελφο και τον παππού!
από ede37 Παρ Oct 10, 2014 12:11 am

» ΤΑΜΠΕΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ
από Helen M. Πεμ Oct 09, 2014 6:27 pm

Παρόντες χρήστες
607 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 12 μέλη, 0 μη ορατοί και 595 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Anastasie, Areti2, dimitra88, kat_laz, kikimam, lili lille, lou0410, maro28, primadona, Tinkerbell10, valgreg, εριφυλακι

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

1 ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ στό Κυρ Aug 29, 2010 9:27 pm

"είσαι η ζωή μου"

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!
ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΕΚΠΛΗΞΗ ΒΡΗΚΑ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΙΝΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΒΑΦΤΙΖΩ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ (ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΦΑΣΗ ΕΡΕΥΝΑΣ ΑΓΟΡΑΣ).
ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΩ ΣΕ ΣΤΟΛΙΣΜΟ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΥΦΟΡΕΘΕΙ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ.ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΕΣΜΕΥΤΩ ΕΠΙΣΗΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ(Π.Χ ΝΕΡΑΙΔΕΣ ΚΤΛ).ΘΕΛΩ ΚΑΤΙ ΩΡΑΙΟ ,ΑΠΛΟ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ. ΕΠΙΣΗΣ ΜΕ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΕΛΕΟΣ!!ΟΠΟΥ ΠΑΩ ΠΑΣΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΦΙΤΕΡΟΛ ΜΟΥ ΔΕΙΧΝΟΥΝ.ΤΑ ΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΩ.ΚΕΙΚ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΘΟΥΣΙΑΖΕΙ Η ΙΔΕΑ !! ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΧΕΙ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΕΙΝΑΙ ΣΟΚΟΛΑΤΙ ΜΕ ΡΟΖ !!! ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ???ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΚΑΤΙ ????

2 Απ: ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ στό Κυρ Aug 29, 2010 10:32 pm

Princess

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αφου δεν θες λουλουδια.... αν και μπορεις να βαλεις ελαχιστα.... μετρημενα........... μπορεις να στολισεις πχ την κολυμβηθρα με υφασματα.... πχ τουλι......... σε συνδυασμο 2 χρωματων, οπως ειπες σοκολατι και ροζ και μπορεις γενικα να παιξεις σε αυτα τα 2 χρωματα γενικα αφου δεν θες ενα συγκεκριμενο θεμα...

οσο για το κεραστικο, μπορεις να διαλεξεις οοοο,τι θελεις, φτανει να γινεται να στο τυλιξουνε.... οπου και το περιτυλιγμα σου θα ναι παλι σε αυτους τους 2 χρωματισμους....

καλη διοργανωση!

3 Απ: ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ στό Κυρ Aug 29, 2010 10:45 pm

mamametriazouzounakia

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Τα χρώματα που λες ειναι απλα... ΥΠΕΡΟΧΑ... οσο γι κερασματα... υπαρχουν πολλες και υπεροχες ιδεες... βαζακια με μαρμελαδα (οχι γλυκο του κουταλιου που φορεθηκε πολυ) ή με υποβρύχιο !!!
Υπάρχουν πολλεςςςςςςςς ιδεες... θα επανελθω...

http://familyclubproducts.blogspot.com

4 Απ: ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ στό Δευ Aug 30, 2010 12:10 am

markellajohny

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα!!!λοιπον σαν συνδιασμος το σοκολατι με ροζ ειναι ο αγαπημενος μου!!!για γλυκακια θα μπορουσες να προσφερεις cupcakes με ζαχαροπαστα σε αυτους τους χρωματισμους, οπου υπαρχουν απειρα σχεδια, ορεξη να εχεις για ψαξιμο. δεν ειναι ομως και τοσο οικονομικα στο εμποριο, δεν ξερω εαν θα ειχες τη διαθεση να φτιαξεις μονη σου, ειναι πολυ ευκολο. πως θα σου φαινοταν εαν εκανες θεμα παγωτακια? εκει με παραπεμπει αυτος ο συνδιασμος χρωματων. μπορεις να βαλεις σοκολατι με ροζ υφασμα στην κολυμπηθρα και να φτιαξεις μικρα παγωτακια απο κεραμικη πορσελανη και να τα κρεμασεις επανω. δεν ξερω εαν πιανει το χερι σου.αθηνα μενεις?

5 Απ: ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ στό Δευ Aug 30, 2010 9:06 am

athina24

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα.....για κερασμα μπορεις να πας σε ενα φουρνο η ζαχαροπλαστειο και να ζητησεις οτι θελεις....εγω για παραδειγμα δεν ηθελα ουτε παστακι ουτε προφιτερολ.....επειδη ηταν καλοκαιρη στην αρχη σκεφτηκαμε εκμεκ αλλα στο τελος αλλαξα γνωμη και φτιαξαμε ταρτες με φρουτο(ανανα,κερασι)και ειναι αρκετα οικονομικο και σε ικανοποιητικο μεγεθος(εμεις τα φτιαξαμε μονοι μας αφου εχουμε φουρνο)και τα φτιαξαμε και σε πελατισσα και ειπε οτι ηταν ολοι ικανοποιημενοι!κατι αλλο που ειδα (μετα τη βαφτιση μας)μπισκοτακι σε σχηματακαια διαφορα οπου απο πανω εχουν ζαχαροπαστα σε διαφορα χρωματα και απο πανω γραμμενο το ονομα του παιδιου αι τυλιγμενο σε σακουλακι...επισης γλειφιτζουρια....πιστευω να βοηθησα....

6 Απ: ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ στό Δευ Aug 30, 2010 11:14 am

evita83

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mamametriazouzounakia έγραψε:Τα χρώματα που λες ειναι απλα... ΥΠΕΡΟΧΑ... οσο γι κερασματα... υπαρχουν πολλες και υπεροχες ιδεες... βαζακια με μαρμελαδα (οχι γλυκο του κουταλιου που φορεθηκε πολυ) ή με υποβρύχιο !!!
Υπάρχουν πολλεςςςςςςςς ιδεες... θα επανελθω...

giname duo!!sto mualo mou eisai!!!!!

7 Απ: ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ στό Δευ Aug 30, 2010 1:46 pm

katsaridoula

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα και με το καλο η βαφτιση!το μονο που θα δυσκολευτητε λιγακι ειναι με τα ρουχα γιατι πεφτετε πανω στην αλλαγη καλοκαιρινα-χειμωνιατικα και προσεχε μη σου πασαρουν καλοκαιρινα ρουχα.περσυ που εγινα νονα τον οκτωμβριο ολοι μου εδειχναν καλοκαιρινα και οτι τετοια περνουν αλλα τελικα με πολυ τρεξιμο βρηκα χειμωνιατικα μη μας κρυωνε και το παιδι.
τα χρωματα που εχεις διαλεξει ειναι τελεια!στην κολυμπηθρα μπορεις να βαλεις υφασματα σε ροζ και καφε και πολλες κορδελες.για γλυκο μπορεις να βαλεις και cheececake,ταρτακια με φρουτα οπως ειπε μια κοπελα ή με σοκολατα,μους σοκολατα,καρυδοπιτα απο κατω και απο πανω κρεμα,κοκ ε αυτα αμα σκεφτω κατι αλλο θα σου πω Smile

http://neamageirisa.blogspot.com

8 Απ: ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ στό Δευ Aug 30, 2010 2:01 pm

markellajohny

δε θελω να σε αγχωσω αλλα τα βαπτιστηκα τα εχετε βρει?γιατι εξαρταται απο το καθε μαγαζι το ποσο συντομα μπορουν να στα παραδοσουν.

9 Απ: ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ στό Δευ Aug 30, 2010 2:36 pm

"είσαι η ζωή μου"

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσια καλησπερα!!σας ευχαριστω παρα πολυ ολες που μου απαντησατε!!Αθηνα μενω εμενα τα χερια μου δεν πιανουν καθολου,οποτε βαζω μονο το γουστο μου και ετσι ολα πρεπει να τα βρω ετοιμα.βεβαια δεν εχω κ χρονο ουτε καν για να βγω στα μαγαζια κ να ψαχνω.κινουμαι μεσω internet!!βαφτιστικα εχουμε βρει βεβαια εκει δεν παιζει το σοκολατι ,ειναι σε ροζ αποχρωση και ειναι λιτα κ αριστοκρατικα!!σε θεματα διακοσμησης δεν εχω βρει κατι ακομα αλλα κατι παιζει με τα γλυκα.βρηκα ενα μαγαζι στη Νικαια(δεν λεω ονομα,μηπως θεωρηθει διαφιμιση)και στην σελιδα του εχει πολυ ωραια πραγματα κ γουστοζικα.εκει θα παω να δω μηπως βρω κατι.ειχε κατι φαμνταστικα εκλερ(μαλλον ατομικα) για βαφτιση με ροζ γλασο και κατι ασπρες μαργαριτες ,κατι σοκολατενια ποπ κορν κ γενικα ειδα διαφορα.μολις παω θα σας πω λεπτομερειες.τωρα οσον αφορα την διακοσμηση μου ρθε εχτεσ να βαλω αριστερα και δεξια στην πορτα 2 ξυλινες σκαλες (αυτες που μοιαζουν παλιες) μακαρι να τις βρω σε ροζ και να ακουμπησω κατι (δεν ξερω τι)πανω σε καθε σκαλοπατακι!!μου αρεσουν πολυ καθετες κρεμαστες κορδελες (εννοειται θα τις βαλω σε σοκολατι κ ροζ) και στο τελειωμα τους ισως να σκεφτω να δεσω και κατι!!εκει που θελω να δωσω εμφαση ειναι στο τραπεζι εξω απο την εκκλησια με ποικιλια απο γλυκα κ ζαχαρωτα!!τουλαχιστον οτι τρωγεται θα το ευχαριστηθει ο κοσμος!!αυτα!!προς το παρον!!πως σας φαινονται???ειμαι σε καλο δρομο???παντως κοριτσια ευχαριστω για το χρονο σας που μου απαντησατε και σορυ για το μακριναρι μυνημα!!

10 Απ: ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ στό Δευ Aug 30, 2010 2:49 pm

marizakismom

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
λιγα απο τα απειρα που βρηκα..
http://3.bp.blogspot.com/_mVNQFjdp3b0/SL3HwVSubCI/AAAAAAAAAkg/bTfyReyLMCg/s1600/9-3%2BWW%2B-%2BBrown%2Band%2Bpink%2Bwedding%2Bcopy.jpg

http://www.myfavoritefavors.net/pink%20and%20brown%20girl%20pot.jpg

http://www.myfavoritefavors.net/brown%20and%20pink%20hearts.jpg

http://www.favorsandflowers.com/images/pink-brown-linen-favor-box-details.jpg

http://ep.yimg.com/ca/I/yhst-18249483873275_2117_235639569

http://ep.yimg.com/ca/I/yhst-18249483873275_2117_47827057

http://mamavino.files.wordpress.com/2009/07/pink-brown-wedding-cupcake-sandy-mommycakes-jogja.jpg?w=458&h=600
Very Happy Very Happy

11 Απ: ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ στό Δευ Aug 30, 2010 3:00 pm

markellajohny

ρε κουμπαρα μου ανοιξες την ορεξη μεσημεριατικα και δεν κανει να φαω και γλυκο!!!φτου σου!!!

12 Απ: ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ στό Δευ Aug 30, 2010 3:04 pm

ANGEL

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Για γλυκό είναι ωραίο το εκλέρ με κάλυψη χρωματιστή από πάνω (αυτό σκέφτομαι να κάνω στη δικιά μας βάφτιση) αλλά και μακαρούν που διατηρείται καλύτερα λόγω ζέστης.Εξαιρετική ιδέα είναι το καροτσάκι με παγωτό αλλά δε γνωρίζω τιμές.

13 Απ: ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ στό Δευ Aug 30, 2010 3:21 pm

marizakismom

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ωραιο το εκλερακι,οντως..το παγωτο νομιζω οτι ειναι ακριβουτσικο..

14 Απ: ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ στό Δευ Aug 30, 2010 3:22 pm

marizakismom

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="markellajohny"]ρε κουμπαρα μου ανοιξες την ορεξη μεσημεριατικα και δεν κανει να φαω και γλυκο!!!φτου σου!!![/quote]

κορτιζονη?

15 Απ: ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ στό Δευ Aug 30, 2010 3:33 pm

markellajohny

ναι Mad Mad Mad
παλι!!!!

16 Απ: ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ στό Δευ Aug 30, 2010 4:47 pm

"είσαι η ζωή μου"

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ANGEL ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΧΡΩΜΑΤΙΣΤΑ ΜΑΚΑΡΟΝ ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΕΙ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΘΑ ΠΑΡΩ ΜΑΚΑΡΟΝ!!!ΕΙΝΑΙ ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΠΟΛΥ ΜΕ ΣΟΚΟΛΑΤΑ.
MARIZAKISMOM ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ!!ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥΝ !!ΠΑΙΔΙΑ ΤΑ ΠΟΠ ΚΟΡΝ ΜΕ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΣΑΝ ΙΔΕΑ??? Very Happy ΕΧΕΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΚΑΙ ΡΟΖ ΜΕ ΖΑΧΑΡΗ !!

17 Απ: ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ στό Δευ Aug 30, 2010 5:23 pm

markellajohny

πρεπει να ειναι τελεια!!δεν εχω δοκιμασει αλλα ακουγεται γιαμι γιαμι!!!

18 Απ: ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ στό Δευ Aug 30, 2010 5:44 pm

DiMa

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Για τις σκαλες που λες να βαλεις εξω απο την εκκλησια μπορεις να παρεις και ξυλινες που θα ειναι καφε και να κρεμασεις μπαλες απο ροζ λουλουδια και κορδελες!

19 Απ: ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ στό Δευ Aug 30, 2010 6:00 pm

DiMa

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Αλλη μια προταση [You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

20 Απ: ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ στό Δευ Aug 30, 2010 6:22 pm

markellajohny

DiMa έγραψε:Αλλη μια προταση [You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

πανεμορφο!!!!συγχαρητηρια!!!απο τους ωραιοτερους στολισμους που εχω δει!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create a blog