Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» ΔΙΑΒΗΤΗΣ ΚΥΗΣΗΣ
από efil87 Σήμερα στις 1:58 pm

» Μικρες μανουλες!!!
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Σήμερα στις 1:56 pm

» ΔΙΑΒΗΤΗΣ ΚΥΗΣΗΣ
από efil87 Σήμερα στις 1:47 pm

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Σήμερα στις 1:42 pm

» Κακόβουλοι χρήστες!!
από μιτατα Σήμερα στις 1:38 pm

» Εγκυουλες Δεκεμβριου 2014!!!
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Σήμερα στις 1:38 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από mamagoriou29 Σήμερα στις 1:36 pm

» Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!!
από ΖΩΗ13 Σήμερα στις 1:24 pm

» Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140
από katerinoula Σήμερα στις 1:21 pm

» ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩ ΜΩΡΑΚΙ
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Σήμερα στις 1:18 pm

» τεστ με αχνη γραμμη
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Σήμερα στις 1:15 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από efaki27 Σήμερα στις 12:57 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από jollie Σήμερα στις 12:17 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!!
από valgreg Σήμερα στις 11:12 am

» ΕΣΠΑ 2014 - 2015 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
από Silver away Σήμερα στις 11:09 am

» για να περασει η ωρα:( σας εχουν κανει οι γιαγιαδες την μαγκανια με τον σταυρο???)
από marthafy Σήμερα στις 10:43 am

» Χαμηλη χοριακη !!
από stilvy1982 Σήμερα στις 10:14 am

» b'epipedou!
από stilvy1982 Σήμερα στις 10:03 am

» Καμπυλη ζαχαρου ποτε πρεπει να την κανω
από stilvy1982 Σήμερα στις 10:00 am

» Πολλα υγρα
από stilvy1982 Σήμερα στις 9:52 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από eftixia Σήμερα στις 9:52 am

» Club Αυπνιας!
από zenaki Σήμερα στις 9:09 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2014!!!!
από vblue Σήμερα στις 1:41 am

» ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΝΑ ΤΟΥ
από Stevi_tasos Χθες στις 11:14 pm

» Μαμα στα 40
από Stevi_tasos Χθες στις 11:10 pm

» το τεστ μου... κ εχω μπερδευτει!!
από Stevi_tasos Χθες στις 10:52 pm

» Καλημερα κι απο εμενα!
από zenaki Χθες στις 10:48 pm

» ΠΛΥΣΙΜΟ ΔΟΝΤΙΩΝ
από ANGEL Χθες στις 10:39 pm

» είμαι καινούρια αλλά..
από margdimitra Χθες στις 8:34 pm

» Μ Α Κ Α Ρ Ι !!
από zenaki Χθες στις 7:17 pm

» σας εχει συμβει;
από maro28 Χθες στις 6:16 pm

» ευχαριστημενες απο τον παιδικο σταθμος σας και γιατι??
από zenaki Χθες στις 6:01 pm

» ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ
από ANGEL Χθες στις 6:00 pm

» ΕΣΠΑ 2014 -2015
από Stevi_tasos Χθες στις 5:57 pm

» ΜΑΜΑΔΕΣ ΣΕ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
από zenaki Χθες στις 5:21 pm

» ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ;
από ANGEL Χθες στις 5:08 pm

» ΣΗΦΗΣ ΚΡΟΚΟΔΕΙΛΑΚΗΣ - ΟΛΑ ΤΑ ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ ΣΤΟ ΡΕΘΥΜΝΟ
από Stevi_tasos Χθες στις 4:42 pm

» ΟΙ 8 ΣΥΝΗΘΕΣΤΕΡΕΣ ΑΣΘΕΝΕΙΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ!
από Stevi_tasos Χθες στις 4:17 pm

» ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ ΣΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ
από Stevi_tasos Χθες στις 4:13 pm

» Επιθυμία...
από Stevi_tasos Χθες στις 4:09 pm

Παρόντες χρήστες
669 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 33 μέλη, 1 μη ορατός και 635 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

argiro_13, Catty, danae_93, demaki88, Despoinaki123, efaki27, efil87, elila, elpidenia, fanouria, iouliana, jollie, kate_85, katerina 28, Lollipop83, love4, mamagoriou29, maria maroui, marlyt, mhtsaina, mikrimama, pennytol, Psaraki, roxanne87, snoopy, thali-alex, valgreg, Ευούλι, ΖΩΗ13, Σοφία η μέλλουσα μανούλα, Σοφία83, μαρακι27, μιτατα

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

21 Απ: ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΙ ΕΡΜΗΝΕΙΕΣ!! στό Πεμ Jul 04, 2013 9:38 pm

darsel

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
nanakaboubou έγραψε:εμενα παλι τι με συμβενει εδω και δυο νυχτες?? εχω ενδοεποικινωνια με το δωματιο τηε μικρης και παντα το εχω στην πριζα γιατι ξεφοστιζει γρηρορα.. εχει που λετε δυο μερες που με ξυπναει ο ηχος απο αυτο που εχω στο δωματιο μου η ειδοποιηση οτι δεν εχει μπαταρια βουηζει... καταλαβαινω οτι εχει πεσει το ρευμα και σηκωνομαι να δω το μωρο που ειναι σκοταδι  ολο αυτο και τις δυο μερες απανοτα στης 6 με το που σηκωνομαι βλεπω το μωρο και φτανω στο σαλονι ακουγοντε οι διακοπτες και ερχετε το ρευμα.. κοριτσια την πρωτη λεω οκ τυχαια αλλα την  δευτερη εγινε ακριβως το ιδιο στο ιδιο σημειο που ημουν εκει μου ξανα ετυχε και ηρθε παλι το ρευμα αρχισα και γω να στυαρωκοπιεμαι και λεω τι γινετε ρε πουστη μου

χαχαχα μαρη εισαι πολυ φοβιτσιαρα!!!! βρε μην κανεις ετσι και μεταδιδεις και στο παιδι τον φοβο σου! λεγε εκεινη την ωρα που φοβασαι "καλο κι ευλογημενο" και να δεις ποσο καλυτερα θα νιωσεις!

22 Απ: ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΙ ΕΡΜΗΝΕΙΕΣ!! στό Πεμ Jul 04, 2013 9:40 pm

anampel

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nanakaboubou έγραψε:εμενα παλι τι με συμβενει εδω και δυο νυχτες?? εχω ενδοεποικινωνια με το δωματιο τηε μικρης και παντα το εχω στην πριζα γιατι ξεφοστιζει γρηρορα.. εχει που λετε δυο μερες που με ξυπναει ο ηχος απο αυτο που εχω στο δωματιο μου η ειδοποιηση οτι δεν εχει μπαταρια βουηζει... καταλαβαινω οτι εχει πεσει το ρευμα και σηκωνομαι να δω το μωρο που ειναι σκοταδι  ολο αυτο και τις δυο μερες απανοτα στης 6 με το που σηκωνομαι βλεπω το μωρο και φτανω στο σαλονι ακουγοντε οι διακοπτες και ερχετε το ρευμα.. κοριτσια την πρωτη λεω οκ τυχαια αλλα την  δευτερη εγινε ακριβως το ιδιο στο ιδιο σημειο που ημουν εκει μου ξανα ετυχε και ηρθε παλι το ρευμα αρχισα και γω να στυαρωκοπιεμαι και λεω τι γινετε ρε πουστη μου
παιδι μου σκοταδι στο δωματιο?ααα τα κανεις και εσυ θριλερ τα πραγματα εποικινωνια με τα ουφο μιου μιου μιου........κατι μου θυμιζει αυτο στο ιδιο σημειο.........περιεργα πραγματα εγω το απεχθανομε το σκοταδι με πιανει τρελα.............

23 Απ: ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΙ ΕΡΜΗΝΕΙΕΣ!! στό Πεμ Jul 04, 2013 10:09 pm

iouliana

φαντασμα μου μυριζεταιaffraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid 

και χωρις πλακα νανα τωρα, αν φοβασαι βαζε μια εικονιτσα κατω απο το μαξιλαρι σου και ηρεμησε μαλλον εισαι πολυ στρεσαρισμενη τελευταια

24 Απ: ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΙ ΕΡΜΗΝΕΙΕΣ!! στό Πεμ Jul 04, 2013 10:41 pm

nanakaboubou

εγινε δυο μερες απανοτες την ιδια ωρα και στο ιδιο σημειο που ημουν... δεν κοιμαμαι ποτε με ολα κλειστα το τρεμω απο μωρο το σκοταδι και στο μωρο αφηνω λαμπακι αλλα ξυπνησα απο αυτο τα ειδα ολα θεο σκωτεινα και αναψανε ολα μαζι σε δυο μερες στο ιδιο σημειο που στεκονουν και την ιδια ωρα.. ειναι να μην φοβασαι
?? η αληθεια ειναι οτι περναω αγχη μεγαλα και χωρις λογους εχω αγψωθει πολυ με την βαπτιση του μωρου που εχει πριστει το χειλη μου το πανω εδω και τρεις μερες απο αντιδραση του οργανισμου.. στο μωρο παντως προσπαθω να ειμαι βραχος και ποτε δεν κανω κινησεις φοβου γιατι λεω αυτο που ειπατε μην τυχον καταλαβαινει

25 Απ: ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΙ ΕΡΜΗΝΕΙΕΣ!! στό Πεμ Jul 04, 2013 10:46 pm

demaki88

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nanakaboubou έγραψε:κοριτσια βλεπω πολυ συχνα ονειρα ολοκληρα σεναρια που αν τα εκανα ταινια θα ειχα χ@@τει στο ταλιρο...
ειμαι η μονη? και επισης αντε μετα να βγαλεις ακρη απο ονειροκριτες τι σημενει... σημερα ξυπνησα τρομαγμενη εισα οτι ενας με ειχε ριξει σε ενα κρεβατι ηταν κατι σαν βαμπιρ με τερατια δοντια και κατακοκκινα ματια και με ελεγε οτι θα με σκοτωσει.. με εγδερνε το χερι μου με τα δοντια και οταν τον παρακαλουσα να μην με σκωτοσει με λεει αυτο δεν ειναι τιποτα... περιμενε να δεις τι θα γινει το σαββατο.............
ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ???????????????Shocked Shocked Shocked 
νανακα δεν διαβασα ακομα τι σου γραψαν οι υπολοιπες!!ερωτηση¨μηπως χθες το βραδυ εβλεπες την σειρα αυτη με τα βαμπιρ???Razz Razz στο λεω γιατι εγω το ειδα πρωτη φορα και φοβομουν να κλεισω ματι!!!!Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

26 Απ: ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΙ ΕΡΜΗΝΕΙΕΣ!! στό Πεμ Jul 04, 2013 10:50 pm

iouliana

νανα μαλλον πρεπει να ηρεμησεις λιγο, και εγω συνηθως για να κοιμηθω χρειαζομαι κατι για να με αποσπασει απο τις σκεψεις μου πχ βιβλιο, εργο ή κουβεντουλα με συζυγο , δοκιμασε να συγκεντρωθεις καπου αλλου πριν κοιμηθεις

27 Απ: ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΙ ΕΡΜΗΝΕΙΕΣ!! στό Πεμ Jul 04, 2013 11:12 pm

nanakaboubou

demaki88 έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:κοριτσια βλεπω πολυ συχνα ονειρα ολοκληρα σεναρια που αν τα εκανα ταινια θα ειχα χ@@τει στο ταλιρο...
ειμαι η μονη? και επισης αντε μετα να βγαλεις ακρη απο ονειροκριτες τι σημενει... σημερα ξυπνησα τρομαγμενη εισα οτι ενας με ειχε ριξει σε ενα κρεβατι ηταν κατι σαν βαμπιρ με τερατια δοντια και κατακοκκινα ματια και με ελεγε οτι θα με σκοτωσει.. με εγδερνε το χερι μου με τα δοντια και οταν τον παρακαλουσα να μην με σκωτοσει με λεει αυτο δεν ειναι τιποτα... περιμενε να δεις τι θα γινει το σαββατο.............
νανακα δεν διαβασα ακομα τι σου γραψαν οι υπολοιπες!!ερωτηση¨μηπως χθες το βραδυ εβλεπες την σειρα αυτη με τα βαμπιρ???Razz Razz στο λεω γιατι εγω το ειδα πρωτη φορα και φοβομουν να κλεισω ματι!!!!Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

η αληθεια ειναι οτι οταν εκλεισα την τηλ για υπνο ειχε κατι στον αντενα με τετοια.. να το ρε φιλε απο κει θα επιρεαστεηκα... ουφ μακαρι να ειναι αυτοοο

28 Απ: ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΙ ΕΡΜΗΝΕΙΕΣ!! στό Παρ Jul 05, 2013 12:00 am

demaki88

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nanakaboubou έγραψε:
demaki88 έγραψε:

η αληθεια ειναι οτι οταν εκλεισα την τηλ για υπνο ειχε κατι στον αντενα με τετοια.. να το ρε φιλε απο κει θα επιρεαστεηκα... ουφ μακαρι να ειναι αυτοοο
πουλακι μου!!με αυτην με το λευκο φορεμα και ενα πραμα στο κεφαλι???το ιδιο βλεπαμε!!!

29 Απ: ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΙ ΕΡΜΗΝΕΙΕΣ!! στό Παρ Jul 05, 2013 2:10 pm

nanakaboubou

demaki88 έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
demaki88 έγραψε:

πουλακι μου!!με αυτην με το λευκο φορεμα και ενα πραμα στο κεφαλι???το ιδιο βλεπαμε!!!

εκενη την ωρα που το εκλεισα ειχε μια σκηνη με μια ξανθια και εναν που εκτοξευοταν να το πω απο την μια μερια στην αλλη τετοιο στυλ δεν το βλεπα αλλα ηταν εκει μετα απο το ολα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | To have a free blog