Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Σήμερα στις 11:48 am

» Συνεχεις ιωσεις, φαρμακευτική αντιμετωπιση συμπτωματων
από Areti2 Σήμερα στις 11:16 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13#
από elin1 Σήμερα στις 11:14 am

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 10
από μαρακι27 Σήμερα στις 10:13 am

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από kat_laz Σήμερα στις 10:08 am

» ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΗΣΩ ΤΗΝ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΓΑΛΑΤΟΣ ΠΟΥ ΘΥΛΑΖΩ?
από mariatsak Χθες στις 9:34 am

» ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ INGLESINA TRILOGY
από RITAKI30 Χθες στις 8:39 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από lgyftog Χθες στις 12:05 am

» Γιατρός στο Έλενα
από welcome 2 Δευ Oct 20, 2014 11:09 pm

» Ποσότητα ρυζαλευρου?
από kerasoula Δευ Oct 20, 2014 10:27 pm

» Τιναζεται στον υπνο του
από kerasoula Δευ Oct 20, 2014 10:15 pm

» Χοριακη & υπέρηχος δεν είδε τίποτα βοήθεια εαν ξερετε
από maro28 Δευ Oct 20, 2014 9:10 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από perperouna Δευ Oct 20, 2014 7:53 pm

» Διαιτολογος σε ζωγραφου κ γυρω περιοχες
από kikimam Δευ Oct 20, 2014 11:07 am

» παιδιατρος στην καλλιθεα
από victoria Κυρ Oct 19, 2014 10:10 pm

» αγχος με βαρος μωρου
από ANGEL Κυρ Oct 19, 2014 7:01 pm

» Αν η κορη σας έμενε έγκυος στην εφηβεία τι θα κάνετε ?
από supermama Παρ Oct 17, 2014 4:23 pm

» καρότσι καλαθούνα πάρκο κάθισμα ριλάξ προς πώληση
από vdimak Παρ Oct 17, 2014 1:23 am

» παθολογικη ζηλια απο την συνυφαδα μου;
από Chris_E Πεμ Oct 16, 2014 6:56 pm

» ποσο καιρο προσπαθουσατε για μωρακι??
από perperouna Πεμ Oct 16, 2014 5:34 pm

» τι μπορω να κανω???
από Ana Πεμ Oct 16, 2014 2:12 pm

» ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ
από mariatsak Τετ Oct 15, 2014 12:35 pm

» γινεται 2 χρονων και ακομα πινει γαλα τη νυχτα
από HappyMama Τρι Oct 14, 2014 11:22 pm

» Αυχενικη διαφανεια θεσσαλονικη
από jollie Τρι Oct 14, 2014 12:20 am

» Ψαχνω Φορεμα !!
από Ιφιγένεια Δευ Oct 13, 2014 11:29 pm

» Καδρακια για το παιδικο
από μιτατα Δευ Oct 13, 2014 11:09 pm

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από fatsoulini Δευ Oct 13, 2014 10:51 am

» Η Βάπτιση της Σόνιας μου!!!
από kerasoula Κυρ Oct 12, 2014 10:06 pm

» Γυναικολόγος Καραγιαννίδης Λάζαρος ;;;
από stavroula Κυρ Oct 12, 2014 9:30 pm

» THELW NA MEINW EGKUOS
από tsifaki Κυρ Oct 12, 2014 6:48 pm

» ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΟ.
από tsifaki Κυρ Oct 12, 2014 6:46 pm

» 17 εβδομάδες και 6 ημέρες κράτησε το όνειρο μου!!!!
από fatsoulini Κυρ Oct 12, 2014 4:55 pm

» σταγονες για τη λαρυγγιτιδα δοσολογια
από φραουλα Κυρ Oct 12, 2014 11:15 am

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από ΜΑΡΙΑΜ1 Σαβ Oct 11, 2014 12:23 pm

» Ζήλεια ανάμεσα στα αδέλφια (νήπια)
από HappyMama Παρ Oct 10, 2014 11:32 pm

» ΠΑΙΔΙΚΟΣ Η ΒΡΕΦΙΚΟΣ?
από HappyMama Παρ Oct 10, 2014 11:01 pm

» Χειροποίητα προσκλητήρια & μπομπονιέρες (ΝΕΕΣ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ!)
από mariameint Παρ Oct 10, 2014 7:18 pm

» Φτιαξτε εκχυλισμα βανιλιας
από howto Παρ Oct 10, 2014 6:47 pm

» Ναι, να τον φοβάστε τον θείο και τον ξάδελφο και τον παππού!
από ede37 Παρ Oct 10, 2014 12:11 am

» ΤΑΜΠΕΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ
από Helen M. Πεμ Oct 09, 2014 6:27 pm

Παρόντες χρήστες
582 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 8 μέλη, 1 μη ορατός και 573 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Areti2, efaki27, irenehr, kikimam, maria_dou, mariameint, RITAKI30, roulakriti

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1 ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΙ ΕΡΜΗΝΕΙΕΣ!! στό Πεμ Jul 04, 2013 11:50 am

nanakaboubou

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια βλεπω πολυ συχνα ονειρα ολοκληρα σεναρια που αν τα εκανα ταινια θα ειχα χ@@τει στο ταλιρο...
ειμαι η μονη? και επισης αντε μετα να βγαλεις ακρη απο ονειροκριτες τι σημενει... σημερα ξυπνησα τρομαγμενη εισα οτι ενας με ειχε ριξει σε ενα κρεβατι ηταν κατι σαν βαμπιρ με τερατια δοντια και κατακοκκινα ματια και με ελεγε οτι θα με σκοτωσει.. με εγδερνε το χερι μου με τα δοντια και οταν τον παρακαλουσα να μην με σκωτοσει με λεει αυτο δεν ειναι τιποτα... περιμενε να δεις τι θα γινει το σαββατο.............
ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ???????????????Shocked Shocked Shocked 

2 Απ: ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΙ ΕΡΜΗΝΕΙΕΣ!! στό Πεμ Jul 04, 2013 11:53 am

margdimitra

Εκλογές???

3 Απ: ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΙ ΕΡΜΗΝΕΙΕΣ!! στό Πεμ Jul 04, 2013 11:56 am

ede

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nanakaboubou έγραψε:κοριτσια βλεπω πολυ συχνα ονειρα ολοκληρα σεναρια που αν τα εκανα ταινια θα ειχα χ@@τει στο ταλιρο...
ειμαι η μονη? και επισης αντε μετα να βγαλεις ακρη απο ονειροκριτες τι σημενει... σημερα ξυπνησα τρομαγμενη εισα οτι ενας με ειχε ριξει σε ενα κρεβατι ηταν κατι σαν βαμπιρ με τερατια δοντια και κατακοκκινα ματια και με ελεγε οτι θα με σκοτωσει.. με εγδερνε το χερι μου με τα δοντια και οταν τον παρακαλουσα να μην με σκωτοσει με λεει αυτο δεν ειναι τιποτα... περιμενε να δεις τι θα γινει το σαββατο.............
ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ???????????????Shocked Shocked Shocked 
Ε μα΄λλον θα σε φάει τελικά. Laughing Laughing Laughing Laughing 

4 Απ: ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΙ ΕΡΜΗΝΕΙΕΣ!! στό Πεμ Jul 04, 2013 11:58 am

nanakaboubou

ρεεεε βλακααα μη κοροιδευειςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
φοβαμαι... δεν θα βγω απο το σπιτι το σαββατο.. κ αν ειναι προηδοποιηση για κατι?????????

5 Απ: ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΙ ΕΡΜΗΝΕΙΕΣ!! στό Πεμ Jul 04, 2013 12:02 pm

ede

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nanakaboubou έγραψε:ρεεεε βλακααα μη κοροιδευειςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
φοβαμαι... δεν θα βγω απο το σπιτι το σαββατο.. κ αν ειναι προηδοποιηση για κατι?????????
Γιατί να μείνεις σπίτι σου το Σαββατο? Shocked πως ξέρεις οτι δεν θα γίνει σεισμό και πέσει όλη η πλακα να σε πλακώσει? Αν ειναι να συμβει κατι δεν μπορουμε να το αποφύγουμε. Χαλαρωσε ....καταρχην για ποιο Σαββατο μιλάμε? Μην τρελενεσαι.

6 Απ: ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΙ ΕΡΜΗΝΕΙΕΣ!! στό Πεμ Jul 04, 2013 12:04 pm

dina kardoyla

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Το Σαββατο μαλλον θα εχει πολυ ζεστη κ θα πας για καμια βουτια αυτο θα γινει,αλλωστε τα βαμπιρTwisted Evil  Σαββατο ρεπαρουν ειναι τσεκαρισμενο, αντε βρε χαζουλα ενα χαζο ονειρο ητανε.

7 Απ: ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΙ ΕΡΜΗΝΕΙΕΣ!! στό Πεμ Jul 04, 2013 12:07 pm

nanakaboubou

ede έγραψε:
Γιατί να μείνεις σπίτι σου το Σαββατο? Shocked πως ξέρεις οτι δεν θα γίνει σεισμό και πέσει όλη η πλακα να σε πλακώσει? Αν ειναι να συμβει κατι δεν μπορουμε να το αποφύγουμε. Χαλαρωσε ....καταρχην για ποιο Σαββατο μιλάμε? Μην τρελενεσαι.

σωστο και αυτο δεν διευκρινησε το σαββατο απλα επειδη πλησιαζει το ενα σε δυο μερες εε λεω να εχω λιγο το νου μου.. σκεφτηκα να παιξω και κανα τζοκερ που κληρωνει το σαββατο νομιζω αλλα ποιος εχασε την τυχη του να το βρω εγω...
αλλα κοριτσια σοβαρα βλεπω τοσα πολλα ονειρα και τα περισσοτερα τρομαχτικα ξυπναω και σταυρωκοπιεμαι και ετα ολη μερα με επηρεαζουν τοσο πολυ που τα σκεφτομαι συνεχεια.. μια μερα ταν ημουν εγκυος ειχα δει στο πατρικο μου να καθομαι μεσα στο σκοταδι και λιγο πιο εκει να ειναι η μαμα μου με τη αδερφη μου και δεν μπορουσα ν τις πλησιαζω και βλεπω ξαφνικα μεσα στο σκοταδι να με πλησιαζει καποιος και ηταν ο Χριστος και με λεει ελα ηρθε η ωρα(να πεθανω) και ελεγα δεν θελω θελω να αγκαλιασω την μαμα μου και η μαμα μου εκλεγε και εγω απομακρυνομουν και φοναζα κοριτσια μεσα στον υπνο μου ηρθε με σηκωσε η μαμα μου και την ειπα μετα να κοιμηθει μαζι μου γιατι φοβομουν μηπως κοιμιθω και δεν σηκωθω... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed 

8 Απ: ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΙ ΕΡΜΗΝΕΙΕΣ!! στό Πεμ Jul 04, 2013 12:10 pm

ede

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nanakaboubou έγραψε:
ede έγραψε:

σωστο και αυτο δεν διευκρινησε το σαββατο απλα επειδη πλησιαζει το ενα σε δυο μερες εε λεω να εχω λιγο το νου μου.. σκεφτηκα να παιξω και κανα τζοκερ που κληρωνει το σαββατο νομιζω αλλα ποιος εχασε την τυχη του να το βρω εγω...
αλλα κοριτσια σοβαρα βλεπω τοσα πολλα ονειρα και τα περισσοτερα τρομαχτικα ξυπναω και σταυρωκοπιεμαι και ετα ολη μερα με επηρεαζουν τοσο πολυ που τα σκεφτομαι συνεχεια.. μια μερα ταν ημουν εγκυος ειχα δει στο πατρικο μου να καθομαι μεσα στο σκοταδι και λιγο πιο εκει να ειναι η μαμα μου με τη αδερφη μου και δεν μπορουσα ν τις πλησιαζω και βλεπω ξαφνικα μεσα στο σκοταδι να με πλησιαζει καποιος και ηταν ο Χριστος και με λεει ελα ηρθε η ωρα(να πεθανω) και ελεγα δεν θελω θελω να αγκαλιασω την μαμα μου και η μαμα μου εκλεγε και εγω απομακρυνομουν και φοναζα κοριτσια μεσα στον υπνο μου ηρθε με σηκωσε η μαμα μου και την ειπα μετα να κοιμηθει μαζι μου γιατι φοβομουν μηπως κοιμιθω και δεν σηκωθω... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed 
Ε αφου δεν πεθανες τοτε με τετοια επισκεψη μην φοβασαι ολους θα μας θαψεις. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

9 Απ: ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΙ ΕΡΜΗΝΕΙΕΣ!! στό Πεμ Jul 04, 2013 12:11 pm

nanakaboubou

ede έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
ede έγραψε:

Ε αφου δεν πεθανες τοτε με τετοια επισκεψη μην φοβασαι ολους θα μας θαψεις. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

χαχαχαχα τρελοκαμπερο

10 Απ: ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΙ ΕΡΜΗΝΕΙΕΣ!! στό Πεμ Jul 04, 2013 7:35 pm

nanakaboubou

ενα θα σας πω.........
Βρυκολακας

Αν δείτε άλλον βρυκόλακα ή τον εαυτό σας, είναι ένα πολύ κακό Όνειρο. Το καλό που θα κάνετε είναι να καλέσετε παπά και να κάνετε ευχέλαιο. Γενικά είναι ένα όνειρο με πολύ βαθιές αιτίες και εξωπραγματικά αίτια πολλές φορές.

οπως και επισης....
γΠαιδιά καλησπέρα εδώ και καιρό θέλω να αποκτήσω καταστροφικές δυνάμει και να γίνω ζωομάγος και δεν ξέρω ποιός είναι ο τρόπος όλοι εχουν και από μια μαγική ακόμη και θεική δύναμη και΄γω έμεινα τελευταίος θέλω να γίνω μισός βρικόλακας και μισός μάγος ήταν και θα είναι πάντα το όνειρό μου σας αρακαλώ δώστε με κάποιες οδηγίες σας παρακαλώ η ακόμη καλύτερο θεικές δυνάμεις αφήστε με μερικές οδηγίες στο φορούμ δημοσίος σας παρακαλώ να και τα στοιχεία μου lexandros2628@yahoo.gr 6982251891 ελπίζωνα το όνειρό μου πραγματικότητα

11 Απ: ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΙ ΕΡΜΗΝΕΙΕΣ!! στό Πεμ Jul 04, 2013 8:15 pm

bourboulithra

nanakaboubou έγραψε:ενα θα σας πω.........
Βρυκολακας

Αν δείτε άλλον βρυκόλακα ή τον εαυτό σας, είναι ένα πολύ κακό Όνειρο. Το καλό που θα κάνετε είναι να καλέσετε παπά και να κάνετε ευχέλαιο. Γενικά είναι ένα όνειρο με πολύ βαθιές αιτίες και εξωπραγματικά αίτια πολλές φορές.

οπως και επισης....
γΠαιδιά καλησπέρα εδώ και καιρό θέλω να αποκτήσω καταστροφικές δυνάμει και να γίνω ζωομάγος και δεν ξέρω ποιός είναι ο τρόπος όλοι εχουν και από μια μαγική ακόμη και θεική δύναμη και΄γω έμεινα τελευταίος θέλω να γίνω μισός βρικόλακας και μισός μάγος ήταν και θα είναι πάντα το όνειρό μου σας αρακαλώ δώστε με κάποιες οδηγίες σας παρακαλώ η ακόμη καλύτερο θεικές δυνάμεις αφήστε με μερικές οδηγίες στο φορούμ δημοσίος σας παρακαλώ να και τα στοιχεία μου lexandros2628@yahoo.gr 6982251891 ελπίζωνα το όνειρό μου πραγματικότητα

μαρη τι λες?

12 Απ: ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΙ ΕΡΜΗΝΕΙΕΣ!! στό Πεμ Jul 04, 2013 8:34 pm

nanakaboubou

εκει πουεψαχνα τι σημενει το ονειρο που ειδα βρηκα αυτο το σχολιο κατω απο την ερμηνια του βρικολακα καποιος θελει να γινει βρικολακας.....pale pale pale pale 

13 Απ: ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΙ ΕΡΜΗΝΕΙΕΣ!! στό Πεμ Jul 04, 2013 8:40 pm

darsel

Τα ονειρα ειναι πονεμενη ιστορια! νανακα μου δεν βλεπω σαν αυτα που βλεπεις εσυ. Εγω δεν τα θυμαμαι ποτε απλα οταν ξυπναω εχω αυτην την περιεργη αισθηση οτι κατι θα συμβει! Και συνηθως συμβαινει αλλα αυτο ειναι μια αλλη ιστορια.

Νανακα αυτα τα ονειρα δεν ειναι σημαδιακα υποδεικνυουν νομιζω απλα αγχος και φοβο για κατι και για αυτο παιρνουν την μορφη τερατων. Μην ανησυχεις για το Σαββατο! Εχει τα best of του Λαζοπουλου, οποτε τι χειροτερο μπορει να συμβει?????Very Happy Very Happy Very Happy 

14 Απ: ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΙ ΕΡΜΗΝΕΙΕΣ!! στό Πεμ Jul 04, 2013 9:02 pm

nanakaboubou

darsel έγραψε:Τα ονειρα ειναι πονεμενη ιστορια! νανακα μου δεν βλεπω σαν αυτα που βλεπεις εσυ. Εγω δεν τα θυμαμαι ποτε απλα οταν ξυπναω εχω αυτην την περιεργη αισθηση οτι κατι θα συμβει! Και συνηθως συμβαινει αλλα αυτο ειναι μια αλλη ιστορια.

Νανακα αυτα τα ονειρα δεν ειναι σημαδιακα υποδεικνυουν νομιζω απλα αγχος και φοβο για κατι και για αυτο παιρνουν την μορφη τερατων. Μην ανησυχεις για το Σαββατο! Εχει τα best of του Λαζοπουλου, οποτε τι χειροτερο μπορει να συμβει?????Very Happy Very Happy Very Happy 

εγω γιατι να τα θυμαμαι παντα ομως???
ξερω γω τι θα συμβει κοριτσαρα μου παντως θα εχω το νου μου και ξες οτσν εχεις το νου σου οτι κατι μπορι να γινβει ολα σου φενοντε αλλοκοτα και περιεργα... ειμαι πολυ σε αυτα επηρεαζομαι ευκολα θυμαμαι μωρο που ημουν με ιεχαν πει μια ιστορια τρομακτικη ξες αυτα που καναμε παιδακια για να φοβομαστε και με ειχαν πει για κατι κουνιες που ειχε σκοτωθει ενα κορτσακι και καλα και οτι αυτη η κουνια και καλα καθε βραδυ κουνιετε μονη της περριτο να σε πω οτι δεν ξανα εκανα κουνια απο τοτε δεν μπρουσα να κοιμηθω η μαμα μου με μαλωνε... τεσπα..
τον αλλον το καρουμπαλο βλεπεις τι θελει??

15 Απ: ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΙ ΕΡΜΗΝΕΙΕΣ!! στό Πεμ Jul 04, 2013 9:06 pm

zini

nanakaboubou έγραψε:ενα θα σας πω.........
Βρυκολακας

οπως και επισης....

νανακα συνελθε! οσο για τον αλλο, πες του να σταματησει να βλεπει χαρρυ ποτερ, που θεει να γινει και ζωομαγος!!!

16 Απ: ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΙ ΕΡΜΗΝΕΙΕΣ!! στό Πεμ Jul 04, 2013 9:07 pm

darsel

nanakaboubou έγραψε:
darsel έγραψε:Τα ονειρα ειναι πονεμενη ιστορια! νανακα μου δεν βλεπω σαν αυτα που βλεπεις εσυ. Εγω δεν τα θυμαμαι ποτε απλα οταν ξυπναω εχω αυτην την περιεργη αισθηση οτι κατι θα συμβει! Και συνηθως συμβαινει αλλα αυτο ειναι μια αλλη ιστορια.

ξερω γω τι θα συμβει κοριτσαρα μου παντως θα εχω το νου μου και ξες οτσν εχεις το νου σου οτι κατι μπορι να γινβει ολα σου φενοντε αλλοκοτα και περιεργα... ειμαι πολυ σε αυτα επηρεαζομαι ευκολα θυμαμαι μωρο που ημουν με ιεχαν πει μια ιστορια τρομακτικη ξες αυτα που καναμε παιδακια για να φοβομαστε και με ειχαν πει για κατι κουνιες που ειχε σκοτωθει ενα κορτσακι και καλα και οτι αυτη η κουνια και καλα καθε βραδυ κουνιετε μονη της περριτο να σε πω οτι δεν ξανα εκανα κουνια απο τοτε δεν μπρουσα να κοιμηθω η μαμα μου με μαλωνε... τεσπα..

Αντε βρε μην λες τετοια.
Ο συζυγος ειναι βραδυνος αποψε και με αυτα που λες με τα φαντασματα και τις κουνιες με βλεπω να πηγαινω να κοιμαμαι στην μανα μου σημερα.

Περα απο την πλακα τα ονειρα και η ζωη εχουν την αξια που τους δινουμε εμεις. Ολα τα αλλα αστα στον Θεο.

17 Απ: ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΙ ΕΡΜΗΝΕΙΕΣ!! στό Πεμ Jul 04, 2013 9:13 pm

nanakaboubou

darsel έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:

Αντε βρε μην λες τετοια.
Ο συζυγος ειναι βραδυνος αποψε και με αυτα που λες με τα φαντασματα και τις κουνιες με βλεπω να πηγαινω να κοιμαμαι στην μανα μου σημερα.

Περα απο την πλακα τα ονειρα και η ζωη εχουν την αξια που τους δινουμε εμεις. Ολα τα αλλα αστα στον Θεο.

αντε ας μην λεμε αλλο τετοια και πλησιαζει και νυχτα και ειμαι και γω μονη μου τωρα... μακρια απο μας...!!!

18 Απ: ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΙ ΕΡΜΗΝΕΙΕΣ!! στό Πεμ Jul 04, 2013 9:26 pm

anampel

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
darsel έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:

Αντε βρε μην λες τετοια.

τι να πω εγω που μενω στο βουνο. γειτονισα μια γιαγια. φρεσκοπαντρεμενη ο αντρας μου δουλεια ειχα δει ο εξορκιζμος της εμιλι ροουζ και εκεινη την ημερα εβρεχε κατακλιζμος και τι γινετε κοριτσαρες?πεφτει ο γενικος σκοταδη ειμουν ξυπολιτι και τρεχω να παω στην γειτονισα καταβρεγμενη φοβιζμενη και να κανει ενα τεταρτο να ανοιγη την πορτα ηταν αργα.....εξω σκοταδι ουτε ενα φως αερας βροχη θριλερ ολοκληρο εζησα και να σταυροκοπιεμε μεχρι να ανοιξη την πορτα γεια μενα αυτο ηταν το χειροτερο αληθινο ονειρο να μου ερχοντε η σκηνες απο το εργο βρασε μεσα ειχα δει και την καταρα το χειροτερο θριλερ.....τα ονειρα τα θεωρο χαμαρες γιατι εγω καθε φορα που ειμουν μονη μου επεφτε ο γενικος απο το φοβο μου αλλα εγω ομως αγορασα κατι φακουσ μεγαλουσ απο τον κινεζο χαχαχ και απο τοτε ισυχασα οποτε το σαβατο παρε τα μετρα σου το ξερω δεν κολαει η ιστορια μου αλλα αυτο ηταν το δικο μου αληθηνο ονειρο μα δεν μπορω να καταλαβω γιατη επεφτε ο γενικος οποτε ειμουν μονη μου αυτο παραμενει μυστιριο και μολης αγορασα τουσ φακουσ τιποτα και τουσ εχω παντα διπλα μου οποτε μενω μονη........

19 Απ: ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΙ ΕΡΜΗΝΕΙΕΣ!! στό Πεμ Jul 04, 2013 9:34 pm

nanakaboubou

εμενα παλι τι με συμβενει εδω και δυο νυχτες?? εχω ενδοεποικινωνια με το δωματιο τηε μικρης και παντα το εχω στην πριζα γιατι ξεφοστιζει γρηρορα.. εχει που λετε δυο μερες που με ξυπναει ο ηχος απο αυτο που εχω στο δωματιο μου η ειδοποιηση οτι δεν εχει μπαταρια βουηζει... καταλαβαινω οτι εχει πεσει το ρευμα και σηκωνομαι να δω το μωρο που ειναι σκοταδι ολο αυτο και τις δυο μερες απανοτα στης 6 με το που σηκωνομαι βλεπω το μωρο και φτανω στο σαλονι ακουγοντε οι διακοπτες και ερχετε το ρευμα.. κοριτσια την πρωτη λεω οκ τυχαια αλλα την δευτερη εγινε ακριβως το ιδιο στο ιδιο σημειο που ημουν εκει μου ξανα ετυχε και ηρθε παλι το ρευμα αρχισα και γω να στυαρωκοπιεμαι και λεω τι γινετε ρε πουστη μου

20 Απ: ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΙ ΕΡΜΗΝΕΙΕΣ!! στό Πεμ Jul 04, 2013 9:36 pm

zini

nanakaboubou έγραψε:εμενα παλι τι με συμβενει εδω και δυο νυχτες?? εχω ενδοεποικινωνια με το δωματιο τηε μικρης και παντα το εχω στην πριζα γιατι ξεφοστιζει γρηρορα.. εχει που λετε δυο μερες που με ξυπναει ο ηχος απο αυτο που εχω στο δωματιο μου η ειδοποιηση οτι δεν εχει μπαταρια βουηζει... καταλαβαινω οτι εχει πεσει το ρευμα και σηκωνομαι να δω το μωρο που ειναι σκοταδι  ολο αυτο και τις δυο μερες απανοτα στης 6 με το που σηκωνομαι βλεπω το μωρο και φτανω στο σαλονι ακουγοντε οι διακοπτες και ερχετε το ρευμα.. κοριτσια την πρωτη λεω οκ τυχαια αλλα την  δευτερη εγινε ακριβως το ιδιο στο ιδιο σημειο που ημουν εκει μου ξανα ετυχε και ηρθε παλι το ρευμα αρχισα και γω να στυαρωκοπιεμαι και λεω τι γινετε ρε πουστη μου

νανακα μαλλον θα πεφτει η ταση του ρευματος.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | To have a free blog