Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» παιδιά με down και αυτισμο
από efaki27 Σήμερα στις 1:10 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από efaki27 Σήμερα στις 12:37 pm

» Αν η κορη σας έμενε έγκυος στην εφηβεία τι θα κάνετε ?
από Chris_E Σήμερα στις 11:00 am

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 10
από mary2 Σήμερα στις 10:52 am

» Aναλαμβανω καθαρισμα και σιδερο
από pusi Σήμερα στις 10:25 am

» Πουλάω 2 κούνιες που γίνονται παιδικά κρεβάτια + 1 αλαξιέρα+1 συρταριέρα
από Jannete Σήμερα στις 2:26 am

» διαιτολογος
από dioni27 Χθες στις 11:48 pm

» ΚΑΦΕ ΚΗΛΙΔΕΣ, ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ;
από Despoinaki123 Χθες στις 10:09 pm

» ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΣΤΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗ
από ζουζουνακι Χθες στις 9:01 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από kikimam Χθες στις 6:02 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από RITAKI30 Χθες στις 5:31 pm

» Προβλημα με τη τουαλετα....
από newmum Χθες στις 5:18 pm

» ΑΝΤΩΝΙΑ 123 ΕΙΝΑΙ Ο ΓΝΩΣΤΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ???
από ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ Χθες στις 4:31 pm

» ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ ΚΑΙ ΠΟΥΛΑΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ!!!!
από Chris_E Χθες στις 3:51 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από Titino Χθες στις 12:55 pm

» ΠΕΘΑΝΕ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΣΙΣΚΟΣ :( ΤΟΝ ΕΙΧΕ ΚΑΜΙΑ ΦΙΛΗ
από vasoulagal Χθες στις 11:47 am

» agxoos !!!!!
από vasoulagal Χθες στις 11:09 am

» diagrafh apo to forum 3erei kamia pws ginete?
από kerasoula Χθες στις 1:02 am

» www.candyland .gr
από candyland Κυρ Sep 28, 2014 6:22 pm

» ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!!
από Antonia 123 Κυρ Sep 28, 2014 6:04 pm

» COLOSTROUM ΑΠΟ ΠΟΙΑ ΗΛΙΚΙΑ
από Antonia 123 Κυρ Sep 28, 2014 6:00 pm

» ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗΣ
από nanou Κυρ Sep 28, 2014 3:55 pm

» Μπομπονιερες -κεραλοιφες!!! ΜΟΝΑΔΙΚΕΣ
από pusi Κυρ Sep 28, 2014 2:33 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από kat_laz Σαβ Sep 27, 2014 10:53 pm

» Περιδεση στην 13η εβδομαδα , μετα τι?
από EnVy26 Σαβ Sep 27, 2014 10:24 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από lgyftog Σαβ Sep 27, 2014 10:00 pm

» Επιπλα απο Εντος/Ανδρεαδης ?
από κοκκινοσκουφιτσα Σαβ Sep 27, 2014 7:52 pm

» Χειροποίητα προσκλητήρια & μπομπονιέρες (ΝΕΕΣ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ!)
από mariameint Πεμ Sep 25, 2014 7:08 pm

» Πως μπορούμε να βοηθήσουμε τα παιδιά με Δυσλεξία - Διάσπαση προσοχής στο διάβασμα;;
από Καλλιόπη Τζιλέρογλου Πεμ Sep 25, 2014 5:09 pm

» Παιδικός σταθμός ή κοπέλα στο σπίτι;
από bebaki Πεμ Sep 25, 2014 2:50 pm

» κατέστρεψα τον γάμο μου και τώρα θα υποστώ τις συνέπειες
από bebaki Πεμ Sep 25, 2014 2:22 pm

» Μεγαλη Τρελα
από Antonia 123 Πεμ Sep 25, 2014 2:03 pm

» Almiron pepti 2
από Nifitsa Πεμ Sep 25, 2014 11:15 am

» ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΟ.
από mamy land Πεμ Sep 25, 2014 8:51 am

» Τιμες για αγγλικα α junior
από Areti2 Πεμ Sep 25, 2014 12:56 am

» ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΣΤΟΛΙΣΜΟΥ ΒΑΠΤΙΣΗΣ 150 ΕΥΡΩ
από elfoula Τετ Sep 24, 2014 8:45 pm

» Aναζήτηση γυναίκας-παιδικού σταθμού
από love4 Τετ Sep 24, 2014 2:32 pm

» Πότε θα φύγει η κοιλιά;;;
από tassoula Τετ Sep 24, 2014 12:44 am

» Καλλιεργεια σπερματος
από Jorji Δευ Sep 22, 2014 4:17 pm

» Οταν πινει λιγο γαλα, ποιο στηθος να δινω μετα?
από christinelle Δευ Sep 22, 2014 11:03 am

Παρόντες χρήστες
499 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 16 μέλη, 1 μη ορατός και 482 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Ana, Anastasie, dimitra88, ede37, efaki27, irenehr, kerasoula, kikimam, margdimitra, maro28, Psaraki, tassoula, toxotina, vasoulagal, ζουζουνακι, μαρακι27

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1 Σταφυλοκοκκος?? στό Παρ Jun 28, 2013 6:03 pm

nanakaboubou

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια μου χθες πηγα να παρω τις επαναλειπτικες εξετασεις που ειχα κανει για να δω αν μου ειχε φυγει το ουρεοπλασμα που ειχα απο τοτε που ημουν εγκυος και πασχιζα να το διωξω και αυτο τιποτα... παλι καλα εφυγε το σκασμενο αλλα ηρθε αλλο.. σταφυλοκοκκος.. εχω σκασει σε καθε εξεταση γυναικολογικη κατι εχω... τι σκατα ειναι αυτο?? εχθες ο γιατρος την ωρα που πηγα να δειξω τα αποτελεσματα εφευγε σφαιρα γιατι γεννουσε μια στην κλινικη με αποτελεσμα να μην με πει τι και πως ειπε μονο στην βοηθο του τι αντιβιωση να με γραψει και αυτο. αυτη μου ειπε παλι οτι ειναι κατι συνηθησμενο και πολυ πιο λάιτ απο το ουρεοπλασμα.. οταν τι ρωτησα απο που παλι ηρθε αυτο δεν ηξερε να με πει.. εχω σκασει ολο αντιβιωσεις παιρνω πια... και ψαχνω να βρω πως κολλιεται τι ειναι πανω κατω και με βγαζει κατι οτι να ναι για διαφορα ειδη σταφυλοκοκκου που ιδεα δεν εχω πιο εχω... ειχε καποια το ιδιο να με φυγει η περιεργεια... δεν μπορω να καταλαβω πως κολλαω...

2 Απ: Σταφυλοκοκκος?? στό Παρ Jun 28, 2013 6:08 pm

demaki88

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νανακα μου φανταζομαι τωρα θα πας στον συζηξ κουναμενη σουναμενη με το χαρτι στο χερι και θα του πεις"δεν μου λες???απο που μου το κολλησες αυτο???εεεεε????"Razz Razz Razz 

3 Απ: Σταφυλοκοκκος?? στό Παρ Jun 28, 2013 6:11 pm

nanakaboubou

χαχαχαχαχα εχω λιωσει..
αυτο ακριβως εκανα ... χαχαχαχα με κοιτουσε γουρλωμενος...
αλλα και παλι δεν μπορω να το αποδειξω με προφυλαξη κανουμε οποτε κανουμε γιατι ακομα δεν επιτρεπετε...

4 Απ: Σταφυλοκοκκος?? στό Παρ Jun 28, 2013 6:21 pm

freskia mama

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
http://www.medisuv.com/el/2513.html
διαβασε εδω και εγω ειχα και με θεραπια την οπια πηρα στο νοσοκομειο εχει φυγη

για οπια ειναι εγκυος το μονο που μπορει αν παθει ειναι αυτο που επαθα και εγω κοντημα τραχηλου και συσπασεις απο πολυ νωρεις εχω κανει 8 μηνες θεραπιας καθε φορα υποθετα και αληφες δεν εινα κατι θα περσει πολλες γυναικες εχουν δεν ειναι κατι

5 Απ: Σταφυλοκοκκος?? στό Παρ Jun 28, 2013 6:41 pm

demaki88

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nanakaboubou έγραψε:χαχαχαχαχα εχω λιωσει..
αυτο ακριβως εκανα ... χαχαχαχα με κοιτουσε γουρλωμενος...
αλλα και παλι δεν μπορω να το αποδειξω με προφυλαξη κανουμε οποτε κανουμε γιατι ακομα δεν επιτρεπετε...
ειδες βρε πως σε καταλαβαινω???το "οποτε κανουμε"μου αρεσε!!!

6 Απ: Σταφυλοκοκκος?? στό Παρ Jun 28, 2013 8:50 pm

nanakaboubou

ναι οδευει προς εξαφανιση τοσο που γινοτνε καθημερινα οχι απλα ορεξη δεν εχω ουτε με επρναει απο το μυαλο.. πολυ κακο ειναι το καταλαβινω και το ξερω.. αλλα δεν το κανω επιτηδες ... τεσπα εψαχνα παλι και τιποτα δεν μπορω να βγαλω ακρη τι παιζει...

7 Απ: Σταφυλοκοκκος?? στό Παρ Jun 28, 2013 9:56 pm

anampel

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nanakaboubou έγραψε:ναι οδευει προς εξαφανιση τοσο που γινοτνε καθημερινα οχι απλα ορεξη δεν εχω ουτε με επρναει απο το μυαλο.. πολυ κακο ειναι το καταλαβινω και το ξερω.. αλλα δεν το κανω επιτηδες ... τεσπα εψαχνα παλι και τιποτα δεν μπορω να βγαλω ακρη τι παιζει...
koritsia ego exo kati san mpimpiki san mpalaki mikro mikro mikro sthn masxali to piano kai kouniete den ksero pos na to perigrapso tora to anakalipsa den ksero ti einai mou eixe vgei kai allh fora kapou ligo kato apo to laimo alla to espasa giati eixe foyskosh kai tora na sou pali eini sa mpalaki mikrouli prepei na anisixiso na pao dermatologo?kai alla lefta ekei den mporo allo ola se emena mazeyonde re paidi mou min me vrisete pali enohte oti tha pao eidika sthn katastash pou eimai den prepei na to paravlepso aplos rotao an kserei kameia ti einai......eyxaristo.....kai min me kakoparete pou den exo paei akoma......

8 Απ: Σταφυλοκοκκος?? στό Παρ Jun 28, 2013 10:04 pm

nanakaboubou

freskia mama έγραψε:http://www.medisuv.com/el/2513.html
διαβασε εδω και εγω ειχα και με θεραπια την οπια πηρα στο νοσοκομειο εχει φυγη

για οπια ειναι εγκυος το μονο που μπορει αν παθει ειναι αυτο που επαθα και εγω κοντημα τραχηλου και συσπασεις απο πολυ νωρεις εχω κανει 8 μηνες θεραπιας καθε φορα υποθετα και αληφες δεν εινα κατι θα περσει πολλες γυναικες εχουν δεν ειναι κατι

και παλι ακρη δεν εβγαλα.. το ερωτημα μου ειναι απο που μπορει να κολλησα .. δεν καθομαι σε αλλες τουαλετες ντουζ καθε μερα κανω με προφυλξη ολα.. και παλι καθε φορα κατι εχω... και δεν ξερω κατα ποσο ειναι καλο καθε βδομαδα να περνω αντιβιωση τωρα θα ξεκινησω την 3η βδομαδα.. μετα θα κανω κολπιτιδα λογο χαπιων.. κοντευω να κατεβασω παλι γαλα απο τα γιαουρτια που τρωω καθε μερα για να το προλαβω..

9 Απ: Σταφυλοκοκκος?? στό Παρ Jun 28, 2013 10:06 pm

nanakaboubou

anampel έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:ναι οδευει προς εξαφανιση τοσο που γινοτνε καθημερινα οχι απλα ορεξη δεν εχω ουτε με επρναει απο το μυαλο.. πολυ κακο ειναι το καταλαβινω και το ξερω.. αλλα δεν το κανω επιτηδες ... τεσπα εψαχνα παλι και τιποτα δεν μπορω να βγαλω ακρη τι παιζει...
koritsia ego exo kati san mpimpiki san mpalaki mikro mikro mikro sthn masxali to piano kai kouniete den ksero pos na to perigrapso tora to anakalipsa den ksero ti einai mou eixe vgei kai allh fora kapou ligo kato apo to laimo alla to espasa giati eixe foyskosh kai tora na sou pali eini sa mpalaki mikrouli prepei na anisixiso na pao dermatologo?kai alla lefta ekei den mporo allo ola se emena mazeyonde re paidi mou min me vrisete pali enohte oti tha pao eidika sthn katastash pou eimai den prepei na to paravlepso aplos rotao an kserei kameia ti einai......eyxaristo.....kai min me kakoparete pou den exo paei akoma......

εγω ετσι οπως το ακουω κανενας αδενας θα σου εχει πρηστει κοριτσι μου δεν ξερω αν θα σε βοηθησει ο δερματολογος .. βασικα ειναι εξωτερικο ή μπερδευτικα??

10 Απ: Σταφυλοκοκκος?? στό Παρ Jun 28, 2013 10:18 pm

anampel

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nanakaboubou έγραψε:
anampel έγραψε:

εγω ετσι οπως το ακουω κανενας αδενας θα σου εχει πρηστει κοριτσι μου δεν ξερω αν θα σε βοηθησει ο δερματολογος .. βασικα ειναι εξωτερικο ή μπερδευτικα??
adenas einai nai den thimomouna pos legotane einai sovaro?prepei na vgei?h den einai kai toso provlima?ti se rotao h xazh katse na diavaso ligo sto google ti einai......

11 Απ: Σταφυλοκοκκος?? στό Παρ Jun 28, 2013 10:22 pm

nanakaboubou

anampel έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
anampel έγραψε:

adenas einai nai den thimomouna pos legotane einai sovaro?prepei na vgei?h den einai kai toso provlima?ti se rotao h xazh katse na diavaso ligo sto google ti einai......

οχι βρε κοριτσι μου τι να βγει ο αδενας? μοο του ξεπρηζετε αυτο εγω ετσι ειχα παθει οταν θηλαζα δεν μπορουσα να κλεισω τα χερια μου απο το πρηξιμο στις μασχαλες...δεν πιστευω να ειναι τιποτα σοβαρι παντως μην αγχωνεσαι!!

12 Απ: Σταφυλοκοκκος?? στό Παρ Jun 28, 2013 10:31 pm

anampel

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nanakaboubou έγραψε:
anampel έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
anampel έγραψε:

οχι βρε κοριτσι μου τι να βγει ο αδενας? μοο του ξεπρηζετε αυτο εγω ετσι ειχα παθει οταν θηλαζα δεν μπορουσα να κλεισω τα χερια μου απο το πρηξιμο στις μασχαλες...δεν πιστευω να ειναι τιποτα σοβαρι παντως μην αγχωνεσαι!!
ouf peige h pshxh mou sthn koulourh na einai kai apo ta ksirizmata pou kanoume kai apo ta aposmhtika?alla to eixa kai se allo shmio o antras mou lei oti vgainoun kai apo antivioshs pou pername otan arostename kai den ths oloklhrona dhladh ths eperna mexri 3 meres ginomoun kala kai ths parataga meta thn antiviosh kai kanei ksespazma meta mou lei to soma.......

13 Απ: Σταφυλοκοκκος?? στό Σαβ Jun 29, 2013 4:15 pm

demaki88

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anampel έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
anampel έγραψε:

βρε συ αμα ηταν αδενας πως το εσπασες την προηγουμενη φορα;γινετε να σπασεις τον αδενα;;

14 Απ: Σταφυλοκοκκος?? στό Σαβ Jun 29, 2013 4:19 pm

demaki88

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αναμπελ αυτο που περηγραφεις εκτος απο μπιμπικι εκτις απο αδενα ενα σγρουμπουλακι οπως το κες στην μασχαλι μπορει να διναι κατι πολυ σοβαρο..ο γυναικολογος μου λεει οτι κανουμε ψιλαφυση για σγρουμπουλακια ακομη και στην μασχαλη και μεχρι κατω απο τον λαιμο..οποτε τραβα οπωςδηποτε να δεις τι ειναι.

15 Απ: Σταφυλοκοκκος?? στό Σαβ Jun 29, 2013 4:53 pm

anampel

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
demaki88 έγραψε:Αναμπελ αυτο που περηγραφεις εκτος απο μπιμπικι εκτις απο αδενα ενα σγρουμπουλακι οπως το κες στην μασχαλι μπορει να διναι κατι πολυ σοβαρο..ο γυναικολογος μου λεει οτι κανουμε ψιλαφυση για σγρουμπουλακια ακομη και στην μασχαλη και μεχρι κατω απο τον λαιμο..οποτε τραβα οπωςδηποτε να δεις τι ειναι.
kai ti htan ama den htan adenas htan sthn arxh mpalitsa emeine gia kamia vdomada meta fouskose kai htan etoimo na spasi meta kai to espasa kai tora na sou pali sthn masxali proxtes to eida opos ekana ntous to piano kai einai pos na to perigrapso san aytes ths mpilies ths mikroules pou pezoun ta agorakia me ta pistolia kai ths petane.etsi se tetio megethos einai na anusixiso po po ti exo ti einai?

16 Απ: Σταφυλοκοκκος?? στό Σαβ Jun 29, 2013 5:55 pm

anampel

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
anampel έγραψε:
demaki88 έγραψε:Αναμπελ αυτο που περηγραφεις εκτος απο μπιμπικι εκτις απο αδενα ενα σγρουμπουλακι οπως το κες στην μασχαλι μπορει να διναι κατι πολυ σοβαρο..ο γυναικολογος μου λεει οτι κανουμε ψιλαφυση για σγρουμπουλακια ακομη και στην μασχαλη και μεχρι κατω απο τον λαιμο..οποτε τραβα οπωςδηποτε να δεις τι ειναι.
kai ti htan ama den htan adenas htan sthn arxh mpalitsa emeine gia kamia vdomada meta fouskose kai htan etoimo na spasi meta kai to espasa kai tora na sou pali sthn masxali proxtes to eida opos ekana ntous to piano kai einai pos na to perigrapso san aytes ths mpilies ths mikroules pou pezoun ta agorakia me ta pistolia kai ths petane.etsi se tetio megethos einai na anusixiso po po ti exo ti einai?
kai ti dermatologo den theli ayto?se ti giatro prepei na pao?

17 Απ: Σταφυλοκοκκος?? στό Σαβ Jun 29, 2013 9:32 pm

Dori

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
anampel έγραψε:
anampel έγραψε:
kai ti dermatologo den theli ayto?se ti giatro prepei na pao?
εγω θα σου πρότεινα να πας σε έναν χειρουργό να το ψηλαφισει και θα σε καθοδηγήσει αυτός μετα.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create a free blog