Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Σήμερα στις 10:41 pm

» egkyoules iounioy-iouliou 2015
από danik Σήμερα στις 10:20 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13#
από kikimam Σήμερα στις 9:38 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από tzeni27 Σήμερα στις 9:01 pm

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11
από Anastasie Σήμερα στις 8:22 pm

» φοβος για εξωμήτριο
από maro28 Χθες στις 8:41 pm

» ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!
από Evagelia3 Χθες στις 7:37 pm

» ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!
από Evagelia3 Χθες στις 7:33 pm

» Ενδομητριωση
από nanou Χθες στις 6:12 pm

» Εργασία και χαρά(;;;)
από Evagelia3 Τρι Nov 25, 2014 9:48 pm

» ολονυκτιο ξυπνημα!
από HappyMama Τρι Nov 25, 2014 9:18 pm

» Παπαδάκης Μιλτιάδης γυναικολόγος
από Evagelia3 Τρι Nov 25, 2014 7:00 pm

» 1 έτους: φρέσκο, εβαπορέ ή σκόνη;
από kikimam Τρι Nov 25, 2014 5:01 am

» Εγκυος μάλλον....
από HappyMama Δευ Nov 24, 2014 9:47 pm

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2015
από depy302 Δευ Nov 24, 2014 6:09 pm

» γνωμη για θρησκευτικο γαμο
από vasoulagal Κυρ Nov 23, 2014 7:10 pm

» ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΟ.
από mamy land Σαβ Nov 22, 2014 7:20 pm

» Μαμάδες από Αχαρνές (Μενίδι) και γύρω περιοχές!
από Evagelia3 Σαβ Nov 22, 2014 4:45 pm

» ΚΑΦΕ ΒΛΕΝΗ
από tzeni27 Σαβ Nov 22, 2014 1:33 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2014!!!!
από vblue Παρ Nov 21, 2014 9:45 am

» Συνεχείς ωτίτιδες και διαφορετικές απόψεις γιατρών
από anipomoni Παρ Nov 21, 2014 12:16 am

» ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΗΣΗ ΚΑΤ'ΟΙΚΩΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ??
από xrisili Παρ Nov 21, 2014 12:02 am

» ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΠΑΝΕΣ
από HappyMama Πεμ Nov 20, 2014 11:43 pm

» θηλασμος και περιοδος?
από iouliana Πεμ Nov 20, 2014 11:02 pm

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΜΠΡΕΛΟΚ ΚΟΡΩΝΑ.....
από φραουλα Τετ Nov 19, 2014 8:34 am

» gunaikologos
από tania1422 Τετ Nov 19, 2014 3:06 am

» εξοπλισμός σε άριστη κατάσταση
από vdimak Τρι Nov 18, 2014 8:08 am

» ΠΩΣ ΚΟΒΕΤΑΙ Η ΠΙΠΙΛΑ???
από HappyMama Δευ Nov 17, 2014 9:46 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από pennytol Δευ Nov 17, 2014 6:12 pm

» Συγνώμη για την ερώτηση!
από Evagelia3 Δευ Nov 17, 2014 5:53 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από efaki27 Δευ Nov 17, 2014 9:25 am

» θεματακι με την περιοδο....
από maro28 Σαβ Nov 15, 2014 6:27 pm

» γινεται 2 χρονων και ακομα πινει γαλα τη νυχτα
από elin1 Παρ Nov 14, 2014 11:16 pm

» Πως βάζω φωτογραφία;;
από tassoula Παρ Nov 14, 2014 10:01 am

» ποσο καιρο προσπαθουσατε για μωρακι??
από afroula_27 Παρ Nov 14, 2014 7:02 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από Helen M. Πεμ Nov 13, 2014 9:10 pm

» soldesanil !!
από efffie Πεμ Nov 13, 2014 8:18 pm

» φρουτόκρεμα και κρέμες...
από kikimam Πεμ Nov 13, 2014 4:59 am

» πεθερα εντομοκτονο
από tassoula Τετ Nov 12, 2014 9:17 am

» Θέματα Ιδιωτικής Ασφάλισης
από alexbox Τετ Nov 12, 2014 4:20 am

Παρόντες χρήστες
619 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 5 μέλη, 2 μη ορατοί και 612 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

roulakriti, tania1422, tzeni27, vasoulagal, μαρακι27

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τετ Jan 23, 2013 2:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50, 51  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 48 από 51]

popialex

Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημερα κοριτσια ξυπνησα με απορια..αχαχαχαχα..λοιπον την δευτερα 27/5 ειχα παει στην γυναικολογο κ ειδαμε το αυγουλακι κ μου ειπε οτι θα κανω ωορηξια το βραδυ η την επομενη με αυγο 15 χιλ κ ρωταω στα ποσα χιλ σκαει? Αν οντως ισχυει εγω αυριο η την δευτερα πρεπει να αδιαθετησω αλλα εγω ενοιωσα την ωορηξια μου τεταρτη βραδυ...εχω μπερδευτει....help

popialex

Χρονια μας πολλα συνονοματηηηηηη...να μας χαιρονται κ συντομα στο λεω υπευθυνα θα παρουμε το ομορφοτερο δωρο στην ζωη μας....
Ολες μια μερα θα ζησουμε το θαυμα της μητροτητας...

kallia24

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καληηηηηηηημεεεεεεεεεραααααααα στην πιο ομορφη παρεααα!!! τι κανετε κουκλες μου?εγω δν δουλευω σημερα το πρωι και εχω μια διαθεση μουρλια!!! Very Happy Very Happy Very Happy καλε ποτε το ανοιξατε το θεματακι ποτε το κλεινετε ουτε που καταλαβα!!!

Lillybell

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα! Χρονια πολλα στις Ποπες, Καλλιοπες!! Να εισαστε Υγιεις, Ευτυχισμενες, Τυχερες και πολυ συντομα Μανουλες!!!

kallia24

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:Καλημερα! Χρονια πολλα στις Ποπες, Καλλιοπες!! Να εισαστε Υγιεις, Ευτυχισμενες, Τυχερες και πολυ συντομα Μανουλες!!!
καλημερα λιλυ μου!!!ευχαριστουμε πολυ και εσυ ευχομαι οτι επιθυμεις συντομα να το χεις!!!

matinaki1990

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
popialex έγραψε:Καλημερα κοριτσια ξυπνησα με απορια..αχαχαχαχα..λοιπον την δευτερα 27/5 ειχα παει στην γυναικολογο κ ειδαμε το αυγουλακι κ μου ειπε οτι θα κανω ωορηξια το βραδυ η την επομενη με αυγο 15 χιλ κ ρωταω στα ποσα χιλ σκαει? Αν οντως ισχυει εγω αυριο η την δευτερα πρεπει να αδιαθετησω αλλα εγω ενοιωσα την ωορηξια μου τεταρτη βραδυ...εχω μπερδευτει....help
ποπη μου πολυχρονη...αν θυμαμαι καλα καπου στα 19 με 20 σκαει..αρα 28 η 29 εσκασε.αν στις 27 ηταν 15

viki1988

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσαρες μου καλημερουδια!!!!!!τι κανετε;;;;;;
Χρονια Πολλα στα Ποπακια μας και σε σενα Καλλια μου.....να σας φερει στη ζωη σας ο Θεουλης οτι επιθυμειτε......καθε ευτυχια επιτυχια μα πανω απο ολα υγεια!!!!!!και σε οσες επιθυμουν να γινουν μανουλες συντομα με ενα σπορακι γερο και δυνατο στην κοιλιτσα τους!!!!!

kallia24

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να πω και εγω με την σειρα μου χρονια πολλα στις καλλιοπες!!!πολυχρονες και οτι επιθυμειτε κοριτσια μου!!!ποπαπκι χρονια μας πολλα κοριτσια μου νας μας χαιρονται αυτοι που μας εχουν!! Very Happy Very Happy Very Happy και σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου του χρονου να περασεις την γιορτουλα σου με το πιο ομορφο δωρο!!!!

popialex

Lillybell έγραψε:Καλημερα! Χρονια πολλα στις Ποπες, Καλλιοπες!! Να εισαστε Υγιεις, Ευτυχισμενες, Τυχερες και πολυ συντομα Μανουλες!!!

kallia24 έγραψε:
καλημερα λιλυ μου!!!ευχαριστουμε πολυ και εσυ ευχομαι οτι επιθυμεις συντομα να το χεις!!!

matinaki1990 έγραψε:
popialex έγραψε:Καλημερα κοριτσια ξυπνησα με απορια..αχαχαχαχα..λοιπον την δευτερα 27/5 ειχα παει στην γυναικολογο κ ειδαμε το αυγουλακι κ μου ειπε οτι θα κανω ωορηξια το βραδυ η την επομενη με αυγο 15 χιλ κ ρωταω στα ποσα χιλ σκαει? Αν οντως ισχυει εγω αυριο η την δευτερα πρεπει να αδιαθετησω αλλα εγω ενοιωσα την ωορηξια μου τεταρτη βραδυ...εχω μπερδευτει....help
ποπη μου πολυχρονη...αν θυμαμαι καλα καπου στα 19 με 20 σκαει..αρα 28 η 29 εσκασε.αν στις 27 ηταν 15

Λιλυ ευχαριστουμεεεε...α εχουμε κ αλλη καλλιοπη? Χρονια πολλα Καλλια οτι επιθυμεις!!!

Κ εγω στη δουλεια σημερα κ ευτυχως ειναι καλη πηρα κ τα δωρακια μου!!!

Α οποτε καλα την καταλαβα την τεταρτη στις 29 μα καλα αυτη γτ μου ειπε ετσι???

kallia24

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
viki1988 έγραψε:κοριτσαρες μου καλημερουδια!!!!!!τι κανετε;;;;;;
Χρονια Πολλα στα Ποπακια μας και σε σενα Καλλια μου.....να σας φερει στη ζωη σας ο Θεουλης οτι επιθυμειτε......καθε ευτυχια επιτυχια μα πανω απο ολα υγεια!!!!!!και σε οσες επιθυμουν να γινουν μανουλες συντομα με ενα σπορακι γερο και δυνατο στην κοιλιτσα τους!!!!!

καλημερα βικακυ μου!σε ευχαριστω πολυ και εσυ σου ευχομαι να χεις μια υπεροχη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!! τι κανεις κοπελα μου?

kallia24

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
popialex έγραψε:

kallia24 έγραψε:

matinaki1990 έγραψε:

Λιλυ ευχαριστουμεεεε...α εχουμε κ αλλη καλλιοπη? Χρονια πολλα Καλλια οτι επιθυμεις!!!

Κ εγω στη δουλεια σημερα κ ευτυχως ειναι καλη πηρα κ τα δωρακια μου!!!

Α οποτε καλα την καταλαβα την τεταρτη στις 29 μα καλα αυτη γτ μου ειπε ετσι???

γεια σου ποπη σου ευχομαι και σε σενα χρονια πολλα και οτι επιθυμεις!!!

viki1988

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kallia24 έγραψε:
καλημερα βικακυ μου!σε ευχαριστω πολυ και εσυ σου ευχομαι να χεις μια υπεροχη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!! τι κανεις κοπελα μου?
σε ευχαριστω πολυ γλυκο μου κοριτσακι να εισαι παντα καλα!!!!!!
καλα ειμαι κοριτσακι μου τωρα ετοιμαζομαι γιατι το μεσημερακι θα παμε Αθηνα στην αδερφη του αντρα μου και θα γυρισουμε αυριο!!!!!
εσυ κοριτσακι πως πας με τη δουλεια;;;;;;εστρωσαν τα πραγματα;;;;;

kallia24

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
viki1988 έγραψε:
kallia24 έγραψε:
σε ευχαριστω πολυ γλυκο μου κοριτσακι να εισαι παντα καλα!!!!!!
καλα ειμαι κοριτσακι μου τωρα ετοιμαζομαι γιατι το μεσημερακι θα παμε Αθηνα στην αδερφη του αντρα μου και θα γυρισουμε αυριο!!!!!
εσυ κοριτσακι πως πας με τη δουλεια;;;;;;εστρωσαν τα πραγματα;;;;;
ααα βολτουλα δηλαδη ε?μια χαραα!!!ναι εστρωσαν να το πω??δν ξερω πλεον θα δουλευω μονο βραδυ 7-11 καλα ειναι τωρα θα δειξει..ειχες παει στο γιατρο εσυ ε?τι σου ειπε ολα καλα?δν ειχα μπει να δω τα νεα!

popialex

viki1988 έγραψε:κοριτσαρες μου καλημερουδια!!!!!!τι κανετε;;;;;;

Ευχαριστω πολυ βικυ μου κ εσυ οτι επιθυμεις.....

viki1988

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kallia24 έγραψε:
ααα βολτουλα δηλαδη ε?μια χαραα!!!ναι εστρωσαν να το πω??δν ξερω πλεον θα δουλευω μονο βραδυ 7-11 καλα ειναι τωρα θα δειξει..ειχες παει στο γιατρο εσυ ε?τι σου ειπε ολα καλα?δν ειχα μπει να δω τα νεα!
μπραβο κοριτσακι μου πολυ χαιρομαι για σενα......
λοιπον πηγα στο γιατρο αλλα την Τριτη εχω ραντεβου με αλλον.....μου εκανε υπερηχο απο την κοιλια ενω κανονικα απ'οτι διαβασα και μου ειπαν τα κοριτσια στους πρωτους μηνες κανουν ενδοκολπικο....ειδαμε μονο σακο και οχι εμβρυικα στοιχεια...ημουν 5 εβδομαδων και ηταν λγο νωρις...μου εδωσε και καποια φαρμακα αλλα ο βλακας δεν μου εξηγησε οτι ειναι νωρις και γυρισα σπιτι και το κλαμμα που εριξα καλλια μου δεν μπορεις να το φανταστεις...μεχρι που με καθησυχασαν τα κοριτσια.....δεν ασχοληθηκε οποτε τον αλλαζω.....μπορει τα πραγματα να μην πανε καλα αλλα και με αυτο που ειχα περασει επρεπε να μου εξηγησει.....

darsel

καλημερα στα κοριτσια μου! τι κανετε κορες εγκυουλες και μή??

ειμαι γραφρειο, δεν εχω κανει τιποτα και χαζευω εδω μεσα! με βλεπω να φευγω κατα τις 10 το βραδυ! φιλακια πολλα σε ολες τα λεμε πιο μετα!

ΥΓ. Βικακι και Χρυσοβαλαντω μια απο τις δυο σας θα ανοιξει το #118. Αποφασισαμε οτι ετσι ειναι το σωστο για περισσοτερο γουρι!!!! Κανονιστε....Φωνη λαου, οργη Θεου!!!!

valgreg

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΟΡΤΑΖΟΥΣΕΣ!!!ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΕΤΟΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΑΣΕΤΕ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!

kallia24

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ααα βικακυ μου τι βλακας????καλα κανεις και τον αλλαζεις αμα πιααα..και ολα θα πανε τελειιιιιαααααα μεχρι τελος ειμαι εκατο τις εκατο σιγουρη!!! ευχαριστουμε χρυσοβαλαντη!!!καλημερα νταρσελ!!! flower flower flower

Alexandra23

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια μου!!!!χρονια πολλα στις καλλιοπες κ στις ποππες μας!!!ο,τι επιθυμειτε κοριτσαρες μου κ πανω απο ολα υγεια!!!!τι κανετε ζουζουνες?

vasoula1

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια μου!!Χρόνια πολλά στις Ποππίτσες και στην Κάλλια μας!!Να είστε πολύχρονες ευτυχισμένες και γρήγορα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 48 από 51]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50, 51  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | To have a blog